Haris .........-redatelj u CD

User avatar
jeza u ledja
Posts: 45214
Joined: 29/12/2005 01:20

#26

Post by jeza u ledja »

Fair Life wrote: __________

Jel' to ovo ispod ??

"Mi smo za Bosnu i Hercegovinu ali da se nista ne mijenja u RS! Mi smo za
ustavni patriotizam ali jedino vrijedi (ne)postojeci ustav RS i pravo na
referendum o izdvajanju iz BiH!"
Nije.
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#27

Post by Fair Life »

jeza u ledja wrote:
Fair Life wrote: __________

Jel' to ovo ispod ??

"Mi smo za Bosnu i Hercegovinu ali da se nista ne mijenja u RS! Mi smo za
ustavni patriotizam ali jedino vrijedi (ne)postojeci ustav RS i pravo na
referendum o izdvajanju iz BiH!"
Nije.
Aha... dakle, 'nismo za BiH' !
:shock:
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#28

Post by pici »

Kad već dođoste do braka i razvoda ,a naš kako u nas u Bosni prođe žena u braku a da hoće rastavu i stalni palamudi mužu ...biva bjena,j..ena pa istjerana svojima ako hoće da je prime :D
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#29

Post by deset_u_pola »

jeza u ledja wrote:je li za tebe problem u tome sto srbi hoce 'parce svoje srpske bih' ili je problem u nacinu na koji su oni do toga dosli?
Kakvo ti je ovo pitanje?

Oboje, naravno. Zašto bi neko imao svoje parče BiH? Odakle mu pravo na to? Pogotovo kad je do njega došao znamo-već-kako.

Stvarno je postalo bezveze nekoga uvjeravati i dokazivati šta je na sceni u RS, ali i u BiH. Samo još naivni ne vide da Dodik igra za Koštunicu i Tadića na račun Kosova, a Boga mi i za svoj račun (u kešu).

Naravno, nisu ni naši iz Federacije baš najbolje ovo odigrali, ali to je neka druga tema.

Nego meni ova izjava Harisa Pašovića liča na ono kad u raji imaš dijete koje stalno diže frku i galamu pa se ne treba s njim kačiti. Trebaš uvijek biti fin prema njemu da se ne bi naljutio. E takve treba dobro nabiti u guzicu paradnu!

Preživjela je Bosna i Hercegovina i veće đilkoše i ublehaše od Dodika.
Cryptoman
Posts: 335
Joined: 06/08/2005 10:24
Contact:

#30 Re: Haris .........-redatelj u CD

Post by Cryptoman »

deset_u_pola wrote:
suncokret13 wrote:Haris Pasovic u centralnom dnevniku izjavi:


Haris Pasovic,
redatelj,

bosanske politicke partije....

..........Mi hocemo da zivimo u BiH,u kojoj zive,srbi,hrvati,bosnjaci,jevreji i drugi iz mjesanih brakova i kinezi npr. kojih ima,oni su najveca MANJINA, a koji nemaju nikakva prava,cigani,itd.
Zamisli ovako,ja dodjem u tvoju emisiju,a mi hocemo zajedno da je vodimo,ti i ja,ali......ti si grozan,ti nemas pojma,ti stalno provociras...ali cemo je mi zajedno voditi.
..to je stara ideja da vodimo zajedno ( smijeh ..ha,ha,ha...)


ali ne mozemo mi srbima stalno govorimo,vi nista ne valjate,ali mi hocemo da zivimo zajedno u istoj drzavi.



pa,ko ne mozes ni u braku da kazes zeni,ti si grozna,ti si ocajna,ti neznas da kuhas,ti me provociras,ti sve..ali mi cemo da zivimo zajedno u braku...
......pa kako je to moguce ???
pa nije moguce.



pa evo,ja sam ponovno vidio sinoc,neko saopstenje iz sda,
''to srbi iz republkie srpske,provociraju itd'',
pa cekaj,moramo da vidimo,STA NEKO HOCE ?
ILI STA NEKO NECE.......



......kraj citata !

.........................................
.

Izvinini Milorade, nisam te odmah prepoznao.

Ti k'o da si s Marsa pao pa šatro ne znaš ko vodi politiku u RS, ko je šerif tamo i na kraju krajeva kako je ta RS nastala. Pa niste valjda zaboravili šta se sve ovdje dešavalo?!

Pobiju, pokolju i siluju, pa malo etnički očiste pola BiH, i nađe se neki lik kao što je Haris Pašović da priča o tome kako treba i njih razumjeti i kako je to slično braku i ostale nebuloze.

Svi pokušaji da se od BiH napravi prava država padaju u vodu jer Srbi žele svoje parče srpske BiH, koju su uzgred budi rečeno, dobili genocidom.

Više se vjeruje Dodiku kad kaže da su oni ugroženi u BiH nego Tihiću i SDA kad kažu da hoće funkcionalnu i državu po mjeri svih njenih građana.

