Nova fasisticka provokacija iz Srbije.

Oficir s puzom

Post by Oficir s puzom » 16/08/2007 23:55

Prozor wrote:
Tariq_rambo wrote:Ako cete biti realni u seriji su sva tri naroda isfurana do bola, srbi su prestavljeni ko siledzije, muslimani ko ulizice, hrvati ko muljatori. I bar sto se toga tice realni su.

Vi u svemu trazite jel ko diro baliju ustasu ili cetnika. Meni je serija bila dobra bilo je dobrih izvala.
A autor je Nele(!).. :roll:
I sta ako je Nele autor...

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 16/08/2007 23:57

Oficir s puzom wrote:
Tariq_rambo wrote:Ako cete biti realni u seriji su sva tri naroda isfurana do bola, srbi su prestavljeni ko siledzije, muslimani ko ulizice, hrvati ko muljatori. I bar sto se toga tice realni su.

Vi u svemu trazite jel ko diro baliju ustasu ili cetnika. Meni je serija bila dobra bilo je dobrih izvala.
jes vala konacno jedan pravi komentar...

serija je super i ja jedva cekam nastavak
a serija je iz 1995, bas imate smisla za ubudjali humor :lol: :lol: :lol:

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 17/08/2007 00:01

Prozor wrote:

Daj svi ste se kleli u neleta, Bregu, Kusturicu, sad odjednom niko nije valjao. Pusti price, Kusturica je prvi molio da se prestane bombardovat Sarajevo.

Prozor

Post by Prozor » 17/08/2007 00:02

Oficir s puzom wrote:
Prozor wrote:

I sta ako je Nele autor...
Pa nista, covjek izabr´o koljace pred svojim gradom...

Prozor

Post by Prozor » 17/08/2007 00:03

Tariq_rambo wrote:
Prozor wrote:

Daj svi ste se kleli u neleta, Bregu, Kusturicu, sad odjednom niko nije valjao. Pusti price, Kusturica je prvi molio da se prestane bombardovat Sarajevo.
Ma nema, jadnici, sve ih lazno optuzujemo...

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 17/08/2007 00:08

Prozor wrote:
Tariq_rambo wrote:
Prozor wrote: A autor je Nele(!).. :roll:
Sta cemo reci kad je Nele Karleusi javno pred kamerom reko nakon sto ga je uvrijedlia da je bosanac na onu ti si nasto tako sto je medjed silovo bukvu, a nele njoj ti si nastala tako sto sam ti ja j... mater.
Nele opet velikosrbin, izdajnik, cetnik. Dajte napisite sto su ljudi radili da i ja saznam to da vidim sto su oni cetnici. Emir Kusturica, reko da je rat bio na svim stranama i krstio se ko Nemanja. Pravo da ti kazem boli me neka stvar da se je krstio ko Hare Krisna covjek je umjetnik i ima prejake filmove. Ako on hoce da bude pravoslavac to je njegova privatna stvar.

suncokret13

Post by suncokret13 » 17/08/2007 01:24

Tariq_rambo wrote:
Prozor wrote:
Tariq_rambo wrote: Daj svi ste se kleli u neleta, Bregu, Kusturicu, sad odjednom niko nije valjao. Pusti price, Kusturica je prvi molio da se prestane bombardovat Sarajevo.
Sta cemo reci kad je Nele Karleusi javno pred kamerom reko nakon sto ga je uvrijedlia da je bosanac na onu ti si nasto tako sto je medjed silovo bukvu, a nele njoj ti si nastala tako sto sam ti ja j... mater.
Nele opet velikosrbin, izdajnik, cetnik. Dajte napisite sto su ljudi radili da i ja saznam to da vidim sto su oni cetnici. Emir Kusturica, reko da je rat bio na svim stranama i krstio se ko Nemanja. Pravo da ti kazem boli me neka stvar da se je krstio ko Hare Krisna covjek je umjetnik i ima prejake filmove. Ako on hoce da bude pravoslavac to je njegova privatna stvar.
ehhhhh,
davne,tamo neke 1992,
po upaljenom svjetlu i izlasku OVIH naroda iz mraka JEDNOUMLJA u zivot/smrt BEZUMLJA,
uvazeni clan predsjednistva BiH,
rece :

