A sad adio !

Locked
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#176

Post by danas »

forUMASH wrote:
Danko_Bananko wrote:Samo da napomenem - braca kojima stoka oduze drzavljanstva i koja ce zbog toga morati napustiti BiH su iza sebe ostavili vrlo jaku infrastrukturu od hiljada i hiljada ljudi koji misle isto kao i oni, i koji im nikada nece zaboraviti ono sto su ucinili za nas, i koji ce nastaviti tamo gdje su oni stali.

Hiljade komisija da napravite, mozete nam se najesti govana marvo jedna islamofobicna, jer sjeme je posijano i nema toga ko ga vise moze unistiti.

Pocrkajte od muke, ali i ove hiljade sto ostaju iza njih ce svoju djecu ( bar 5 komada po glavi ) odgajat "ultraradikalno", pa ce klonova ovih koje tjerate bit sve vise dok vam srca vasa, od muke, ne popucaju.

Zahebali ste se dobro ako ste mislili da ce fasisticko protjerivanje 100-ak ljudi, samo iz razloga sto su muslimani, zaustaviti sto vas ubija u pojam.

Kasno vam je sad, crkniteeeeee
....sad ja bas i ne kontam kome je muka i ko "crkava", a kome se muka i crkavanje prizivaju..... :D

....a sto se tice ove ultraradikalno odgojene djece.....htjeli oni to priznati ili ne, ipak ce roditelji koji ih tako odgajaju snositi najvecu odgovornost za srecu i blagostanje koje ce tu istu djecu pratiti kroz zivot....

.....primjera ultraradikalne srece i blagostanja na pretek..... :zzzz:
ma dankec je danas malo nervozan... :D :D :D ne zamjeri mu... :-)
Danko_Bananko
Posts: 862
Joined: 23/01/2007 20:34

#177

Post by Danko_Bananko »

Prpa.ba wrote:
Danko_Bananko wrote:Allahova robinja


Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo :lol:
:lol: :lol: :lol:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#178

Post by mostarac »

Danko_Bananko wrote:
Prpa.ba wrote:
Danko_Bananko wrote:Allahova robinja


Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo :lol:
:lol: :lol: :lol:

pa moj Danko, sto sebi dade nick Danko po "vlaskom imenu"? :D
Sto ne dade kakav prikladniji :D

nama se prodajes ovdje za muslimana, a vlah pravi :lol:
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#179

Post by Vodenjak »

mostarac wrote:
Danko_Bananko wrote:
Prpa.ba wrote:

Velikim Bogom se kunemo da robovi biti necemo :lol:
:lol: :lol: :lol:

pa moj Danko, sto sebi dade nick Danko po "vlaskom imenu"? :D
Sto ne dade kakav prikladniji :D

nama se prodajes ovdje za muslimana, a vlah pravi :lol:
Ma ne bi me iznenadilo i da jeste jedan od tamo onih...
Samo cetnike mozes cuti da takve bljuvotine valjaju :oops:
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#180

Post by haris ubleha »

Vodenjak wrote:
mostarac wrote:pa moj Danko, sto sebi dade nick Danko po "vlaskom imenu"? :D
Sto ne dade kakav prikladniji :D
nama se prodajes ovdje za muslimana, a vlah pravi :lol:
Ma ne bi me iznenadilo i da jeste jedan od tamo onih...
Samo cetnike mozes cuti da takve bljuvotine valjaju :oops:
Treba razumjeti covjeka sto se brine za "naturalizovane" jer priznaje da je i sam "naturalizovan". Dosao prije neku godinu u misiju sirenja islama... sirenja islama iz Hrvatske u BiH!!! :-D. Neka nama misionara iz komsiluka... 8-)
Danko_Bananko
Posts: 862
Joined: 23/01/2007 20:34

#181

Post by Danko_Bananko »

pa moj Danko, sto sebi dade nick Danko po "vlaskom imenu"?
Pitaj administraciju koja mi nije odobravala one koji nisu vlaski, morao sam ih nekako prevariti da me puste ;)
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#182

Post by _BosanaC »

Danko_Bananko wrote:Samo vi vodajte cuke i cistite za njima govna po parkovima, a mi cemo radjati djecu koja se odgajaju od zvuke Kur'ana, a ja cu svoju insaAllah odgojiti da svakoga ko ih mrzi ( kao sto vi mrzite sve sto veze sa Islamom ima ) osekne, i mrzi jos 10 % vise. Sasvim nebitno sta vi mislili o tome, za to me zaboli uvce.


Danko, tvoj post govori da si svjestan da u Bošnjaka vjernici nikad neće biti većina. Inače bi bio smiren i staložen.
O ne vallahi, Sandore, moja nesmirenost u ovom slucaju nema veze sa tim.
Nego bas ovih dana gledam ratne snimke Odreda El Mudzahid, pa kad se njih par sotina moglo pridruziti bosanski sehidima da bi moja kcerkica insaAllah mogla biti prava Allahova robinja, onda nemam nikakvih problema da postanem i ja forumski sehid :D braneci njihovu cast i podsjecajuci papke na neke fakte...
Za odnos 200 000 vs 3 miliona, obrati se na pocetak posta.....ima veze sa vodanjem cuka ;)
Nas i Rusa dvesta miliona :-) Jel' ti ovo zvuci poznato, Danko?

