treba li nama 60 minuta? - privatna batina sdp-a!

aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#1 treba li nama 60 minuta? - privatna batina sdp-a!

Post by aida81 »

odavno razmisljam: 60minuta je cisto sdp-ova emisija, i kada se cini da podrzavaju nekoga drugog, oni to zapravo rade jer podrzavaju javnu ili tajnu politiku zlatka lagumdzije i njegovih trabanata. moze li hadziomerovic biti objektivan sa "novinarstvom" koje provodi na naj primitivniji nacin, vrijedjajuci i posljednje dostojanstvo napadnutih, bez obzira sto su nekada u pitanju i dobri a nekada i losi ljudi. dakle, a novinarska ekipa: hm, koliko skole tamo ima, koliko sposobnosti i objektivnosti??? zasto se dogodilo da imaju emormne plate a da u isto vrijeme kritikuju vlast kolike su im plate?! ima tu malo nepoštenog kada je recimo to u pitanju. i uvijek, ali uvijek, gost, komentator, izjava - lagumdzija, a u zadnje vrijeme i glupson - komsic.


ftv-om vladaju privatni lobiji - durakovic+siber+hadziomerovic+kaletovic jeste jednako jos desetak uposlenih po privatnim vezama, jeste jednako privatni filmovi, putovanja po svijetu "za dobro drzave" (ode kaletovic i snimi fol emijsiju u becu - nigdje veze heeeej, seta frajer ulicom i prica nebuloze) jeste jednako recimo da na ftv radi neka steka, ili setka, ili tako nesto novinarka koja je uposlenica ftv-a samo radi toga sto je u privatnoj vezi sa bratom hadziomeroviceve zene - (ovo mi je rekla kolegica koja radi nesto sitno na ftv-u) dakle znam iz prve ruke koji je javasluk na toj telvizij a sve kao "za narod". nije ni njihovo maslo za Ramazana
User avatar
Taras Buljba
Posts: 148
Joined: 09/02/2008 12:59

#2

Post by Taras Buljba »

Zar "To" još neko gleda **???
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#3

Post by aida81 »

BRAVO! odvratni su mi postali
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#4

Post by JohnnyS »

A vi ne shvaćate da što više pričate o njima samo ih više reklamirate?

Pa bar danas čovjek ima više programa na televiziji, a i daljinski upravljač, sve je to stvar izbora...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5

Post by mIRCerka »

aida81 wrote:BRAVO! odvratni su mi postali
Da li si ti ona SBiHovka? :D
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#6

Post by aida81 »

mircerko ne pricamo o dresovima, vec o argumentima, a da ti nisi crvena ko sipak???
User avatar
oldschool
Posts: 7013
Joined: 20/02/2008 17:27
Location: where reality is just bunch of illusions

#7

Post by oldschool »

Emisija bi se trebala zvati KVP-kako vjetar puše :D
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#8 Re: treba li nama 60 minuta? - privatna batina sdp-a!

Post by edinbug »

[quote="aida81"]odavno razmisljam: 60minuta je cisto sdp-ova emisija, i kada se cini da podrzavaju nekoga drugog, oni to zapravo rade jer podrzavaju javnu ili tajnu politiku zlatka lagumdzije i njegovih trabanata. moze li hadziomerovic biti objektivan sa "novinarstvom" koje provodi na naj primitivniji nacin, vrijedjajuci i posljednje dostojanstvo napadnutih, bez obzira sto su nekada u pitanju i dobri a nekada i losi ljudi. dakle, a novinarska ekipa: hm, koliko skole tamo ima, koliko sposobnosti i objektivnosti??? zasto se dogodilo da imaju emormne plate a da u isto vrijeme kritikuju vlast kolike su im plate?! ima tu malo nepoštenog kada je recimo to u pitanju. i uvijek, ali uvijek, gost, komentator, izjava - lagumdzija, a u zadnje vrijeme i glupson - komsic.

