Zasto (ne)mrziti Harisa?!!!

User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#26

Post by ahmed&nedzad »

cojek wrote:Uh zaboravih reći da za Komsica nisam glasao samo jer "ste" me ovdje na saxu ubijedili da ce to biti bačen glas jer to nikako nece moci proći kod hrvata itd itd.. Tihi naravno ne dolazi u obzir, bivsi vozac autobusa mi je jos neozbiljan,,,pa sam linijom manjeg otpora otišao ka - haretu :D :D
Ista stvar, haveru, sad mi je vokri pravo. Ali neka je bar Željko pobijedio ionako.
KISNI-COVJEK
Posts: 20
Joined: 02/06/2006 22:28

#27

Post by KISNI-COVJEK »

Meni je stvarno žao,ali zelim da iskažem iskreno saucesce svim naivnim. Gospodin Hare je narcisodian i predstavljati ce glavnu kocnicu pomjeranju ove drzave iz blata u koje je duboko zapela sa sva cetiri tocka. Kada se on i njegova stranka ukoaliraju sa bivsim partijskim drugovima iz SDA kao rezultat masovnoga izlaska na biralista dobiti cemo nepromijenjeno stanje iz proteklih 15 godina i u naredne cetiri. Opet ponavljam konstataciju sa pocetka, meni je stvarno zao,ali neka nam je dragi Bog na pomoci. 8)
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#28

Post by Abu FEED el-Castro »

Gargamel wrote:
cojek wrote:Uh zaboravih reći da za Komsica nisam glasao samo jer "ste" me ovdje na saxu ubijedili da ce to biti bačen glas jer to nikako nece moci proći kod hrvata itd itd.. Tihi naravno ne dolazi u obzir, bivsi vozac autobusa mi je jos neozbiljan,,,pa sam linijom manjeg otpora otišao ka - haretu :D :D
Ista stvar, haveru, sad mi je vokri pravo. Ali neka je bar Željko pobijedio ionako.
Joj suti, srce mi se smirilo kad je proso. I dosad mi pravo lijeze, mastam o njemu kao o BH Mesiću... no posto je ovo Bosna zato i kazem da - samo mastam :roll: :sad:
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#29

Post by mala-i »

cojek wrote:
Gargamel wrote:
cojek wrote:Uh zaboravih reći da za Komsica nisam glasao samo jer "ste" me ovdje na saxu ubijedili da ce to biti bačen glas jer to nikako nece moci proći kod hrvata itd itd.. Tihi naravno ne dolazi u obzir, bivsi vozac autobusa mi je jos neozbiljan,,,pa sam linijom manjeg otpora otišao ka - haretu :D :D
Ista stvar, haveru, sad mi je vokri pravo. Ali neka je bar Željko pobijedio ionako.
Joj suti, srce mi se smirilo kad je proso. I dosad mi pravo lijeze, mastam o njemu kao o BH Mesiću... no posto je ovo Bosna zato i kazem da - samo mastam :roll: :sad:
meni da je srce treptilo toliko ja bih dala svoj glas ma kud puklo da puklo makar da me kompletno sarajevo-x popljuje i ubijedjuje kako argumentima tako glasinama.
al doduse,nismo svi isti... :-)
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#30

Post by haris ubleha »

cojek wrote:Evo jos, mislim da nije daleko od zadate teme, i ima neke veze. Evo uporedo sa forumovanjem upaljen mi tv i pasivno pratim BHT1 dnevnik ovaj u 22. Doso lik ispred Grozda. Prica prica, komentarise izbore, programe stranaka itd. U jednom momentu ga pita voditeljica za programe stranaka i on veli da je program SDP-a najuskladjeniji; a odmah nastavlja da onaj koga zanimaju penzije treba da glasa za stranku koja to nudi, kome treba posao isto tako... Sljedece pitanje "Je li Stranka ZaBiH potpisala vasu peticiju?"....veli NEZNAM!! Kaze nemogu se sjetit sad... Zamislite TO!!! :shock: :x :x :x

