Terorizam u Bosni ??

Post Reply
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#276

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote:Mudzahedini su sljegli ne u lijepu nasu, nego iz lijepe vase ili tvoje (kako god) u Jednu i jedinu, a zna se (HDZ) ko ih je poslao, i gdje im je bilo okupljanje (zracna luka u Splitu), jer bh. (sda-sdp-hss) ratna vlast nije kotrolisala svoje granice...

...sto se tice vehabija, to je sasvim druga tema, to je minorna pojava u bh. drustvu u odnosu na medijski prostor koji im se daje u nastojanju da se povezu sa bombardovanjem Pape ili zaljubljenih parova u Sarajevu, kako prenose srpski i hrvatski mediji :-)
Image
A koje su ovo hrvatske novine? Vecernjak, Dalmacija?

Vidim da supcima prija...
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#277

Post by Fair Life »

Ne raspredaj o tome ko pise Hadzi Murate, vec... da li je istina sta je napisano ??

PS. . .Shupka potrazi u svojoj kuci...
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#278

Post by H »

Ma jašta. Vama je svako ko nije za Ameriku, i njen neokolonijalizam, za ubijanje arapa i ostalih muslimana i slično, terorista. Kako ste nasjeli na propagandu to je čudo jedno, ili jednostavno glupost.:-?

@Fair Life Ti si pokrenuo ovu temu, ako hoćeš da budeš objektivan, pokreni i jednu o američkim jedinicama koje pobiju čitavo selo u Iraku, pa se nakon par mjeseci pokaže da su ubili civile bez ikakvih razloga. Baš me zanima kako ćeš to imenovati?! :?
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#279

Post by Fair Life »

H wrote:Ma jašta. Vama je svako ko nije za Ameriku, i njen neokolonijalizam, za ubijanje arapa i ostalih muslimana i slično, terorista. Kako ste nasjeli na propagandu to je čudo jedno, ili jednostavno glupost.:-?

@Fair Life Ti si pokrenuo ovu temu, ako hoćeš da budeš objektivan, pokreni i jednu o američkim jedinicama koje pobiju čitavo selo u Iraku, pa se nakon par mjeseci pokaže da su ubili civile bez ikakvih razloga. Baš me zanima kako ćeš to imenovati?! :?
Je li nas problem Amerika ili Bosna i Hercegovina ??

Moze li jedna tema o Gvatemali ??
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#280

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:Ne raspredaj o tome ko pise Hadzi Murate, vec... da li je istina sta je napisano ??

PS. . .Shupka potrazi u svojoj kuci...
Supke sam vidio u Australiji i Torontu, koji nam iz dana u dan sortiraju ono sto im ustaska i cetnicka emigracija naloze kako bi destabilizirali Bosnu i Hercegovinu, respektivno...

...Da li je istina to sto je napisano u hrvatskoj stampi ciji izvor nisi ni naveo, vjerovatno ce ti odgovor dati fratar, koji je takodjer ogorcen, kao i ja na sva pasja podmetanja ovoj napacenoj zemlji od supcina koji hodaju po svijetu i plasiraju lazi, a cine stetu i hrvatima i srbima i bosnjacima:

http://www.slobodnaevropa.org/article/2 ... 43edf.html

Ko ne želi povratak Hrvata u Posavinu?
Marko DIVKOVIĆ

Priča objavljena u zagrebačkom “Večernjem listu” kako maočanske vehabije predstavljaju navodnu prijetnju Hrvatima uznemirila je tamošnje stanovništvo, ali i podsjetila na tekst, također objavljen u jednom zagrebačkom dnevniku, da su navodno Srbi na mjesnom groblju u Tramošnici kod Gradačca na Dan mrtvih 1996. godine ubili devet Hrvata.


