Zloupotreba sjednice skupstine Kantona Sarajevo

mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#1 Zloupotreba sjednice skupstine Kantona Sarajevo

Post by mIRCerka »

Trazeci biografije kandidata za nacelnika opcine Novo Sarajevo, obisla sam stranice stranaka koje su kandidirale svoje predstavnike... i procitam nesto sto me je skrenulo sa prvobitne istrage...
Naime, na sjednici Skupstine KS, koja se prenosila na TVSA, opet je doslo do zloupotrebe tragedije u Srebrenici za vlastitu promociju.
Ukratko, Denis Zvizdic je sebi dao za pravo da predlozi da poslanici izdvoje sveukupno 1,5mjesecni pausal koji bi se donirao za stipendiranje djece u Srebrenici. Naoko, covjek bi mu dao zlatni orden, ali pausal i po je nista za jednu skolsku godinu.
Poslanik ispred SDP je odlucio javno reagirati na ovaj pokusaj promocije tako sto je odlucio da ne da pausal i po, vec da cijelu skolsku godinu stipendira jedno dijete iz Srebrenice, nesto sto je dugorocnije i nesto na sta bi se mnogi stariji i iskusniji politicari mogli ugledati.
I dok kucam sve ovo, razmisljam da li da temu stavim u politiku ili humanitarne akcije, jer me je lik totalno oborio s nogu ovakvim gestom.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#2

Post by prleitihi »

Zašto "zloupotreba"?!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#3

Post by mIRCerka »

prleitihi wrote:Zašto "zloupotreba"?!
Ako se ne varam, prijedlozi ovakve vrste se posalju svim poslanicima sa nacrtom dnevnog reda, a ne izbacuju se bas onda kad je live prijenos, i kad su kamere tu. Zasto zloupotreba? Zato sto je vecina raje s foruma od mene licno procitala da je Lagumdzija, koliki god da je narcis, stan u svom vlasnistvu, u koji se za vrijeme njegovog krpljenja u Svedskoj nakon teskog ranjavanja, uselila sehidska porodica, PREPISAO stan na tu istu porodicu, i ne prica okolo. Zato sto vecina politicara koji doniraju i pozamasne svote novca za humanitarne akcije zamole za "anonimnost" jer, ako cemo vec mak na konac, sevap o kojem se telali se ne pise ko sevap.
Zato sto je sramota da se za povratnike u IB preko DOSTA! mailing liste ogranizuje skupljanje skolskog materijala i knjiga.
Da li trebam da pisem i o tome da se doticnoj stranci poljuljala stolica, pa je potrebno ganjati podrsku na sve strane?
Eto zato.
PS Ja sam svjesna cinjenice da ce biti komentara tipa: ma mIRCi je truli SDPovac bla bla bla, ali potrazi temu pomoci djeci iz Sapne pa ces vidjeti pohvalu za jednog SDAovca koji je sredio prijevoz za blizance do skole.

Pomoc nema stranacku ni nacionalnu pripadnost, ali ako se izgubi ljudskost u svemu tome, onda je pomoc nekako ukaljana.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#4

Post by prleitihi »

Zato taj isti Lagumdžija svaki put kada se priča o konfiskovanju ilegalno stečene imovine kaže:"Meni mogu samo konfiskovati mojih 12-13 operacija". Dok Svetozar Pudarić, također u ratu poderan od granate to nikad ne spominje!
Da li je bolje da je Zvizdić to rekao pred kamerama (i da na koncu taj novac dođe do te djece) ili je bolje da nije ništa rekao (i da od te pomoći ne bude ništa!)?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#5

