Ustanite molim !!!!!!!! ZELJKO KOMSIC

Post Reply
bosank_a
Posts: 817
Joined: 19/08/2007 00:20
Location: daleko

#176

Post by bosank_a »

Ma da li je moguce !?

Sve sto Komsic rece na TV kao da je mene pitao sta ce reci !!!


Mislim da cu se uclaniti u SDP :)
Last edited by bosank_a on 26/10/2007 20:58, edited 2 times in total.
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#177

Post by edinbug »

bošnjo wrote:Šta reći nego HVALA predsjedniče ,

Nisam član SDP-a ali onda kad on postane predsjednik SDP-a i narcisoidni Lagumdžija napusti SDP učlaniti ću se u tu stranku
PA, UPRAVO JE "NARCISOIDNI" LAGUMDZIJA I PREDLOZIO ZELJKA ZA KANDIDATA NA MJESTO KOJE SADA OBNASA.
Nemoj se majke ti onda ni uclanjivati.
sarajevoxxxx
Posts: 26430
Joined: 28/11/2004 08:05
Location: Sarajevo

#178

Post by sarajevoxxxx »

luciferino wrote:
test01 wrote:Dali bi se ovako obradovali i Harisa falili da je on isto izjavio???
Nebi.Zasto???
Kao prvo, Hare nema muda za takve stvari. Nema ni karizmu, nema ni kredibilitet. Ukratko, on laprda. Željko nije sroljo, Željko nije ljigo, Željko ne govori ujutro jedno, a popodne radi drugo. Željko se ne liže s Dodom kada mu se zaljulja stolica. Željko je ono što ovoj zemlji treba. Dosta nam je prodanih duša i pantljičara na vlasti.
Upravo tako
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#179

Post by edinbug »

harka wrote:
Pravi Bosanceros wrote:Bravo Zeljko! Pravi SDP-ovac!

Gdje su sada svi oni koji su u kampanji bacali drvlje i kamenje na njega i SDP...
eh sad ga i ti pretjera,ako je Komsic takav nisu bas svi u SDP
i tu treba malo rascistiti da bi bio stvarni SDP
Da je Zeljko vidio da nesto "smrdi" izasao bi on iz SDP-e, siguran sam da nebi dozvolio da iko blati njegovo ime.
I jos nesto da Zlaja nije sklonio Ivu Komsica i ostale, ne bi bilo mjesta ZA Zeljka, Hamdiju, Imamovica, Denisa Becirevica i ostale.
User avatar
pike
Posts: 921
Joined: 02/12/2004 05:21
Location: Canada

#180

Post by pike »

i sta rece Zeljko na dnevniku???
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#181

Post by zuna »

pike wrote:i sta rece Zeljko na dnevniku???
rece:

"potpisi alije nek je ko avlija" :D
parafin
Posts: 187
Joined: 19/05/2006 20:43

#182

Post by parafin »

pike wrote:i sta rece Zeljko na dnevniku???
volvoxII wrote:[url]rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm[/url]

Image

"Srbi u RS su kusur beogradske politike i nebi prvi put bio da ih ostave na cijedilu. Za razliku od Beograda oni su moji i ja ih nikada necu ostaviti. I necu dozvoliti ni Srbiji ni Hrvatskoj da blate moju zemlju..."

Voditeljica: "Kada ste rekli da bi Kostunica mogao dobiti i po prstima i po nosu pretpostavljam da niste mislili na fizicki obracun?"
Zeljko kralj: "Nista nije iskljuceno!"

:thumbup:


Ako su mogli po kojekakvim predsjednicima iz bosanskih zabiti ovo raditi ne mogu sa Manijakom sa Grbavice. Zna Zeljko da primitivci samo jedan jezik razumiju a to je jezik sile.

Konacno neko sa gardom i bez balasta kojekakvih nacionalizama zastupa nasu domovinu i VRACA NAM BARU JEDNU DOSTOJANSTVA!
Last edited by parafin on 26/10/2007 21:24, edited 2 times in total.
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#183

Post by zuna »

vecina BiH gradjanstva dijeli njegovo misljene. Beograd ne treba da se mjesa. Pobrinucemo se mi za nase srbe u BiH i necemo ih ostaviti na cjedilu. "Mi" , mada sam ja utekao cim je barut zamirisao, al ima nas :-D
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#184

Post by Dado dijasporitus »

vanjki wrote:
Dado dijasporitus wrote:Samo da rezimiram. Zeljko je na evo 7 strana, jednoglasno I bez ijedne kritike, postao Tito. Neki vec se nadaju da ce nam zivjeti 100 ili barem 150 godina a za nekog je vec postao I kralj, dakle I poslije Zeljeke, Zeljko. :D Dakle sve je jasno i tu se netreba sta dalje govoriti ali samo da na sekund okrenem plocu I da vas osvrnem na to kako se sad osjecate jer taj isti osjecaj imaju Srbi prema Dodiku koji je epitom ovakve retorike I koji je Zeljki mogao reci "ja sam tako provaljivao jos prije godinu dana". Neznam da li su ove suprotnosti najispravnije za BiH posto nisam politicar I nerazumijem se u tu dinamiku, narocito ne na Balkanu. Ipak opijajuce zvuci to sto je Zeljko rekao a imam utisak da su narodi u BiH skloni takvim opijatima. Nazalost opijati cesto vode I mamurluku.