I ja sam to potpiso i fino mi stvar izgleda no odmah mi (zaista nenamjerno) zazvonise riječi Silajdzica kako su neke stvari naručene... Ne znam, ali ne bih nikako volio da mi se ovi grozdovi oboje, nimalo ne bi valjalo. A nedo Bog da se i oni emancipuju uz Bakira i SB, pa i Dane... :-?
GROZD je kriv sto ljudi ne vjeruju Lepom Haretu... :-D
Lideri Grozda treba da odu... 8-) ... trebaju biti zamijenjeni novim mladim ljudima na celu organizacije... 8) ... Bogicem Bogicevicem, Zeljkom Komsicem... ups... ovo nije tema o "propasti" SDP-a... 8)
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45286
Joined: 29/12/2005 01:20

#31

Post by jeza u ledja »

A jeste dosadni s Harisom pobogu isto ko sa Lagumdzijom. :roll:
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#32

Post by deset_u_pola »

Fakat ne kontam logiku forumaša SDP-ovske orjentacije koji se ubiše pričajući kako će Bosna propasti jer je Haris Silajdžić postao član predsjedništva. Činjenica je da je SBIH relativno dobro prošla na izborima, ali zato bujrum, neka SDP koalira sa SDA i neka onemogući SBIH da uće u vladu.

Svi znamo da predsjedništvo i nije tako bitno u političkim procesima u BiH, a i budžet kojim raspolaže je ograničen. Kako to Haris može upropastiti zemlju sa funkcije predsjednika? Kao sad će lakše šteliti poslove svojim pajdašima. Kao do sada to nije mogao, ako je uopće to istina. (samo ne kontam što ga niko nije do sada prijavio vlastima i iznjeo dokaze, ako ih ima).
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#33

Post by BECHO »

Mrzim Harisa zato sto je potpis'o Dejton. Volim Zlaju (Micu :D ) , zato sto ga Zlaja nikad ne bi potpis'o! :D
DTL
Posts: 147
Joined: 10/03/2004 00:00

#34

Post by DTL »

deset_u_pola wrote:Fakat ne kontam logiku forumaša SDP-ovske orjentacije koji se ubiše pričajući kako će Bosna propasti jer je Haris Silajdžić postao član predsjedništva. Činjenica je da je SBIH relativno dobro prošla na izborima, ali zato bujrum, neka SDP koalira sa SDA i neka onemogući SBIH da uće u vladu.

Svi znamo da predsjedništvo i nije tako bitno u političkim procesima u BiH, a i budžet kojim raspolaže je ograničen. Kako to Haris može upropastiti zemlju sa funkcije predsjednika? Kao sad će lakše šteliti poslove svojim pajdašima. Kao do sada to nije mogao, ako je uopće to istina. (samo ne kontam što ga niko nije do sada prijavio vlastima i iznjeo dokaze, ako ih ima).
Procitaj ovaj post, pa onda pricaj:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=29246
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#35

Post by mostarac »

deset_u_pola wrote:Fakat ne kontam logiku forumaša SDP-ovske orjentacije koji se ubiše pričajući kako će Bosna propasti jer je Haris Silajdžić postao član predsjedništva. Činjenica je da je SBIH relativno dobro prošla na izborima, ali zato bujrum, neka SDP koalira sa SDA i neka onemogući SBIH da uće u vladu.

Svi znamo da predsjedništvo i nije tako bitno u političkim procesima u BiH, a i budžet kojim raspolaže je ograničen. Kako to Haris može upropastiti zemlju sa funkcije predsjednika? Kao sad će lakše šteliti poslove svojim pajdašima. Kao do sada to nije mogao, ako je uopće to istina. (samo ne kontam što ga niko nije do sada prijavio vlastima i iznjeo dokaze, ako ih ima).
ja imam bolji prijedlog a to je i da SDP i SDA odu u opoziciju i ostave Hareta da se sam udusi u blatu svog kriminala i za 4 godine ugasi svoju kriminogenu politicku organizaciju.
ostaviti hareta da prvi put u zivotu sa svojom bandom podnese odgovornost a da se nema na koga izvuci. To bi bio veliki korak naprijed za Bosnu. Nakon toga slijedi da se povali i SDA, a cini mi se da ce HDZ na iducim izborima postati marginalna politicka opcija, ne toliko zbog iznenada probudjene svijesti nego zbog toga sto biraci nece izaci na izbore, a Ljubic ce zavrsiti kao SDU. SDS vec polako pocinje da postaje proslost.
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#36

