19 Oktobra 2003, umro je jedan COVIJEK...

Locked

Alija Izetbegovic je bio?

Nas BiH predsjednik
103
66%
Ne moj predsjednik
54
34%
 
Total votes: 157

piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#76

Post by piskerernest »

infobrcko wrote:
piskerernest wrote:
infobrcko wrote: nisi cool. to sto pises je bez veze
šta bolan nisam cool,šta je bezveze,ništa nisam slagao
ko ti je dobar ako nije on? da nisu oni hrvati koji se ponose hrvatskom a zive u Bosni i Hercegovini?
pa ako misliš na bošnjake onda oni koji su u sdp-u
User avatar
infobrcko
Posts: 440
Joined: 24/01/2007 22:05
Location: Brčko Distrit BiH
Contact:

#77

Post by infobrcko »

piskerernest wrote:
Citizen-X wrote:
piskerernest wrote:šta bolan nisam cool,šta je bezveze,ništa nisam slagao
Jebi ga - zivis u islamskoj drzavi buraz - oko tebe sve pokrivene zene - dzihadsko-muslimanska policija te proganja sto ne podvrces hlace, gura te policija da ides u dzamiju, tekbira se po asfaltu kako ko stigne, crtaju se mjeseci i zvijezde po svakom cosku, pisu se grafiti BOG I MUSLIMANI, pisu se grafiti BOG CUVA MUSLIMANE itd itd.

Jaro ako ti bude treb'o azil za Cesku potrazi me da ti pomognem - vjerski si ugrozen - ko i ja - nije mi Selam alejkum dao nis' da jedem. Bas me je vjera ugrozila.
ja radim u policiji tako da me nema ko proganjati.samo sam rekao da nije u redu da neko ko se zalaže za zajedničku bih pozdravlja vojsku koja se nominalno bori za zajedničku bih pozdravlja pozdravom jedne vjere a ne druge dvije

Jel to prijetis ili se hvalis da radis u policiji ? :D
User avatar
infobrcko
Posts: 440
Joined: 24/01/2007 22:05
Location: Brčko Distrit BiH
Contact:

#78

Post by infobrcko »

piskerernest wrote:
Citizen-X wrote:
piskerernest wrote:šta bolan nisam cool,šta je bezveze,ništa nisam slagao
Jebi ga - zivis u islamskoj drzavi buraz - oko tebe sve pokrivene zene - dzihadsko-muslimanska policija te proganja sto ne podvrces hlace, gura te policija da ides u dzamiju, tekbira se po asfaltu kako ko stigne, crtaju se mjeseci i zvijezde po svakom cosku, pisu se grafiti BOG I MUSLIMANI, pisu se grafiti BOG CUVA MUSLIMANE itd itd.

Jaro ako ti bude treb'o azil za Cesku potrazi me da ti pomognem - vjerski si ugrozen - ko i ja - nije mi Selam alejkum dao nis' da jedem. Bas me je vjera ugrozila.
ja radim u policiji tako da me nema ko proganjati.samo sam rekao da nije u redu da neko ko se zalaže za zajedničku bih pozdravlja vojsku koja se nominalno bori za zajedničku bih pozdravlja pozdravom jedne vjere a ne druge dvije

Jel to prijetis ili se hvalis da radis u policiji ? :D
p.s. http://www.youtube.com/watch?v=YoRTaw9dOUY
izbori2008
Posts: 84
Joined: 12/10/2007 21:11
Contact:

#79

Post by izbori2008 »

piskerernest wrote:
izbori2008 wrote:
piskerernest wrote:laž.pozdravio je selamom postrojene brigade armije bih u zenici 93. jasam iz zenice i čuo sam to svojim ušima.nisam ja ubio b.kraljevića nego oni koje je alija smatrao poslije rata prirodnim saveznicima,hvo i hdz,dok je hrvate iz npr. sdp-a njegova stranka uvijek omalovažavala
eh pa igrom slucaja sam i ja iz zenice, i to nije bilo na paradi 3. korpusa, nego bas na kamberovica polju na igralistu, kada je postrojavana 7. muslimanska.
laž.brigade 3.korpusa iz zenice,sedma ,303. i 314. ja bio taj dan slobodan i došao na kamberoviće i sledio se kada sam čuo selam iz njegovih usta,koji se predstavljao kao predsjednik svih građana i kao zalagao za zajedničku bih.šta mu je falilo da je taj dan brigade armije bih pored selama pozdravio i sa pomoz bog i hvaljen isus jer je govorio da je za zajedničku bih
šta lupaš. patković mu predao raport kao komandant 7. muslimanske brigade, ima i snimak na youtubu. eto i sam kažeš da je bila 7. muslimanska.

