Silajdzic, Tihic i Ceric...

Post Reply
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#76

Post by mIRCerka »

sekretar wrote:
mIRCerka wrote:Jedna je stvar iznijeti prljavi vesh za nekoga, druga je stvar prijetiti likvidacijom odstrelom.
figurativno, politički , ne fizički
ucjena ili prijetnja po zivot, isti K sto se njega tice, dok je daleko, mene ce MUP peglat oko ovoga...nece njega...
Slavko Jovičić Oscar
Posts: 53
Joined: 09/09/2007 19:16
Location: Srpski Hollywood

#77 Re: Silajdzic, Tihic i Ceric...

Post by Slavko Jovičić Oscar »

Hattab72 wrote:Ne znam ni sam koliko prezira gajim prema spomenutoj trojci, zbog otvorenog poltronstva, kukavicluka, ogromne zelje za vlascu po svaku cijenu, odredjene doze licemjerstva i cega sve ne...
...A mržnja izbija iz njihovih usta, još je veća mržnja koju kriju u sebi (Kur'an)...opis licemjera.
Uvidjevsi da sam sasvim slucajno, bez namjere da nekome nastetim, sa nekakvim bezveznim snimkom izazvao ne male reakcije, na snimak o govoru Rasima Delica, tako da Allah zna koliko mi je zao zbog toga, jer covjek ipak nije nista kriv, niti utice na dnevno - politicke prilike u BiH...
Hag je taj koji će pisati historiju ove zemlje. Svaka greška u koracima, svaka nesmotrenost će biti iskorištena da se ta historija prekraja, a ti si tome doprinjeo više nego i jedan neprijatelj Bosne, jer do sada oni nisu imali nikakav uvjerljiv materijal. Ultra četnički i ustaški mediji uz domaće anti-islamske medije (60 minuta, Dnevnik2 na FTV) su iskoristili tvoj snimak, jedva su dočekali, jer im je bio povod da opet krenu u hajku na one za koje se ti navodno boriš. Naravno ti si mogao spriječiti spekulacije, tako sto bi se predstavio imenom i prezimenom i naveo mjesto i vrijeme radnje, zar se uostalom ne bojiš samo Allaha? Gdje je poblegla ta hrabrost, iza nicka? Blago nama s takvim herojima, koji nešto prijete. A onaj koji učestvuje u nekom haramu (propagandi) a moze je sprijeciti je isti kao i onaj koji cini propagandu (ovo je tvoj argument iz jedne od poznatih tirada).

Dakle, nemoj nas vise bombardovat floskulom da se bojis samo Allaha, jer to nije istina, a ako grijesim demantuj me. Predstavi se imenom i prezimenom. Naravno to neces uradit, jer se bojis javnosti, posto bi te vjerovatno sutra neki borac koji je krvario u Armiji, uhvatio i objesio za muda na prvu banderu, jer ga zahvaljujuci tvom snimku danas zovu Al-Kaidom kojom je komandovao Rasim Delic. Jer nije vise bitan snimak, ostace samo fama oko snimka (niko ga nece ni gledat, bitni su komentari). Pogledaj malo na youtubeu dusmane koji su ponovo postavili tvoj video, gdje navode kako je Rasim komandovao al Kaidom, a ti si se pravio mutav, mulac i nezreo, kao eto nisi bio svjestan mogucih posljedica. Vise puta ponovljena laz postaje istina, a na ovoj djeci je da ispastaju postupke ljudi koji se ponasaju kao uvrijedjena mlada. A ljudi su te ovdje fino pokusali upozorit.
odlucio sam da iskoristim postojanje mnogo zescih i kompromitirajucih snimaka i da upozorim doticnu gospodu da stite interse gradjana ove drzave ili cemo malo pogledati nesto sto ce ih i te kako uzdrmati, politicki, moralno i vjerski...
Naime, u pripremi su snimci koji ce drmati svijetom, a glavni glumci ce biti pobrojana gospoda iz naslova, Silajdzic, Tihic i Ceric...
Onaj koji se uzoholi i koji se osjeti mocnim, Allah ga obicno spusti. Koga ces ti uzdrmat?! Daj se smiri. Iblis je slicno zapoceo svoju karijeru...

Silajdzic, zarad stolice, pardon, fotelje je spreman u par sati dogovoriti se sa dokazanim neprijateljem Bosne, sto govori o tome sta je stvarni cilj nasih predstavnika u vlasti...

Tihic je prica za sebe i ne vrijedi trositi rijeci na ovog ublehasa koji je prodao cast, ponos, narod, islam (kojeg se sjeti pred izbore, pa navrati u poneku dzamiju da cmizdri i moli za koji glas)...
Covjek koji se ne obazire na ljude koji su pomagali Bosnu, vec se trudi dodvoriti tom istom Zapadu, koji je nama prvo vezao ruke (embargo) a zatim gledao i cekao da se ukloni kriticna masa muslimana u BiH...
Veleizdajnik i licemjerac...

