Da li je cika Dodik sav svoj - Nevezano za politiku ?

Dedda
Posts: 196
Joined: 06/06/2006 17:26
Location: Sarajevo

#1 Da li je cika Dodik sav svoj - Nevezano za politiku ?

Post by Dedda »

Ej, ljudi, ovo se ne tice nikakvih politickih stavova u BiH, medjutim kada gledam Dodika na TV-u ili pak kada citam njegove komentare, imam osjecaje da je covjek slomljen i da nema vise snage nizasta.... Sto bi se ono reklo, hoce srce da mu pukne, al nemoze dalje ... LOL
Mislim, da svaki njegov komentar, proglasavanje ljudi PERSONOM NON GRATOM, prijetnje americkim politicarima, prijetnje medjunarodnoj zajednici, itd... vise su karaktera onoga kao, ma vise me boli briga sta ce biti, ja ne mogu nista vise.
Ponekada mi djeluje tako da samo sto ne zaplace ...
ObiVan
Posts: 143
Joined: 11/06/2005 20:49
Location: Sehen Sie diese Stadt...

#2

Post by ObiVan »

Gdje se moze poslati pismo podrske Dodiku? ? ?

Kada covjeku od onoliko krkanluka, tvrdoglave gluposti, egoizma, nacionalizma, iracionalizma i tone svega jos ne moze biti lose, ne moze mu od nicega biti lose u toj mjeri u kojoj ti govoris. A to sto si naveo kao "lose stanje" je samo klasican oblik pretvaranja krkana, te provodjenje svog primitizma i egoizma na sve, pa i na taj nacin. Ne zelim nikome lose na ovom svijetu, ali bih Dodiku i kompletnoj Dodikovstini, kao i svim sto ima veze s tim, pozelio brz nestanak iz BiH. Pozelio bih svima nama da krkani kao on igraju sto manju ulogu u nasim zivotima. Tolika kolicina papanluka bi mi smetala da kod njega kupujem paprike, a kamo li da ga vidim na tv-u ili novinama.

Ne vidim da ima smisla da se brine iko za stanje Dodika, pa toliko drugih zabrinjavajuci situacija, i brige potrebnih ljudi, Dodiku nista ne fali, on ima previse, a ponajvise moci da upravlja stanjem u BiH. Dok je tako necemo ici naprijed, nego nazad. Nije to politicko ubjedjenje, nego cinjenica.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#3 Re: Da li je cika Dodik sav svoj - Nevezano za politiku ?

Post by Eshek »

Dedda wrote:Ej, ljudi, ovo se ne tice nikakvih politickih stavova u BiH, medjutim kada gledam Dodika na TV-u ili pak kada citam njegove komentare, imam osjecaje da je covjek slomljen i da nema vise snage nizasta.... Sto bi se ono reklo, hoce srce da mu pukne, al nemoze dalje ... LOL
Mislim, da svaki njegov komentar, proglasavanje ljudi PERSONOM NON GRATOM, prijetnje americkim politicarima, prijetnje medjunarodnoj zajednici, itd... vise su karaktera onoga kao, ma vise me boli briga sta ce biti, ja ne mogu nista vise.
Ponekada mi djeluje tako da samo sto ne zaplace ...
Pitaš se da li je sav svoj čovjek, koji je za godinu dana uspio ubrati barem 100-njak miliona maraka crnog provizijskog kajmaka na prodajama telekoma, koncesijama termo i hidroelektrana, rudnika i rafinerije :? :?

