Srebrenica Miloševiću kao ustupak za Dayton

bedrudin
Posts: 194
Joined: 08/09/2006 15:06

#1 Srebrenica Miloševiću kao ustupak za Dayton

Post by bedrudin »

Muhamed Šaćirbegović optužio Richarda Holbrookea i Carla Bildta za trgovinu sa Srbima

SARAJEVO - Zaštićene zone UN-a Srebrenica i Žepa predane su Srbima u ljeto 1995. u sklopu dogovora nekih predstavnika međunarodne zajednice i Slobodana Miloševića, koji je time uvjetovao potpisivanje Daytonskog sporazuma, ustvrdio je bivši ministar vanjskih poslova BiH Muhamed Šaćirbegović za današnji Dnevni avaz.

- Na dan kada je Srebrenica padala, pokušao sam osigurati pomoć za taj grad, ali Carl Bildt, koji je bio posrednik u pregovorima, rekao mi je da pomoć neće biti poslana. Također mi je rekao da ni Žepa ni Goražde neće biti zaštićeni kroz mandat UN-a i NATO-a - kaže Šaćirbegović. Rekao je da tek danas uviđa razmjere dogovora Miloševića i Ratka Mladića s jedne strane te Bernarda Janviera, Jasushija Akashija, Carla Bildta i izaslanika Richarda Holbrookea s druge.

Holbrooke (desno) i Bildt (u sredini) odbili su pomoći Srebrenici- Ti susreti održani su krajem svibnja i početkom lipnja 1995. godine, a zadnji pred sam pad Srebrenice. Tada sam počeo sumnjati da je cilj udovoljiti Miloševićevim uvjetima za potpisivanje sporazuma koji će na kraju biti nazvan Daytonski - izjavio je Šaćirbegović za sarajevski dnevnik.

On je s Holbrookeom, tadašnjim američkim izaslanikom za Balkan, prvi put razgovarao u avionu State departmenta na letu prema Splitu početkom kolovoza 1995., nakon pada Srebrenice i Žepe te pokolja tisuća Bošnjaka. Tada je, prenosi Avaz, imao vrlo čudan razgovor s Holbrookeom, koji je stalno inzistirao na tome da se mora trgovati Goraždom, trećom bošnjačkom enklavom u istočnoj Bosni, koja na kraju ipak nije predana Srbima. Šaćirbegović smatra da je Holbrookeov cilj “bio održati dogovor s Miloševićem i nakon što su počinjeni masakri u Srebrenici i Žepi”.

- Možda ubojstvo tisuća ljudi nije bilo očekivano, ali kršenje rezolucija Vijeća sigurnosti i NATO-a unaprijed je planirano. U tom te organizacije nisu sudjelovale, a nije ni Nizozemska.

Možda ubojstvo tisuća ljudi nije bilo očekivano, ali kršenje rezolucija Vijeća sigurnosti i NATO-a unaprijed je planirano

Šaćirbegović
To je bila odluka nekoliko velikih sila ili, preciznije, nekoliko posrednika u balkanskoj krizi koji su osjećali da imaju pravo kockati se i trgovati tuđim životima. Na primjer, znam da je tadašnja ambasadorica SAD-a u UN-u Madeleine Albright pokušala spriječiti ovaj dogovor - tvrdi Šaćirbegović. Osvrćući se na izjavu haaške tužiteljice Carle del Ponte da su predstavnici međunarodne zajednice unaprijed znali što će se dogoditi u Srebrenici, Šaćirbegović je rekao da on, kao i tužiteljica, zna da joj nikad neće biti dozvoljeno pokrenuti istragu protiv tih osoba.

