Kada RS-a ne bude

Post Reply
bl4ever
Posts: 104
Joined: 27/02/2007 10:13

#101

Post by bl4ever »

A jedini demokratski referendum je rekao 67% za cjelovitu,gradjanskunedjeljivu,suverenu,demokratsku BiH. :oops:[/quote]


hahaha, demokratski referendum... da ga je Slobo napravio za nedjeljivu, gradjasnku , suverenu, blablabla jugoslaviju, da li bi ga ti priznao...???
Sviras ku\ac stari... i to jako loshe...
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#102

Post by klixober »

bl4ever wrote:Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
pa eto, npr. mjesto Srebrenica... bosnjaci su opet ogromna vecina i tako i treba da bude, a da li se to mjesto nalazi u RS ili u FBIH mislim da je krajnje svejedno, kako i sam kazes... uglavnom, moja je poenta ta da je bez'ze i deplasirano pricati o tome sta je cije, jer je ovo sve ionako americka i EU prccija[/quote]

Bosnjaci nisu u vecini u Srebrenici.Hajde,samo jedan grad!
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#103

Post by Corto Maltese »

komeba wrote:
bl4ever wrote:
seln wrote:Ma boris se drzi metode "ko sta jamio, jamio.." :D
..i istorija pocinje Daytonom....sve prije toga puj-pik, ne vazi.
A ako nam sad kontrira da je RS stvorena 9.1.92....kojim plebiscitom?koje opstine(samo one sa srpskom vecinom ili su vec tada bile predvidjene jos neke za "ciscenje")?
Jesu li svi tadasnji stanovnici imali sansu izaci na referendum za stvaranje RS?
E, borise...fini su ti argumenti, ali siguran sam da bi ti bio isto tako vjest sa kamom...samo kad bi se pruzila prilika. I iz toga je valjda jasno zasto TEBI rs pruza sigurnost.
seln, druze moj, ako budemo dalje isli u istoriju onda necemo nikad zivjeti u miru...istorija ne pocinje ni 95., ni 92., ni 45., a bogami ni sa dolaskom turaka, prije njih hrvata i srba... znaci, kako god kome odgovaralo (a vjeruj mi ni srbi nisu zadovoljni jer su ostali bez drvara, grahova a ni hrvati jer nemaju posavinu) moracemo se drzati faktickog stanja, a kad udjemo u EU to ce sve ionako postati nebitno... jer i bosnjaci ce "imati" srebrenicu i sandzak, hrvati ce imati sombor, srbi opet krajinu i opet ce se pichiti bez viza, pasosa...
Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Last edited by Corto Maltese on 20/03/2007 14:56, edited 1 time in total.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#104

Post by Corto Maltese »

...
Last edited by Corto Maltese on 20/03/2007 15:02, edited 2 times in total.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#105

Post by klixober »

Corto Maltese wrote:
komeba wrote:
bl4ever wrote: seln, druze moj, ako budemo dalje isli u istoriju onda necemo nikad zivjeti u miru...istorija ne pocinje ni 95., ni 92., ni 45., a bogami ni sa dolaskom turaka, prije njih hrvata i srba... znaci, kako god kome odgovaralo (a vjeruj mi ni srbi nisu zadovoljni jer su ostali bez drvara, grahova a ni hrvati jer nemaju posavinu) moracemo se drzati faktickog stanja, a kad udjemo u EU to ce sve ionako postati nebitno... jer i bosnjaci ce "imati" srebrenicu i sandzak, hrvati ce imati sombor, srbi opet krajinu i opet ce se pichiti bez viza, pasosa...
Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Janja i Kozarac nisu gradovi! A u Srebrenici Bosnjaci nisu vecina.
bl4ever
Posts: 104
Joined: 27/02/2007 10:13

