MURSELOVIĆ MUHAREM vs. dodik - ATV Prijedor 16.10.2007.

Post Reply
bihac-x
Posts: 224
Joined: 05/04/2004 11:35

#1 MURSELOVIĆ MUHAREM vs. dodik - ATV Prijedor 16.10.2007.

Post by bihac-x »

Pa ljudi jeste li gledali kako je ovaj čovjek večeras rasturio onog vola Dodika, do sad mu niko nikad nije napravio što mu je naš Bsšnjak pošteni iz Stranke za BiH u emisiji Amplituda na ATV iz Prijedora. Sad bi otišao da ga POLJUBIM! ... SVAKA MU ČAST, ISTE SEKUNDE GA TREBA ZA ČLANA PRESJEDNIŠTVA STAVITI. Muhareme-SVAKA ČAST, ne daj se bandi četničkoj, da nam je ješ takvih kao ti, a ne ovih metiljavih jadnika političara u Federaciji.... ŽIVIO !!!!
Još čovjek sam pored dodika, bosića i nekakvog četnika profesora iz banjaluke ... ma svaka čast....
musac
Posts: 553
Joined: 02/02/2007 11:07

#2

Post by musac »

Ima li na youtube?
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#3

Post by lahor »

Mursel je tokom rata prezivio logore Omarska i Manjaca.Nevjerovatno hrabar politicar,poslanik je u parlamentu rs.Medju prvima se vratio u Prijedor,ima kafic u glavnoj ulici a imao je i prije rata.Volio bi vidjeti taj snimak,jer Dodik je velika seljacina nije ga tesko rasturiti samo treba imati hrabrosti i zivaca da se sa volom raspravlja.
bihac-x
Posts: 224
Joined: 05/04/2004 11:35

#4

Post by bihac-x »

nema na youtube, evo sad se završilo, nadam se da će se moći negdje pogledati ....
ja sam mislio u jednom trenutku da će ga ona seljačina početi tući kako je skočio na njega ... ali čovjek ima muda to je nešto nevjerovatno, a još se za njega u Federaciji ne zna .. pa ovo treba da bude idol svim političarima u Federaciji ...
visby
Posts: 367
Joined: 15/02/2007 05:46

#5

Post by visby »

A sta je pricao
bihac-x
Posts: 224
Joined: 05/04/2004 11:35

#6

Post by bihac-x »

sve ono što je neko davno trebao reči onom volu iz laktaša .... ma sve ono što mi pričamo među sobom, a nemamo prilike javno ti iskazati, kad je Bosić čutao kao zaliven, a Muharem nije htio izgovoriti ime Srpska ... rekao mu da mu sve što mu treba svaki dan govoriti iz Federacije. Dodik je priznao da namjerno opstruira rad državnog parlamenta i vijeća ministara i hvali se s tim kako je samo jedan zakon usvojen ...
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#7

Post by klixober »

Nisam gledao,nemam ATV,ali znam da je Murselovic jedan od rijetkih povratnika politicara u manji entitet i da je svasta prosao u Prijedoru,a ipak zivi tamo.Svi protjerani ljudi se mogu ugledati na njega.
bihac-x
Posts: 224
Joined: 05/04/2004 11:35

#8

Post by bihac-x »

ne samo protjerani - svi Bošnjaci u BiH se mogu ugledati na njega, ponavljam, pogotovo političari iz federacije, naročito SDA-ovci!
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#9

Post by SFSN »

Боже драги, да ли сам ја гледао ту исту емисију? 8)....Како је све релативно с које стране границе гледаш 8) ..... Ја колико сам видио Мурселовића су сва тројица (Додик, БОсић и Лазаревић, па и водитељ) раздерали као крмача масну врећу 8) .... а кад је покушао причати о историји - е онда је баш залутао, вели Мурсел Босна И ХЕРЦЕГОВИНА пала 1463. под Турке :lol: 8)....

И човјек лијепо рекао како му је лијепо у Републици Српској и да му ништа не фали и Додик му лијепо у фацу три пута (по српски) истресао:''Нема БиХ без Српске'', а овај ни да бекне ....а Гугу Лазаревића није смио ни прекинути кад је овај имао реферат од Изетбеговићу и исламској декларацији и фундаментализму и плановима Муслимана ....

