Izraelski terorizam

_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#51

Post by _BosanaC »

ak-47 wrote:
DONY wrote:
bice_bice wrote: ovo cu ti potpisat..

Slazem se potpuno..
Sto da ne kad moze po svim medijima da se bez problema provlaci fraza ''Islamski terorizam'' kojom se svi muslimani poistovjecuju sa par hiljada radikalnih fanatika koji ne znaju gdje udaraju zasto se onda nebi moglo reci za izraelski terorizam ''zidovski terorizam'' imamo vise osnova jer velika vecina zidova na ovaj ili onaj nacin podrzava izrael dok je postotak muslimana koji podrzavaju Al kaidu neznatan pa ipak svi smo poistovjeceni s njima.
Ma nema ba islamskog terorizma, kakav islamski terorizam :oops:
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#52

Post by DONY »

ak-47 wrote:
DONY wrote:
bice_bice wrote: ovo cu ti potpisat..

Slazem se potpuno..
Sto da ne kad moze po svim medijima da se bez problema provlaci fraza ''Islamski terorizam'' kojom se svi muslimani poistovjecuju sa par hiljada radikalnih fanatika koji ne znaju gdje udaraju zasto se onda nebi moglo reci za izraelski terorizam ''zidovski terorizam'' imamo vise osnova jer velika vecina zidova na ovaj ili onaj nacin podrzava izrael dok je postotak muslimana koji podrzavaju Al kaidu neznatan pa ipak svi smo poistovjeceni s njima.





nisam bas siguran u to ...a kako ti znas da je neznatan...mora da si kod kuce radio anketu.. :-)
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#53

Post by ak-47 »

_BosanaC wrote:

Ma nema ba islamskog terorizma, kakav islamski terorizam :oops:
Ne kazem da ga ima al se po svim medijima provlaci ta fraza a za Izraelski terorizam se nemoze reci ''zidovski terorizam'' jer toboze to je rasisticki,nacisticki,antisemitski iako je cinjenica da vecina zidova podrzava ono sto radi Izrael.
User avatar
KAMI666
Posts: 1141
Joined: 02/07/2006 01:45
Location: Aljaska

#54

Post by KAMI666 »

GandalfSivi wrote:Sa americkom vanjskom politikom (tu racunam i Afganistan i Irak) najvise veze ima evandjelisticki lobi. To su vam pravo gadni likovi koji otprilike imaju dugorocni plan da zatru druge religije (izmedju kojih i jevrejsku). Sto se tice 9/11, meni jaran moj dan poslije prica (u Sarajevu je to bilo) kako jevreji nisu taj dan dosli na posao. Ko on cuo iz povjerljivih izvora (od brace). Te teorije zavjere su presmijesne, morbidne i nadasve opasne. Nekako mi odredjeni likovi sa ovog foruma sve vise lice na Ristu Djogu i njegovo valjanje u studiju nakon Markala.
Ponovit cu jos jednom, politika Izraela je odvratna, pa moze se cak reci i teroristicka, ali optuzivati pripadnike cijele religije (bilo koje) za terorizam ili zavjeru je cisti idiotizam, pa makar on dolazio od americke administracije ili bolesnika sa ovog foruma.

Sam naziv ovog topica je bolestan, fasisoidan i idiotski. Da je covjek bio normalan pa napisao izraelski terorizam mogli bi se sloziti. Cak me cudi sto moderatori dozvoljavaju ovakve nazive topica na forumu.
Hajd da ovo preimenujemo u MUSLIMANSKI TERORIZAM... To bi tebi odgovaralo i takvim poput tebe... Ma nosi se u 3, pa ti kontaj koje.
ak-47
Posts: 149
Joined: 01/09/2005 00:08
Location: Istanbul

#55

Post by ak-47 »

DONY wrote:
ak-47 wrote:
DONY wrote:
Slazem se potpuno..
Sto da ne kad moze po svim medijima da se bez problema provlaci fraza ''Islamski terorizam'' kojom se svi muslimani poistovjecuju sa par hiljada radikalnih fanatika koji ne znaju gdje udaraju zasto se onda nebi moglo reci za izraelski terorizam ''zidovski terorizam'' imamo vise osnova jer velika vecina zidova na ovaj ili onaj nacin podrzava izrael dok je postotak muslimana koji podrzavaju Al kaidu neznatan pa ipak svi smo poistovjeceni s njima.





