Dokaz ustaske agresije

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 05/08/2006 21:37

ztluhcs wrote:
mr__bosnjak wrote:
JahijaJilic wrote:
Pa i bez Hitlera posta jedna od najvecih sila u tehnici, medicini, pravosudju itd. Bitan je narod, da li zna sa ili bez jednog vodje.
Pa dobro ali Man pokusava reci da ce svijet zbog neke tehnike i napretka sacuvat srbiju od pravde :lol:
Zbog ulaganja... Ne tehnike...
Ti u to vjerujes? :roll:

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 05/08/2006 21:39

mr__bosnjak wrote:
Couldn't care less :)

Ali èinjenica je da smo mi muhin upljuvak na globalnoj trpezi...

BELLUNO

Post by BELLUNO » 05/08/2006 23:10

lahor wrote:[
Sta da ja provjeravam i dokazujem i ko ovde pise gluposti?Zivio sam i radio u Rijeci do 93.a vase hotele su naseljavali i unistavali izbjeglice iz Slavonije i zadarskog zaledja i sta ti ja znam odakle sve(znam bar za Opatiju i podrucje Rijeke)Bosnjaci su uglavnom spavali po napustenim radnickim barakama za koje su arapi dobro placali i nemoj vise da se preseravas molim te. :-)
Last edited by BELLUNO on 08/09/2009 14:40, edited 1 time in total.

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 05/08/2006 23:14

ztluhcs wrote:
mr__bosnjak wrote:
Couldn't care less :)

Ali činjenica je da smo mi muhin upljuvak na globalnoj trpezi...
Upravo zato se moramo borit za svoju pravdu. Nekad puskom sad Sudom :)

lahor

Post by lahor » 05/08/2006 23:19

BELLUNO wrote:
lahor wrote:[
Sta da ja provjeravam i dokazujem i ko ovde pise gluposti?Zivio sam i radio u Rijeci do 93.a vase hotele su naseljavali i unistavali izbjeglice iz Slavonije i zadarskog zaledja i sta ti ja znam odakle sve(znam bar za Opatiju i podrucje Rijeke)Bosnjaci su uglavnom spavali po napustenim radnickim barakama za koje su arapi dobro placali i nemoj vise da se preseravas molim te. :-)

vidi momcine vidi junacine kako se kurci po forumima a pobjego iz bosne
Vidi kenjca zivota ti?Pobjego ja iz Bosne?Pa zar je Rijeka u Bosni zivota ti?Izgleda da si bjezo sa casova geografije!Obrazuj se majmune pa dodji na forum..

The Man

Post by The Man » 05/08/2006 23:20

mr__bosnjak wrote:
JahijaJilic wrote:
Ja sto mi tema dobi odgovora...

Ustase su za mene podrzavaoci veliko-hrvatskog projekta i oni su izvrsili agresiju na BiH i genocid nad Bosnjacima i tacka!

@The_Man

I Hitlerova Njemacka je bila sila u tehnici pa propade

Pa i bez Hitlera posta jedna od najvecih sila u tehnici, medicini, pravosudju itd. Bitan je narod, da li zna sa ili bez jednog vodje.
Pa dobro ali Man pokusava reci da ce svijet zbog neke tehnike i napretka sacuvat srbiju od pravde :lol:
vi ljudi ste žešče glupi...ama baš zatucani...

nije zbog tehnike..nije zbog napretka...nego zbog interesa...jer je srbija tržište od 10 000 000 ljudi, i njima nije stalo da se u ovom slučaju (mobilna telefonija) desi da ljudi ne budu imali para za njihove usluge...

a vi dalje mislite da vas ameri ili evropa vole, persiraju....moje budale...da im sutra bude u interesu da nas nema, zbrisat će nas ko da nismo nikad postojali..

