Terorizam u Bosni ??

H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#401

Post by H »

spongebob wrote:
H wrote:
spongebob wrote: ma poznat mi taj kalup pa da prekratimo jednom drugom vrijeme. Na to sam mislio. Je li ti sebe inace uzimas ovako zaozbiljno i u privatnom zivotu :D
:-)
htio sam reci ma sto god da ja napisao ti ces ostati svog misljenja, ali neces do kraja reci sta mislis, a to je po meni licemjerstvo.
a cinjenica je da vi nacionalisti sami sebe uzimate neprimjereno skoro smrtno zaozbiljno. Ja nisam vidio da se ijedan javio na bilo koji drugi podforum osim politike ( to govori ponesto i ogranicenosti, ali hajde, bicu kulturan pa necu dalje elaborirat
:oops: )
Eh ovako. Ja neću biti kulturan pa ću ti reči da si ograničen, jer je očito da si ovdje navaljao takvih nebuloza. Nazivaš me nacionalistom i govoriš da se javljam samo na političke teme?! Hajde pročitaj fino još jednom šta si napisao. ;)
User avatar
muha_sa
Posts: 128604
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#402

Post by muha_sa »

spongebob wrote:pa ko to licitira cifrom od 8000?! Srbi ili Slobodna Bosna? Ili je to sve jedno te isto

(hajde odgovori potvrdno da raju postedimo nepotrebnih komentara koji ce ionako dovesti do tog rezultata) :zzzz:
Čini mi se da je tema--Terorizam u BiH.
Sve je istina---ubijani su u Sarajevu i ljudi srpske nacionalnosti--
--ova vlast ništa ne valja-
--korumpirano društvo-
-beznađe
-ratnih profitera mi pun k....
--nacionalisti me ugušiše.
--na mapi me nema-a borac-dobrovoljac od prvog dana agresije na moju državu.
Sve to stoji i o tome se knjige pisat mogu a podmetat ovoj zemlji i ovom narodu TERORIZAM---to je GNUSNA LAŽ----pojedinci i na ovom forumu jedva dočekaju pisaniju na ovu gnusnu laž da bi ko eto demokratični bili pa ko eto nešto nekom dokazivali.
U ovoj napačenoj zemlji postoji samo srpski terorizam---krenuli su u martu devedesetdruge sa crnim čarapama preko lica u stvaranje genocidne tvorevine a sad djeluju tako što blate ime ove zemlje u svijetu i koče njen napredak.
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#403

Post by H »

muha_sa wrote:
spongebob wrote:pa ko to licitira cifrom od 8000?! Srbi ili Slobodna Bosna? Ili je to sve jedno te isto

(hajde odgovori potvrdno da raju postedimo nepotrebnih komentara koji ce ionako dovesti do tog rezultata) :zzzz:
Čini mi se da je tema--Terorizam u BiH.
Sve je istina---ubijani su u Sarajevu i ljudi srpske nacionalnosti--
--ova vlast ništa ne valja-
--korumpirano društvo-
-beznađe
-ratnih profitera mi pun k....
--nacionalisti me ugušiše.
--na mapi me nema-a borac-dobrovoljac od prvog dana agresije na moju državu.
Sve to stoji i o tome se knjige pisat mogu a podmetat ovoj zemlji i ovom narodu TERORIZAM---to je GNUSNA LAŽ----pojedinci i na ovom forumu jedva dočekaju pisaniju na ovu gnusnu laž da bi ko eto demokratični bili pa ko eto nešto nekom dokazivali.
U ovoj napačenoj zemlji postoji samo srpski terorizam---krenuli su u martu devedesetdruge sa crnim čarapama preko lica u stvaranje genocidne tvorevine a sad djeluju tako što blate ime ove zemlje u svijetu i koče njen napredak.
:thumbup:
lavor_
Posts: 54
Joined: 13/05/2006 12:52

#404

Post by lavor_ »