Bez uvrede, JESI LI TI SAV SVOJ :? :?
Last edited by Eshek on 19/06/2007 02:16, edited 1 time in total.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#4

Post by Eshek »

ma govno je, to je valjda svima jasno, ali čovjek definitivno nije budala...
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#5

Post by prleitihi »

InfraRedRidinghood wrote:Ja sam za to da mu se plati put oko svijeta i da sam probere dvije Bugarke da povede sa sobom, da iskulira malo čovjek, zaslužio je :roll:
a to ja nisam zaslužio.. :x:x:D

ps. ne moram putovati.. :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#6

Post by prleitihi »

neke bugarke su se spominjale.. :oops::D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#7

Post by prleitihi »

je li to neka provokacija u vezi sa mojim zavičajem?.. :x:x:x:D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#8

Post by prleitihi »

eto zašto ja neću da živim s vama u bosni.. :x:x:x:D
oslobad
Posts: 205
Joined: 17/05/2007 23:12

#9

Post by oslobad »

prleitihi wrote:eto zašto ja neću da živim s vama u bosni.. :x:x:x:D
doktori kazu da je iz zdravstvenih razloga dobro promijeniti podneblje.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#10

Post by prleitihi »

svakako..baš sljedeći mjesec idem u šabac.. :oops:
oslobad
Posts: 205
Joined: 17/05/2007 23:12

#11

Post by oslobad »

prleitihi wrote:svakako..baš sljedeći mjesec idem u šabac.. :oops:
na civijadu,

raspitaj se posto su tamo nekretnine.
forUMASH
Posts: 2180
Joined: 24/01/2006 04:12
Location: Razjedinjene Drzave BIH

#12

Post by forUMASH »

Da li je cika Dodik sav svoj
....ma kak'i svoj.....on je srpski.... :D

ps- dze si ti prije otvarao teme :roll:
pascal_hens
Posts: 21
Joined: 02/05/2007 06:02
Location: Lukavac
Contact:

#13

Post by pascal_hens »

Dodik ceka pare od privatizacije telekoma srpske, i naftovoda u B Brodu...

vidjet cete kada mile skupi par milioncica, da ce pjesma da se promijeni...samo ce reci: CAO SRBADIJO, jeste bili glupi.....ko Vas jebe odo ja na Sejsele...

e, a stvarno ovaj srpski narod, mislim u RS, je stvarno otupio....pa ljudi ih truju glupostima, lazima a oni kao kakvi magarci hop-a....

debili sve do jednog, sto su glasali za Dodika....

I DODIK CE PROMIJENITI PLOCU, KAO I CAVICEV SDS!!! KAD TAD!!!
User avatar
sebilj
Posts: 439
Joined: 13/04/2007 11:39

#14

Post by sebilj »

ma svinja masna cetnicka :x
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#15

Post by helo »

Daj šta gluposti pišete, čuje on je uspješan politicar što je prodao telekom , što je stavio temeljac za izgradnju telrmo elektrana. Da razmišlate malo pametnije nebi gluposti pisali, to ti je ono isto, ja prodajem rudnik zlata za pola milijarde, a taj rudnik zlata če mi donjeti za godinu dana deset puta više nego što su ga platili (odnosi se na telekom). Kažu on je "pametan" i "uspješan politicar" što je postavio kamen temeljac za izgradnju termo elektrane, ljudi u svjetu sve izmišlaju i kako doci do elektricne energije na nacin bez zagadživanja i izgradnje tvornica zagadženja. Koliko ja znam da su stranci davali ogromne pare da se izgrade termo elektrane u Konjicu, ali od Neretve nebi bilo ništa, jer danas druga najveca investicija koja puni budžete svake države je turizam, a niko neče doci da gleda kako termo elektrana zagadžuje okolinu. Dodik je to uradio iz razloga što nije imao izbora, bilo je daj šta daš i koliko toliko glupost je napravijo veliku, a zašto zato ? Pa da bi ubro dosta politicki pojena, na tome što ce sve ono što ni jedna zemlja ne želi u svojoj državi da pravi on ce to da uradi. I zato nemojte ga opravdavati da je nešto dobro uradio, prvo malo skontajte šta pišete.
User avatar
Fiore
Posts: 1154
Joined: 28/03/2007 15:18
Location: IRRIDUCIBILI

#16 Re: Da li je cika Dodik sav svoj - Nevezano za politiku ?

