Ustanite molim !!!!!!!! ZELJKO KOMSIC

jefferson

Post by jefferson » 01/11/2007 16:27

[quote="GRAĐANIN AL" BAŠ ON"]
ZZZlica wrote:haj' redom...

@makondo: Boris Tadić je sin Ljubomira Tadića, profesora filozofije na Univerzitetu u Beogradu i stalnog člana SANU (garant znaš, ali da podsjetim: Srpska akademija nauka i umjetnosti, tvorci čuvenog Memoranduma velikosrpstva i apologije četništva). Maćeha mu je najpoznatija "srpska Jevrejka" a, prema nekim saznanjima, i švalerka Radovana Karadžića, koja ga je pratila na inim "mirovnim" pregovorima, Klara Mandić, ubili je sunarodnjaci k'o zeca...

DANAS, 17. jun 2004.g.
"Pre nego što je oživljena ideja o "velikoj Srbiji" ona je bila jedna obična žena - po zanimanju zubarka. Onda joj je njeno poreklo pomoglo da dođe u središte javne pažnje. Uloga te žene bila je dvostuka, jer je Jevrejka koja je preživela holokaust, a odgajila ju je srpska pravoslavna porodica nakon što su joj roditelji deportovani u logor. S jedne strane mučila ju je sudbina njene porodice, a s druge strane, bila je uverena da Hrvati još uvek imaju genocidne namere i planiraju istrebljenje Srba. Klara Mandić zaključila je da su sadašnji Hrvati "nacisti", a sadašnji Srbi "Jevreji", koji se nalaze na rubu nove propasti. Međutim, genocid nad "Jevrejima" neće se dogoditi dva puta, pobednički je izjavila novinarima. Ovaj put žrtva mora napasti neprijatelja pre nego što bude prekasno."

Uz to, Tadić se NIKAD nije usprotivio hermafroditu s kalašom, valjda da ne završi k'o Đinđić :roll:

@drug_clan77: Podmećeš i zamjenjuješ teze... Željko Komšić je bio ambasador u SCG u vrijeme Alijanse, a kad su profesionalni Bošnjaci, Hrvati i Srbi došli na vlast, dao je ostavku. Što se tiče njegovog uzimanja puške u ruke, to nije bilo za propagandno slikanje nego "zaoprave" jer su mu prekodrinski i lokalni četnici kidisali na rodni grad, porodicu i prijatelje :x

Over and Out!
Ja bih samo dodao da su mu ti isti "prekodrinski" (a možda i ovi ovamo) snajperom ubili majku u naselju Hrasno u Sarajevu.E sad kad vidim te priče kako mu je mati Srpkinja,tek onda mi je jasno kakvi su mentalni profili nezadovoljni Komšićem.Preporučujem ovim što lobiraju za "nacionalne zaštitnike" da pod hitno izmisle nešto bolje u odnosu na ovo dosadašnja.Čuj,Srpkinja... ccc[/quote]

Ja im toplo preporucujem da se presele preko drine jer ocito im se njihova retorika vise svidja!

drug_clan77

Post by drug_clan77 » 01/11/2007 16:31

Vidis ja ne vrijedjam a Bosna i Hercegovina mi je mala, treba narasti ;)

A politicar koji u to doba jedva prelazi izborni prag ne moze biti podrska ni misevima u nekom magacinu.

Bio bi smjenjen kada dodje za to vrijeme nakon smjene vlasti, nije valjda ocekivao da Alijansa vladati hiljade godina??? Trebao je znati kada je isao u BG da se vlast osvaja i gubi. Cuj, ma ko je on da jaca svoj licni ponos (ili Zlatkov) na racun drzave :D

Bil se tako povukao iz Brisela, Pariza, Londona?

shizim

Post by shizim » 01/11/2007 16:36

zeljko je bar branio nasu nam divnu domovinu dok je haris suncao dupe u turskoj

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 01/11/2007 16:38

drug_clan77 wrote:Vidis ja ne vrijedjam a Bosna i Hercegovina mi je mala, treba narasti ;)

A politicar koji u to doba jedva prelazi izborni prag ne moze biti podrska ni misevima u nekom magacinu.