Vodenjak wrote:
lavor_ wrote:
...
da avdic ili smecko napise *sutra je sudnji dan*...ti bi ovdje brze-bolje otvorio topic:
Posljednji selam,zbogom okrutni svjete ...covjece...zar je toliko tesko shvatiti da ima ljudi koji su PLACENICI ...ili je problem sto se ne radi o islamskim placenicima. 8) ..nego velikospsrski i NDH-ovskim..a to je sica...cakstavise...vjerovatno pozeljno
...
Kada je Slobodna Bosna pisala o artiljeriji rasporedjenoj po brdima oko Sarajeva, uvjeravani smo, s jedne strane, da je to laz i da rata nece biti, a s druge da se radi o islamskim fundamentalistima i provokatorima
Kada su iznosili dokumente koji su nedvosmisleno ukazivali na postojanje plana "Ram", optuzivani su za miniranje mirnog dogovora medju demokratski izabranim predstavnicima naroda koji zive u BiH! I to sa sve tri strane!.
ovo je 2006...vremena se mjenjaju...kao i vlasnici...odnosno najamnik..:D ... .zakon ponude i potraznje...:oops: ...ako se prisjetimo....nekad je cak i zlocun bio losi momak...:shock:
Necu da nabrajam.
Previse je toga.
kad smo svi upozoravani od dvojice Senada i njima slicnih sta nam se (narodu) radi iza ledja, a nacio-lideri su se slikali nasmijani i samozadovoljni svojom lucidnom politikom kojom napokon, poslije toliko godina mraka, vode te iste narode u prosperitet i svijetlu buducnost.
mladji a bogumi i stariji ce sjetiti ljubavi koje cvijeta... u prezentu na relaciji...SDP-SDS-HDZ... :oops: ...i to u ovjeravanju podjele...bez pritisaka i ratnih kama..:shock: ....no taj fakat nekako... previdimo.. :(
I Slobodna Bosna i Dani su samo novine. U tim novinama rade novinari koji pisu svoje tekstove onako kako oni misle da treba, Na nama, obicnim ljudima je da citamo to ili ne, vjerujemo u to ili ne.

jope velim...u tim novinama rade novinari-placenici...koji rade po nalogu beograda i zagreba...uz par insinuacija i malo maste kao osnovom optuzbe...a na obicnim ljudima :) je da ih prepoznaju i hraknu kad ih sretnu......a neobicni ljudi... :oops:...bujrum ...neka citaju i indirektno finansiraju kvislinsku politiku...
Ali, kako bilo da bilo, trebalo bi da budemo sretni sto postoje i oni koji misle drugacije nego razne Centrale, popovi i hdzice, sto ce reci oni koji su nas svojom politikom i svojim vazovima i lajanjem na misama i doveli do ovoga gdje jesmo!

pa ako ti ostali misle i imaju predodzbu da bosna treba da bude srpska i hrvatska kolonija,ili njihov sastavni dio...i na tome gorljivo rade...onda definitivno trebamo biti svi sretni i pustiti ljude na miru...:) ...

Jer, budimo posteni, nijedan od ova dva toliko kritikovana Senada nicim, ama BAS NICIM nije uticao na (ne)kvalitet zivota bilo koga od nas.
A za razliku od njih, oni o kojima ista ta dvojica pishu su u pravom smislu rijeci gospodari nasih zivota!

pa ne znam bas...:oops: koliko promocija terorizma...doprinosi stranim investicijajma :shoc: ...koje bi jelte ...popravile kvalitetu... 8)
Oni koji misli da pomenute gospodare treba pustiti da rade sto im je volja, dovoljno je samo da ne kupuju to smece, ushparaju tako par maraka i, naravno, ne klikaju na linkove koji ih vode do placenickih stranica...
prvi puta se slazem... :)
A onda nek se lijepo izvale i uzivaju u blagom milovanju svojih gospodara i njihovim slatkim, umilnim prichicama koje im oni na uvce shapucu... :sleep:
u prici o tzv behadijskom terorizmu...nejma gospodara... :? ...mozda si mislio na njihove gospodara.... :) ....dva senada...:oops: ?
p.s. Bilo bi zaista lijepo da se prestane pricati o njima kao "placenicima".
Ne toliko zbog njih koliko zbog toga sto je svaki covjek u BiH, manje ili vise placenik i to uglavnom onih iz zapadnih zemalja! :oops:
slazem se opet... :) ...pored nasih zapadnih komsa...i i G. Soros je na zapadu... :shock:

...samo opusteno :D
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#405

Post by Vodenjak »

Joooj @lavor_, odgovora ti i komentara... :-) :-)
Toliko si se zapetljao da mi se sve vrti trazeci sta je pisac htio da kaze i cini mi se da mi od mucnine treba - lavor! :oops:

:D :D
sandzak_forever
Posts: 28
Joined: 29/05/2006 17:09

#406

Post by sandzak_forever »

Terorizam u BIH su vehabije,treba njih istrebiti dok jos ima mogucnosti..evo prosiruju se na Sandzak.Da ste bili u Pazaru pre jedno 3 meseca,videli bih plakate podpisane od strane nekakve "islamske omladine" iz BIH....dakle trebite ih :oops: :D

ps:ne kazem da nema terorista i medju srbima,ali oni nisu verski,a ovi hajvani jesu...dakle pogane citavu veru mozda njih 0,5% ljudi.
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#407

Post by H »

sandzak_forever wrote:Terorizam u BIH su vehabije,treba njih istrebiti dok jos ima mogucnosti..evo prosiruju se na Sandzak.Da ste bili u Pazaru pre jedno 3 meseca,videli bih plakate podpisane od strane nekakve "islamske omladine" iz BIH....dakle trebite ih :oops: :D

ps:ne kazem da nema terorista i medju srbima,ali oni nisu verski,a ovi hajvani jesu...dakle pogane citavu veru mozda njih 0,5% ljudi.
Pa gde si ti nama, istrebljivač?! :-)

Ne mogu vjerovati?! Pa tamo Cvako dobi ban zbog gluposti, a ovaj post sandzak_forever-a još stoji?! Ili moderatori podržavaju tezu da treba sve vehabije 'istrebiti'?! :?
Last edited by H on 31/05/2006 18:40, edited 1 time in total.
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#408

Post by Reina »

sandzak_forever wrote:Terorizam u BIH su vehabije,treba njih istrebiti


:shock: :zzzz:
lavor_
Posts: 54
Joined: 13/05/2006 12:52

#409

Post by lavor_ »

Vodenjak wrote:Joooj @lavor_, odgovora ti i komentara... :-) :-)
Toliko si se zapetljao da mi se sve vrti trazeci sta je pisac htio da kaze i cini mi se da mi od mucnine treba - lavor! :oops:

:D :D
tako je to kad se pritjera uz zidic... :shock: ..

.neki bi i povracali...od nemoci... :(
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#410

Post by Vodenjak »

lavor_ wrote:
Vodenjak wrote:Joooj @lavor_, odgovora ti i komentara... :-) :-)
Toliko si se zapetljao da mi se sve vrti trazeci sta je pisac htio da kaze i cini mi se da mi od mucnine treba - lavor! :oops:

:D :D
tako je to kad se pritjera uz zidic... :shock: ..

.neki bi i povracali...od nemoci... :(
Jes vala...
Tolika nemoc da grceve u stomaku izaziva...

:zzzz:
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#411

Post by H »

sandzak_forever wrote:Terorizam u BIH su vehabije,treba njih istrebiti dok jos ima mogucnosti..evo prosiruju se na Sandzak.Da ste bili u Pazaru pre jedno 3 meseca,videli bih plakate podpisane od strane nekakve "islamske omladine" iz BIH....dakle trebite ih :oops: :D

ps:ne kazem da nema terorista i medju srbima,ali oni nisu verski,a ovi hajvani jesu...dakle pogane citavu veru mozda njih 0,5% ljudi.
Pa gde si ti nama, istrebljivač?! :-)

Ne mogu vjerovati?! Pa tamo Cvako dobi ban zbog gluposti, a ovaj post sandzak_forever-a još stoji?! Ili moderatori podržavaju tezu da treba sve vehabije 'istrebiti'?! :?
User avatar
A_I_
Posts: 1211
Joined: 27/01/2003 00:00
Location: Dovlići
Contact:

#412

Post by A_I_ »