Stvarno je propaganda čudna stvar

Jesi li ti fakat ovo pronasao u rijecima Harisa Pasovica??????????

Hajde reci da si samo pokusao biti duhovit...
seiko22
Posts: 896
Joined: 11/11/2006 04:27
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

#31 Re: Haris .........-redatelj u CD

Post by seiko22 »

Cryptoman wrote:
deset_u_pola wrote:
suncokret13 wrote:Haris Pasovic u centralnom dnevniku izjavi:


Haris Pasovic,
redatelj,

bosanske politicke partije....

..........Mi hocemo da zivimo u BiH,u kojoj zive,srbi,hrvati,bosnjaci,jevreji i drugi iz mjesanih brakova i kinezi npr. kojih ima,oni su najveca MANJINA, a koji nemaju nikakva prava,cigani,itd.
Zamisli ovako,ja dodjem u tvoju emisiju,a mi hocemo zajedno da je vodimo,ti i ja,ali......ti si grozan,ti nemas pojma,ti stalno provociras...ali cemo je mi zajedno voditi.
..to je stara ideja da vodimo zajedno ( smijeh ..ha,ha,ha...)


ali ne mozemo mi srbima stalno govorimo,vi nista ne valjate,ali mi hocemo da zivimo zajedno u istoj drzavi.



pa,ko ne mozes ni u braku da kazes zeni,ti si grozna,ti si ocajna,ti neznas da kuhas,ti me provociras,ti sve..ali mi cemo da zivimo zajedno u braku...
......pa kako je to moguce ???
pa nije moguce.



pa evo,ja sam ponovno vidio sinoc,neko saopstenje iz sda,
''to srbi iz republkie srpske,provociraju itd'',
pa cekaj,moramo da vidimo,STA NEKO HOCE ?
ILI STA NEKO NECE.......



......kraj citata !

.........................................
.

Izvinini Milorade, nisam te odmah prepoznao.

Ti k'o da si s Marsa pao pa šatro ne znaš ko vodi politiku u RS, ko je šerif tamo i na kraju krajeva kako je ta RS nastala. Pa niste valjda zaboravili šta se sve ovdje dešavalo?!

Pobiju, pokolju i siluju, pa malo etnički očiste pola BiH, i nađe se neki lik kao što je Haris Pašović da priča o tome kako treba i njih razumjeti i kako je to slično braku i ostale nebuloze.

Svi pokušaji da se od BiH napravi prava država padaju u vodu jer Srbi žele svoje parče srpske BiH, koju su uzgred budi rečeno, dobili genocidom.

Više se vjeruje Dodiku kad kaže da su oni ugroženi u BiH nego Tihiću i SDA kad kažu da hoće funkcionalnu i državu po mjeri svih njenih građana.

Stvarno je propaganda čudna stvar

Jesi li ti fakat ovo pronasao u rijecima Harisa Pasovica??????????

Hajde reci da si samo pokusao biti duhovit...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ha,ha,haaaaaaaaaaaaaaaaaaha!! Ama jel' to onaj isti Ti'ic, koji rece "Nemojte ljudi tuziti Srbiju, kako ce "srpska deca" placati odstetu!"" ili, "ja sam sam platio za ponovno pokretanje Tuzbe za Genocid (pa valjda zato im'o co'ek pravo i da je ukine :D :D ), ili, "danas pred Ustavnim Sudom trazimo promjenu imena entiteta rEPUBLIKA sRPSKA, a onda , zakljuci - haj' dosta je bilo u "vijestima" nekoliko dana - pobracu poene kod nepismenog puka, sad skidaj!! Nema zahtjeva za promjenu imena, niti "zastite nacionalnog interesa", !! Pa onda "da se izdvoji Srebrenica" - ama kakav, potrci kazi da im je bolje "pod cetnickom upravom - dobit ce donacije, napravicemo im "novo groblje"!! Pa "vajni" Aprilski amandmani, pa najnovije "saptanje iza coska" - sta se "mesa" Lajcak, mi necemo preglasavanje, mi se mozemo dogovoriti"!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: bas si me dobro nasmij'o! Ti'ic i SDA - :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
seiko22
Posts: 896
Joined: 11/11/2006 04:27
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

