Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

User avatar
Login77777
Posts: 8544
Joined: 18/05/2021 09:11

#301 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

Nebojša Vukanović kaže da Dodik ima dogovor samo sa Sevlidom Hurtićem, ali ne i sa preostala četiri poslanika iz Pokreta za državu.

„Jedini koji je siguran za Dodika je Hurtić iz Doboja, koji je član te tzv dobojske grupe, za javnost koja ne zna, on je bio član SDA, ali je napustio SDA nakon što mu nije prošao tender za štampanje knjiga. I kasnije je napravio pakt sa Obrenom Petrovićem.“ navodi Vukanović i dodaje:

"Ostala četiri poslanika iz Pokreta za državu nisu dio tog dogovora koji je postignut. I treba na neki način pohvaliti ovaj pritisak u javnosti, jer je SDA otvoreno rekla da neće podržati Dodika i vruć krompir prebacili SDP– u.
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#302 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by El_comadante »

zavrzlama wrote: 23/11/2022 14:51 Stab u srbiji je odredio pobjednika u brlogu...ono sto se sad pokusava je da se igra sakrije od neupucenih u tu igru vukan i ekipa,pa se kao kompenzacija nudi dva mjesta u DNBIH..tkz. opozicija ni u kojem slucaju ne zeli probih delegata jer se brlogu uzima moc blokade BIH..ako pzd popusti i da glas opozicionom sds kandidatu,taj ce opet podrzavat sve sto je ptotiv BIH i bosnjaka u DNBIH.

Po meni treba insistirat da opozicija podrzi kandidata iz pzd ako ne podrze onda pustit da dodikov covjek pobijedi ,...

Bolje zadovoljan jedan neprijatelj snsd,mego dva zadovoljna neprijatelja sds i snsd..
SDS ima jednog. Ovde je pitanje hoće li SNSD ima 4 ili PDP 1
User avatar
laserShow
Posts: 4051
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#303 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by laserShow »

Styling wrote: 23/11/2022 19:54
laserShow wrote: 23/11/2022 18:21 Opet pitam, zasto Vojin, a ne Aleksandar? U cemu je to bolje i sta je uradio bolje od Aleksandra?
Ja za tog drugog nisam nikada čula.
Pa normalno da nisi cula, jer su sve politicke igre. Zato sam rekao, ako imaju dva kandidata, zasto Vojin a ne Aleksandar? Nema odgovora od onih koji zagovaraju prvog. To dovoljno govori da vecina nas nema pojma kako se zivi u RS, sta treba, ili koji su prioriteti.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#305 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

Ne zna se ko je veci licemjer k koji vise ganja vlastite interese :-)
Benjaminsky
Posts: 983
Joined: 08/06/2022 10:10

#306 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Benjaminsky »

Roccohljup wrote: 29/11/2022 20:35Ne zna se ko je veci licemjer k koji vise ganja vlastite interese :-)
SVI SU ONI POLITIČKI MRTVI - SAMO ŠTO TO JOŠ NE ZNAJU.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#307 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

Sta bi vojkane?
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#308 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Student_u_Ostavci »

Ova spodoba mora nestati sa naše političke scene. Nenad Nešić v2.0. Nešić je barem na kraju zagrlio Mileta a ovaj će nas farbati i naredne 4 godine kako je on tobože čist.
DonieBrasco
Posts: 15187
Joined: 31/08/2016 16:09

#309 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by DonieBrasco »

Licni interes iznad svega, sta se cudite ovo je kamilica sta nam tek slijedi na svim nivoima u drzavi.
laik1981
Posts: 12926
Joined: 05/12/2012 13:04

#310 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by laik1981 »