Izmišljeni tekst imao je poguban učinak na povratak Hrvata u Posavinu.
Vehabijska zajednica u Gornjoj Maoči kod Brčkog broji desetak članova koji žive po strogim pravilima šerijatskog prava. Kemal Puljić zvani Fahro, jedan od rijetkih koji kontaktira s novinarima, kaže da je tekst u zagrebačkom “Večernjem listu” politički naručen, dijelom izmišljen, a da iza svega možda stoji osoba što je nedavno kratko boravila u Gornjoj Maoči, za koju kaže da je šija:

“Šija je jedna sekta koja posebno nas ne može, iz Irana, tako sam ja čuo, tako da su probubali tu i što jest i što nije. Recimo, za tog jednog našeg brata da je dao izjavu za neke Hrvate, da se mi trebamo u Rimu naći. Gdje se mi možemo naći u Rimu? Možemo kao patrioti. Ja direktno ne mogu jer nemam te ovlasti. A šta ću ja u Rimu? Ljudi žive normalno svoje. Pa nas je ovdje desetak, ne možemo sad mi ratovati protiv svijeta.”

Fra Božo Krešo, župnik iz Zovika, 17. prošlog mjeseca je kroz Maoču proveo župljane u procesiji i nije čuo nijednu ružnu riječ. A išli su i preko tuđih njiva i bašta:

“Taj isti dan sam u Večernjaku pročitao jedan članak koji je uistinu uznemirio svakog čovjeka - da ovdje postoji jedna grupa ljudi koji imaju nekakve zle namjere, da treba križare, kako tamo nazivaju, poništiti, da će ići na Vatikan, na papu itd.”
Savjetujem ti lijecenje, jer si zaista presao sve granice dobrog ukusa u svom manijakalnom zanosu da imputiras terorizam u Bosni...Nije mi jasno kako moderatori trpe silna podmetanja koja ovdje plasiras, a ja sam pokazao nekoliko jasnih primjera, kako se ta podmetanja odrazavaju na medijsku sliku o Bosni i Hercegovini, i nazalost sve njene narode i narodnosti, ali eto ti iz Australije ces nam i dalje srati o tome kako mi u Bosni zivimo kao u Afganistanu...pa kako te covjece vise nije sramota?

...Ima ona narodna-carsijska: shto jedna budala zasere, stotinu pametnih ne moze ocistit...
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#281

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
H wrote:Ma jašta. Vama je svako ko nije za Ameriku, i njen neokolonijalizam, za ubijanje arapa i ostalih muslimana i slično, terorista. Kako ste nasjeli na propagandu to je čudo jedno, ili jednostavno glupost.:-?

@Fair Life Ti si pokrenuo ovu temu, ako hoćeš da budeš objektivan, pokreni i jednu o američkim jedinicama koje pobiju čitavo selo u Iraku, pa se nakon par mjeseci pokaže da su ubili civile bez ikakvih razloga. Baš me zanima kako ćeš to imenovati?! :?
Je li nas problem Amerika ili Bosna i Hercegovina ??

Moze li jedna tema o Gvatemali ??
Tvoj problem je u Australiji, jer tamo zivis, nas ostavi na miru. :x
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#282

Post by Fair Life »

Hadzi-Murat wrote:
Fair Life wrote:Ne raspredaj o tome ko pise Hadzi Murate, vec... da li je istina sta je napisano ??

PS. . .Shupka potrazi u svojoj kuci...
Supke sam vidio u Australiji i Torontu, koji nam iz dana u dan sortiraju ono sto im ustaska i cetnicka emigracija naloze kako bi destabilizirali Bosnu i Hercegovinu, respektivno...
Otkud ti medju shupcima ?? (Ne vjerujem da si se maknuo za zivota iz svoje carsije.)

Jos uvijek stoji moje pitanje... "Da li je istina sta je napisano u gornjem tekstu ??"

Ili da nastavim sa 'dokazivanjem' istine ?!
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#283

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote:
Fair Life wrote:Ne raspredaj o tome ko pise Hadzi Murate, vec... da li je istina sta je napisano ??

PS. . .Shupka potrazi u svojoj kuci...
Supke sam vidio u Australiji i Torontu, koji nam iz dana u dan sortiraju ono sto im ustaska i cetnicka emigracija naloze kako bi destabilizirali Bosnu i Hercegovinu, respektivno...
Otkud ti medju shupcima ??