''ko nije sa nama,on je protiv nas''

- psihologija MASE.........

vaze se svaka rjec - APOTEKARSKOM vagom,jedinice mjere su mmg......

a sto se Sarajevo odreklo Bregovica,Kusturice,Jovanovica ( jel' se tako preziva Nele ? - zaboravio sam vise...) i ostalih......
i sto se dan-danas odrice pojedinih gradjana.........
il je DEVALVIRALO znanje pa imamo i previse TAKVIH ili slicnih pa se vrsi PRIRODNA SELEKCIJA ili se vracamo na onu :

''ko nije sa nama,on je protiv nas''

tesko je dati odgovor........

uostalom mozda bi odgovor n a to trebalo KONACNO potraziti u stranci SDA,ona je uvela ovaj narod u rat ,dlucivala u mjesto njega 4 ratne goine,odlucivala ko je podoban,a ko ne ?
uzdaju ci se u onu :

''vrijeme cini svoje''....

Prozor

Post by Prozor » 17/08/2007 04:00

Ma ja ba, Nele je patriota i pol samo ga mi odbacismo a on slucajno ode bas u Beograd i to bas tad! Joj nesrece! A i slucajno mu se odvalilo ono "ko ne voli radovana...", i njemu i kusti.

Anka

Post by Anka » 17/08/2007 05:11

pesak wrote:I za taj uzas od televizije, mi svakog meseca placamo 300 dinara i to zajedno sa racunom za struju, da ne bi mogli da izbegnemo placanje...
Nije valjda da plaćaš RTS??? Kako misliš ne možeš da izbegneš plaćanje?! Ja ne znam nikoga ko plaća državni harač za dva usrana kanala! Jednostavno, platiš deo za struju i ni dinar više, jer sve što platiš preko ide za TV. Dakle, pesak, pogledaj račun, plaćaš samo gornju cifru, to ti je struja, donja cifra je zbir struje i televizije. Kablovsku gledam, plaćam redovno, a ovim lopovima ni dinar neću da dam, iz priincipa.

A što se tiče teme, mili bože kakav naziv: Nova fašistička provokacija...e svašta, nova serija miriše na naftalin...
Ali, mate je željan nove fašističke srbijanske provokacije, potrebna je još jedna tema sa senzacionalističkim nazivom...I tako...mate se nije ni najmanje potrudio da dozna kada je serija snimljena,da pita nekoga....Ali,. zato mate zna da se u seriji radi o Srebrenici...mate zna da je u video klubovima bila kaseta sa snimkom škorpiona...e mate,mate, dete, ko ti je glavu napunio tim glupostima?
Pa ljudi ovde do pre 2-3 godine nisu ni znali šta se desilo u Srebrenici, nisu ni znali da to mesto postoji, a kada su emitovani snimci i kada je javno počelo da se priča o tome, mnogi nisu mogli da veruju da je to istina, bila je to isuviše bolna istina...a mozak je godinama ispiran...tokom ratnih godina nije bilo kablovske pa da možeš da gledaš i drugu stranu, ljudi su gledali šta im se serviralo i u to su verovali.
Inače, serija je totalni shit, trećerazredni "humor".

Citizen-X

Post by Citizen-X » 17/08/2007 08:25

Bogme Anka meschini da si ti zamrznuta negdje bila u onim boxovima za trenutno zamrzavanje pa se probudila nakon cca 27 godina kad je Dobar Skroz rikn'o :)... Prespavala si i "bitku" na kosovom polju 1989 meschini :D... Al hajd, nije nikad kasno tu bi bek:D Ja l' ljevi ja l' desni!

