Interes nacionalnih stranaka je podijeljena BiH... DOSTA !

User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#51 Re: !

Post by danas »

Ahmmed wrote:Uh,što nas ovi dijasporci lože na revoluciju :D

Bujrum u Bosnu,pa nam se lijepo pridružite, demonstrirajte s nama, zajedno mijenjamo stvari,da pravimo državu, da ne budemo na kojekakvim listama kojekakvih forina i neforina.... :-)
sta fali :D dijaspori :D
eto, i homeini je poveo revoluciju :D iz dijaspore :lol:


PS eto mene na ljeto, na jedno dva mjeseca...
ma ima da budem svaki dan ispred skupstine
:bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#52

Post by Ahmmed »

Volim ja našu dijasporu i ne fali joj ništa,samo ponekad,pretjerujete,sestro, pretjerujete.... :-)
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#53

Post by danas »

Ahmmed wrote:Volim ja našu dijasporu i ne fali joj ništa,samo ponekad,pretjerujete,sestro, pretjerujete.... :-)
sto pretjerujemo? :roll:
pa vidis kako je 'rvacka :D ili albanska :D dijspora bila vazna...

PS ja vazda kazem :D sad sam ja :D ona "ekstremna emigracija" na koju su nas upozoravali :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ahmmed
Posts: 4274
Joined: 21/09/2005 22:28

#54

Post by Ahmmed »

Pretjerujete, pretjerujete :-) Ali, važni ste nam,važniji nego što i mislite!
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#55 Re: !

Post by stella_k »

Ahmmed wrote: Senada, penzioneri nam, uz dužno poštovanje,u ovakvim situacijama ne trebaju.
Primijetio sam da ste skloni huškanju, nagovaranju,da biste voljeli da ova Skupštinska "priča" dobije nasilan epilog, čini mi se da Vam ne bi bila mrska i pokoja konfliktna situacija sa policijom....
Ako je Vama dojadio život, ako Vam je dosadno, ako biste od ovoga pravili teatar, ima i drguih načina da si želje ispunite!
Nemojte to raditi, pustite nas mlađe da nešto pravimo sa ovom zemljom i od ove zemlje....

Vi ste svoje pokazali i danas smo ovdje ,između ostalog, i zbog silnih grešaka,lopovluka, neobrazovanosti onih koji pripadaju i Vašoj kategoriji!
Rece, i osta ziv.
Ko si ti da "objasnjavas" ko nama treba a ko ne? O kakvom huskanju govoris? Sumnjam da je nasim penzionerima dosadno, njima je svaki dan novi izazov prezivljavanja.
Svako ko zeli doci na plato, bujrum, sto nas je vise jaci smo, bez obzira na godine, vjeroispovjest, naciju ili spol.

Pozdrav domovini!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#56 Re: !

Post by mIRCerka »

Ahmmed wrote: Senada, penzioneri nam, uz dužno poštovanje,u ovakvim situacijama ne trebaju.
Primijetio sam da ste skloni huškanju, nagovaranju,da biste voljeli da ova Skupštinska "priča" dobije nasilan epilog, čini mi se da Vam ne bi bila mrska i pokoja konfliktna situacija sa policijom....
Ako je Vama dojadio život, ako Vam je dosadno, ako biste od ovoga pravili teatar, ima i drguih načina da si želje ispunite!
Nemojte to raditi, pustite nas mlađe da nešto pravimo sa ovom zemljom i od ove zemlje....

Vi ste svoje pokazali i danas smo ovdje ,između ostalog, i zbog silnih grešaka,lopovluka, neobrazovanosti onih koji pripadaju i Vašoj kategoriji!
Ahmede, bez imalo postovanja, u troskoku odmakni od senade...
sram i stid da te bude...
sramota je stvarno vidjeti nekog poput senade da tamo stoji, dok mladi, za ciju se buducnost SENADA zalaze, sjede i lelemudaju uz kaficu u obliznjim kaficima...