Ceric...Osoba koja ne smije stati iza mirnih protesta za alzirsku grupu, kojoj je dokazana nevinost, a sve zarad reisovanja i one ahmedije reisovske na glavi...
Valjalo bi to ljubljenje straznjica baciti u vodu, ako bi se stalo u odbranu pravde, kad su muslimani u pitanju, a zna se kako je ljubljenje straznjica zahtjevan posao i koliko truda zahtjeva...

Jadni ste i bijedni sa tim vasim karakterima i "ponosom", kojeg nemate, jer da imate, borili bi ste se za pravdu i istinu, a ne kao do sada, neka strada ko god i kako god, samo da je meni dobro...
Sada ljudima prisivas atribute koji mogu ali ne moraju biti tacni, a ako nisu tacni (ako samo jedan od njih nije tacan) onda si ih potvorio, a ako postis onda ovaj dan trebas napostit i trazit halala, dzaba ti podvrnute tole. Otkad si ti to vrhovni sudija da ljude ocjenjujes? To moze samo dragi Bog!
Zato imate rok do Bajrama da nesto poduzmete u vezi krsenja prava ljudi, koji su dosli da brane ovu drzavu od agresije, koji nisu zlocinci i koji nisu nikakav kriminalni akt ili zlocin uradili u postratnom periodu, vec zive i rade kao normalni ljudi...

Ovo nije fizicka prijetnja, prijetim vam foteljom, polozajem,pozicijom...To je ono sto vas najvise boli...

InshaAllah, najbolje rjesenje bi bilo da se neso poduzme i sve ovo zaboravimo, u suprotnom, neka vam je Allah na pomoci....


http://www.youtube.com/watch?v=i5HF_a3XoYs
Jao, jao, jao. Ovo nije izgovarao ni Zagor Te Nej, Duh sa sjekirom. Nisam odavno vidio nezrelije osobe, toliko frustrirane, i sa slabim odgojem i vulgarnim rjecnikom (a lijepa rijec je kao lijepo drvo...), i stidim se kao musliman, sto citam ovakve poruke od muslimana. Jedinstvo je farz, a vidim da si ti mnogo ucinio na jedinstvu, masalah.
User avatar
terapija
Posts: 1319
Joined: 17/06/2005 11:24
Location: Sarajvo

#78

Post by terapija »

Svim vehabijama bih porucio, ako im je stalo do misionarskog rada, i ako "imaju kicmu" kao sto tvrde, da malo stisnu petlju i prosire svoje djelovanje recimo na republiku srpsku, ili jos dalje, van teritorije BiH. Nece. Zasto? Ne smiju / nemaju interesa??

I da puste napokon ljude koji ne misle isto kao i oni, da zive kako zele. Njima niko ne smeta, neka ni oni nikome smetaju.
Imaju puno pravo da vjeruju kako, u koga i sta zele, da se oblace kako zele, da se (privatno) ponasaju kako zele, ali i ja imam sva ta prava.
Zasto im smetaju "jebodromi" po Sarajevu, a ne smetaju im recimo Banjalucki??? Zasto im smetaju parovi po Vilsonovom, a ne smetaju u Bijeljini??
Dakle, neka malo probaju prodavati ovu politiku van "bosnjackog dijela BiH" pa da vide sta ce da ih snadje.

Sasvim je normalno protjerivanje ljudi van neke drzave ukoliko su stranci, i svjesno krse pravila drzave u kojoj borave. Za domace, zna se... zatvor ili drugi vid kazne.

Sad sto je to dvojni moral, i sto veci kriminalci hodaju na slobodi, ne mogu da zalazim, jer to nije tema. Samo nemojte se uvijek pravdati, ima i gorih a eno ih na slobodi.
Kada bismo svi tako rezonovali, gdje bismo onda bili za mjesec dana? :D
User avatar
nerko13
Posts: 93
Joined: 20/07/2006 10:50

#79

Post by nerko13 »

Slavko Jovičić Oscar



BRAVO..... dugo nisam procitao ovako fenomenalan komentar.. svaka cast!!!!! veliki pozdrav...
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#80

Post by forUMASH »

.....cuj objaviti kompromitujuce snimke politicko-vjerskog trojca..... :shock: ......opet pojedinci izjednacavaju zrtvu i agresora.... :lol:
EliasVeskot
Posts: 785
Joined: 16/05/2007 11:02

#81

Post by EliasVeskot »

Ne kazes da su ta ista braca otkrivali spijune i odmah ubijali po kratkom postupku...
ovo je jezivo
mescha
Posts: 60
Joined: 06/03/2007 11:30
Location: Sarajevo

#82

Post by mescha »

Hatabe ti ako imaš kakvih snimaka koji će nam otvoriti oči ti ih moraš objaviti odmah, a ne tako sa nekakvim ucjenama.

Nema skrivanja istine, i prikrivanja varalica..

