BiH POVLACI TUZBU

Superbalija
Posts: 59
Joined: 25/04/2004 16:40

#26

Post by Superbalija »

da vidim samo ko ce to imati muda da povuce tuzbu... :x
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#27

Post by mostarac »

Ako je povlacenje tuzbe cijena da se sutra ukine blentitet RS, ja bi je sutra povukao. Ionako od presude u nasu korist ne mozemo imat nikakvog hajra, jer od fukare (a srbija definitivno nema kinte) niko nije naplatio nikad nista jer da ima love ne bi bio fukara
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#28

Post by The Man »

mostarac wrote:Ako je povlacenje tuzbe cijena da se sutra ukine blentitet RS, ja bi je sutra povukao. Ionako od presude u nasu korist ne mozemo imat nikakvog hajra, jer od fukare (a srbija definitivno nema kinte) niko nije naplatio nikad nista jer da ima love ne bi bio fukara
sta ba ti govoris...eto mi nismo fukara, kod nas je sve eldorado...ljudi prodali Mobtel za milijardu i sesto miliona eura, uveliko grade svoju dionicu koridora 5, citam neki dan u novinama da su prosle godine imali 250 miliona eura izvoza kukuruza, zadnje zitarice....zgrada centralne banke srbije u beogradu, tzv. pametna zgrada vrijedna 600 miliona eura....

sta je to bogati kod nas neko uradio ili napravio, gledam pred Macchiatom na grbavici docitog guvernera Kemu Kozarica, kladionicu ispunjava sa taksistima i sibicarima....

ima srbija zita jarane....ne sekiraj se
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#29

Post by Šandor »

mostarac wrote:Ako je povlacenje tuzbe cijena da se sutra ukine blentitet RS, ja bi je sutra povukao. Ionako od presude u nasu korist ne mozemo imat nikakvog hajra, jer od fukare (a srbija definitivno nema kinte) niko nije naplatio nikad nista jer da ima love ne bi bio fukara
Niko milom nije ukinuo što je ratom stekao. Prema tome, od toga nema ništa.

A od presude će nešto biti ako sud presudi u našu korist. Osim ako međunarodna zajednica ne bude dosljedna. Jer oni su i osnovali taj sud.
U prošlosti je taj sud imao smisla.
Bošnjaci iz Janje tužili su Srbiju prije nekih 80 godina pred istim tim sudom u Hagu zbog otete zemlje s druge strane Drine u Srbiji....u okolini Loznice. Dobiše tužbu, vratiše im zemlju. Tužit će ih sad opet. :D

Ako međunarodna zajednica ne bude igrala dvostruku igru....Srbija će ako ništa morat plaćat odštetu....DEBELU

Jebo pare ali svaka kazna je dobra. Kad već ne može biti onakva kakvu bih ja želio.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#30

Post by mostarac »

The Man wrote:
mostarac wrote:Ako je povlacenje tuzbe cijena da se sutra ukine blentitet RS, ja bi je sutra povukao. Ionako od presude u nasu korist ne mozemo imat nikakvog hajra, jer od fukare (a srbija definitivno nema kinte) niko nije naplatio nikad nista jer da ima love ne bi bio fukara
sta ba ti govoris...eto mi nismo fukara, kod nas je sve eldorado...ljudi prodali Mobtel za milijardu i sesto miliona eura, uveliko grade svoju dionicu koridora 5, citam neki dan u novinama da su prosle godine imali 250 miliona eura izvoza kukuruza, zadnje zitarice....zgrada centralne banke srbije u beogradu, tzv. pametna zgrada vrijedna 600 miliona eura....

sta je to bogati kod nas neko uradio ili napravio, gledam pred Macchiatom na grbavici docitog guvernera Kemu Kozarica, kladionicu ispunjava sa taksistima i sibicarima....

ima srbija zita jarane....ne sekiraj se
ja samo kazem da mi od te presude nemamo nikakve prakticne koristi, a ovako bi imali jer bi zemlja krenula naprijed. Ne ocekujte da ce presuda ukinuti RS, jer Evropa sigurno nece rizikovati novi balkanski rat. Jedan je iscenirala i pokrenula. Ovaj naredni joj nikako ne bi bio u interesu. Maksimum koji po pitanju entiteta mogu uciniti je ukidanje imena RS, ali to su trebale ukinuti i ustavne promjene koje Hare 100% samo za SEBE obori. Prakticnu korist od ukidanja tog imena BiH nema, jer samo nema imena, a ima sve ostalo. RS ne cini fasistickom samo njeno ime. Ono je samo kap u moru fasizma RS.
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#31