Post by mIRCerka »

prleitihi wrote:Zato taj isti Lagumdžija svaki put kada se priča o konfiskovanju ilegalno stečene imovine kaže:"Meni mogu samo konfiskovati mojih 12-13 operacija". Dok Svetozar Pudarić, također u ratu poderan od granate to nikad ne spominje!
Da li je bolje da je Zvizdić to rekao pred kamerama (i da na koncu taj novac dođe do te djece) ili je bolje da nije ništa rekao (i da od te pomoći ne bude ništa!)?
Pudaric ne pominje, Zlatko pominje, i to nema veze sa self-promotion Zvizdica.
Nije bolje sto je to rekao pred kamerama, jer ne radi stvari po protokolu, jer on kao predsjedavajuci nema mandat da odredjuje te stvari. Pitanje je koliko bi na kraju tih para doslo do te djece, a licnim stipendiranjem jednog, dva, tri djeteta, se moze mnogo vise pomoci, nego kratkorocno (kad se pare tako doniraju, obicno direktori skole odjednom kupe novo auto, bolji mobitel ili plazma TV). Ista je situacija sa mnogim humanitarnim organizacijama, mikrokreditnim ustanovama gdje neko aplicira za kredit za podizanje npr. malinjaka, aplicira za 6 duluma zemlje (cca. 9.000 KM) i od malinjaka nista ne bude, ali se voza dobar, noviji golfic.
Ja i dalje tvrdim da je Sasa postupio maksimalno korektno.
PS Zasto se uvijek pominje "Rat uzivo" i donaciji Djeci Srebrenice?
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#6

Post by prleitihi »

"Pudaric ne pominje, Zlatko pominje"

Saša ne pominje, Zvizdić pominje!

Jakog ti objašnjenja!

Da li bi ti i dalje držala do procedure da je kojim slučajem Zvizdić rekao - ja ću osigurati pare za svu djecu?

U prvom komentaru pišeš da Zvizdić PREDLAŽE, a u posljednjem komentaru pišeš da Zvizdić ODREĐUJE!? Hoćeš se dogovoriti sa sobom? Ili sa Zvizdićem? :oops:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#7

Post by mIRCerka »

prleitihi wrote:"Pudaric ne pominje, Zlatko pominje"

Saša ne pominje, Zvizdić pominje!

Jakog ti objašnjenja!

Da li bi ti i dalje držala do procedure da je kojim slučajem Zvizdić rekao - ja ću osigurati pare za svu djecu?

U prvom komentaru pišeš da Zvizdić PREDLAŽE, a u posljednjem komentaru pišeš da Zvizdić ODREĐUJE!? Hoćeš se dogovoriti sa sobom? Ili sa Zvizdićem? :oops:
Ja sam dogovorena sa sobom :D Njegov prijedlog se shvatio kao EVO STA TREBAMO RADITI SADA, sto je, posto je on Predsjedavajuci, vidjeno kao pokusaj ODREDJIVANJA.

Bih drzala do procedure, vjerovao ili ne, jer i sama primam platu od necije donacije, tako da ZNAM da te pare ne bi dosle do djece u punom iznosu.
Bi drzala do procedure jer nije Skupstina kantona necija privatna prcija pa da svako moze da radi sta mu je slijepom crijevu cejf. Bi mi smetalo da je Zvizdic, Sasa, Peti deseti to javno rekao, jer ja u svemu tome vidim LICNU PROMOCIJU.
I da, smetalo mi je kad su zvali iz jednog sedmicnika da me pitaju za hum.akcije na ovom forumu, jer sve i jedan forumash koji ucestvuje u njima ucestvuje jer zeli iskreno pomoci, a ne da se promovise...

Ali, ako ce tebi biti lakse, napisi da je mirci antiSDA, da je mirci komunjara, itd itd. See if I care. Moja je zelja bila upoznati forum sa ovim dogadjajem, jer da je slucaj bio obrnut, forum bi bio floodan temama. Ponekad me stavovi na forumu prenesu kao da citam AVAZ direktno. :D Entertainment...
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#8

Post by pitt »

Ne znam koji im je i jednom i drugom.....nek doniraju i pomazu koga i sta hoce al nek ne koriste to za politicke poene. :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#9

Post by mIRCerka »

pitt wrote:Ne znam koji im je i jednom i drugom.....nek doniraju i pomazu koga i sta hoce al nek ne koriste to za politicke poene. :roll:
Slazem se, ali nakon "prijedloga" se moralo reagovati, a da nije reagovao kako jeste, garantujem ti zivotom da bi ga anatemisali kao Sasu, ne Sabahudina...

