Josip Broz TITO !

Post Reply
User avatar
new_jazzWa
Posts: 930
Joined: 24/10/2006 20:28
Location: zamalo pa izgubljena

#151

Post by new_jazzWa »

Juce postala clan Drustva Josip Brpz Tito u Brckom.... :)
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#152

Post by _BosanaC »

Ljubitelj Zabara wrote:Mozda zato sto su ga oterali Titovi generali.
To su ti one brkate oficircine i magacioneri.
Tebi za info - tema je Tito. Jer ako krenemo pricati o zoharima koji su se nakotili bili oko Tita mozemo slobodno jedan podforum tome posvetiti.

Titov general je bio i Njofra, pa to nije tema danasnje emisije.
*mima*

#153

Post by *mima* »

Zasto ljudi pljuju po Titu?? :shock:
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#154

Post by Ljubitelj Zabara »

Aha, znaci tema je Tito.
Tito je imao svog psa i imao je puno jarana, na primer Nasera, Nehrua, Gandija.
Toliko od mene.
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#155

Post by Ljubitelj Zabara »

Tito je voleo skupu garderobu ( italijanske modne kreatore ), nocne izlaske, zene, alkohol i uopste, raskalasan i bahat zivot. Cesto se opijao.
Kada bi se napio nije isao na autobus ili uzimao taksi, vec je imao svog vozaca.
Tito je voleo da ide u lov gde je ubijao neduzne patkice, guskice, srne i ostalu nejac. Kada bi ih ubio, ne samo da ga nije bilo briga sto njihove mame patke placu za svojim pacicima, nego se jos i hvalio i preparirao ih.
Voleo je mlade zene i voleo je da potrosi za jednu noc koliko rudar udarnik zaradi za godinu dana. Medjutim, tako je to smekerski predstavljao da su rudari bili srecni i zadovoljni. Tito je voleo da se zaduzuje i da trosi, a nije voleo da vraca novac koji pozajmi, vec je to ostavljao da urade ovi iza njega.
:oops:
*mima*

#156

Post by *mima* »

Ljubitelj Zabara wrote:Tito je voleo skupu garderobu ( italijanske modne kreatore ), nocne izlaske, zene, alkohol i uopste, raskalasan i bahat zivot. Cesto se opijao.
Kada bi se napio nije isao na autobus ili uzimao taksi, vec je imao svog vozaca.
Tito je voleo da ide u lov gde je ubijao neduzne patkice, guskice, srne i ostalu nejac. Kada bi ih ubio, ne samo da ga nije bilo briga sto njihove mame patke placu za svojim pacicima, nego se jos i hvalio i preparirao ih.
Voleo je mlade zene i voleo je da potrosi za jednu noc koliko rudar udarnik zaradi za godinu dana. Medjutim, tako je to smekerski predstavljao da su rudari bili srecni i zadovoljni. Tito je voleo da se zaduzuje i da trosi, a nije voleo da vraca novac koji pozajmi, vec je to ostavljao da urade ovi iza njega.
:oops:
Jeli samo Tito to VOLEO???????? :shock:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11030
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#157

Post by Prpa.ba »

_BosanaC wrote:Ne odgovori ti meni... Zasto nisi u Bosni (ili ti Hercegovini) pa ne uzivas u blagostanju koje nam demokratija donese?


Zato sto nema kucu, stan, zemlju, koju su njegovim bogataskim precima oduzeli komunisti i dali "nepismenoj, prljavoj bagri" koja je slucajno kroz historiju, pa i od 92' naovamo cinila 90% stanovnistva :oops:
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#158

Post by Ljubitelj Zabara »

Nije Mima. Voleo je i mlade devojcice, koje su tek stasale i razvile se. Njih bi stavljao na krilo i mazio ih. :oops: Ceskao h je dok su mu one recitovale i nesto im saptao.
Zatim, tu su skupi automobili, raskalasne vile, putovanja po svetu, trosenje na sve strane, zaduzivanje...
Dakle, alkohol, mlade devojcice, ubijanje zivotinja, uzimanje a ne vracanje uzetih para...
Ma ima tu mnogo toga. :oops:
:D
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#159

Post by taxi_driver »

