Da li vjerujete Srbima???

bhxxl

Post by bhxxl » 08/03/2008 11:21

ko se o mlijeko opece i u jogurt puse ....

vjerujem svima ali sa puskom ispod kreveta

1gorstak

#52 Re: Da li vjerujete Srbima???

Post by 1gorstak » 08/03/2008 11:21

turban wrote:Ima li ljudi,zena,pa i djece(mislim ratnu sirocad)koji vjeruju Srbima.Vjeruju da Srbi nikada vise nece pociniti strasne zlocine i svojim ne djelima ubiti poslednju nadu nekog suzivota???
Nacionalisto, ljudskost nije rezervisana za bilo koji narod. Nijemci su primjer kako narod moze napredovati nakon sto se slomi ideologiju koju su ogromnom vecinom podrzavali. Ja ne vidim ideolosku razliku izmedju tebe i Seselja.

schevar

Post by schevar » 08/03/2008 11:22

SiSaJuMe wrote:Koja je razlika izmedju ustase - cetnika - mudzosa.?
odi u srebrenicu pa pogledaj razliku,a i vodje im se kriju godinama.ako nisu krivi zasto?daj prestani sa izjednacavanjima boga ti...

lunci

Post by lunci » 08/03/2008 11:27

jarane zar ti ne padaju na pamet kakve druge teme dok pecas..npr da li su sve pastrmke genocidne, il klen sta pecas ti vec? :-)

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 08/03/2008 11:37

Turban, vjerujes li holandjanima ?
peca on malo sutra u zenici...

Peca

Post by Peca » 08/03/2008 11:41

Ko mene spominje ovdje??? :D

Romeo 80

Post by Romeo 80 » 08/03/2008 11:58

Taras Buljba wrote:Zlochini koje su srbi pochinili se ne smiju zaboraviti.

Ako majka chijoj su bebi raznijeli mozak mozhe oprostiti neka oprosti , to je njena odluka .

Jedno je neminovno , a to je suzhivot .

Njemachka se i dan danas izvinjava jevrejskom narodu ...

Srbi se bome slabo kome izvinjavaju ...
Zločini koje je bilo ko počinio se ne smiju zaboraviti!
Ja se nemam kome šta izvinjavati. Obraz mi je čist, savjest mirna! :shock:

dr.gog

Post by dr.gog » 08/03/2008 12:02

Prije no što odronimo u našu naširoko poznatu šizofreniju,možemo li malo odahnuti? Cijenjeni "turban" je naime postavio vrlo maligno pitanje,čije odgovaranje izaziva gomilu oprečnijeh stavova :D A sad lijepo se naslonite ispred monitora i......

Image

neuvijek nevaš Dr.Gog.,lokumi gratis :D

grunt
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.

#59 Re: Da li vjerujete Srbima???

Post by grunt » 08/03/2008 12:04

MUNAFIK wrote:
grunt wrote:
turban wrote:Ima li ljudi,zena,pa i djece(mislim ratnu sirocad)koji vjeruju Srbima.Vjeruju da Srbi nikada vise nece pociniti strasne zlocine i svojim ne djelima ubiti poslednju nadu nekog suzivota???
Ima! Ovo drugo nema šanse da se desi,jer dok budemo živi ovdje će biti mirovne snage! :)

A sta je sa svim onim UBIJENIM POVRATNICIMA ne srbima koji su ubijeni zato sto su se vratili u svoje domove iz kojih su jedva zivu glavu izvukli????

Ljudimo BUDIMO REALNI!!! pricati o VJERI i POVJERENJU kada ti sruse kucu, zapale je pucaju na tebe 4 godine, pobiju ti pola porodice i potpuno ti uniste Domovinu, I ONDA poslije i dan danas, prijete i bacaju bombe na povratnike.... pale zastave BIH u tom entitetu nema drzavinih obiljezije.... ne fataju zlocince.... zlocinci setaju ulicama onog tamo entiteta....