Post by Fiore »

Dedda wrote:Ej, ljudi, ovo se ne tice nikakvih politickih stavova u BiH, medjutim kada gledam Dodika na TV-u ili pak kada citam njegove komentare, imam osjecaje da je covjek slomljen i da nema vise snage nizasta.... Sto bi se ono reklo, hoce srce da mu pukne, al nemoze dalje ... LOL
Mislim, da svaki njegov komentar, proglasavanje ljudi PERSONOM NON GRATOM, prijetnje americkim politicarima, prijetnje medjunarodnoj zajednici, itd... vise su karaktera onoga kao, ma vise me boli briga sta ce biti, ja ne mogu nista vise.
Ponekada mi djeluje tako da samo sto ne zaplace ...

Ne brini se nista to je ruska skola i taktika., :skoljka:
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#17

Post by Eshek »

helo wrote:Dodik je to uradio iz razloga što nije imao izbora, bilo je daj šta daš i koliko toliko glupost je napravijo veliku, a zašto zato ? Pa da bi ubro dosta politicki pojena, na tome što ce sve ono što ni jedna zemlja ne želi u svojoj državi da pravi on ce to da uradi. I zato nemojte ga opravdavati da je nešto dobro uradio, prvo malo skontajte šta pišete.
Dodik je to uradio zbog PROVIZIJE, kakva politika i poJeni...

Skontaj malo šta pišeš :D :D
MarcoPolo
Posts: 29
Joined: 03/06/2007 20:05

#18

Post by MarcoPolo »

Dragi forumasi,
Dirljiva je vasa briga za fizicko i psihicko zdravlje coveka, koji je, ako ste zaboravili, dobio najvise glasova na poslednjim izborima u zajednickoj nam domovini. Demokratski. Za vasu informaciju, on se oseca veoma dobro, redovno trenira, jede xdravu hranu, i pretenduje da jos za dugi niz godina bude no.1 u Bih.
Posebno mu zadovoljstvo pricinjavaju beobuzdani bes, izlivi nacionalne (antisrpske) mrznje i panika njegovih politickih protivnika u Federaciji, koji polako uvidjaju da ce biti "kako Dodik kaze ili - nikako." Uzdravlje!
User avatar
Suicidal Siberian
Posts: 1107
Joined: 30/11/2006 14:07

#19

Post by Suicidal Siberian »

MarcoPolo wrote:Dragi forumasi,
Dirljiva je vasa briga za fizicko i psihicko zdravlje coveka, koji je, ako ste zaboravili, dobio najvise glasova na poslednjim izborima u zajednickoj nam domovini. Demokratski. Za vasu informaciju, on se oseca veoma dobro, redovno trenira, jede xdravu hranu, i pretenduje da jos za dugi niz godina bude no.1 u Bih.
Posebno mu zadovoljstvo pricinjavaju beobuzdani bes, izlivi nacionalne (antisrpske) mrznje i panika njegovih politickih protivnika u Federaciji, koji polako uvidjaju da ce biti "kako Dodik kaze ili - nikako." Uzdravlje!
do jaja..heh 8-)
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#20

Post by Eshek »

MarcoPolo wrote:Dragi forumasi,
Dirljiva je vasa briga za fizicko i psihicko zdravlje coveka, koji je, ako ste zaboravili, dobio najvise glasova na poslednjim izborima u zajednickoj nam domovini. Demokratski. Za vasu informaciju, on se oseca veoma dobro, redovno trenira, jede xdravu hranu, i pretenduje da jos za dugi niz godina bude no.1 u Bih.
Posebno mu zadovoljstvo pricinjavaju beobuzdani bes, izlivi nacionalne (antisrpske) mrznje i panika njegovih politickih protivnika u Federaciji, koji polako uvidjaju da ce biti "kako Dodik kaze ili - nikako." Uzdravlje!
prije će biti u QURATZ...

zaboravio si nam reći je li zapjeva koju...?
Sogan
Posts: 1421
Joined: 29/10/2006 02:46
Location: Centar za socijalnu skrb Kraljevine Svedske

#21

Post by Sogan »

MarcoPolo wrote:Dragi forumasi,
Dirljiva je vasa briga za fizicko i psihicko zdravlje coveka, koji je, ako ste zaboravili, dobio najvise glasova na poslednjim izborima u zajednickoj nam domovini. Demokratski. Za vasu informaciju, on se oseca veoma dobro, redovno trenira, jede xdravu hranu, i pretenduje da jos za dugi niz godina bude no.1 u Bih.
Posebno mu zadovoljstvo pricinjavaju beobuzdani bes, izlivi nacionalne (antisrpske) mrznje i panika njegovih politickih protivnika u Federaciji, koji polako uvidjaju da ce biti "kako Dodik kaze ili - nikako." Uzdravlje!
Veselo i tebi bilo!