kada je riječ o isusu i drugim pozdravima, vjerujem da mu to ne bi ni sekunde smetalo, jer je žestokog katolika kakav je kraljević imenovao u vrhovnu komandu, ali to nije bio alijin problem, da je bila 7. katolicka ili 7. pravoslavna brigada vjerovatno bi ih pozdravio, medjutim ocigledno su takve jedinice razbijale bih.

ovo sto pricas za sdp, opet nema smisla, jer je u njegovom, alijinom predsjednistvu, od 7 clanova, bilo 4 nebosnjaka, stjepan kljujic, ivo komsic (sdp), tatjana ljujic mijatovic (sdp), pejanovic (sdp), uz nijaza koji je isto iz sdp-a, uz sekretara predsjednistva koji je bio srbin (nisam siguran iz koje stranke), predsjednika parlamenta bih mire lazovica (sdp) i zamjenika vlade, lagumdzije (sdp).
venera888
Posts: 414
Joined: 29/07/2007 15:24

#80

Post by venera888 »

pa ako Zeljko Komsic iz SDP-a smatra da je A.I dobar,sto tebi nije?
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#81

Post by piskerernest »

infobrcko wrote:
piskerernest wrote:
Citizen-X wrote: Jebi ga - zivis u islamskoj drzavi buraz - oko tebe sve pokrivene zene - dzihadsko-muslimanska policija te proganja sto ne podvrces hlace, gura te policija da ides u dzamiju, tekbira se po asfaltu kako ko stigne, crtaju se mjeseci i zvijezde po svakom cosku, pisu se grafiti BOG I MUSLIMANI, pisu se grafiti BOG CUVA MUSLIMANE itd itd.

Jaro ako ti bude treb'o azil za Cesku potrazi me da ti pomognem - vjerski si ugrozen - ko i ja - nije mi Selam alejkum dao nis' da jedem. Bas me je vjera ugrozila.
ja radim u policiji tako da me nema ko proganjati.samo sam rekao da nije u redu da neko ko se zalaže za zajedničku bih pozdravlja vojsku koja se nominalno bori za zajedničku bih pozdravlja pozdravom jedne vjere a ne druge dvije

Jel to prijetis ili se hvalis da radis u policiji ? :D
ni jedno ni drugo
Shamrock
Posts: 380
Joined: 31/10/2006 12:13

#82

Post by Shamrock »

Krivi èovjek u krivo vrijeme, ali jebiga to je ¾ivot...
User avatar
infobrcko
Posts: 440
Joined: 24/01/2007 22:05
Location: Brčko Distrit BiH
Contact:

#83

Post by infobrcko »

piskerernest wrote:
infobrcko wrote:
piskerernest wrote:ja radim u policiji tako da me nema ko proganjati.samo sam rekao da nije u redu da neko ko se zalaže za zajedničku bih pozdravlja vojsku koja se nominalno bori za zajedničku bih pozdravlja pozdravom jedne vjere a ne druge dvije

Jel to prijetis ili se hvalis da radis u policiji ? :D
ni jedno ni drugo
:D
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#84

Post by piskerernest »

izbori2008 wrote:
piskerernest wrote:
izbori2008 wrote: eh pa igrom slucaja sam i ja iz zenice, i to nije bilo na paradi 3. korpusa, nego bas na kamberovica polju na igralistu, kada je postrojavana 7. muslimanska.
laž.brigade 3.korpusa iz zenice,sedma ,303. i 314. ja bio taj dan slobodan i došao na kamberoviće i sledio se kada sam čuo selam iz njegovih usta,koji se predstavljao kao predsjednik svih građana i kao zalagao za zajedničku bih.šta mu je falilo da je taj dan brigade armije bih pored selama pozdravio i sa pomoz bog i hvaljen isus jer je govorio da je za zajedničku bih
šta lupaš. patković mu predao raport kao komandant 7. muslimanske brigade, ima i snimak na youtubu. eto i sam kažeš da je bila 7. muslimanska.