Jos uvijek stoji moje pitanje... "Da li je istina sta je napisano u gornjem tekstu ??"
To bi nam ti trebao reci, ti si ga vjerovatno napisao...
Reina
Posts: 1236
Joined: 08/04/2005 11:58

#284

Post by Reina »

muha_sa wrote:Da se malkice i Muha ukljući u diskusiju na temu....Pun mi je ....više te propagande o terorizmu u BiH---to se garant misli na teroriste bošnjake...lupaju idioti svakakve gluposti--ubijali nas i klali svim i svačim i nije im dosta pa krenuli da dovrše započeto al sad izmišljotinama.
eh, bas tako i ne treba sutjeti ja sam za istinu pa da je ne znam cija...
ali reklamirati izmisljotine sa copy/paste
clanaka jednih te istih tema .. pa vise stvarno... :shock:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#285

Post by Fair Life »

Hadzi-Murat wrote:Tvoj problem je u Australiji, jer tamo zivis, nas ostavi na miru. :x
Dok sam god obavezan druge finansijski izdrzavati u BiH... Bosna je moj problem. Dok sam god vlasnik nekretnina u BiH koje sam svojim rukama gradio... Bosna je moj problem.

U BiH sam zivio 42 godine i... za to vrijeme ostavio Bosni vise nego sto ces ti ikad imati.

Bosna je moj problem dok se god osjecam Bosancem... i dok imam bilo kakve obaveze prema Bosni i ljudima u njoj.

Pitam i tebe... "Da li je istina napisana u gornjem tekstu??"
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#286

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote:Tvoj problem je u Australiji, jer tamo zivis, nas ostavi na miru. :x
Dok sam god obavezan druge finansijski izdrzavati u BiH... Bosna je moj problem. Dok sam god vlasnik nekretnina u BiH koje sam svojim rukama gradio... Bosna je moj problem.

U BiH sam zivio 42 godine i... za to vrijeme ostavio Bosni vise nego sto ces ti ikad imati.

Bosna je moj problem dok se god osjecam Bosancem... i dok imam bilo kakve obaveze prema Bosni i ljudima u njoj.

Pitam i tebe... "Da li je istina napisana u gornjem tekstu??"
Rekao sam ti, reci nam gospodine autoru? Reci barem o kojim novinama je rijec?
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#287

Post by H »

Hadzi-Murat wrote:
Fair Life wrote:
H wrote:Ma jašta. Vama je svako ko nije za Ameriku, i njen neokolonijalizam, za ubijanje arapa i ostalih muslimana i slično, terorista. Kako ste nasjeli na propagandu to je čudo jedno, ili jednostavno glupost.:-?

@Fair Life Ti si pokrenuo ovu temu, ako hoćeš da budeš objektivan, pokreni i jednu o američkim jedinicama koje pobiju čitavo selo u Iraku, pa se nakon par mjeseci pokaže da su ubili civile bez ikakvih razloga. Baš me zanima kako ćeš to imenovati?! :?
Je li nas problem Amerika ili Bosna i Hercegovina ??

Moze li jedna tema o Gvatemali ??
Tvoj problem je u Australiji, jer tamo zivis, nas ostavi na miru. :x
Ovo za Australiju ti je čovjek dobro rekao. Se*ete ovdje po forumu, sve se nešto satraste od brige za Bosnom.
A između BiH i Amerike ima dosta veze. Naše (BH, ne australijske) vlasti su poslale vojnike da pomažu Americi u Iraku. Ne znam što ti ovo pišem, znaš ti sve to dobro samo se praviš naivan. :oops:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#288

Post by Fair Life »

Hadzi-Murat wrote:Rekao sam ti, reci nam gospodine autoru? Reci barem o kojim novinama je rijec?
Moglo je i na tarabi pisati...

