Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#351 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Styling »

dulekrele wrote: 02/12/2022 10:06
Styling wrote: 02/12/2022 09:53 Ne vjerujem ja da je Vojin prevario.
A Dino :lol:
Kakve veze Dino ima sa glasanjem u NSRS?
User avatar
dulekrele
Posts: 3839
Joined: 10/04/2014 18:25

#352 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dulekrele »

Roccohljup wrote: 02/12/2022 10:01 Ma ja ne mislim da je Vojin (i sdp) izdao kod glasanja, ali ne mogu da shvatim kako se uopste upustio u pricu sa tim sljamom ramicem, braticem, duratovicem i ostalima
A sto. Mislis da je on bolji od njih. Nije se uopste trebala pokretati ta prica i uslovljavati opozicija u rs da glasa za jednog iz PzD. Ispalo je sranje da ne moze vece a opet se na krajiu odlucilo da se glasa za ove iz SDS-a i PDP-a. Prica da je Vojin dodikov sada dobija na snazi.
User avatar
dulekrele
Posts: 3839
Joined: 10/04/2014 18:25

#353 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dulekrele »

Styling wrote: 02/12/2022 10:07
dulekrele wrote: 02/12/2022 10:06
A Dino :lol:
Kakve veze Dino ima sa glasanjem u NSRS?
Isto ko sto Vojin nije prevario. :roll:
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#354 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Styling »

dulekrele wrote: 02/12/2022 10:10
Styling wrote: 02/12/2022 10:07

Kakve veze Dino ima sa glasanjem u NSRS?
Isto ko sto Vojin nije prevario. :roll:
Ti znaš? Provjereno 100%?
User avatar
dr_Evil
Posts: 12375
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#355 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by dr_Evil »

Point. wrote: 02/12/2022 10:03
dr_Evil wrote: 02/12/2022 10:00

Pa skandinavcima, jesi li to preko noci dobio plavu kosu i iskoce ti pjegice od sunca pa mislis da je tebi?
Kakva je uloga skandinavaca?
Ma ona farma krava sta on ima, ono su norveske krave autothone sta se ne smiju uzgajat van Norveske, osim u Bosni. Duga prica o polu prevari.

Nemaju veze sa izborima :)
neon-x
Posts: 599
Joined: 18/07/2012 19:13

#356 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by neon-x »



Iskreno vise vjerujem Vukanu nego Vojinu. Sve ovo oko izbora cetvrtog Dodiku je sumnjivo do bola.
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#357 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by jagugu »

Nikšić u emisiji na mobitelu pokazao ko je kako glasao za delegate u Domu naroda BiH: "Imamo dokaze"

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... icPWF7G0Q8

zenit dozic
Posts: 2411
Joined: 07/09/2014 11:48

#358 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by zenit dozic »

neon-x wrote: 02/12/2022 18:34

Iskreno vise vjerujem Vukanu nego Vojinu. Sve ovo oko izbora cetvrtog Dodiku je sumnjivo do bola.
Cuj vjeruje ovom pocetniku😬😁
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#359 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Manual »

zenit dozic wrote: 02/12/2022 18:39
neon-x wrote: 02/12/2022 18:34

Iskreno vise vjerujem Vukanu nego Vojinu. Sve ovo oko izbora cetvrtog Dodiku je sumnjivo do bola.
Cuj vjeruje ovom pocetniku😬😁
Jasta vise Vukanu, ovaj debil samo ponavlja, jesu li priznali genocid..to mu je kao polazna tacka za sve
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#360 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by agent_zero »

Znači debeli Nikšić i podvala Mijatović prodali opoziciju...

Divno, zaista...
User avatar
Leverage
Posts: 9497
Joined: 27/05/2018 16:32

#361 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

Naravno da ne znači, prodali ih njihovi ljudi.

Zato su se SDP-ovi poslanici osigurali tako što su slikali listić na način da nema sumnje da su upravo oni glasali za PDP-ovu listu.

Naravno da su mnogi poletili da optuže SDP, jedni zato što su SDA botovi, drugi zato što su zlonamjerni, a treći zato što su jednostavno glupi i može se manipulisati njima. Međutim, Nikšić je naravno znao da će se to desiti i zbog toga je od naših zastupnika tražio da to urade, čime su možda prekršili zakon, ali da bi se bagri u gore navedene tri grupe stalo ukraj moralo se i to uraditi.

