Ko umjesto Komšića?

Vingo

Post by Vingo » 31/01/2007 11:06

Delozirana si....dzaba ti sad poljupci.... :D

(Nego ja fakat ne znam sta da cinim.......cemu da se nadam....za koga da glasam....) Hajmo jos malo politickog marketinga, da se odlucim vise...

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 31/01/2007 11:08

Vingo wrote:Delozirana si....dzaba ti sad poljupci.... :D

(Nego ja fakat ne znam sta da cinim.......cemu da se nadam....za koga da glasam....) Hajmo jos malo politickog marketinga, da se odlucim vise...
cekam informacije o ovom iz BPS, ako ne bude ni on ok, moracu ici partijskom linijom...

sofist

Post by sofist » 31/01/2007 11:52

Kobajagi Komsic postavio neke standarde pa sad belaj ko ce ga naslijediti. :lol:

apoliticni_politikant

Post by apoliticni_politikant » 31/01/2007 13:42

mIRCerka wrote:

cekam informacije o ovom iz BPS, ako ne bude ni on ok, moracu ici partijskom linijom...
Samo ti raspali partijskom linijom(ako bas moras) mada ti partija nije ponudila bogzna sta.
Zalosno je da jos uvijek oni koji imaju barem malo politicke svijesti,moraju razmisljati na nacin" POSTO NE ZNAM ZA KOGA BIH GLASAO,ONDA CU ILI PARTIJSKOM LINIJOM ILI IZABRATI NAJMANJE "LOSEG" KANDIDATA.
JA ZNAM ZA KOGA NE BIH GLASAO, DEFINITIVNO A TO SU GOSPODA ZVIZDIC I TRBIC,TE PINK PANTER SAMOPROGLASENI NACELNIK AUTOLIMAR,KOJI RECE DA JE ZAVRSIO VISU SKOLU TE DA MU ZA VISOKU FALE JOS TRI ISPITA.
Svi ostali racunajuci i BPS-ovog i GDS-ovog pa cak i HDZ-ovog kandidata manje su zlo, i sve je ostalo stvar licnog izbora.

POZZ

dijaliza

Post by dijaliza » 31/01/2007 13:46

Fazlija je beton! Smrt fašizmu![/img]

Vingo

Post by Vingo » 31/01/2007 13:56

apoliticni_politikant wrote:
mIRCerka wrote:

Samo ti raspali partijskom linijom(ako bas moras) mada ti partija nije ponudila bogzna sta.
Zalosno je da jos uvijek oni koji imaju barem malo politicke svijesti,moraju razmisljati na nacin" POSTO NE ZNAM ZA KOGA BIH GLASAO,ONDA CU ILI PARTIJSKOM LINIJOM ILI IZABRATI NAJMANJE "LOSEG" KANDIDATA.
JA ZNAM ZA KOGA NE BIH GLASAO, DEFINITIVNO A TO SU GOSPODA ZVIZDIC I TRBIC,TE PINK PANTER SAMOPROGLASENI NACELNIK AUTOLIMAR,KOJI RECE DA JE ZAVRSIO VISU SKOLU TE DA MU ZA VISOKU FALE JOS TRI ISPITA.
Svi ostali racunajuci i BPS-ovog i GDS-ovog pa cak i HDZ-ovog kandidata manje su zlo, i sve je ostalo stvar licnog izbora.

POZZ
Za razliku od tvoje koja je ponudila - samo bog zna sta....

Nancy Drew

Post by Nancy Drew » 31/01/2007 14:04

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:43, edited 1 time in total.

Dirty Harry

Post by Dirty Harry » 31/01/2007 14:07

4. februar

mIRCerka

Post by mIRCerka » 31/01/2007 14:08

apoliticni_politikant wrote:
mIRCerka wrote:

POZZ
Partija je ponudila divnog covjeka, ponudila super sportistu, i totalnog politickog anonimusa!!! To je ono sto mi smeta. Ali opet, kad skontam, mandat je 1,5 godina, tako da niko bolji sigurno nece ostaviti svoje sigurno radno mjesto radi 18 mjeseci nacelnikovanja...