Post by haris ubleha »

paldumđija wrote:Jel to ti prenosiš stav Zlaje - "sliku svoju ljubim - svoga mentora? Pa ni njegova službena stranica nije ništa bolja, sve vrvi od imena "izdajnika, te treba povješati i sl.
I treba izdajnike i lopove povjesati... ili im bar dati kartu za Istanbul u jednom smjeru... 8)
Tihica u Predsjednistvo :bih: , Lepog Hareta na smetljiste istorije... 8-)
Koalicija SDA-SDP :bih: , Stranka ZAgraBiH u opoziciju :run:
Šandor
Posts: 2383
Joined: 13/04/2005 20:26
Location: Negdje izmedju

#32

Post by Šandor »

haris ubleha wrote:Tihica u Predsjednistvo :bih: , Lepog Hareta na smetljiste istorije... 8-)
Koalicija SDA-SDP :bih:
Jebo te Suljo! :skoljka: Alijin klon. :D :-) Treba nam neko opasan a ne deduka iz Šamca! :x

Treba nam novi Husein-beg Gradaščević! :kravata: :bih:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#33

Post by danas »

Šandor wrote: Jebo te Suljo! :skoljka: Alijin klon. :D :-) Treba nam neko opasan a ne deduka iz Šamca! :x
:D :D :D
jasa_mo_72
Posts: 44
Joined: 03/08/2006 07:15
Location: MOSTAR

#34 povlacit al malo sutra!

Post by jasa_mo_72 »

NASA KRV SE NE MOZE TAKO LAHKO IZBRISATI IZ NJIHOVIH "SNOVA"!!!!

Ako se desi da neko povuce tuzbu ili da cak pomisi da je skine treba mu na istom mjestu ukinuti Bosansko-Hercegovacko drzavljanstvo i poslati ga u ....!

A ovi iz B92 ako misle da cemo ikad zaboraviti JAL oprostiti....grdno se varaju!!!!

SRAMOTA CAK I POMISLITI O OVOM!!!!

FUJ
User avatar
rajvosa^
Posts: 1787
Joined: 18/05/2006 19:38

#35

Post by rajvosa^ »

The Man wrote:ko nas ba pita ljudi....ako oni naprave neki deal, to ce proci...ovdje se uvijek gazilo preko mrtvih, i za vrijeme rata i poslije....a sad jos i skidaju..

al mislim da je srbija lobisticki prejaka i daleko veci partner EU da bi tuzba prosla...

a dali ta tuzba vazi z CG?

Bez obzira kolko je srbija logisticki jaka ili ne, tuzba protiv SCG ce uvijek biti. Kako ce se realizovati i kolko ce narod u BiH beneficirati je druga stvar. Kad nebi bilo tuzbe protiv SCG, to je znak citavom svijetu kao opravdan genocid. Sto se tice povlacenja tuzbe, ko to uradi ima najveca muda na svijetu...ili je malouman...pa izvoli.
Tariq_rambo
Posts: 440
Joined: 15/03/2005 03:15
Location: Sarajevo

#36

Post by Tariq_rambo »

branimir_s wrote:Treba imat muda pa to uradit. Ja mislim da bi ga neko dva sata nakon toga odradio. ALi ipak... ne lezi vraže
Ma sta mislis za koliko bi ovi nasi balijski smradovi to odradili, par stotina hiljada eura i prica bi ti bila ne mozemo razvijat dobrosusedske odnose i moramo tuzbu povuci il tako nesto i na kraju izjeo vuk magarca.
Pusti to i to je sve vec nastimano, presuda - kosovo, a nece moci srbi sve izgubit inace opet rat >>:(:):):):):):0
lindjo
Posts: 469
Joined: 06/06/2006 02:08

#37

Post by lindjo »

povlacili-ne povlacili nikad im nece presudit za agresiju i genocid..tako da se dzabe uzbudjujete

:roll:

Har_ublehas=ZZZlica


so easy :-)
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#38

Post by Dado dijasporitus »

danas wrote:
Šandor wrote: Jebo te Suljo! :skoljka: Alijin klon. :D :-) Treba nam neko opasan a ne deduka iz Šamca! :x
:D :D :D
Fakat jeste jadan.
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Sulejman.jpg
Kao da na tuti sjedi :D :D
Gdje ce takva persona biti na celu drzave; celo i odraz drzave :-) :kravata:
Dado dijasporitus
Posts: 3176
Joined: 06/05/2005 23:08
Location: na baušteli
Grijem se na: Trčanje oko zgrade

#39

Post by Dado dijasporitus »

danas wrote:
Šandor wrote: Jebo te Suljo! :skoljka: Alijin klon. :D :-) Treba nam neko opasan a ne deduka iz Šamca! :x
:D :D :D
Fakat jeste jadan.
http://en.wikipedia.org/wiki/Image:Sulejman.jpg
Kao da na tuti sjedi :D :D
Gdje ce takva persona biti na celu drzave; celo i odraz drzave :-) :kravata:
Post Reply