SUCIM se sve ne ispire savjest majko draga :D

Velkom tu rialiti :D

misterix

Post by misterix » 17/08/2007 08:26

Ne kontam po cemu to nekoga provocira? Ta serija je snimljena prije 12 godina, u doba kad su neke druge stvari bile vaznije. Serija je stereotipno prikazivala srpsko vidjenje sukoba a ono je dobro poznato. Sad je prikazuje RTS, a ne RTRS. Prema tome, ako Srbijanci hoce da gledaju to smece opet, nek ga gledaju. Mi fala Bogu imamo opciju uvijek da promjenimo kanal :D
Prema tome, pitam, cemu nervoza?

goldenlily

Post by goldenlily » 17/08/2007 08:44

Tariq_rambo wrote:
Prozor wrote:

Moj crni Tariq,taj šljam koji nabrajaš i koje ljudi zovu nekakvim umjetnicima se u ratu pokazao samo kao šljam.Bregu kontam on je uvjek bio materijalista i ono igrao je na lovu,ovaj mali seljak sa Banije ili Korduna odakle su došli njegovi u ovaj grad,koji mu je dao sve i koji se sad izjašnjava kao velikosrbin a prije kao Nele Karajlić je obični jad.Pokazao je da Sarajevo nikad nije bio njegov grad,da je ostao smao mali seljak koji forsira priče o ugroženosti i to mu je vjerovatno u genima...te imbecile je svak ugrožavao,zato što su jednostavno uvjek bili imbecili i kmetovi koje su svi tlačili,pa su onda oni odlučili uzet stvar u svoje ruke.I mali banijski seljak i onac cigoš Kusta i sad veličaju Radovana i Ratka,pa ti skontaj koji umjetnici.Skontaj sad ovo,rodis se na GOrici u centru grada,napraviš neka sranja malo pobjegnes i opet te grad prihvati,da ti karijeru,Avdo Sidran mu podari dva najbolja scenarija koji ga lansiraju u vasionu i idiot mi sada priča sa ushićenjem o nekom čobanu koji je čuvao ovce po kalinovačkim vrletima ili ko zna gdje,nije pročitao u životu knjige i još pride je u tvom gradu ubijao civile,preko 2500 djece...i ti kažeš:Ratko je vitez'',e moj jarane...
Ako smo sve uspjeli zaboravit,a vidim da jesmo i ako napadamo ovog Matu,što se čovjek ježi na uradak malog seljačića sa Banije,koji je by the way karijeru završio čim je otišao preko Faletića,jer ona njegova tandrkanja u Srbiji niko i ne sluša.a to da mu kontaju polupismeni humor..neću ni komentarisati :lol: ...ako smo došli u ovu fazu...onda smo baš,fuj. :x

Citizen-X

Post by Citizen-X » 17/08/2007 08:53

:thumbup:

ZZZlica

Post by ZZZlica » 17/08/2007 09:17

Nele se u stvarnosti preziva JANKOVIĆ, imenom Nenad, sin Srđana Jankovića, predratnog profesora arapskog jezika sa Filozofskog fakulteta u Sarajevu :-)

TareSA

Post by TareSA » 17/08/2007 09:17

goldenlily wrote:
Tariq_rambo wrote:
Moj crni Tariq,taj šljam koji nabrajaš i koje ljudi zovu nekakvim umjetnicima se u ratu pokazao samo kao šljam.Bregu kontam on je uvjek bio materijalista i ono igrao je na lovu,ovaj mali seljak sa Banije ili Korduna odakle su došli njegovi u ovaj grad,koji mu je dao sve i koji se sad izjašnjava kao velikosrbin a prije kao Nele Karajlić je obični jad.Pokazao je da Sarajevo nikad nije bio njegov grad,da je ostao smao mali seljak koji forsira priče o ugroženosti i to mu je vjerovatno u genima...te imbecile je svak ugrožavao,zato što su jednostavno uvjek bili imbecili i kmetovi koje su svi tlačili,pa su onda oni odlučili uzet stvar u svoje ruke.I mali banijski seljak i onac cigoš Kusta i sad veličaju Radovana i Ratka,pa ti skontaj koji umjetnici.Skontaj sad ovo,rodis se na GOrici u centru grada,napraviš neka sranja malo pobjegnes i opet te grad prihvati,da ti karijeru,Avdo Sidran mu podari dva najbolja scenarija koji ga lansiraju u vasionu i idiot mi sada priča sa ushićenjem o nekom čobanu koji je čuvao ovce po kalinovačkim vrletima ili ko zna gdje,nije pročitao u životu knjige i još pride je u tvom gradu ubijao civile,preko 2500 djece...i ti kažeš:Ratko je vitez'',e moj jarane...
Ako smo sve uspjeli zaboravit,a vidim da jesmo i ako napadamo ovog Matu,što se čovjek ježi na uradak malog seljačića sa Banije,koji je by the way karijeru završio čim je otišao preko Faletića,jer ona njegova tandrkanja u Srbiji niko i ne sluša.a to da mu kontaju polupismeni humor..neću ni komentarisati :lol: ...ako smo došli u ovu fazu...onda smo baš,fuj. :x
Mi smo jarane svakako fuj, evo citam sad postove i nesto kontam treba nama jos jedan rat ne bi li se opametili ko su "oni" i sta su, al isto tako trebamo nesto od njih i nauciti, hinjaluk, svi smo dobri dok se ne zakuha a kad se zakuha ode ti pola familije na ahiret zbog prvog komsije, stvarno smo fuj i klasicne budale.... :-)