...a mnoge cinjenice govore da je srebrenica prodana i od strane nekih iz vrha ratnog rukovodstva bih, tacnije zamijenjena za vogoscu i ilijas, samo sto se nije racunalo na onolike zrtve.
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#2 Re: Srebrenica Miloševiću kao ustupak za Dayton

Post by danas »

bedrudin wrote: ...a mnoge cinjenice govore da je srebrenica prodana i od strane nekih iz vrha ratnog rukovodstva bih, tacnije zamijenjena za vogoscu i ilijas, samo sto se nije racunalo na onolike zrtve.
zar ovo vec i djeca ne znaju? :roll:
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#3

Post by lindjo »

ne znam ja ...ko je sa kim bio u talu?
Grom iz vedra neba
Posts: 1485
Joined: 25/06/2006 03:05

#4

Post by Grom iz vedra neba »

Pokret Majke Srebrenice vec odavno govori da je glavni krivac genocida u Srebrenici srpska vojska, a potom UN, prvo je dokazano u presudi Krsticu, a za drugo postoji obilna dokumentacija, a izgleda da neki srebrenicani u Holandiji pokusavaju pokrenuti i ovo pitanje...

...naravno srpski lobiji su odavno ubacili sjeme sumnje da postoji i treca odgovornost, a to je navodna razmjena teritorija, za sto ne postoje nikakvi dokazi, a ni Majke Srebrenice nikada nisu optuzile BiH za tako nesto, jer je ocigledno cilj srpskih radikala da relativizuju zlocin i da usmjere pricu sa Ratka Mladica, na Ilijas i Vogoscu :-) Ovdje fali elementarno poznavanje logike, a to je da ne mozes trgovat necim sto ne posjedujes. Srebrenica je bila UN-ova enklava, demilitarizirana, a Vogosca je bila srpska. Medjutim uvijek ce biti teoreticara zavjere, mazohista koji ce prodati i vlastitu dusu zato sto ne mogu ocima vidjet one Mlade Muslimane, koji su im srusili Tita i partija :-)
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#5

Post by lindjo »

..alija je prod'o srebrenicu...pitaj danas... 8) ..

a mozes konsultovat i bosnjacki kongres trojanaca u cemerici ...:lol:
User avatar
Topla voda
Posts: 8148
Joined: 06/11/2006 23:59
Location: Auberge

#6

Post by Topla voda »

Pokret Majke Srebrenice vec odavno govori da je glavni krivac genocida u Srebrenici srpska vojska, a potom UN, prvo je dokazano u presudi Krsticu, a za drugo postoji obilna dokumentacija, a izgleda da neki srebrenicani u Holandiji pokusavaju pokrenuti i ovo pitanje...

...naravno srpski lobiji su odavno ubacili sjeme sumnje da postoji i treca odgovornost, a to je navodna razmjena teritorija, za sto ne postoje nikakvi dokazi, a ni Majke Srebrenice nikada nisu optuzile BiH za tako nesto, jer je ocigledno cilj srpskih radikala da relativizuju zlocin i da usmjere pricu sa Ratka Mladica, na Ilijas i Vogoscu Ovdje fali elementarno poznavanje logike, a to je da ne mozes trgovat necim sto ne posjedujes. Srebrenica je bila UN-ova enklava, demilitarizirana, a Vogosca je bila srpska. Medjutim uvijek ce biti teoreticara zavjere, mazohista koji ce prodati i vlastitu dusu zato sto ne mogu ocima vidjet one Mlade Muslimane, koji su im srusili Tita i partija
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#7

Post by DONY »

lindjo wrote:..alija je prod'o srebrenicu...pitaj danas... 8) ..

a mozes konsultovat i bosnjacki kongres trojanaca u cemerici ...:lol:
Alija je prod'o i Mostar, pitaj Mostarce.....one sto su pobjegli... :-) :-)
Alija je prod'o i B.luku,pitaj Banjalucane ,koji ostavili svoj grad..
Alija bi prod'o i Sarajevo,da nije ostalo nesto Sarajlija,potpomognutih sandjaklijama i izbjeglicama da ga odbrani..
.. :x :x
Za 10-20 godina ce se pricati da nije bilo uopste rata u BIH,da j e"vanjski" agresor(Amerika) potpomognut sa placenicima iz Rumunije,Bugarske,Ukrajine snajperisao povremeno po gradovima BIH,a da su Srbi na celu sa Gen.Divjakom otjerali te "vanjske"napadace..

