aha!!!

User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#26 Re: aha!!!

Post by gospodar kuglastih munja »

bosmen wrote:
gospodar kuglastih munja wrote:
bosmen wrote: Nauci prvo sta je termin diplomatija a sta politika.Nije diplomata samo polticar.Malo razmisli :D nista te ne kosta :-) :-) :-)
Nisam znao da Naucna Fantastika spada u diplomatiju... :lol: :D
Ako je za tebe religija naucna fantastika znaj da za vecinu nije.Pa bi trebao malo to i postovati.Nebitno o kojoj se radi
Ja ne govorim o religiji vec o vjeri.
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#27 Re: aha!!!

Post by basta sljezove boje »

gospodar kuglastih munja wrote: Ja ne govorim o religiji vec o vjeri.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#28

Post by gospodar kuglastih munja »

bosmen wrote:Ti si jedan klasicni kloc.Ne znam sta bih ti rekao drugo.Ono ti pokupio svu pamet svijeta a redas glupost do gluposti ne bi li ostao primjecen.Primjecen si ,ne brini.Mozes sad komotno malo pametniji biti jer od tvog pokusavanja da budes primjecen,vec lagano prelazis u dosadu a to ti ne ide u prilog.Ohladi ba malo,idi kupi sebi neko lizalo itd, itd... Malo nas postedi Tita ti :-) :-) :-)
...znam sta je Tito, ali ne znam sta je KLOC ?
zlatan01
Posts: 1176
Joined: 23/08/2006 16:29
Location: Halmstad

#29 Re: aha!!!

Post by zlatan01 »

basta sljezove boje wrote:
sahan wrote: Nista se ne trzaj jer ga imaju svi vjerski poglavari.
gosp. postavlja zaista nevjerojatna pitanja :-D

koliko mi je poznato ustrojstvo - Mesihati u Sloveniji i Hrvatskoj su takodjer pod Reisovom nadleznoscu. Diplomatski pasos nije neki veliki deal, imaju ga cak i oni koji rade za medjunarodne organizacije. Gosp. misli da bi Reis kad putuje u Njemacku valjda trebao stati u red za vizu :-D
Viza za ulazak u Njemacku je potrebna nositelju BH diplomatskog pasosa/putovnice (izvor: zvanicna stranica Ministarstva Vanjskih Poslova). Bez obzira na to, niko nece vidjeti reisa kako stoji u redu za vizu...
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#30

Post by Altsa »

trlica wrote:
Novi_Nick wrote:Kakve to ima veze cije Alkalaj drzavljanstvo ima? Moze da ima koliko hoce drzavljanstava samo ako mu to dozvole aktuelne drzave. Moze da ima i japansko drzavljanstvo i da bude predsjednik BiH. Bitno je samo da se drzi BH ustava i vodi politiku za dobrobit gradjana i drzave BiH na expertnom i profesionalnom nivou i to je sve.

Ovdje su u pitanju izgleda neke srpske struje koje zele da ga smjene sa te pozicije jer se bori za jedinstvenu i teritorijalno nepodijeljenu drzavu BiH kao i konstitutivnost svih gradjana na svakom pedlju drzave BiH.

Niko njemu nemoze osporiti da ima vise drzavljanstava sve dok radi za interese suverene drzave BiH i pridrzava se zakona iste.
ja bih licno zelio na tom mjestu vidjeti covjeka koji nema strano drzavljanstvo.

a slazem se s tobom da SDP-Bih naginje Srbima i njihovoj politici u BIh.oni su historijski povezani pupcanom vrpcom.
ja vece gluposti u zivotu nisam cuo :lol: :lol:
big_bud
Posts: 156
Joined: 06/05/2007 22:00

#31

Post by big_bud »

od silne volovske rike, ja ne upratih sta je tema ovdje :-)
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#32 Re: aha!!!

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 10/02/2009 14:08, edited 1 time in total.
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#33 Re: aha!!!