Ahmede, nesto se ne sjecam da sam te vidjela na platou.. nesto se ne sjecam da sam cula da si bio kad mene nije bilo....
takva podrska nam od Sarajlija ne treba...



PS Raja, decertificirani policajci su zapoceli strajk. Predlazem da se veceras sa platoa pokupimo i odemo do njih pred OHR....
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 7109
Joined: 12/12/2005 14:51
Location: blizu Merkura

#57

Post by uvjek dobar gost »

Ja sam za ,trebali bi samo napraviti par desetina letaka, da im pokazemo za sta se mi zalazemo, a ljudima treba pruziti moralnu i svu drugu pomoc..... A za odnos mladih prema okruzenju imam samo jednu rjec VELAHAVLE, sta kontaju da ce se sistem sam od sebe popravit, nije se sam ni pokvario.
A kad krenu traziti posao cude se sto ga nema, il sto ovo il ono, ma ljudi dugnite glas .... VRIJEME JE DA SE KRENE............

Pozdrav domovini !!!!!
Hercegovci i Bosanci svih zemalja ujedinite se !!!!!
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#58

Post by Herc »

Napravio je stolac letke na kojima se sa jedne strane pozivaju ljudi da dodu ispred skupstine svaki dan od 17:00h,a sa druge strane je ona prica "metafora" o silovanoj djevojcici.Donjece ih veceras pa mozemo da im podijelimo,a naravno ako ima neko i druge letke neka donese.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#59

Post by mIRCerka »

uvjek dobar gost wrote:Ja sam za ,trebali bi samo napraviti par desetina letaka, da im pokazemo za sta se mi zalazemo, a ljudima treba pruziti moralnu i svu drugu pomoc..... A za odnos mladih prema okruzenju imam samo jednu rjec VELAHAVLE, sta kontaju da ce se sistem sam od sebe popravit, nije se sam ni pokvario.
A kad krenu traziti posao cude se sto ga nema, il sto ovo il ono, ma ljudi dugnite glas .... VRIJEME JE DA SE KRENE............

Pozdrav domovini !!!!!
Hercegovci i Bosanci svih zemalja ujedinite se !!!!!
problem je u tome sto vecina mladih ceka da im se posao spusti s neba...
a koliklo znam, s neba padaju samo kisa, snijeg, led i ponekad ribe :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#60 Re: !

Post by senada »

Ahmo, dodjes mi recept za kako biti uspjesan BH i gradjanin....
Last edited by senada on 16/01/2006 15:39, edited 2 times in total.
Herc
Posts: 519
Joined: 13/10/2005 16:26

#61

Post by Herc »

User avatar
Novi_Nick
Posts: 2886
Joined: 24/08/2003 00:00

#62

Post by Novi_Nick »

DONALD HEJS TERITORIJALNO DIJELI BOSNU I HERCEGOVINU

Image

Izvor i vise procitati na: http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=44

User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#63 Re: !

Post by Vodenjak »

Ahmmed wrote: Uh,što nas ovi dijasporci lože na revoluciju :D

Bujrum u Bosnu,pa nam se lijepo pridružite, demonstrirajte s nama, zajedno mijenjamo stvari,da pravimo državu, da ne budemo na kojekakvim listama kojekakvih forina i neforina.... :-)


Senada, penzioneri nam, uz dužno poštovanje,u ovakvim situacijama ne trebaju.
Primijetio sam da ste skloni huškanju, nagovaranju,da biste voljeli da ova Skupštinska "priča" dobije nasilan epilog, čini mi se da Vam ne bi bila mrska i pokoja konfliktna situacija sa policijom....
Ako je Vama dojadio život, ako Vam je dosadno, ako biste od ovoga pravili teatar, ima i drguih načina da si želje ispunite!
Nemojte to raditi, pustite nas mlađe da nešto pravimo sa ovom zemljom i od ove zemlje....