kada je riječ o isusu i drugim pozdravima, vjerujem da mu to ne bi ni sekunde smetalo, jer je žestokog katolika kakav je kraljević imenovao u vrhovnu komandu, ali to nije bio alijin problem, da je bila 7. katolicka ili 7. pravoslavna brigada vjerovatno bi ih pozdravio, medjutim ocigledno su takve jedinice razbijale bih.

ovo sto pricas za sdp, opet nema smisla, jer je u njegovom, alijinom predsjednistvu, od 7 clanova, bilo 4 nebosnjaka, stjepan kljujic, ivo komsic (sdp), tatjana ljujic mijatovic (sdp), pejanovic (sdp), uz nijaza koji je isto iz sdp-a, uz sekretara predsjednistva koji je bio srbin (nisam siguran iz koje stranke), predsjednika parlamenta bih mire lazovica (sdp) i zamjenika vlade, lagumdzije (sdp).
i sedma je po meni razbijala bih,njenio vojnici su 93. po zenici vikali za koga za alaha protiv koga protiv vlaha a tu su vlasi svi oni koji nisu muslimani čak i ja koji sam bio u armiji bih.pa zar je to bilo alijino predsjedništvo ,on to nije nikad naziovao,uvijek je govorio predsjedništvo bih.po ustavu r bih u predsjedništvu su i morali biti i hravti i srbi tako da to nije do alije.gdje mu je bio sin čitav rat ,što ga nije poslao u 4ov ,isto tako i čitava rodbina,niko u rovovima
Pustinjski pjesnik i mrav
Posts: 203
Joined: 03/08/2007 23:21
Location: Gdje je tisina zvuk
Contact:

#85

Post by Pustinjski pjesnik i mrav »

Shamrock wrote:Krivi čovjek u krivo vrijeme, ali jebiga to je život...
Ne, nego pravi covijek u losem vremenu.
Neki jos uvijek ne kontaju da je podvig se odbraniti i odbraniti od 10 puta jacega.
Takvima mi ne mozemo pomoci...
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#86

Post by piskerernest »

venera888 wrote:pa ako Zeljko Komsic iz SDP-a smatra da je A.I dobar,sto tebi nije?
nisam ja ni rekao da sam iz sdp-a.ž. komšić nije rat proveo u zenici kao ja,arapi me zaustave jer se sa curom držim za ruku i izvade pištolj govoreći da je to grijeh,ona je bošnjakinja, a alija im je bio zakletva ,njemu su jedino vjerovali
User avatar
infobrcko
Posts: 440
Joined: 24/01/2007 22:05
Location: Brčko Distrit BiH
Contact:

#87

Post by infobrcko »

ma Alija je LEGENDA :D :-D
User avatar
Citizen-X
Posts: 1533
Joined: 27/04/2007 13:42
Location: Niodaklevci, BlackField - Nidjezemska

#88

Post by Citizen-X »

piskerernest wrote:
izbori2008 wrote:
piskerernest wrote:laž.brigade 3.korpusa iz zenice,sedma ,303. i 314. ja bio taj dan slobodan i došao na kamberoviće i sledio se kada sam čuo selam iz njegovih usta,koji se predstavljao kao predsjednik svih građana i kao zalagao za zajedničku bih.šta mu je falilo da je taj dan brigade armije bih pored selama pozdravio i sa pomoz bog i hvaljen isus jer je govorio da je za zajedničku bih
šta lupaš. patković mu predao raport kao komandant 7. muslimanske brigade, ima i snimak na youtubu. eto i sam kažeš da je bila 7. muslimanska.

kada je riječ o isusu i drugim pozdravima, vjerujem da mu to ne bi ni sekunde smetalo, jer je žestokog katolika kakav je kraljević imenovao u vrhovnu komandu, ali to nije bio alijin problem, da je bila 7. katolicka ili 7. pravoslavna brigada vjerovatno bi ih pozdravio, medjutim ocigledno su takve jedinice razbijale bih.