...иначе.... одавно нисам видио лошије урађену емисију...катастрофа....држали се темe кaо на форуму :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11027
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#10 Re: MURSELOVIĆ MUHAREM vs. dodik - ATV Prijedor 16.10.2007.

Post by Prpa.ba »

bihac-x wrote:do sad mu niko nikad nije napravio što mu je naš Bošnjak pošteni iz Stranke za BiH

Steta sto njegove stranacke kolege ne krenu njegovim stopama.
Image
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#11

Post by peanuth »

hocel neko postavit video pa da sami odlucimo ko je koga?
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#12

Post by SFSN »

ако нема на сајту АТВ-а, онда тешко да ћеш час и по материјала лако наћи ....
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#13

Post by pitt »

pravo mu je dobro bilo u PC ako je u logoru bio.....nema sta :-) :-) :-)
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#14

Post by SFSN »

...његове ријечи...каже човјек да му је добро у Српској....
peanuth
Posts: 344
Joined: 10/07/2005 13:37
Location: Deutschland

#15

Post by peanuth »

SFSN wrote:...његове ријечи...каже човјек да му је добро у Српској....
ne vjerujem u to. znam po sebi, kako mi je ruzno kad odem u Српску.Jednostavno nije vise ono sto je nekad bilo.Neki ruzan osjecaj me uhvati,i sve nekako kao da cekam hocel me ko udarit odnekle ili nesto mi uradit. :?
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#16

Post by SFSN »

Minnela wrote:
pitt wrote:pravo mu je dobro bilo u PC ako je u logoru bio.....nema sta :-) :-) :-)
ma kakav logor..nije toga ni bilo ..zna sfsn kako sta,neka nas prosvijetli 8-) ..
...ако није било у Федерацији 8) ...није било ни у Српској 8)....
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#17

Post by lahor »

SFSN wrote:Боже драги, да ли сам ја гледао ту исту емисију? 8)....Како је све релативно с које стране границе гледаш 8) ..... Ја колико сам видио Мурселовића су сва тројица (Додик, БОсић и Лазаревић, па и водитељ) раздерали као крмача масну врећу 8) .... а кад је покушао причати о историји - е онда је баш залутао, вели Мурсел Босна И ХЕРЦЕГОВИНА пала 1463. под Турке :lol: 8)....

И човјек лијепо рекао како му је лијепо у Републици Српској и да му ништа не фали и Додик му лијепо у фацу три пута (по српски) истресао:''Нема БиХ без Српске'', а овај ни да бекне ....а Гугу Лазаревића није смио ни прекинути кад је овај имао реферат од Изетбеговићу и исламској декларацији и фундаментализму и плановима Муслимана ....

...иначе.... одавно нисам видио лошије урађену емисију...катастрофа....држали се темe кaо на форуму :lol:
Sto ga ti nasra na ovom tvom ruskom.Haj sad sve ovo prevedi da te normalan svijet razumije... :?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#18

Post by pitt »

daj ba ne glumi vise. Niko ne negira logore koji su bili po federaciji a niti ih opravdava. Sramota i zalosno je to sto se tamo desavalo. Ali ni priblizno nije onome sto se desavalo u Srebrenici, Manjaci, Omarskoj itd. Zna se ko slavi ratne zlocince...... :x
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#19

Post by SFSN »

peanuth wrote:
SFSN wrote:...његове ријечи...каже човјек да му је добро у Српској....
ne vjerujem u to. znam po sebi, kako mi je ruzno kad odem u Српску.Jednostavno nije vise ono sto je nekad bilo.Neki ruzan osjecaj me uhvati,i sve nekako kao da cekam hocel me ko udarit odnekle ili nesto mi uradit. :?
...разумијем твој осјећај ... и ја тако имам неку тјескобу кад пролазим Федерацијом .....

А рекао човјек, нема разлога да лажем...ако није чак и два пута, питао га Додик у стилу:''А шта то теби фали у Српској....је ли ти добро?''....а прије тога су се порјечкали из својих ровова...нормално Мурселовић дрвље и камење, али Додик момачки узвраћа...бетоном и армираном жицом 8)....