NE VJERUJEM IM, GROBLJA I MEZAROVI I MASOVNE GROBNICE KOJE S EI DANAS ISKOPAVAJU SU DOVOLJNA OPOMENA!!!

i pustite se sada suplje 'nisu oni svi genocidni', NARAVNO DA NISU to svako zna i potpuno se slazem... ALI SU ONI POCINILI GENOCID!!!! i Slave i pjevaju O JUNACIMA KOJI SU PLANIRALI I IZVRSILI TAJ GENOCID i uce djecu svemu TOME!!!
Shvatam ja tebe u potpunosti,ali ne možemo ipak generalizovati stvar,bio sam i ja čitav rat u Sarajevu,par puta zamalo poginuo.Lično znam priličan broj srba koji su i branili ovaj grad,a znam i srbe zahvaljujući kojima je pola moje familije koja je iz hercegovine ostalo živo i kojima sam vječno zahvalan!!!

pita

#60 Re: Da li vjerujete Srbima???

Post by pita » 08/03/2008 12:16

ljudi vi ste fakat drogirani nacionalizmom....nema tu napretka :roll:
Ne znam kako se vam vise da hebati sa ovakvim i slicnim temama...

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 08/03/2008 12:24

Moja zena je Srpkinja, ja sam Bosanac Sarajlija (mada nosim srpsko ime i prezime), otac mi je Srbin, a ubio ga cetnik.
I sta sada mislite o meni, hocete li i mene u isti kosh sa ostalima, hocete li reci da sam i ja isti kao i oni, hocete li reci da su svi Srbi isti?
Jok ba, vi ste isti kao i oni. Samo da vam je oruzja i priliku da zapocnete rat, bili bi gori i cinili gora zvjerstva i zlocine nego sto su cetnici, smijem se kladiti!
Ovdje mislim na ove patriote dusebriznike sto kuckaju iz Svedske i Bog zna odakle, sto ne kontaju da je rat stao prije skoro 15 godina, sto je ovdje ljudima pun klinac i cetnika i mudzahedina nego gledaju kako da prezive od danas do sutra...a delegati se bave pitanjima tipa "...vjerujete li Srbima...?"
Kakva plitkost i ogranicenost u nasim glavama, jadni smo mi sa nama 'vakvima, neka nam je Bog na pomoci!
Ma bjezi ba, stvarno ste odroni odronova...

JBT

Post by JBT » 08/03/2008 12:26

Dajte, ljudi, ukidajte ovo. Kanalisite ovo sto imate prema sadasnjosti i buducnosti.

MUNAFIK

#63 Re: Da li vjerujete Srbima???

Post by MUNAFIK » 08/03/2008 12:32

grunt wrote:
MUNAFIK wrote:
grunt wrote: Ima! Ovo drugo nema šanse da se desi,jer dok budemo živi ovdje će biti mirovne snage! :)

A sta je sa svim onim UBIJENIM POVRATNICIMA ne srbima koji su ubijeni zato sto su se vratili u svoje domove iz kojih su jedva zivu glavu izvukli????

Ljudimo BUDIMO REALNI!!! pricati o VJERI i POVJERENJU kada ti sruse kucu, zapale je pucaju na tebe 4 godine, pobiju ti pola porodice i potpuno ti uniste Domovinu, I ONDA poslije i dan danas, prijete i bacaju bombe na povratnike.... pale zastave BIH u tom entitetu nema drzavinih obiljezije.... ne fataju zlocince.... zlocinci setaju ulicama onog tamo entiteta....

NE VJERUJEM IM, GROBLJA I MEZAROVI I MASOVNE GROBNICE KOJE S EI DANAS ISKOPAVAJU SU DOVOLJNA OPOMENA!!!

i pustite se sada suplje 'nisu oni svi genocidni', NARAVNO DA NISU to svako zna i potpuno se slazem... ALI SU ONI POCINILI GENOCID!!!! i Slave i pjevaju O JUNACIMA KOJI SU PLANIRALI I IZVRSILI TAJ GENOCID i uce djecu svemu TOME!!!
Shvatam ja tebe u potpunosti,ali ne možemo ipak generalizovati stvar,bio sam i ja čitav rat u Sarajevu,par puta zamalo poginuo.Lično znam priličan broj srba koji su i branili ovaj grad,a znam i srbe zahvaljujući kojima je pola moje familije koja je iz hercegovine ostalo živo i kojima sam vječno zahvalan!!!
ja nikada ne generalizujem niti cu ikada!!!