ovo sto pricas za sdp, opet nema smisla, jer je u njegovom, alijinom predsjednistvu, od 7 clanova, bilo 4 nebosnjaka, stjepan kljujic, ivo komsic (sdp), tatjana ljujic mijatovic (sdp), pejanovic (sdp), uz nijaza koji je isto iz sdp-a, uz sekretara predsjednistva koji je bio srbin (nisam siguran iz koje stranke), predsjednika parlamenta bih mire lazovica (sdp) i zamjenika vlade, lagumdzije (sdp).
i sedma je po meni razbijala bih,njenio vojnici su 93. po zenici vikali za koga za alaha protiv koga protiv vlaha a tu su vlasi svi oni koji nisu muslimani čak i ja koji sam bio u armiji bih.pa zar je to bilo alijino predsjedništvo ,on to nije nikad naziovao,uvijek je govorio predsjedništvo bih.po ustavu r bih u predsjedništvu su i morali biti i hravti i srbi tako da to nije do alije.gdje mu je bio sin čitav rat ,što ga nije poslao u 4ov ,isto tako i čitava rodbina,niko u rovovima
Ne odobravam to: "...vlaha.."

Medjutim - vjerujem da se mislilo na cetnike i ustase a ne lokalno stanovnistvo jer nisu upadali u kuce i trazili "vlahe" k'o sto se to revno radilo po "herceg-bosni" i na ostatku OKUPIRANE teritorije.
Tebi za info u mom ulazu su svi ljudi nemuslimani ostali.
Zao mi je da je policija slabo informirana.
Ali to sam i primijetio da nam se trazi dlaka bilo kakva u jajetu kako bi se izjednacile "uloge" u ratu - iako si - ako si bio vec u ARBIH trebao vec dosada da budes svjestan ko je zrtva a ko predator.
Zao mi je da kao policajac nisi skont'o to.
Arogantni
Posts: 134
Joined: 02/10/2007 07:06
Location: Torshavn

#89

Post by Arogantni »

piskerernest wrote:
izbori2008 wrote:
piskerernest wrote:la¾.brigade 3.korpusa iz zenice,sedma ,303. i 314. ja bio taj dan slobodan i do¹ao na kamberoviæe i sledio se kada sam èuo selam iz njegovih usta,koji se predstavljao kao predsjednik svih graðana i kao zalagao za zajednièku bih.¹ta mu je falilo da je taj dan brigade armije bih pored selama pozdravio i sa pomoz bog i hvaljen isus jer je govorio da je za zajednièku bih
¹ta lupa¹. patkoviæ mu predao raport kao komandant 7. muslimanske brigade, ima i snimak na youtubu. eto i sam ka¾e¹ da je bila 7. muslimanska.

kada je rijeè o isusu i drugim pozdravima, vjerujem da mu to ne bi ni sekunde smetalo, jer je ¾estokog katolika kakav je kraljeviæ imenovao u vrhovnu komandu, ali to nije bio alijin problem, da je bila 7. katolicka ili 7. pravoslavna brigada vjerovatno bi ih pozdravio, medjutim ocigledno su takve jedinice razbijale bih.

ovo sto pricas za sdp, opet nema smisla, jer je u njegovom, alijinom predsjednistvu, od 7 clanova, bilo 4 nebosnjaka, stjepan kljujic, ivo komsic (sdp), tatjana ljujic mijatovic (sdp), pejanovic (sdp), uz nijaza koji je isto iz sdp-a, uz sekretara predsjednistva koji je bio srbin (nisam siguran iz koje stranke), predsjednika parlamenta bih mire lazovica (sdp) i zamjenika vlade, lagumdzije (sdp).
i sedma je po meni razbijala bih,njenio vojnici su 93. po zenici vikali za koga za alaha protiv koga protiv vlaha a tu su vlasi svi oni koji nisu muslimani èak i ja koji sam bio u armiji bih.pa zar je to bilo alijino predsjedni¹tvo ,on to nije nikad naziovao,uvijek je govorio predsjedni¹tvo bih.po ustavu r bih u predsjedni¹tvu su i morali biti i hravti i srbi tako da to nije do alije.gdje mu je bio sin èitav rat ,¹to ga nije poslao u 4ov ,isto tako i èitava rodbina,niko u rovovima
Hajd ne bitno.......koliko imas godina?