Da li je istina... napisano ??
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#289

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote: U BiH sam zivio 42 godine i... za to vrijeme ostavio Bosni vise nego sto ces ti ikad imati.
Ma hajde, nisi valjda toliko ohol da se razmeces ko seljacina kad dodje u carsiju, pa se hvali koliko ovaca ima...
Fair Life wrote: Bosna je moj problem dok se god osjecam Bosancem... i dok imam bilo kakve obaveze prema Bosni i ljudima u njoj.
Meni je savrseno jasno da je Bosna tvoj problem, uostalom to si pokazao svojim konstantnim kopi/pejst sranjem, ali ne samo tvoj nego svih onih koji podmecu Bosni klipove...
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#290

Post by Fair Life »

H wrote:Ovo za Australiju ti je čovjek dobro rekao. Se*ete ovdje po forumu, sve se nešto satraste od brige za Bosnom.
A između BiH i Amerike ima dosta veze. Naše (BH, ne australijske) vlasti su poslale vojnike da pomažu Americi u Iraku. Ne znam što ti ovo pišem, znaš ti sve to dobro samo se praviš naivan. :oops:
Odavde sam u Bosnu vise poslao nego sto si ti zaradio za isto vrijeme.

Tema je... ako si zaboravio:

Terorizam u Bosni ??

PS. . .Vrati se na prvu stranicu pa iz pocetka...
Last edited by Fair Life on 27/05/2006 11:17, edited 1 time in total.
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#291

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote:Rekao sam ti, reci nam gospodine autoru? Reci barem o kojim novinama je rijec?
Moglo je i na tarabi pisati...

Da li je istina... napisano ??
Pa trebao si nam odmah reci da ne zelis otkrivati izvor...sad mi je mnogo jasnije...
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#292

Post by H »

Fair Life wrote: Dok sam god obavezan druge finansijski izdrzavati u BiH... Bosna je moj problem. Dok sam god vlasnik nekretnina u BiH koje sam svojim rukama gradio... Bosna je moj problem.

U BiH sam zivio 42 godine i... za to vrijeme ostavio Bosni vise nego sto ces ti ikad imati.
Ne znam koliko da si izgubio, da li stvarno misliš da je vrijednije od jednog života nekog od očeva mojih prijatelja koji je poginuo da bi ti mogao 'imati nekretnine u BiH'?! :x
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#293

Post by Fair Life »

H wrote:Ne znam koliko da si izgubio, da li stvarno misliš da je vrijednije od jednog života nekog od očeva mojih prijatelja koji je poginuo da bi ti mogao 'imati nekretnine u BiH'?! :x
Da li su to ginuli samo ocevi tvojih prijatelja ??

Dosao sam u Australiju 1995. Tesko da tebi to bilo sta znaci.

Ponavljam... tema je TERORIZAM U BiH.

Jos jednom pitam... da li je istina ??
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#294

Post by H »

Fair Life wrote:
H wrote:Ovo za Australiju ti je čovjek dobro rekao. Se*ete ovdje po forumu, sve se nešto satraste od brige za Bosnom.
A između BiH i Amerike ima dosta veze. Naše (BH, ne australijske) vlasti su poslale vojnike da pomažu Americi u Iraku. Ne znam što ti ovo pišem, znaš ti sve to dobro samo se praviš naivan. :oops:
Odavde sam u Bosnu vise poslao nego sto si ti zaradio za isto vrijeme.

Tema je... ako si zaboravio:

Terorizam u Bosni ??

PS. . .Vrati se na prvu stranicu pa iz pocetka...
Ma šta ti znaš koliko ko zarađuje?!
Stvarno znaš isprovocirati čovjeka glupostima. Ti iz Australije pokrećeš temu o terorizmu u BiH za koji su strane agencije utvrdile da ga nema, i lijepiš neke članke bez izvora koje pokupiš po net-u. :x
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#295

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
H wrote:Ne znam koliko da si izgubio, da li stvarno misliš da je vrijednije od jednog života nekog od očeva mojih prijatelja koji je poginuo da bi ti mogao 'imati nekretnine u BiH'?! :x
Da li su to ginuli samo ocevi tvojih prijatelja ??

Dosao sam u Australiju 1995. Tesko da tebi to bilo sta znaci.

Ponavljam... tema je TERORIZAM U BiH.

