Za svaki dan proveden pod satorima, dobijaju po 100 km

Loud

Post by Loud » 20/04/2007 16:06

Anka wrote:Da li je iko od vas koji ste napali Borisa proverio informaciju o tom Amiru Kulagliću koji kako se kaže i ne živi u Srebrenici, tj, nije se tamo vratio nakon rata? Da li stvarno mislite da i takve zloupotrebe nisu moguće? Uostalom, od kada pratim ovaj forum, vidim da se patriotizam javlja u određenim periodima, npr, o Srebrenici se neprekidno pisalo tokom godišnjice dešavanja tog zločina. A posle...tišina... Koliko vas koji ste patriote ovde na forumu je otišlo u Srebrenicu, odnelo neki paket hrane, odeće? Koliko vas je uopšte ikada i bilo u Srebrenici?
Neko spomenu kosovski boj...zar taj neko ko je to napisao ne zna da su najbrojnije žrtve u drugom svetskom ratu na našim područjima baš bili Srbi. Pola moje porodice su ubile ustaše, i da se ne lažemo, hrvatske i muslimanske ustaše. To je bilo u okolini Prijedora. raspitajte se šta je bilo sa Srbima koji su živeli u istočnoj Bosni...Šta ste uradili da pomognete ljudima u Srebrenici? Šta? Ništa. Vi i ne želite da im pomognete, već kao da uživate što je njima loše pa da onda imate argument da ovako pljujete Srbe. Ista pesma je i ovde, svima su usta puna Kosova, ne damo Kosovo, idemo na Kosovo, Kosovo je srpsko, itd..a ovde je malo ko ikada bio na Kosovu.Nikada nijedna ekskurzija nije išla na Kosovo, dok sam bila đak, vodili su nas u Hrvatsku 3 puta, ali ne i na Kosovo.
Muka mi je više od tog licemerja, i našeg i vašeg.
Prosvijetli nas, sviju ti. :roll:

marijindvorac

Post by marijindvorac » 20/04/2007 16:24

Anka je u pravu. Ali je ovdje bolje pljuvati po istini koju je iznijela nego odgovarati na pitanja posatvljena u samoj temi. Dakle, da li zna neko tacno oko km 100 dnevnice, istina ili ne?

DUREX

Post by DUREX » 20/04/2007 16:38

Ja ne znam sta je ovim ljudima, pa ni nakon toliko stranica i stranica napisanih na ovom forumu ne mogu da dokuce o cemu se radi.

Ne postavlja ovdje niko pitanje o tome da li potoji prljava igra koju vlast od samog pocetka vodi koristeci i masuci imenom Srebrenice i nije ovo "pljuvanje po istini koju neko navodi", nego se ovdje radi o pronicanju u SUSTINU, a ona je : Doticni delegat, zvani borisdj, obicno otvara teme, ne da bi ukazao na nesto, a najmanje da bi suosjecao s necim, vec da bi likovao i podjebavao... Nije m prvi put.

Ne treba meni neki borisdj, pa da shvatim o kakvom se smecu radi kada je u pitanju Bosna, njene vlasti i prljave igre oko ovog napacenog naroda... Osjetio sam ja to, kao neko ko se borio za ovu zemlju, na svojim ledjima... I mogu vrlo lako da provalim kad neko likuje i podjebava...
O tome se radi...