Ono sto je bolno je sto se svi fataju Srebrenice kad im odgovara.
Iskreno, ima i drugih mjesta kojima je potrebna slicna ako ne i ista pomoc, ali nekako najvise pluseva u mahali zarade oni sto "rade" za Srebrenicu...

FUJ FUJ FUJ
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#10

Post by SA 071 »

mIRCerka wrote:
prleitihi wrote:Zašto "zloupotreba"?!
Ako se ne varam, prijedlozi ovakve vrste se posalju svim poslanicima sa nacrtom dnevnog reda, a ne izbacuju se bas onda kad je live prijenos, i kad su kamere tu. Zasto zloupotreba? Zato sto je vecina raje s foruma od mene licno procitala da je Lagumdzija, koliki god da je narcis, stan u svom vlasnistvu, u koji se za vrijeme njegovog krpljenja u Svedskoj nakon teskog ranjavanja, uselila sehidska porodica, PREPISAO stan na tu istu porodicu, i ne prica okolo. Zato sto vecina politicara koji doniraju i pozamasne svote novca za humanitarne akcije zamole za "anonimnost" jer, ako cemo vec mak na konac, sevap o kojem se telali se ne pise ko sevap.
Zato sto je sramota da se za povratnike u IB preko DOSTA! mailing liste ogranizuje skupljanje skolskog materijala i knjiga.
Da li trebam da pisem i o tome da se doticnoj stranci poljuljala stolica, pa je potrebno ganjati podrsku na sve strane?
Eto zato.
PS Ja sam svjesna cinjenice da ce biti komentara tipa: ma mIRCi je truli SDPovac bla bla bla, ali potrazi temu pomoci djeci iz Sapne pa ces vidjeti pohvalu za jednog SDAovca koji je sredio prijevoz za blizance do skole.

Pomoc nema stranacku ni nacionalnu pripadnost, ali ako se izgubi ljudskost u svemu tome, onda je pomoc nekako ukaljana.
Koja suprotnost. S jedne strane poklanja stanove, a s druge strane uzima bespovratni kredit od fakulteta za kupovinu stana. Da ne spominjem one stvari sto je klepio iz stana u koji se uvalio u ratu. Da nije taj slucajno stan prepisao toj porodici. Dosada je ta porodica sigurno delozirana iz njega.
:lol:

P.S. Mani se idolopoklonistva. A Zvizdic je jedan od rijetkih ljudi iz SDA koji mi se cini postenim. Da je profesionalan i odgovoran po pitanju posla, to sam se licno uvjerio, ali mi se cini da je covjek ok i ne vidim razlog zasto ovoliko kenjas na njega zbog ovoga, kada se zna da je za njegovog mandata Kanton svake godine skupljao sredstva od svojih radnika, zastupnika i sl. za Srebrenicu. Da bar i ovaj Silajdzic hoce nastaviti takve akcije.

P.P.S. Cini mi se da citavu situaciju zelis iskoristiti za promociju tog SDPovog zastupnika/vijecnika. Steta sto se nije prvi sjetio...
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#11

Post by mIRCerka »

Idolopoklonstvo? Ne.
promocija vijecnika? Ne.
Jedno veliko hvala? Da.

Zasto? Zato sto taj gest smatram humanijim.

Ali ne..mIRCi je idolopoklonik LAgumdzije...bla bla...bla bla bla bla bla blaaa...blaaaaaa blaaaa

mIRCI je komunjara...bla bla bla bla bla..

dajte SDAovci (ako cemo vec titulirat ljude bezze) kupite si novo pakovanje zvaka, ova prica vam se izlizala.
PS I bjese kako rekoh. Ne vidite dalje od "partijske knjizice" :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#12

Post by senada »

Iz kojih sredstava se finansiraju kantoni? Koja je svrha njihovog postojanja?
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#13

Post by prleitihi »

mIRCerka wrote:
prleitihi wrote:"Pudaric ne pominje, Zlatko pominje"

Saša ne pominje, Zvizdić pominje!