Objavi odmah ili šuti zauvijek 8-) 8-)
oOmirzaOo
Posts: 26
Joined: 23/06/2007 16:00

#83

Post by oOmirzaOo »

eto stigao si i u avaz hattab, mada mislim da bosna sada ne treba nikakve nestabilnosti, dosta ih je bilo, "braca" trebaju znati da nisu bila primorana da dodju u rat, mozda su imala pogresnu predstavu o bosni, niti je amerika bila primorana da nas kad-tad brani,

a i u ostalom, cak i da se desi da navedena trojca budu maknuta sa njihovih polozaja, ko bi trebao doci umjesto njih?
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#84

Post by bice_bice »

djecija posla... ispran mozak, sta reci...

iz amerike nekom bosanskom zvanicniku prijetit...

jednostavno besposlenik..
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#85

Post by bice_bice »

nego Hattab, de nam buraz reci kako te prihvataju u americi tvoja braca amerikanci? kakvo je vrijeme na floridi?

uzeh sebi na drugoj temi za pravo da kritikujem sa-x sto bukvalno sve prenosi sa FEN-e, mirci mi rece da se FEN-i obratim..

---> da nije mozda i ovo preuzeto? :x :x
Last edited by bice_bice on 01/10/2007 17:15, edited 1 time in total.
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#86

Post by bice_bice »

tri posta za redom, upravo sam ja besposlenik al nek sam.. :D jos ovo..

sta sebi "drzava" moze dozvolit...
artzy
Posts: 839
Joined: 03/01/2005 05:52

#87

Post by artzy »

More bit da ima nesto sto moze na neki nacin da kompromituje ovu trojicu. Ako pokusam da zamisli sta bi to moglo biti skontam jedino snimke sastanka s nekim ko je pocinio zlocine, snimke koje pokazuju da su lagali u nekim izjavama i koje ih diskredituju grozno ili snimke gdje se vidi da su imali kontakte sa nekim islamskim ekstremistima (recimo neki suradnici AlKaede).

More bit da ima neke snimke koji ih uopste ne kompromituju i koji imaju neko normalno objasnjenje.

More bit da nema nikakve snimke koji bi ih istinski kompromitovale ali je dodao gomilu teksta, tvrdnji za koje misli da ih kompromituju i miksao sa snimcima koji su javnosti poznati.

Najvise kompromitujuci bi bili snimci sastanaka sa nekim od "brace" gdje su zabiljezeni njihovi razgovori koji bi pokazali njihovo navodno (ili pravo) opredjeljenje za borbu protiv svih nemuslimana i/ili razgovori koji bi mogli znaciti da "ova trojica" poticu zlocine i masakre. Ili necije rijeci da govore "braci" da imaju "odrijesene ruke"... Takvo nesto...

Sve drugo bi bilo glupiranje. Ne bi bilo cudno da postoje takve snimke kad uzmes u obzir da u ratu i nismo znali ko koga spijunira. Svako je radio za nekoga.

Ne bi bilo cudno i da je neko od ove trojice i imao takve sastanke i da se stvarno nesto kompromitirajuce dogodilo. jedino i bilo malo cudno da se SVA TROJICA nadju u takvoj situaciji. Po nekom mom zakonu vjerovatnoce..

Moguce da su neki od njih obecali "braci" da ih niko nece protjerati, da ce dobiti drzavljanstvo, da su oni "nase cvijece" ili tako nesto...

Elem...

Predlazem da mu IP i nick budu banirani zauvijek ako ne isporuci ikakav interesantan video i ako istinski ne iskompromitira nikoga. :-D :-D :-D
Ulaznica
Posts: 11
Joined: 01/10/2007 15:29
Location: Banja Luka

#88

Post by Ulaznica »

a svasta... :shock:
Hattab daj ba gdje ces sa ovim, vratise u realnost.
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#89

Post by forUMASH »

artzy wrote:....Najvise kompromitujuci bi bili snimci ....
.....kako sva trojica cugaju niksicku pivu u reisovoj kancelariji.... :roll:
User avatar
vatana
Posts: 547
Joined: 25/04/2006 15:32
Location: Pejton
Contact:

#90

Post by vatana »

Evo Hattab i do dnevnika doguro, hehe.

Nadje se neki kreten, snimi filmcic neki bezvezni, postavi na Youtube i eto ga na dnevniku.

Preko Silajdzica i Rejsa do dnevnika. Primjer svim potencijalnim reziserima, hehe.
becu
Posts: 299
Joined: 31/07/2006 01:39

#91

Post by becu »

blefiras hattabe, blefiras, al pazi ubuduce o cemu razgovaras telefonom i mailovima, mogla bi te kakva sipa scepati...
Slavko Jovičić Oscar
Posts: 53
Joined: 09/09/2007 19:16
Location: Srpski Hollywood

#92

Post by Slavko Jovičić Oscar »

Javise na BHT da je pokrenuta istraga o prijetnjama. Kako ono kazu, sve sto je tajno postace javno...
Dezidijat
Posts: 168
Joined: 04/03/2007 16:16
Location: Skopje - Zenica , Zenica - Skopje

#93 Re: Silajdzic, Tihic i Ceric...

Post by Dezidijat »

Hattab72 wrote:Ne znam ni sam koliko prezira gajim prema spomenutoj trojci, zbog otvorenog poltronstva, kukavicluka, ogromne zelje za vlascu po svaku cijenu, odredjene doze licemjerstva i cega sve ne...

