Bravo Cedomire Jovanovicu - BRAVO !!!

Post Reply
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#101

Post by nikad_izvini »

pesak wrote:Kazem , tajkuni imaju pare, imaju da plate svoje novine, svoje novinare u kojima blate iz sve snage sve sto zamirise na moderno misljenje moderne Srbije. Zalosno. Narocito olajavaju Cedomira. On im je najveca opasnost.

Za vreme Milosevica je postojao radio b92. Sad ne postoji nista. Postoji samo sajt LDPa http://www.ldp.org.yu i pescanik, koji je jos na b92.

Natasa Kandic je bila u izbornom stabu LDPa nocas i cekala rezultate. :-D

Ne mogu da shvatim te tzv. intelektualce koji podrzavaju Tadica. Ne kapiram uopste. Nisu prozreli prevaru, sta li.
To se zove retuširana historija.
Bio sam poslovno u Bg-u,petnaestak dana.Jezivo."Normalni ljudi",sve u redu.Bosna im je simpatična.Kukaju na situaciju u svojoj zemlji.Ne vole baš Srbe iz RS-a.Nerviraju ih.Al kad počne priča o "ratnom vremenu",onda je : "jebiga","nisu samo Srbi ubijali","ima zločinaca na svim stranama","nisam ja,oni su to radili","daj da živimo","jebo prošlost","to je tamo negdje" itd.To je priča kao ozbiljnih,obrazovanih,gradskih,poslovnih ljudi,koji imaju ili su mogli imati pristup informacijama,da su htjeli.
Ne smijem ni pomisliti šta misle neobrazovani,ruralni,neinformisani ljudi.Koji čitaju "Politiku" i gledaju RTS.
Dokle god budu postojale tri historije,neće biti bolje.A postojaće,duuugooo vremena.
Uvijek ćeš imati nekakvog Nikolića,Kalašnjikova & comp,koji će htjeli da preko "vitalnih nacionalnih interesa" ostanu na vlasti,ostvare svoje ciljeve,zarade za djecu nerođenih praunuka.
Ako bi se riješio problem Kosova ,RS-a i zločinaca,kako bi onda pravdali katastrofalnu situaciju u zemlji,lopovsku privatizaciju itd.
Ovi izbori su pokazali da od 6 miliona birača,cirka 220.000 ima svijest o tome šta se desilo i šta će se dešavati.Ostatak je u mraku.Svjesnom ili nesvjesnom,to je drugi par rukava.
Sve u svemu,neće na dobro :D
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#102

Post by pesak »

nikad_izvini wrote:
pesak wrote:Kazem , tajkuni imaju pare, imaju da plate svoje novine, svoje novinare u kojima blate iz sve snage sve sto zamirise na moderno misljenje moderne Srbije. Zalosno. Narocito olajavaju Cedomira. On im je najveca opasnost.

Za vreme Milosevica je postojao radio b92. Sad ne postoji nista. Postoji samo sajt LDPa http://www.ldp.org.yu i pescanik, koji je jos na b92.

