Serbiancafe - leglo mrznje

User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#1 Serbiancafe - leglo mrznje

Post by StLouis »

Serbiancafe, portal koji bezobzirno siri mrznju i podstice ksenofobiju i nacionalizam.

http://www2.serbiancafe.com/lat/diskusi ... 09.html?57
User avatar
NIN
Posts: 6187
Joined: 15/02/2006 20:18
Location: Via Lactea, Orion Arm

#2

Post by NIN »

Dobro jutro, ima li sta novo?!

A tim aktivistima na ''tom forumu'' odgovara samo jedan epitet, PAVIJANI!!!

1/1
stressman
Posts: 25
Joined: 17/07/2005 11:37
Location: Stuttgart

#3

Post by stressman »

Vozdra,
to je najprimitivnija web stranica koju sam ikad vidio :sad:
Zasto uopce idete na takve forume,ne vrijedi sa njima diskutovati.
A sto je jos najsmjesnije stoji u pravilniku:mi smo protiv vredjana,psovanja,
provociranja a onda mi smo za lepo druzenje(????)razmenu ideja(psovanja,
vrijedjanja vjere nacije itd).Njihov moderator uopce ne banira takve primitivce cesto vredjaju drugog samo stoje druge vjere ili nacije.To nije
u redu,to su rasisti(mogu svoje misljenje bar za sebe zadrzati a ne ljude koje
niti su vidjeli,niti znaju ko su)odmah pocnu vredjati i psovati bez ikakvoh povoda.Eto toliko od mene.Puno pozdrava .
kojsino
Posts: 489
Joined: 24/11/2004 07:41

#4

Post by kojsino »

Sto ste tako ostri,
zar ne vidite da i njima jadnicima( ne svima) velika zelja da se priblize ljudskoj rasi...
Pa niko nece sa njima !
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#5

Post by ztluhcs »

Bilo bi èudno da je drugaèije... Nothing to see here.... Move along...
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#6

Post by mostarac »

serbiancafe je jedna humanitarna organizacija u odnosu na sljedecu destinaciju :D

http://www.srpskinacionalisti.com/

http://forum.srpskinacionalisti.com/

Ovi ljudi su za kolektivnog lijecenja. Pa to ne mozete vjerovati svojim ocima kad citate da jos ima ovih ljudi. Njima jos nije zavrsila kosovska bitka, jos vode nekakve ratove, ma smjeh opsti. Zalosno je sto u Srbiji imaju 32% na izborima. Uglavnom, podforum unutrasnja politika je jako interesantan i zaista se ispalti citati ove spodobe. Jebote pa nad njima bi mirne duse naredio egzekuciju smrtne kazne, koja su galerija likova.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#7

Post by sulesavic »

Ponekad odem na takve diskusije, samo kao posmatraè, tek toliko da vidim stanje svijesti. Obièno budem par minuta, pogledam koju temu i bje¾' koliko me noge nose, èisto mog mentalnog zdravlja radi.
mostarac
Posts: 8416
Joined: 03/03/2005 13:47

#8

Post by mostarac »

sulesavic wrote:Ponekad odem na takve diskusije, samo kao posmatrač, tek toliko da vidim stanje svijesti. Obično budem par minuta, pogledam koju temu i bjež' koliko me noge nose, čisto mog mentalnog zdravlja radi.
ali isto tako na b92 imas sliku normalne srbije. I onda izvuces sredinu, a ona je porazavajuca po sve balkanske drzavice podivljalih plemena. :(
dinash
Posts: 2002
Joined: 03/10/2002 00:00
Location: ljubljana
Contact:

#9

Post by dinash »

ne kontam, koja vam je furka surfati po tim glupostima ...
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#10

Post by spongebob »

ima i ovih kandidata sa sarajevo-rs foruma. napisao sam tako politicki neutralan post, hajd rekoh da pokusam povest normalnu spiku al skuzise me lole nakon dvije recenice i bijah ostembiljan kao mali zeleni i na kraju-banovan :D