Uvidjevsi da sam sasvim slucajno, bez namjere da nekome nastetim, sa nekakvim bezveznim snimkom izazvao ne male reakcije, na snimak o govoru Rasima Delica, tako da Allah zna koliko mi je zao zbog toga, jer covjek ipak nije nista kriv, niti utice na dnevno - politicke prilike u BiH, odlucio sam da iskoristim postojanje mnogo zescih i kompromitirajucih snimaka i da upozorim doticnu gospodu da stite interse gradjana ove drzave ili cemo malo pogledati nesto sto ce ih i te kako uzdrmati, politicki, moralno i vjerski...

Naime, u pripremi su snimci koji ce drmati svijetom, a glavni glumci ce biti pobrojana gospoda iz naslova, Silajdzic, Tihic i Ceric...

Silajdzic, zarad stolice, pardon, fotelje je spreman u par sati dogovoriti se sa dokazanim neprijateljem Bosne, sto govori o tome sta je stvarni cilj nasih predstavnika u vlasti...
Na zalost, bosnjaci ne pamte politicara koji ih predstavlja, a da ima kicmu i jasnu politicku strategiju, vec oni politicku strategiju planiraju usput, u zavisnosti sta ce ugroziti i kako njihove pozicije i polozaje, pa na osnovu toga i prave "strategiju", ali onu koja ce samo njih na vlasti odrzati, a za narod koga briga...
Moze se za par sati dogovoriti ono sto nije moglo godinama, a niko da se pobrine za ljude koji trebaju ostaviti svoje porodice i otici u nepoznato...

Tihic je prica za sebe i ne vrijedi trositi rijeci na ovog ublehasa koji je prodao cast, ponos, narod, islam (kojeg se sjeti pred izbore, pa navrati u poneku dzamiju da cmizdri i moli za koji glas)...
Covjek koji se ne obazire na ljude koji su pomagali Bosnu, vec se trudi dodvoriti tom istom Zapadu, koji je nama prvo vezao ruke (embargo) a zatim gledao i cekao da se ukloni kriticna masa muslimana u BiH...
Veleizdajnik i licemjerac...


Ceric...Osoba koja ne smije stati iza mirnih protesta za alzirsku grupu, kojoj je dokazana nevinost, a sve zarad reisovanja i one ahmedije reisovske na glavi...Covjek kome je dolazila i trazila podrsku, bivsa zena imama, koji je poginuo u ratu, da se ne dozvoli da sada ostane bez drugog muza...
Nazovi gospodin se usutio, jer ga nije briga...Ne brine se za one kojima treba nasa briga i pomoc, jer ce to ugroziti njegov politicko-vjerski renome koji je stekao ljubeci straznjice krscanima i jevrejima sirom Evrope...
Valjalo bi to ljubljenje straznjica baciti u vodu, ako bi se stalo u odbranu pravde, kad su muslimani u pitanju, a zna se kako je ljubljenje straznjica zahtjevan posao i koliko truda zahtjeva...

Jadno je to od vas nazovi gospodo, sto ste stavili licne interese iznad interesa gradjana ove drzave...
Dali ste ljudima drzavljanstva i cekali toliko godina da oforme porodice i sad cete ih tako okrutno odvojiti od tolikog broja djece...

Svaka drzava radi na spajanju familija, jedino Bosna evo vidimo radi na razdvajanju...Ali nista nije cudno kad su muslimani u pitanju...Muslimanu samo priljepite etiketu teroriste i mozete mu uraditi sta hocete, a da vas niko ne optuzi ni za sta...

Tako i ovim ljudima, moralnim gromadama, naspram vas sitnosicarskih jalijasa...
Bez ikakvih dokaza je neko optuzio ove ljude da su opasnost, iako niko od njih nije pocinio nikakvo krivicno djelo, jer da jeste dostupni su policiji i sudu, a optuzio ih je upravo onaj kome ti ljudi jednostavno smetaju, a to su dojucerasnji i danasnji agresori na ovu drzavu i njihove zapadnjacke kolege...

Pokusavate se dodvoriti Zapadu, onom istom koji je zrtvovao Srebrenicu, onom istom Zapadu koji je u dogovoru sa Karadzicem i Mladicem, koji sada ubiru plodove dobro odradjenog i povjernog zadatka...

Jadni ste i bijedni sa tim vasim karakterima i "ponosom", kojeg nemate, jer da imate, borili bi ste se za pravdu i istinu, a ne kao do sada, neka strada ko god i kako god, samo da je meni dobro...

E pa gospodo, doslo je vrijeme da se i vi malo zabrinete...U obradi su snimci koji ce za vas biti politicki, moralni i vjerski odstrel...Zbog vaseg odnosa prema ljudima kojima ste prvo dali drzavljanstva, a sad ih oduzimate, jer to hoce srbin i laktasa i licemjerni Zapad koji evo suruje sa Karadzicem, pripremite se da trpite posljedice svojih djela...