"Not to rain on your parade"

pa covjece ti usporedjujes dodika i komsica.pa covjece ovaj pjeva po satorima,namjerno radi protiv drzave jacajuci republiku srpsku,namjerno radikalizira odnose u bosni i hercegovini u korist srbije zbog kosova.pa covjece ti poredis ova dva lika????to je ne moguce
Ne. Ja poredim retoriku. To sto je jedan krmak a drugi patriota nije poenta onog sto hocu reci. Da je jedan Norvezanin a drugi Svedjanin i da oba govore kako ce razbijati noseve zbog statusa pingvina kako bi to tebi zvucalo. Vjerujem da bi ti izgledalo vise kao boks mec nego kao politicka polemika ako izuzmes koje u pravu a ko u krivu (vjeruj mi da smo za evropljane mi nista vise od pingvina). Ako je svima do boks meca onda aferim. :D
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#185

Post by Mahalac »

Zeljko je od nocas definitivno postao TITO




TITO MI TE VOLIMO






Nista nije iskljuceno 8)
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#186

Post by Dado dijasporitus »

parafin wrote:
pike wrote:i sta rece Zeljko na dnevniku???
volvoxII wrote:[url]rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm[/url]

Image

"Srbi u RS su kusur beogradske politike i nebi prvi put bio da ih ostave na cijedilu. Za razliku od Beograda oni su moji i ja ih nikada necu ostaviti. I necu dozvoliti ni Srbiji ni Hrvatskoj da blate moju zemlju..."

Voditeljica: "Kada ste rekli da bi Kostunica mogao dobiti i po prstima i po nosu pretpostavljam da niste mislili na fizicki obracun?"
Zeljko kralj: "Nista nije iskljuceno!"

:thumbup:


Ako su mogli po kojekakvim predsjednicima iz bosanskih zabiti ovo raditi ne mogu sa Manijakom sa Grbavice. Zna Zeljko da primitivci samo jedan jezik razumiju a to je jezik sile.

Konacno neko sa gardom i bez balasta kojekakvih nacionalizama zastupa nasu domovinu!
Nema sta, gazda je ! :D :thumbup: :bih:
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#187

Post by vanjki »

jel neko snimio ovu njegovu izjavu,imali na youtube????voljeo bih jos jednom cuti njegovi izjavu,prije nego li legnem spavati,ljepse cu sanjati :D :D :D :D :D :D
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#188

Post by zuna »

Dado dijasporitus wrote:
vanjki wrote:
Dado dijasporitus wrote:Samo da rezimiram. Zeljko je na evo 7 strana, jednoglasno I bez ijedne kritike, postao Tito. Neki vec se nadaju da ce nam zivjeti 100 ili barem 150 godina a za nekog je vec postao I kralj, dakle I poslije Zeljeke, Zeljko. :D Dakle sve je jasno i tu se netreba sta dalje govoriti ali samo da na sekund okrenem plocu I da vas osvrnem na to kako se sad osjecate jer taj isti osjecaj imaju Srbi prema Dodiku koji je epitom ovakve retorike I koji je Zeljki mogao reci "ja sam tako provaljivao jos prije godinu dana". Neznam da li su ove suprotnosti najispravnije za BiH posto nisam politicar I nerazumijem se u tu dinamiku, narocito ne na Balkanu. Ipak opijajuce zvuci to sto je Zeljko rekao a imam utisak da su narodi u BiH skloni takvim opijatima. Nazalost opijati cesto vode I mamurluku.

"Not to rain on your parade"
Trenutacno je jedan od malobrojnih koji se oslobodio nacionalistickih lanaca i koji gleda (makar tako zvuci) dobro BiH kao drzavi a retoriku mora prilagoditi publici. Vjerovatno je kada je bio u posjeti vatikanu istu prilagodio publici ili sagovorniku i bio ono sto jeste. Covjek i patriota svoje drzave. Svaka mu cast. kamo srece da ih ima vise ovakvi , mislim iz federacije a rs, ma nisu ono krivi :sad:


pa covjece ti usporedjujes dodika i komsica.pa covjece ovaj pjeva po satorima,namjerno radi protiv drzave jacajuci republiku srpsku,namjerno radikalizira odnose u bosni i hercegovini u korist srbije zbog kosova.pa covjece ti poredis ova dva lika????to je ne moguce
Ne. Ja poredim retoriku. To sto je jedan krmak a drugi patriota nije poenta onog sto hocu reci. Da je jedan Norvezanin a drugi Svedjanin i da oba govore kako ce razbijati noseve zbog statusa pingvina kako bi to tebi zvucalo. Vjerujem da bi ti izgledalo vise kao boks mec nego kao politicka polemika ako izuzmes koje u pravu a ko u krivu (vjeruj mi da smo za evropljane mi nista vise od pingvina). Ako je svima do boks meca onda aferim. :D
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#189

