polticke rasprave na forumima bivsih republika

bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#26

Post by bice_bice »

da meni neko hoce reci kakvi su ovo rusi sa ovim cudnim slovima stigli na forum..
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#27

Post by StLouis »

jeza u ledja wrote:
domacin wrote:Срби апсолутно немају разлога да започињу рат.
Имамо Републику Српску, каква је таква је.
Нормално ако би нас неко напао да би се бранили као и свако нормалан.
Лично мислим да рата неће бити или да су јако,јако мале шансе за њега.
Можда ако би дошло до неког општег свјетског сукоба Балкан сигурно не би напуштао игру.
У сваком случају Срби неће никог напасти, као што никад и нису, ал се хоће ако треба бранити као и увијек.
A fino si poceo. :D
ma kaki :D

teofil pancic

Belzebub

Ideja o ustanovljavanju Takvog Nečega kvintesencija je naročito uvrnutog i sadističkog zla, dok »terenska realizacija« toga spada među sramnije stvari koje su ljudi ikada učinili otkad se Istorija zapisuje u knjige i hronike; a oni ljudi koji se zovu Srbi zasigurno nikada ni pre ni docnije nisu počinili, niti će ikada počiniti, nešto tako užasno, tako nepopravljivo, odvratno, a ponad svega nepotrebno i bezvezno kao što je krvavi, ubilački, pljačkaški i proterivački nastanak Onoga što su prozvali Republika Srpska, a čemu pravo ime može prosiktati samo Belzebub, makar kroz usta Opsednutog.

U stvarnosti, ona nije nikakva slatka beba, nego glomazna crkotina razjapljena nasred puta kojim bi rado prolazio normalan i čestit svet, srpski i svaki drugi, ali mu je zazorno, i postidno, i mučno, ona je na koncu tek sramotni iscedak i posmrtni ostatak jedne kanibalske orgije ubijanja nedužnih koja nije dostojna čak ni da se nazove ratom. Biti za ili protiv njenog postojanja na Zemlji nije pitanje manjka ili viška »srpskosti«, nego ljudskosti, toga jesi li ili nisi ona i onaj koji je bar ponekad u svome postojanju nešto više od beslovesne funte razgalamljenog mesa, nekadrog da dušom, telom i pameću dobaci dalje od dva-tri Najniža Poriva.



pescanik.net
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#28

Post by zlajaBHF »

domacin wrote:
У сваком случају Срби неће никог напасти, као што никад и нису,
Ja mislim da ni ti sam ne vjerujes u ovo sto govoris!
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#29

Post by pinkzelena »

Ma pusti ti te što ratuju po forumima.. :wink:
Sve su to tigrovi od papira..kakav rat ba.. al forumi zato i služe..da svak' mlati praznu slamu gdje stigne i o čemu stigne.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#30

Post by pinkzelena »

domacin wrote: Срби апсолутно немају разлога да започињу рат.
Имамо Републику Српску, каква је таква је.
Нормално ако би нас неко напао да би се бранили као и свако нормалан.
Лично мислим да рата неће бити или да су јако,јако мале шансе за њега.
Можда ако би дошло до неког општег свјетског сукоба Балкан сигурно не би напуштао игру.
У сваком случају Срби неће никог напасти, као што никад и нису, ал се хоће ако треба бранити као и увијек.
:D Legenda si..

De nam još reci na koliko si foruma registrovan i pod kojim nickovima,da vidimo šta tamo pišeš :D
Sve i da shvatim..al ovo "Srbi neće nikog napasti,kao što nikad i nisu".. :-)

Samo će Bosnu i Hercegovinu odvesti u pakao,a Muslimanski narod u nestanak jelde :wink: !?


Nego,evo imaš jedan dezodorans od mene :D :

Image
Last edited by pinkzelena on 07/11/2007 01:02, edited 1 time in total.
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#31

Post by manijak1 »

Imamo cvijeća kitu :oops: i samo jednu istinu o Titu :D :D :D :D I da HONG KONG .......nije Tokio :D :D
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#32

Post by pesak »

Nista ne treba olako shvatati...tako su pre svasta pricali po kafanama...pa posle ispade svasta.../forum mu dodje kao kafana/
Inace, moram da primetim da su na ovom forumu ljudi duhoviti, da se dobronamerno zezaju...a tamo , bogami , uopste nisu duhoviti, a svrha postojanja im je da nekog uvrede, unize, izbace iz takta, isprovociraju, pa kad ovaj pukne, oni ga izbace iz foruma. Tamo su nekakvi sadisti i nisu uopste tolerantni. Neverovatno je kolika je razlika medju ljudima "odavde" i "tamo". Cudo.
opasni su oni.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#33

Post by pinkzelena »

manijak1 wrote:Imamo cvijeća kitu :oops: i samo jednu istinu o Titu :D :D :D :D I da HONG KONG .......nije Tokio :D :D
:lol:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#34

Post by pinkzelena »

pesak wrote:Nista ne treba olako shvatati...tako su pre svasta pricali po kafanama...pa posle ispade svasta.../forum mu dodje kao kafana/
Inace, moram da primetim da su na ovom forumu ljudi duhoviti, da se dobronamerno zezaju...a tamo , bogami , uopste nisu duhoviti, a svrha postojanja im je da nekog uvrede, unize, izbace iz takta, isprovociraju, pa kad ovaj pukne, oni ga izbace iz foruma. Tamo su nekakvi sadisti i nisu uopste tolerantni. Neverovatno je kolika je razlika medju ljudima "odavde" i "tamo". Cudo.
opasni su oni.