A tebi izgleda zao sto argumentovano "napada" Dodika, Silajdzica, Cengice, Covica, Ljubica ... jer po tvom veoma SKROMNOM misljenju zadnjih 5-6 godina za sve u ovoj zemlji dezurni krivac je Z.L. i SDP, a oni su OPOZICIJA svih tih godina.Kao da su oni faktor br. 1 u BiH, ne kaki , matere ti.
Nego Avaz u ruke i prosvjecuj se.
:run:
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#9

Post by aida81 »

z.l - ilitiga lagumdzija jeste kriv - imao je vlast dvije godine, i jedan od onih koji bi trebali da zacepe usta. a 60min je emisija koja je glasnovornik sdp-a. to je barem jasno. s druge strane, da vidimo, hadziomerovic i kaletovic imaju velike plate, pogotovo hadziomerovic, putuu "na guzove" sve sve, plus da vidimo sta to oni imaju od imovine???
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#10

Post by JohnnyS »

aida81 wrote:z.l - ilitiga lagumdzija jeste kriv - imao je vlast dvije godine, i jedan od onih koji bi trebali da zacepe usta. a 60min je emisija koja je glasnovornik sdp-a. to je barem jasno. s druge strane, da vidimo, hadziomerovic i kaletovic imaju velike plate, pogotovo hadziomerovic, putuu "na guzove" sve sve, plus da vidimo sta to oni imaju od imovine???
Nisam nešto ekstra-političan, ali ne mogu na odolim - što je dvije godine u odnosu na sve ove silne godine od 1995.?
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#11

Post by aida81 »

nista! ali to mu oduzima pravo da blebece okolo, ali nije tema on, vec 60minuta kao sdp-glasnovornik!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#12

Post by mIRCerka »

aida81 wrote:mircerko ne pricamo o dresovima, vec o argumentima, a da ti nisi crvena ko sipak???
Ti si osoba koja javno lobira SBiH, i tek si danas, nakon sto je Hare dao ono saopstenje, "otkrila" da treba provjeriti imovinu i Bakira i Lagumdzije i ostalih.

Klap klap....
User avatar
JohnnyS
Posts: 13602
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#13

Post by JohnnyS »

sencho wrote:Slažem se da treba ukinuti 60 minuta - čim se utvrdi da lažu i blate pošten svijet!
Zlobnici bi rekli da je ukinut pošten svijet... Ako ništa, onda je zakinut
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#14

Post by edinbug »

aida81 wrote:z.l - ilitiga lagumdzija jeste kriv - imao je vlast dvije godine, i jedan od onih koji bi trebali da zacepe usta. a 60min je emisija koja je glasnovornik sdp-a. to je barem jasno. s druge strane, da vidimo, hadziomerovic i kaletovic imaju velike plate, pogotovo hadziomerovic, putuu "na guzove" sve sve, plus da vidimo sta to oni imaju od imovine???
A Hare, tj. njegova stranka ko biva su opozicija zadnjih petnaestak godina.
Z.L. je vise uradio za BiH za te dvije godine nego sto su ovi deset najtezih godina.
P.S. Uradio bi i vise da nije imao jaku opoziciju unutar Alijanse olicene u Stranci za pih.
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#15

Post by edinbug »

mIRCerka wrote:
aida81 wrote:mircerko ne pricamo o dresovima, vec o argumentima, a da ti nisi crvena ko sipak???
Ti si osoba koja javno lobira SBiH, i tek si danas, nakon sto je Hare dao ono saopstenje, "otkrila" da treba provjeriti imovinu i Bakira i Lagumdzije i ostalih.

Klap klap....
Mirci da ova osoba pod nikom Aida 81, nije slucajno Amila Alikadic-Husovic kad je ovako navalila na Federalnu i magazin 60 minuta. :zzzz:
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#16

Post by Vozdra raja :-) »

Kakav je Avaz nije apsolutno nikakvo opravdanje Bakiru da radi onako kako radi. Mislim da je on propustio jednu veliku sansu da izraste u uglednog i vjerodostojnog novinara. Ali umjesto toga, svojom pristrasnoscu i uvlacenjem je od sebe napravio politickog potrcka i novinara kojeg svi gledaju ali mu malo ko vjeruje. Dodje nesto kao cirkus :-)
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#17

Post by aida81 »

da da da - ja o argumentima a vi o bojama i dresovima, toliko o objektivnosti - isti se ko 60minuta - jednoumlje, crvenilo i primitivni rjecnik
Virtual X
Posts: 21
Joined: 04/08/2007 11:31
Location: Fojnica
Contact:

#18

Post by Virtual X »

aida, mnogo si naivna za svoje godine!

haj malo presaltaj na hayat i ostavi se napredne tehnike, to je sine visa matematika za ogranicene.

pozz
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#19

Post by aida81 »

pa da 60min se pretvorio u cirkus i lobisticku emisiju, nigdje ni N od novinarstva
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#20 Re: treba li nama 60 minuta? - privatna batina sdp-a!