Post by basta sljezove boje »

zlatan01 wrote:
basta sljezove boje wrote:
sahan wrote: Nista se ne trzaj jer ga imaju svi vjerski poglavari.
gosp. postavlja zaista nevjerojatna pitanja :-D

koliko mi je poznato ustrojstvo - Mesihati u Sloveniji i Hrvatskoj su takodjer pod Reisovom nadleznoscu. Diplomatski pasos nije neki veliki deal, imaju ga cak i oni koji rade za medjunarodne organizacije. Gosp. misli da bi Reis kad putuje u Njemacku valjda trebao stati u red za vizu :-D
Viza za ulazak u Njemacku je potrebna nositelju BH diplomatskog pasosa/putovnice (izvor: zvanicna stranica Ministarstva Vanjskih Poslova). Bez obzira na to, niko nece vidjeti reisa kako stoji u redu za vizu...
procedura je neuporedivo kraca, bar bi to kao vlasnik diplomatskog pasosa trebao znati
didajla
Posts: 16
Joined: 28/07/2007 12:32

#34 Re: aha!!!

Post by didajla »

kujundzija wrote:

Sta ti imas protiv Reisa Mustafe Cerica i odkud ti znas kakvo on drzavljanstvo ima.I nemoj se segaciti sa imenom naseg uvazenog Reisa Mustafe cerica
kad je toliko uvažen..otkud mu prezime malim C :D
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#35

Post by mIRCerka »

haris ubleha wrote:
Pravi Bosanceros wrote:Jeste li primjetili da se u zadnje vrijeme slabije javljaju ljudi koji su analiticki znali prokomentarisati temu, a da se u glavnom javljaju ljudi koji nemaju veze o politici...

I ovaj forum nije sto je nekad bio...
U pravu si... bas me cudi sto se niko od veterana ne zeli javljati da prokomentarise ovako "inteligentne" postove novokomponovanih forumasa" (dva mjeseca staza na sa-x):
SDP-Bih naginje Srbima i njihovoj politici u BIh.oni su historijski povezani pupcanom vrpcom.
:oops:
zvakat istu zvaku svako malo???
zvakat istu temu svako malo?
do juce ova tema bjese na 10ak strana i imala drugi naslov...
zlatan01
Posts: 1176
Joined: 23/08/2006 16:29
Location: Halmstad

#36 Re: aha!!!

Post by zlatan01 »

basta sljezove boje wrote: procedura je neuporedivo kraca, bar bi to kao vlasnik diplomatskog pasosa trebao znati
Kamo srece da si u pravu...nazalost, nemam diplomatski, nego dva sasvim obicna...jedan plavi i jedan crveni...
basta sljezove boje
Posts: 3623
Joined: 16/03/2007 14:54

#37

Post by basta sljezove boje »

ova raja iz stranke za BiH su zaista smjehurija. Prvo pljuju po Senadu Avdicu, onda po SDP ... svi su krivi sto je njihov ministar osoba kojoj je vlastiti interes vazniji od opceg. Po meni se siromasni ljudi uopce ne bi trebali baviti politikom, jer politiku koriste kao odskocnu dasku da dodju do necega ne birajuci sredstva. Kao u starom Rimu, kao za vrijeme pariske komune, kao u Americi ... u politiku trebaju oni koji nece biti potkupljivi, koji nece blamirati drzavu, kojima politika sluzi za ostvarenje samoga sebe a ne kao sredstvo materijalnog bogacenja
trlica
Posts: 389
Joined: 08/07/2007 05:11

#38

Post by trlica »

Altsa wrote:
trlica wrote:
Novi_Nick wrote:Kakve to ima veze cije Alkalaj drzavljanstvo ima? Moze da ima koliko hoce drzavljanstava samo ako mu to dozvole aktuelne drzave. Moze da ima i japansko drzavljanstvo i da bude predsjednik BiH. Bitno je samo da se drzi BH ustava i vodi politiku za dobrobit gradjana i drzave BiH na expertnom i profesionalnom nivou i to je sve.