Natasa Kandic je bila u izbornom stabu LDPa nocas i cekala rezultate. :-D

Ne mogu da shvatim te tzv. intelektualce koji podrzavaju Tadica. Ne kapiram uopste. Nisu prozreli prevaru, sta li.
To se zove retuširana historija.
Bio sam poslovno u Bg-u,petnaestak dana.Jezivo."Normalni ljudi",sve u redu.Bosna im je simpatična.Kukaju na situaciju u svojoj zemlji.Ne vole baš Srbe iz RS-a.Nerviraju ih.Al kad počne priča o "ratnom vremenu",onda je : "jebiga","nisu samo Srbi ubijali","ima zločinaca na svim stranama","nisam ja,oni su to radili","daj da živimo","jebo prošlost","to je tamo negdje" itd.To je priča kao ozbiljnih,obrazovanih,gradskih,poslovnih ljudi,koji imaju ili su mogli imati pristup informacijama,da su htjeli.
Ne smijem ni pomisliti šta misle neobrazovani,ruralni,neinformisani ljudi.Koji čitaju "Politiku" i gledaju RTS.
Dokle god budu postojale tri historije,neće biti bolje.A postojaće,duuugooo vremena.
Uvijek ćeš imati nekakvog Nikolića,Kalašnjikova & comp,koji će htjeli da preko "vitalnih nacionalnih interesa" ostanu na vlasti,ostvare svoje ciljeve,zarade za djecu nerođenih praunuka.
Ako bi se riješio problem Kosova ,RS-a i zločinaca,kako bi onda pravdali katastrofalnu situaciju u zemlji,lopovsku privatizaciju itd.
Ovi izbori su pokazali da od 6 miliona birača,cirka 220.000 ima svijest o tome šta se desilo i šta će se dešavati.Ostatak je u mraku.Svjesnom ili nesvjesnom,to je drugi par rukava.
Sve u svemu,neće na dobro :D
Nazalost, manje od 220 000. Znam kakvo je clanstvo LDPa. Mnogi. Dakle, mnogi su se uvalili u LDP nadajuci se nekom polozaju, nekom uspehu, necemu licno za sebe...valjda potajno se nadajuci da je Ceda ipak sve ono sto o njemu izmisljaju. Mnogi ne znaju nista o ratnim zlocinima,niti hoce da znaju, niti kapiraju uopste u koju su partiju usli. obozavaju crkvu, i slusaju Cedu kao da je ikona. To su radikali u LDP-u. Glupi i tupi. DRze ih da im odrade posao, istrce..
Pojma nemam sta da mislim. A da je ocajno, ocajno je.
Mnogo ima glupih ljudi . Ali mnogo. Pogotovu klinaca.
Racunaj da u Srbiji ima oko 100 000 normalnih-onih koji slusaju Pescanik i nesto razumeju.
DDR400
Posts: 38
Joined: 23/10/2006 04:41

#103 Re: Bravo Cedomire Jovanovicu - BRAVO !!!

Post by DDR400 »

ghetter_exe wrote: Bravo Cedomire Jovanovicu - BRAVO !!!
bravo Čedo ali nikad nećeš proći u državi kakva je Srbija

ipak bravo
hejter
Posts: 177
Joined: 04/07/2006 15:59

#104

Post by hejter »

dr.gog wrote:
pesak wrote::?

oči moje lijepe,zbunjene,idealističke.... :lol: :lol:

neću više...odoh s teme.
Sve najbolje i support Chedi Oktobarskom Jovanovichu.
Kakav si ti jmunma... hajde furaj sa teme....
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#105 Re: Bravo Cedomire Jovanovicu - BRAVO !!!

Post by pesak »

DDR400 wrote:
ghetter_exe wrote: Bravo Cedomire Jovanovicu - BRAVO !!!
bravo Čedo ali nikad nećeš proći u državi kakva je Srbija

ipak bravo
Proci ce 2011. Vrlo uskoro... :-D
bonik
Posts: 14
Joined: 21/01/2008 20:19

#106

Post by bonik »

Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

OVO SU VELIKE RIJECI KOJE TREBA DA PONOVE SVI U SRBIJI, DA SHVATE KOLIKO SU ZLO NANIJELI U SVOM LUDILU JEDNOM NEVINOM NARODU.
bbrs
Posts: 78
Joined: 26/01/2007 14:28

#107

Post by bbrs »

bonik wrote:Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

OVO SU VELIKE RIJECI KOJE TREBA DA PONOVE SVI U SRBIJI, DA SHVATE KOLIKO SU ZLO NANIJELI U SVOM LUDILU JEDNOM NEVINOM NARODU.
Da saberemo sve žrtve u ovom vijeku a i ako hoćeš mnogo ranije pa da vidimo ko bi više trebao klečati :D
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#108