Vojinova politicka karijera je zavrsena, bar sto se tice pro-bh bloka.. Moze sad komotno da se vrati u SNSD za koji radi jos od pocetka predizborne kampanje.. A onaj DF-ovac i onaj zeleni su primjeri jeftinih prodanih kurvi.. Nesto poput onog Colpe iz fudbalskog saveza.. Dodikove vjerne sluge.. Prodana izdajica je gora sorta od cetnika..
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#311 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by guruguru95 »

laik1981 wrote: 01/12/2022 16:51 Vojinova politicka karijera je zavrsena, bar sto se tice pro-bh bloka.. Moze sad komotno da se vrati u SNSD za koji radi jos od pocetka predizborne kampanje.. A onaj DF-ovac i onaj zeleni su primjeri jeftinih prodanih kurvi.. Nesto poput onog Colpe iz fudbalskog saveza.. Dodikove vjerne sluge.. Prodana izdajica je gora sorta od cetnika..
:thumbup:
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#312 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by sajber87 »

laik1981 wrote: 01/12/2022 16:51 Vojinova politicka karijera je zavrsena, bar sto se tice pro-bh bloka.. Moze sad komotno da se vrati u SNSD za koji radi jos od pocetka predizborne kampanje.. A onaj DF-ovac i onaj zeleni su primjeri jeftinih prodanih kurvi.. Nesto poput onog Colpe iz fudbalskog saveza.. Dodikove vjerne sluge.. Prodana izdajica je gora sorta od cetnika..
Ovo smrdi na sda salkic i stanivukovica. Treba vidjeti mkze li dokazati niksic da su glasali za pdp. Naravno ne amnestiram komsica i onog iz doboja
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#313 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Altsa »

Styling wrote: 23/11/2022 20:40
NediM17 wrote: 23/11/2022 20:20

Zato znas kad Dino kaki i kakva mu je stolica.
Kakva si ti pametnica, rodila te mati.
E pa taj drugi je bolji od mucavog Vojina 100x.
Inace kako je Dino.
User avatar
Point.
Posts: 27555
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#314 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Point. »

Sigurni da je Vojin? Rele Nerko da nije
laik1981
Posts: 12926
Joined: 05/12/2012 13:04

#315 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by laik1981 »

sajber87 wrote: 01/12/2022 17:52
laik1981 wrote: 01/12/2022 16:51 Vojinova politicka karijera je zavrsena, bar sto se tice pro-bh bloka.. Moze sad komotno da se vrati u SNSD za koji radi jos od pocetka predizborne kampanje.. A onaj DF-ovac i onaj zeleni su primjeri jeftinih prodanih kurvi.. Nesto poput onog Colpe iz fudbalskog saveza.. Dodikove vjerne sluge.. Prodana izdajica je gora sorta od cetnika..
Ovo smrdi na sda salkic i stanivukovica. Treba vidjeti mkze li dokazati niksic da su glasali za pdp. Naravno ne amnestiram komsica i onog iz doboja
Nebitno je uopste za koga su glasali SDP-ovi zastupnici.. Govorim o kompletnom narativu koji je Vojin promovisao od pocetka izborne kampanje.. Sama njegova kandidatura za predsjednika rs-a je prva usluga koju je on odradio za Dodika.. Ova pljuvanja po opoziciji uslovljavanje opozicije u rs-u su usluga broj dva.. Amnestiranje i branjenje pokreta za drzavu iako je znao da ce ova dvojica hadalja iz df-a i zelenih glasati ovako kako su glasali je jos jedan pokazatelj njegove zle namjere.. Ulazak u bilo kakvu pricu sa SDA, a sam Niksic je rekao da je prvenstveno Vojin taj projekat iznio na svojim ledjima, je jos jedan u nizu pokazatelja ljigavosti tog odvratnog covjeka.. Da ne govorimo o konstantnom mijesanju i pokusajima destabilizacije osmorke, a i same trojke.. Ljigavac je SNSD-SDA igrac i to nije ni pokusavao sakriti u citavoj ovoj izbornoj godini..

Ocekujem od Niksica licno, kao i od rukovodstva SDP-a, da se ograde od ovog ljigavca i da ga izbace iz partije..