Post by deset_u_pola »

BECHO wrote:Mrzim Harisa zato sto je potpis'o Dejton. Volim Zlaju (Micu :D ) , zato sto ga Zlaja nikad ne bi potpis'o! :D
Ma naravno, Zlatko je čovjek od principa. Ne bi njega Amerikanci mogli natjerati da potpiše Dayton.

Svoju principijelnost je dokazao više puta, posebice kada je prije 6 godina BH državljane alžirskog porijekla servirao da ih pošalju u Guantanamo. Samo da podsjetim, BIH je priznala da je nelegalno izručila svoje državljane.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#37

Post by mostarac »

deset_u_pola wrote:
BECHO wrote:Mrzim Harisa zato sto je potpis'o Dejton. Volim Zlaju (Micu :D ) , zato sto ga Zlaja nikad ne bi potpis'o! :D
Ma naravno, Zlatko je čovjek od principa. Ne bi njega Amerikanci mogli natjerati da potpiše Dayton.

Svoju principijelnost je dokazao više puta, posebice kada je prije 6 godina BH državljane alžirskog porijekla servirao da ih pošalju u Guantanamo. Samo da podsjetim, BIH je priznala da je nelegalno izručila svoje državljane.
I ja bi ih opet izrucio. Nije ih htjela njihova maticna drzava, a mi da se zajebajemo s njima. Ma nemoj
cpt.picard
Posts: 270
Joined: 19/03/2005 20:33
Location: U.S.S. Sarajevo

#38

Post by cpt.picard »

mostarac wrote:
deset_u_pola wrote:
BECHO wrote:Mrzim Harisa zato sto je potpis'o Dejton. Volim Zlaju (Micu :D ) , zato sto ga Zlaja nikad ne bi potpis'o! :D
Ma naravno, Zlatko je čovjek od principa. Ne bi njega Amerikanci mogli natjerati da potpiše Dayton.

Svoju principijelnost je dokazao više puta, posebice kada je prije 6 godina BH državljane alžirskog porijekla servirao da ih pošalju u Guantanamo. Samo da podsjetim, BIH je priznala da je nelegalno izručila svoje državljane.
I ja bi ih opet izrucio. Nije ih htjela njihova maticna drzava, a mi da se zajebajemo s njima. Ma nemoj

A usput je totalno nebitno sto su ljudi bili neduzni... Mislim da su pusteni..
pisko
Posts: 211
Joined: 31/03/2006 22:04

#39

Post by pisko »

Mozda si cojek na krivo mjesto postavio temu, a mozda i nisi jer sve je manje-vise prepuno ostrascenih i prepametnih.
Prvo treba vidjeti sta to ljudi hoce, odnosno sta su htjeli a sta dobili?
Dakle, bila juga i raspala se.Ima ih koji jos zale za njom, puno je onih koji su je voljeli ali koji znaju da je nisi mogao sacuvat da se jebes, potom dolazi zelatinozna masa onih kojih nije bilo u BiH kad su trebali biti a koji danas balave forume, bilo je onih koji su isli da sve oslobodimo pa smo ih zagrnuli, o braniteljima sve najbolje premda ih je vecina isla sto je morala – i ustvari ovdje u skoro beznacajnom procentu zivih boraca, onih koji su uspjeli da se presaltaju u mir na zemlji koja neoslobodjena na sebi trpi svakave spodobe –
samo tu mozes naci relevantno misljenje o politicaru-covjeku(muskarcu ili zeni).
Biti politicar vrlo je pogano, i skoro nespojivo sa covjecnosti, koja u BiH izumire.Kada ipak dodje do simbioze ovih antagonizama, lahko je prepoznati covjeka-politicara, sto je u ovom slucaju ilustrovano u primjeru podrske dr.Silajdzicu.
Naravno, irelevantni se nece sloziti sa mnom, i to je njihovo demokratsko pravo...
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#40