Post by nikad_izvini »

bbrs wrote:
bonik wrote:Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

OVO SU VELIKE RIJECI KOJE TREBA DA PONOVE SVI U SRBIJI, DA SHVATE KOLIKO SU ZLO NANIJELI U SVOM LUDILU JEDNOM NEVINOM NARODU.
Da saberemo sve žrtve u ovom vijeku a i ako hoćeš mnogo ranije pa da vidimo ko bi više trebao klečati :D
@bbrs :roll:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#109

Post by Ahmmed »

bbrs wrote:
bonik wrote:Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

OVO SU VELIKE RIJECI KOJE TREBA DA PONOVE SVI U SRBIJI, DA SHVATE KOLIKO SU ZLO NANIJELI U SVOM LUDILU JEDNOM NEVINOM NARODU.
Da saberemo sve žrtve u ovom vijeku a i ako hoćeš mnogo ranije pa da vidimo ko bi više trebao klečati :D

reci nam, vojvodo, reci nam....I naravno, nemoj zaboraviti da počneš od, najkasnije, 1389....
Leonid Breznjev
Posts: 5302
Joined: 04/11/2006 03:32
Location: Kamenskoje

#110

Post by Leonid Breznjev »

bbrs wrote:
bonik wrote:Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

OVO SU VELIKE RIJECI KOJE TREBA DA PONOVE SVI U SRBIJI, DA SHVATE KOLIKO SU ZLO NANIJELI U SVOM LUDILU JEDNOM NEVINOM NARODU.
Da saberemo sve žrtve u ovom vijeku a i ako hoćeš mnogo ranije pa da vidimo ko bi više trebao klečati :D
@bbrs opomena pred ban. prestani sa provokacijama!
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#111

Post by Prozor »

bbrs wrote:
bonik wrote:Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

OVO SU VELIKE RIJECI KOJE TREBA DA PONOVE SVI U SRBIJI, DA SHVATE KOLIKO SU ZLO NANIJELI U SVOM LUDILU JEDNOM NEVINOM NARODU.
Da saberemo sve žrtve u ovom vijeku a i ako hoćeš mnogo ranije pa da vidimo ko bi više trebao klečati :D
Ma hajde Bosanac, odakle pises, Doboj? Ili je Foca? Ili je ipak Chicago? Da pogodim odakle si, Maglaj? Dzabe ti je, uvijek ce ti mrski Ceda Srbijanac biti "pravlji" i ekavskiji Srbin od tebe bosanca, pardon rs-ovca...
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#112

Post by pesak »

Prozor wrote:
bbrs wrote:
bonik wrote:Glasajte za onog ko će klečati pred Srebrenicom da bi Bosna mogla našoj deci da oprosti, glasajte za onog ko će se dogovarati i sa onima koji nas ne vole, glasajte za onog kome će teći krv, znoj i suze, ali poslednji put, glasajte za one koji će braniti našu tradiciju, ali je nikada više neće zloupotrebiti. To je ta jednostavna politika na koju mi nikada nismo imali pravo, ja od tog prava ne želim da odstupim, a u borbi ne mislim da se povlačim!

OVO SU VELIKE RIJECI KOJE TREBA DA PONOVE SVI U SRBIJI, DA SHVATE KOLIKO SU ZLO NANIJELI U SVOM LUDILU JEDNOM NEVINOM NARODU.
Da saberemo sve žrtve u ovom vijeku a i ako hoćeš mnogo ranije pa da vidimo ko bi više trebao klečati :D
Ma hajde Bosanac, odakle pises, Doboj? Ili je Foca? Ili je ipak Chicago? Da pogodim odakle si, Maglaj? Dzabe ti je, uvijek ce ti mrski Ceda Srbijanac biti "pravlji" i ekavskiji Srbin od tebe bosanca, pardon rs-ovca...
Ma koji RS-ovci...takvi su ti velika vecina u Srbiji ! Ima takvih izroda i u DS-u Borisa Tadica i u LDP-u cak. S takvima se svadjam stalno. To je glavni nacin misljenja u Srbiji danas. To je to sto im pricaju sa medija Kostunicino-Tadicevskih...s malim izuzecima , ponekad , na b92. To je casni izuzetak.
Nemojte se zaludjivati. Govorim vam istinu. A istina je potpuno gadna i govori je samo Ceda Jovanovic i ekipa koja ga podrzava i Canak.
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#113