Ja sam inace zagovornik izlaska na izbore, i mislim da bi bilo licemjerno da sad kazem NECU GLASATI jer fakat NEMAM ZA KOGA.
A to kakav je ko politicar, i kakvi bi bili ko nacelnici necu da citam izmedju redova niti da konsultujem Aziru sa kasikama, vec bi trebalo da to cujemo direktno od njih.

Vingo

Post by Vingo » 31/01/2007 14:10

Ja bih mogla po nacionalnoj osnovi glasati....

Nancy Drew

Post by Nancy Drew » 31/01/2007 14:12

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:43, edited 1 time in total.

mIRCerka

Post by mIRCerka » 31/01/2007 14:13

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
jel' se meni cini ili je izbor jednonacionalan?

Vingo

Post by Vingo » 31/01/2007 14:19

Nancy Drew wrote:Tužno je čitati sve ove komentare koje postavljaju pametni, mladi ljudi koji sjede za komp, kucaju i jadikuju a većina ih u glavi ima dva puta više od svakog vašeg kandidata. A vidim i da vas ima puno iz N. Sarajeva.

U moje vrijeme uvijek su papci bili predsjednici razreda, omladinski funkcioneri i sl. Uvijek su se gurali naprijed a mi ('gradska raja') smo stajali sa strane i govorili' joj vidi mu glave' i tako to.
Izgleda da se ništa promijenilo nije....
Ja sam tu tuznu cinjenicu opservirala prije jedno 10 strana....(stavljajuci, naravno, sebe u kontekst mlade i pametne)...
Ali ja ne mogu u politiku....Imam tezak PMS i lako se rasplacem.
:-)

Nancy Drew

Post by Nancy Drew » 31/01/2007 14:23

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:42, edited 1 time in total.

dijaliza

Post by dijaliza » 31/01/2007 14:28

Odstreljivanje problema u opštini Novo Sarajevo
U proteklom periodu, upravo neki "viši" politički interesi htjeli su da unište jednu od rijetkih i voljenih oaza našeg života u Novom Sarajevu. Planirana je gradnja velike betonske saobraćajnice i mosta preko Vilsonovog šetališta, simbola naše općine. Uvjeravam Vas da ovakvi planovi, dok sam ja na čelu općine, ne mogu imati nikakvu šansu za uspjeh - izjavio je Nedžad Fazlija.

Dolaskom demokratije na naše prostore došlo je i do mnogobrojnih nelogičnosti i apsurda koji nas okružuju kako u vlastitom komšiluku, tako i u gradu, pa i državi. Osim naizgled sloboda i prava koja "kao" nismo imali ranije, dobili smo i gomilu neukusa i uništenja, a sve navodno u cilju napretka. Tako smo svjedoci izgradnje mnogobrojnih betonskih zdanja na mjestima gdje su "u ona vremena" planirana i građena igrališta, sportsko-rekreativni centri i slični objekti korisni za čovjeka koji živi u betonom opasanom gradu, pa tako danas imamo nezanemariv broj tržnih centara i objekata čija namjena baš i nije pretjerano korisna u odnosu na ono što gubimo njihovom izgradnjom.

Već neko vrijeme se priča o bravuroznom projektu izgradnje betonske saobraćajnice i mosta koji bi Vilsonovo šetalište, jedno od rijetko preostalih zelenih banja u središtu glavnog grada pretvorio u zgražavajući prostor prepun smoga i prljavštine. Time ne samo da bismo izgubili još jedna "pluća grada" nego bi i ogroman broj bivših dječaka i djevojčica izgubio uspomene zabilježene na nekom drvetu, mala raja bi izgubila savršenu stazu za rolanje, jutarnje i večernje džoging sesije bi se morale premjestiti negdje drugo i vjerovatno ne toliko blizu da možeš i "prošetati do kuće".