Ovi snimci ce biti dovoljni da vas se ukloni za sva vremena iz politike, a mozda za neke od vas i sa ulice, tako sto cete truhnuti par godina u zatvoru, ako ne obezbjedite dobre advokate...Ali ni advokat protiv cinjenica nista nece moci...


Zato imate rok do Bajrama da nesto poduzmete u vezi krsenja prava ljudi, koji su dosli da brane ovu drzavu od agresije, koji nisu zlocinci i koji nisu nikakav kriminalni akt ili zlocin uradili u postratnom periodu, vec zive i rade kao normalni ljudi...

Ako se ne poduzmu odredjene radnje da se ovi ljudi spase sikaniranja, protjerivanja i bezobrazne propagande koja dolazi od neprijatelja ove drzave, da se ocuvaju ove porodice na okupu, jer je to pravo svakog covjeka, jos kad uzmemo u obzir da tim ljudima prijeti zatvori i smrtne kazne u zemljama gdje ih tjerate, zbog sluzenja druge vojske, onda nemam druge opcije do i vas licemjerce izloziti javnosti i sve vase aferime, koji ce vam Bajram u crno zaviti...

Ovo nije fizicka prijetnja, prijetim vam foteljom, polozajem,pozicijom...To je ono sto vas najvise boli...

InshaAllah, najbolje rjesenje bi bilo da se neso poduzme i sve ovo zaboravimo, u suprotnom, neka vam je Allah na pomoci....


http://www.youtube.com/watch?v=i5HF_a3XoYs

A zašto vehabije i munđosi u BiH nemaju muda da ovako zaprijete nekom od ratnih zloćinaca koji još žive i rade po Bosni?

Zašto ne smijete da prijetite i činite nešto na štetu vlade rs ili ravnogorskog pokreta? na kraju krajeva više su štete Bosni i muslimanima na Balkanu doprinjele ove organizacije i pojedinci nego Silajđić, Tihić i Cerić
ragib
Posts: 2342
Joined: 03/05/2002 00:00
Contact:

#94 Re: Silajdzic, Tihic i Ceric...

Post by ragib »

Dezidijat wrote:
Hattab72 wrote:Ne znam ni sam koliko prezira gajim prema spomenutoj trojci, zbog otvorenog poltronstva, kukavicluka, ogromne zelje za vlascu po svaku cijenu, odredjene doze licemjerstva i cega sve ne...

Uvidjevsi da sam sasvim slucajno, bez namjere da nekome nastetim, sa nekakvim bezveznim snimkom izazvao ne male reakcije, na snimak o govoru Rasima Delica, tako da Allah zna koliko mi je zao zbog toga, jer covjek ipak nije nista kriv, niti utice na dnevno - politicke prilike u BiH, odlucio sam da iskoristim postojanje mnogo zescih i kompromitirajucih snimaka i da upozorim doticnu gospodu da stite interse gradjana ove drzave ili cemo malo pogledati nesto sto ce ih i te kako uzdrmati, politicki, moralno i vjerski...

Naime, u pripremi su snimci koji ce drmati svijetom, a glavni glumci ce biti pobrojana gospoda iz naslova, Silajdzic, Tihic i Ceric...

Silajdzic, zarad stolice, pardon, fotelje je spreman u par sati dogovoriti se sa dokazanim neprijateljem Bosne, sto govori o tome sta je stvarni cilj nasih predstavnika u vlasti...
Na zalost, bosnjaci ne pamte politicara koji ih predstavlja, a da ima kicmu i jasnu politicku strategiju, vec oni politicku strategiju planiraju usput, u zavisnosti sta ce ugroziti i kako njihove pozicije i polozaje, pa na osnovu toga i prave "strategiju", ali onu koja ce samo njih na vlasti odrzati, a za narod koga briga...
Moze se za par sati dogovoriti ono sto nije moglo godinama, a niko da se pobrine za ljude koji trebaju ostaviti svoje porodice i otici u nepoznato...

Tihic je prica za sebe i ne vrijedi trositi rijeci na ovog ublehasa koji je prodao cast, ponos, narod, islam (kojeg se sjeti pred izbore, pa navrati u poneku dzamiju da cmizdri i moli za koji glas)...
Covjek koji se ne obazire na ljude koji su pomagali Bosnu, vec se trudi dodvoriti tom istom Zapadu, koji je nama prvo vezao ruke (embargo) a zatim gledao i cekao da se ukloni kriticna masa muslimana u BiH...
Veleizdajnik i licemjerac...


Ceric...Osoba koja ne smije stati iza mirnih protesta za alzirsku grupu, kojoj je dokazana nevinost, a sve zarad reisovanja i one ahmedije reisovske na glavi...Covjek kome je dolazila i trazila podrsku, bivsa zena imama, koji je poginuo u ratu, da se ne dozvoli da sada ostane bez drugog muza...
Nazovi gospodin se usutio, jer ga nije briga...Ne brine se za one kojima treba nasa briga i pomoc, jer ce to ugroziti njegov politicko-vjerski renome koji je stekao ljubeci straznjice krscanima i jevrejima sirom Evrope...
Valjalo bi to ljubljenje straznjica baciti u vodu, ako bi se stalo u odbranu pravde, kad su muslimani u pitanju, a zna se kako je ljubljenje straznjica zahtjevan posao i koliko truda zahtjeva...