king31

Post by king31 » 05/08/2006 23:31

rajvosa^

Post by rajvosa^ » 06/08/2006 02:06

lahor wrote:
rajvosa^ wrote:
lahor wrote: Hrvatska tijekom rata nije imala ni jednog turiste ali je imala bosanske izbjeglice.Niste nas primili zbog ljubavi nego zbog arapa i dolara koji su vama punili dzepove i placali hranu i smjestaj za izbjeglice. :x
Vazno je da ti arape uvelicavas, ko jebe hrvatsku.
Kojis ti seronja ...?Odmah si se usro da neko velica Arape.Znci treba da sutim i prihvatim da su Hrvati sve uradili kako treba...AHMICI,MOSTAR,STUPNI DOL.....MA SRAM NEKA TE BUDE...FUJ...
Ma sega mi kako spominjes arape i hvalis ih (svaka im cast na donacijama). i HR je bila u ratu, i sta je trebalo da kaze arapu...'nemoj stari donirat, ne treba nam."

lahor

Post by lahor » 06/08/2006 02:25

rajvosa^ wrote:
lahor wrote:
rajvosa^ wrote: Vazno je da ti arape uvelicavas, ko jebe hrvatsku.
Kojis ti seronja ...?Odmah si se usro da neko velica Arape.Znci treba da sutim i prihvatim da su Hrvati sve uradili kako treba...AHMICI,MOSTAR,STUPNI DOL.....MA SRAM NEKA TE BUDE...FUJ...
Ma sega mi kako spominjes arape i hvalis ih (svaka im cast na donacijama). i HR je bila u ratu, i sta je trebalo da kaze arapu...'nemoj stari donirat, ne treba nam."
Izvini ok....ali me nervira kad se neko jos iz Hrvatske buni zbog tranzita i boravka nasih izbjeglica u Hrvatskoj.Nisam imao nikakvu namjeru da nekog velicam ali to su sve istinite cinjenice.Pa otkud bi nasa vlada podnijela toliki rat i agresiju da nisu ipak Arapi slali oruzje i novce...Hrvatska se vojska zahvaljujuci tome dobro naoruzala i naravno zabise nam noz u ledja.A bogami se i mnogi nasi politicari obogatise jer su sve te donacije iznosile basnoslovne sume od kojih mnogi odoljeli nisu..

edikamedika

Post by edikamedika » 06/08/2006 18:59

allahu ekber je inace opceprihvaceni ratni poklic hrvatske vojske

Nego

http://www.011385.com/text06/grgic_220706.htm

I ovako se Bosna "branila".

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 07/08/2006 01:06

The Man wrote:
mr__bosnjak wrote:
JahijaJilic wrote:
vi ljudi ste žešče glupi...ama baš zatucani...

nije zbog tehnike..nije zbog napretka...nego zbog interesa...jer je srbija tržište od 10 000 000 ljudi, i njima nije stalo da se u ovom slučaju (mobilna telefonija) desi da ljudi ne budu imali para za njihove usluge...

a vi dalje mislite da vas ameri ili evropa vole, persiraju....moje budale...da im sutra bude u interesu da nas nema, zbrisat će nas ko da nismo nikad postojali..
Ne znam ja ko je ovdje budala :lol: Zastit ce vas zbog mobilnih telefona :lol: :lol: :lol: Znaci prosla je vatikansko-masonsko-dzihadska zavera? Nego sto prije se suocis s time da je SCG izvrsila agresiju na BiH i genocid nad Bosnjacima kao i RH i da za to mora platit sto brzes ces postat covjek...

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 07/08/2006 01:08

edikamedika wrote:

Nego

:(
Jadno i tuzno ali ovo je bio ispad pojedinaca i ne kao sto se ovdje kaze planirani zlocin kojeg su bosanske vlasti podrzavale. I koliko god grozan bio on ne mjenja fakat da je agresija i genocid s ustaske strane izvrsen a i ovi zlocinci se naravno moraju kazniti ali ne mozes pojedince poredit s cijelom agresorsko-genocidnom masinerijom iz Zagreba.