H wrote:
sandzak_forever wrote:Terorizam u BIH su vehabije,treba njih istrebiti dok jos ima mogucnosti..evo prosiruju se na Sandzak.Da ste bili u Pazaru pre jedno 3 meseca,videli bih plakate podpisane od strane nekakve "islamske omladine" iz BIH....dakle trebite ih :oops: :D

ps:ne kazem da nema terorista i medju srbima,ali oni nisu verski,a ovi hajvani jesu...dakle pogane citavu veru mozda njih 0,5% ljudi.
Pa gde si ti nama, istrebljivač?! :-)

Ne mogu vjerovati?! Pa tamo Cvako dobi ban zbog gluposti, a ovaj post sandzak_forever-a još stoji?! Ili moderatori podržavaju tezu da treba sve vehabije 'istrebiti'?! :?
da li je jednako reći "istrijebiti vehabije" i reći "Srbi u krvi nose genocid" :roll:
User avatar
Abu FEED el-Castro
Posts: 1655
Joined: 19/04/2006 11:41
Location: BH Teheran

#413 Vrijedi i ovo za temu:

Post by Abu FEED el-Castro »

REG-BIH-TERORIZAM

U Sarajevu otvoren Centar za preventivu terorizma



SARAJEVO, 31. maja 2006. (Beta) - U Sarajevu je zvaniccno otvorena nevladina organizacija Centar za preventivu terorizma (Zapret), cciji su ciljevi i zadaci uoccavanje, prouccavanje, analiza, te spreccavanje ssirenja ekstremnih ideja i ideologija koje su platforma za terorizam.



Osnivacci „Zapreta“ su bivssi pripadnici islamskog radikalnog vehabijskog pokreta u BiH Jasmin Merdan i Adnan Messanovich, koji su iz tog pokreta izassli samoinicijativno nakon ssto u uvidjeli da je on pun agresivnosti i nametanja.



Kako je Beti izjavio Merdan, cilj "Zapreta" su „promocija i zagovaranje istinskih tradicionalnih vrijednosti, izgradnja mira, borba za ljudska prava i occuvanje civilnog drusstva, te pokretanje inicijative da se zakonskom regulativnom i drugim pravnim propisima zasstite postojeche vrijednosti i sprijecci uvoz ili razvoj ideja i ideologija koje ponisstavaju ili umanjuju pozitivne tekovine i vrijednosti drusstva u BiH.



Merdan je rekao da je „Vehabizam u BiH prossao kroz visse faza, od osude i zabrane do konaccne legalizacije koju danas uzziva“.



„Njihov ekstremizam negira njihovu umjerenost, njihova nepodnossljivost spram drugih, ccak i prema muslimana koji drugaccije misle, negira njihovu toleranciju. Dovoljan nam je samo primjer ssta rade vehabije ovih dana u Iraku, gdje podmechu eksploziv u dzzamije i oko drugih objekata njihove brache u islamu, SSija“, objasnio je Merdan.



„Zapret“ che, prema njegovim rijeccima, promovisati multikulturalnosti i pluralizam, biche organizovani seminari, predavanja, okrugli stolovi i debata nauccnih skupova, a biche ostvarena i saradnja sa sliccnim ili istim udruzzenjima i organizacijama u zemlji i inostranstvu.



„Zapret“ se neche boriti protiv terorizma, ali che Centar pokussati da prevenira pokussaj teroristicckog djelovanja u BiH.



„Nasse bivsse iskustvo je zapravo dokaz nasseg kredibiliteta da govorimo o ovim stvarima. Terorizam je postao oruzzje koje se ne mozze kontrolisati. Ja kao musliman, i to musliman koji susstinski poznaje taj 'muslimanski terorizam', osjecham se duzznim da uradim sve da do takvog neccega kod nas ne dodje“, rekao je Merdan.

(kraj)
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#414

Post by Fair Life »

Hadzi-Murat wrote:
Fair Life wrote:Tema nisu ni Slobodna Bosna a nisu ni Dani.
Tema nije ni Senad Avdic a ni Senad Pecanin...
Tema je, da po ko zna koji put napomenem... "Terorizam u Bosni i Hercegovini".
Naravno da nisu kada se pokazu u pravom svjetlu...
Jel' moze Oslobodjenje ?