#32

Post by seiko22 »

moram jos da nastavim za ono o SDA!! :D :D
Evo sta ti je SDA, govorim iz okruzenja gdje zivim : "moj komsija Hamdija, visoko rangirani "duznosnik" SDA, kaze meni, jedne prilike "A, bogati gdje ces ti biti clan, u novoj ili staroj dzamiji??" Gledam ga ja, i onako, da ne budem napadan, kazem "pa necu nigdje, sve su to isti lopovi! Grade kuce i kupuju nekretnine preko para sabranih od Bosnjaka u dzamiji, a onda polozenih u banci kao deposit, ili dokaz o protoku novca!"" Komsija Hamdija, na to odgovori, "Ama, znam, ali moras biti negdje ja sam u staroj dzamiji, sa glavnim hodzom! A is'o sam tamo kod ovih sto rade ( a u medjuvremenu se u nasem komsiluku, od donacija Bosnjaka, gradila dzamija) sve go seljak! Vonjaju!!" Ja, ga samo 'nako pogledam i kazem, "Ama pusti!" I prodjem. Zaturilo se to, i nisam plaho ni obraco paznju na komsiju Hamdiju, "duznosnika SDA" , do zadnjeg bajrama, podjem ja, da svratim u banku, rekoh zacas na automatu da izvadim koji dolar, da podijelim djeci! I hajde, ja pred banku, na automat, vadim pare, a preko puta je dzamija, ta nova! Kad, pogledam ja, moj komsija Hamdija, visoko-pozicionirani SDA-ovac, stoji pred vratima te "nove dzamije" i telefonira! Nasmijem se ja, reko' "vidi ovo " , pa mi ne bi lijeno, uzmem telefon, i 'nako, dok jos vadim novac iz automata, nazovem moga komsiju Hamdiju, visokopozicioniranog SDA-ovca, i kazem "Pa, Bajrambarecola, otkud to ti tu?? Zar oni "ne vonjaju"!! Samo se zacu "Ama sta, ko je....!" I onda ti komsija Hamdija, visokopozicionirani SDA-ovac, se trze, okrenu okolo, spazi moga zelenog Mercedesa (specijalno narucen u zelenoj boji :D :D ) pred bankom, i "stusti" unutar!!
Eto, to ti je SDA!! :D :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45214
Joined: 29/12/2005 01:20

#33

Post by jeza u ledja »

deset_u_pola wrote:
jeza u ledja wrote:je li za tebe problem u tome sto srbi hoce 'parce svoje srpske bih' ili je problem u nacinu na koji su oni do toga dosli?
Kakvo ti je ovo pitanje?

Oboje, naravno.
Ako ti je oboje problem onda si ti taj kome se obraca Pasovic. Ne slusas i ne zelis da slusas.
bolero1968
Posts: 64
Joined: 23/01/2004 00:00

#34

Post by bolero1968 »

Maraschino wrote:
suncokret13 wrote:kaze:

''ali ne mozemo mi srbima stalno govorimo,vi nista ne valjate,ali mi hocemo da zivimo zajedno u istoj drzavi.''


a komparira s :

''pa,ko ne mozes ni u braku da kazes zeni,ti si grozna,ti si ocajna,ti neznas da kuhas,ti me provociras,ti sve..ali mi cemo da zivimo zajedno u braku...''

losa komparacija,

ako je zena svo vrijeme varala svoga muza, radila mu o glavi a svo vrijeme glumi da zeli zajednicki zivot...to ne moze vjecno trajati, razlaz je neminovan ali rijetko kada da ostaju u istom stambenom prostoru. znaci, jedno od njih mora napustiti zajednicki prostor ali osim licnih stvari ne nosi pola kuce ili pola stana.
Izgleda da vi niste culi za brak iz interesa.
Samo ovde je problem sto svako hoce da ima svoje kupatilo i svoju kuhinju s tim da odvojeno placa racune.
Sto se tice varanja pojedinci oproste ali nikad ne zaborave ali to je vec neka druga tema.
da bi opstao "brak" osobe moraju biti spremne na promjene i ustupke. Sto vise promjena i ustupaka to bolje funkciomise "brak". Samo je pitanje do koje granice treba se mijenjati i popustati, to jest obadvoje treba da postave donju granicu do koje mogu ici iskreno i bez pretvaranja sto je izuzetan problem ovom nasem virtuelnom "braku"
seiko22
Posts: 896
Joined: 11/11/2006 04:27
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

#35

Post by seiko22 »

Ih, ne mogu da vjerujem, samo 1852 citanja!! :( Sad nas nece Senad ni u "centralni" metnut! :( :(
User avatar
Truba
Posts: 81661
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#36 Re: Haris .........-redatelj u CD

Post by Truba »

https://avaz.ba/vijesti/bih/712710/hari ... i-okreciti

Kakav je ovaj haris pasovic ne volim nikog nazivati imenima alinemam rijeci za ovo zlo...ovu dijabolu huskaca kakav je ovo crveni kmer ko vecina umjetnika
Droga valjda i godine picetine
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#37 Re: Haris .........-redatelj u CD

Post by seln »

Black swan wrote: 26/01/2022 21:42 https://avaz.ba/vijesti/bih/712710/hari ... i-okreciti

Kakav je ovaj haris pasovic ne volim nikog nazivati imenima alinemam rijeci za ovo zlo...ovu dijabolu huskaca kakav je ovo crveni kmer ko vecina umjetnika
Droga valjda i godine picetine
Sta je pogresno rekao?
Ne zna ni Zoki okreciti... mislio je da je vapno kokain, pa posmrkao.
Post Reply