Panasonic

Post by Panasonic » 07/08/2006 02:24

vaginalna_manipulacija wrote:Da vas te iste ustase ne naoruzase pocetkom rata kad ste govorili 'nije ovo nas rat' imali biste 'Srebrenica' i prije.

Da vam ne bi tih istih ustasa imali biste drugu Srebrenicu u Bihacu i citavoj zapadnoj Bosni.

I da te opet iste ustase ne dadose smjestaj i prolaz moru izbjeglica kroz Hrvatsku imali biste itekako jos 'Srebrenica'.

I da...

I dan danas 15% Hrvata vam puni federalni budzet 70%.

Sram neka vas bude!
Ustase nas naoruzali :D ustase nas "branile" :D ustase pune budzet 70% :D

Suocite se sa svojom prosloscu i tek cete tad prosperirati. Srbija ce nam platiti oko 104 milijarde $ i onda ce kolapsirati, a Hrvatska ce sama od sebe bankrotirati jer vam Bosnjaci vise nece puniti turisticke kase, a turizam je stub Hrvatske privrede.

I jos nesto: tih 15% Hrvata u BiH zivi na hercegovackom brdovitom krsu, kamen gdje god da pogledas, i ako mislis da se sa vinovom lozom i oskudnom stocarskom proizvodnjom (jer na kamenju nema pashe) moze napuniti budzet za 70% onda si ili a)promasio profesiju, ili b)glup

Panasonic

Post by Panasonic » 07/08/2006 02:31

edikamedika wrote:

Nego

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtop ... 165#862165

Mi se nemamo cega stiditi, a vi prvo morate malo rascistiti sami sa sobom i sa svojim postupcima u toku agresije.

dalmatinka

Post by dalmatinka » 07/08/2006 07:49

@Lahor, zaista si me zadivio svojim rječnikom. :shock: :shock: :shock:

nesvrstan

Post by nesvrstan » 07/08/2006 09:08

vaginalna_manipulacija wrote: I dan danas 15% Hrvata vam puni federalni budzet 70%.
Sram neka vas bude!
Ovdje treba malo pojasniti.
Tih 15% Hrvata, bar ovdje u sredisnjoj Bosni, se uglavnom bave trgovinom i moguce je da u zadnje vrijeme prijavljuju i porez.
Pitanje je kome oni prodaju te robe i kako se desilo da Hrvati imaju talent za trgovinu a Bosnjaci nemaju.
E vidis, tu bi bilo interesantno se vratiti u vrijeme Herceg Bosne, pa mozda i u vrijeme rata i cuvenih konvoja (kamion meni, kamion da prodje) jer je fenomen Viteza (FIS, Economic i sve ostalo) nekako nastao bas u to vrijeme.
Danas FIS zaista zaradi vise nego sve prodavnice zajedno u Travniku i Zenici, ali u FISU kupuje 90% travnicana i zenicana i ostalih "za trgovinu nesposobnih" bosnjaka.
Ne znam jesam li ti uspio sta objasniti.

edikamedika

Post by edikamedika » 07/08/2006 11:26

http://www.youtube.com/watch?v=mQCaqx-S ... ed&search=

Jos jedan usamljeni slucaj za osuditi.

Koliko ih tek nije zabiljezeno kamerama.

Panasonic

Post by Panasonic » 07/08/2006 11:48

Nema se sta osudjivati osim nevino ubijenih civila koji su bili za mir. Mi nemamo sta zaliti za ustasama i cetnicima, oni koji su nama zeljeli smrt zelimo i mi njima. Vi ste gori od Hitlerovih nacista, prvo napadnete i onda se bunite sto imate zrtava. Da niste napali ne bi nista bilo kao sto je sada.

Osudite ustasluk i cetnistvo, agresiju i genocid u BiH, odajte sucut stotinama hiljada ubijenih nevinih i neduznih Bosnjaka. Tek kad se suocite i odreknete vase mracne proslosti mozemo zapoceti novi suzivot. Do sada se ponasate isto kao i prije 15 godina.