Image

http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=53
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#415

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote:
Fair Life wrote:Tema nisu ni Slobodna Bosna a nisu ni Dani.
Tema nije ni Senad Avdic a ni Senad Pecanin...
Tema je, da po ko zna koji put napomenem... "Terorizam u Bosni i Hercegovini".
Naravno da nisu kada se pokazu u pravom svjetlu...
Jel' moze Oslobodjenje ?

Image

http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=53
Zar ti je trebalo 5 dana da nesto iskopas... :-)

Gdje je onaj smajli sto povraca...

...Ovo zaista postaje bolesno pateticno...
JahijaJilic
Posts: 235
Joined: 27/05/2005 19:00

#416

Post by JahijaJilic »

Pa nije bas pet dana. Zapis je od 04/05/06
U Sudu Bosne i Hercegovine
Piše: A. S. (Foto: Reuters)
04/05/06

Bektašević, Cesur, Ikanović i Hasanović u sudnici - Optuženi za terorizam negirali krivicu

Mirsad Bektašević, državljanin Švedske, zatim danski državljanin turskog porijekla Abdulkadir Cesur, te Bajro Ikanović i Senad Hasanović iz Hadžića kod Sarajeva, protiv kojih je Tužilaštvo BiH podiglo optužnicu za terorizam i nedozvoljeno držanje oružja, a Sud BiH je potvrdio 13. aprila, jučer su pred državnim sudijom za prethodno saslušanje Mehmedom Šatorom izjasnili da se ne osjećaju krivima.
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#417

Post by H »

A_I_ wrote:
H wrote:
sandzak_forever wrote:Terorizam u BIH su vehabije,treba njih istrebiti dok jos ima mogucnosti..evo prosiruju se na Sandzak.Da ste bili u Pazaru pre jedno 3 meseca,videli bih plakate podpisane od strane nekakve "islamske omladine" iz BIH....dakle trebite ih :oops: :D

ps:ne kazem da nema terorista i medju srbima,ali oni nisu verski,a ovi hajvani jesu...dakle pogane citavu veru mozda njih 0,5% ljudi.
Pa gde si ti nama, istrebljivač?! :-)

Ne mogu vjerovati?! Pa tamo Cvako dobi ban zbog gluposti, a ovaj post sandzak_forever-a još stoji?! Ili moderatori podržavaju tezu da treba sve vehabije 'istrebiti'?! :?
da li je jednako reći "istrijebiti vehabije" i reći "Srbi u krvi nose genocid" :roll:
Vjerovatno je gore reći da 'Srbi nose genocid'. Ko *ebe vehabije, očito da njih treba 'istrebiti', ali nemoj da se Srbi uvrijede. :x
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#418

Post by Fair Life »

Hadzi-Murat wrote:
Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote: Naravno da nisu kada se pokazu u pravom svjetlu...
Jel' moze Oslobodjenje ?

Image

http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=53
Zar ti je trebalo 5 dana da nesto iskopas... :-)

Gdje je onaj smajli sto povraca...

...Ovo zaista postaje bolesno pateticno...
Cudno si ti neko zivince !!

Tebi se ne povraca od ovakvih momaka koji u Bosni zele praviti sranje, ali ti se povraca od toga sto sam dio teksta o njima iz Oslobodjenja postavio na SA-X forum.

Ti nisi uopste spreman prokomentarisati ovakve pojave... Vjerovatno blagonaklono gledas na njih i njihove pripreme...

Mozda ni sam nisi daleko od njihove ideologije... ??
User avatar
A_I_
Posts: 1211
Joined: 27/01/2003 00:00
Location: Dovlići
Contact:

#419

Post by A_I_ »

H wrote: Vjerovatno je gore reći da 'Srbi nose genocid'. Ko *ebe vehabije, očito da njih treba 'istrebiti', ali nemoj da se Srbi uvrijede. :x
OSUDA ČITAVOG NARODA naspram osude jedne GRUPACIJE/POKRETA/SEKTE...e neće moći :-)

niti jedno niti drugo nikad u životu ne bih prihvatio kao valjano mišljenje (čisto da ti zadovoljim znatiželju)...
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#420

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote: Cudno si ti neko zivince !!