#106

Post by bl4ever »

komeba wrote:
bl4ever wrote:Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
pa eto, npr. mjesto Srebrenica... bosnjaci su opet ogromna vecina i tako i treba da bude, a da li se to mjesto nalazi u RS ili u FBIH mislim da je krajnje svejedno, kako i sam kazes... uglavnom, moja je poenta ta da je bez'ze i deplasirano pricati o tome sta je cije, jer je ovo sve ionako americka i EU prccija
Bosnjaci nisu u vecini u Srebrenici.Hajde,samo jedan grad![/quote]

jesu, to kaze i Abdurahman Malkic... cak je i sam rekao da su se skoro svi srbi iselili... slusaj ga malo... a ako si toliki bosanac, zar ti je problem sto i srbi mogu imati vecinu u pola gradova BiH? meni nije problem, ni da je obrnuto ne bi bio...
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#107

Post by klixober »

bl4ever wrote:
komeba wrote:
bl4ever wrote:Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
pa eto, npr. mjesto Srebrenica... bosnjaci su opet ogromna vecina i tako i treba da bude, a da li se to mjesto nalazi u RS ili u FBIH mislim da je krajnje svejedno, kako i sam kazes... uglavnom, moja je poenta ta da je bez'ze i deplasirano pricati o tome sta je cije, jer je ovo sve ionako americka i EU prccija
Bosnjaci nisu u vecini u Srebrenici.Hajde,samo jedan grad!
jesu, to kaze i Abdurahman Malkic... cak je i sam rekao da su se skoro svi srbi iselili... slusaj ga malo... a ako si toliki bosanac, zar ti je problem sto i srbi mogu imati vecinu u pola gradova BiH? meni nije problem, ni da je obrnuto ne bi bio...[/quote]

Naprotiv.Meni je drago da su se Srbi vratili u Drvar i Grahovo.Samo me nervira kada kazes da su ostali bez ta dva grada,a u njima cine 90% stanovnistva.A naveo sam ti da suprotan primjer ne postoji,da Bosnjaci ili Hrvati cine 90% stanovnistva nekog grada u RS.U Srebrenici,opstini,Bosnjaci nisu vecina.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#108

Post by Corto Maltese »


Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Janja i Kozarac nisu gradovi! A u Srebrenici Bosnjaci nisu vecina.
Pošto je očito da Ti svoju domovinu poznaješ samo preko interneta glupo mi je gubiti vrijeme na daljnju diskusiju.
Za kraj ću samo dodati da su:
1. Janja i Kozarac po broju stanovnika veći od Drvara, a naročito od Grahova. Imaju i više povratnika. Vjerovatno to što ta mjesta nemaju status samostalne opštine umanjuje vrijednost ljudi koji su se u njih vratili, ali samo u tvom umu.
2. U Srebrenici Bošnjaci čine večinu.
3. Ko se služi lažima, taj je lažov. Ne može ga nikakav patriotizam oprati.
Last edited by Corto Maltese on 20/03/2007 15:24, edited 2 times in total.
bl4ever
Posts: 104
Joined: 27/02/2007 10:13

#109

Post by bl4ever »

komeba:
Naprotiv.Meni je drago da su se Srbi vratili u Drvar i Grahovo.Samo me nervira kada kazes da su ostali bez ta dva grada,a u njima cine 90% stanovnistva.A naveo sam ti da suprotan primjer ne postoji,da Bosnjaci ili Hrvati cine 90% stanovnistva nekog grada u RS.U Srebrenici,opstini,Bosnjaci nisu vecina.[/quote]


druze, u srebrenici je 1931. bilo 70-30 u korist srba, 1961. bilo 50-50, 1992. je bilo 70-30 u korist bosnjaka a sada je 60-40... i to na TERITORIJI OPSTINE!!! prema tome, ne mozes ocekivati da to bude 90% kao sto je u Drvaru i Grahovu, ili Srbcu ili vec-gdje, jer tamo je vecinski narod oduvijek imao preko 95 a nerijetko i 99% ukupnog stanovnistva. Menio je samo zao sto smo se zakacili za srebrenicu bas, jer tu opstinu i njenu istoriju treba postediti ovakvih prepucavanj, zbog 1995. ali i zbog 1944. godine :-(
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#110

Post by klixober »

Corto Maltese wrote:

Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Pošto je očito da Ti svoju domovinu poznaješ samo preko interneta glupo mi je gubiti vrijeme na daljnju diskusiju.
Za kraj ću samo dodati da su
1. Janja i Kozarac po broju stanovnika veći od Drvara, a naročito od Grahova. Imaju i više povratnika. Vjerovatno to što ta mjestanemaju status samostalne opštine umanjuje vrijednost ljudi koji su se u njih vratili, ali samo tvom umu.
2. U Srebrenici Bošnjaci čine večinu.
3. Ko se služi lažima, taj je lažov. Ne može ga nikakav patriotizam oprati.
According to the 1991. census the municipality of Drvar had 17,126 residents, including:

16,608 - 96.97% Serbs
33 - 0.19% Croats
33 - 0.19% Muslims by nationality
384 - 2.24% Yugoslavs
68 - 0.39% others

According to the 1991 census the municipality of Bosansko Grahovo had 8,311 residents, including:

7,888 - 94,91% Serbs
226 - 2.71% Croats
12 - 0.14% Muslims by nationality
135 - 1.62% Yugoslavs
50 - 0.60% others

A evo ti na ovoj stranici podatak za Janju koliko ima stanovnika-5321.Na toj stranici pise kalkulacija za Bosansko grahovo isto toliko stanovnika da ima danas.A osim Bosanskog Grahova,Drvara,ne zaboravimo i Glamoc kao grad u Federaciji sa vecinskim srpskim stanovnistvom.
M.D.
Posts: 143
Joined: 28/04/2004 17:44
Location: NYC

#111

Post by M.D. »

Corto Maltese wrote:
komeba wrote:
bl4ever wrote: seln, druze moj, ako budemo dalje isli u istoriju onda necemo nikad zivjeti u miru...istorija ne pocinje ni 95., ni 92., ni 45., a bogami ni sa dolaskom turaka, prije njih hrvata i srba... znaci, kako god kome odgovaralo (a vjeruj mi ni srbi nisu zadovoljni jer su ostali bez drvara, grahova a ni hrvati jer nemaju posavinu) moracemo se drzati faktickog stanja, a kad udjemo u EU to ce sve ionako postati nebitno... jer i bosnjaci ce "imati" srebrenicu i sandzak, hrvati ce imati sombor, srbi opet krajinu i opet ce se pichiti bez viza, pasosa...
Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Nije tacno. U srebrenici zivi 4,000 bosnjaka i 11,000 srba.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#112

Post by Corto Maltese »

komeba wrote:
Corto Maltese wrote:

Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS. According to the 1991. census the municipality of Drvar had 17,126 residents, including:

16,608 - 96.97% Serbs
33 - 0.19% Croats
33 - 0.19% Muslims by nationality
384 - 2.24% Yugoslavs
68 - 0.39% others

According to the 1991 census the municipality of Bosansko Grahovo had 8,311 residents, including:

7,888 - 94,91% Serbs
226 - 2.71% Croats
12 - 0.14% Muslims by nationality
135 - 1.62% Yugoslavs
50 - 0.60% others

A evo ti na ovoj stranici podatak za Janju koliko ima stanovnika-5321.Na toj stranici pise kalkulacija za Bosansko grahovo isto toliko stanovnika da ima danas.A osim Bosanskog Grahova,Drvara,ne zaboravimo i Glamoc kao grad u Federaciji sa vecinskim srpskim stanovnistvom.
Laž, prokleta laž pa statistika. Govorili smo o gradovima.Na istoj stranici koju si ti citirao stoji:

The town of Bosansko Grahovo itself had 2,096 residents, including:
1,999 - 95.37% Serbs
14 - 0.66% Croats
6 - 0.28% Muslims by nationality
61 - 2.91% Yugoslavs
16 - 0.76% others

, ali u čemu je poenta. Ti si tvrdio da se Bošnjaci ne vraćaju u RS, dok se Srbi vraćaju u BiH, a to nije tačno. Tačno je da se vraćaju i jedni i drugi u nedovoljnom broju.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#113