Post by Vodenjak »

pisko wrote:Mozda si cojek na krivo mjesto postavio temu, a mozda i nisi jer sve je manje-vise prepuno ostrascenih i prepametnih.
Prvo treba vidjeti sta to ljudi hoce, odnosno sta su htjeli a sta dobili?
Dakle, bila juga i raspala se.Ima ih koji jos zale za njom, puno je onih koji su je voljeli ali koji znaju da je nisi mogao sacuvat da se jebes, potom dolazi zelatinozna masa onih kojih nije bilo u BiH kad su trebali biti a koji danas balave forume, bilo je onih koji su isli da sve oslobodimo pa smo ih zagrnuli, o braniteljima sve najbolje premda ih je vecina isla sto je morala – i ustvari ovdje u skoro beznacajnom procentu zivih boraca, onih koji su uspjeli da se presaltaju u mir na zemlji koja neoslobodjena na sebi trpi svakave spodobe –
samo tu mozes naci relevantno misljenje o politicaru-covjeku(muskarcu ili zeni).
Biti politicar vrlo je pogano, i skoro nespojivo sa covjecnosti, koja u BiH izumire.Kada ipak dodje do simbioze ovih antagonizama, lahko je prepoznati covjeka-politicara, sto je u ovom slucaju ilustrovano u primjeru podrske dr.Silajdzicu.
Naravno, irelevantni se nece sloziti sa mnom, i to je njihovo demokratsko pravo...

Ma naravno, za sve su krivi jugonostalgicari i protjerani!
Politicari, za koje smo mislili da su nas uvukli u sve ovo, samo su zrtve i pacenici koje su u politiku, ne njihovom voljom, bacili gore pomenuti!

Haris Silajdzic je olicenje jednog od njih. Primjer covjeka - zrtve velikih igara komunistickih potrckala, jugonostalgicnih psihopata i zelatinozne balave mase...
Srecom, imamo lucidan narod kojega ne mogu prevariti pobrojani i koji i dalje, kao i 1995. vide najvecu vrijednost upravo u onima koji su nam stvorili Republiku Srpsku! Zapecatili su je i pred silnim i mocnim svjedocima, testamentom ostavili cetnicima sve do dana dok isti ne kazu kako oni vise nece tu Republiku!
A ja naravno naivan, posten i dobar kao i izvjesni Dobricina, ocekujem da ce to biti vec u ponedeljak!
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#41

Post by Reina »

cojek wrote:
Gargamel wrote:
cojek wrote:Uh zaboravih reći da za Komsica nisam glasao samo jer "ste" me ovdje na saxu ubijedili da ce to biti bačen glas jer to nikako nece moci proći kod hrvata itd itd.. Tihi naravno ne dolazi u obzir, bivsi vozac autobusa mi je jos neozbiljan,,,pa sam linijom manjeg otpora otišao ka - haretu :D :D
Ista stvar, haveru, sad mi je vokri pravo. Ali neka je bar Željko pobijedio ionako.
Joj suti, srce mi se smirilo kad je proso. I dosad mi pravo lijeze, mastam o njemu kao o BH Mesiću... no posto je ovo Bosna zato i kazem da - samo mastam :roll: :sad:

kod mene je (bliza familija) pola glasalo za Hareta pola ih glasalo za Zeljka, glasali su jer su i jedan i drugi prije svega normalni ljudi .
User avatar
Dilan_dog
Posts: 72
Joined: 03/11/2004 11:48

#42

Post by Dilan_dog »

Simpatično kako se ogradio od pristrasnosti autor posta a nakon toka pristrasno iskritikovao covjeka.
Svi smo mi ljudi grijesimo i cinimo ispravne stvari nije ni Haris izuzetak.
Jedno je sigurno da vani u diplomatskim krugovima je HARIS jedini politčar sa visokim rejtingom i sigurno najrespektabilniji od ostalih.
:~)
Posts: 76
Joined: 27/10/2004 11:51
Location: Sarajevo

#43

Post by :~) »

A moze li iko od ovih sto se poprilicno razumiju u politicku BH scenu da nam kaze koji je to bosnjacki kandidat bio najbolji izbor za troglavo predsjednistvo?