Anka se samo upecala, to je sve.

green man

Post by green man » 20/04/2007 17:51

Ljudi jestel skontali borisovu lažnu ekavicu? :-)
mada nisam siguran posto se ne secam koji je dan to bio.
Jbt ovi srbi iz tzv rs se prave veći srbi nego oni originalni iz srbije.
Ovi ovda su neki slabi hibridi :lol: :D

borisdj

Post by borisdj » 20/04/2007 21:42

freak_with_a_laptop wrote:
borisdj wrote:
Maraschino wrote:Borise,

Imas ti pravo ovdje 'laprdati' sta god hoces,ovo je demokratski forum :zzzz: :D

a tamo, neka ti je Bog na pomoci ako se ne slozis :D
A gdje to tamo, na nasem forum ili u RS i BL.
Za tvoju informaciju pricam sta god hocu i gdje god hocu i niko mi to ne moze zabraniti.
Jedino mogu probati silom al ko bi mene dirao taj bi mnogo najebao.

jesi zato pobjegao iz SA :lol: :lol: da nas lafo 'postedis' :lol: :lol:
Ja ne znam jesi ti glup il retardiran.
Ja sam rodjeni Banjalucanin.
A u Sarajevu sam bio samo u prolazu kad idem na Jahorinu.
Last edited by borisdj on 20/04/2007 21:53, edited 1 time in total.

borisdj

Post by borisdj » 20/04/2007 21:45

DUREX wrote:Ja ne znam sta je ovim ljudima, pa ni nakon toliko stranica i stranica napisanih na ovom forumu ne mogu da dokuce o cemu se radi.

Ne postavlja ovdje niko pitanje o tome da li potoji prljava igra koju vlast od samog pocetka vodi koristeci i masuci imenom Srebrenice i nije ovo "pljuvanje po istini koju neko navodi", nego se ovdje radi o pronicanju u SUSTINU, a ona je : Doticni delegat, zvani borisdj, obicno otvara teme, ne da bi ukazao na nesto, a najmanje da bi suosjecao s necim, vec da bi likovao i podjebavao... Nije m prvi put.

Ne treba meni neki borisdj, pa da shvatim o kakvom se smecu radi kada je u pitanju Bosna, njene vlasti i prljave igre oko ovog napacenog naroda... Osjetio sam ja to, kao neko ko se borio za ovu zemlju, na svojim ledjima... I mogu vrlo lako da provalim kad neko likuje i podjebava...
O tome se radi...

I ti sebe zoves demokratom.
Svako moze stavljati postove i davati komentare a kad ja to uradim, ocigledno zato sto sam Srbin, tebi je to likovanje.
E jado,jado...

De navedi mi jedan primjer gdje sam ja to likovao i podjebavao.

Salko sto je u vodu skako

Post by Salko sto je u vodu skako » 20/04/2007 21:57

borisdj wrote:
Maraschino wrote:Borise,

Imas ti pravo ovdje 'laprdati' sta god hoces,ovo je demokratski forum :zzzz: :D

a tamo, neka ti je Bog na pomoci ako se ne slozis :D
A gdje to tamo, na nasem forum ili u RS i BL.
Za tvoju informaciju pricam sta god hocu i gdje god hocu i niko mi to ne moze zabraniti.

boris nema nista sa sarajevom...boris je seljacic sa ozrena :lol:
ps. borise, kraljice ti objasni joj :lol:

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 20/04/2007 22:01

Anka wrote:Da li je iko od vas koji ste napali Borisa proverio informaciju o tom Amiru Kulagliću koji kako se kaže i ne živi u Srebrenici, tj, nije se tamo vratio nakon rata? Da li stvarno mislite da i takve zloupotrebe nisu moguće? Uostalom, od kada pratim ovaj forum, vidim da se patriotizam javlja u određenim periodima, npr, o Srebrenici se neprekidno pisalo tokom godišnjice dešavanja tog zločina. A posle...tišina... Koliko vas koji ste patriote ovde na forumu je otišlo u Srebrenicu, odnelo neki paket hrane, odeće? Koliko vas je uopšte ikada i bilo u Srebrenici?
Neko spomenu kosovski boj...zar taj neko ko je to napisao ne zna da su najbrojnije žrtve u drugom svetskom ratu na našim područjima baš bili Srbi. Pola moje porodice su ubile ustaše, i da se ne lažemo, hrvatske i muslimanske ustaše. To je bilo u okolini Prijedora. raspitajte se šta je bilo sa Srbima koji su živeli u istočnoj Bosni...
Šta ste uradili da pomognete ljudima u Srebrenici? Šta? Ništa. Vi i ne želite da im pomognete, već kao da uživate što je njima loše pa da onda imate argument da ovako pljujete Srbe. Ista pesma je i ovde, svima su usta puna Kosova, ne damo Kosovo, idemo na Kosovo, Kosovo je srpsko, itd..a ovde je malo ko ikada bio na Kosovu.Nikada nijedna ekskurzija nije išla na Kosovo, dok sam bila đak, vodili su nas u Hrvatsku 3 puta, ali ne i na Kosovo.
Muka mi je više od tog licemerja, i našeg i vašeg.
u istocnoj Bosni su harali cetnici i u II svjetskom ratu i danas. Slucajno znam da je Sarajevo 1942 bilo preplavljeno izbjeglicama koje su bukvalno pobjegle sa cetnickog noza. O ubijenim na mostu pisu cak i srpski pisci. Gdje se Draza Mihajlovic sakrivao? Da nije bilo izdaje Nikole Kalabica sakrivao bi se godinama u istoj toj istocnoj Bosni ... a sto se tice Kosova, zaista vas niko ne pita, pogotovu ne vas koji tamo nikad niste ni bili

dugacki

Post by dugacki » 20/04/2007 22:07

Borise, ako si ti demokrata ona te pozivam da dodjes kod mene u Kozarac pa cemo prvo otici kod moje mame na rucak a onda cu te odvesti na mjesto gdje su lokalni Srbi ubili 16 kozarackih milicionera iako su uredno predali svoje oruzje. Poslije toga cemo se spustiti samo 20 metara nize do kuce gdje su opet lokani Srbi ubili dva brata, zakacili njihova tijela za tenk i tako ih vukli. Nisu stali ni nakon sto je aktivni kapetan tadasnje JNA kleknuo ispred tenka i molio ih da prestanu.
Poslije cu te odvesti u Trnopolje gdje sam i sam bio zatocen 3 mjeseca i gdje cemo , gle cuda, umjesto obiljezja da se radi o logoru gdje su muceni i ubijani nesrbi naci spomenik palim srpskim borcima.
Oticemo i u Omarsku...znas li sta se desavalo u Omarskoj? Ne znas? Raspitaj se Borise pa postavi temu ovde na ovom forumu.
Na kraju cemo otici na kahvu kod zene kojoj su tri sina ubijena na Koricanskim stijenama zajedno sa jos 250 drugih kozarcana.
I nece ti niko nista reci ni zato sto se zoves Boris ni zato sto si iz B Luke.
Mi Kozarcani, Borise, ne mrzimo ali i ne zaboravljamo.Dodji i ubijedi me da si demokrata.

zzzzz

Post by zzzzz » 20/04/2007 22:08

raspitajte se šta je bilo sa Srbima koji su živeli u istočnoj Bosni...

Anka, kako te nije stid da ovo napises.

basta sljezove boje

Post by basta sljezove boje » 20/04/2007 22:13

dugacki wrote:Borise, ako si ti demokrata ona te pozivam da dodjes kod mene u Kozarac pa cemo prvo otici kod moje mame na rucak a onda cu te odvesti na mjesto gdje su lokalni Srbi ubili 16 kozarackih milicionera iako su uredno predali svoje oruzje. Poslije toga cemo se spustiti samo 20 metara nize do kuce gdje su opet lokani Srbi ubili dva brata, zakacili njihova tijela za tenk i tako ih vukli. Nisu stali ni nakon sto je aktivni kapetan tadasnje JNA kleknuo ispred tenka i molio ih da prestanu.
Poslije cu te odvesti u Trnopolje gdje sam i sam bio zatocen 3 mjeseca i gdje cemo , gle cuda, umjesto obiljezja da se radi o logoru gdje su muceni i ubijani nesrbi naci spomenik palim srpskim borcima.
Oticemo i u Omarsku...znas li sta se desavalo u Omarskoj? Ne znas? Raspitaj se Borise pa postavi temu ovde na ovom forumu.
Na kraju cemo otici na kahvu kod zene kojoj su tri sina ubijena na Koricanskim stijenama zajedno sa jos 250 drugih kozarcana.
I nece ti niko nista reci ni zato sto se zoves Boris ni zato sto si iz B Luke.
Mi Kozarcani, Borise, ne mrzimo ali i ne zaboravljamo.Dodji i ubijedi me da si demokrata.
odvedi ga u Hambarine