Post by _BosanaC »

bl4ever wrote:
bl4ever wrote:
Corto Maltese wrote: Pazi se, kada sam ja spomenuo sličnost između Slobe i Harisa moderator je izbrisao cijelu temu
ma znam, ali boli me, zna se kakav je ovo forum ali necu da sutim po svaku cijenu...
Kakav je ovo forum?
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#114

Post by klixober »

Corto Maltese wrote:
komeba wrote:
Corto Maltese wrote: Laž, prokleta laž pa statistika. Govorili smo o gradovima.Na istoj stranici koju si ti citirao stoji:

The town of Bosansko Grahovo itself had 2,096 residents, including:
1,999 - 95.37% Serbs
14 - 0.66% Croats
6 - 0.28% Muslims by nationality
61 - 2.91% Yugoslavs
16 - 0.76% others

, ali u čemu je poenta. Ti si tvrdio da se Bošnjaci ne vraćaju u RS, dok se Srbi vraćaju u BiH, a to nije tačno. Tačno je da se vraćaju i jedni i drugi u nedovoljnom broju.
Prije svega i RS je dio BiH.Valjda si mislio FBiH.
Ja nisam rekao da se Bosnjaci ne vracaju u RS,a Srbi vracaju u fBiH.Samo kazem da postoje 3 grada u federaciji u kojima su Srbi u vecini,a u RS ne postoji nijedan grad da su Bosnjaci i Hrvati u vecini.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#115

Post by Corto Maltese »

komeba wrote:
Corto Maltese wrote:
komeba wrote: Prije svega i RS je dio BiH.Valjda si mislio FBiH.
Ja nisam rekao da se Bosnjaci ne vracaju u RS,a Srbi vracaju u fBiH.Samo kazem da postoje 3 grada u federaciji u kojima su Srbi u vecini,a u RS ne postoji nijedan grad da su Bosnjaci i Hrvati u vecini.
-I kada Ti neko prostre brojeve koji kažu da nije tako ti ne mjenjaš stav!?
-Odnosno, važnije Ti je da se Bosansko Grahovo zove gradom a Janja i Kozarac ne zovu, od činjenice da, na primjer, Janja ima 5000 a Grahovo 3000 stanovnika?
-Odnosno vjerovaću tebi koji Srebrenicu poznaješ preko interneta više nego Abdurahmanu Malkiću, koji poznaje pola stanovnika Srebrenice lično?
-Ili ću vjerovati više tebi nego svojim očima, s obzirom da sam u svim nabrojanim mjestima bio, i znam ako ništa, procijeniti koliki su?

I da, mislio sam na FBiH. Na žalost, greška u kucanju je jedino što si primjetio u cijelom tekstu.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#116

Post by Corto Maltese »

M.D. wrote:
Corto Maltese wrote:
komeba wrote: Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Nije tacno. U srebrenici zivi 4,000 bosnjaka i 11,000 srba.
Jeste, opšte je poznato da je Abdurahman Malkić glasovima Srba izabran na mjesto načelnika opštine na direktnim izborima 2004.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#117

Post by Corto Maltese »

Koja duga pauza!
Grozničavo se pretražuje internet u potrazi za podatcima koji će potkrijepiti teze!
I onda će svi naši problemi biti rješeni!
Allah Manet i mahanje od mene!
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#118

Post by Goran_35 »

M.D. wrote:
Corto Maltese wrote:
komeba wrote: Srbi nisu ostali bez Drvara i Grahova.Samo zato sto se ta dva grada nalaze u Federaciji,ne znaci da oni nisu ostali srpski,jer ipak,danas 90% stanovnistva ta 2 grada cine Srbi koji su se vratili.A navedi mi samo jedan grad u RS u kojem su Hrvati ili Bosnjaci vecina.jedan!
Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Nije tacno. U srebrenici zivi 4,000 bosnjaka i 11,000 srba.
Covek racuna i onih 8000 pobijenih,pa po toj matematici :oops: ,Bosnjaci su vecina :oops:
Mr_M
Posts: 383
Joined: 16/07/2005 17:36

#119

Post by Mr_M »

Nestace RS kada vanzemaljci budu bili u presjednistvu BiH. :D
Goran_35
Posts: 1382
Joined: 29/12/2005 14:08

#120

Post by Goran_35 »

bl4ever wrote:hahaha, demokratski referendum... da ga je Slobo napravio za nedjeljivu, gradjasnku , suverenu, blablabla jugoslaviju, da li bi ga ti priznao...???
Sviras ku\ac stari... i to jako loshe...
To je zaista bio demokratski referendum,po ustavu bivse drzave i medjunarodno priznat.Na osnovu tog referenduma,BiH je priznata od UN-a i citave medjunarodne zajednice kao nezavisna drzava.