Ne, moj glas nije isao Harisu Silajdjicu ali me nesto interesuje ko bi to po vama bio najbolji kandidat?

:-D
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#44

Post by Reina »

Dilan_dog wrote:Simpatično kako se ogradio od pristrasnosti autor posta a nakon toka pristrasno iskritikovao covjeka.
Svi smo mi ljudi grijesimo i cinimo ispravne stvari nije ni Haris izuzetak.
Jedno je sigurno da vani u diplomatskim krugovima je HARIS jedini politčar sa visokim rejtingom i sigurno najrespektabilniji od ostalih.
to si u pravu ,.... i ja sam o Zeljki razmisljala da nema dovoljno iskustva , sto je istina cak se i na TV nije pojavljivao, niti ga je bilo igdje , tek u nekoliko zadnjih emisija ....ali me prijatno iznenadio.. ... mislim da se njih dvojica mogu nadopunjavati iskustvo i nove ideje :)
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#45

Post by deset_u_pola »

DTL wrote:
deset_u_pola wrote:Fakat ne kontam logiku forumaša SDP-ovske orjentacije koji se ubiše pričajući kako će Bosna propasti jer je Haris Silajdžić postao član predsjedništva. Činjenica je da je SBIH relativno dobro prošla na izborima, ali zato bujrum, neka SDP koalira sa SDA i neka onemogući SBIH da uće u vladu.

Svi znamo da predsjedništvo i nije tako bitno u političkim procesima u BiH, a i budžet kojim raspolaže je ograničen. Kako to Haris može upropastiti zemlju sa funkcije predsjednika? Kao sad će lakše šteliti poslove svojim pajdašima. Kao do sada to nije mogao, ako je uopće to istina. (samo ne kontam što ga niko nije do sada prijavio vlastima i iznjeo dokaze, ako ih ima).
Procitaj ovaj post, pa onda pricaj:

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?t=29246
Ma dobar si ti meni, napišeš post pa ga još i reklamiraš. Uz to si i otkrio i veliku zavjeru protiv BiH. Imaš li šta pametnije reći osim toga? Nemaš. A zašto? Jer nemaš pojma o čemu pričaš.
I ti i tvoj Zlatko imate fino Sud BiH pa se tamo dokazujte i pružajte dokaze o kriminalu. Sve i jedan lik kojeg ste optuživali za kriminal je oslobođen na sudu. Kako to objašnjavaš? Znam ja da nisu oni cvjećke, ali prestanite već jednom srati kako je ovdje samo kriminal i kako sve sve u ovoj državi šteli. Možda jeste, ali dokaži
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#46

Post by deset_u_pola »

mostarac wrote:
deset_u_pola wrote:
BECHO wrote:Mrzim Harisa zato sto je potpis'o Dejton. Volim Zlaju (Micu :D ) , zato sto ga Zlaja nikad ne bi potpis'o! :D
Ma naravno, Zlatko je čovjek od principa. Ne bi njega Amerikanci mogli natjerati da potpiše Dayton.

Svoju principijelnost je dokazao više puta, posebice kada je prije 6 godina BH državljane alžirskog porijekla servirao da ih pošalju u Guantanamo. Samo da podsjetim, BIH je priznala da je nelegalno izručila svoje državljane.
I ja bi ih opet izrucio. Nije ih htjela njihova maticna drzava, a mi da se zajebajemo s njima. Ma nemoj
Opet ti sa svojim dubokoumnim (čitaj: maloumnim) komentarima. Nije ih htjela matična država. Kakve to veze ima? Da je bilo kako treba biti, ova država bi morala isplatiti milionske odštete tim ljudima koji su nepravedno izručeni. BiH je to i priznala, neznalico neupućena.