borisdj

Post by borisdj » 20/04/2007 22:19

Ljudi dosadni ste, uvijek ista prica.
Jos jednom zaboli me!!!

Sta imam ja koji vrag vama dokazivati da sam demokrata, ja sam ono sta jesam za sebe.

I kakve sve ovo ima veze sa temom.
Vi svaku temu koja vam ne odgovara okrenete na drugu stranu.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 20/04/2007 22:22

Hajd ohladite malo...

Neelix

Post by Neelix » 20/04/2007 22:24

borisdj wrote:Ljudi dosadni ste, uvijek ista prica.
Jos jednom zaboli me!!!

Sta imam ja koji vrag vama dokazivati da sam demokrata, ja sam ono sta jesam za sebe.

I kakve sve ovo ima veze sa temom.
Vi svaku temu koja vam ne odgovara okrenete na drugu stranu.
ako vec pratis ovaj forum trebao bi znati da to nije nista novo :-)

forUMASH

Post by forUMASH » 20/04/2007 22:27

pasha078 wrote:Uz put Borise, vrag je hrvatska riječ....
.....pa kako si ti onda razumio sta covjek kaze...... :roll:

forUMASH

Post by forUMASH » 20/04/2007 22:31

....pa sta se onda bunis.... :D

marijindvorac

Post by marijindvorac » 20/04/2007 23:18

pasha078 wrote:Ma kad je rekao "sećam se" morao sam po srbijanski rječnik, sad hrvatski, hoće li to još i turski.....
Jasno je da imas problem sa jezicima ali zato ti nedostaje humora. :-)

taxi_driver

Post by taxi_driver » 20/04/2007 23:29

nego je li istina za tih 100 km?ili ja ko rvat i dijasporac ne smijem pitati?

freak_with_a_laptop

Post by freak_with_a_laptop » 20/04/2007 23:36

borisdj wrote:
borisdj wrote: A gdje to tamo, na nasem forum ili u RS i BL.

Ja ne znam jesi ti glup il retardiran.
Ja sam rodjeni Banjalucanin.
A u Sarajevu sam bio samo u prolazu kad idem na Jahorinu.

e moj Borise, ne ide ti taj srBski od ruke, ubodes ti po koju rijec, ali sve u svemu ... bijedno vladas 'maternjim' jezikom :oops: skokni malo na srpski forum, sve se da nauciti :D

ne izbjegava tebe niko, a ni ovu temu, zato sto si Srbin :oops: Srebrenica je mali milion puta prezvakana

nego ... mene zaista kopka ... eto, posto ste se proglasili nebeskim narodom, jesu li vama zaista krila nikla :D nisam imala priliku, da se licno uvjerim :D

Ahmmed

Post by Ahmmed » 20/04/2007 23:39

Ako su vjerodostojno prenesene izjave u ovom članku, nije mi jasna jedna stvar....U šatorskom naselju boravi pedesetak Srebreničana, jer je toliki broj planiran, dogovoren, ljudi su i iz SDP, i iz SDA i S za BiH, a ima i strački neopredijeljenih....
Dakle, nema niti jednog razloga da Begić tvrdi kako ovi Srebreničani,koji su u Sarajevu, njih koji su ostali tamo ne smatraju dobrim muslimanima, dobrim Bošnjacima....jer, nije riječ o pozivu na masovno iseljavanje, pa se tom pozivu odazvalo svega pedesetak ljudi,pa se na one koji su ostali baca drvlje i kamenje....