Tebi se ne povraca od ovakvih momaka koji u Bosni zele praviti sranje, ali ti se povraca od toga sto sam dio teksta o njima iz Oslobodjenja postavio na SA-X forum.

Ti nisi uopste spreman prokomentarisati ovakve pojave... Vjerovatno blagonaklono gledas na njih i njihove pripreme...

Mozda ni sam nisi daleko od njihove ideologije... ??
Mene ne tangiraju Australijanci koji vrijedjaju nas Bosance, navikli smo mi na dusmane raznih vrsta. Ne tangiraju me ni cetnici-ustase koji kod nas i u emigraciji sire propagandu o terorizmu u BiH, od njih smo se branili u ratu. Ponajvise me tangiraju bolesnici koji manijakalno lijece svoje frustracije na internetu, jer su bili nesretni u djetinjstvu, ne zbog citateljstva nego zbog njih samih...jer znam da lijek za takvo ponasanje ne postoji pa mi se dusa cijepa... :zzzz:

U koju od ovih kategorija ti spadas, (ne bih da se sluzim tvojim rjecnikom i da te nazivam zivince, jer ne bih da vrijedjam zivinu, a to i nije nas bosanski nacin kad nas dusmani napadaju), to ne znam...to svako moze sam za sebe procjeniti kada procita tvoje dvije jedine teme koje vjesto provlacis na svakoj otvorenoj temi:

1.terorizam u bih

2. alija izetbegovic, kojeg treba ocrniti kako bi ga bosanci i hercegovci zamrzili...

A sad preporucujem da nam navedes jos jednu ekskluzivnu igru gradova i sela po uzoru na ono Zenica-New York-Madrid-Sjekirica... :-)

Vecernje su takodjer dobrodosle, ne moras im navesti ni izvor, kao sto to ni ne radis, dovoljno je da isjeces tekst i da ga skeniras, nije ti veliki zahmet...
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#421

Post by Fair Life »

@ Hadzi-Murate...

Kad si vec tako uspjesno "odradio" mene, pokusaj reci nesto i o ovom dijelu objavljenom u Oslobodjenju.

Image

http://www.oslobodjenje.ba/index.php?op ... &Itemid=53
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#422

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:@ Hadzi-Murate...

Kad si vec tako uspjesno "odradio" mene, pokusaj reci nesto i o ovom dijelu objavljenom u Oslobodjenju.
Ja sam covjek legalista. Neka policija i tuzilastvo rade svoj posao. Nije moj posao da lovim vjestice, niti da nesto prejudiciram, a u proslosti se mnogo puta pokazalo da je upravo to bio slucaj...(sjekirica, fijuljanin, maoca, pogorelica itd.)...Neka oni koji su placeni za to rade svoj posao...a kao sto komandat EUFORA rece BiH nista nije nesigurnija nego ostale evropske zemlje...

... s duge strane zna se sta je tvoj posao...
User avatar
A_I_
Posts: 1211
Joined: 27/01/2003 00:00
Location: Dovlići
Contact:

#423

Post by A_I_ »

Hadzi-Murat wrote:..a kao sto komandat EUFORA rece BiH nista nije nesigurnija nego ostale evropske zemlje...
aufff što nam on treba biti garant sigurnosti...po*erem se ja na takva uvjeravanja...
User avatar
Vodenjak
Posts: 7416
Joined: 03/10/2004 18:45

#424

Post by Vodenjak »

A_I_ wrote:
Hadzi-Murat wrote:..a kao sto komandat EUFORA rece BiH nista nije nesigurnija nego ostale evropske zemlje...
aufff što nam on treba biti garant sigurnosti...po*erem se ja na takva uvjeravanja...
Nemoj i ti tako!
Mi smo suverena i samostalna drzava! :oops:

To sto pendrek u rukama drze stranci je manje bitno! :-) :-)

:D
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#425

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 18:28, edited 1 time in total.
Post Reply