I za tvoju informaciju, jednom od njih je dijete umrlo od urođene srčane mane. Pa ti skontaj, debilu jedan mostarski, kako se osjeća otac kad mu dijete umre a on ne može ni kući na dženazu, a uz to ni kriv ni dužan.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#47

Post by Vodenjak »

deset_u_pola wrote:
mostarac wrote:
deset_u_pola wrote: Ma naravno, Zlatko je čovjek od principa. Ne bi njega Amerikanci mogli natjerati da potpiše Dayton.

Svoju principijelnost je dokazao više puta, posebice kada je prije 6 godina BH državljane alžirskog porijekla servirao da ih pošalju u Guantanamo. Samo da podsjetim, BIH je priznala da je nelegalno izručila svoje državljane.
I ja bi ih opet izrucio. Nije ih htjela njihova maticna drzava, a mi da se zajebajemo s njima. Ma nemoj
Opet ti sa svojim dubokoumnim (čitaj: maloumnim) komentarima. Nije ih htjela matična država. Kakve to veze ima? Da je bilo kako treba biti, ova država bi morala isplatiti milionske odštete tim ljudima koji su nepravedno izručeni. BiH je to i priznala, neznalico neupućena.

I za tvoju informaciju, jednom od njih je dijete umrlo od urođene srčane mane. Pa ti skontaj, debilu jedan mostarski, kako se osjeća otac kad mu dijete umre a on ne može ni kući na dženazu, a uz to ni kriv ni dužan.
ccc...
Koje rijeci, kakav ton... :oops:

Ti ocito pojma nemas sta su Ameri radili po Evropi od mnogo, mnogo jacih drzava i vlada nego sto je ta nasa tvorevina dole, pa nikom nista. Ujeo vuk magare!

I tebe kao i sve koji skacu na onu vladu koja je dopustila Amerima da urade sto su uradili smeta vise taj cin nego sudbina svih ostalih stotina hiljada pobijenih i unesrecenih koji tako prodjose zbog shake idiota koji zaposjese na vlast 1990.
I zbog cije pobjede su ti jadni Alzirci i dosli u Bosnu nakon par godina!

Poklopi se ushima i cuti, bolje ti je..
Stranci imaju pravo, zbog politicara koji nas guze od 1990 i svega onoga sto su napravili, da nam svako jutro citaju dnevnu zapovijest a mi da je uredno ispunjavamo!

I ne puntaj se zato!
:~)
Posts: 76
Joined: 27/10/2004 11:51
Location: Sarajevo

#48

Post by :~) »

Ponavljam, moze li iko od ovih ovdje sto se poprilicno razumiju u politicku BH scenu da nam kaze koji je to bosnjacki kandidat bio najbolji izbor za troglavo predsjednistvo? :-D
deset_u_pola
Posts: 247
Joined: 06/07/2005 14:58

#49

Post by deset_u_pola »

Vodenjak wrote:
deset_u_pola wrote:
mostarac wrote: I ja bi ih opet izrucio. Nije ih htjela njihova maticna drzava, a mi da se zajebajemo s njima. Ma nemoj
Opet ti sa svojim dubokoumnim (čitaj: maloumnim) komentarima. Nije ih htjela matična država. Kakve to veze ima? Da je bilo kako treba biti, ova država bi morala isplatiti milionske odštete tim ljudima koji su nepravedno izručeni. BiH je to i priznala, neznalico neupućena.

I za tvoju informaciju, jednom od njih je dijete umrlo od urođene srčane mane. Pa ti skontaj, debilu jedan mostarski, kako se osjeća otac kad mu dijete umre a on ne može ni kući na dženazu, a uz to ni kriv ni dužan.
ccc...
Koje rijeci, kakav ton... :oops:

Ti ocito pojma nemas sta su Ameri radili po Evropi od mnogo, mnogo jacih drzava i vlada nego sto je ta nasa tvorevina dole, pa nikom nista. Ujeo vuk magare!

I tebe kao i sve koji skacu na onu vladu koja je dopustila Amerima da urade sto su uradili smeta vise taj cin nego sudbina svih ostalih stotina hiljada pobijenih i unesrecenih koji tako prodjose zbog shake idiota koji zaposjese na vlast 1990.
I zbog cije pobjede su ti jadni Alzirci i dosli u Bosnu nakon par godina!