Ljubitelj Zabara wrote:Tito je voleo skupu garderobu ( italijanske modne kreatore ), nocne izlaske, zene, alkohol i uopste, raskalasan i bahat zivot. Cesto se opijao.
Kada bi se napio nije isao na autobus ili uzimao taksi, vec je imao svog vozaca.
Tito je voleo da ide u lov gde je ubijao neduzne patkice, guskice, srne i ostalu nejac. Kada bi ih ubio, ne samo da ga nije bilo briga sto njihove mame patke placu za svojim pacicima, nego se jos i hvalio i preparirao ih.
Voleo je mlade zene i voleo je da potrosi za jednu noc koliko rudar udarnik zaradi za godinu dana. Medjutim, tako je to smekerski predstavljao da su rudari bili srecni i zadovoljni. Tito je voleo da se zaduzuje i da trosi, a nije voleo da vraca novac koji pozajmi, vec je to ostavljao da urade ovi iza njega.
:oops:



e moj zabaru,da ti je samo kazem da sam ja u to vrijeme imao besplatno skolovanje,zdravstveno i da sam svake godine isao mjesec dana na more(obavezno).a sve od jedne radnicke plate.a znalo se koji put otici u inostranstvo.
stari mi je volio popiti, isao je u lov i ribolov,a bogumi, volio je i zene. moj stari je bio mali tito.

sve u svemu lijepo je bilo zivjeti s titom,jest da sad zivim i uzivam u evropskoj metropoli,ali sad bih se rado vratio u ono vrijeme pod komunisticki mrak.
*mima*

#160

Post by *mima* »

Ljubitelj Zabara wrote:Nije Mima. Voleo je i mlade devojcice, koje su tek stasale i razvile se. Njih bi stavljao na krilo i mazio ih. :oops: Ceskao h je dok su mu one recitovale i nesto im saptao.
Zatim, tu su skupi automobili, raskalasne vile, putovanja po svetu, trosenje na sve strane, zaduzivanje...
Dakle, alkohol, mlade devojcice, ubijanje zivotinja, uzimanje a ne vracanje uzetih para...
Ma ima tu mnogo toga. :oops:
:D
Oprosti sto pitam.........Koliko je tebi godina i odkud si ti?
Ljubitelj Zabara
Posts: 721
Joined: 24/10/2006 01:54
Location: selendra

#161

Post by Ljubitelj Zabara »

Pa da bate Taksi. Tebe nije bilo briga za patkicama za kojim su njihove mame patke, plakale.
A srne? Jesi gledao u filmu Profesionalac kad kaze: " Bambija si pojela debela. " :oops:
A decu hvatao za guze. Sramota. :oops:
A pare nije vracao. Milijarde. :oops:
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#162

Post by muha_sa »

pustite ga ba vise :D koji vam je :? :D
uh--pardon--ja zaluto :D odoh ja u birtiju-- :D jebes politiku
User avatar
taxi_driver
Posts: 3118
Joined: 26/09/2005 08:23
Location: taxi stand

#163

Post by taxi_driver »

Ljubitelj Zabara wrote:Pa da bate Taksi. Tebe nije bilo briga za patkicama za kojim su njihove mame patke, plakale.
A srne? Jesi gledao u filmu Profesionalac kad kaze: " Bambija si pojela debela. " :oops:
A decu hvatao za guze. Sramota. :oops:
A pare nije vracao. Milijarde. :oops:
jesi li to citao u politici? :x :x
guevera
Posts: 69
Joined: 10/02/2007 15:20

#164

Post by guevera »

da Tito je bio stoka...uzimao pare da bi popravio ratom unistenu zemlju...napravio od Jugoslavije 4. silu evropske armade... za vrijeme njega smo imali pasos sa kojim smo mogli ici i u PM da smo samo pozeljeli...napravio je toliko hidroelektrana da smo izvozili energiju...
stvarno je bio DjUBRE...
*mima*

#165

Post by *mima* »

A sta djeca znaju o zavicaju??
sarlo
Posts: 1350
Joined: 31/07/2006 21:57

#166

Post by sarlo »

emina_22 wrote:Image

Uz Maršala Tita

Uz Maršala Tita, junačkoga sina
nas neće ni pakao smest'
.
Mi dižemo čelo, mi kročimo smjelo
i čvrsto stisčemo pest.

Rod prastari svi smo, a Goti mi nismo,
Slavenstva smo drevnoga cest.
Tko drukčije kaže, kleveće i laže,
Našu ce osjetit' pest.

Sve prste na ruci u boju i muci
Partizanska stvorila je svijest.
Pa sad što nam treba, do sunca do neba
Visoko mi dižemo pest!!!!!!!!!!!


Svi ce oni platiti, jer TITO GLEDA NA SVE NAS!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol:
Religioznost.
Uz ovu pjesmu bi se mogla odrecitovati i
"Kad bi Yugoslavija bila devojcica, tito bi joj bio tata..."
Ja sam u ovom stihu uvijek vidio pedofiliju i nisam to volio. Svi vole mlado, ali nemora se to velicati i lasicave pjesme o tome pisati. S obzirom da su mrtvi i jedno i drugo ljubav prema njima je vjerovatno nekrofilija.