al vise mi je preko glave fakat ljudi.... covjek se moze satrati ali nikad uvjeriti neke da za tebe nisu svi srbi ZLOCINCI....

suplja prica.... PITANJE JE JEDNOSTAVNO, Vjerujete li srbima kao narodu ( koji ima historiju takvu kakvu ima. i blizu i dalju) i pitanje je logicno sa obzirom na sve sta se desavalo ista s edan danas desava....

i Mirci nevjerujem da je pogrijesila jer Bosnjaci i jesu Rahmetli..... nazalost :sad:

turban

Post by turban » 08/03/2008 12:32

mIRCerka wrote:Turban, vjerujes li holandjanima ?
peca on malo sutra u zenici...
Ja nisam Zenicanin,ali pecam na Bosni.

Tema:
Ako ne razumijes onda nemoj ni da ucestvujes u istoj.

turban

Post by turban » 08/03/2008 12:34

JBT wrote:Dajte, ljudi, ukidajte ovo. Kanalisite ovo sto imate prema sadasnjosti i buducnosti.
Dok ne rascistimo sa bliskom prosloscu samo cemo da se vrtimo u krug.

pita

Post by pita » 08/03/2008 12:39

chuchumbamayumbe wrote:Moja zena je Srpkinja, ja sam Bosanac Sarajlija (mada nosim srpsko ime i prezime), otac mi je Srbin, a ubio ga cetnik.
I sta sada mislite o meni, hocete li i mene u isti kosh sa ostalima, hocete li reci da sam i ja isti kao i oni, hocete li reci da su svi Srbi isti?
Jok ba, vi ste isti kao i oni. Samo da vam je oruzja i priliku da zapocnete rat, bili bi gori i cinili gora zvjerstva i zlocine nego sto su cetnici, smijem se kladiti!
Ovdje mislim na ove patriote dusebriznike sto kuckaju iz Svedske i Bog zna odakle, sto ne kontaju da je rat stao prije skoro 15 godina, sto je ovdje ljudima pun klinac i cetnika i mudzahedina nego gledaju kako da prezive od danas do sutra...a delegati se bave pitanjima tipa "...vjerujete li Srbima...?"
Kakva plitkost i ogranicenost u nasim glavama, jadni smo mi sa nama 'vakvima, neka nam je Bog na pomoci!
Ma bjezi ba, stvarno ste odroni odronova...
Ljudima je dosadno imaju dobro socialnu potporu...voze dobra auto i nisto se jim ne dogadja..imaju kesa ko dreka...i sada naravno rat ce ponovo biti zanimljiv...a mrznja je uvjek dobrodosla dok uzivaju u svoj lijepoj americi, svedskoj, nizozemskoj...a ljeti kada dodju u hebenu bosni ce vam pokazati njihovo nov auto....novo odjelo, i kilu zlata na sebi.... :x

JBT

Post by JBT » 08/03/2008 12:40

Jarane, ja rascistio. Tebe smatram petokolonasom, Karadzicevom slugom. Isti vam cilj. Potrpati sve u torove pa podjeliti. Sramota je, bolannebio, da nakon skoro 20 godina zajebancije nisi jos rascistio.

pita

Post by pita » 08/03/2008 12:41

turban wrote:
JBT wrote:Dajte, ljudi, ukidajte ovo. Kanalisite ovo sto imate prema sadasnjosti i buducnosti.
Turban...ti prvo razscisti sam sa sobom...
A zasto su mozda hrvati bolji?...a njima vjerujes..a zasto se je tarik filipovic ozenio muslimankom i dao dijetetu muslimansko ime

dr.gog

Post by dr.gog » 08/03/2008 12:42

jel moguće da niko nije ni primirisao kafu gore :(

Turban,može pitanje? može!..dobro :D

Šta te tačno živcira u našem mentalitetu,i načinu razmišljanja jednog naroda(onog dijela koji se javlja u javnost)?

drugo...
Možeš li prihvatiti,i ti i drugi koji razmišljaju ko ti,da se protokom vremena mora mijenjati i način razmišljanja i djelovanja u politici,pa tako i bošnjačkog naroda?