Jakog ti objašnjenja!

Da li bi ti i dalje držala do procedure da je kojim slučajem Zvizdić rekao - ja ću osigurati pare za svu djecu?

U prvom komentaru pišeš da Zvizdić PREDLAŽE, a u posljednjem komentaru pišeš da Zvizdić ODREĐUJE!? Hoćeš se dogovoriti sa sobom? Ili sa Zvizdićem? :oops:
Ja sam dogovorena sa sobom :D Njegov prijedlog se shvatio kao EVO STA TREBAMO RADITI SADA, sto je, posto je on Predsjedavajuci, vidjeno kao pokusaj ODREDJIVANJA.

Bih drzala do procedure, vjerovao ili ne, jer i sama primam platu od necije donacije, tako da ZNAM da te pare ne bi dosle do djece u punom iznosu.
Bi drzala do procedure jer nije Skupstina kantona necija privatna prcija pa da svako moze da radi sta mu je slijepom crijevu cejf. Bi mi smetalo da je Zvizdic, Sasa, Peti deseti to javno rekao, jer ja u svemu tome vidim LICNU PROMOCIJU.
Klasičan primjer virtuozne budalaštine!
Čuj "Njegov prijedlog se shvatio kao EVO STA TREBAMO RADITI SADA"!? I to znači da svi poslanici moraju za to dići ruke?! Po toj logici Zlatko treba samo doći do pozicije predsjedavajućeg Parlamentarne skupštine i da predloži određene zakone (o opljačkanoj imovini, amandmane, dvostruku stopu...) i to će se shvatiti "kao EVO STA TREBAMO RADITI SADA"?! I odmah će svi za to morati glasati?! Nadam se da uviđaš koliko si površna u svojim razmišljanjima!
Dobro je da sa ovakvom (ne)logikom uopće i postoje ljudi koji će tebi dati (donirati - udijeliti!) platu!
A s obzirom na to da si i baba gatara (pa znaš da te pare ne bi došle do djece u punom iznosu!?), de mi reci kada možemo očekivati snijeg, hoće li Bush iz Iraka povući svoje snage i da li će Silajdžić i na narednim izborima pričati o ukidanju Republike Srpske (ovo zadnje znam da hoće!)!?
A ne smeta ti kada Željko Komšić, u početku deklarisani ateista, pa kasnije kada je vidio da mu to nije baš politički oportuno - postaje deklarisani agnostik, zarad političkih poena ode na ponoćku, kada Zlatko odjednom počne pričati o klanjanju Bajram namaza, jer dobro zna da je biračko tijelo SDP-a najvećim dijelom bošnjačko, ne smeta ti stalno pominjanje 12-13 Zlatkovih operacija itd. To što ti misliš da političari ne bi smjeli raditi na ličnoj promociji to više govori o tvojoj naivnosti i nerazmišljanju! Misliš da Zlatko ne prima platu iz Parlamenta zato što mu ne treba tih 2-3 hiljade maraka? Misliš da se tu ne radi o ličnoj promociji?
Neko je davno rekao - politika je kurva, svakodnevno koketiranje, s tim što je neko manji, a neko veći makijavelista!

Da, i sam sam SDP-ovac, ali kako želim da budem savršen, isto tako želim da i Stranka za koju glasam bude savršena. Zbog toga ovolika (samo)kritičnost!

A ti - počni malo razmišljati, za promjenu!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#14

Post by mIRCerka »

prleitihi wrote:
mIRCerka wrote:
prleitihi wrote:"Pudaric ne pominje, Zlatko pominje"

Saša ne pominje, Zvizdić pominje!

Jakog ti objašnjenja!

Da li bi ti i dalje držala do procedure da je kojim slučajem Zvizdić rekao - ja ću osigurati pare za svu djecu?