nisam bas siguran u to ...a kako ti znas da je neznatan...mora da si kod kuce radio anketu.. :-)
Skoro svi istaknutiji Muslimani,Vjerski ucenjaci,Politicari,biznismeni i td. su jasno osudili Al kaidu i njihove nacine borbe od njih su se ogradili skoro svi.Podrzavaju ih jedino radikalni Islamisti kojih je jako malo al se u medijima posebno onim zapadnim zeli prikazati drukcija slika.
Murisno1
Posts: 2038
Joined: 06/10/2005 09:10
Location: Sarajevo

#56

Post by Murisno1 »

digger wrote:
Murisno1 wrote:pa upravo srbi žele dokazati da smo mi gađali sami sebe ..
ko što JEVREJI žele dokazati da su muslimani napravili 9/11 ..
eh sad ..
srbi nemaju moć i način kako da to "dokažu"u svijetu :-)
a jevreji i svi to znamo imaju :(
Bogati Murisno, zar ti vjerujes u gornje i slicne gluposti?

Nemoj bolan da se sramotis.
Dr. Frederick W. Mowrer sa Fire Engineering odjeljenja Univerziteta Maryland izjavio je za list New York Times:

"Mogu da kažem da je brzina kojom je ovaj veoma važan dokazni materijal odstranjen i recikliran bila stvarno nevjerovatna."

Henry Ford je rekao ovo:
"Poslije izbora pojedinca ili grupe, ako se ne izrazi poslušnost jevrejskoj kontroli, odmah ćemo čuti o “skandalima”,” istragama” itd. koji će poslužiti za odstranjivanje neposlušnih. Obično, ljudi koji imaju “prošlost”, su često među najposlušnijima, dok će i oni najpošteniji biti lako slomljeni raznoraznim kampanjama režiranim tako da ih iskompromituju. Široko je poznato da Jevreji veoma vješto manipulišu i američkim izborima. Na kraju, bez ozira koji kandidat je izabran, oni već imaju dovoljno materijala protiv njega da ga diskredituju, ukoliko bi on prestao da bude poslušan." (1)

Charles Lindbergh je rekao:
“Najveća opasnost za ovu zemlju leži u jevrejskom vlasništvu nad filmskom industrijom, štampom, radijom, i našom vladom”.
Admiral Thomas Moorer, Predsjednik US Joint Chiefs of Staff – za vrijeme Ronald-a Reagan-a, rekao je sljedeće:
"Nikada nisam vidio nijednog od naših predsjednika da im se usprotivio (Izraelcima). To normalan čovjek ne može da shvati. Oni uvijek dobiju ono šta žele. Kad bi američki građani znali kakvu moć oni imaju nad našom vladom, odmah bi se digli na oružje. Naši građani stvarno pojma nemaju sta se događa"
Bivši predsjednički kandidat Patrick Buchanan je rekao:
"Kongres Sjedinjenih Američkih Država je teritorija pod izraelskom okupacijom”


Image
Image

ovaj raznio materijal na reciklažu u indiju pa potom u kinu
Zvaničnici iz gradonačelnikove kancelarije odbili su da odgovore na pismene i verbalne zahtjeve za komentarom o tome ko je odlučio da se čelik reciklira jer izražena zabrinutost da će ovom odlukom istraga biti hendikepirana...
,

a ovako ga je bill popušio

Image
Image
Image

Za vrijeme rata 1967-me Izrael je okupirao palestinske teritorije West Bank i Gazu. Trideset pet godina je prošlo odkako se taj rat završio, i još uvijek izraelska armija nastavlja sa ponižavajućom okupacijom ovih palestinskih teritorija. Te teritorije nisu dio onih koje je Izrael posjedovao kad je ta država osnovana i zvanično priznata od UN, 1948g.-ne. Ono čemu se Palestinci danas suprostavljaju nije konfiskacija njihove zemlje 1948-godine, nego izraelska okupacija nakon 1967-me godine. Ta okupacija podstiče ovaj današnji konflikt. Prije izbijanja sadašnjih nemira, većina Izraelaca je takode podržavala prestanak okupacije i pritiska na tim teritorijama. Yitzak Rabin je kao Predsjednik u svoje vrijeme učinio više napora nego bilo koji drugi predsjednik prije njega da dođe do konačnog mirovnog dogovora. 1990-te su bile mirne godine u Izraelu. Palestinski predsjednik Yasser Arafat i izraelski - Rabin skoro su ostvarili mirovni dogovor, u kome je Bill Clinton imao ulogu medijatora.