Nadam se da smo u ovih nekoliko dana, dovoljan broj puta čuli razloge zbog kojih su ljudi tu.... da ih ne treba ponavljati.

Oko Amira Kulaglića....Čovjek sa FPN zove se Samir, prema tome, nema potrebe odmah ga napadati , te pride i Grbu u cijelu priču ubaciti :-)

Priča oko para, dnevnica od sto maraka....nešto nisam siguran u to....Poznajući nekolicinu onih koji su pod šatorima...

Za gospođu Anku:

Ja Vas opet molim, po ko zna koji put, da ne donosite proizvoljne ocjene....Otkud vi znate šta je ko , na ovom forumu, učinio za Srebrenicu i Srebreničane? I koliko je učinio?....U nas vrijedi jedan lijep običaj: " Da ne zna ljevica, šta je dala desnica..."Mislim da i vašoj tradiciji ovo nije strano....

I nemojte se , ponovno, pozvati na Vaše godine....I Vaše znanje...Ponešto smo, i mi, koji smo puno mlađi od Vas naučili i o prošlosti, ali i na svojim plećima osjetili šta je prekodrinska politika....

I jedan dobronamjeran savjet: Imate Vašu državu, bavite se njome....Evo, danas ste imali probleme u Novom pazaru....Razmišljajte kako da sačuvate stabilnost u Vašoj zemlji, a nas ostavite, nama samima.... Jer, koliko god to Vama ne bilo po volji, borisdj i ja živimo u istoj zemlji....I Banja Luka je moja, taman koliko i njegova,Sarajevo je njegovo, taman koliko i moje....

Vi imate Vaš glavni grad, Beograd... I u njemu skupštinu....U kojoj sjedi više od 30 posto onih, koji slijede "svjetle"tekovine drugoga sv. rata i onoga što se dešavalo u istočnoj Bosni....Ako ste demokrata, a tvrdite da jeste, zabavite se njima....

I na kraju: Vjerujem da su vam ustaše, i hrvatski i bošnjački, ubijali rodbinu u drugom sv.ratu.....I nimalo mi to nije na ponos....šta više....I mislim da je vrijeme da se i Bošnjaci, još ozbiljnije zabave svojom ulogom u ustaškim "nestašlucima",koji su odnijeli desetine hiljada jevrejskih i srpskih života od 1941 do 1945....I nije se dovoljno samo pozivati na Deklaraciju muslimanskih intelektualaca, kojom od NDH traže zaustavljanje progona Jevreja, Roma i Srba....

seljak_cojek

#46 Re: Za svaki dan proveden pod satorima, dobijaju po 100 km

Post by seljak_cojek » 21/04/2007 00:38

borisdj wrote: - Nezvanično sam saznao da naši sugrađani, koјi od ponedјeljka žive u šatorima u Saraјevu, dobiјaјu po sto maraka. Niјe pošteno što nam to ne kažu pa da svi odemo i uzmemo pare - rekao јe predsјednik Kruga intelektualaca Srebrenice Iliјas Begić koјi јe, komentarišući odlazak zagovornika speciјalnog statusa u Saraјevo dodao:
Bilo bi lepo, borise da si nam ostavio i link sa koga je preuzet ovaj tekst. Mnoge bi stvari bile jasnije. Ali valjda zbog toga i nisi.

A za ovih 100 maraka, pa zar ima iko normalan da povjeruje kako će neko, nakon što godinama ništa nije učinio da pomogne tim ljudima, sada davati taj novac. 50 ljudi po 100 KM za 20 dana to je 100 000 km. Pa za te pare se može kupiti novi Audi, kakvi ba Srebreničani. :-)

DUREX

Post by DUREX » 21/04/2007 01:03

borisdj wrote:
DUREX wrote:Ja ne znam sta je ovim ljudima, pa ni nakon toliko stranica i stranica napisanih na ovom forumu ne mogu da dokuce o cemu se radi.