Bio bi smjenjen kada dodje za to vrijeme nakon smjene vlasti, nije valjda ocekivao da Alijansa vladati hiljade godina??? Trebao je znati kada je isao u BG da se vlast osvaja i gubi. Cuj, ma ko je on da jaca svoj licni ponos (ili Zlatkov) na racun drzave :D

sto se ti ne povuces?

jefferson

Post by jefferson » 01/11/2007 16:41

drug_clan77 wrote:Vidis ja ne vrijedjam a Bosna i Hercegovina mi je mala, treba narasti ;)

Puno ti seres i pijes kafe kod komsinica itamo raspravljas o politici.
Kostunica nije bio "mlad i naivan" kad je to izjavio, i to se pika. U ozbiljnoj politici to se pika, sta god on tim mislio.
A Komsic je imao priliku ostati u Washingtonu kada je zavrsio Georgetown foreign relations school, ali nije. Komsic je mogao ostati u BG, bez obzira sto je BG postalo leglo nacizma i radikalizma, i uzivati u blagodetima ambasadorovanja i mozda cak srediti i da ostane jos jedan mandat.
Znas onu staru "za dobrim konjem prasina se dize". sto samo potvrdjuje koliko vam je krivo sto je neko konacno rekao BG da je ovo druga drzava jos od marta 1992 godine.
A sto se tice cinjenice da je BiH mala, nevidim nesto da je srbija veca!

J.B.Tito

Post by J.B.Tito » 01/11/2007 16:46

mIRCerka wrote:
drug_clan77 wrote:Zeljko Komsic je Predsjedavajuci Predsjednistva Bosne i Hercegovine, a nema podrsku ni 100 ljudi na dvije trecine teritorije te iste Bosne i Hercegovine.

I jos jedno bonus pitanje: Zasto se jadan kao ambasador u Beogradu sa platicom od par hiljada evrica nije koristio takvim rijecnikom?!? Tad mu nije tesko padalo biti FIN :D, platica je platica...
da si pismen k'o sto nisi, znao bi da je zeljko napustio mjesto ambasadora u beogradu jer vise nije mogao biti predstavnik zemlje u kojoj su na vlasti ljudi sa cijom se politikom on nije slozio..stoga argument o platici okaci macku o rep..
Drug član, jasno je da bi ti volio da je to tako, ali nije, budi siguran da nije.Na žalost, nismo normalno društvo u kojem bi se glasalo za čovjeka, kod nas se još uvijek glasa "protiv onih" i iz nekog hebenog straha koji će trajati još jako dugo pored takvih kao ti koji koriste svako moguće mjesto da liječe svoje kompekse i švrljaju svoje imaginarne istine.
A evo ti jedna prava istina, na tvoje "Zasto se jadan kao ambasador u Beogradu sa platicom od par hiljada evrica nije koristio takvim rijecnikom" - vjerovao ti ili ne, u jednoj emisiji u sred Beograda, dok je bio ambasador (za šta se nije borio nego je, po meni, bio zavaljen), imao je i težih riječi.
Ali, nekome je lakše metar gdje ne treba nego centimetar u glavu.Uživaj!

lampard

Post by lampard » 01/11/2007 16:53

eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega

drug_clan77

Post by drug_clan77 » 01/11/2007 16:55

Pa mogao je ali nije, a rezultat toga je da si ti odusevljen njime, a mene bas briga :D Za njim kao politicarom, naravno.

Druge rezultate ne vidim.

-----

Da, ali imena Srbije i Hrvatske i jos nekih zemalja stoje ispod svega sto je BiH. A taj reciprocitet BiH nema.

Osim toga, i Srbija i Hrvatska su ekonomski jako prisutne u BiH i mogu da, ako im se hoce, kontrolisu ekonomiju ove zemlje. BiH to ne moze.

Pa evo, Hrvatska ce od Neuma napraviti hercegovacki gradic sa malo povecim bazenom sa morskom vodom.

I cime on na kraju on da udari bilo kome po prstima? Isto kao da ja stanem pred Tajsona i zaprijetim mu da cu ga izvuci za usi :D ´Ocu ako ga bolesno nakrkam kakvim pecenjem. :D :D

J.B.Tito

Post by J.B.Tito » 01/11/2007 16:59

lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega
LAMPARDAŠ! :-)

drug_clan77

Post by drug_clan77 » 01/11/2007 16:59

U jednoj emisiji, da pogadjamo koji medij? A i rezultati su tu. Srbija mirise nakon te emisije, aha, bas.

rajvosa^

Post by rajvosa^ » 01/11/2007 17:00

Dezidijat wrote:Željko je lav, samo on što više brani BiH to više mu opada rejting među hrvatskom populacijom.
Mislis Hercegovce :D

jefferson

Post by jefferson » 01/11/2007 17:01

drug_clan77 wrote:Pa mogao je ali nije, a rezultat toga je da si ti odusevljen njime, a mene bas briga :D Za njim kao politicarom, naravno.