Nego :oops: ,nesto kontam da se vi otcjepite? :D Ko li ce vas priznati?Hem nemate ama bas nikakvo pravo ni po ustavu,a ne vjerujem,obzirom na genocid u Srebrenici,da bi vas i jedna drzava priznala..Iskreno :oops: ,ja bih volio da se cepate :D i imate moj glas ako do toga dodje :oops: Onda da vas usput jos fino tuzimo za vec dokazani genocid u srebrenici :oops:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44870
Joined: 29/12/2005 01:20

#121

Post by jeza u ledja »

Goran, kad vec ponavljas sto puta taj procenat, nije 67% vec 63% glasalo za nezavisnost.
M.D.
Posts: 143
Joined: 28/04/2004 17:44
Location: NYC

#122

Post by M.D. »

Corto Maltese wrote:
M.D. wrote:
Corto Maltese wrote: Patriotizam ne bi smio biti izgovor za laž. Bošnjaci su u većini u Srebrenici, Janji i Kozarcu. Sva tri mjesta su veća od Drvara i Grahova. A to što su Bošnjaci i Srbi većina u navedenih 5 gradova je uspjeh tih povratnika a ne vlasti FBiH i RS.
Nije tacno. U srebrenici zivi 4,000 bosnjaka i 11,000 srba.
Jeste, opšte je poznato da je Abdurahman Malkić glasovima Srba izabran na mjesto načelnika opštine na direktnim izborima 2004.

Kako sa tobom polemisati kad ocigledno nisi nikad cuo za glasanje u odsudstvu (putem poste), cak i iz inostranstva. Pogledaj Centralni Dnevnik u kojem Malkic kaze da trenutno u Srebrenici zivi 4,000 Bosnjaka i 11,000 Srba.
klaher & garbit
Posts: 55
Joined: 16/03/2007 16:56

#123

Post by klaher & garbit »

liberal wrote:
Fair Life wrote:
liberal wrote:ma jok nije tako.....cim haris ukine rs odmah ce biti bolje.
...
Haris Velicanstveni !!!!!!!

sad gledam cnn i bus sere u vezi rata u iraku....i onda mi dodje haris pred oci. :D :D :D ..obadvojca su isti....dobri za svoje hababe a narod zavaljuju li zavaljuju
:? :-) Ni slicni !
klaher & garbit
Posts: 55
Joined: 16/03/2007 16:56

#124

Post by klaher & garbit »

jeza u ledja wrote:Goran, kad vec ponavljas sto puta taj procenat, nije 67% vec 63% glasalo za nezavisnost.
A sta to mijenja na stvari ?
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#125

Post by klixober »

Corto Maltese wrote:Koja duga pauza!
Grozničavo se pretražuje internet u potrazi za podatcima koji će potkrijepiti teze!
I onda će svi naši problemi biti rješeni!
Allah Manet i mahanje od mene!
Sta ti mislis,da si mi jedina okupacija u zivotu.Nisam bio na internetu uopste,a ne da sam pretrazivao internet.Nemam se sta s toobm dokazivati,znam iz prve ruke da su Srbi u Srebrenici u vecini.To sto je Abdurahman Malkic izabran za nacelnika nista ne govori.Izabran je i Komsic za predsjednika iz hrvatskog naroda,pa ne znaci da je vise SDP-ovaca nego Hrvata u BiH.A koliko znam,na tim izborima se moglo glasati i u odsustvu,znaci i svi oni sto su protjerani.Neka me neko ispravi ako grijesim.
Post Reply