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 07/08/2006 13:01

edikamedika wrote:http://www.youtube.com/watch?v=mQCaqx-S ... ed&search=

Jos jedan usamljeni slucaj za osuditi.

Koliko ih tek nije zabiljezeno kamerama.
Sto za osuditi?

Nije za pohvaliti. To se slazem.

Ali nije ni za osuditi. Zasto? Pa kao prvo - ovi su tri i pol godine - drzali 300.000 Krajsnika na nisanu i ubijali - koga su stigli i kako su umjeli. Onda kad se je - ratna sreca malo - preokrenula - odjednom postadose svi cetnici - "Pero - Kuvar sa AK47" i ini "mucenici" kako ih to - Srpski spiker predstavlja - onima koji ne znaju uopste kurs rata, ono sto se desilo u Krajini 1992-ge - jer je 1992-ga nekako - bila prije 1995-te, zar ne? Gdje su ti snimci na U-tube?

Ja samo znam jedno. Nijedan se Buzimljanin kojeg su Srbi zarobili nije vratio ziv. Za one koji su razmjenjeni mrtvi - kruze neki od najogavniji prica u ratu da su im sjekli spolovila i gurali u orifice razne, te pisali poruke familiji, suborcima i prijateljima - nozem po ledjima i butinama. Zasto? Zato sto su ovo bili najtvrdji momci koje je Bosna imala. Hamze su klanjele sebi dzenazu prije akcije sto ti govori o tome - za sta i na sto su bili ljudi spremni. Bili su u grotlu pakla tri i pol godine. Uvijek su ih slali gdje je najgore i gdje je najtvrdje i nikad - nijednom jos nisu rekli necu i ne mogu. Kad bi - lokalnom borcu dosao Hamza na liniju - to je bilo ko da je sa tobom u rov sjela Americka armija. Sto? Pa Hamze nisu u toku cijelog rata - nigdje ostavile ranjenog borca, cetnicima, niti se povukli bjezeci - bilo gdje. Cetnici bilo gdje kad su culi - da Hamze dolaze - znali su da nece dugo biti do kefane u kojoj su imali opciju a) da poginu boreci se (rijetko koji a i to je sto je "moro" b) da se rokne kasikarom prije nego sto padne u icije ruke (dosta njih) i c) bjezte noge da ne usre guza. Neki ni za to - nisu bili sposobni pa su danas - na U-tube.

90% Hamzi je ili izginulo ili ranjavano vise puta. Samo ime Hamza je ime - prvog sehida u Islamu. Od takvih - i ne ocekujem da budu normalni nakon skoro 4 godine rata protiv Srbo-cetnika. Ne ocekujem - kad nisam mogao od komsija Srba ocekivati da ne pobiju 30-40.000 Bosanaca u prva tri mjeseca rata, i to ne vojnika - kuvara Muhameda sa AK47 vec djece, zena i staraca, sto je to ijedan Srbin protiv koji su se Hamze borile 3 i pol godine - obavezao ih - da budu fer i korektni prema njemu - nakon svih silnih pokolja zadnjih koji je bio u Julu 1995-te, ovaj clip je iz Septembra 1995-te, da napomenem. Samo mjesec dana nakon sto je Izet Nanic poginuo, i to ubijen je mucki - snajperom, kod Dvora na Uni 4-tog Augusta 1995-te. Taj covjek je bio - Naser Oric Bihacke Krajine bez ikakvih kriminalnih konotacija.

Zbog toga - mani mi se ofirne i isprazne Sprske propagande. Cetnikdobola - postavio clip na U-tube, o tome - kako je doslo vrijeme da oni koji gaze - budu zgazeni ali samo - njezno molit cu ljepo. Pa vi ste izgleda zaboravili da neprijateljstvo obavezuje, jednako ko i prijateljstvo.