Znas li koga iz ekipe HOS u Zenici? Jordan, Boris, Oliver (Osman)....
izbori2008
Posts: 84
Joined: 12/10/2007 21:11
Contact:

#90

Post by izbori2008 »

daj molim te erneste ne lupaj svega ti. sada si poceo tako nepovezano da pricas, odjednom tvrdis alija mrzio sdp, pa onda kada sam ti pokazao da to nije tacno, jer mu je pola sdp-ovaca bilo u ratnoj vlasti, onda kazes to je tako moralo bit po ustavu, sto se slazem, ali to pobija opet tvoje vlastite tvrdnje po kojoj alija nije postovao ustav :-) pa onda pocnes da pricas i pitas za njegovog sina (nidje veze, briga me za njegovog sina) itd. pa onda o vojnicima 7. muslimanske za koju kazes da je razbijala bih isto kao agresori jer je navodno izvikivala za koga za alaha i protiv vlaha, sto je notorna glupost, to je bila jedna od najboljih jedinica armije bih, kojoj nisu dokazani nikakvi zlocini, i koja nija imala vremena da seta po carsiji i izvikuje za koga za allah. uostalom ja kao zenicanin mogu to potvrdit, uz naravno moguce pojedinacne slucajeve iako ih licno nisam ni vidio ni cuo (ukljucujuci i djecuriliju itd), ali brigada kao brigada nije paradirala i izvikivala takvo nesto, a sramota ju je izjednaciti sa ustaskim i cetnickim brigadama koje su osudjene (OSUDJENE) za genocid i etnicko ciscenje i razbijanje bih...

mislim, prica ti je totalno suplja. mogao si fino reci, ne volim aliju i vozdra. to je tvoje misljenje, moje je drugacije i mirna bosna, umjesto spekulacija, poluistina, istina bez konteksta, neistina itd.
User avatar
infobrcko
Posts: 440
Joined: 24/01/2007 22:05
Location: Brčko Distrit BiH
Contact:

#91

Post by infobrcko »

izbori2008 wrote:daj molim te erneste ne lupaj svega ti. sada si poceo tako nepovezano da pricas, odjednom tvrdis alija mrzio sdp, pa onda kada sam ti pokazao da to nije tacno, jer mu je pola sdp-ovaca bilo u ratnoj vlasti, onda kazes to je tako moralo bit po ustavu, sto se slazem, ali to pobija opet tvoje vlastite tvrdnje po kojoj alija nije postovao ustav :-) pa onda pocnes da pricas i pitas za njegovog sina (nidje veze, briga me za njegovog sina) itd. pa onda o vojnicima 7. muslimanske za koju kazes da je razbijala bih isto kao agresori jer je navodno izvikivala za koga za alaha i protiv vlaha, sto je notorna glupost, to je bila jedna od najboljih jedinica armije bih, kojoj nisu dokazani nikakvi zlocini, i koja nija imala vremena da seta po carsiji i izvikuje za koga za allah. uostalom ja kao zenicanin mogu to potvrdit, uz naravno moguce pojedinacne slucajeve iako ih licno nisam ni vidio ni cuo (ukljucujuci i djecuriliju itd), ali brigada kao brigada nije paradirala i izvikivala takvo nesto, a sramota ju je izjednaciti sa ustaskim i cetnickim brigadama koje su osudjene (OSUDJENE) za genocid i etnicko ciscenje i razbijanje bih...

mislim, prica ti je totalno suplja. mogao si fino reci, ne volim aliju i vozdra. to je tvoje misljenje, moje je drugacije i mirna bosna, umjesto spekulacija, poluistina, istina bez konteksta, neistina itd.
Nek si mu se nagovorio :-D
Aliju postujem kao politicara, bio je moj predsjednik i vodja.
I misljenja sam da je ponajvise uradio za Bosnu i Hercegovinu a i uradio je dossta za moj grad kada nije dopustio da Brcko ostane u genocidnoj tvorevini rs.
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#92

Post by piskerernest »

Citizen-X wrote:
piskerernest wrote:
izbori2008 wrote: šta lupaš. patković mu predao raport kao komandant 7. muslimanske brigade, ima i snimak na youtubu. eto i sam kažeš da je bila 7. muslimanska.

