Izdvajanje opcina gdje su Bosnjaci bili vecina

BiloNekad
Posts: 18
Joined: 25/06/2007 10:34
Location: Ercegovina

#76

Post by BiloNekad »

zavrzlama wrote:@Sandor
i tako smanjuju sansu da obicni i posteni srbi se okrenu BIH...treba daleko vise mudrosti,sabura,i tolerancije da se ojaca probosanski front i ideja BIH i zajednistva..
:lol: :lol: :zzzz:
finta
Posts: 170
Joined: 03/07/2007 16:18
Location: express station
Contact:

#77

Post by finta »

BiloNekad wrote:
zavrzlama wrote:@Sandor
i tako smanjuju sansu da obicni i posteni srbi se okrenu BIH...treba daleko vise mudrosti,sabura,i tolerancije da se ojaca probosanski front i ideja BIH i zajednistva..
:lol: :lol: :zzzz:
Pazi da ti ovaj krivousti cimbenik ne uleti u usta od silnog smi'a :-? :-?
P.S. Kako ga vise volis sa perikom ili bez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
finta
Posts: 170
Joined: 03/07/2007 16:18
Location: express station
Contact:

#78

Post by finta »

zoom66 wrote:
finta wrote:
BiloNekad wrote: :lol: :lol: :zzzz:
Pazi da ti ovaj krivousti cimbenik ne uleti u usta od silnog smi'a :-? :-?
P.S. Kako ga vise volis sa perikom ili bez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
bolan talichni primiri malo... :zzzz: :zzzz: :zzzz:
Glede ljubiteljaa Sranje Tudjmana malo teze kontrolisem adrenalin .....
P.S. Fakat ne vidim sta je toliko smijesno u konstrukciji " probosanski front i ideja BiH zajedinistva " Sta je tu smijesno ? Ko ce mi objasniti .Ista stvar kada prije rata dodje seljak u grad , u kino i dok vidi dzamiju na platnu i cuje ezan spopane ga mahniti smijeh .Hoce da crkne i pukne od kikotanja i roptanja kolko mu je to smijesno .Trebam li reci da je doticno selo bilo ustasko . :x
BiloNekad
Posts: 18
Joined: 25/06/2007 10:34
Location: Ercegovina

#79

Post by BiloNekad »

"Ustra¹i" me ova ¹eherska tolerancija. :-D
finta
Posts: 170
Joined: 03/07/2007 16:18
Location: express station
Contact:

#80

Post by finta »

BiloNekad wrote:"Ustraši" me ova šeherska tolerancija. :-D
Sta ti znas o toleranciji ?!! Nego mozes li mi ( please ) objasniti sta ti znaci nick name ? Hvala unaprijed . :-?
BiloNekad
Posts: 18
Joined: 25/06/2007 10:34
Location: Ercegovina

#81

Post by BiloNekad »

finta wrote: Sta ti znas o toleranciji ?!! Nego mozes li mi ( please ) objasniti sta ti znaci nick name ? Hvala unaprijed . :-?
BiloNekad ----> "Once upon a time"

Ovo je za djecu iz "dijaspore" :lol: :lol: :lol:
finta
Posts: 170
Joined: 03/07/2007 16:18
Location: express station
Contact:

#82

Post by finta »

BiloNekad wrote:
finta wrote: Sta ti znas o toleranciji ?!! Nego mozes li mi ( please ) objasniti sta ti znaci nick name ? Hvala unaprijed . :-?
BiloNekad ----> "Once upon a time"

Ovo je za djecu iz "dijaspore" :lol: :lol: :lol:
Englez iz( sa) Sirokog Brijega :-? :-?
BiloNekad
Posts: 18
Joined: 25/06/2007 10:34
Location: Ercegovina

#83

Post by BiloNekad »

finta wrote: Englez iz( sa) Sirokog Brijega :-? :-?
Ne ja sam sa "slobodne" teritorije. Armija je me oslobodila svega, osim zivota.:-x
finta
Posts: 170
Joined: 03/07/2007 16:18
Location: express station
Contact:

#84

Post by finta »