Ovo je naravno samo moje vidjenje dogadaja. Covjeka koji je prozivjeo okruzenje Bihaca sa 12 godina. Koji je dozivjeo da vidi kako je sve i jedan Srbin iz Bihaca otisao - preko noci, ne na silu - vec svojevoljno (mozda pod prisilom - Srba/SDS-a/Cetnika) da dozvoli bradatoj marvi da se "obracuna" s nama a oni ce samo da prstom pokazu koji je "bio glavni" i koji je bio "najzajabaniji", pa ce te da prebace na pocetak kolone za klanje i deranje. Na zacelju koje - bi se valjda nasao i ja - ali svom srecom - bile su neke Hamze, Gazije, Tigrovi i Faraoni - koji su za mene heroji. Ako su ubijali - bili su ubijani. Ako su napadali - nisu bjezali kad bi dosli "jaci, i s vecim mudima". Nisu nikog zarobljavali - jer ni same njih - cetnici nisu najbolje tretirali u zadatim okolnostima. Sve sto su imali - su oteli od cetnika - srcem da bi odbranili Buzim, ne samo od cetnika vec i od Autonomaskih falangi - koje su imale samo gori tretman od Srba kad bi pali u ruke - Hamzi/Gazija/505 Buzimske Viteske Brigade. Jer - je casnije biti i neprijatelj od - biti izdajnik. Svakom po njegovim zaslugama.

A, evo i tebi jedan clip
http://www.domovinskirat.com/component/ ... 7/lang,en/

Amarcord 1991-2002.
O filmu: U prosincu 2001. godine, branitelji Hrvatske Kostajnice obavijestili su me kako u posjedu imaju sedam video kaseta koje su pripadnici srpskih postrojbi (četnici) snimili sebi za kućnu uspomenu. Kopije svih tih kaseta dostavljene su još 1995. godine MUP-u i odgovornima u hrvatskom pravosuđu, ali vidljive reakcije nije bilo. Nakon "trećeg siječnja" ponovljen je isti postupak, ali opet bez ikakvih rezultata.

S radošću sam se prihvatio posla kako bi što širi krug gledatelja upoznao sadržaj tih kaseta. Ovaj film, uz malo pomoći YUTELOVOG arhiva, neobična je kronologija domovinskog rata – "pogled s druge strane". Gledatelji mogu vidjeti srpsko osvajanje Hrvatske Kostajnice, Petrinje i Gornjeg Viduševca. Pokazuju se i terorističke aktivnosti u Korenici ili "Krvavi Uskrs" na Plitvicama, 1991. godine. Pratimo srpsku agresiju koja je izvršena 1992. godine s okupiranog područja Hrvatske na susjednu državu Bosnu i Hercegovinu, tzv. "Proboj Koridora" ili okupacija Bosanske Posavine. Pratimo ratni put tzv. 21. kordunskog korpusa i napade na Bihać krajem 1994. godine. Tu je i prikaz djelovanja "Unprofora", "Kninđa", kapetana Dragana, kostajničkih "Hermana" te govor Vojislava Šešelja u Glini 1995. godine. Slika i ton (video i audio) u ovom filmu originalni su i nisu posljedica montažnog postupka. Čak i glazba "Beatlesa", koja povezana sa slikom zvuči potpuno nestvarno, u potpunosti je originalna.

Film traje 110 min.

rashid

Post by rashid » 07/08/2006 13:10

:D

occulto

Post by occulto » 07/08/2006 14:24

nesvrstan wrote:
vaginalna_manipulacija wrote: I dan danas 15% Hrvata vam puni federalni budzet 70%.
Sram neka vas bude!
Ovdje treba malo pojasniti.
Tih 15% Hrvata, bar ovdje u sredisnjoj Bosni, se uglavnom bave trgovinom i moguce je da u zadnje vrijeme prijavljuju i porez.
Pitanje je kome oni prodaju te robe i kako se desilo da Hrvati imaju talent za trgovinu a Bosnjaci nemaju.
E vidis, tu bi bilo interesantno se vratiti u vrijeme Herceg Bosne, pa mozda i u vrijeme rata i cuvenih konvoja (kamion meni, kamion da prodje) jer je fenomen Viteza (FIS, Economic i sve ostalo) nekako nastao bas u to vrijeme.
Danas FIS zaista zaradi vise nego sve prodavnice zajedno u Travniku i Zenici, ali u FISU kupuje 90% travnicana i zenicana i ostalih "za trgovinu nesposobnih" bosnjaka.
Ne znam jesam li ti uspio sta objasniti.