Image
jarane ovo nema na CNN-u

Image


Nevjerovatno precizan, "top-gun", manevar "pikiranja" nakon koga je pogođen Pentagon nije mogao da izvede neko nakon nekoliko lekcija na video simulatoru. Ovdje se vidi travnjak ispred pentagona uopšte nije oštećen, niti ima kakvih dijelova raspadnutog Boinga. Ovakva preciznost može se ostvariti samo nekim vrstama navođenih raketa, a nikako Boeing-om 767. (Google: Pentagon : Hunt the Boeing! ) Ova fotografija napravljena je prije nego što se srušio zid, - i nikada nije bila prikazana od strane medija


Image

pa de sad još ovo pročitaj
Dvadesetšestog oktobra, 1999, poznati golf igrač Payne Stewart ukrcao se u svoj privatni džet avion u Floridi i poletio prema Teksasu. Vrlo kratko nakon uzletanja, Stewart-ov avion je naglo skrenuo s kursa i uputio se prema sjeveroistoku. Svaki kontakt sa kontrolom letenja bio je izgubljen. Za samo petnaest minuta nakon što je skrenuo s kursa ovaj avion je bio presretnut od strane američkih vojnih lovačkih aviona. Svi putnici u avionu vjerovatno su bili mrtvi usljed naglog gubitka pritiska. Ovi lovački avioni pripadali su NORAD-u, grani američkih vazduhoplovnih snaga koja je zadužena za osmatranje i odbranu američkog zračnog prostora 24 sata na dan. NORAD posjeduje širok spektar radarskih sistema i lovačke avione koji su u stalnoj pripravnosti za slučaj bilo kakve krize, odnosno ugrožavanja američkog zračnog prostora. Ovi lovci su pratili Stewart-ov avion sve dok se on nije srušio, kada je ostao bez goriva. Ova brza reakcija i preciznost s kojom je NORAD presreo i pratio Stewart-ov džet je upravo ono što se i očekivalo od najveće vojne sile u svetskoj istoriji. (1)

Međutim, 11/09/2001, od NORAD-ovih aviona nije bilo ni traga ni glasa. Kako je moguće da je zračni prostor između Bostona i Washington-a, područje koje se može nazvati političkim i ekonomskim srcem nacije, ostalo kompletno nezaštićeno? Drugi avion, koji je pogodio New York letio je izvan svog normalnog kursa bez ikakve komunikacije više od 40 minuta. Na svom putu prema New York-u, on je proletio na nekoliko milja udaljenosti od McGuire Air Force vojne baze u New Jersey-u, nakon što je prvi neboder STC-a već bio pogođen! Kako je moguće da je Washington DC ostavljen nezaštićen (dugo nakon napada na New York) kada je Andrews Air Force vojna baza na distanci koja se i autombilom može brzo dostići? Kada su se napokon lovački avioni pojavili, bilo je kasno. Da li je sve ovo bilo usljed NORAD-ove nespretnosti, ili je polijetanje lovačkih aviona bilo namjerno odugovlačeno da bi se omogućilo dovoljno vremena počiniocima ovog napada.

S obzirom na NORAD-ove impresivne reakcije iz prošlosti, moglo bi se zaključiti da je neko iz vojne vrhuške intervenisao u smislu zadržavanja odnosno odugovlačenja intervencije lovačkih aviona. Zapamtite da je pentagonov Savjet za Odbrambenu Politiku pod direktnom upravom cioniste Richard-a Perle-a i njegove bande ratnohuškačkih lakeja.(2) Ovi civili iz tog Savjeta imaju moć da promovišu generale i admirale koji pate za karijerom. Da li je stvarno teško za povjerovati da jedan od visokih zvaničnika ne bi mogao kolaborirati sa istinskim planerima ovog terorističkog akta??

