Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post Reply
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#526 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by RtrnOfSalisbury »

huzeir, jedan od najglavnije iz naseg sela kae da neke snage u eu ipak ocekuju raspad bejundha ... :sad:
plavi_E
Posts: 6564
Joined: 18/10/2021 19:47

#527 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by plavi_E »

Pa trazi bolan od Huzeira karte tj. zemljovide tog raspada. Ne moze se ni jedna na ovom svijetu raspasti bez karti i zemljovida.
plavi_E
Posts: 6564
Joined: 18/10/2021 19:47

#528 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by plavi_E »

Ovaj forum je postao mjesto ubjedjivanja Bosnjaka da im je jedino mjesto u orijentalno-istocnim diktaturama. Zato jer su muslimani. Ko stoji iza ove propagande? Bakir i SDA? Turska? Rusija? Kina? ili mozda svi zajedno?
:?
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#529 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by Vitezanin »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/06/2022 14:35 Ja uopće nisam za to da ulazimo u EU.
Da smo bolji kao ljudi, i posljedično da imamo bolju vlast, mogli bismo sasvim pristojno živjeti i bez tog puta, na kojem kako vidimo svako malo iz zap susjedstva dobijamo izljeve mržnje, fašizma, šovinizma i primitivizma...
Neka, hvala...nije ni Švica tamo pa eno ih
Švicarsko zakonodavstvo je skoro u potpunosti kompatibilno s EU. Švicarska primjenjuje skoro sve regulative koje ima EU. I ne samo to, Švicarska to svjesno primjenjuje jer mora jer znaju gdje se nalaze i ko je oko njih. Oni samo imaju luksuz da su toliko bogati i imaju političku tradiciju staru stotinama godina da mogu sebi dati za pravo da ne budu dio EU de facto. Mi nemamo ništa od toga tako da bilo koja komparacija s njima kao argument "Ne treba nama EU, vidite Švicu" nema smisla.
ime_kojeg_nema
Posts: 743
Joined: 02/11/2010 16:22

#530 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by ime_kojeg_nema »

Kiki_Musampa wrote: 24/06/2022 14:44
ime_kojeg_nema wrote: 24/06/2022 14:35 Buduci da zivim u EU i malo pratim komentare na ove vijesti oko ukrajinske i moldavske kandidature i balkanskih zemalja na cekanju mogu reci da ni tzv. obicni narod nije nesto naklonjen prosirenju Unije. Ni sto se tice Ukrajine i Moldavije niti nas, a vecina smatra da je opcenito bilo pogresno sirenje na istok. Znaci nisu u pitanju samo politicke strukture iz Brisela nego i raspolozenje naroda. Mislim da bi najbolje bilo balansirati izmedju istoka i zapada buduci da imamo sve predispozicije za to i probati izvuci neku korist iz toga. Na kraju krajeva to je ono sto je uspjesno radio i najveci sin nasih naroda i narodnosti. Preduslov tome bi trebao biti rad na istorijskom pomirenju Bosnjaka i Srba. Ne foluska nego onako iskreno da se krenu uvazavati strahovi i zelje i jednih i drugih i da se ne gura na silu nista sto odbija bilo koja strana.
Zašto se mirit? Francuzi i Englezi se ne vole,pa suradjuju,i tako pola zemalja u EU. Da je rat u Ukrajini išao drugim smjerom,vidio bi ti mir :twisted:
Mozda sto Francuzi i Englezi zive u dvije razlicite drzave a Bosnjaci i Srbi u jednoj. Sto se mene licno tice ne mora se niko miriti ali mislim da bi tako bilo bolje i za jedne i za druge.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#531 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by duh_sa_sjekirom »

Vitezanin wrote: 24/06/2022 15:03
duh_sa_sjekirom wrote: 24/06/2022 14:35 Ja uopće nisam za to da ulazimo u EU.
Da smo bolji kao ljudi, i posljedično da imamo bolju vlast, mogli bismo sasvim pristojno živjeti i bez tog puta, na kojem kako vidimo svako malo iz zap susjedstva dobijamo izljeve mržnje, fašizma, šovinizma i primitivizma...
Neka, hvala...nije ni Švica tamo pa eno ih
Švicarsko zakonodavstvo je skoro u potpunosti kompatibilno s EU. Švicarska primjenjuje skoro sve regulative koje ima EU. I ne samo to, Švicarska to svjesno primjenjuje jer mora jer znaju gdje se nalaze i ko je oko njih. Oni samo imaju luksuz da su toliko bogati i imaju političku tradiciju staru stotinama godina da mogu sebi dati za pravo da ne budu dio EU de facto. Mi nemamo ništa od toga tako da bilo koja komparacija s njima kao argument "Ne treba nama EU, vidite Švicu" nema smisla.
Da si čitao s razumijevanjem, shvatio bi da nisam protiv EU zakonodavstva.
Ne moramo biti kao Švica ali možemo i bez članstva u EU pristojno i dostojanstveno živjeti bez da nas neki neandertalci i poluljudi iz hrvatske ucjenjuju čime stignu
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#532 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by RtrnOfSalisbury »