Nije Komsiceva tema, al da se ujedno poserem i na njegovu stranku i njegovo vodstvo te stranke u kojem ne moze da kontrolise niti jednog svog covjeka.. Dobro zapamtiti da je DF-ov covjek jedan od krivaca sto Dodik ima kontrolni paket i sto i naredne cetiri godine moze blokirati drzavu..
User avatar
Login77777
Posts: 8544
Joined: 18/05/2021 09:11

#316 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

Point. wrote: 01/12/2022 18:05 Sigurni da je Vojin? Rele Nerko da nije
Pa Vojin ne moze ni glasati. Nije zastupnik. Ali je glupost napravio sto je listu sastavio. Tako su se izvukli ovaj zeleni i DFovac koji su Dodikovi.
laik1981
Posts: 12926
Joined: 05/12/2012 13:04

#317 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by laik1981 »

Sastavio listu u kojoj je Salkic koji je i prosli put glasao da Dodik moze blokirati drzavu i sa dvojicom koji su vec sa Dodikom u vlasti u Prijedoru i Doboju.. Vojin Mijatovic je najodgovorniji za ishod danasnje predstave.. Sve je ovo iskljucivo njegova igranka..
sajber87
Posts: 3876
Joined: 25/07/2008 13:14

#318 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by sajber87 »

laik1981 wrote: 01/12/2022 18:24
sajber87 wrote: 01/12/2022 17:52

Ovo smrdi na sda salkic i stanivukovica. Treba vidjeti mkze li dokazati niksic da su glasali za pdp. Naravno ne amnestiram komsica i onog iz doboja
Nebitno je uopste za koga su glasali SDP-ovi zastupnici.. Govorim o kompletnom narativu koji je Vojin promovisao od pocetka izborne kampanje.. Sama njegova kandidatura za predsjednika rs-a je prva usluga koju je on odradio za Dodika.. Ova pljuvanja po opoziciji uslovljavanje opozicije u rs-u su usluga broj dva.. Amnestiranje i branjenje pokreta za drzavu iako je znao da ce ova dvojica hadalja iz df-a i zelenih glasati ovako kako su glasali je jos jedan pokazatelj njegove zle namjere.. Ulazak u bilo kakvu pricu sa SDA, a sam Niksic je rekao da je prvenstveno Vojin taj projekat iznio na svojim ledjima, je jos jedan u nizu pokazatelja ljigavosti tog odvratnog covjeka.. Da ne govorimo o konstantnom mijesanju i pokusajima destabilizacije osmorke, a i same trojke.. Ljigavac je SNSD-SDA igrac i to nije ni pokusavao sakriti u citavoj ovoj izbornoj godini..

Ocekujem od Niksica licno, kao i od rukovodstva SDP-a, da se ograde od ovog ljigavca i da ga izbace iz partije..

Nije Komsiceva tema, al da se ujedno poserem i na njegovu stranku i njegovo vodstvo te stranke u kojem ne moze da kontrolise niti jednog svog covjeka.. Dobro zapamtiti da je DF-ov covjek jedan od krivaca sto Dodik ima kontrolni paket i sto i naredne cetiri godine moze blokirati drzavu..
Slazem se za vojina, ali sto se tice sdp a treba sacekati da vidimo mogu li nekako dokazati da su glasali za pdp. Izvini ali naivan si ako mislis da nisu mogli da ga kontrolisu sad sam ubijedjen iako sam sumnjao, duratovic je uradio upravo ono sto su htjeli sda i df
User avatar
Login77777
Posts: 8544
Joined: 18/05/2021 09:11

#319 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

laik1981 wrote: 01/12/2022 18:32 Sastavio listu u kojoj je Salkic koji je i prosli put glasao da Dodik moze blokirati drzavu i sa dvojicom koji su vec sa Dodikom u vlasti u Prijedoru i Doboju.. Vojin Mijatovic je najodgovorniji za ishod danasnje predstave.. Sve je ovo iskljucivo njegova igranka..
Meni SDP nikako nije jasan. Fino se govorilo ne ide se sa SDA i DF a oni opet. Nije im ovo bilo potrebno. Ljudi koji hoce da ih predstavlja SDAovac Hurtic i SNSDovac Duratovic neka glasaju. Ali SDPu ovo ne treba.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#320 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

To se sve znalo od samog.pocetka kada su u RSu mimo scih dogovora vojin i ramic preuzi inicijativu i unijeli razdor medju povratnike.
Sad se vidi cijena toga.
User avatar
Leverage
Posts: 9445
Joined: 27/05/2018 16:32

#321 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

Eto, tolike godine se pričalo kako treba da svi idu zajedno, kako probosanski blok, kako država, kako ovo kako ono.