Ono što čini ovu sporu reakciju vazduhoplovnih snaga još sumnjivijom je prethodno pomenuti članak iz Newsweek-a, koji nam je otkrio da je nekoliko glavešina iz Pentagona (iz Savjeta za Odbrambenu Politiku?) otkazalo svoje letove planirane za 11 septembar, iz bezbjedonosnih razloga. (3) Bilo je tu još upozoravajućih signala, koje smo pomenuli ranije. U vezi svih ovih upozorenja, zašto NORAD i njegova armada lovačkih aviona nisu bili na jednom višem stepenu borbene pripravnosti? Postoji samo jedan logičan odgovor na ova pitanja: Određene starješine unutar Pentagona znale su za ovu operaciju.
i za kraj, evo ti malo i ovih degena

Image
Image

BUSH: “Mi ne treba da tolerišemo one uznemiravajuće konspirativne teorije u vezi septembarskog napada.”
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#57

Post by _BosanaC »

KAMI666 wrote:
GandalfSivi wrote:Sa americkom vanjskom politikom (tu racunam i Afganistan i Irak) najvise veze ima evandjelisticki lobi. To su vam pravo gadni likovi koji otprilike imaju dugorocni plan da zatru druge religije (izmedju kojih i jevrejsku). Sto se tice 9/11, meni jaran moj dan poslije prica (u Sarajevu je to bilo) kako jevreji nisu taj dan dosli na posao. Ko on cuo iz povjerljivih izvora (od brace). Te teorije zavjere su presmijesne, morbidne i nadasve opasne. Nekako mi odredjeni likovi sa ovog foruma sve vise lice na Ristu Djogu i njegovo valjanje u studiju nakon Markala.
Ponovit cu jos jednom, politika Izraela je odvratna, pa moze se cak reci i teroristicka, ali optuzivati pripadnike cijele religije (bilo koje) za terorizam ili zavjeru je cisti idiotizam, pa makar on dolazio od americke administracije ili bolesnika sa ovog foruma.

Sam naziv ovog topica je bolestan, fasisoidan i idiotski. Da je covjek bio normalan pa napisao izraelski terorizam mogli bi se sloziti. Cak me cudi sto moderatori dozvoljavaju ovakve nazive topica na forumu.
Hajd da ovo preimenujemo u MUSLIMANSKI TERORIZAM... To bi tebi odgovaralo i takvim poput tebe... Ma nosi se u 3, pa ti kontaj koje.
A ti se slobodno smatraj upozorenim :oops:
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#58

Post by zzzzz »

DONY wrote:


nisam bas siguran u to ...a kako ti znas da je neznatan...mora da si kod kuce radio anketu.. :-)
A sta ti mislis, da nije neznatan broj onih koji podrzavaju Al qaidu?
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#59

Post by DONY »

Kada Moderator "spava" onda se ovakve teme i otvaraju i vode na ovakav nacin..
Generalisanje bilo koje vrste dovede do ovakvih "kvalitetnih" diskusija.. :-)
DONY
Posts: 1257
Joined: 20/07/2006 18:23

#60

Post by DONY »

zzzzz wrote:
DONY wrote:


nisam bas siguran u to ...a kako ti znas da je neznatan...mora da si kod kuce radio anketu.. :-)
A sta ti mislis, da nije neznatan broj onih koji podrzavaju Al qaidu?

Niti u jednom slucaju se neradi o neznatnom podrzavanju,jer da je tako ,mi nebi diskutovali o ovim problemima.
Moramo ipak pazljivije citati postove.