Vi ste svoje pokazali i danas smo ovdje ,između ostalog, i zbog silnih grešaka,lopovluka, neobrazovanosti onih koji pripadaju i Vašoj kategoriji!

Ja sto nam se @Ahmmed raskokodakao! :zzzz: :oops:

Na plato i nijedne vise!
:D :D :D
senada
Posts: 2838
Joined: 08/12/2005 13:18

#64

Post by senada »

Ahmmed
Ako je Vama dojadio život, ako Vam je dosadno, ako biste od ovoga pravili teatar, ima i drguih načina da si želje ispunite!
(...)Vi ste svoje pokazali i danas smo ovdje ,između ostalog, i zbog silnih grešaka,lopovluka, neobrazovanosti onih koji pripadaju i Vašoj kategoriji!

e, moj Ahmede hajd ti ziv bio na plato povedi majku sa svojom mladezi i s umirovljenicima, postroji sve odreda, napravi selekciju.. klasificiraj po sopstvenom izboru... podijeli pamflete, letke i transparente a ja cu uz duzno postovanje, mislima biti uz tebe :) :lol: :lol: :lol:
Mr_M
Posts: 383
Joined: 16/07/2005 17:36

#65

Post by Mr_M »

Njima je u interesu opljackana drzava. Zaboli njih uvo za ostale stvari, narod, podjele i slicno. Pare tu ne poznaju niti naciju niti politicko oprijedeljenje. Kaze se lijepo za lopove, oni nemaju naciju, imaju samo jednu vjeru, a to je novac.
User avatar
kekec
Posts: 4854
Joined: 18/05/2004 15:40
Location: EU

#66

Post by kekec »

Ahmmed wrote:Pretjerujete, pretjerujete :-) Ali, važni ste nam,važniji nego što i mislite!
Moze li malo detaljnije. Kome, kako, koliko? Ko ste to VI ?

Da mozda necete na sijelima napraviti pricu o okupljanju komunisticke
omladine da bi zbili i prosirili glasacko tijelo? :-)

Ili je u pitanju...?
Ma da ne bi pogadjali, pomozi, reci kome smo to, na taj nacin
"vazni", mi koji hocemo bolje sutra za nas, nasu djecu, za sve ljude
ove zemlje. :-x
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#67

Post by Vodenjak »

kekec wrote:
Ahmmed wrote:Pretjerujete, pretjerujete :-) Ali, važni ste nam,važniji nego što i mislite!
Moze li malo detaljnije. Kome, kako, koliko? Ko ste to VI ?

Da mozda necete na sijelima napraviti pricu o okupljanju komunisticke
omladine da bi zbili i prosirili glasacko tijelo? :-)

Ili je u pitanju...?
Ma da ne bi pogadjali, pomozi, reci kome smo to, na taj nacin
"vazni", mi koji hocemo bolje sutra za nas, nasu djecu, za sve ljude
ove zemlje. :-x
Nase je da cistimo klozete, radimo za mizerne nadnice po zapadu, jedemo pastete, a oni ce donijeti odluku o tome gdje i kako cemo s lovom...
Mi smo i tako samo gastarbajteri koji nista ne znaju, a znamo valjda da se sva pamet slila u Bosnu!

:oops:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#68

Post by danas »

pa samo bih dodala (vezano za temu) da je u interesu nacionalnih stranaka i da se dijaspora podijeli, jer oni ionako sve rade po principu "zavadi pa vladaj"... a sad nastavimo se prepucavati ko gdje zivi, to je najbitnije... njima ko kec na jedanaest :roll:
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#69

Post by Vodenjak »

danas wrote:pa samo bih dodala (vezano za temu) da je u interesu nacionalnih stranaka i da se dijaspora podijeli, jer oni ionako sve rade po principu "zavadi pa vladaj"... a sad nastavimo se prepucavati ko gdje zivi, to je najbitnije... njima ko kec na jedanaest :roll:
Ja sam samo nekoliko prvih dana u izbjeglistvu zivio u nadi da ce izbjeglice biti ujedinjene...