BiloNekad wrote:
finta wrote: Englez iz( sa) Sirokog Brijega :-? :-?
Ne ja sam sa "slobodne" teritorije. Armija je me oslobodila svega, osim zivota.:-x
Karadjordjevo i Graz i jos 70 -tak razno raznih sastanaka ( po svjedocenju Stipe Mesic iz Haga op.a.) Tudjamna Milosevica , Karadjica , Bobana , Koljevica , Vucurevica , Ljilje Avramov , Smiljka Sokola , Josipa Sentije , Dusana Bilandzica , Hrvaje Sarinica , Zvonimira Lerotica , Mihajla Markovica , Dobrice Cosica , Ljubomira Tadica .......desetine sastanaka Franje T.i Gojka Suska sa svitom tzv Herceg Bosne, Valentic , Stojic , Praljak , Prlic , Rajic , Kordic , Naletilic ....( pogledati u Feral Tribune transkripte sa tih sastanaka i potraziti u arhivi Feral tribune sa naslovom 100 dokaza o hrvatskoj agresiji ) { Neum je hrvatski suverenitet Alija i drustvo mogu doci samo noge oprati u moru = citat Franje Tudjamna sa jednog od tih sastanaka 1993 } .......eto ko je tebe " oslobodio " i imena tvoga bosanskog i zemlje tvoje Bosne .Oni su te oslobodili , veliki Hrvati a ne Armija .Armija BiH je bila jedini legitimni i legalni borac i branilac ove zemlje koju su napala dva agresora , da je satru i uniste da isrjebe bosanske muslimane .Ti si kolateralna steta u prljavom planu Banskih Dvora , Dedinja i Akedemika .Franjo Tudjman je pravi i jedini tvoj " oslobodilac " od svega i svacega .A Armija ti sacuva barem goli zivot .
Idi na Mirogoj i zali se . Sta mislis kako je meni i ko je mene hapsio i vodio kao psa u logor .Samo ja ne pisem o tome po forumu .
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#85

Post by Šandor »

Finta, imaš slabu moć zapažanja. Koliko sam uspio upratiti BiloNekad je Srbin. Pretpostavljam da se javlja iz Istočne Hercegovine. Ili se možda radi o čuvenom Neši (Srbin koji ponekad boravi u Zapadnom Mostaru :D ).
finta
Posts: 170
Joined: 03/07/2007 16:18
Location: express station
Contact:

#86

Post by finta »

Šandor wrote:Finta, imaš slabu moć zapažanja. Koliko sam uspio upratiti BiloNekad je Srbin. Pretpostavljam da se javlja iz Istočne Hercegovine. Ili se možda radi o čuvenom Neši (Srbin koji ponekad boravi u Zapadnom Mostaru :D ).
Gdje je to Armija BiH u istocnoj Hercegovini " oslobodila " njega @NekadBilo svega osim zivota ?
finta
Posts: 170
Joined: 03/07/2007 16:18
Location: express station
Contact:

#87

Post by finta »

Šandor wrote:Finta, imaš slabu moć zapažanja. Koliko sam uspio upratiti BiloNekad je Srbin. Pretpostavljam da se javlja iz Istočne Hercegovine. Ili se možda radi o čuvenom Neši (Srbin koji ponekad boravi u Zapadnom Mostaru :D ).
Nema veze samo umjesto na Mirogoj neka ide u Pozarevac ispod tresnje sa pismenom zalbom .
BiloNekad
Posts: 18
Joined: 25/06/2007 10:34
Location: Ercegovina

#88

Post by BiloNekad »

Ha-ha, ba¹ su duhoviti ovi "bosnjaci" :)
Almir Arnaut-Belli
Posts: 271
Joined: 25/04/2007 21:00
Location: Republika BiH

#89

Post by Almir Arnaut-Belli »

Podjela na regionalnom principu 7 regija,a jedna i jedina Republika Bosna Hercegovina.
Regije su: Sarajevska,Tuzlanska,Banjalucka,Zenicka,Mostarska,Bihacka i Dobojska.
Jedino Republika BIH i Ustav RBIH i opet krece zivot,sve ostalo nas vodi u propast.
Ko god pripadao nekom narodu mora da zna da jedino ovako mozemo dalje,jedini problem su zlocinci na slobodi,jer dok se oni ne kazne na primjeren nacin mi se mozemo vjecno raspravljati i vrijedati.
Zivjela RBIH i njeni gradani!!!Takode jedinstvo ismedu gradana je vrlo bitno,parola je ne mislimo isto ali smo ko jedno.
User avatar
gospodar kuglastih munja
Posts: 1053
Joined: 08/07/2007 22:26

#90

Post by gospodar kuglastih munja »

Almir Arnaut-Belli wrote:Podjela na regionalnom principu 7 regija,a jedna i jedina Republika Bosna Hercegovina.
Regije su: Sarajevska,Tuzlanska,Banjalucka,Zenicka,Mostarska,Bihacka i Dobojska.
Jedino Republika BIH i Ustav RBIH i opet krece zivot,sve ostalo nas vodi u propast.
Ko god pripadao nekom narodu mora da zna da jedino ovako mozemo dalje,jedini problem su zlocinci na slobodi,jer dok se oni ne kazne na primjeren nacin mi se mozemo vjecno raspravljati i vrijedati.
Zivjela RBIH i njeni gradani!!!Takode jedinstvo ismedu gradana je vrlo bitno,parola je ne mislimo isto ali smo ko jedno.
Ja kao Gospodar Kuglastih Munja ti stavljam sve svoje potencijae na raspolaganje, da unistimo fasiste koji vladaju nasom domovinom.
Prvu kuglastu munju bacam na Kler, drugu na entitete i distrikt, tecu na zlocince i kriminalce svih boja.

Jedna i jedina Republika BiH !!! :faraon1: :bih:
Post Reply