Skup podrske u Zenici

Locked

Podrzavate li protjerivanje mudzahedina?

da
84
58%
ne
50
35%
ne znam
10
7%
 
Total votes: 144

za_sada_bez_dobrog_nicka
Posts: 1138
Joined: 28/09/2007 23:31
Location: 塞拉耶佛, サラエボ, سراييفو

#351

Post by za_sada_bez_dobrog_nicka »

A mi cijelo vrijeme govorimo o ovom desno:
Image

Kontaš sad? :D
Hendrix
Posts: 4111
Joined: 27/02/2004 00:00

#352

Post by Hendrix »

hrasno38 wrote:Mada nikako nisam sretan kada vidim blizu sebe ljude sa bradama i kratkim pantalonama koji idu 10 metara ispred svojih totalno pokrivenih zena ipak u svemoj ovoj frtutmi oko njih nikako se ne postuje redosljed. A po redosljedu ipak oni koji su im dali nelegalna drzavljanstva bi trebali prvi da odgovaraju. Medjutim koliko ja znam mudzahedina je dosta vec sto otislo sto protjerano sto izruceno a jos niko nije odgovarao za ta drzavljanstva. Imena skoro da znaju i nane po pijacama ali kao i u svemu ostalom svi su dodirljivi ali ljudi iz vlasti ne. BiH nikako nije zemlja koja ce ikada moci prihvatiti nacin zivota i razmisljanja ovih ljudi i ako su htjeli vec da ostanu ovdje onda su oni ti koji su morali prihvatiti nacin zivota ove zemlje. U globalu da su prihvatili i stopili se u visevjekovnu kolotecinu BH covjeka danas ne bi imali ovih problema. Isto bi proslo i 1000 Bosnjaka koji bi recimo u nekoj Islamskoj zemlji pokusali da nametnu svoj nacin zivota i vjerovanja. Tacno je da je bog jedan ali na razlicitim mjestima se razlicito tumaci i razlicito se vjeruje a to ovi ljudi nisu mogli da prihvate. Na kraju krajeva ne svi ali dosta njih imaju i te kako oraha u dzepu i nisu ni malo naivne ovcice. Nekako ja sam sretan kada oko sebe vidim ove svoje Bosnjake, njihov nacin vjerovanja, razmisljanja i svega ostalog i za ove druge a i za nas sviju bi bilo bolje da potraze neko drugo mjesto gdje ce ih okolina prihvatiti i shvatiti.
Ma oni su došli da nama objasne kako se to ustvari pravo treba biti musliman , jer eto mi nemamo pojma. :x

Već 5-6 mojih dobrih jarana je ušlo u ove njihove "sekte" , gotovi su , promijenili se ljudi totalno , automatski traži da se ženi , počne mi filozofirati o Islamu i šta bi ja trebo da radim , pa onda saspe po nama kako pijemo i ovo ono a do jučer sa mnom pive cugali , kao eto on preko noćo otkrio smisao života. Nađe ženu , blindira je sa svih strana i onda je pusti da hoda za njim metar-dva ko cuko , ona ne smije da pisne dok je on tu , a momčina mudžahid zajeban , čitav dan sere sa istomišljenicima i smišljaju nove folove kako će da klanjaju da budu drugačiji.
Ma fakat su mi navrh glave se popeli , jebo više i demokratiju i sve kada oni nama nameću svoje budalaštine a ima ih 1% u državi , zauzeli su većinu džamija i svoje provode a domaći muslimani za njima lagano.
User avatar
Sensei
Posts: 1062
Joined: 04/04/2005 19:01

#353

Post by Sensei »

Image
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#354

Post by venera888 »

jest i Slobodna Bosna neki povjerljiv medij :-) :-)
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#355

Post by DaysleepeR »

SaraLe wrote:
DaysleepeR wrote:ništa raja,

sutra kada slike iz Zenice obiđu svijet i budemo prikazani kao mini Afganistan u srcu evrope, opet budite frustrirani pa se bunite kad nam bilo ko sa smiješkom šukne da smo Teheran.

Tad svi imaju prvog komšiju srbina, hrvata, tad su svi za građansku BiH.
Hajmo srusiti sve djamije, da neko ne kaze da smo Afganistan :oops:
tebi ako se ruše ti pokušaj, ja sam prvi tu da te spriječim
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#356

Post by venera888 »

"Halali nam, Hamza"
Protestni skup u Zenici zbog oduzimanja bh. državljanstava građanima afroazijskog porijekla... 02.02.2008. 15:40

U Zenici se danas, na Trgu Alije Izetbegovića, na platou ispred Robne kuće "Bosna", oko 4.000 osoba okupilo na protestnom skupu "Halali nam, Hamza", koji je organiziran povodom aktuelnog procesa oduzimanja bh. državljanstava građanima afroazijskog porijekla.