kada je riječ o isusu i drugim pozdravima, vjerujem da mu to ne bi ni sekunde smetalo, jer je žestokog katolika kakav je kraljević imenovao u vrhovnu komandu, ali to nije bio alijin problem, da je bila 7. katolicka ili 7. pravoslavna brigada vjerovatno bi ih pozdravio, medjutim ocigledno su takve jedinice razbijale bih.

ovo sto pricas za sdp, opet nema smisla, jer je u njegovom, alijinom predsjednistvu, od 7 clanova, bilo 4 nebosnjaka, stjepan kljujic, ivo komsic (sdp), tatjana ljujic mijatovic (sdp), pejanovic (sdp), uz nijaza koji je isto iz sdp-a, uz sekretara predsjednistva koji je bio srbin (nisam siguran iz koje stranke), predsjednika parlamenta bih mire lazovica (sdp) i zamjenika vlade, lagumdzije (sdp).
i sedma je po meni razbijala bih,njenio vojnici su 93. po zenici vikali za koga za alaha protiv koga protiv vlaha a tu su vlasi svi oni koji nisu muslimani čak i ja koji sam bio u armiji bih.pa zar je to bilo alijino predsjedništvo ,on to nije nikad naziovao,uvijek je govorio predsjedništvo bih.po ustavu r bih u predsjedništvu su i morali biti i hravti i srbi tako da to nije do alije.gdje mu je bio sin čitav rat ,što ga nije poslao u 4ov ,isto tako i čitava rodbina,niko u rovovima
Ne odobravam to: "...vlaha.."

Medjutim - vjerujem da se mislilo na cetnike i ustase a ne lokalno stanovnistvo jer nisu upadali u kuce i trazili "vlahe" k'o sto se to revno radilo po "herceg-bosni" i na ostatku OKUPIRANE teritorije.
Tebi za info u mom ulazu su svi ljudi nemuslimani ostali.
Zao mi je da je policija slabo informirana.
Ali to sam i primijetio da nam se trazi dlaka bilo kakva u jajetu kako bi se izjednacile "uloge" u ratu - iako si - ako si bio vec u ARBIH trebao vec dosada da budes svjestan ko je zrtva a ko predator.
Zao mi je da kao policajac nisi skont'o to.
po zenici su razbijali kafane,jer im je smetao alkohol,svaku djevojku sa obale rijeke bosne maltretirali,u muzičkoj školi zenica u podrumu ubili nekolkiko ljudi civila čak i jednog za kojeg su mislili da je hrvat a čovjek je slovenac iz kaknja.oca moje prijateljice su maltretirali iako je kao srbin bio u armiji bih,nisam nigdje rekao da izjednačavam žrtvu i agresora,ja sam ipak svojom voljom bio u armiji bih,mogao sam odbiti poziv i sakrivati se ali nisam htio,ovo je moja država.
celavac27
Posts: 51
Joined: 16/03/2007 10:31
Location: USK R BiH

#93

Post by celavac27 »

Rijeci hvale i zahvale za mog ili naseg predsjednika gosp. Aliju Izetbegovica je nemoguce naci jer tako velike rijeci skoro i ne postoje !!!Hvala mu za sve sto je ucinio za Bosnjake za mene za moje dijete koje je rodjeno skoro poslije njega i njegovog zivota jer da nije bilo njega njezin babo bi mozda zavrsio u nekoj masovnoj grobnici i nikad se ne bi rodila moja kcerkica.. Hvala mu za naciju ono veliko BOSNJAK Hvala mu za to sto je doveo do toga da se bez naseg pitanja tj. pitanja Bosnjaka ne moze vise rjesavati nista u vezi nase sudbine... Hvala mu Z Bosnu i Hercegovinu

Hvala ti predsjednice za sve sto si ucinio za mene i moju naciju da ti se Allah Dz. S. smiluje i oprosti ti za sve grijehe koje si ucinio slucajno ili namjerno, da ti podari Dzennet za tvoju borbu za tvoj doprinos za ono sto mi imamo danas !!!

AMIN !!!