"Nasoj" bolesti nema lijeka..
:x
hukagrad
Posts: 87
Joined: 17/05/2006 18:25

#8

Post by hukagrad »

Opet laži kada je u pitanju podjela odgovornosti za bosnocid, a hvalospjevi sebi za ono što je učinio samoorganizirani narod da spasi što se spasiti dalo pred naletom Miloševićevih srbonacista, Tuđmanovih krofašista i Izetbegovićevih klerofašisata. Jasno je ko je izvršio genocid u Srebrenici, međutim jasna je i namjera onih koji su svojim nečinjenjem (mada im to nije bila državna obaveza), sudjelovali u pripremi Srebrenice. Negiranjem vlastite odgovornosti oni otvoreno okrivljuju Srebreničane za genocid u Srebrenici. Međutim, činjenica je da su se Srebreničani uspjeli odbraniti u vremenu najžešćih naleta Miloševićevih srbonacista, uz nesudjelovanje međunarodnog kontingenta i uz otvorenu izdaju Izetbegovićevih propovjednika. Nije samo Srebrenica takav primjer, puna ih je Bosna i Hercegovina. Ali, bez obzira na to – niko iz Izetbegovićevog tima nije odgovarao za neučinjeno ili/i za otvorenu izdaju. Naprotiv, uglavnom su unapređeni i privilegirani. Što znači da su doprinijeli onome što se dogodilo, a dogodio se: bosnocid! Ubijanje istine je ključ većine „nesporazuma“ pod bosanskim nebom. De facto, pod ružom poluistina implementiraju se bosnocidne činjenice. Naravno, za koju godinu one će biti jedina istina. Kako drugačije tumačiti postdaytonske događaje.
BimmerX
Posts: 106
Joined: 10/09/2006 01:51
Location: Daleko

#9

Post by BimmerX »

DONY wrote:
lindjo wrote:..alija je prod'o srebrenicu...pitaj danas... 8) ..

a mozes konsultovat i bosnjacki kongres trojanaca u cemerici ...:lol:
Alija je prod'o i Mostar, pitaj Mostarce.....one sto su pobjegli... :-) :-)
Alija je prod'o i B.luku,pitaj Banjalucane ,koji ostavili svoj grad..
Alija bi prod'o i Sarajevo,da nije ostalo nesto Sarajlija,potpomognutih sandjaklijama i izbjeglicama da ga odbrani..
.. :x :x
Za 10-20 godina ce se pricati da nije bilo uopste rata u BIH,da j e"vanjski" agresor(Amerika) potpomognut sa placenicima iz Rumunije,Bugarske,Ukrajine snajperisao povremeno po gradovima BIH,a da su Srbi na celu sa Gen.Divjakom otjerali te "vanjske"napadace..



"Nasoj" bolesti nema lijeka..
:x
-Aferim DONY
'vako nas nesto izgleda i sleduje... Krivo mi sto vecina bosnjaka "ravna" nas sa agresorima i krivi nase rukovodstvo ma kako to ono bilo...
-A srbi i hrvati nikada nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji...
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#10

Post by Vodenjak »

BimmerX wrote:
DONY wrote:
lindjo wrote:..alija je prod'o srebrenicu...pitaj danas... 8) ..

a mozes konsultovat i bosnjacki kongres trojanaca u cemerici ...:lol:
Alija je prod'o i Mostar, pitaj Mostarce.....one sto su pobjegli... :-) :-)
Alija je prod'o i B.luku,pitaj Banjalucane ,koji ostavili svoj grad..
Alija bi prod'o i Sarajevo,da nije ostalo nesto Sarajlija,potpomognutih sandjaklijama i izbjeglicama da ga odbrani..
.. :x :x
Za 10-20 godina ce se pricati da nije bilo uopste rata u BIH,da j e"vanjski" agresor(Amerika) potpomognut sa placenicima iz Rumunije,Bugarske,Ukrajine snajperisao povremeno po gradovima BIH,a da su Srbi na celu sa Gen.Divjakom otjerali te "vanjske"napadace..