Sve maske su pale, pokušaj SDP-a da formira vlast bez SDA na čistac je izveo sve lažne protivnike SDA. I to je jako dobro, sad barem znamo da ljudi ne misle tako loše o SDA kako se to moglo čuti prethodnih godina u javnom diskursu. Koliko je samo onih koji javno napadaju SDA, a u tajnosti glasačke kutije glasaju za njih.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#362 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by zrakomlat »

Čitam negdje sinoć da je Borenović izjavio da nema šanse da se ne vidi slikanje listića prilikom glasanja a da to slikanje niko nije vidio tako da slike nisu tu nastale kad se glasalo.
User avatar
Leverage
Posts: 9497
Joined: 27/05/2018 16:32

#363 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

Ako je Borenović rekao sigurno je tako :lol:
User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#364 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by hatemondays »

jagugu wrote: 02/12/2022 18:36 Nikšić u emisiji na mobitelu pokazao ko je kako glasao za delegate u Domu naroda BiH: "Imamo dokaze"

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... icPWF7G0Q8

Samo nemoj prema kameri zivota ti Nerko, jer kamera ne laze. Sta li si ti voditeljici pokazivao stari ublehasu.
neon-x
Posts: 599
Joined: 18/07/2012 19:13

#365 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by neon-x »

Razumijem da je problem Osmorki bez SNSD-a formirati vlast koja je i ovako upitna dok im SDA dise za vratom i vreba papke. Komsic u Predsjednistvu ce biti opozicija tako da razumijem da im je potrebna Cvijanovic u vlasti, mozda i SNSD Srbi za federalni DN. Jos uz to i HDZ ih pritisce da uvedu SNSD i elegantno sve sto prije zavrse. Sve to razumijem, ali ponovo to nije opravdanje za ovaj cirkus, ako je istina ovo sto Vukan i Borenovic tvrde, a zvuce prilicno uvjerljivo obojica.
User avatar
Leverage
Posts: 9497
Joined: 27/05/2018 16:32

#366 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

hatemondays wrote: 03/12/2022 10:25
jagugu wrote: 02/12/2022 18:36 Nikšić u emisiji na mobitelu pokazao ko je kako glasao za delegate u Domu naroda BiH: "Imamo dokaze"

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... icPWF7G0Q8

Samo nemoj prema kameri zivota ti Nerko, jer kamera ne laze. Sta li si ti voditeljici pokazivao stari ublehasu.
Zašto bi doveo u nezgodan položaj svoje ljude, da završe sa krivičnom prijavom? Da bi tvoja prepotentna njuška bila zadovoljena?

Nemere :thumbup:
User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#367 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by hatemondays »

Leverage wrote: 03/12/2022 15:46
hatemondays wrote: 03/12/2022 10:25
Samo nemoj prema kameri zivota ti Nerko, jer kamera ne laze. Sta li si ti voditeljici pokazivao stari ublehasu.
Zašto bi doveo u nezgodan položaj svoje ljude, da završe sa krivičnom prijavom? Da bi tvoja prepotentna njuška bila zadovoljena?

Nemere :thumbup:
Odgovoricu ti pristojno, nisi nikad cuo da ljudi odrobijaju zbog istine. Bez istine po cijenu robije nema pravde. Ovako samo das povoda za spekulacije. Budi mi zdrav i nadam se da ako imas djecu ne ucis ih ovim ruznim rijecima.
giannibelif
Posts: 1967
Joined: 28/01/2017 22:11

#368 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by giannibelif »

Ne znam što je teško priznati i samom sebi da vas je Mijatović dobro zajebao, odigrao igru sa pajtosima, seljoberima koje voda sa sobom godinu dana i kuje planove, a Nikšić sve to ispratio pogledom teleta i sad hoda okolo kune i baca vradžbine kao Ahmed Džida iz Doma za vješanje.
User avatar
Styling
Posts: 12601
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#369 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Styling »

User avatar
Leverage
Posts: 9497
Joined: 27/05/2018 16:32

#370 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Leverage »

hatemondays wrote: 04/12/2022 09:19
Leverage wrote: 03/12/2022 15:46
Zašto bi doveo u nezgodan položaj svoje ljude, da završe sa krivičnom prijavom? Da bi tvoja prepotentna njuška bila zadovoljena?