Ah moja @pesak..mi smo ti samo blentavi Bosanci :D
Nama je vazda do smijeha.. dok nas ne klepi po ušima..jbg..
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#35

Post by manijak1 »

:oops: Valjda zato i najebemo .....na kraju priče :oops:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#36

Post by pinkzelena »

manijak1 wrote::oops: Valjda zato i najebemo .....na kraju priče :oops:

Već vidim Nazifa Gljivu,kako "komponuje" i piše tekstove za nove patriotske pjesme :D
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#37

Post by manijak1 »

:oops: ja vidim da nema više humanitarne :D :D pa ti kako hoš :D :D
Rambo-Amadeus
Posts: 1157
Joined: 12/12/2006 23:38

#38

Post by Rambo-Amadeus »

:-) :-) :-)
...iiiii...nekada sam brojao valove niz pučinu a sada sam samo rambo amadeus...

:-) :-) :-)
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#39

Post by manijak1 »

:oops: Prilično labava konstatacija :oops: bitka :oops:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#40

Post by pinkzelena »

manijak1 wrote::oops: ja vidim da nema više humanitarne :D :D pa ti kako hoš :D :D
Dabogda nam ne trebala.
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#41

Post by pesak »

pinkzelena wrote:
pesak wrote:Nista ne treba olako shvatati...tako su pre svasta pricali po kafanama...pa posle ispade svasta.../forum mu dodje kao kafana/
Inace, moram da primetim da su na ovom forumu ljudi duhoviti, da se dobronamerno zezaju...a tamo , bogami , uopste nisu duhoviti, a svrha postojanja im je da nekog uvrede, unize, izbace iz takta, isprovociraju, pa kad ovaj pukne, oni ga izbace iz foruma. Tamo su nekakvi sadisti i nisu uopste tolerantni. Neverovatno je kolika je razlika medju ljudima "odavde" i "tamo". Cudo.
opasni su oni.

Ah moja @pesak..mi smo ti samo blentavi Bosanci :D
Nama je vazda do smijeha.. dok nas ne klepi po ušima..jbg..
Eto sta napravi nacionalizam i ideje o velikoj Srbiji...veliko ovo, veliko ono...i sta ispade ? sve malo, a najmanje ljudskosti, duhovitosti, tolerancije, ljubavi prema bliznjem, postenja,saosecajnosti...a veliko nasilje , agresivnost, netrpeljivost..sve -od reci -na dela.
tako je bilo valjda i u Hitlerovoj Nemackoj..hoce austriju, pa hoce poljsku, pa francusku i td...pobili onolike ljude zarad "vise" rase, i ..zavrsili u rusevinama, glavonje se ubile, a oni podeljeni i mirni ko bubice..
mnogo slicnosti...
Smartex
Posts: 183
Joined: 07/02/2007 00:01
Location: San Diego

#42

Post by Smartex »

Razalog da ratuju vise imaju bosnjaci nego li srbi. Pogledajmo logicno, srbi imaju RS, njima sigurni ne treba ostatak Federacije, a sdruge strane bosnjaci zele cjelovitu BiH tj i onaj dio sto se zove RS. Prema tome ko ima veci apetit za "tudju" teritoriju procijenite sami!
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#43

Post by pesak »

najveci apetit treba da ima evropa, pa da nas proguta ovako sve zajedno i - mirna bosna... :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#44

Post by StLouis »

pesak wrote:najveci apetit treba da ima evropa, pa da nas proguta ovako sve zajedno i - mirna bosna... :D
izrigala bi nas ta europa na brzinu, ono s pokajanjem br blju bu aaa :D
User avatar
vaca
Posts: 751
Joined: 24/02/2006 16:31
Location: sarajevo

#45

Post by vaca »

Meraklos wrote:
vaca wrote:
edita_31 wrote:

Oni koje ti pausalno i provokatorski nazivas ratnim huskacima u bosnjackom narodu -
su oni koji traze kaznu za izvrsioca i planere zlocina, -
a onda i ukidanje onog sta su tim zlocinima postigli.

Zlocinci se ne daju lako, a naravno niti ukradeni plijen nece milom voljom ispustiti iz ruku.

Provokatori daju poistovjetiti pravdu sa huskanjem -
misleci da ce tako obezvrijediti borbu.

I koji dio ove "ratno huskacke" poruke jos ne razumijes "vacko"?
A zasto si se ti djecace tako napalio, negdje si se pronasao?

Oni koje ja nazivam ratnim huskacima su uglavnom djecica ili oni koji su protekli rat gledali na CNNu.

Mene sledeci ovdje nece zateci...
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#46

Post by pesak »

StLouis wrote:
pesak wrote:najveci apetit treba da ima evropa, pa da nas proguta ovako sve zajedno i - mirna bosna... :D
izrigala bi nas ta europa na brzinu, ono s pokajanjem br blju bu aaa :D
:lol: Pa dobro...ne kazem da ne bi imali probavnih problema, ali...moze se ...malo sode bikarbone, jabuka...i celo ovo podrucje bi bilo fino,mirno...milina.../samo da nema rusa/ :x
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#47

Post by pesak »

makar samo skinu onog putina... :x
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#48

Post by pesak »

Ovde sve novine i sve televizije pricaju o Putinu. Putin rekao ovo, putin rekao ono...pa ruske serije cak i na tvb92.. :shock: strava i uzas.
e, njih se plasim...
puni forumi obozavaoca putina. :shock:
pesak
Posts: 4343
Joined: 22/08/2005 20:58
Location: internet

#49

Post by pesak »

Post Reply