:)
User avatar
arman1
Posts: 5339
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#61

Post by arman1 »

Za nobavještene i neupućene.
Pentagon je zgrada orjentisana na pet strana.
Pet blokova.
U momentu napada samo je jedan blok bio u fazi renoviranja-početnoj-izmještena dokumentaci, ljudi tehnika.
U eksploziji je poginuo jedan general i nekoliko nižih oficira, te nešto radnika građevinske firme koja je izvodila radove-vlasnik Jevrej (porijeklom iz Austrije).
4 mjeseca prije početka radova isti jevrej je potpisao uovor kojim u slučaju smrti radnika na građevini po svakom osiguranom radniku dobiva bruku para zavisno od opisa posla.
A ko je mogao predvidjeti teroristički napad? :shock: :shock: :shock:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#62

Post by pitt »

Cccccccc ljudskoj gluposti i zatucanosti kraja nema :? :(
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#63

Post by Vozdra_123 »

GandalfSivi wrote:Sa americkom vanjskom politikom (tu racunam i Afganistan i Irak) najvise veze ima evandjelisticki lobi. To su vam pravo gadni likovi koji otprilike imaju dugorocni plan da zatru druge religije (izmedju kojih i jevrejsku). Sto se tice 9/11, meni jaran moj dan poslije prica (u Sarajevu je to bilo) kako jevreji nisu taj dan dosli na posao. Ko on cuo iz povjerljivih izvora (od brace). Te teorije zavjere su presmijesne, morbidne i nadasve opasne. Nekako mi odredjeni likovi sa ovog foruma sve vise lice na Ristu Djogu i njegovo valjanje u studiju nakon Markala.
Ponovit cu jos jednom, politika Izraela je odvratna, pa moze se cak reci i teroristicka, ali optuzivati pripadnike cijele religije (bilo koje) za terorizam ili zavjeru je cisti idiotizam, pa makar on dolazio od americke administracije ili bolesnika sa ovog foruma.

Sam naziv ovog topica je bolestan, fasisoidan i idiotski. Da je covjek bio normalan pa napisao izraelski terorizam mogli bi se sloziti. Cak me cudi sto moderatori dozvoljavaju ovakve nazive topica na forumu.
idi malo googlaj pa ces se malo edukovati :-)
SA 071
Posts: 3244
Joined: 10/11/2006 09:55
Location: Sarajevo

#64

Post by SA 071 »

Pa nemoguce je da je ovoliko koincidencija, i da su ovoliki ljudi glupi...

Stvarno, zasto imamo islamski, a nemamo jevrejski, krscanski i druge terorizme. Ono sto Izrael radi je terorizam sprovodjen od strane same drzave, ETA, IRA i ostale teroristicke organizacije nikad nisu nazvane katolickim, protestanskim i inim teroristickim organizacijama. A ove 'vamo (DALEKO OD TOGA DA IM STAJEM U ZASTITU) zovu islamskim, ne antiamerickim, antiizraelskim ili nesto slicno.
blitovic
Posts: 11
Joined: 10/10/2006 19:14

#65

Post by blitovic »

jevrej je jevrej ma gdje bi bio , nisam nacionalista nikad bio, ali sa zidovima se nemo ze fino razgovarati nego samo preko ni----. a za arape smotani su nema sta . umjesto da se sloze i udare zajedno i izbrisu jednom narod koi izaziva ratove i bijedu u citavom svijetu oni plesu pod muziku amerike ,daju svoja bogatstva za to sto bih sa tim bogatstvom vodili ratove protiv samih arapa .amerika je davno kupljena izraelom pa mora da ratuje gdje oni pokazu :? :?
User avatar
aNTropocentrio
Posts: 1053
Joined: 01/07/2006 12:05
Location: zapadni krak Mliječnog puta

#66

Post by aNTropocentrio »

GandalfSivi wrote:Nesta sve kontam, a ispravite me ako grijesim, Izrael je jedna od prvih drzava koje su podrzale BiH. Isto tako su bili poprilicno glasni sto se tice zaustavljanja srpske agresije na drzavu nam. Takodjer sam vise nego ponosan na veoooooooma dugu istoriju odlicnih odnosa sa jevrejskom zajednicom u BiH. I sada pored svih problema koje nam ima drzava, nadju se tako ti borci za "nasu" stvar u Palestini. Da se razumijemo, ni najmanje mi se ne svidja sta cini Izrael, ali tako jedno odvratno fasisoidno generaliziranje koje se moze vidjeti ovdje na forumu, ali i cuti medju ovim novopecenim borcima za muslimansku stvar je jos gore.