Post by jefferson »

aida81 wrote:odavno razmisljam: 60minuta je cisto sdp-ova emisija, i kada se cini da podrzavaju nekoga drugog, oni to zapravo rade jer podrzavaju javnu ili tajnu politiku zlatka lagumdzije i njegovih trabanata. moze li hadziomerovic biti objektivan sa "novinarstvom" koje provodi na naj primitivniji nacin, vrijedjajuci i posljednje dostojanstvo napadnutih, bez obzira sto su nekada u pitanju i dobri a nekada i losi ljudi. dakle, a novinarska ekipa: hm, koliko skole tamo ima, koliko sposobnosti i objektivnosti??? zasto se dogodilo da imaju emormne plate a da u isto vrijeme kritikuju vlast kolike su im plate?! ima tu malo nepoštenog kada je recimo to u pitanju. i uvijek, ali uvijek, gost, komentator, izjava - lagumdzija, a u zadnje vrijeme i glupson - komsic.


ftv-om vladaju privatni lobiji - durakovic+siber+hadziomerovic+kaletovic jeste jednako jos desetak uposlenih po privatnim vezama, jeste jednako privatni filmovi, putovanja po svijetu "za dobro drzave" (ode kaletovic i snimi fol emijsiju u becu - nigdje veze heeeej, seta frajer ulicom i prica nebuloze) jeste jednako recimo da na ftv radi neka steka, ili setka, ili tako nesto novinarka koja je uposlenica ftv-a samo radi toga sto je u privatnoj vezi sa bratom hadziomeroviceve zene - (ovo mi je rekla kolegica koja radi nesto sitno na ftv-u) dakle znam iz prve ruke koji je javasluk na toj telvizij a sve kao "za narod". nije ni njihovo maslo za Ramazana
Ja mislim da si ti prfulala forum.
Gubis vrijeme ovdje, idi ispred Twist towera i klanjaj se svom idolu!
Cuj batina SDP-a! Al jos gore "trebal nam ta emosija"? Ma jok netreba, ja obozavam jedoumlje!
Blago tebi drago dijete, da mi je tvoj mozak na jedno dva sata da se malo relaksiram!
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#21

Post by edinbug »

aida81 wrote:pa da 60min se pretvorio u cirkus i lobisticku emisiju, nigdje ni N od novinarstva
Pa imas izbor, CD sa Hadzifejzovicem, e on je vala Novinar.
Virtual X
Posts: 21
Joined: 04/08/2007 11:31
Location: Fojnica
Contact:

#22

Post by Virtual X »

pa sto to tebe boli istina?

da je to sve laz sto oni pricaju mi bi danas bili svicarska.

prosetaj!!!!!!!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#23

Post by mIRCerka »

aida81 wrote:da da da - ja o argumentima a vi o bojama i dresovima, toliko o objektivnosti - isti se ko 60minuta - jednoumlje, crvenilo i primitivni rjecnik
ja nosim samo jedan dres, i klanjam se samo jednoj boji, a to je PLAVA

Jos nisam skrenula sa uma da oblacim te dresove kakve ti nosis.
:D

PS Ovakvih nam emisija treba na svim stanicama, pa nek je svaka obojena kako god, ali da ne postede nijedno go*no koje nas godinama pljacka a vi i dalje glasate za njih :D
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#24

Post by aida81 »

aha, eto 60min su superrrr - ja kazem da hadziomerovic ima 3000km platu a sere po politicarima kao koliko oni imanu love!? kaletovic obidje citav svijet na guzove ftva a durakovic snima filmove. ma dajje malo, halo, jeste vi slijepi ili glupi pa ne vidite da je glasnogovornik sdp-a. na dodika je poceo srati kad je ovaj odjebo lagumdziju. sve je privatluk, nema princpia
aida81
Posts: 134
Joined: 02/12/2005 19:53

#25

Post by aida81 »

mIRCerka wrote:
aida81 wrote:da da da - ja o argumentima a vi o bojama i dresovima, toliko o objektivnosti - isti se ko 60minuta - jednoumlje, crvenilo i primitivni rjecnik
ja nosim samo jedan dres, i klanjam se samo jednoj boji, a to je PLAVA

Jos nisam skrenula sa uma da oblacim te dresove kakve ti nosis.
:D

PS Ovakvih nam emisija treba na svim stanicama, pa nek je svaka obojena kako god, ali da ne postede nijedno go*no koje nas godinama pljacka a vi i dalje glasate za njih :D

komenar ti je bljaaaak- jednoumlje
Locked