"Nasoj" bolesti nema lijeka..
:x
-Aferim DONY
'vako nas nesto izgleda i sleduje... Krivo mi sto vecina bosnjaka "ravna" nas sa agresorima i krivi nase rukovodstvo ma kako to ono bilo... -A srbi i hrvati nikada nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji...
E vidis @Dony, za ovo obojeno treba da kazes: "Nasoj" bolesti nema lijeka..
Srecom, ne poredim se a i dobar dio ostalih sa onima koji "nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji..."

Za mene Izetbegovic i oni koji su se gurkali oko njega nikad nisu bili heroji i zaista bih se osjecao odvratno da mi tako sta na pamet padne...
A vas dvojica slobodno to pripisite manjku patriotizma... :oops:
bice_bice
Posts: 931
Joined: 07/09/2006 13:01

#11

Post by bice_bice »

Vodenjak wrote:
BimmerX wrote:
DONY wrote: Alija je prod'o i Mostar, pitaj Mostarce.....one sto su pobjegli... :-) :-)
Alija je prod'o i B.luku,pitaj Banjalucane ,koji ostavili svoj grad..
Alija bi prod'o i Sarajevo,da nije ostalo nesto Sarajlija,potpomognutih sandjaklijama i izbjeglicama da ga odbrani..
.. :x :x
Za 10-20 godina ce se pricati da nije bilo uopste rata u BIH,da j e"vanjski" agresor(Amerika) potpomognut sa placenicima iz Rumunije,Bugarske,Ukrajine snajperisao povremeno po gradovima BIH,a da su Srbi na celu sa Gen.Divjakom otjerali te "vanjske"napadace..



"Nasoj" bolesti nema lijeka..
:x
-Aferim DONY
'vako nas nesto izgleda i sleduje... Krivo mi sto vecina bosnjaka "ravna" nas sa agresorima i krivi nase rukovodstvo ma kako to ono bilo... -A srbi i hrvati nikada nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji...
E vidis @Dony, za ovo obojeno treba da kazes: "Nasoj" bolesti nema lijeka..
Srecom, ne poredim se a i dobar dio ostalih sa onima koji "nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji..."

Za mene Izetbegovic i oni koji su se gurkali oko njega nikad nisu bili heroji i zaista bih se osjecao odvratno da mi tako sta na pamet padne...
A vas dvojica slobodno to pripisite manjku patriotizma... :oops:
ti si hasta..
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#12

Post by Vodenjak »

bice_bice wrote:
Vodenjak wrote:
BimmerX wrote: -Aferim DONY
'vako nas nesto izgleda i sleduje... Krivo mi sto vecina bosnjaka "ravna" nas sa agresorima i krivi nase rukovodstvo ma kako to ono bilo... -A srbi i hrvati nikada nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji...
E vidis @Dony, za ovo obojeno treba da kazes: "Nasoj" bolesti nema lijeka..
Srecom, ne poredim se a i dobar dio ostalih sa onima koji "nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji..."

Za mene Izetbegovic i oni koji su se gurkali oko njega nikad nisu bili heroji i zaista bih se osjecao odvratno da mi tako sta na pamet padne...
A vas dvojica slobodno to pripisite manjku patriotizma... :oops:
ti si hasta..
Ma jasta sam, hecime... :roll:
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#13

Post by SA 071 »

Vodenjak wrote:
bice_bice wrote:
Vodenjak wrote: E vidis @Dony, za ovo obojeno treba da kazes: "Nasoj" bolesti nema lijeka..
Srecom, ne poredim se a i dobar dio ostalih sa onima koji "nece da priznaju krivicu pa ni onu najmanju, a kamoli da optuzuju svoje glavnje koji su sada njihovi nacionalni heroji..."