U prvom komentaru pišeš da Zvizdić PREDLAŽE, a u posljednjem komentaru pišeš da Zvizdić ODREĐUJE!? Hoćeš se dogovoriti sa sobom? Ili sa Zvizdićem? :oops:
Ja sam dogovorena sa sobom :D Njegov prijedlog se shvatio kao EVO STA TREBAMO RADITI SADA, sto je, posto je on Predsjedavajuci, vidjeno kao pokusaj ODREDJIVANJA.

Bih drzala do procedure, vjerovao ili ne, jer i sama primam platu od necije donacije, tako da ZNAM da te pare ne bi dosle do djece u punom iznosu.
Bi drzala do procedure jer nije Skupstina kantona necija privatna prcija pa da svako moze da radi sta mu je slijepom crijevu cejf. Bi mi smetalo da je Zvizdic, Sasa, Peti deseti to javno rekao, jer ja u svemu tome vidim LICNU PROMOCIJU.
Klasičan primjer virtuozne budalaštine!
Čuj "Njegov prijedlog se shvatio kao EVO STA TREBAMO RADITI SADA"!? I to znači da svi poslanici moraju za to dići ruke?! Po toj logici Zlatko treba samo doći do pozicije predsjedavajućeg Parlamentarne skupštine i da predloži određene zakone (o opljačkanoj imovini, amandmane, dvostruku stopu...) i to će se shvatiti "kao EVO STA TREBAMO RADITI SADA"?! I odmah će svi za to morati glasati?! Nadam se da uviđaš koliko si površna u svojim razmišljanjima!
Dobro je da sa ovakvom (ne)logikom uopće i postoje ljudi koji će tebi dati (donirati - udijeliti!) platu!
A s obzirom na to da si i baba gatara (pa znaš da te pare ne bi došle do djece u punom iznosu!?), de mi reci kada možemo očekivati snijeg, hoće li Bush iz Iraka povući svoje snage i da li će Silajdžić i na narednim izborima pričati o ukidanju Republike Srpske (ovo zadnje znam da hoće!)!?
A ne smeta ti kada Željko Komšić, u početku deklarisani ateista, pa kasnije kada je vidio da mu to nije baš politički oportuno - postaje deklarisani agnostik, zarad političkih poena ode na ponoćku, kada Zlatko odjednom počne pričati o klanjanju Bajram namaza, jer dobro zna da je biračko tijelo SDP-a najvećim dijelom bošnjačko, ne smeta ti stalno pominjanje 12-13 Zlatkovih operacija itd. To što ti misliš da političari ne bi smjeli raditi na ličnoj promociji to više govori o tvojoj naivnosti i nerazmišljanju! Misliš da Zlatko ne prima platu iz Parlamenta zato što mu ne treba tih 2-3 hiljade maraka? Misliš da se tu ne radi o ličnoj promociji?
Neko je davno rekao - politika je kurva, svakodnevno koketiranje, s tim što je neko manji, a neko veći makijavelista!

Da, i sam sam SDP-ovac, ali kako želim da budem savršen, isto tako želim da i Stranka za koju glasam bude savršena. Zbog toga ovolika (samo)kritičnost!

A ti - počni malo razmišljati, za promjenu!
Ja razmisljam prle, i ne vidim Komsicevu ponocku kao self promociju...ako nisi gledao TV tad, on je novinarki rekao Ja bih da ne snimamo ovo... obzirom da je kao ateista uvijek sa rajom ili familijom isao na ponocku...kao i moj djed koji veze sa katolicanstvom imao nije...to je vise bila stvar opce kulture... ne samopromocije....
sto se zlatka i para tice, nemam informacija osim sto mi Avaz volshebno ponudi :D posto nisam SDPovac, nisam "clan".