I evo ti. S jedne strane imaš interes da se Dodiku onemogući četvrti delegat, s druge strane imaš interes da Sevlid Hurtić i Vojin Mijatović budu u vlasti. I šta sad? Hoće li iko reći da je ova svi zajedno ho-ruk laprdancija jedna velika ubleha.

Pitate se šta je trebalo SDP-u ovo. Reći ću vam, ništa, eto šta je trebalo. Ali koliko puta se SDP prozivao kako neće zajedno, kako se rasipaju glasovi, itd. Tačno, rasipali su se glasovi kako Hurtić i Duratović ne bi dobili sinekure. A sad su se sabrali glasovi kako bi ih dobili.

Stoga, SDP bi trebao naučiti slijedeću lekciju. U RS-u se na izbore ide sam. Imaš svoj plan, svoje ljude, svoja obećanja. Ako to nije dovoljno da se pređe izborni prag, onda nikom ništa. Nek se oni koji tamo žive bakću sa svojim Salkićima, Duratovićima i ostalim Hurtićima.

Ako je Bošnjacima u Doboju dobar Hurtić eto im ga, ali ja ne želim da imam ništa s tim.

Danas se ne zna ko je za koga glasao, ko je prekrižio, ko je izdao u samoj njihovoj opoziciji. I kakve koristi od toga SDP ima? Ima samo štetu. Naravno, lako je sad govoriti, ali bolje i sad nego se opet napravit budala i za četiri godine isto.

Moj interes i interes Hurtića, Duratovića i Mijatovića nije isti, pa stoga ga i ne trebamo kanalisati kroz isti politički blok.

Pokreti za državu, koalicije domovine, ce-de koalicije i ostale slične akrobacije umrle su sa današnjim danom. Eto vam tamo i Dodik i opozicija i Hurtići, bakćite se kako znate, mene više ne zanima ta priča, nadam se i SDP.
User avatar
Login77777
Posts: 8544
Joined: 18/05/2021 09:11

#322 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Login77777 »

Leverage wrote: 01/12/2022 19:02 Eto, tolike godine se pričalo kako treba da svi idu zajedno, kako probosanski blok, kako država, kako ovo kako ono.

I evo ti. S jedne strane imaš interes da se Dodiku onemogući četvrti delegat, s druge strane imaš interes da Sevlid Hurtić i Vojin Mijatović budu u vlasti. I šta sad? Hoće li iko reći da je ova svi zajedno ho-ruk laprdancija jedna velika ubleha.

Pitate se šta je trebalo SDP-u ovo. Reći ću vam, ništa, eto šta je trebalo. Ali koliko puta se SDP prozivao kako neće zajedno, kako se rasipaju glasovi, itd. Tačno, rasipali su se glasovi kako Hurtić i Duratović ne bi dobili sinekure. A sad su se sabrali glasovi kako bi ih dobili.

Stoga, SDP bi trebao naučiti slijedeću lekciju. U RS-u se na izbore ide sam. Imaš svoj plan, svoje ljude, svoja obećanja. Ako to nije dovoljno da se pređe izborni prag, onda nikom ništa. Nek se oni koji tamo žive bakću sa svojim Salkićima, Duratovićima i ostalim Hurtićima.

Ako je Bošnjacima u Doboju dobar Hurtić eto im ga, ali ja ne želim da imam ništa s tim.

Danas se ne zna ko je za koga glasao, ko je prekrižio, ko je izdao u samoj njihovoj opoziciji. I kakve koristi od toga SDP ima? Ima samo štetu. Naravno, lako je sad govoriti, ali bolje i sad nego se opet napravit budala i za četiri godine isto.

Moj interes i interes Hurtića, Duratovića i Mijatovića nije isti, pa stoga ga i ne trebamo kanalisati kroz isti politički blok.