Post by pesak »

....
Last edited by pesak on 24/01/2008 06:43, edited 1 time in total.
fuad_sarajevo
Posts: 32
Joined: 22/01/2008 08:38
Location: Sarajevo

#114 konstanta

Post by fuad_sarajevo »

Čeda je na pravom putu. Na žalost Srbija je bila sa Đinđićem na tom putu, ali je skrenula i Bog dragi zna kada će se vratiti.

Međum, opet kažem, ovo je jedini put kojim Srbija treba da ide i dokle god budu probali da vrdaju neće ništa dobrog uraditi. Problem je što je Čeda tri, četiri koraka ispred globalnog razmišljanja Srba. Problem je što Srbija bez revolucije ne može da preskoči korake.

Što se tiče brojanja žrtava (jedan od komentara) ja pozdravljam taj prijedlog. Ja sam izbrojio žrtve fašističkih zločina i posjetio Kozaru, Sutjesku, Vraca, ali je problem što neko ima problem sa brojanjem od 92!
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#115

Post by DaysleepeR »

Evo da ja malo zakuham.

Čeda je super i priča stvari koje su svakom normalnom prihvatljive.

Nego koliko Čeda dobi glasova na Sandžaku?

:D

ako je 5% ubijte me, a politika mu je za Sandžak najprihvatljivija...

Neznam da li se neko ovoga dotakao prije
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#116

Post by pesak »

cudo kako se na cedomiru sve odslikava...cak i u bosni.
sjajan lik.
oni koji su za kobajagi demokratiju i kobajagi slobodu , nisu za cedomira...oni skriveni nacionalisti i jednom recju ...sad da se ne izrazavam...oni su za tadica... foliranti , lezilebovici i kvarni tipovi..svuda je to isto.
ne radi se o razlicitom misljenju, nego o postenju i nepostenju, o niskim udarcima ...
salonski cetnici su svuda isti. to je ekipa oko tadica.
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#117

Post by dr.gog »

pesak wrote:cudo kako se na cedomiru sve odslikava...cak i u bosni.
sjajan lik.
oni koji su za kobajagi demokratiju i kobajagi slobodu , nisu za cedomira...oni skriveni nacionalisti i jednom recju ...sad da se ne izrazavam...oni su za tadica... foliranti , lezilebovici i kvarni tipovi..svuda je to isto.
ne radi se o razlicitom misljenju, nego o postenju i nepostenju, o niskim udarcima ...
salonski cetnici su svuda isti. to je ekipa oko tadica.
halo pesak!...evo vako...razumio bih te da primaš novce kao radnik u nekoj stranci,razumio bih te da si idealista i javni aktivista koji vodi organizovane projekte za Čedu Jovanovića,u smislu supporta i borbe za normalnu i zdravu Srbiju...Čedo je ,realno gledano,razuman i prijatan čovjek koji ima ideal u životu i bori se za njeg...
Ali ne kontam toliku količinu nervoze i kukanja ni kod tebe ni kod ostalih.Ljudi moji vi ste postali opsjednuti vašom političkom scenom ,i to skoro maligno.Čemu toliko ogorčenje i galama kad ionako nemate utjecaja ni novaca ni za vlastite životne poslove,a kamoli za te beskonačne prenose političkih kreatura.Od vašeg idealizma iz Revolucije kontra Miloševića ostala je samo čangrizavost i prazan džep.A zašto?.Zato jer niste na vrijeme bili mudri.Sa gomilom se krenulo,sa gomilom se otišlo,i sad ti Pesak,i tvoja raja ,začuđeno gledate dok vas jebu u mozak oni kojima ste do juče vjerovali.
Frustracije bez kraja i efekta.Pao moral i elan na B92,Peščanik se vuče ukrug,poneke novine štucaju nalijevo...a ti burazeru gutaj bensedine i nadaj se svježem vazduhu s malo suzavca,akciji...
Jedino ako Frenkijevce neko ne ubjedi da postanu ljevičari(no prvo da ga se izvuče sa njegovog penzionerskog čamca na Dunavu skupa sa arhivom).
A onda Beretku na glavu,parolu u usta,B92 do daske i Čedu na ramenima do predsjedničke stolice....a šta misliš na ideju? :D
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#118