Druge rezultate ne vidim.

-----

Da, ali imena Srbije i Hrvatske i jos nekih zemalja stoje ispod svega sto je BiH. A taj reciprocitet BiH nema.

Osim toga, i Srbija i Hrvatska su ekonomski jako prisutne u BiH i mogu da, ako im se hoce, kontrolisu ekonomiju ove zemlje. BiH to ne moze.

Pa evo, Hrvatska ce od Neuma napraviti hercegovacki gradic sa malo povecim bazenom sa morskom vodom.

I cime on na kraju on da udari bilo kome po prstima? Isto kao da ja stanem pred Tajsona i zaprijetim mu da cu ga izvuci za usi :D ´Ocu ako ga bolesno nakrkam kakvim pecenjem. :D :D
Ti jaro nemas prvo pojma o postulatima ekonomije!
Srbija nije Tajson, inace nebi prosla onako kako je prosla 1992-1995!

rajvosa^

Post by rajvosa^ » 01/11/2007 17:03

Eomer wrote:Ma po čemu je on to dobar? On je kompleksaš. Stalno se nešto dokazuje, pokazuje, on će kao nešto udariti Srbiju. :lol:
Izdao je svoj hrvatski narod, sad mora po devizi ako je Turčin krvav do lakata, poturica mora do ramena...
Srbija i Hrvatska potpisnice Dejtona, kao predstavnici svog naroda u BiH. Logično da će ONAJ KO JE POTPISAO izjaviti da će štititi svoj potpis, ako ga neko ugrožava. I nađe se genijalac da "brani" Bosnu. Ovde mu dupe čuva OHR, a on se kao nešto hasi. Paćenik. Ako Stipe izjavi da će čuvati Dejton, on će još gore udariti. Junak. Hrvat za zlatnim ljiljanom. Misim... :-)
Ja bi tebi stavio limit 1 post mjesecno - jer toliku glupost ispisa, da je covjeku tesko svarit...e svasta. :-)

winabike

Post by winabike » 01/11/2007 17:07

Hebote, ovo je stvarno zemlja za peto odjeljenje. Pogotovo me cude ovi sto nalaze za shodno da uopce odgovaraju ovim psihopatama tipa druga clana...

Samo par cinjenica:

1. Zeljko Komsic nije u periodu 1992-1995 bio ni politicar, ni predsjednik stranke, ni predsjednik drzave. Kao svaki gradjanin BiH imao je obavezu da brani svoju drzavu (a morala mu ocito, kao ni vecini drugih pripadnika ARBiH nije nedostajalo).

2. Odgovor na podpitanje koje vec vidim, "Od koga da brani svoju drzavu?" Pa naravno, od onih stranih drzavljana, pri tome predsjednika stranaka u svojoj drzavi, a danasnjih premijera te iste drzave, koji su "turisticki" hodali po nasoj drzavi i govorili kako su tu buduce granice njihove drzave, i na taj nacin "hajcali" lokalne idiote koji odlucili da napadnu svoju drzavu, u kojoj njihovi predaci stoljecima zive. Nakon sto ti strani drzavljani izgovore takve recenice, lokalni majmuni ispale 100-njak granata na Sarajevo. Dozivljeno, dozivljeno... Ako ne vjerujete, pitajte Zeljka Komisica, on je u jednom od takvih izljeva ljubavi izgubio majku, "strasnu alijinu bojovnicu", staricu...