Jadno je to od vas nazovi gospodo, sto ste stavili licne interese iznad interesa gradjana ove drzave...
Dali ste ljudima drzavljanstva i cekali toliko godina da oforme porodice i sad cete ih tako okrutno odvojiti od tolikog broja djece...

Svaka drzava radi na spajanju familija, jedino Bosna evo vidimo radi na razdvajanju...Ali nista nije cudno kad su muslimani u pitanju...Muslimanu samo priljepite etiketu teroriste i mozete mu uraditi sta hocete, a da vas niko ne optuzi ni za sta...

Tako i ovim ljudima, moralnim gromadama, naspram vas sitnosicarskih jalijasa...
Bez ikakvih dokaza je neko optuzio ove ljude da su opasnost, iako niko od njih nije pocinio nikakvo krivicno djelo, jer da jeste dostupni su policiji i sudu, a optuzio ih je upravo onaj kome ti ljudi jednostavno smetaju, a to su dojucerasnji i danasnji agresori na ovu drzavu i njihove zapadnjacke kolege...

Pokusavate se dodvoriti Zapadu, onom istom koji je zrtvovao Srebrenicu, onom istom Zapadu koji je u dogovoru sa Karadzicem i Mladicem, koji sada ubiru plodove dobro odradjenog i povjernog zadatka...

Jadni ste i bijedni sa tim vasim karakterima i "ponosom", kojeg nemate, jer da imate, borili bi ste se za pravdu i istinu, a ne kao do sada, neka strada ko god i kako god, samo da je meni dobro...

E pa gospodo, doslo je vrijeme da se i vi malo zabrinete...U obradi su snimci koji ce za vas biti politicki, moralni i vjerski odstrel...Zbog vaseg odnosa prema ljudima kojima ste prvo dali drzavljanstva, a sad ih oduzimate, jer to hoce srbin i laktasa i licemjerni Zapad koji evo suruje sa Karadzicem, pripremite se da trpite posljedice svojih djela...

Ovi snimci ce biti dovoljni da vas se ukloni za sva vremena iz politike, a mozda za neke od vas i sa ulice, tako sto cete truhnuti par godina u zatvoru, ako ne obezbjedite dobre advokate...Ali ni advokat protiv cinjenica nista nece moci...


Zato imate rok do Bajrama da nesto poduzmete u vezi krsenja prava ljudi, koji su dosli da brane ovu drzavu od agresije, koji nisu zlocinci i koji nisu nikakav kriminalni akt ili zlocin uradili u postratnom periodu, vec zive i rade kao normalni ljudi...

Ako se ne poduzmu odredjene radnje da se ovi ljudi spase sikaniranja, protjerivanja i bezobrazne propagande koja dolazi od neprijatelja ove drzave, da se ocuvaju ove porodice na okupu, jer je to pravo svakog covjeka, jos kad uzmemo u obzir da tim ljudima prijeti zatvori i smrtne kazne u zemljama gdje ih tjerate, zbog sluzenja druge vojske, onda nemam druge opcije do i vas licemjerce izloziti javnosti i sve vase aferime, koji ce vam Bajram u crno zaviti...

Ovo nije fizicka prijetnja, prijetim vam foteljom, polozajem,pozicijom...To je ono sto vas najvise boli...

InshaAllah, najbolje rjesenje bi bilo da se neso poduzme i sve ovo zaboravimo, u suprotnom, neka vam je Allah na pomoci....


http://www.youtube.com/watch?v=i5HF_a3XoYs

A zašto vehabije i munđosi u BiH nemaju muda da ovako zaprijete nekom od ratnih zloćinaca koji još žive i rade po Bosni?

Zašto ne smijete da prijetite i činite nešto na štetu vlade rs ili ravnogorskog pokreta? na kraju krajeva više su štete Bosni i muslimanima na Balkanu doprinjele ove organizacije i pojedinci nego Silajđić, Tihić i Cerić
zasto se ne suprostave auto mafiji kud ces veceg dzihada ili dzeparosima po tramvajima.
JEDRILICA
Posts: 401
Joined: 07/06/2007 00:39

#95 Re: Silajdzic, Tihic i Ceric...

Post by JEDRILICA »

ragib wrote:
Dezidijat wrote:
Hattab72 wrote:Ne znam ni sam koliko prezira gajim prema spomenutoj trojci, zbog otvorenog poltronstva, kukavicluka, ogromne zelje za vlascu po svaku cijenu, odredjene doze licemjerstva i cega sve ne...