Ne treba ni spominjati koliku bi štetu gradnja nekakve betonske saobraćajnice predstavljala za okolinu i stanovnike na tom području jer bi im uklanjanjem barem i jednog drveta iz Vilsonovog šetališta uskratilo i ono malo svježeg zraka za koji se u posljednje vrijeme u bosanskohercegovačkoj prijestonici borimo.

Ali imamo šansu da spriječimo još jednu bezumnost i jasno kažemo da nas interesuje život, a ne besciljno nizanje betonskih ploča pa makar ono skratilo put od tačke A do tačke B za 10 minuta ili pola sata. Dolaze nam opšinski izbori na kojima imamo priliku odabrati život i dati svoj doprinos očuvanju istinskih vrijednosti našeg postojanja. Pravim odabirom ličnosti koja će predstavljati i na kraju krajeva odlučivati o nečemu tako bitnom kao što je, nije nimalo pretjerano reći, rješavanje pitanja zdravog života u glavnom gradu Bosne i Hercegovine možemo učiniti daleko više za sebe, društvo i svakako okoliš nego da samo stojimo u mjestu i međusobno gunđamo kako nam ama baš ništa ne valja.

Postavlja se pitanje, ko bi mogao uraditi nešto u tom domenu, jer smo i sami svjedoci da se ljudska prava i zaštita okoliša minoriziraju u svakom mogućem pogledu. I onda nam stigne jedna jako lijepa vijest. Nedžad Fazlija, višestruki bh šampion u streljaštvu, učesnik velikog broja domaćih, regionalnih i svjetskih sportskih događaja u plavo-žutom dresu je odlučio podići svoj glas i svojom kandidaturom na opštinskim izborima jasno izraziti neslaganje sa uništenjem Vilsonovog šetališta u svrhe ubrzanja života u našem ionako prilično zdravstveno načetom gradu.

U razgovoru sa Nedžadom Fazlijom, predstavnikom SDP-a na lokalnim izborima čuli smo njegov vrlo jasan i decidan stav o ovom važnom pitanju: "U proteklom periodu, upravo neki "viši" politički interesi htjeli su da unište jednu od rijetkih i voljenih oaza našeg života u Novom Sarajevu. Planirana je gradnja velike betonske saobraćajnice i mosta preko Vilsonovog šetališta, simbola naše općine. Uvjeravam Vas da ovakvi planovi, dok sam ja na čelu općine, ne mogu imati nikakvu šansu za uspjeh."

Lijepo zvuče ove riječi i raduje činjenica da dolaze od strane jednog uglednog sportiste koji je odlučio izraziti svoje mišljenje te, uključivši se u politički život, napraviti bitnu promjenu u razmišljanju onih kojima baš i nije jasno zašto je ta "ulica sa puno drveta" toliko važna i zašto je na kraju krajeva ne treba uništavati nego njegovati. Poznavajući Nedžada, ne samo po izvandrednim sportskim rezultatima, nego i kao izuzetno pametnog i slojevitog čovjeka u našem moralno i vrijednosno ugroženom društvu, možemo samo da mu vjerujemo i, što i Vama preporučujemo, damo svoj glas za njega.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 31/01/2007 14:37

Nancy Drew wrote:
Vingo wrote:
Nancy Drew wrote:Tužno je čitati sve ove komentare koje postavljaju pametni, mladi ljudi koji sjede za komp, kucaju i jadikuju a većina ih u glavi ima dva puta više od svakog vašeg kandidata. A vidim i da vas ima puno iz N. Sarajeva.