Jos jednom pitam... da li je istina ??
Da li je istina da je Isus ozenio Mariju Magdalenu? To je prenio jedan medij, ne zelim otkrivati ime tog izvora, ali mogu ti copy/pasteovati tekst... :-)
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#296

Post by Fair Life »

Hadzi-Murat wrote:Da li je istina da je Isus ozenio Mariju Magdalenu? To je prenio jedan medij, ne zelim otkrivati ime tog izvora, ali mogu ti copy/pasteovati tekst... :-)
Mislim da je Ceric jos ziv za razliku od Isusa i Magdalene... a o TWRA ne znaju samo oni koji to ne zele.

Koga upitati...Cengica ili Cerica ??
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#297

Post by Hadzi-Murat »

H wrote:
Fair Life wrote:
H wrote:Ovo za Australiju ti je čovjek dobro rekao. Se*ete ovdje po forumu, sve se nešto satraste od brige za Bosnom.
A između BiH i Amerike ima dosta veze. Naše (BH, ne australijske) vlasti su poslale vojnike da pomažu Americi u Iraku. Ne znam što ti ovo pišem, znaš ti sve to dobro samo se praviš naivan. :oops:
Odavde sam u Bosnu vise poslao nego sto si ti zaradio za isto vrijeme.

Tema je... ako si zaboravio:

Terorizam u Bosni ??

PS. . .Vrati se na prvu stranicu pa iz pocetka...
Ma šta ti znaš koliko ko zarađuje?!
Stvarno znaš isprovocirati čovjeka glupostima. Ti iz Australije pokrećeš temu o terorizmu u BiH za koji su strane agencije utvrdile da ga nema, i lijepiš neke članke bez izvora koje pokupiš po net-u. :x
Fakat bolesno...ali vise bijedno, nego bolesno...valjda svaki normalan Bosanac siri ono sto je pozitivno o svojoj domovini, i sto nije u domenu spekulacija...eto Dusko Bajevic, sav presretan dodje da bodri Harija u Atini, govori za medije o Bosni sve najbolje, Bosna konacno pocinje da se vraca u normalu...ali nazalost uvijek ce biti bolesnih supaka kojima je u interesu da pljuju tamo negdje iza sedam gora i sedam mora...
Hadzi-Murat
Posts: 261
Joined: 25/04/2006 11:44

#298

Post by Hadzi-Murat »

Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote:Da li je istina da je Isus ozenio Mariju Magdalenu? To je prenio jedan medij, ne zelim otkrivati ime tog izvora, ali mogu ti copy/pasteovati tekst... :-)
Mislim da je Ceric jos ziv za razliku od Isusa i Magdalene... a o TWRA ne znaju samo oni koji to ne zele.

Koga upitati...Cengica ili Cerica ??
Pa vidis mozda Cengica, on je valjda taj koji je srusio Stari most, Ceric ipak nije toliko ratoboran:
Hadzi-Murat wrote:http://www.bhdani.com/default.asp?kat=f ... tekst_rb=3
Image

Hasan Čengić ruši Stari most?

Pododbor za sigurnost svečanosti otvaranja Staroga mosta u Mostaru održao je 22. juna vanrednu sjednicu u Sarajevu. Prisutni su bili ministar FMUP-a Mevludin Halilović te kantonalni ministri i predstavnici EUPM-a i SFOR-a. Jedan od zaključaka sjednice bio je da policija i sigurnosne agencije u BiH nemaju informacija po kojima bi tokom ceremonije u Mostaru moglo doći do terorističkog napada. "Zaključili smo da je plasiranje informacija o terorističkim napadima u Mostaru bilo neprofesionalno, ishitreno i nepotrebno", izjavio je ministar Halilović. I direktor SIPA-e Sredoje Nović negirao je planiranje ikakvog terorističkog napada, a zamjenik ministra sigurnosti BiH Dragan Mektić tvrdi da je bezbjednosna situacija u BiH zadovoljavajuća!