Uvidjevsi da sam sasvim slucajno, bez namjere da nekome nastetim, sa nekakvim bezveznim snimkom izazvao ne male reakcije, na snimak o govoru Rasima Delica, tako da Allah zna koliko mi je zao zbog toga, jer covjek ipak nije nista kriv, niti utice na dnevno - politicke prilike u BiH, odlucio sam da iskoristim postojanje mnogo zescih i kompromitirajucih snimaka i da upozorim doticnu gospodu da stite interse gradjana ove drzave ili cemo malo pogledati nesto sto ce ih i te kako uzdrmati, politicki, moralno i vjerski...

Naime, u pripremi su snimci koji ce drmati svijetom, a glavni glumci ce biti pobrojana gospoda iz naslova, Silajdzic, Tihic i Ceric...

Silajdzic, zarad stolice, pardon, fotelje je spreman u par sati dogovoriti se sa dokazanim neprijateljem Bosne, sto govori o tome sta je stvarni cilj nasih predstavnika u vlasti...
Na zalost, bosnjaci ne pamte politicara koji ih predstavlja, a da ima kicmu i jasnu politicku strategiju, vec oni politicku strategiju planiraju usput, u zavisnosti sta ce ugroziti i kako njihove pozicije i polozaje, pa na osnovu toga i prave "strategiju", ali onu koja ce samo njih na vlasti odrzati, a za narod koga briga...
Moze se za par sati dogovoriti ono sto nije moglo godinama, a niko da se pobrine za ljude koji trebaju ostaviti svoje porodice i otici u nepoznato...

Tihic je prica za sebe i ne vrijedi trositi rijeci na ovog ublehasa koji je prodao cast, ponos, narod, islam (kojeg se sjeti pred izbore, pa navrati u poneku dzamiju da cmizdri i moli za koji glas)...
Covjek koji se ne obazire na ljude koji su pomagali Bosnu, vec se trudi dodvoriti tom istom Zapadu, koji je nama prvo vezao ruke (embargo) a zatim gledao i cekao da se ukloni kriticna masa muslimana u BiH...
Veleizdajnik i licemjerac...


Ceric...Osoba koja ne smije stati iza mirnih protesta za alzirsku grupu, kojoj je dokazana nevinost, a sve zarad reisovanja i one ahmedije reisovske na glavi...Covjek kome je dolazila i trazila podrsku, bivsa zena imama, koji je poginuo u ratu, da se ne dozvoli da sada ostane bez drugog muza...
Nazovi gospodin se usutio, jer ga nije briga...Ne brine se za one kojima treba nasa briga i pomoc, jer ce to ugroziti njegov politicko-vjerski renome koji je stekao ljubeci straznjice krscanima i jevrejima sirom Evrope...
Valjalo bi to ljubljenje straznjica baciti u vodu, ako bi se stalo u odbranu pravde, kad su muslimani u pitanju, a zna se kako je ljubljenje straznjica zahtjevan posao i koliko truda zahtjeva...

Jadno je to od vas nazovi gospodo, sto ste stavili licne interese iznad interesa gradjana ove drzave...
Dali ste ljudima drzavljanstva i cekali toliko godina da oforme porodice i sad cete ih tako okrutno odvojiti od tolikog broja djece...

Svaka drzava radi na spajanju familija, jedino Bosna evo vidimo radi na razdvajanju...Ali nista nije cudno kad su muslimani u pitanju...Muslimanu samo priljepite etiketu teroriste i mozete mu uraditi sta hocete, a da vas niko ne optuzi ni za sta...

Tako i ovim ljudima, moralnim gromadama, naspram vas sitnosicarskih jalijasa...
Bez ikakvih dokaza je neko optuzio ove ljude da su opasnost, iako niko od njih nije pocinio nikakvo krivicno djelo, jer da jeste dostupni su policiji i sudu, a optuzio ih je upravo onaj kome ti ljudi jednostavno smetaju, a to su dojucerasnji i danasnji agresori na ovu drzavu i njihove zapadnjacke kolege...

Pokusavate se dodvoriti Zapadu, onom istom koji je zrtvovao Srebrenicu, onom istom Zapadu koji je u dogovoru sa Karadzicem i Mladicem, koji sada ubiru plodove dobro odradjenog i povjernog zadatka...

Jadni ste i bijedni sa tim vasim karakterima i "ponosom", kojeg nemate, jer da imate, borili bi ste se za pravdu i istinu, a ne kao do sada, neka strada ko god i kako god, samo da je meni dobro...

E pa gospodo, doslo je vrijeme da se i vi malo zabrinete...U obradi su snimci koji ce za vas biti politicki, moralni i vjerski odstrel...Zbog vaseg odnosa prema ljudima kojima ste prvo dali drzavljanstva, a sad ih oduzimate, jer to hoce srbin i laktasa i licemjerni Zapad koji evo suruje sa Karadzicem, pripremite se da trpite posljedice svojih djela...

Ovi snimci ce biti dovoljni da vas se ukloni za sva vremena iz politike, a mozda za neke od vas i sa ulice, tako sto cete truhnuti par godina u zatvoru, ako ne obezbjedite dobre advokate...Ali ni advokat protiv cinjenica nista nece moci...