Brojni govornici su ukazali na nepravdu koja se čini ljudima koji su dobrovoljno učestvovali u redovima Armije BiH u ratnim godinama, ovdje zasnovali porodice i sada im prijeti oduzimanje državljanstva i protjerivanje iz BiH.

Iman el Husin, poznatiji kao Abu Hamza, kazao je da on prisutnima nema šta halaliti, nego da od bošnjačkog naroda, koji je bio žrtva, trebaju tražiti oprost oni koji su odgovorni za njihovo stradanje.

Bivši komandant Sedme muslimanske brigade Armije BIH, a trenutno predsjednik Saveza dobitnika najvećih ratnih priznanja Zeničko-dobojskog kantona Šerif Patković, rekao je da ova borba nije uzaludna, te najavio potpisivanje peticije za prava naturaliziranih bh. državljana.

"Nismo mi nikakva prijetnja nacionalnoj sigurnosti BiH, kako se u nekim krugovima želi predstaviti", kazao je predsjednik Udruženja građana "Ensarije" Ajman Avad.

Podršku skupu i izrečenim zahtjevima svojim prisustvom dali su predstavnici brojnih boračkih udruženja i organizacija, među kojima i Udruženje decertificiranih policajaca ZDK.

Osnovna poruka skupa bila je "Svi smo mi Hamza", a prisutni su pozvani da svoju djecu odgajaju u islamu i da ih obrazuju.





Autor: ONASA
kameni
Posts: 64
Joined: 19/03/2007 10:10

#357

Post by kameni »

Image

Image
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#358

Post by venera888 »

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Last edited by venera888 on 02/02/2008 18:32, edited 1 time in total.
smayo
Posts: 141
Joined: 26/01/2008 11:17

#359

Post by smayo »

old school. vidi se da je stari bio pionir u ona najbolja vremena :-)
mi smo ___________,___________ je nas
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#360

Post by bhxxl »

svaka cast ljudima koji su se odazvali na ovaj skup.a kakve komentare citam na forumu nedo dragi bog da to oslikava misljenje vecine nestalo bi nas muslimana za 20 godina.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#361

Post by pitt »

mislis mismo :-) a i zastave su cool :D:D
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#362

Post by venera888 »

bhxxl wrote:svaka cast ljudima koji su se odazvali na ovaj skup.a kakve komentare citam na forumu nedo dragi bog da to oslikava misljenje vecine nestalo bi nas muslimana za 20 godina.
normalno da ne oslikava,,oslikava samo sta SDP-ovci misle,a oni nisu vecina :)
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#363

Post by Ahmmed »

pitt wrote:mislis mismo :-) a i zastave su cool :D:D
što si sitničav :D samo dvije, jedna ratna , jedna mirnodopska :D

Ali, razočarali su me....Nigdje naše zastave....Onako, lijepe crvene boje, a onaj polumjesec se bijeliiiii :D
bhxxl
Posts: 229
Joined: 14/10/2007 14:38

#364

Post by bhxxl »

venera888 wrote:
bhxxl wrote:svaka cast ljudima koji su se odazvali na ovaj skup.a kakve komentare citam na forumu nedo dragi bog da to oslikava misljenje vecine nestalo bi nas muslimana za 20 godina.
normalno da ne oslikava,,oslikava samo sta SDP-ovci misle,a oni nisu vecina :)
nesto se ne sjecam da sam cuo da je i jedan musliman prilikom ubijanja bio pitan kljanjali ili ne ideli u djamiju ili i kojoj stranici pripadaju i za koga su glasali .
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#365

Post by pitt »

Ahmmed wrote:
pitt wrote:mislis mismo :-) a i zastave su cool :D:D
što si sitničav :D samo dvije, jedna ratna , jedna mirnodopska :D

Ali, razočarali su me....Nigdje naše zastave....Onako, lijepe crvene boje, a onaj polumjesec se bijeliiiii :D
i mene vala :D:D:D i dajdzinca je zahatarila :D:D:D
globalbih
Posts: 94
Joined: 12/05/2007 14:04
Location: Sarajevo