new_jazzWa

Post by new_jazzWa » 17/08/2007 09:26

vidjela da ima,presla lijepo laganini preko toga,necu da mislim o tome... necu im dozvolit da me iznerviraju,pogotovo ne Nele,jer ga ne volim ni vidjet...a necu ni rijeci da trosim na "Sloznu bracu". Nemam sta komentirat jer ih nisam gledala,niti zelim.

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 17/08/2007 10:06

Kad smo vec kod slozne brace , imam sve epizode malo mi je sesta zeznuta, pa ako ko ima upload da mi uradi na rapidshare ili na fre zonu bio bih neizmjerno zahvalan.
hehehheheh

Dajte kriticari bosanskog uma svi su vam koji su otisli istocno od granice izdajnici a kleli ste se u njih.

Oficir s puzom

Post by Oficir s puzom » 17/08/2007 10:10

Tariq_rambo wrote:Kad smo vec kod slozne brace , imam sve epizode malo mi je sesta zeznuta, pa ako ko ima upload da mi uradi na rapidshare ili na fre zonu bio bih neizmjerno zahvalan.
hehehheheh

Dajte kriticari bosanskog uma svi su vam koji su otisli istocno od granice izdajnici a kleli ste se u njih.
Ma ko god da je krocio nogom u mrski Beograd neprijetelj je drzave...

ali ako se obreo u Zagrebu to je vec druga prica... :-)
Boze, kako neki ljudi mrze...
da ne povjerujes...

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 17/08/2007 10:13

goldenlily wrote:
Tariq_rambo wrote:
Taj malo seljacic sa Banije je koliko znam ovdje bio popularniji od Halida i Brene, pa nas malo jede sad sto je otiso covjek preko Drine. NEka je niko mu ne brani. Nego ti meni reci ako ti je to drugorazredni humor sta je onda prvorazredni, viza za buducnost, Dragan marinkovic i njegova urlanja. Ili cemo malo pametniji biti pa gledat kamiondzije, maratonce, balkanskog spijuna. .... Al imamo blokadu srbi tu glume, pra pra pra pra pra dedo od Danila Bate Stojkovica je mozda bio velikosrbin. Treba ga objesit pokoj mu dusi....
Sad malo ironije na stranu, al opet srpski uticaj ne moze se izbaciti iz kulturnog zivta BiH bez obzira koliki sund bila serija Slozna Braca. Mislim opcenito na svu EX yu kulturnu scenu, posebno na kinematografiju gdje su sebi apsolutno dominantni, kao i pozoriste, muzika itd.

karanana

Post by karanana » 17/08/2007 10:17

Ko hoce da gleda, nek gleda, ko nece ne mora. Onda bi se i za nadreality show moglo reci da je fasisticki jer pokazuje neke popove, fratre i hodze. Cak se u nadreality show-u bosnjacima (muslimanima) i vise podruguje. Nedaj boze da je nele ovo rezirao. Vec bi se neko detonirao ispred njegove zgrade u beogradu.

eto ja sam pogledao prvu epizodu slozne brace prvi put u ponedjeljak i nije losa bila. kad se emituje? jeli svaku vecer, jer ostale noci nisam bio pred tv-om