Zato imate rok do Bajrama da nesto poduzmete u vezi krsenja prava ljudi, koji su dosli da brane ovu drzavu od agresije, koji nisu zlocinci i koji nisu nikakav kriminalni akt ili zlocin uradili u postratnom periodu, vec zive i rade kao normalni ljudi...

Ako se ne poduzmu odredjene radnje da se ovi ljudi spase sikaniranja, protjerivanja i bezobrazne propagande koja dolazi od neprijatelja ove drzave, da se ocuvaju ove porodice na okupu, jer je to pravo svakog covjeka, jos kad uzmemo u obzir da tim ljudima prijeti zatvori i smrtne kazne u zemljama gdje ih tjerate, zbog sluzenja druge vojske, onda nemam druge opcije do i vas licemjerce izloziti javnosti i sve vase aferime, koji ce vam Bajram u crno zaviti...

Ovo nije fizicka prijetnja, prijetim vam foteljom, polozajem,pozicijom...To je ono sto vas najvise boli...

InshaAllah, najbolje rjesenje bi bilo da se neso poduzme i sve ovo zaboravimo, u suprotnom, neka vam je Allah na pomoci....


http://www.youtube.com/watch?v=i5HF_a3XoYs

A zašto vehabije i munđosi u BiH nemaju muda da ovako zaprijete nekom od ratnih zloćinaca koji još žive i rade po Bosni?

Zašto ne smijete da prijetite i činite nešto na štetu vlade rs ili ravnogorskog pokreta? na kraju krajeva više su štete Bosni i muslimanima na Balkanu doprinjele ove organizacije i pojedinci nego Silajđić, Tihić i Cerić
zasto se ne suprostave auto mafiji kud ces veceg dzihada ili dzeparosima po tramvajima.
Sto nisu napali cetnike koji su se skupili u Srebrenici nakon godisnjice genocida???
User avatar
EmeraldGreen
Posts: 40
Joined: 25/12/2006 17:35
Location: SARAJEVO

#96

Post by EmeraldGreen »

Društvo,
ja upravo pročitah na Sa-X glavnom portalu udarnu vijest da je državljanin BiH napravio udar na Američku ambasadu u Beču, sa ruksakom punim eksplozivs i eksera.

Eto gdje nam je autor Youtube clipa nestao... Uhapsili ga u Austriji...

Baj d vej, meni lagano piči po živcima činjenica što po imenu i prezimenu i mjestu rođenja ima da me od sada smatraju teroristom i do gola pretresaju, a vize mi daju samo za Guantanamo...

Hvala vam što ste nas "odbranili" draga "braćo" da nije NATO udario zračne udare daleko bi mi sa vama dogurali. U svakom slučaju, HVALA a sada se gonite u P lijepu Materinu u srednji vijek odakle ste došli a pustite nas da živimo kao ljudi, kao evropejci, kao najsvijetliji primjer modernih muslimana u svijetu. Bez vaših bradurina, dinamita, bombi i prijetnji. Cappisci?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18282
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#97

Post by GandalfSivi »

Taman htjedoh napisati da vam je lako kritikovati dok hattaba nema. Rekao je da mora nesta poslovno trknuti do Austrije, ali ce se brzo vratiti :-) :-) :-)
Majstorinho
Posts: 1307
Joined: 12/04/2007 00:37
Location: Sarajevo, republika BiH

#98

Post by Majstorinho »

EmeraldGreen wrote:Društvo,
ja upravo pročitah na Sa-X glavnom portalu udarnu vijest da je državljanin BiH napravio udar na Američku ambasadu u Beču, sa ruksakom punim eksplozivs i eksera.

Eto gdje nam je autor Youtube clipa nestao... Uhapsili ga u Austriji...
Ovaj Hatab nas je samo tako obrukao.Fuj.
seiko22
Posts: 896
Joined: 11/11/2006 04:27
Location: "REPUBLIKA SRPSKA IS GENOCIDAL PRODUCT AND SHOULD BE ABOLISHED " Prof. Francis A. Boyle

#99

Post by seiko22 »

Majstorinho wrote:
EmeraldGreen wrote:Društvo,
ja upravo pročitah na Sa-X glavnom portalu udarnu vijest da je državljanin BiH napravio udar na Američku ambasadu u Beču, sa ruksakom punim eksplozivs i eksera.

Eto gdje nam je autor Youtube clipa nestao... Uhapsili ga u Austriji...
Ovaj Hatab nas je samo tako obrukao.Fuj.
e, cuj "nas"!! :-) Pa zar se bas smatras u "istu klapu" sa onakvima??
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#100

Post by Topla voda »

jedino sto ovaj lik izaziva su dodatne razmirice izmedju bivsih pripadnika pominjanih odreda i njihovih familija,sa jedne strane i citave bosne i njenih patriota sa druge strane.
ne moze me niko ubijediti da je cist i da nema skrivene motive u svojim radnjama.
sta si ?obavjestajac?ciji?
sta hoces da izazoves?hoces da dodje do belaja,da neko krene na porodice tih istih koje "branis"?
ovo nemoze raditi covjek kakvim se pokusavas predstaviti!
Post Reply