Nemere :thumbup:
Odgovoricu ti pristojno, nisi nikad cuo da ljudi odrobijaju zbog istine. Bez istine po cijenu robije nema pravde. Ovako samo das povoda za spekulacije. Budi mi zdrav i nadam se da ako imas djecu ne ucis ih ovim ruznim rijecima.
Pogledaj svoj post na koji sam odgovorio pa mi reci da li isti odiše prostojnošću i zašto ne? Ni mene roditelji nisu učili ovakvim riječima, sam sam naučio i šta znače i kada ih treba primijeniti, pa tako to ni ja ne radim kao roditelj. Ukratko, ako očekuješ pristojnu konverzaciju moraš i sam biti pristojan. Eh sad, ti vjerovatno misliš da je potrebno biti pristojan samo u direktnoj konverzaciji, dok se o trećim licima može pričati bez ikakvog poštovanja. Međutim, nisi u pravu.

Što se tiče borbe za pravdu i robije, umjesto što tražiš pravdu na račun tuđe robije, pokaži to na vlastitim primjeru. U protivnom, ne samo da nisi vjerodostojan nego si i smiješan.

Inače, ovaj post je zapao za oko još nekim koji su iskoristili priliku da svoje izvršne ovlasti zloupotrijebe za zadovoljavanje lične sujete, a sve usljed činjenice da su u nekom ranijem periodu bili predmet sprdnje usljed moje verbalne dominacije nad njihovim skromnim vokabularima i njihovom nemogućnošću da pravilno interpretiraju raspoložive činjenice i donose pravilne zaključke. Imam i poruku za njih. Moja poruka: :lol:
ColinW
Posts: 29
Joined: 30/05/2013 21:53

#372 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by ColinW »

Kaže Vojo ''🇧🇦PUNA PODRŠKA POSETI DENISA BEĆIROVIĆA SEDIŠTU NATO-a''

Prvo još nije naučio ijekavicu. Dobro reče Vukanović, Bošnjacima tri puta mahneš BH zastavom, progovoriš ekavicu i oni se uhvate za to. Nego može on davati podršku kakvu hoće (ulizivati se), ali bez konsenzusa sva tri korpusa naroda nema ništa od te priče.

Samo real Politika. Jeste li primjetili da Vojo nikad ne priča o ekonomiji, samo o identitetima...koliko je srbin a koliko bosanac.

Usput da kažem ovo :bih: :bih: :bih:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#373 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by Avetinho »

ColinW wrote: 22/01/2023 22:54 Kaže Vojo ''🇧🇦PUNA PODRŠKA POSETI DENISA BEĆIROVIĆA SEDIŠTU NATO-a''

Prvo još nije naučio ijekavicu. Dobro reče Vukanović, Bošnjacima tri puta mahneš BH zastavom, progovoriš ekavicu i oni se uhvate za to. Nego može on davati podršku kakvu hoće (ulizivati se), ali bez konsenzusa sva tri korpusa naroda nema ništa od te priče.

Samo real Politika. Jeste li primjetili da Vojo nikad ne priča o ekonomiji, samo o identitetima...koliko je srbin a koliko bosanac.

Usput da kažem ovo :bih: :bih: :bih:
U Bosni ne pali prica o ekonomiji, jer da pali ne bi ni rata bilo, a kamoli ove perverzije od politickog uredjenja drzave. Sto se tice "konsenzusa tri naroda", taj pojam je sam po sebi toliko uspjesna magla da smo ga vec i mi pravi bosanci prihvatili kao aksiom. Dok god se u Bosni bude raspravljalo o "konsenzusu tri naroda", Bosna ce tavoriti na rubu propasti.
ColinW
Posts: 29
Joined: 30/05/2013 21:53

#374 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by ColinW »

Danas je Vojo na čelu LGBTplus kolone, to ti je kad te ne izaberu za ništa, nego si medijski tviteraš, manipulator. Ko još želi da živi u Vojinom svijetu, koji je zaljubljen u samoga sebe, narcisoidan, agresivan, pogubljen u vremenu i prostoru.

Bošnjaicma mahni 3 puta sa zelenom kravatom, reci 3 puta bio je genocid, i njima je to dovoljno.

Kaže Vojo ''🇧🇦🌈 Ista prava za sve građane naše zemlje!!!'
ColinW
Posts: 29
Joined: 30/05/2013 21:53

#375 Re: Vojin Mijatović - Prevara Vijeka?

Post by ColinW »

Image

Šta je želio da postigne ovom boy-gay slikom?
Zašto je ovo prioritet za zemlju koja ima 7,143.31 USD po glavi stanovnika, zadnja na listi za biznis, prva po korupciji. Voja nam daje svoju bojiš sliku da mu se divimo, kakav patogeni narcis u utegnutim farmerkama...
Post Reply