Koliko je mudro i smisleno djelovati sa pozicija stalnog prozivanja,a bez čvrste podloge u vlastitim uspjesima?Nije li to onda isprazno vrćenje u krug?
Ja davno rekoh da samo parama i pameću se mogu vratiti otete i očišćene teritorije,jer su puške uz upotrebu,ipak preskupe.Dakle jeli ti jednostavnije kupiti firmu od 100 ljudi u rs i bit im gazda,ili galamom mobilisati tih sto ljudi na oružje??Dovoljan je jedan klovn da upali bjedu na ratovanje,

Zato bih volio malo više mudrosti..

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 08/03/2008 12:42

turban wrote:
Hajmo krenuti redom pa se upitati...
Vjerujemo li Nijemcima?
Vjerujemo li Italijanima?
Vjerujemo li Hrvatima...
Svi su bili okupatori i svi su cinili zlocine, nacisti, fasisti, ustase, da ne spominjem handzar diviziju i ostale dicne izdajnicke jedinice nasih dragih naroda i narodnosti...
Ma, ako ces tom logikom, buraz, vjeruj onda samo svojoj majci i sestri, jer ti jedino ono nece misliti niti uraditi zlo.
A ovo ostalo, ne vjeruj nikome, pa ni svojim sunarodnjacima. Prodali bi te sutra za cvaju, bi, vjeruj mi...

JBT

Post by JBT » 08/03/2008 12:45

Ja bih ga prvi prodao. Za cenera (moze se diskutovati).

turban

Post by turban » 08/03/2008 12:46

Pitanje je logicno i sasvim aktuelno.

Tema:
Nevidim da sam ikoga licno uvrjedio,te da sam prekrsio pravila foruma.
Zasto se brecate toliko???
A da vas malko ohladim recicu sledece:
Da je Srbima vise Lukica,Pesiceve,Jovanovica,Bogdanovica i jos nekih bilo malo vise,e onda ova tema nebi nikada imala smisla.

Turban nije fasista nacista,ja sam zrtva istih.

turban

Post by turban » 08/03/2008 12:48

...i zar ne vidite koliko Vas ova tema uvlaci u sebe?Znate li zasto???

chuchumbamayumbe

Post by chuchumbamayumbe » 08/03/2008 12:58

turban wrote:Pitanje je logicno i sasvim aktuelno.

Tema:
Nevidim da sam ikoga licno uvrjedio,te da sam prekrsio pravila foruma.
Zasto se brecate toliko???
A da vas malko ohladim recicu sledece:
Da je Srbima vise Lukica,Pesiceve,Jovanovica,Bogdanovica i jos nekih bilo malo vise,e onda ova tema nebi nikada imala smisla.

Turban nije fasista nacista,ja sam zrtva istih.
Bili su i Jevreji zrtve, pa vidi sta sada Izrael radi Palestincima...
A za ove dobre ljude sto ih nabroja, tu se slazem.

TheWatcher

Post by TheWatcher » 08/03/2008 13:03

turban wrote:...i dokle cemo se vrtjeti,mislim u krugu???

Uzas i strahote koje su Srbi proizveli u par godina agresije imaju ne 20-godina nego 200 godina da se osjecaju.
boze dragi koje se gluposti mogu procitati na ovom sajtu :( joj turban idi se lijeci malo majke ti :x hoce li srbi ikada zaboraviti okupaciju i torturu Turske koja je trajala 500 godina na ovim prostorima :lol: ako nemas sta pametnije pisati bolje nemoj nista :x
p.s.
hebo vas vise rat i srbi !!!

Locked