Ti si samo jos jedan dokaz da ni djeca ni cuke nisu za svakoga :oops:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11036
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#183

Post by Prpa.ba »

mostarac wrote: pa moj Danko, sto sebi dade nick Danko po "vlaskom imenu"? :D
Sto ne dade kakav prikladniji :D

nama se prodajes ovdje za muslimana, a vlah pravi :lol:

Namece se zakljucak da su extremni bosnjaci ustvari vlasi 8) :lol:
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#184

Post by mostarac »

Danko_Bananko wrote:
pa moj Danko, sto sebi dade nick Danko po "vlaskom imenu"?
Pitaj administraciju koja mi nije odobravala one koji nisu vlaski, morao sam ih nekako prevariti da me puste ;)
pa sto ne dade kakav neutralan :roll: :D
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#185

Post by haris ubleha »

mostarac wrote:
Danko_Bananko wrote:
pa moj Danko, sto sebi dade nick Danko po "vlaskom imenu"?
Pitaj administraciju koja mi nije odobravala one koji nisu vlaski, morao sam ih nekako prevariti da me puste ;)
pa sto ne dade kakav neutralan :roll: :D
Damir? :-D
Danko_Bananko
Posts: 862
Joined: 23/01/2007 20:34

#186

Post by Danko_Bananko »

_BosanaC wrote:
Danko_Bananko wrote:Samo vi vodajte cuke i cistite za njima govna po parkovima, a mi cemo radjati djecu koja se odgajaju od zvuke Kur'ana, a ja cu svoju insaAllah odgojiti da svakoga ko ih mrzi ( kao sto vi mrzite sve sto veze sa Islamom ima ) osekne, i mrzi jos 10 % vise. Sasvim nebitno sta vi mislili o tome, za to me zaboli uvce.


Danko, tvoj post govori da si svjestan da u Bošnjaka vjernici nikad neće biti većina. Inače bi bio smiren i staložen.
O ne vallahi, Sandore, moja nesmirenost u ovom slucaju nema veze sa tim.
Nego bas ovih dana gledam ratne snimke Odreda El Mudzahid, pa kad se njih par sotina moglo pridruziti bosanski sehidima da bi moja kcerkica insaAllah mogla biti prava Allahova robinja, onda nemam nikakvih problema da postanem i ja forumski sehid :D braneci njihovu cast i podsjecajuci papke na neke fakte...
Za odnos 200 000 vs 3 miliona, obrati se na pocetak posta.....ima veze sa vodanjem cuka ;)
Nas i Rusa dvesta miliona :-) Jel' ti ovo zvuci poznato, Danko?

Ti si samo jos jedan dokaz da ni djeca ni cuke nisu za svakoga :oops:
Da, bas mi je tvoje misljenje u ovom trenutku pravo vazno, ne znam kako bi bez njega u zivotu.
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#187

Post by _BosanaC »

Danko_Bananko wrote:
_BosanaC wrote:
Danko_Bananko wrote:Samo vi vodajte cuke i cistite za njima govna po parkovima, a mi cemo radjati djecu koja se odgajaju od zvuke Kur'ana, a ja cu svoju insaAllah odgojiti da svakoga ko ih mrzi ( kao sto vi mrzite sve sto veze sa Islamom ima ) osekne, i mrzi jos 10 % vise. Sasvim nebitno sta vi mislili o tome, za to me zaboli uvce.


O ne vallahi, Sandore, moja nesmirenost u ovom slucaju nema veze sa tim.
Nego bas ovih dana gledam ratne snimke Odreda El Mudzahid, pa kad se njih par sotina moglo pridruziti bosanski sehidima da bi moja kcerkica insaAllah mogla biti prava Allahova robinja, onda nemam nikakvih problema da postanem i ja forumski sehid :D braneci njihovu cast i podsjecajuci papke na neke fakte...
Za odnos 200 000 vs 3 miliona, obrati se na pocetak posta.....ima veze sa vodanjem cuka ;)
Nas i Rusa dvesta miliona :-) Jel' ti ovo zvuci poznato, Danko?

Ti si samo jos jedan dokaz da ni djeca ni cuke nisu za svakoga :oops:
Da, bas mi je tvoje misljenje u ovom trenutku pravo vazno, ne znam kako bi bez njega u zivotu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Neko isfrustrirao? :-) :-) :-)
haris ubleha
Posts: 516
Joined: 06/09/2006 11:24

#188

Post by haris ubleha »

mostarac wrote:nama se prodajes ovdje za muslimana, a vlah pravi :lol:
Dzehenem je vrlo plah
u njega ce svako onaj ko krije da je vlah 8-)
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#189

Post by _BosanaC »

Danko_Bananko zbuban :oops: Oduzeto mu je nelegalno steceno SA-X drzavljanstvo, i ima pravo da se iz BANovica bori za ponovnu dodjelu istog :oops:
Locked