plavi_E wrote: 24/06/2022 14:52 Pa trazi bolan od Huzeira karte tj. zemljovide tog raspada. Ne moze se ni jedna na ovom svijetu raspasti bez karti i zemljovida.
... znaci za raspad su potrebne karte i zemljovodi :idea: spavajmo mirno :thumbup: ko i uvijek
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#533 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by Vitezanin »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/06/2022 15:09
Vitezanin wrote: 24/06/2022 15:03

Švicarsko zakonodavstvo je skoro u potpunosti kompatibilno s EU. Švicarska primjenjuje skoro sve regulative koje ima EU. I ne samo to, Švicarska to svjesno primjenjuje jer mora jer znaju gdje se nalaze i ko je oko njih. Oni samo imaju luksuz da su toliko bogati i imaju političku tradiciju staru stotinama godina da mogu sebi dati za pravo da ne budu dio EU de facto. Mi nemamo ništa od toga tako da bilo koja komparacija s njima kao argument "Ne treba nama EU, vidite Švicu" nema smisla.
Da si čitao s razumijevanjem, shvatio bi da nisam protiv EU zakonodavstva.
Ne moramo biti kao Švica ali možemo i bez članstva u EU pristojno i dostojanstveno živjeti bez da nas neki neandertalci i poluljudi iz hrvatske ucjenjuju čime stignu
Hrvatska je irelevantna i ovakve političke ucjene su uvijek kratkog vijeka ili se koriste za lokalne kabadahije, znači njihov utjecaj je minoran. Mi konstantno identificiramo pogrešne ključne probleme zbog kojih smo tu gdje jesmo.

I ne slažem se da bez EU možemo živjeti ok (volio bih da možemo, ali ...), uostalom demantuju te ekonomska kretanja i konekcije koje imamo s EU (uvoz-izvoz), kretanja stanovništva (vidjeti dijasporu i ove valove iseljavanja i gdje iseljavaju), obrazovanje (vidjeti programe koje nam financiraju čak i ako nismo u EU još) i na kraju krajeva profile kredita koje dobivamo za infrastrukturu gdje teško da možemo proći povoljnije od neke druge strane. Vidjeti kako prolaze oni s kineskim kreditima za infrastrukturu.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#534 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by duh_sa_sjekirom »

Vitezanin wrote: 24/06/2022 15:26
duh_sa_sjekirom wrote: 24/06/2022 15:09
Da si čitao s razumijevanjem, shvatio bi da nisam protiv EU zakonodavstva.
Ne moramo biti kao Švica ali možemo i bez članstva u EU pristojno i dostojanstveno živjeti bez da nas neki neandertalci i poluljudi iz hrvatske ucjenjuju čime stignu
Hrvatska je irelevantna i ovakve političke ucjene su uvijek kratkog vijeka ili se koriste za lokalne kabadahije, znači njihov utjecaj je minoran. Mi konstantno identificiramo pogrešne ključne probleme zbog kojih smo tu gdje jesmo.

I ne slažem se da bez EU možemo živjeti ok (volio bih da možemo, ali ...), uostalom demantuju te ekonomska kretanja i konekcije koje imamo s EU (uvoz-izvoz), kretanja stanovništva (vidjeti dijasporu i ove valove iseljavanja i gdje iseljavaju), obrazovanje (vidjeti programe koje nam financiraju čak i ako nismo u EU još) i na kraju krajeva profile kredita koje dobivamo za infrastrukturu gdje teško da možemo proći povoljnije od neke druge strane. Vidjeti kako prolaze oni s kineskim kreditima za infrastrukturu.
Hrvatska vodi ucjenjivačku politiku spram BiH i ima pravo glasa u EU i NATO, tako da nije baš irelevantna. I nisu u pitanju nikakve lokalne kabadahije već sami vrh države.
Po tvom rezonu, nema života izvan EU. Ja mislim da ima, ako se stvari pravilno postave. Sve što si naveo može se regulisati ugovorima. I da, članstvo u EU nije samo muženje, ima i davanja...
plavi_E
Posts: 6564
Joined: 18/10/2021 19:47

#535 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by plavi_E »