3. Zeljko Komsic je bio Ambasador BiH u SRJ. Vlada koja ga je izabrala je izgubila na izborima. Komsic je odmah ponudio ostavku novoj vladi. Nova vlada prihvatila ostavku. Za one koji ne znaju: tako se radi u SVIM normalnim drzavama na svijetu. Npr. u USA, kada se izabere novi predsjednik, SVI ambasadori podnose OSATVKE (odnosno, nude svoje mandate), a na novom predsjedniku je da odabere koje ce od njih ostaviti na pozicijama, a koje povuci. Zato se i zove "Ambasador", tj, "nosilac poruke". Ako se promijeni onaj ko salje poruku (citaj, predsjednik, vlada...), logicno je da se promijene i "nosioci poruka". Ovi koji ne kontaju shemu, nek ne krive nas ostale za svoju glupost. To sto je na balkanu cesto fotelja bitnija od pristojnog diplomatskog ponasanja, takodjer nije problem Zeljka Komsica.

4. Odgovori Kostunici i Tadicu: bilo je tu kod Komsica svega, a najvise kalkulisanog, smisljenog mahalastva. Koje, da se razumijemo, ja u potpunosti podrzavam. Kome nije jasno da je Komsic ovom izjavom postigao SVE ciljeve koje je zelio, ne vidi dalje od sopstvanog nosa. Evo, ukratko cu ih nabrojati:

a) Javno i demonstrativno prekinuti politiku popustanja koju BiH od 1996 vodi i prema Hrvatskoj i prema Srbiji, u fazonu "nemoj, ne talasaj".

b) Zeljena nuspojava tacke a. - vratiti prijekopotrebno samopouzdanje gradjanima BiH da nisu bas svi idioti koji sjede u foteljama najvisih drzavnih pozicija.

c) Druga Zeljena nuspojava tacke a. - zbuniti najvise vlasti Srbije ovom izjavom - potpuno uspio manevar, bilo je presmijesno slusati Srbijanska zvanicnike kako se toboze zgrazavaju nad Komsicevom izjavom

d) Dodatno skrenuti paznju medjunarodnoj zajednici na lajanja koja konstantno dolaze iz Srbije - jucer smo se putem onog demarsa uvjerili da je i taj manevar uspio - Komsiceva izjava je definitivno doprinijela izradi tog manevra...

Kratko i jasno - u posljednjih 10 godina smo se svi nagledali igre, u kojoj svako malo neki srbijanski zvanicnik zaprijeti krizom u BiH cim kod njega u kuci ne ide dobro - kao sto je i covjek, kojeg ja inace cijenim - Bill Clinton - kad god mu u kuci zatalasaju Monicom Lewinski bombardovao Irak. Drugi ucesnici u toj igri, predstavnici BiH, su se svaki put "zgrazavali", "ostro protestvovali" i radli slicna sranja.

I sad, vidi cuda, neki tamo mahalas na taj nacin prekine igru? Nogometnim rijecnikom: nakon 80 minuta vucenja za dres, simuliranja faula, trcanja ka sudiji, protivnicki igrac ti kaze, "stari, povuces li me jos jednom za dres dobit ces i po ptrstima i po nosu"? I onda se kao snebivas, u fazonu, "Ijuh, kako je nekulturan, ah ti prostaci, Bosanci..."

Ma, daj, odjebt'e od nas i nece vam niko vise nikad nista reci!
Last edited by winabike on 01/11/2007 17:11, edited 1 time in total.

drug_clan77

Post by drug_clan77 » 01/11/2007 17:08

Nemam pojma o ekonomiji. Imas pravo, kako cu imati pojma o necemu sto skoro ne postoji?!? :?

Mozda sam i ja saka jada poput Taje, a? ;)

J.B.Tito

Post by J.B.Tito » 01/11/2007 17:09

drug_clan77 wrote:U jednoj emisiji, da pogadjamo koji medij? A i rezultati su tu. Srbija mirise nakon te emisije, aha, bas.
Tebe u to ne bih ubjedio ni kad bi ti kasetu sa snimkom donio, tako da je uzaludno pokušavati objasniti ti.A medij je bio tv, prvi kanal drzavne televizije.Poenta nije bila sta je ta emisija napravila, nego da je na drzavnoj televiziji, u sred beograda, za vrijeme dok je bio ambasador rekao i teze stvari od ove sada koja je aktuelna, a tvoja tvrdnja je bila da nije.Ocito, ti bi polemizirao o bilo cemu gdje bi pustio masti na volju da iznosis jos neke od svojih fantazija i "istina", ali mi se ne da, sizifov posao je i imao neke ambicije u odnosu na posao "tebi otvoriti oci". :zzzz:

water

Post by water » 01/11/2007 17:14

[quote="winabike"]Hebote, ovo je stvarno zemlja za peto odjeljenje. Pogotovo me cude ovi sto nalaze za shodno da uopce odgovaraju ovim psihopatama tipa druga clana...