Pokreti za državu, koalicije domovine, ce-de koalicije i ostale slične akrobacije umrle su sa današnjim danom. Eto vam tamo i Dodik i opozicija i Hurtići, bakćite se kako znate, mene više ne zanima ta priča, nadam se i SDP.
Trebalo se ici istim blokom kao u Federaciji. A ne sa SDA i DF. Znam svi da ce izigrati gdje god mogu. Trebao je listu predvoditi Arifagic i to gurati. A SDA i DF treba prekriziti za stanlo. SDP je vazda gubitnik kad ide sa SDA.
Fino bi bilo da Niksic dokaze da SDP nije glasao za Dodika. Jer SDA i DF ce ovo probati svaliti na SDP.
User avatar
Leverage
Posts: 9445
Joined: 27/05/2018 16:32

#323 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

Login77777 wrote: 01/12/2022 19:07 Trebalo se ici istim blokom kao u Federaciji. A ne sa SDA i DF. Znam svi da ce izigrati gdje god mogu. Trebao je listu predvoditi Arifagic i to gurati. A SDA i DF treba prekriziti za stanlo. SDP je vazda gubitnik kad ide sa SDA.
Fino bi bilo da Niksic dokaze da SDP nije glasao za Dodika. Jer SDA i DF ce ovo probati svaliti na SDP.
Otkud ja znam šta taj Arifagić misli? Možda bi u ovoj situaciji postupio isto kao i ovi.

Nemamo iste interese i to je to.

Nikšić, kad je već obećao, nek i pokaže dokaze. Ja dokaze nemam ali imam osjećaj da su prije izdali iz redova ovih opozicionih luzera nego Salkić ili ovo dvoje iz SDP-a. Ako tako bude, Vukanović treba da se poklopi ušima i više nikad ništa ne kaže.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#324 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Roccohljup »

Pa svi su bili za arifagica na prva dva sastanka a onda su se vojin, ramic, hurtic i onaj uhljup iz austrije udruzili i krenuli solo. I tu je sdp a narucito niksic pokazao nedostatak razuma a i muda da presjece tu pricu i ili vrati vojina nazad ili ga odjebe.
Ici zajedno sa istim onima koji su u prethodnom sazivu dali dodiku 4 delegata u DN a ocekivati da nece ovaj put.......to je idiotizam da nema veceg.
laik1981
Posts: 12926
Joined: 05/12/2012 13:04

#325 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by laik1981 »

Spoiler
Show
Leverage wrote: 01/12/2022 19:02 Eto, tolike godine se pričalo kako treba da svi idu zajedno, kako probosanski blok, kako država, kako ovo kako ono.

I evo ti. S jedne strane imaš interes da se Dodiku onemogući četvrti delegat, s druge strane imaš interes da Sevlid Hurtić i Vojin Mijatović budu u vlasti. I šta sad? Hoće li iko reći da je ova svi zajedno ho-ruk laprdancija jedna velika ubleha.

Pitate se šta je trebalo SDP-u ovo. Reći ću vam, ništa, eto šta je trebalo. Ali koliko puta se SDP prozivao kako neće zajedno, kako se rasipaju glasovi, itd. Tačno, rasipali su se glasovi kako Hurtić i Duratović ne bi dobili sinekure. A sad su se sabrali glasovi kako bi ih dobili.

Stoga, SDP bi trebao naučiti slijedeću lekciju. U RS-u se na izbore ide sam. Imaš svoj plan, svoje ljude, svoja obećanja. Ako to nije dovoljno da se pređe izborni prag, onda nikom ništa. Nek se oni koji tamo žive bakću sa svojim Salkićima, Duratovićima i ostalim Hurtićima.

Ako je Bošnjacima u Doboju dobar Hurtić eto im ga, ali ja ne želim da imam ništa s tim.

Danas se ne zna ko je za koga glasao, ko je prekrižio, ko je izdao u samoj njihovoj opoziciji. I kakve koristi od toga SDP ima? Ima samo štetu. Naravno, lako je sad govoriti, ali bolje i sad nego se opet napravit budala i za četiri godine isto.

Moj interes i interes Hurtića, Duratovića i Mijatovića nije isti, pa stoga ga i ne trebamo kanalisati kroz isti politički blok.

Pokreti za državu, koalicije domovine, ce-de koalicije i ostale slične akrobacije umrle su sa današnjim danom. Eto vam tamo i Dodik i opozicija i Hurtići, bakćite se kako znate, mene više ne zanima ta priča, nadam se i SDP.
Ako se SDP ne ogradi od Mijatovica i ne izbace ga iz stranke onda i SDP pristaje da bude dio ove price..
Post Reply