Ne znam ni zasto komentarisem ovakve gluposti, samo mi se pritisak dize...
:thumbup:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#67

Post by danas »

blitovic wrote:jevrej je jevrej ma gdje bi bio , nisam nacionalista nikad bio, ali sa zidovima se nemo ze fino razgovarati nego samo preko ni----. a za arape smotani su nema sta . umjesto da se sloze i udare zajedno i izbrisu jednom narod koi izaziva ratove i bijedu u citavom svijetu oni plesu pod muziku amerike ,daju svoja bogatstva za to sto bih sa tim bogatstvom vodili ratove protiv samih arapa .amerika je davno kupljena izraelom pa mora da ratuje gdje oni pokazu :? :?
*ebem ti ja ovaj forum... :roll:
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#68

Post by mIRCerka »

blitovic wrote:jevrej je jevrej ma gdje bi bio , nisam nacionalista nikad bio, ali sa zidovima se nemo ze fino razgovarati nego samo preko ni----. a za arape smotani su nema sta . umjesto da se sloze i udare zajedno i izbrisu jednom narod koi izaziva ratove i bijedu u citavom svijetu oni plesu pod muziku amerike ,daju svoja bogatstva za to sto bih sa tim bogatstvom vodili ratove protiv samih arapa .amerika je davno kupljena izraelom pa mora da ratuje gdje oni pokazu :? :?

blitovicu, zasto se ti ne opasas explozivom i ne razneses negdje u znak protesta protiv globalozacije?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#69

Post by pitt »

neka ba....nek je veselo :D:D treba se podsjetiti malo sta sve hoda po ovoj planeti :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#70

Post by danas »

Šeha wrote:
danas wrote:
blitovic wrote:jevrej je jevrej ma gdje bi bio , nisam nacionalista nikad bio, ali sa zidovima se nemo ze fino razgovarati nego samo preko ni----. a za arape smotani su nema sta . umjesto da se sloze i udare zajedno i izbrisu jednom narod koi izaziva ratove i bijedu u citavom svijetu oni plesu pod muziku amerike ,daju svoja bogatstva za to sto bih sa tim bogatstvom vodili ratove protiv samih arapa .amerika je davno kupljena izraelom pa mora da ratuje gdje oni pokazu :? :?
*ebem ti ja ovaj forum... :roll:
Vala bas :shock: :roll:
poznate mi ove sintagme "koi", "nemo ze"... :-) :-) koji li se klonirao od dezurnih bilemza? :-)
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#71

Post by digger »

pitt wrote:Cccccccc ljudskoj gluposti i zatucanosti kraja nema :? :(
:D

Sve mi izgleda na to da sada drugi mogu slobodno da naprave slicnu poruku da su SVI muslimani teroristi. To bi valjda zadovoljilo misljenje nekolicine ovdje kao dokaz da su oni u pravu.

Ipak, ovo je najbolje:

Never argue with idiots; they will drag you down on their level, and then beat you with their experience.
:D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#72

Post by danas »

mIRCerka wrote:
blitovic wrote:jevrej je jevrej ma gdje bi bio , nisam nacionalista nikad bio, ali sa zidovima se nemo ze fino razgovarati nego samo preko ni----. a za arape smotani su nema sta . umjesto da se sloze i udare zajedno i izbrisu jednom narod koi izaziva ratove i bijedu u citavom svijetu oni plesu pod muziku amerike ,daju svoja bogatstva za to sto bih sa tim bogatstvom vodili ratove protiv samih arapa .amerika je davno kupljena izraelom pa mora da ratuje gdje oni pokazu :? :?

blitovicu, zasto se ti ne opasas explozivom i ne razneses negdje u znak protesta protiv globalozacije?
nemo ze on sad... :D sacekaj malo, za koi trenutak ce on :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#73

Post by FFK as Lucy01 »

Pricajte vi sta hocete, ja ovakve teme bas volim :D i bas mi je trebalo da se nasmijem na sabahu :lol: jer sam jutros na lijevu ustala :-x :-x

Svemir i ljudska glupost su beskonacni, ali za svemir jos nismo sigurni.

~Einstein~....jos jedan Jew :D
Kwaheri
Posts: 3273
Joined: 30/04/2004 12:33

#74

Post by Kwaheri »

:( kako je ovo tuzno... :(
Post Reply