Post by dr.gog »

...x-com je prijateljsko dvorište....slobodno kukajte 8-)
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#119

Post by nikad_izvini »

dr.gog wrote:
pesak wrote:cudo kako se na cedomiru sve odslikava...cak i u bosni.
sjajan lik.
oni koji su za kobajagi demokratiju i kobajagi slobodu , nisu za cedomira...oni skriveni nacionalisti i jednom recju ...sad da se ne izrazavam...oni su za tadica... foliranti , lezilebovici i kvarni tipovi..svuda je to isto.
ne radi se o razlicitom misljenju, nego o postenju i nepostenju, o niskim udarcima ...
salonski cetnici su svuda isti. to je ekipa oko tadica.
halo pesak!...evo vako...razumio bih te da primaš novce kao radnik u nekoj stranci,razumio bih te da si idealista i javni aktivista koji vodi organizovane projekte za Čedu Jovanovića,u smislu supporta i borbe za normalnu i zdravu Srbiju...Čedo je ,realno gledano,razuman i prijatan čovjek koji ima ideal u životu i bori se za njeg...
Ali ne kontam toliku količinu nervoze i kukanja ni kod tebe ni kod ostalih.Ljudi moji vi ste postali opsjednuti vašom političkom scenom ,i to skoro maligno.Čemu toliko ogorčenje i galama kad ionako nemate utjecaja ni novaca ni za vlastite životne poslove,a kamoli za te beskonačne prenose političkih kreatura.Od vašeg idealizma iz Revolucije kontra Miloševića ostala je samo čangrizavost i prazan džep.A zašto?.Zato jer niste na vrijeme bili mudri.Sa gomilom se krenulo,sa gomilom se otišlo,i sad ti Pesak,i tvoja raja ,začuđeno gledate dok vas jebu u mozak oni kojima ste do juče vjerovali.
Frustracije bez kraja i efekta.Pao moral i elan na B92,Peščanik se vuče ukrug,poneke novine štucaju nalijevo...a ti burazeru gutaj bensedine i nadaj se svježem vazduhu s malo suzavca,akciji...
Jedino ako Frenkijevce neko ne ubjedi da postanu ljevičari(no prvo da ga se izvuče sa njegovog penzionerskog čamca na Dunavu skupa sa arhivom).
A onda Beretku na glavu,parolu u usta,B92 do daske i Čedu na ramenima do predsjedničke stolice....a šta misliš na ideju? :D
Nije da nisi u pravu.Al ti odgovor nije baš ljudski.Pesak možda ima viška ideala,nerealnih ciljeva,ali je korektna,koliko može biti.Na sve to,ti pišeš takav odgovor.Niđe veze.
Haj da svi izgubimo ideale,ciljeve i snove.Šta smo onda? Kurton na biciklu......eto šta smo.........Niđe veze.
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#120

Post by pesak »

dr. gog je izgubljena prica...


evo nesto konkretno..

Odluka o podršci Tadiću - posle razgovora

Predsednik Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović izjavio je danas da će u drugom krugu predsedničkih izbora podržati Borisa Tadića ako se sa kandidatom Demokratske stranke postigne dogovor o zajedničkoj politici.