Каже Мурсел...мислим цитира Лајчака како су политичари Српске криви за реформу , али нису сами.....каже Додик:''Ја, па шта...ето ја сам крив....стави то на три....мислим на куб...шта ћеш сад?? '' :lol:
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#20

Post by SFSN »

pitt wrote:daj ba ne glumi vise. Niko ne negira logore koji su bili po federaciji a niti ih opravdava. Sramota i zalosno je to sto se tamo desavalo. Ali ni priblizno nije onome sto se desavalo u Srebrenici, Manjaci, Omarskoj itd. Zna se ko slavi ratne zlocince...... :x
...мислиш Тихић што је на кафу примио осуђеног ратног злочинца Орића?...8)
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#21

Post by SFSN »

lahor wrote:
SFSN wrote:Боже драги, да ли сам ја гледао ту исту емисију? 8)....Како је све релативно с које стране границе гледаш 8) ..... Ја колико сам видио Мурселовића су сва тројица (Додик, БОсић и Лазаревић, па и водитељ) раздерали као крмача масну врећу 8) .... а кад је покушао причати о историји - е онда је баш залутао, вели Мурсел Босна И ХЕРЦЕГОВИНА пала 1463. под Турке :lol: 8)....

И човјек лијепо рекао како му је лијепо у Републици Српској и да му ништа не фали и Додик му лијепо у фацу три пута (по српски) истресао:''Нема БиХ без Српске'', а овај ни да бекне ....а Гугу Лазаревића није смио ни прекинути кад је овај имао реферат од Изетбеговићу и исламској декларацији и фундаментализму и плановима Муслимана ....

...иначе.... одавно нисам видио лошије урађену емисију...катастрофа....држали се темe кaо на форуму :lol:
Sto ga ti nasra na ovom tvom ruskom.Haj sad sve ovo prevedi da te normalan svijet razumije... :?
још један полуписмен??? ....па, не можемо тако у Европу... :( 8)
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#22

Post by SFSN »

....ето сад Додик четник....а једини од Срба у НСРС био опозиција током рата Караџићу....ко ће народу угодити...
Last edited by SFSN on 17/10/2007 01:04, edited 1 time in total.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#23

Post by pitt »

SFSN wrote:
pitt wrote:daj ba ne glumi vise. Niko ne negira logore koji su bili po federaciji a niti ih opravdava. Sramota i zalosno je to sto se tamo desavalo. Ali ni priblizno nije onome sto se desavalo u Srebrenici, Manjaci, Omarskoj itd. Zna se ko slavi ratne zlocince...... :x
...мислиш Тихић што је на кафу примио осуђеног ратног злочинца Орића?...8)
osudjenog.....key word.
SFSN
Posts: 163
Joined: 30/09/2007 23:51
Location: Republika Srpska

#24

Post by SFSN »

pitt wrote:
SFSN wrote:
pitt wrote:daj ba ne glumi vise. Niko ne negira logore koji su bili po federaciji a niti ih opravdava. Sramota i zalosno je to sto se tamo desavalo. Ali ni priblizno nije onome sto se desavalo u Srebrenici, Manjaci, Omarskoj itd. Zna se ko slavi ratne zlocince...... :x
...мислиш Тихић што је на кафу примио осуђеног ратног злочинца Орића?...8)
osudjenog.....key word.
...баш тако...осуђен...доказан му ратни злочин....значи злочинац са дипломом - код предсједника на аудијенцију 8)....но, то је слика...нашег друга предсједника 8)
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#25

Post by mostarac »

pitanje administraciji makar me banirali:
DO KADA SVI MI ZAJEDNO MORAMO DA TRPIMO OVOG LIKA STO SE PREDSTAVLJA KAO "SFSN", A NIJE NISTA DRUGO NEGO SLJEDBENIK RADOVANA KARADZICA?

U nas i jeste problem sto su pojmovi anarhija i demokratija izjednaceni. Nije demokratija da svako javno kaze ono sta misli. Postoje i tu norme ponasanja i lijepog kucnog odgoja. Kad promoviras fasizam pod plastom demokratije, kao sto je to uopste u BiH rijec, onda je to znak da je drzava u anarhiji. Mislim stvarno do kad ce ovaj da ovdje bljuje i brani RS/PC i njene tekovine "narodne revolucije" :roll:
Post Reply