Post by zuna »

Hvala bogu kada se pokaza da nije samo pripadnicima Bosnjackog naroda stalo do BiH kao jedinstvene drzave .
Svaka cast Zeljko
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#190

Post by jefferson »

vanjki wrote:jel neko snimio ovu njegovu izjavu,imali na youtube????voljeo bih jos jednom cuti njegovi izjavu,prije nego li legnem spavati,ljepse cu sanjati :D :D :D :D :D :D
rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#191

Post by zuna »

Kada se on vrati iz Vatikana , samo me onako interesuje. i kontam da je za vrijeme posjete vatikanu sigurno bio "na nivou" kako mu i dolikuje ; a retorika u slucaju srbije!!! :D morao je covjek , inace ga ne kontaju - kontaju boji se ako je diplomatska retorika.
zuna
Posts: 273
Joined: 23/04/2007 15:34

#192

Post by zuna »

Kada se on vrati iz Vatikana , samo me onako interesuje. i kontam da je za vrijeme posjete vatikanu sigurno bio "na nivou" kako mu i dolikuje ; a retorika u slucaju srbije!!! :D morao je covjek , inace ga ne kontaju - kontaju boji se ako je diplomatska retorika.
vanjki
Posts: 1794
Joined: 26/10/2006 17:37

#193

Post by vanjki »

jefferson wrote:
vanjki wrote:jel neko snimio ovu njegovu izjavu,imali na youtube????voljeo bih jos jednom cuti njegovi izjavu,prije nego li legnem spavati,ljepse cu sanjati :D :D :D :D :D :D
rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm

jarane moj ne mogu ovo otvoriti,nevalja link ali je zeljko king!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#194

Post by seln »

Nikad bolje nisam dao glas!
Zeljko je moj predsjednik, a ona dva djuturuma....hm...
ako vec mora troclano.....zar ne moze Zeljko, Bogic i Jasmin? :D
parafin
Posts: 187
Joined: 19/05/2006 20:43

#195

Post by parafin »

seln wrote:Nikad bolje nisam dao glas!
Zeljko je moj predsjednik, a ona dva djuturuma....hm...
ako vec mora troclano.....zar ne moze Zeljko, Bogic i Jasmin? :D

Sva sreca pa ovaj treci ne bi iz bifea izlazio :D
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#196

Post by jefferson »

vanjki wrote:
jefferson wrote:
vanjki wrote:jel neko snimio ovu njegovu izjavu,imali na youtube????voljeo bih jos jednom cuti njegovi izjavu,prije nego li legnem spavati,ljepse cu sanjati :D :D :D :D :D :D
rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm

jarane moj ne mogu ovo otvoriti,nevalja link ali je zeljko king!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
Ovo je real player!
bosank_a
Posts: 817
Joined: 19/08/2007 00:20
Location: daleko

#197

Post by bosank_a »

vanjki wrote:
jefferson wrote:
vanjki wrote:jel neko snimio ovu njegovu izjavu,imali na youtube????voljeo bih jos jednom cuti njegovi izjavu,prije nego li legnem spavati,ljepse cu sanjati :D :D :D :D :D :D
rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm

jarane moj ne mogu ovo otvoriti,nevalja link ali je zeljko king!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

instaliraj npr. realPlayer :D
User avatar
Ivy
Posts: 1689
Joined: 08/02/2004 00:00
Location: Sarajevo, BiH
Contact:

#198

Post by Ivy »

vanjki wrote:
jefferson wrote:
vanjki wrote:jel neko snimio ovu njegovu izjavu,imali na youtube????voljeo bih jos jednom cuti njegovi izjavu,prije nego li legnem spavati,ljepse cu sanjati :D :D :D :D :D :D
rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm

jarane moj ne mogu ovo otvoriti,nevalja link ali je zeljko king!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
valja link, moras imati Real Player na kompjuteru!
parafin
Posts: 187
Joined: 19/05/2006 20:43

#199

Post by parafin »

komeba wrote:
AjvazDedo wrote:Evo Kostunica kod Sarajeva, zddraavoo

http://www.youtube.com/watch?v=qUAdiajWXoI
Evo Kostunice iznad Sarajeva.
"Vidi se kako trebaju da izgledaju granice buduce Srbije".
Kostunica: "Kada kazem Srbije mislim i s' ove i s' one strane Drine". Ovo mu je izjava dok stoji na planini iznad opkoljenog Sarajeva 1994.
Crvena Tifoza
Posts: 10629
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#200

Post by Crvena Tifoza »

volvoxII wrote:[url]rtsp://195.222.58.181:7070/ftv/dnevnik1026-01.rm[/url]

Image
Voditeljice i dubokog dekoltea ...ono sa 'trane :D 8) :roll: :lol:
Post Reply