"Želim da razgovaram sa Borisom Tadićem i očekujem da će on u svim svojim obavezama pronaći dovoljno vremena za jedan razgovor koji bi omogućio aktivno učešće Liberalno demokratske partije u drugoj fazi ove izborne kampanje", rekao je Jovanović na konfereniciji za novinare.

Lider LDP je naveo da bi među temama razgovora sa Borisom Tadićem
bilo bezuslovno sprovođenje daljih evropskih integracija i napuštanje politike uslovljavanja evropske budućnosti Srbije odnosom Evrope prema Kosovu.

"Osnov za taj razgovor mora biti definisanje sadržaja evropskih vrednosti o kojima u ovom trenutku govori Boris Tadić".

"Mi želimo da mu pomognemo u formulisanju tih evropskih vrednosti kroz vrlo jasne stavove na kojima gradimo našu politiku i stavove za koje su glasali građani"- rekao je Jovanović. i dodao da pre svega, LDP takvu vrstu političke podrške najviše duguje građanima Srbije.

"Neophodna je puna saradnja sa Haškim tribunalom što znači hapšenje i izručenje optuženih ili odgovornost za one koji to onemogućavaju, takođe spremnost da predsednik da garancije da će tražiti raspisivanje vanrednih parlamentarnih izbora, zajedno sa lokalnim i pokrajnskim, ukoliko vlada nastavi da ugrožava evropsku budućnost Srbije, ali i spremnost predsednika da se suprostavi ideji partijske države i angažuje se u zaštiti institucija i društva koje ugrožava koncentracija finansijske i političke moći u rukama tajkuna"- istakao je on.

"To nisu nikakvi uslovi", rekao je Jovanović i dodao da LDP nikoga ne ucenjuje, ali da je razgovor sa Tadićem neophodan.

"Kroz taj razgovor mislim da možemo doći do odgovora na ono pitanje koje se ovih dana postavlja Liberalno demokratskoj partiji, pre svega u smislu našeg jasnog stava o učešću u drugom krugu predsedničkih izbora kao jedne organizovane političke stranke".

"Evropska politika Borisa Tadića mora imati svoj sadržaj i mi o tom sadržaju želimo da razgovaramo"- istakao je lider LDP-a.

Kako je naveo, ukoliko do tog razgovara ne dođe, Boris Tadić će odgovor građana morati da sačeka na izborima 3. februara.

"Ukoliko Boris Tadić želi da se LDP aktivno uključi u njegovu kampanju u drugom krugu, onda mora da se dogovori sa LDP-om"- rekao je on i dodao da ukoliko Tadić ne želi podršku LDP-a u drugom krugu, može slobodno da pozove birače LDP-a da glasaju za njega.

Jovanović je izneo analizu rezultata predsedničkih izbora i izrazio zadovoljstvo postignutim rezultatom LDP-a, naročito u činjenici da je politika koju zastupa LDP doživela ekspanziju.

"Činjenica je da su ovi izbori pokazali da se u Srbiji dalje afirmišu i napreduju tri politike. To je politika Srpske radikalne stranke, Demokratske stranke i Liberalno demokratske partije. Te tri politike su ostvarile bolje rezultate u odnosu na prethodne izbore, od 30 % što je slučaj sa našom politikom, do 40-45% što je slučaj sa politikom radikala i demokrata".

"Mi smo u ove izbore ušli sa 180 000 glasova i iz njih izlazimo sa rezultatom koji je u ovom trenutku veći za 45. 000 glasova. Samim tim imamo razloga za zadovoljstvo, pre svega u toj činjenici da se dalje razvijamo i da smo uspeli da pozicioniramo našu politiku na čvrstom trećem mestu u svim značajnijim sredinama u Srbiji"- rekao je lider LDP-a.

"To je dobra osnova za dalji razvoj naše politike, pogotovo imajući u vidu pokrajinske i lokalne izbore".