U moje vrijeme uvijek su papci bili predsjednici razreda, omladinski funkcioneri i sl. Uvijek su se gurali naprijed a mi ('gradska raja') smo stajali sa strane i govorili' joj vidi mu glave' i tako to.
Izgleda da se ništa promijenilo nije....
Ja sam tu tuznu cinjenicu opservirala prije jedno 10 strana....(stavljajuci, naravno, sebe u kontekst mlade i pametne)...
Ali ja ne mogu u politiku....Imam tezak PMS i lako se rasplacem.
:-)
Image

za Fazliju glasati.....ako ništa zbog ovoga

http://www.sarajevo-x.com/clanak/070131041
Vodim i cuku na glasanje :D

Nancy Drew

Post by Nancy Drew » 31/01/2007 14:39

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:41, edited 1 time in total.

Vingo

Post by Vingo » 31/01/2007 14:41

A gdje su biralista...? Jel isto ko na opcim?

mIRCerka

Post by mIRCerka » 31/01/2007 14:44

Vingo wrote:A gdje su biralista...? Jel isto ko na opcim?
miswim da jecte..smujc...

Rania

Post by Rania » 31/01/2007 14:46

dijaliza wrote: Planirana je gradnja velike betonske saobraćajnice i mosta preko Vilsonovog šetališta, simbola naše općine. Uvjeravam Vas da ovakvi planovi, dok sam ja na čelu općine, ne mogu imati nikakvu šansu za uspjeh - izjavio je Nedžad Fazlija.
odluka je pala - konacno! Hvala dijalizi :)

(da nisam dzaba natjerala 30 ljudi da potpisu peticiju)

bedbin12

Post by bedbin12 » 31/01/2007 16:06

zasto bi me iskljuicili sto govorim istinu e bas ste mi vi neka Sarajevska raja , ma SVI STE VI PASLI !
neznam gdje sam vas uvrijedio istina boli to je fakat a vidim da ni ovaj forum vise nije ko sto je nekad na pocetku bio !
Blago nama sa vama!
SRETNO! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

mIRCerka

Post by mIRCerka » 31/01/2007 16:08

bedbin12 wrote:zasto bi me iskljuicili sto govorim istinu e bas ste mi vi neka Sarajevska raja , ma SVI STE VI PASLI !
neznam gdje sam vas uvrijedio istina boli to je fakat a vidim da ni ovaj forum vise nije ko sto je nekad na pocetku bio !
Blago nama sa vama!
SRETNO! 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
bedbin12
Upisano: 31/01/2007 16:06
Član od: 17 jan 2007 Poruke: 9
clan si 14 dana i vec si uspio ocijeniti kakav je bio i kakav je sada...
wow.,.

nego to PASLI ostavi za sebi bliskih ljudi...

kon-tiki

Post by kon-tiki » 31/01/2007 19:40

emina_22 wrote:Image
101 RAZLOG ZA GLAS NEDZADU FAZLIJI!!!

Imao sam vise puta priliku u raznim situacijam pratiti kako se ponasa i slusati kako razmislja i govori taj kulturni i veoma disciplinovani covjek.

Uvijek usmjeren na temu, bas kao sto je svo njegovo sportsko bice na tsrijelistu skoncentrisano na centar mete;

Ko imalo poznaje streljacki sport, sjetice se koliko i duhovne i fizicke snage treba taj sport za postizanje vrhunskih rezultata;

Odusevljavala me je i njegova kultura i strpljenje, kada bi u miljeu sportske politike, stalozeno, odvazno ali veoma argumentovano, zastupajuci uvijek pravdu, deklasirao svoje nekorektne i agresivne protivnike i manipulante.

Uvjeren sam da je Novom Sarajevu potreban takav covjek, i da nam glas dat njemu nece otici niz Miljacku.

bedbin12

Post by bedbin12 » 31/01/2007 20:25

UPRAVU SI PRAVI STRELAC! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

bedbin12

Post by bedbin12 » 01/02/2007 07:52

Momak je ziv , sretan i ponosan !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Sta vam mogu ja sada , kada vas je Lagumdzija zalozio! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Post Reply