Pozdravi Dodika od @cyprusa, ovaj se na drugoj diskusiji lavovski bori da objasni kako je zabrana Thompsonova koncerta u Sa izraz selektivnog fashizma a ne antifashizma Sarajlija, pa nema vremena da tebi ovdje pruzi logisticku podrsku :-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#22

Post by spreca »

MarcoPolo wrote:Dragi forumasi,
Dirljiva je vasa briga za fizicko i psihicko zdravlje coveka, koji je, ako ste zaboravili, dobio najvise glasova na poslednjim izborima u zajednickoj nam domovini. Demokratski. Za vasu informaciju, on se oseca veoma dobro, redovno trenira, jede xdravu hranu, i pretenduje da jos za dugi niz godina bude no.1 u Bih.
Posebno mu zadovoljstvo pricinjavaju beobuzdani bes, izlivi nacionalne (antisrpske) mrznje i panika njegovih politickih protivnika u Federaciji, koji polako uvidjaju da ce biti "kako Dodik kaze ili - nikako." Uzdravlje!

Markane ti se smijes sam nad sobom i pokusavas da se ismijijavas i na drugima a i sam znas da to sve sto pricas nije istina ali neces da priznas bar ni sam sebi a toje da dodik APSOLUTNO ne razmislja svojom glavom(jer nema cime da ima razmisljao bi drukcije)nego samo ispunjava mu zadane zadatke koji dolaze iz susjedne nam srbije ato je na toliko providno da je i naj vecoj "budali"jasno osim samome njemu i mozda tebi,pa zar nije vidljivo da govori kao tadic- kostunica a ponasa se kao tomo nikolic-seselj mogu ti navesti milion dokaza da je to istina ali necu jer nemam vremena za gluposti koje svi znamo.Stose tice Dodika zelim mu jos puno zdravog nacina zivota a bogami jos naj vise pameti jer ako imas pameti onda i zivis pravilno
drug_clan77
Posts: 167
Joined: 13/04/2007 08:22

#23

Post by drug_clan77 »

Ma covjek je lud, a evo zasto: umjesto da svu lovu ne trosi na nekom egozticnom mjestu (kao Bosfor, recimo) on dovlaci ovde jos neke dolare, eure i ostale smrdljive valute...

Pa to nije normalno, definitivno!!!!
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#24

Post by _BosanaC »

drug_clan77 wrote:Ma covjek je lud, a evo zasto: umjesto da svu lovu ne trosi na nekom egozticnom mjestu (kao Bosfor, recimo) on dovlaci ovde jos neke dolare, eure i ostale smrdljive valute...

Pa to nije normalno, definitivno!!!!
Zapitas li se KAKO ih dovlaci, te sta cemo kad se ne bude imalo vise sta prodati?
meho_puzic
Posts: 69
Joined: 22/04/2004 18:29

#25

Post by meho_puzic »

Nije mi jasno imas li ti predstavu ko je vlasnik firmi po zemljama zapadne evrope i amerike? Drzava nije sigurno, a zemlje mnogo finansiski jace i prosperitetnije od Bosne. Kad se sve rasproda onda je nastupa druga faza u kojoj treba oporezovati te prodate kompanije. Kad ih oporezujes sa 15%-20% nista ne radis a skupljas pare. A vlasnici nece gledati da im firme propadaju, nego da sto bojlje rade, znaci sto bolje rade firme to vise poreza(para) drzavi. Nego bojim se da se neki nisu navikli raditi kod privatnika, jer tamo nema ono nase "Nemogu me malo platiti, koliko ja mogu malo raditi."

Pozdrav iz kapitalisticke USA
Post Reply