Samo par cinjenica:

1. Zeljko Komsic nije u periodu 1992-1995 bio ni politicar, ni predsjednik stranke, ni predsjednik drzave. Kao svaki gradjanin BiH imao je obavezu da brani svoju drzavu (a morala mu ocito, kao ni vecini drugih pripadnika ARBiH nije nedostajalo).

2. Odgovor na podpitanje koje vec vidim, "Od koga da brani svoju drzavu?" Pa naravno, od onih stranih drzavljana, pri tome predsjednika stranaka u svojoj drzavi, a danasnjih premijera te iste drzave, koji su "turisticki" hodali po nasoj drzavi i govorili kako su tu buduce granice njihove drzave, i na taj nacin "hajcali" lokalne idiote koji odlucili da napadnu svoju drzavu, u kojoj njihovi predaci stoljecima zive. Nakon sto ti strani drzavljani izgovore takve recenice, lokalni majmuni ispale 100-njak granata na Sarajevo. Dozivljeno, dozivljeno... Ako ne vjerujete, pitajte Zeljka Komisica, on je u jednom od takvih izljeva ljubavi izgubio majku, "strasnu alijinu bojovnicu", staricu...

3. Zeljko Komsic je bio Ambasador BiH u SRJ. Vlada koja ga je izabrala je izgubila na izborima. Komsic je odmah ponudio ostavku novoj vladi. Nova vlada prihvatila ostavku. Za one koji ne znaju: tako se radi u SVIM normalnim drzavama na svijetu. Npr. u USA, kada se izabere novi predsjednik, SVI ambasadori podnose OSATVKE (odnosno, nude svoje mandate), a na novom predsjedniku je da odabere koje ce od njih ostaviti na pozicijama, a koje povuci. Zato se i zove "Ambasador", tj, "nosilac poruke". Ako se promijeni onaj ko salje poruku (citaj, predsjednik, vlada...), logicno je da se promijene i "nosioci poruka". Ovi koji ne kontaju shemu, nek ne krive nas ostale za svoju glupost. To sto je na balkanu cesto fotelja bitnija od pristojnog diplomatskog ponasanja, takodjer nije problem Zeljka Komsica.

4. Odgovori Kostunici i Tadicu: bilo je tu kod Komsica svega, a najvise kalkulisanog, smisljenog mahalastva. Koje, da se razumijemo, ja u potpunosti podrzavam. Kome nije jasno da je Komsic ovom izjavom postigao SVE ciljeve koje je zelio, ne vidi dalje od sopstvanog nosa. Evo, ukratko cu ih nabrojati:

a) Javno i demonstrativno prekinuti politiku popustanja koju BiH od 1996 vodi i prema Hrvatskoj i prema Srbiji, u fazonu "nemoj, ne talasaj".

b) Zeljena nuspojava tacke a. - vratiti prijekopotrebno samopouzdanje gradjanima BiH da nisu bas svi idioti koji sjede u foteljama najvisih drzavnih pozicija.

c) Druga Zeljena nuspojava tacke a. - zbuniti najvise vlasti Srbije ovom izjavom - potpuno uspio manevar, bilo je presmijesno slusati Srbijanska zvanicnike kako se toboze zgrazavaju nad Komsicevom izjavom

d) Dodatno skrenuti paznju medjunarodnoj zajednici na lajanja koja konstantno dolaze iz Srbije - jucer smo se putem onog demarsa uvjerili da je i taj manevar uspio - Komsiceva izjava je definitivno doprinijela izradi tog manevra...

Kratko i jasno - u posljednjih 10 godina smo se svi nagledali igre, u kojoj svako malo neki srbijanski zvanicnik zaprijeti krizom u BiH cim kod njega u kuci ne ide dobro - kao sto je i covjek, kojeg ja inace cijenim - Bill Clinton - kad god mu u kuci zatalasaju Monicom Lewinski bombardovao Irak. Drugi ucesnici u toj igri, predstavnici BiH, su se svaki put "zgrazavali", "ostro protestvovali" i radli slicna sranja.