#366

Post by globalbih »

Na forumu ima dosta fanatika sa predrasudama koji svoja ubjeđenja baziraju na željama a ne na činjenicama.
HAMZA I DRUGI IMAJU VEĆA PRAVA DA OSTANU NEGO MNOGI KINEZI; SRBIJANCI; ALBANCI; CRNOGORCI KOJI SU DOŠLI U OVU ZEMLJU:
OVO ŠTO SE RADI JE POLITIČKA IGRA te HAMZA I DRUGI SU ŽRTVE TIH POLITIKA/INTERESA:
ŠTA REĆI: OGORČEN SAM NA NAŠU VLAST; POLITIČARE ALI I NA IZ I NAROD KOJI JE IZGUBIO DOSTOJANSTVO PA ZATO ŠTO NEKO DRUGAČIJE ŽIVI ŽELI DA GA PROTJERA IAKO ISTI IMA PODJEDNAKA PRAVA TJ: DRŽAVLJANIN JE BOSNE I HERCEGOVINE:
I sami znate da razlozi za protjerivanje nisu opravdani a nadlezni to presućuju iako je to javna stvar.

U BIH jos uvijek vlada ANARHIJA A NE DEMOKRATIJA.
Ovi momci tj.hamza i ostali su ok po nekom mom usudu. Nedaj Boze da pozovu narod, a vjerujte mi da bi im se najmanje oko 7.000 bosnjackih momaka odazvalo na proteste kojeg ni jedna SIPA, MUP i t d. niti spijunske obavjestajne organizacije koje ove tekstove također prate (IP, NICKNAME, it d.a od toga nemaju ništa jer smo mi istinske PATRIOTE DRŽAVE BOSNE I HERCEGOVINE I SVIH NJENIH NARODA I NARODNOSTI) ne bi mogle sprijeciti. U tom slucaju, da HAMZA ne sprecaje te mladice nastao bi haos. Zbog toga ga mozda i protjeruju ali ne znaju budale da ce se pojaviti neko gori (sjasi murta-uzjasi kurta). U tom slucaju cak i Islamska zaJEBnica bi platila cijenu svog dodvoravanja jer po vjeri, moralu i etici oni (hodze) bi prvi trebali biti uz narod, uz djecu koja ce ostati bez očeva. Nazalost, rijetke su hodze koje su u ratu bili primjeri koji su bili u redovima armije BiH a sada..to je u vecini sljam onaj najveci. nazalost. Ima iskrenih imama kojima su ruke zatvorene.
Da ne bude zabune, ovo nije pitanje IZ samo niti bosnjaka nego prvenstveno svih onih drzavnih i NVO koje se bore za tkz: ljudska prava.
Toliko o demokraciji u BiH.
Vjerovatno cete podjeliti misljenje sa mnom da su pravi terorristi/licemjeri i stetocine oni koji se hrane novcem poreskih obaveznika a koji su ZAKLETVU izvrsili i koji bi trebali da brane interese svoje zemlje pa makar to bili i neke tkz. vehabije ako su drzavljani BiH i ako rade u skladu sa zakonom.
Ovo što se radi, ne sluzi na cast svima koji imaju bilo kakva udjela, pa i oni na formu, od pocetka teksta, fanatici sa predrasudama.
Smrt fasizmu, sloboda narodu!
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#367

Post by Prozor »

Sta vi hocete, Turci, jos 500 godina zuluma? :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#368

Post by pitt »

Prozor wrote:Sta vi hocete, Turci, jos 500 godina zuluma? :D
drugo poluvrijeme :D:D:D:D
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#369

Post by Prozor »

Aman, i nova tura poturcenjaka :D
klif
Posts: 1309
Joined: 28/12/2005 12:58

#370

Post by klif »

Ahmmed wrote:
pitt wrote:mislis mismo :-) a i zastave su cool :D:D
što si sitničav :D samo dvije, jedna ratna , jedna mirnodopska :D

Ali, razočarali su me....Nigdje naše zastave....Onako, lijepe crvene boje, a onaj polumjesec se bijeliiiii :D
"Turska je laička, ona će to i ostati"

http://www.sarajevo-x.com/clanak/080202043
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#371

Post by Ahmmed »

klif wrote:
Ahmmed wrote:
pitt wrote:mislis mismo :-) a i zastave su cool :D:D
što si sitničav :D samo dvije, jedna ratna , jedna mirnodopska :D