Ovdje su u pitanju izgleda neke srpske struje koje zele da ga smjene sa te pozicije jer se bori za jedinstvenu i teritorijalno nepodijeljenu drzavu BiH kao i konstitutivnost svih gradjana na svakom pedlju drzave BiH.

Niko njemu nemoze osporiti da ima vise drzavljanstava sve dok radi za interese suverene drzave BiH i pridrzava se zakona iste.
ja bih licno zelio na tom mjestu vidjeti covjeka koji nema strano drzavljanstvo.

a slazem se s tobom da SDP-Bih naginje Srbima i njihovoj politici u BIh.oni su historijski povezani pupcanom vrpcom.
ja vece gluposti u zivotu nisam cuo :lol: :lol:
nisi ti dovoljno citao historiju ni pratio politiku od FNRJ do disolucije Jugoslavije.

uz SDS,SDP-BiH je bila druga najjaca srpska stranka u Bosni.

cak je i SDA kaskala ponekad za njim.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#39

Post by mIRCerka »

hajmo zene, pasosa, putovnica, пасоша....
liberal
Posts: 534
Joined: 29/12/2006 04:31
Location: Toronto

#40

Post by liberal »

mIRCerka wrote:hajmo zene, pasosa, putovnica, пасоша....

jesu li friski....prosli put si mi prodala malo su se usculi :lol: :lol:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#41

Post by mIRCerka »

liberal wrote:
mIRCerka wrote:hajmo zene, pasosa, putovnica, пасоша....

jesu li friski....prosli put si mi prodala malo su se usculi :lol: :lol:
taze od raze, ispod pegle..
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#42

Post by kub lajkan »

trlica wrote:a slazem se s tobom da SDP-Bih naginje Srbima i njihovoj politici u BIh.oni su historijski povezani pupcanom vrpcom.
Dobro zboris, o Sokrate premudri... :lol:

Ravnogorci i sdpovci dva oka u glavi... :lol:

Onaj Lagumdzija mi je uvijek bio sumLjiv... trebalo bi provjeriti da li se izjasnjava kao Srbin ili kao Jugosloven... :D
novljanin03
Posts: 42
Joined: 27/08/2007 19:28

#43

Post by novljanin03 »

ja glupe teme !
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#44

Post by KENJAC »

Ljudi ba' sta je cudno. Normalno je da svi, oni koji mogu, imaju CRO pasose ili ti ga putovnice. Nasi politicari su ljudi od krvi i mesa. Oni sami znaju da Bosna 'vaka 'kaka je ne moze dugo. To je normalno. Osim sto se se ubise da iskamce koji dinar (marku) od ove smijesne tvorevine, i oni moraju da misle na buducnost. Normalno je da se izjasnjavaju kako vjetar duva, od Ejupa Ganica, preko Komsica i Alkalaja pa do zadnjeg portira u nasoj hiararhiji. Nije ni cudo sto svi (ili ti ga svi) udomise porodice van "nedodorljivih" granica BiH. Ja sam se prvi obskrbio stranim drzavljanstvom iz istih razloga.Ovdje izgleda samo jos poneki izdanak "X.COM-forumasa" vjeruje u Bosnu i njene institucije, ali su i oni vrsta u izumiranju. Krivo mi za Komsica sto mu ne dadose pasos, ali neka ima vremena. Fin je momak i dobit ce ga kad-tad. I jos nesto, Alkalaj bar kao nas ministar vanjskih poslova zna nas jezik (SRPSKO-HRVATSKI, HRVATSKO-SRPSKI, BOSNJACKI) sto je ipak pomak naprijed, sjetite se SACIRBEYA jel se tako pise. Jedino sto ga veze za Bosnu je porok kradje kao i u ostalom kod vecine Bosanaca!!!!
Post Reply