Inace su za njih i normalno misleci Srbi ili kurve, kucke (vidi pod Mirjana K.) ili prodane duse i lizaci supka "zelenim" i ustasama...Ti ljudi mrze SVE sto se ne uklapa u njihov plan i program
no odite na neki slican bosnjacki (recimo bosnjaci.net, islam bosna) ili hrvatski sajt (skoro sve stranice iz hercegovine) naci cete slicne gluposti, naravno ne u tako ekstremnoj mjeri ali ista nacionalisticka zadojenost, isto ludacko ubjedjenje u nepogresiv stav i isti stav da je bash njihova nacija cista ko suza. Ja odem tamo da nahranim svoj ego sto sam osto normalan kad vidim kakvi monstrumi dijele isti zrak/havu/vazduh sa mojim miroljubivim bicem :oops: :roll:
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#11

Post by ztluhcs »

spongebob wrote:ima i ovih kandidata sa sarajevo-rs foruma. napisao sam tako politicki neutralan post, hajd rekoh da pokusam povest normalnu spiku al skuzise me lole nakon dvije recenice i bijah ostembiljan kao mali zeleni i na kraju-banovan :D
Hej! Mali zeleni! Ovo je forum Politika :P Trka na Religija! :lol: :lol: :lol:
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#12

Post by spongebob »

ztluhcs wrote:
spongebob wrote:ima i ovih kandidata sa sarajevo-rs foruma. napisao sam tako politicki neutralan post, hajd rekoh da pokusam povest normalnu spiku al skuzise me lole nakon dvije recenice i bijah ostembiljan kao mali zeleni i na kraju-banovan :D
Hej! Mali zeleni! Ovo je forum Politika :P Trka na Religija! :lol: :lol: :lol:
da bash ovim rijecima :-) a vjeruj da mi je prvi post bio stvarno neutralan...ima tamo valjda stoji jos uvijek, prijavio sam se pod istim nickom
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#13

Post by The Man »

Pa dobro serbian caffe jeste strana gdje je najviše pubertetlija, djece...zato se ne treba previše uzbudjavati oko nje...

A šta je sa ispadima na sarajevo-x?protiv Srba i Hrvata :roll:
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#14

Post by cHupjahalic@ »

mostarac wrote:serbiancafe je jedna humanitarna organizacija u odnosu na sljedecu destinaciju :D

http://www.srpskinacionalisti.com/

http://forum.srpskinacionalisti.com/

Ovi ljudi su za kolektivnog lijecenja. Pa to ne mozete vjerovati svojim ocima kad citate da jos ima ovih ljudi. Njima jos nije zavrsila kosovska bitka, jos vode nekakve ratove, ma smjeh opsti. Zalosno je sto u Srbiji imaju 32% na izborima. Uglavnom, podforum unutrasnja politika je jako interesantan i zaista se ispalti citati ove spodobe. Jebote pa nad njima bi mirne duse naredio egzekuciju smrtne kazne, koja su galerija likova.
Ne znam da li bih rekla da je smijesno ili zalosno kad procitas njihove postove. Dovoljna je jedna obicna recenica koja ce ih zapaliti i da si slucajno u njihovoj blizini bili bi spremni da te ubiju. :roll:
User avatar
wels
Posts: 2116
Joined: 22/06/2003 00:00
Location: 6/red 3/parter

#15

Post by wels »

The Man wrote:Pa dobro serbian caffe jeste strana gdje je najviše pubertetlija, djece...zato se ne treba previše uzbudjavati oko nje...

A šta je sa ispadima na sarajevo-x?protiv Srba i Hrvata :roll:

I Bosnjaka,zaboravio si.


Ovde su svi ravnopravni.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9905
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#16

Post by Bosanac sa dna kace »

a jos su nepismeni do bola, nemaju pojma o pojmu!
Srbi izbegavaju da prave decu mentalitet opada!!
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#17

Post by Murat Sabanovic »

bolestan narod ,ali eto snose posljedice balkansih desavanja a svaki dan im je "velika srbija"manja i manja.
User avatar
upala
Posts: 403
Joined: 10/09/2005 16:47

#18

Post by upala »

Bosanac sa dna kace wrote:a jos su nepismeni do bola, nemaju pojma o pojmu!
Srbi izbegavaju da prave decu mentalitet opada!!