to za babu gataru ostavi za svoj komsiluk i mahalu :D

Da, pare ne bi dosle direktno do djece, jer ipak UPRAVA SKOLE najbolje zna sta je djeci potrebno za skolu. Razmisljam, i previse, pa svaka akcija u koju se ukljucim bude konkretizovana do maximuma, da je sto manje para u igri. Bas zbog svega sto sam vidjela svojim ocima u ovih, jos malo pa 10 godina mog rada na mjestu prevodioca ... znas prle, nije u pitanju razmisljanje, vec je u pitanju dizanje guzice sa stolice...
eto, toliko od mene, pita je stigla, pa se citamo kasnije :D

svako dobro :D
PS Ne, nisam razmisljala ranije da dokumentujem mnoga od sranja koja su se desavala po raznim organizacijama i akcijama, jer sam bila i navina i ubijedjena da su svi kao ja. Nazalost.
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#15

Post by prleitihi »

Dobro je pa nisu svi k'o ti, prevodioci!
Sad znam zasto nemas običaj razmišljati. Tvoj posao je samo prevođenje tuđeg razmišljanja. Ipak, koliko god ti mislila suprotno, to nije isto kao kad ti razmišljaš!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#16

Post by mIRCerka »

prleitihi wrote:Dobro je pa nisu svi k'o ti, prevodioci!
Sad znam zasto nemas običaj razmišljati. Tvoj posao je samo prevođenje tuđeg razmišljanja. Ipak, koliko god ti mislila suprotno, to nije isto kao kad ti razmišljaš!
I kao i obicno, kad neko iznese svoje misljenje, slijedi salva uvreda, ili makar pokusaja istih :D

sva sreca, imam virtualni pancir, inace bi me tvoje rijeci pogodile direktno u srce :D

lijep pozdrav

PS Mogao bi se drzati teme, al tesko je to vidim. Cak i ja sa ogranicenim prevodilackim umom uspijevam ostati makar jednom tipkom na temi.

Jos jednom, svaka cast na reakciji vijecniku SDP-a. (vidis kloncicu da nije tesko)
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#17

Post by prleitihi »

Teme sam se držao dok nisam pobio i tvoj zadnji kvaziargument :oops:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#18

Post by mIRCerka »

prleitihi wrote:Teme sam se držao dok nisam pobio i tvoj zadnji kvaziargument :oops:
Kloncicu, pobijas argumente na isti nacin kao sto si pobijao i prije, prije nego si se okacio na plakat :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#19

Post by prleitihi »

A da mi prevedeš, za promjenu, svoje razmišljanje?
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#20

Post by mIRCerka »

prleitihi wrote:A da mi prevedeš, za promjenu, svoje razmišljanje?
to je kao da vrhunskom informaticaru pricam o operaciji sabiranja pomocu racunaljke :D

zaboravi, uzivaj :D

PS jesi li ti iz Novog Sarajeva? :D znas li koje ti glasacko mjesto?
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#21

Post by amrino »

Joj ma sta bi mi bez SDP- a ?! :P
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#22

Post by Vingo »

Ja ne znam jel tebi i bosanCu ova amrino neka jaranica, ali naprosto ovo moram podijeliti JA GLUPLJI LIK DUGO NE SRETOH U CYBERU....
PS Jel Prle Joker?
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#23

Post by amrino »

Vingo wrote:Ja ne znam jel tebi i bosanCu ova amrino neka jaranica, ali naprosto ovo moram podijeliti JA GLUPLJI LIK DUGO NE SRETOH U CYBERU....
PS Jel Prle Joker?
:shock:

ooo sta stebe iznervira sreco ?
da nisi kojim slucajem SDP-ovac?
pa pocrvenio od bjesa? :x

ili si mozda pozelenio od ljubomore? :D
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#24

Post by Maksim »

vingo, amrino je koka sa misljenjem (nisam siguran da li sam upotrijebio ispravan pojam) muskarcine
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#25

Post by mIRCerka »

Vingo wrote:Ja ne znam jel tebi i bosanCu ova amrino neka jaranica, ali naprosto ovo moram podijeliti JA GLUPLJI LIK DUGO NE SRETOH U CYBERU....
PS Jel Prle Joker?
:-) :dance:

nemoj dirat amrino ba, mracni su mi forumski dani ako nju ne citam :D

ona ti se nesto plaho "slaze" sa drugom mi u mene...

a nije nam drugarica :D
Post Reply