PS.
VOLIO BIH NA OVOM POSTU DA NEMA PREPUCAVANJA I RUZNIH RIJECI NEK BUDE SAMO POST ZA PREDSJEDNIKA I ONOG KO GA POSTUJE !!!
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#94

Post by piskerernest »

Arogantni wrote:
piskerernest wrote:
izbori2008 wrote: šta lupaš. patković mu predao raport kao komandant 7. muslimanske brigade, ima i snimak na youtubu. eto i sam kažeš da je bila 7. muslimanska.

kada je riječ o isusu i drugim pozdravima, vjerujem da mu to ne bi ni sekunde smetalo, jer je žestokog katolika kakav je kraljević imenovao u vrhovnu komandu, ali to nije bio alijin problem, da je bila 7. katolicka ili 7. pravoslavna brigada vjerovatno bi ih pozdravio, medjutim ocigledno su takve jedinice razbijale bih.

ovo sto pricas za sdp, opet nema smisla, jer je u njegovom, alijinom predsjednistvu, od 7 clanova, bilo 4 nebosnjaka, stjepan kljujic, ivo komsic (sdp), tatjana ljujic mijatovic (sdp), pejanovic (sdp), uz nijaza koji je isto iz sdp-a, uz sekretara predsjednistva koji je bio srbin (nisam siguran iz koje stranke), predsjednika parlamenta bih mire lazovica (sdp) i zamjenika vlade, lagumdzije (sdp).
i sedma je po meni razbijala bih,njenio vojnici su 93. po zenici vikali za koga za alaha protiv koga protiv vlaha a tu su vlasi svi oni koji nisu muslimani čak i ja koji sam bio u armiji bih.pa zar je to bilo alijino predsjedništvo ,on to nije nikad naziovao,uvijek je govorio predsjedništvo bih.po ustavu r bih u predsjedništvu su i morali biti i hravti i srbi tako da to nije do alije.gdje mu je bio sin čitav rat ,što ga nije poslao u 4ov ,isto tako i čitava rodbina,niko u rovovima
Hajd ne bitno.......koliko imas godina?

Znas li koga iz ekipe HOS u Zenici? Jordan, Boris, Oliver (Osman)....
nisam bio u hos-u ,već sam to napisao,mislim da borisa znam,ako je to taj kojeg ja znam,ostale koje si spomenuo ne znam
User avatar
infobrcko
Posts: 440
Joined: 24/01/2007 22:05
Location: Brčko Distrit BiH
Contact:

#95

Post by infobrcko »

celavac27 wrote:Rijeci hvale i zahvale za mog ili naseg predsjednika gosp. Aliju Izetbegovica je nemoguce naci jer tako velike rijeci skoro i ne postoje !!!Hvala mu za sve sto je ucinio za Bosnjake za mene za moje dijete koje je rodjeno skoro poslije njega i njegovog zivota jer da nije bilo njega njezin babo bi mozda zavrsio u nekoj masovnoj grobnici i nikad se ne bi rodila moja kcerkica.. Hvala mu za naciju ono veliko BOSNJAK Hvala mu za to sto je doveo do toga da se bez naseg pitanja tj. pitanja Bosnjaka ne moze vise rjesavati nista u vezi nase sudbine... Hvala mu Z Bosnu i Hercegovinu

Hvala ti predsjednice za sve sto si ucinio za mene i moju naciju da ti se Allah Dz. S. smiluje i oprosti ti za sve grijehe koje si ucinio slucajno ili namjerno, da ti podari Dzennet za tvoju borbu za tvoj doprinos za ono sto mi imamo danas !!!

AMIN !!!


PS.
VOLIO BIH NA OVOM POSTU DA NEMA PREPUCAVANJA I RUZNIH RIJECI NEK BUDE SAMO POST ZA PREDSJEDNIKA I ONOG KO GA POSTUJE !!!
POTPISUJEM ili prepisujem :D
Shamrock
Posts: 380
Joined: 31/10/2006 12:13

#96

Post by Shamrock »

Pustinjski pjesnik i mrav wrote:Ne, nego pravi covijek u losem vremenu.
Neki jos uvijek ne kontaju da je podvig se odbraniti i odbraniti od 10 puta jacega.
Takvima mi ne mozemo pomoci...
Ako je podvig dijeliti i ¾rtvovati dijelove Bosne da bi Sarajevo ostalo èitavo onda je to fenomenalan podvig.
10 puta jeèega? Da je bilo malo volje lako bi se otjerala ta ¹aèica èetnika, ionako su malo ratovali, bili su jedino dobri u ubijanju i i¾ivljavanju nad nenaoru¾anim.
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#97

Post by gospodar kuglastih munja »

Ni Osmanlije, nasi omrzeni neprijatelji ,nisu ugrozili Bosnu kolik je ucinio musliman Alija.