O tome se radi...

I ti sebe zoves demokratom.
Svako moze stavljati postove i davati komentare a kad ja to uradim, ocigledno zato sto sam Srbin, tebi je to likovanje.
E jado,jado...

De navedi mi jedan primjer gdje sam ja to likovao i podjebavao.
De ga ti malo jadi zanesi u okuci...

Nego, borise bre(vidim da bacis koju na ekavskom tu i tamo... ostalo ti valjda iz vremena Marice Lalovic kada ste poceli i "Beljina" da mucate, sta li?), ne moras ti meni da crtas sta mislis i koji su ti motivi, a da ja kao skontam na sta ciljas i na sta pucas... Malo fali da te covjek zagrebe, pa da pocne da ti curi iz usta ono sto stvarno mislis... Vrsim vam lobotomiju pomocu malih filmskih trikova :).. dvije rijeci da lanes, pa te skontam ko si i sta mislis. Ako nista, ovaj me je rat naucio da razlikujem dobro od loseg, balije od mojih havera muslimana, chetnike i pochetnike(kao sto si i ti) od mojih havera Srba, ustashe i one sto ne znaju da li da ustanu ili ne od mojih havera Hrvata... Prema tome, lak si za citanje.

A te kurceve price "...ocigledno zato sto sam Srbin..." okaci na trokurac... Prosetaj malo po forumu pa ces da vidis da "vas" nisam pljuvao ni deseti dio kao sto pljujem po balijama... cak sam i banovan radi vrijedjanja doticnih kriminalaca utjelovljenih u liku i dijelu porodice Izetbegovic... Ja samo razlikujem Srbe od chetnika, sto realizovanih, sto latentnih...
Last edited by DUREX on 21/04/2007 01:08, edited 2 times in total.

marijindvorac

Post by marijindvorac » 21/04/2007 01:06

Vala si Ahmede mogao da jednostavnijes odgovoris anki -- pusti nas da se davimo u vlastitim govnima i da sami sebi dodajemo nova kada nam zafali. Vi dobronamjerni, dodjite na sijelo samo kada vas pozovemo a ne kada nam prijateljski navratite.
Fala ahmo, ali mi nije vise do govana.
Anka, dobroldosla si jer si postena.

Anka

Post by Anka » 21/04/2007 01:06

Ahhmed
"Za gospođu Anku:
I jedan dobronamjeran savjet: Imate Vašu državu, bavite se njome....Evo, danas ste imali probleme u Novom pazaru....Razmišljajte kako da sačuvate stabilnost u Vašoj zemlji, a nas ostavite, nama samima.... Jer, koliko god to Vama ne bilo po volji, borisdj i ja živimo u istoj zemlji....I Banja Luka je moja, taman koliko i njegova,Sarajevo je njegovo, taman koliko i moje....
Vi imate Vaš glavni grad, Beograd... I u njemu skupštinu....U kojoj sjedi više od 30 posto onih, koji slijede "svjetle"tekovine drugoga sv. rata i onoga što se dešavalo u istočnoj Bosni....Ako ste demokrata, a tvrdite da jeste, zabavite se njima...."