Ali, razočarali su me....Nigdje naše zastave....Onako, lijepe crvene boje, a onaj polumjesec se bijeliiiii :D
"Turska je laička, ona će to i ostati"

http://www.sarajevo-x.com/clanak/080202043
I šta ćemo sad?
Pink_Panther
Posts: 8
Joined: 28/01/2008 01:01

#372

Post by Pink_Panther »

al ste vi čudan neki narod

jedni ga progone drugi ga nedaju pa dogovorite se :D

nek ste vi nama izabrali željka abu komšića :x
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#373

Post by venera888 »

globalbih wrote:Na forumu ima dosta fanatika sa predrasudama koji svoja ubjeđenja baziraju na željama a ne na činjenicama.
HAMZA I DRUGI IMAJU VEĆA PRAVA DA OSTANU NEGO MNOGI KINEZI; SRBIJANCI; ALBANCI; CRNOGORCI KOJI SU DOŠLI U OVU ZEMLJU:
OVO ŠTO SE RADI JE POLITIČKA IGRA te HAMZA I DRUGI SU ŽRTVE TIH POLITIKA/INTERESA:
ŠTA REĆI: OGORČEN SAM NA NAŠU VLAST; POLITIČARE ALI I NA IZ I NAROD KOJI JE IZGUBIO DOSTOJANSTVO PA ZATO ŠTO NEKO DRUGAČIJE ŽIVI ŽELI DA GA PROTJERA IAKO ISTI IMA PODJEDNAKA PRAVA TJ: DRŽAVLJANIN JE BOSNE I HERCEGOVINE:
I sami znate da razlozi za protjerivanje nisu opravdani a nadlezni to presućuju iako je to javna stvar.

U BIH jos uvijek vlada ANARHIJA A NE DEMOKRATIJA.
Ovi momci tj.hamza i ostali su ok po nekom mom usudu. Nedaj Boze da pozovu narod, a vjerujte mi da bi im se najmanje oko 7.000 bosnjackih momaka odazvalo na proteste kojeg ni jedna SIPA, MUP i t d. niti spijunske obavjestajne organizacije koje ove tekstove također prate (IP, NICKNAME, it d.a od toga nemaju ništa jer smo mi istinske PATRIOTE DRŽAVE BOSNE I HERCEGOVINE I SVIH NJENIH NARODA I NARODNOSTI) ne bi mogle sprijeciti. U tom slucaju, da HAMZA ne sprecaje te mladice nastao bi haos. Zbog toga ga mozda i protjeruju ali ne znaju budale da ce se pojaviti neko gori (sjasi murta-uzjasi kurta). U tom slucaju cak i Islamska zaJEBnica bi platila cijenu svog dodvoravanja jer po vjeri, moralu i etici oni (hodze) bi prvi trebali biti uz narod, uz djecu koja ce ostati bez očeva. Nazalost, rijetke su hodze koje su u ratu bili primjeri koji su bili u redovima armije BiH a sada..to je u vecini sljam onaj najveci. nazalost. Ima iskrenih imama kojima su ruke zatvorene.
Da ne bude zabune, ovo nije pitanje IZ samo niti bosnjaka nego prvenstveno svih onih drzavnih i NVO koje se bore za tkz: ljudska prava.
Toliko o demokraciji u BiH.
Vjerovatno cete podjeliti misljenje sa mnom da su pravi terorristi/licemjeri i stetocine oni koji se hrane novcem poreskih obaveznika a koji su ZAKLETVU izvrsili i koji bi trebali da brane interese svoje zemlje pa makar to bili i neke tkz. vehabije ako su drzavljani BiH i ako rade u skladu sa zakonom.
Ovo što se radi, ne sluzi na cast svima koji imaju bilo kakva udjela, pa i oni na formu, od pocetka teksta, fanatici sa predrasudama.
Smrt fasizmu, sloboda narodu!

svaka cast na komentaru

a narod nece dugo jos trpiti ovo ponizavanje svega islamskog i bosnjackog
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18322
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#374

Post by GandalfSivi »

Hocemo li narode proteste po skandinaviji organizovati? Pa koga ti lozis vise nesretnice...
Umjetnik a
Posts: 3078
Joined: 20/01/2007 10:26
Location: Sarajevo

#375

Post by Umjetnik a »

šta govna se skupila u zenici

hoće li ih više protjerati, a dok sam gledao na TV zgadilo mi se toliko, koliko laži i neistine je rečeno, to je nevjerovatno

fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuj fuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj
Locked