Josip Broz je bio komunisticki diktator. Takvih kao on je bilo desetinama. On je, istina, bio jedan od poznatijih ali ipak drugorazredan. Prvi level je rezervisan za diktatore SSSR i Kine Staljina, Hruscova, Breznjeva, Mao Ce Tung...(Lenjin je dio ove price ali bih ga ipak odvojio od ostalih). Broz bi se mogao porediti sa Kastrom, Kim Il Sungom i Ho Si Minom ali oni su sigurno veci, autenticniji i uspjesniji lideri od njega...
User avatar
Qler
Posts: 23605
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#167

Post by Qler »

ja ne znam koliko covjek moze biti zatupljen i glup pa da ne shvata neke osnovne stvari npr. da eto koliko god je bilo lose dok je bio tito (a daj boze da nam je sad tako) sada je MNOGO gore... i da Tito nije bio neko ne bi se ovoliko o njemu pricalo i ne bi ga cijeli svijet priznavao kao veliku licnost i demokrate i komunisti! Tito je bio TITO!
*mima*

#168

Post by *mima* »

Qler wrote:ja ne znam koliko covjek moze biti zatupljen i glup pa da ne shvata neke osnovne stvari npr. da eto koliko god je bilo lose dok je bio tito (a daj boze da nam je sad tako) sada je MNOGO gore... i da Tito nije bio neko ne bi se ovoliko o njemu pricalo i ne bi ga cijeli svijet priznavao kao veliku licnost i demokrate i komunisti! Tito je bio TITO!
I uvijek ce biti TITO
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#169

Post by Patron of Formello »

mima wrote:Zasto ljudi pljuju po Titu?? :shock:

Pljuju zato sto su stoka,djeca ratnih profitera i unucad cetnika,ustasa i SS handzar divizionara.Drugog razloga nema.
PITARKA_SA
Posts: 2817
Joined: 12/06/2005 16:13
Location: rajvosa

#170

Post by PITARKA_SA »

ovima sto im TITO nije valjao su sigurno potomci ustasa,cetnika i handzar divizija..pa da vas je makar malo vise ugnjetavao nego sto jeste ne bi opet FASISTI ZAJAHALI NA KORMILO

i oni mi pricaju o TITU ..komedija :oops: :oops:
saki
Posts: 249
Joined: 21/03/2007 18:40

#171

Post by saki »

mima wrote:
Qler wrote:ja ne znam koliko covjek moze biti zatupljen i glup pa da ne shvata neke osnovne stvari npr. da eto koliko god je bilo lose dok je bio tito (a daj boze da nam je sad tako) sada je MNOGO gore... i da Tito nije bio neko ne bi se ovoliko o njemu pricalo i ne bi ga cijeli svijet priznavao kao veliku licnost i demokrate i komunisti! Tito je bio TITO!
I uvijek ce biti TITO
I sta onda?
saki
Posts: 249
Joined: 21/03/2007 18:40

#172

Post by saki »

PITARKA_SA wrote:ovima sto im TITO nije valjao su sigurno potomci ustasa,cetnika i handzar divizija..pa da vas je makar malo vise ugnjetavao nego sto jeste ne bi opet FASISTI ZAJAHALI NA KORMILO

i oni mi pricaju o TITU ..komedija :oops: :oops:
Partizanima je handzar divizija bila vise kao logistika nego ljuti neprijatelj zato je ubrzo bila popunjena folksdojcerima. Medju dobitnicima gvozdenog krsta bili su samo Nijemci.
BGC
Posts: 46
Joined: 30/01/2007 14:59

#173

Post by BGC »

Njegova sahrana se vise nece odnosno ne moze ponoviti.Nijedan covjek nije imao toliku sahranu.

A porediti Tita sa Alijom je SMIJESNO,da smjesnije ne moze biti.


Cuj Alija sa Titom,boze sacuvaj. :lol: :lol: :lol:

to je isto kad poredite mercedesa i ficu. :lol:
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#174

Post by Klodovik »

Zar se školovanje sada plaća?
mr2
Posts: 815
Joined: 27/06/2005 20:03
Location: amsterdam

#175

Post by mr2 »

druze tito :D :D
pustio si mi babu u svicu sezdeset i neke....pa se i ja provoza u limuzini :D :D ...mada nisam tvoje djete :-D :-D
Post Reply