I sad, vidi cuda, neki tamo mahalas na taj nacin prekine igru? Nogometnim rijecnikom: nakon 80 minuta vucenja za dres, simuliranja faula, trcanja ka sudiji, protivnicki igrac ti kaze, "stari, povuces li me jos jednom za dres dobit ces i po ptrstima i po nosu"? I onda se kao snebivas, u fazonu, "Ijuh, kako je nekulturan, ah ti prostaci, Bosanci..."

Ma, daj, odjebt'e od nas i nece vam niko vise nikad nista reci![/quote] :kravata:

oh yes

Nancy Drew

Post by Nancy Drew » 01/11/2007 17:23

...
Last edited by Nancy Drew on 10/02/2009 11:57, edited 1 time in total.

spreca

Post by spreca » 01/11/2007 17:24

Zabavna wrote:Boze dragi jel moguce? Podrzavate ovakav nacin reagiranja? Pa onda mi i nismo nista bolje ni zasluzili...Tako nam i treba kad nam predsjednik predsjednistva nije nista drugo do obicnog sarajevskog sanera...ccc... To sto je mislio trebao je zadrzati za sebe a diplomatski i politicki reagirati kako je primjereno i biti gospodin za razliku od onog koji ga je izazvao, svoje privatno misljenje zadrzati za sebe...Pa sta bi bilo kad bi se svi politicari tako izrazavali??? Kad bi Bush rekao iskreno sta misli o Putinu? hahahahahah Ovo je samo u BiH moguce... Ovom zemljom vladaju nacionalisti, saneri, kriminalci, prodane duse i debili....a bolje joj i netreba jer ove iste bira narod koji nije nista bolji od njih jer ih podrzava..Tesko nama... :( :(
Zasto nam/vam smeta neko ko neda ba se BiH prijeti makar i prstom/palcom akamoli necim drugim.A sto se tice diplomatije kako razgovarati sa nekim koje iznad Sarajeva stajao sa kalasem a da uopste nije iz BiH.Ako vam smetaq ova BiH onda to i napisite da se zna a ne da se krijete iza mozda jedinog ko stoji iskreno na bedemu odbrane ove nam drzave.
Svima koji nisu za BiH ODJEBITE tamo gdje mislite da ce vambiti bolje.

Odnosi se na boldirano ,kad je to putin stajao sa kalasem na brdu iznad vasingtona? :lol: :lol: :lol:

jefferson

Post by jefferson » 01/11/2007 17:24

drug_clan77 wrote:Nemam pojma o ekonomiji. Imas pravo, kako cu imati pojma o necemu sto skoro ne postoji?!? :?

Mozda sam i ja saka jada poput Taje, a? ;)
:lol: :lol:

spreca

Post by spreca » 01/11/2007 17:28

water wrote:
winabike wrote:Hebote, ovo je stvarno zemlja za peto odjeljenje. Pogotovo me cude ovi sto nalaze za shodno da uopce odgovaraju ovim psihopatama tipa druga clana...

Samo par cinjenica:

Ma, daj, odjebt'e od nas i nece vam niko vise nikad nista reci![/quote] :kravata:

oh yes
[/quote]

:faraon1: :faraon1: :faraon1: :bih:

spreca

Post by spreca » 01/11/2007 17:38

lampard wrote:eto posto ga svi hvale, ja cu reci da je pravi seljak mahalas i po da mu je mjesto s nakvim nivoom kulture a i inteligencije nedje duboko u rudniku, i vise mi je preko glave kad se neki nas seljak oglasi da ga mi hvalimo jer je on kao pokazao zube,ne pokazuju se zubi tako sto se uzme mikrofon i naprazno prdi u njega

A ti prdis i brez mikrofona ,pa ljudi sta vam je jebes travu nemoj je vise koristiti

never no

Post by never no » 01/11/2007 17:40

@ water,
Aferim ,svaka na svom mjestu.Ako pojedincima nije nestom jasno neka procitaju dva-tri puta.
pozdrav patriotama

zlatan01

Post by zlatan01 » 01/11/2007 17:45

Da si imao srecu i bio sa rudarima makar i malo, vidio bi da su to casni i vrijedni ljudi, a kad je trebalo braniti zemlju i tu su bili prvi. Dakle dole "nedje duboko u rudniku" neces naci poltrone, ulizice, ratne i ine profitere. Dakle, ne vrijedjaj.

Citizen-X

Post by Citizen-X » 01/11/2007 17:56

Zeljko Broz.

Post Reply