hahahaahha oplakah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
to su neki gorstaci koji su u humanitarnim akcijama raznih stranih organizacija dobili net....

medjutim ipak me pocinje zabrinjavati njihova svijest....sta ako svijet ostane na ovakvima :-? :sad:

neko spomenu ispade protiv hrvata i srba.....radi se uglavnom o nekim prolaznim andolima....mada se ja samo jednog takvog ispada sjecam...hana ili kako vec...
Roger_CA
Posts: 19
Joined: 22/05/2006 17:55

#19

Post by Roger_CA »

Ne kontam zashto ste toliko iznenadjeni. Isto tako je za Srbe ovaj forum "islamistichki, fashistichki" itd.

Dodju tako i oni ovdje, pa nadju temu o jachanju drzave, o ukidanju rs, nashim zahtjevima za ukidanje imena rs, grba, zastave... i kazhu onda da mi zhelimo da njih nestane i

Sve je to na neki nachin normalno. Svako zhivo biche za svoju vrstu zheli sve najbolje. Ljude i zhivotinje dijeli samo to shto ljudi smatraju da su inteligentniji, a sve ostalo je isto.

Moje mishljenje je da shirenje mrznje, nacionalizma (koji je na zapadu daleko vechi nego na Balkanu) uvijek zavisno sa koje tachke to gledamo. Kad stranac dodje na serbiancafe i na sarajevo-x, on che nas sve proglasiti nacionalistima, za koje nema nade. A kad mi odemo na njegov forum, nachichemo opet neshto gdje ga mi mozhemo tako nazvati.

Pozdrav svim dobronamjernim ljudima, pa koje vjere, nacije, boje kozhe itd. bili
Mr_M
Posts: 383
Joined: 16/07/2005 17:36

#20

Post by Mr_M »

mostarac wrote: ali isto tako na b92 imas sliku normalne srbije. I onda izvuces sredinu, a ona je porazavajuca po sve balkanske drzavice podivljalih plemena. :(
Na B-92 forumu ima svega, a ponajmanje Srba.
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#21

Post by spongebob »

Mr_M wrote:
mostarac wrote: ali isto tako na b92 imas sliku normalne srbije. I onda izvuces sredinu, a ona je porazavajuca po sve balkanske drzavice podivljalih plemena. :(
Na B-92 forumu ima svega, a ponajmanje Srba.
eto nek si ti brojo krvna zrnca. A sta je sa ovima na Serbijanskom kafeu, to su pravi Srbi jelde :oops:
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#22

Post by tempora »

Je li ovo kao dokaz da su oni gori do mi? Ili mi bolji nego oni? :?
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#23

Post by The Man »

tempora wrote:Je li ovo kao dokaz da su oni gori do mi? Ili mi bolji nego oni? :?
Ma svi smo mi ista govna....razlika je samo u tome da neka malo manje smrde! :lol: :P :roll:
spongebob
Posts: 1098
Joined: 05/10/2005 17:43
Location: Bikini Bottom

#24

Post by spongebob »

tempora wrote:Je li ovo kao dokaz da su oni gori do mi? Ili mi bolji nego oni? :?
ne nego na nekim forumima argumenti vaze bez obzira na autora argumenata a na nekima je bitan samo udio turske krvi u krvotoku

daleko od toga da je ovaj forum normalan al ima neku kriticnu masu koja detektuje anomalije i osudi ih.
zavrzlama
Posts: 10307
Joined: 15/01/2006 18:35

#25

Post by zavrzlama »

Zivim preko bare i svake godine idem sa porodicom u BIH.....

11 mjeseci citam forum i pisem na forumu i steknem utisak da mi treba pancir i da cim stignem u BIH trebam kopat rov :D ....kad ono sasvim druga situacija...ljudi se druze ekonomski saraduju i manje ili nikako ne pricaju o nacionalizmu ko mi na forumu....i na kraju shvatim da na forumima uglavnom je lijecenje frustracija,licnih losih iskustava iz proslog rata itd.

Mislim da forumi kao sredstvo komuniciranja medu ljudima nisu postigli nikakvom naprerdku i pomirenju nego su izazvali kontra efekat.
Post Reply