Nekoliko dana....
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#70

Post by danas »

Vodenjak wrote:
danas wrote:pa samo bih dodala (vezano za temu) da je u interesu nacionalnih stranaka i da se dijaspora podijeli, jer oni ionako sve rade po principu "zavadi pa vladaj"... a sad nastavimo se prepucavati ko gdje zivi, to je najbitnije... njima ko kec na jedanaest :roll:
Ja sam samo nekoliko prvih dana u izbjeglistvu zivio u nadi da ce izbjeglice biti ujedinjene...

Nekoliko dana....
sasvim je normalno da je dijaspora, kao i matica, podijeljena politicki -- neko glasa za ove, neko za one. to je normalno. ali ova druga podjela -- da se neko automatski diskvalifikuje ili omalovazava zato sto zivi ovdje ili ondje je ono sto nacionalistima ide na ruku. oni bas to hoce.
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#71

Post by Vodenjak »

danas wrote:
Vodenjak wrote:
danas wrote:pa samo bih dodala (vezano za temu) da je u interesu nacionalnih stranaka i da se dijaspora podijeli, jer oni ionako sve rade po principu "zavadi pa vladaj"... a sad nastavimo se prepucavati ko gdje zivi, to je najbitnije... njima ko kec na jedanaest :roll:
Ja sam samo nekoliko prvih dana u izbjeglistvu zivio u nadi da ce izbjeglice biti ujedinjene...

Nekoliko dana....
sasvim je normalno da je dijaspora, kao i matica, podijeljena politicki -- neko glasa za ove, neko za one. to je normalno. ali ova druga podjela -- da se neko automatski diskvalifikuje ili omalovazava zato sto zivi ovdje ili ondje je ono sto nacionalistima ide na ruku. oni bas to hoce.
E tu si u pravu!
digger
Posts: 2925
Joined: 03/12/2004 02:10
Location: blizina Toronta

#72

Post by digger »

Pustite narode Ahmmeda jer niti je vazan, niti mu je sta jasno, a niti zna sta mu je nejasno. Blago njemu. :-)

Ostali treba da se drze krajnjeg cilja i svega sto smatrate da ce pomoci i ostalima.

Koji je najbolji put i kako najbrze stici, ne znam. Ali znam jedno: ishod maratona ne odredjuje uspijeh na prvih 100 metara.
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2886
Joined: 24/08/2003 00:00

#73

Post by Novi_Nick »

Novi_Nick wrote:DONALD HEJS TERITORIJALNO DIJELI BOSNU I HERCEGOVINU

Image

Izvor i vise procitati na: http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=44

Opravdana Bojlova upozorenja

Komentirajući izjavu američkog profesora međunarodnog prava Frensisa Bojla, koji je upozorio da reforme Donalda Hejsa znače rastakanje BiH, Halilović je kazao da “te ocjene nisu bez osnova”, te da upravo zbog toga neke stranke ne žele da prave dalje ustupke, koje bi podržavale težnju da suverenitet države treba da dolazi iz entiteta.


“Zato se i borimo za građanski model, koji je u skladu i sa odlukama Venecijanske komisije. A prijedlozi koji se sada pojavljuju su daleko ispod preporuka ove komisije”, kazao je Halilović.
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2886
Joined: 24/08/2003 00:00

#74

Post by Novi_Nick »


Procitati vise na:
http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=44

Do ujutro trajali pregovori o ustavnim promjenama


Image
User avatar
Novi_Nick
Posts: 2886
Joined: 24/08/2003 00:00

#75

Post by Novi_Nick »


Izvor, procitati vise http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=44


Image

Image

Ovo cu vjerovati Amerikancima da su za jedinstvenu BiH kada i oni budu zahtjevali ukidanje Entiteta RS i Federacije i budu zahtjevali od BH politicara teritorijalno organizovanje drzave po sistemu decintralizovanih Regija i opstina.
Post Reply