Prema njegovim rečima, izuzetna izlaznost birača na predsedničkim izborima 20. januara dokaz je spremnosti građana da preuzmu odgovornost, ali i veliki poraz politike aktuelnog premijera.

"Visok odziv birača je sa jedne strane dokaz spremnosti građana da preuzmu odgovornost za političku budućnost zemlje a sa druge strane veliki poraz politike Vojislava Koštunice koja je na svaki način nastojala da te izbore marginalizuje"- rekao je Jovanović.
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#121

Post by dr.gog »

nikad_izvini wrote:
dr.gog wrote: halo pesak!...evo vako...razumio bih te da primaš novce kao radnik u nekoj stranci,razumio bih te da si idealista i javni aktivista koji vodi organizovane projekte za Čedu Jovanovića,u smislu supporta i borbe za normalnu i zdravu Srbiju...Čedo je ,realno gledano,razuman i prijatan čovjek koji ima ideal u životu i bori se za njeg...
Ali ne kontam toliku količinu nervoze i kukanja ni kod tebe ni kod ostalih.Ljudi moji vi ste postali opsjednuti vašom političkom scenom ,i to skoro maligno.Čemu toliko ogorčenje i galama kad ionako nemate utjecaja ni novaca ni za vlastite životne poslove,a kamoli za te beskonačne prenose političkih kreatura.Od vašeg idealizma iz Revolucije kontra Miloševića ostala je samo čangrizavost i prazan džep.A zašto?.Zato jer niste na vrijeme bili mudri.Sa gomilom se krenulo,sa gomilom se otišlo,i sad ti Pesak,i tvoja raja ,začuđeno gledate dok vas jebu u mozak oni kojima ste do juče vjerovali.
Frustracije bez kraja i efekta.Pao moral i elan na B92,Peščanik se vuče ukrug,poneke novine štucaju nalijevo...a ti burazeru gutaj bensedine i nadaj se svježem vazduhu s malo suzavca,akciji...
Jedino ako Frenkijevce neko ne ubjedi da postanu ljevičari(no prvo da ga se izvuče sa njegovog penzionerskog čamca na Dunavu skupa sa arhivom).
A onda Beretku na glavu,parolu u usta,B92 do daske i Čedu na ramenima do predsjedničke stolice....a šta misliš na ideju? :D
Nije da nisi u pravu.Al ti odgovor nije baš ljudski.Pesak možda ima viška ideala,nerealnih ciljeva,ali je korektna,koliko može biti.Na sve to,ti pišeš takav odgovor.Niđe veze.
Haj da svi izgubimo ideale,ciljeve i snove.Šta smo onda? Kurton na biciklu......eto šta smo.........Niđe veze.

:roll: ....ok.
User avatar
dr.gog
Posts: 4945
Joined: 09/09/2007 12:52
Location: S@nitet-X
Grijem se na: briketi kanabisa
Horoskop: Vodolija

#122

Post by dr.gog »

a ti si izgubljeno zrno peska :)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45284
Joined: 29/12/2005 01:20

#123

Post by jeza u ledja »

Kako samo Srbijanci smaraju s tim Cedom to nije normalno. :roll:
User avatar
Prozor
Posts: 4178
Joined: 23/05/2007 00:54

#124

Post by Prozor »

jeza u ledja wrote:Kako samo Srbijanci smaraju s tim Cedom to nije normalno. :roll:
?
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45284
Joined: 29/12/2005 01:20

#125

Post by jeza u ledja »

Prozor wrote:
jeza u ledja wrote:Kako samo Srbijanci smaraju s tim Cedom to nije normalno. :roll:
?
Nervira me cijelo to drustvo i njihova sado-mazohisticka iskompleksiranost. Ne postoji umjerenost ni u cemu. Sve se to na kraju svodi na isto - nevjerovatnu kolicinu samodopadljivosti.
Post Reply