Sjecate li se one zajednicke izjave Karadjica i Izetbegovica ?!

-Ako pobjedi Durakovic (SDP), bice rata u Bosni !!!-

Njega jedino mogu da slave Sandzaklije, koji su uletili u bezvlasce i napravili svoja carstva u srcu Sarajeva. Da sam ja mogao kupiti tvornicu za marku, slavio bih ga i ja do neba. Ale , ja nisam imao morala za takvo nesto.
piskerernest
Posts: 701
Joined: 19/09/2007 22:58
Location: zenica

#98

Post by piskerernest »

izbori2008 wrote:daj molim te erneste ne lupaj svega ti. sada si poceo tako nepovezano da pricas, odjednom tvrdis alija mrzio sdp, pa onda kada sam ti pokazao da to nije tacno, jer mu je pola sdp-ovaca bilo u ratnoj vlasti, onda kazes to je tako moralo bit po ustavu, sto se slazem, ali to pobija opet tvoje vlastite tvrdnje po kojoj alija nije postovao ustav :-) pa onda pocnes da pricas i pitas za njegovog sina (nidje veze, briga me za njegovog sina) itd. pa onda o vojnicima 7. muslimanske za koju kazes da je razbijala bih isto kao agresori jer je navodno izvikivala za koga za alaha i protiv vlaha, sto je notorna glupost, to je bila jedna od najboljih jedinica armije bih, kojoj nisu dokazani nikakvi zlocini, i koja nija imala vremena da seta po carsiji i izvikuje za koga za allah. uostalom ja kao zenicanin mogu to potvrdit, uz naravno moguce pojedinacne slucajeve iako ih licno nisam ni vidio ni cuo (ukljucujuci i djecuriliju itd), ali brigada kao brigada nije paradirala i izvikivala takvo nesto, a sramota ju je izjednaciti sa ustaskim i cetnickim brigadama koje su osudjene (OSUDJENE) za genocid i etnicko ciscenje i razbijanje bih...

mislim, prica ti je totalno suplja. mogao si fino reci, ne volim aliju i vozdra. to je tvoje misljenje, moje je drugacije i mirna bosna, umjesto spekulacija, poluistina, istina bez konteksta, neistina itd.
sda poitičari su uvijek za saradnju prije sa hdz nego sa sdp,iako su ratovali protiv onih koji vode hdz,odgovaraju im jer su i jedni i drugi nacionalisti.pa u ratnoj vlasti je bilo 4 sdp-ovaca jer nije bilo hrvata i srba iz njegove sda stranke.ja živim u radakovu i 93. svako jutro sam se budio uz te povike sedme muslimanske koja je stupala magistralnim putem.ko je oteo zapovjednika hvo-a u zenici živka totića i pobio iz čista mira njegove pratitelje 14. ili15. 4. 93.,arapi.nikad alija nije rekao da to nije u redu,nikad,ponavljam da je govorio da je za zajedničku bih.pitaj novinara esada hećimovića o zločinima sedme muslimanske on to bolje zna od mene i tebe.ne branim hvo ali nisu oni osuđeni za genocid,to si nešto pobrkao.
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#99 we

Post by Fiore »

Hvala za sve sto si uradio predsjednice..neka je vjecni ti rahmet..
User avatar
buba
Posts: 551
Joined: 31/01/2005 15:32

#100 re

Post by buba »

Ovaj independent lik ili kako mu je nick vec, spominje interesantnu stvar koju malo ko zamijeti..fundamentalnu razliku koja je od ogromnog, presudnog znacaja za bosnjake, odnosno sve bosance i hercegovce. Prefix ''republika'', koji dejtonom nismo dobili.
Necu ulaziti u lik i djelo A.I., mada mogu i imam realnog i bliskog osnova da to ucinim. Usljed mogucnosti da napravim pogresku spram rahmetlije, to necu ni uciniti. Vrijeme ce pokazati i uciniti svoje, do tada..rahmet mu dusi i hvala za sve dobro sto je ucinio. Za lose..ima neko drugi, pa nek naplacuje.
Locked