ja se u potpunosti slazem. ovaj iz Fis-a je cak "posudio" zemlju jednoj Bosnjakinji. ali ga ona tuzila pa se ciko morao preseliti na drugu zemlju. :-D

occulto

Post by occulto » 07/08/2006 14:30

samo najgore je to sto ce se sva desavanja u ovoj zemlji samo sakriti. Sta Hag radi? nista. svi umiru??
i sta-nista!! imamo poneki posjet i poneko obecanje i to je to. a obecanje ludom radovanje.
ja bih voljela da svi plate za ono sto su uradili. ali, nema sanse!

slazem se da nije citav narod zlocinac, ali je svima njima bilo u cilju da BiH nema.

ali eto, prkosni smo mi!! :razz:

Vodenjak

Post by Vodenjak » 07/08/2006 14:40

samo najgore je to sto ce se sva desavanja u ovoj zemlji samo sakriti. Sta Hag radi? nista. svi umiru??
i sta-nista!! imamo poneki posjet i poneko obecanje i to je to. a obecanje ludom radovanje.
ja bih voljela da svi plate za ono sto su uradili. ali, nema sanse!

slazem se da nije citav narod zlocinac, ali je svima njima bilo u cilju da BiH nema.

ali eto, prkosni smo mi!! :razz:
...i lijepi i pametni i sposobni i vrijedni i slatki i duhoviti i nadareni i...
Ali svi nas ostali mrze. Srbi nas pobise, Hrvati izdase, sudija nas ne voli, lopta okrugla a i sunce svakog dana zalazi...

Bas nam nista ne ide u prilog, a tako se trudimo da svoj zivot ucinimo boljim i sretnijim...
... kontajuci kako bi nam bilo lijepo da nas svi vole i da razumiju nasu dobrotu i humanost...

Sve je do drugih, majku im... :zzzz: :roll:

rashid

Post by rashid » 07/08/2006 15:05

Nemam nista protiv hrvata ... puno mi drugova je hrvatske nacionalnosti ... ali ima ekstremista ... kad kaze da je mostar u hrvatskoj, kad igra bosna hrvatska navija za hrvatsku(i ako je iz bosne), klete se u hrvatski narod a svi korjeni mu iz bosne .... ali sta ces.

Meni licno ide na zivce kad se vozis po herceg bosni, svukud vise hrvatske zastave a nigdje bosanske? Nek je visa po hrvatskoj!!! U drugim zemljama moras imati dozvolu i razlog da obesis zastavu druge drzave jos je vremenski to ograniceno.

U historji se vidi povezanost hrvata i muslimana i tako i u ratu koji se je zavrsio. Nemaju dzaba oni na svojoj zastavi mjesec i zvjezdu ... jedino sto je tuđman sad usro sa njegovom politiku i izjebo muslimanski narod.

Licno sam rodom iz Buzima i cudim se kako da imaju kladuscani svi hrvatske pasose? Zasto se fikretu abdicu(Babi) sudi u hrvatskoj? I take slicne stvari me muce .... niko nece da se bori za BiH :)

Jedan moj prijatelj(hrvatske nacionalnosti) kaze: Tuđman je zado noz u ledza, pa bosna i dan dans ima probleme da ga izvadi.

mehopuzic

Post by mehopuzic » 07/08/2006 16:50

lafo_mamone wrote:ne mora amerikanac nama govoriti da su hrvati izrsili agresiju to svaki bosnjak vrlo dobro zna a kad akoBOGda scg dobijemo na sudu onda lagano preci na hrvate i nijh mlatnuti
a ti na more ides u tunis jel de?

Post Reply