Da, rekao si mi da se okanem Bosne. Sa kojim pravom? Ko si ti da to meni kažeš? Zaslepljen mržnjom nisi se ni potrudio da pročitaš moje komentare jer bi onda znao da je moj otac bosanac i da živi u Prijedoru ( i oko 100 članova bliže i dalje familije).
A sada razmisli koliko je ispravno tvoje rezonovanje da ja nemam prava da komentarišem situaciju u Bosni. Sviđalo ti se ili ne, ali Bosna je i moja.
A svakako je više moja od nekih koji su pre par godina došli u Bosnu a da nikada niko njihov nije tu živeo.I za par godina koliko su tu, dali su sebi za pravo da budu veći bosanci od mene. To što živim u Beogradu i govorim i pišem ekavicom, ne znači da je moja krv drugačija od članova moje familije koji žive u Bosni.
Bosno mojaaaaaaaa lijepa divnaaaaaaaaa

ps: a to što sam na ovom forumu, a ne na prijedorskom ili banjalučkom, pametnom čoveku jasno govori da volim Bosnu. To ne može da shvati samo onaj koji neće da shvati.

Ahmmed

Post by Ahmmed » 21/04/2007 01:44

Anka wrote:Ahhmed
"Za gospođu Anku:
Vi imate Vaš glavni grad, Beograd... I u njemu skupštinu....U kojoj sjedi više od 30 posto onih, koji slijede "svjetle"tekovine drugoga sv. rata i onoga što se dešavalo u istočnoj Bosni....Ako ste demokrata, a tvrdite da jeste, zabavite se njima...."

Da, rekao si mi da se okanem Bosne. Sa kojim pravom? Ko si ti da to meni kažeš? Zaslepljen mržnjom nisi se ni potrudio da pročitaš moje komentare jer bi onda znao da je moj otac bosanac i da živi u Prijedoru ( i oko 100 članova bliže i dalje familije).A sada razmisli koliko je ispravno tvoje rezonovanje da ja nemam prava da komentarišem situaciju u Bosni. Sviđalo ti se ili ne, ali Bosna je i moja.
A svakako je više moja od nekih koji su pre par godina došli u Bosnu a da nikada niko njihov nije tu živeo.I za par godina koliko su tu, dali su sebi za pravo da budu veći bosanci od mene. To što živim u Beogradu i govorim i pišem ekavicom, ne znači da je moja krv drugačija od članova moje familije koji žive u Bosni.
Bosno mojaaaaaaaa lijepa divnaaaaaaaaa

ps: a to što sam na ovom forumu, a ne na prijedorskom ili banjalučkom, pametnom čoveku jasno govori da volim Bosnu. To ne može da shvati samo onaj koji neće da shvati.
Gdje ste Vi našli mržnju u onome što sam ja napisao? Pogotovo, nakon onoga što sam napisao o ustašama, i to onim bošnjačkim, odnosno muslimanskim, kako ih Vi nazivate...No, to niste niti slovom pomenuli....

Evo, ispričavam Vam se , jer nisam znao da ste Bosanka...Očito sam Vas zamijenio s nekim drugim .....Ili, nekom drugom Ankom, koja je,čini mi se smatrala da su Bošnjaci, zapravo, od Srba nastali, da ne postoji bosanski jezik... Očito, to niste Vi, jer Vi, po sopstvenom priznanju, volite Bosnu....Doduše, nisam siguran kakvu Bosnu....

No, to što ste Bosanka, automatski,ne mora značiti ništa....Sjetimo se 1992, i nečasnog odnosa mnogih Bosanaca prema BiH....Jer, i Biljana Plavišić je Bosanka, iz srca Bosne, ispod piramide :D Naravno, ne poredim Vas s njom,nego mi pade na pamet....

A što se tiče nekih koji su doselili u Bosnu....Pa, vidite , draga Anka, nemali broj njih , pokazao se u ratu od 1992 do 1995, mnogo većim Bosancima, od mnogih, kojima su svi u Bosni rođeni,a takvi su, recimo: Krajišnici, najveći broj Bosiljčića, Maksimovići, Ostojići, Koljevići.....

Ovim je moja prepiska s Vama okončana. Neodoljivo me podsjećate na sljedbenicu Koštuničine stranke. A četnici u rukavicama, uvijek su mi bili posebno mrski :D
Last edited by Ahmmed on 21/04/2007 01:55, edited 1 time in total.

Post Reply