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 17/08/2007 10:17

Oficir s puzom wrote:
Tariq_rambo wrote:Kad smo vec kod slozne brace , imam sve epizode malo mi je sesta zeznuta, pa ako ko ima upload da mi uradi na rapidshare ili na fre zonu bio bih neizmjerno zahvalan.
hehehheheh

da ne povjerujes...
Ma pusti vidi se da je Bosna u svom razvoju preskocila feudalizam pa i prije toga barbarstvo, Sad se nalazimo u toj etapi razvoja. Ne mozes nesto preksociti ni u skoli a da te kasnije to ne stigne. Tako smo i mi

sibelius

Post by sibelius » 17/08/2007 10:23

Tariq_rambo wrote:
Oficir s puzom wrote:
hehehheheh

da ne povjerujes...
Ma pusti vidi se da je Bosna u svom razvoju preskocila feudalizam pa i prije toga barbarstvo, Sad se nalazimo u toj etapi razvoja. Ne mozes nesto preksociti ni u skoli a da te kasnije to ne stigne. Tako smo i mi
gledaj 'ulizice'...sto je najgore i sam imam slicno misljenje ali nacin na koji ga ti iznosis ovdje i kako ga pravdas je tipicno 'neletovski' (šupački)

vjerovatno i nisi iz sarajeva i zato nemoj nama govoritu kakav cemo stav prema neletu zauzimati...hvala

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 17/08/2007 10:24

karanana wrote:Ko hoce da gleda, nek gleda, ko nece ne mora. Onda bi se i za nadreality show moglo reci da je fasisticki jer pokazuje neke popove, fratre i hodze. Cak se u nadreality show-u bosnjacima (muslimanima) i vise podruguje. Nedaj boze da je nele ovo rezirao. Vec bi se neko detonirao ispred njegove zgrade u beogradu.

eto ja sam pogledao prvu epizodu slozne brace prvi put u ponedjeljak i nije losa bila. kad se emituje? jeli svaku vecer, jer ostale noci nisam bio pred tv-om
:thumbup: tako je, mada opet kazem i taj nadreality show mi je bolji nego viza za buducnost, ono je dno dna, ili crna hronika.
Neko je gore napiso sto je Minki trebalo da glumi u SLoznoj braci. ha haha
Eto vam ga glumi i u nadreality show, al nije to srbin rezirao. Da je srbin rezirao sviju bi odreda pod noz. Steta Zenitu je malo falilo da mu dodjelite titulu vojvode :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Il bi trebali otvorit temu MINKA glumi u sloznoj braci NE GLEDAJTE nadreality show ima cetnika u njemu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ljudi prestanite malo vise gledat ko je obrezan ko nije,

Tariq_rambo

Post by Tariq_rambo » 17/08/2007 10:34

sibelius wrote:
Tariq_rambo wrote:
Oficir s puzom wrote: Ma ko god da je krocio nogom u mrski Beograd neprijetelj je drzave...

da ne povjerujes...
gledaj 'ulizice'...sto je najgore i sam imam slicno misljenje ali nacin na koji ga ti iznosis ovdje i kako ga pravdas je tipicno 'neletovski' (šupački)

vjerovatno i nisi iz sarajeva i zato nemoj nama govoritu kakav cemo stav prema neletu zauzimati...hvala
Ne vidim kome se ulizujem al haj, supacki iznosim stavove jer ne mogu da vjerujem da ovaj narod jos uvijek sve gloeda kroz prizmu nacionalizma, Iz SARAJEVA SAM rodom, Tata mi rodjeni Sarajlija, mama nije rodom iz Sarajeva. Ja i brat smo odavle. Citav sam rat bio u Sarajevu. Rodjen i zivio na mejtasu poslije na C.vili, Valjda je to dovoljno da imam status sarajlije. A ako nije nije me ni briga da sam i iz han pijeska.

NIsam nikome govorio kakav ce stav prema neletu zauzimat i nemam pravo na to, samo sam pokuso reci ljudima ako ne cijenite rad neleta ne cijenite ga zato sto on nije kvalitetan a ne zato sto je Nela srbin . to je poenta.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 17/08/2007 10:34

sibelius wrote:
Tariq_rambo wrote:
Oficir s puzom wrote: Ma ko god da je krocio nogom u mrski Beograd neprijetelj je drzave...

da ne povjerujes...

Hm... Mislim da je glavna referenca za svu pricu to je li neko iz Sarajeva... Po ko zna koji put.

Post Reply