Za mene Izetbegovic i oni koji su se gurkali oko njega nikad nisu bili heroji i zaista bih se osjecao odvratno da mi tako sta na pamet padne...
A vas dvojica slobodno to pripisite manjku patriotizma... :oops:
ti si hasta..
Ma jasta sam, hecime... :roll:
Neizljecivo hasta...
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#14

Post by Patron of Formello »

Srebrenica jeste prodana.Znamo svi da je dobričina prije samog pada izvukao sve oficire iz Srebrenice i ostavio goloruk narod na milost i nemilost četnicima.Ustupci su bili koridor prema Goraždu,Vogošća i Ilijaš.
Iz Žepe nije izvukao Avdu Palića zato što isti nije bio član krim stranke SDA.
kub lajkan
Posts: 3514
Joined: 03/12/2004 19:20

#15

Post by kub lajkan »

Nije samo Vogosca i Ilijas, nego i dio Krajine...
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#16

Post by DONY »

Kada imamo ovakve i slicne teme,mislim da bi dobro upozoriti sve ucesnike da ce biti "legitimisani":
1.Gdje su bili 1992-1995
2.Ako su bili u BIH,sta su radili?
3.Ako su napustili BIH,kada i zasto?....itd

Poslije ovog"upozorenja" mnogi nebi niti pokusali ucestvovati u diskusijama. :-)
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#17

Post by Patron of Formello »

DONY wrote:Kada imamo ovakve i slicne teme,mislim da bi dobro upozoriti sve ucesnike da ce biti "legitimisani":
1.Gdje su bili 1992-1995
2.Ako su bili u BIH,sta su radili?
3.Ako su napustili BIH,kada i zasto?....itd

Poslije ovog"upozorenja" mnogi nebi niti pokusali ucestvovati u diskusijama. :-)
1. U Sarajevu.
2. Jeo govna.
3.Nisam otišao preko okeana kao neki. :D
Porodica dala 21 palog borca/šehida i imamo 3 posthumna zlatna ljiljana u porodici.
Jesam li prošao legitimisanje? :-) :-) :-)
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#18

Post by DONY »

Patron of Formello wrote:
DONY wrote:Kada imamo ovakve i slicne teme,mislim da bi dobro upozoriti sve ucesnike da ce biti "legitimisani":
1.Gdje su bili 1992-1995
2.Ako su bili u BIH,sta su radili?
3.Ako su napustili BIH,kada i zasto?....itd

Poslije ovog"upozorenja" mnogi nebi niti pokusali ucestvovati u diskusijama. :-)
1. U Sarajevu.
2. Jeo govna.
3.Nisam otišao preko okeana kao neki. :D
Porodica dala 21 palog borca/šehida i imamo 3 posthumna zlatna ljiljana u porodici.
Jesam li prošao legitimisanje? :-) :-) :-)



Kako znas da se na tebe odnosio moj post... :-)
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#19

Post by SA 071 »

Patron of Formello wrote:
DONY wrote:Kada imamo ovakve i slicne teme,mislim da bi dobro upozoriti sve ucesnike da ce biti "legitimisani":
1.Gdje su bili 1992-1995
2.Ako su bili u BIH,sta su radili?
3.Ako su napustili BIH,kada i zasto?....itd

Poslije ovog"upozorenja" mnogi nebi niti pokusali ucestvovati u diskusijama. :-)
1. U Sarajevu.
2. Jeo govna.
3.Nisam otišao preko okeana kao neki. :D
Porodica dala 21 palog borca/šehida i imamo 3 posthumna zlatna ljiljana u porodici.
Jesam li prošao legitimisanje? :-) :-) :-)
Steta sto se u takvu familiju uvukao neko kao ti.
:-)

Al' u svakom zitu ima i kukolja...
:)
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#20

Post by Patron of Formello »

SA 071 wrote:
Patron of Formello wrote:
DONY wrote:Kada imamo ovakve i slicne teme,mislim da bi dobro upozoriti sve ucesnike da ce biti "legitimisani":
1.Gdje su bili 1992-1995
2.Ako su bili u BIH,sta su radili?
3.Ako su napustili BIH,kada i zasto?....itd