Poklopi se ushima i cuti, bolje ti je..
Stranci imaju pravo, zbog politicara koji nas guze od 1990 i svega onoga sto su napravili, da nam svako jutro citaju dnevnu zapovijest a mi da je uredno ispunjavamo!

I ne puntaj se zato!
Kako ovo reći a da ne budem bezobrazan. Ne seri o 1990. godini i šta je ona donijela. Sigurno si biTo je stara žvaka davno ižvakana. I nije SDA kriva što su moje komšije u Mlađenima, podno Mojmila, imali reverse od pušaka i puškomitraljeza još iz 1984. godine, a ispod bašti su im bili buradi nafte za tenkove koji su trebali proći iz Neđarića prema gradu.

Tvoje elementarno ne poznavanje historije je stvarno zapanjujuće. Milošević je kovao ovaj plan, uz podršku stranaca koje ti spominješ (Britanija i Francuska) davno prije nego je Alija i osnovao SDA. Zato ja tebi predlažem da se pokolpiš ušima

I nije pitanje šta su Ameri radili i koga su pritisnuli. Te bi ljude opet otpremili na ljetovanje na Kubu. Ono što mene pojede je bezobrazluk aktera ondašnje vlasti koja je to uradila koji se ubiše dijelići lekcije o pravdi i moralu. Još imaju obraza da se kandidiraju na izborima! Imali su svoju priliku da naprave građansku državu. Gradili su je od '45. i šta je bilo? Ništa...

I upravu si, kakav ton, i kakve riječi. Pa ove ovce od našeg naroda šute godinama. Laje samo Zlatko i zlatkovi eksponenti kao što je Bakir Hadžiomerović. "Ovaj ukr'o ovo, onaj ono. Pljačka ova, pljačka ona." Ima li on kakvo riješenje? Nema, zna samo lajati. I on i Zlatko.
E to me nervira!
User avatar
hrasno38
Posts: 31492
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#50

Post by hrasno38 »

deset_u_pola wrote:
mostarac wrote:
deset_u_pola wrote: Ma naravno, Zlatko je čovjek od principa. Ne bi njega Amerikanci mogli natjerati da potpiše Dayton.

Svoju principijelnost je dokazao više puta, posebice kada je prije 6 godina BH državljane alžirskog porijekla servirao da ih pošalju u Guantanamo. Samo da podsjetim, BIH je priznala da je nelegalno izručila svoje državljane.
I ja bi ih opet izrucio. Nije ih htjela njihova maticna drzava, a mi da se zajebajemo s njima. Ma nemoj
Opet ti sa svojim dubokoumnim (čitaj: maloumnim) komentarima. Nije ih htjela matična država. Kakve to veze ima? Da je bilo kako treba biti, ova država bi morala isplatiti milionske odštete tim ljudima koji su nepravedno izručeni. BiH je to i priznala, neznalico neupućena.

I za tvoju informaciju, jednom od njih je dijete umrlo od urođene srčane mane. Pa ti skontaj, debilu jedan mostarski, kako se osjeća otac kad mu dijete umre a on ne može ni kući na dženazu, a uz to ni kriv ni dužan.
Tuzna prica zaista a sta mislis kako su se osjecala sila djece sto su arapski drzavljani napravili u Bosni pa onda zauvijek otisli na neka druga sveta ratista. Ili zaista kakvi su to ljudi koje nece rodjena drzava. Zlaja ih predao? Jeste ali bi ih predao i svako na ovoj zemlajskoj kugli nakon sto ga pritisne Amerika (pa dobro mozda bas ne svako: Kina, Rusija..). Isto tako vecinu sramote koja je nanesena oslobodilackoj ABiH su upravo nanijeli takvi kao sto su isporuceni u Guantanamo. Ja znam sigurno da bi mnogi na nasim ulicama voljeli da vise sto vise takvih "dobrih" ljudi ali neka hvala, ovdje ipak vjetar nekako drukcije puse nego kako su oni navikli.
Post Reply