Međutim, nasuprot njihovim izjavama, Danima je predočen dokument koji pobija navedene izjave. Naime, u FMUP je 24. decembra 2003. došla informacija pod oznakom "strogo povjerljivo i hitno" u kojoj, između ostalog, stoji da se izvjesni Sabit Makaš, rođen 1. aprila 1951. u Rogatici, nastanjen u Muehlheinu, Njemačka, obratio CID-u (Kriminalistička obavještajna služba) u Koblenzu, 23. decembra 2003., i rekao da se sprema teroristički napad na Stari most u Mostaru.

Makaš je izjavio da je bio svjedok razgovora koji je na 27. noć mjeseca ramazana vođen u džamiji Kralja Fahda, a kome su prisustvovali Hamid Bahto, Fikret Muslimović, Amir Kubura, Nedim Alagić Peda te nekadašnji bh. ministar odbrane Hasan Čengić. CID Koblenz o tome je obavijestio sjedište Interpola u Wiesbadenu, da bi potom informacija odmah bila proslijeđena u Sarajevo sa zahtjevom da se Makaševi navodi dalje provjere, a obaviještene su i sve zemlje koje su trebale poslati svoje delegacije na ceremoniju otvorenja.

Nezvanično smo saznali da je tadašnji zamjenik direktora bh. Interpola Asim Fazlić dokument proslijedio FMUP-u, ali, navodno, i nekome iz grupe, jer dolazi do istrage koju provodi FMUP, a Makaš ima "posjetioce" iz BiH, nakon kojih mijenja svoj iskaz i tvrdi sam za sebe da je lud, te da je sve izmislio?! S druge strane, upitna je činjenica zašto niko od zvaničnih predstavnika bh. vlasti nikad nije obavio razgovor sa Makašom.

Da li se zaista radi o ozbiljnim prijetnjama ili ne, na kraju će odgovor dati Državno tužilaštvo, koje je od početka uključeno u istragu oko navodnog terorističkog napada. Ili ćemo, nedajbože, to saznati na ceremoniji otvaranja. (DŽ.K.D.)
Btw, vidim da jos krijes ime novina? Bas interesantno, i vrlo "posteno" od jednog siroko-otvorenog Australijanca...koji drzi moralne lekcije bh. javnosti o terorizmu...
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#299

Post by Fair Life »

Hadzi-Murat wrote:Fakat bolesno...ali vise bijedno, nego bolesno...valjda svaki normalan Bosanac siri ono sto je pozitivno o svojoj domovini, i sto nije u domenu spekulacija...eto Dusko Bajevic, sav presretan dodje da bodri Harija u Atini, govori za medije o Bosni sve najbolje, Bosna konacno pocinje da se vraca u normalu...ali nazalost uvijek ce biti bolesnih supaka kojima je u interesu da pljuju tamo negdje iza sedam gora i sedam mora...
Svaki normalan Bosanac siri istinu o svojoj zemlji, pogotovo ako nije u domenu spekulacija.

Da li je visocka piramida u domenu spekulacija ??

"Istina" o njenom postojanju, bez obzira sto je u domenu spekulacija, udara se na sva zvona. Po tebi... danas biti patriota znaci lagati o svojoj zemlji... zmireci na oba oka.
H
Posts: 255
Joined: 14/02/2006 14:20
Location: SA

#300

Post by H »

Fair Life wrote:
Hadzi-Murat wrote:Da li je istina da je Isus ozenio Mariju Magdalenu? To je prenio jedan medij, ne zelim otkrivati ime tog izvora, ali mogu ti copy/pasteovati tekst... :-)
Mislim da je Ceric jos ziv za razliku od Isusa i Magdalene... a o TWRA ne znaju samo oni koji to ne zele.

Koga upitati...Cengica ili Cerica ??
Fakat gubiš kompas u ovoj diskusiji. Pokušaj odgovoriti na neke postove, a da ne izdvajaš samo dio. Ginuli su očevi mnogih, ali ti se usuđuješ reći da si ostavio u Bosni 'više nego će neko ikad imati'. Jel' stvarno misliš da je sve to što si ostavio vrijednije od nečijeg života?! :?
Ja znam šta je tebi cilj, nije ovo prva ovakva tema koju si pokrenuo. :zzzz:
Post Reply