Poslije ovog"upozorenja" mnogi nebi niti pokusali ucestvovati u diskusijama. :-)
1. U Sarajevu.
2. Jeo govna.
3.Nisam otišao preko okeana kao neki. :D
Porodica dala 21 palog borca/šehida i imamo 3 posthumna zlatna ljiljana u porodici.
Jesam li prošao legitimisanje? :-) :-) :-)
Steta sto se u takvu familiju uvukao neko kao ti.
:-)

Al' u svakom zitu ima i kukolja...
:)
Ne možemo svi biti preko okeanski patrioti. :oops: :D
Iako mi je malo nejasno po čemu sam ja to kao kukolj? :D
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#21

Post by SA 071 »

Patron of Formello wrote:Srebrenica jeste prodana.Znamo svi da je dobričina prije samog pada izvukao sve oficire iz Srebrenice i ostavio goloruk narod na milost i nemilost četnicima.Ustupci su bili koridor prema Goraždu,Vogošća i Ilijaš.
Iz Žepe nije izvukao Avdu Palića zato što isti nije bio član krim stranke SDA.
Pa to moze reci samo neko na koga je Risto Djogo ostavio dubok trag, a da ta neko toga nije ni svjestan...
:-)
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#22

Post by Patron of Formello »

SA 071 wrote:
Patron of Formello wrote:Srebrenica jeste prodana.Znamo svi da je dobričina prije samog pada izvukao sve oficire iz Srebrenice i ostavio goloruk narod na milost i nemilost četnicima.Ustupci su bili koridor prema Goraždu,Vogošća i Ilijaš.
Iz Žepe nije izvukao Avdu Palića zato što isti nije bio član krim stranke SDA.
Pa to moze reci samo neko na koga je Risto Djogo ostavio dubok trag, a da ta neko toga nije ni svjestan...
:-)
Moram malo Havaz,Saff i bošnjaci net pratiti i čitati da izbrišu te duboke tragove. :-) :-) :-)
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#23

Post by SA 071 »

Patron of Formello wrote:
SA 071 wrote:
Patron of Formello wrote:Srebrenica jeste prodana.Znamo svi da je dobričina prije samog pada izvukao sve oficire iz Srebrenice i ostavio goloruk narod na milost i nemilost četnicima.Ustupci su bili koridor prema Goraždu,Vogošća i Ilijaš.
Iz Žepe nije izvukao Avdu Palića zato što isti nije bio član krim stranke SDA.
Pa to moze reci samo neko na koga je Risto Djogo ostavio dubok trag, a da ta neko toga nije ni svjestan...
:-)
Moram malo Havaz,Saff i bošnjaci net pratiti i čitati da izbrišu te duboke tragove. :-) :-) :-)
Ma ne moze to tebi izbrisati niko.
Nije upitan zapis, vec kvalitet medija. Ti ne spadas u one RW. Jednom zapisano ostaje "zakucano" do kraja zivota...
:lol:
User avatar
Patron of Formello
Posts: 758
Joined: 18/10/2006 08:39
Location: SFRJ

#24

Post by Patron of Formello »

SA 071 wrote:
Patron of Formello wrote:
SA 071 wrote: Pa to moze reci samo neko na koga je Risto Djogo ostavio dubok trag, a da ta neko toga nije ni svjestan...
:-)
Moram malo Havaz,Saff i bošnjaci net pratiti i čitati da izbrišu te duboke tragove. :-) :-) :-)

Ma ne moze to tebi izbrisati niko.
Nije upitan zapis, vec kvalitet medija. Ti ne spadas u one RW. Jednom zapisano ostaje "zakucano" do kraja zivota...
:lol:
Živio tvoj SDA patriotizam. :bih: :D
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#25

Post by SA 071 »

Patron of Formello wrote: Živio tvoj SDA patriotizam. :bih: :D
:lol: :lol: :lol:

Ti po onoj "...sto manje dijete znas to si manje nestretan..."?

Blago tebi... :lol:
Post Reply