RtrnOfSalisbury wrote: 24/06/2022 15:22
plavi_E wrote: 24/06/2022 14:52 Pa trazi bolan od Huzeira karte tj. zemljovide tog raspada. Ne moze se ni jedna na ovom svijetu raspasti bez karti i zemljovida.
... znaci za raspad su potrebne karte i zemljovodi :idea: spavajmo mirno :thumbup: ko i uvijek
Samo idiot moze mirno spavati u ova vremena i pozivati druge da mirno spavaju.
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#536 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by RtrnOfSalisbury »

...glede kineza, kod njih mi se dzasvi sto daju kredit, onda nesto prave pa sta naprave uzmu sebi, pa onda i pare uzmu nazad :lol:
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#537 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by RtrnOfSalisbury »

plavi_E wrote: 24/06/2022 15:32
RtrnOfSalisbury wrote: 24/06/2022 15:22

... znaci za raspad su potrebne karte i zemljovodi :idea: spavajmo mirno :thumbup: ko i uvijek
Samo idiot moze mirno spavati u ova vremena i pozivati druge da mirno spavaju.
pa stas drugo radit ako nema raspada :shock: bolje spavat mirno neg nesto radit :bih:
plavi_E
Posts: 6564
Joined: 18/10/2021 19:47

#538 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by plavi_E »

Raspad Bosni prijeti jos od nacertanija. Bilo je nekih perioda manje opasnosti ali opasnost nikad nije nestala. Ali nemoze se raspasti a da ne bude novih karata i zemljovida. Nije tehnicki izvodivo da se BiH raspadne a da karte budu ovakve kakve su danas. I bas zbog te opasnosti koja lebdi nad BiH EU nema alternativu. Pogotovo joj ne mogu biti alternativa istocno-orijentalne diktature.
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#539 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by Vitezanin »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/06/2022 15:32
Vitezanin wrote: 24/06/2022 15:26

Hrvatska je irelevantna i ovakve političke ucjene su uvijek kratkog vijeka ili se koriste za lokalne kabadahije, znači njihov utjecaj je minoran. Mi konstantno identificiramo pogrešne ključne probleme zbog kojih smo tu gdje jesmo.

I ne slažem se da bez EU možemo živjeti ok (volio bih da možemo, ali ...), uostalom demantuju te ekonomska kretanja i konekcije koje imamo s EU (uvoz-izvoz), kretanja stanovništva (vidjeti dijasporu i ove valove iseljavanja i gdje iseljavaju), obrazovanje (vidjeti programe koje nam financiraju čak i ako nismo u EU još) i na kraju krajeva profile kredita koje dobivamo za infrastrukturu gdje teško da možemo proći povoljnije od neke druge strane. Vidjeti kako prolaze oni s kineskim kreditima za infrastrukturu.
Hrvatska vodi ucjenjivačku politiku spram BiH i ima pravo glasa u EU i NATO, tako da nije baš irelevantna. I nisu u pitanju nikakve lokalne kabadahije već sami vrh države.
Po tvom rezonu, nema života izvan EU. Ja mislim da ima, ako se stvari pravilno postave. Sve što si naveo može se regulisati ugovorima. I da, članstvo u EU nije samo muženje, ima i davanja...
Naravno da ima života izvan EU, ali naše političko (a sada još više i geostrateško) i ekonomsko okruženje je jasno. Mi možemo koliko želimo imati političke i ekonomske sporazume i odnose s ostatkom svijeta, ali oni nikada, ama baš nikada neće moći zamijeniti ono gdje se sada nalazimo. Zato je EU naša jedina opcija. Pa mi nemamo kapacitete da se regionalno nametnemo trenutno tamo gdje imamo ekonomski komparativne prednosti, kako ćemo s ostatkom svijeta? Ponavljam, volio bih da nije EU jedina, ali jeste. Evo, vidimo kako se muče daleko moćniji da zamijene postojeće stanje: Velika Britanija je dobar primjer.

Naravno da EU nije samo muženje i pošteno je da, ako uđeš u asocijaciju, nešto i daš, inače ne govorimo o poštenom deal-u. Za početak bi bilo fer da imamo fucking regulativu i ispoštujemo minimum. EU jeste birokratski haos, ali EU ipak ima svoje ideale na kojima počiva i neće se sigurno prilagoditi nama. Nisu se prilagođavali ni većima. Pitanje je šta ćemo dati i imamo li išta za ponuditi i ko će nas voditi kroz pregovore i izmusti više za našu korist. S obzirom ko nas vodi dat ćemo sve, dobiti malo. Pa će nam opet EU biti kriva. :)
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#540 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by duh_sa_sjekirom »

Raspad BiH nije izvjestan sve dok USA čvrsto stoji iza DMS...
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#541 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by duh_sa_sjekirom »

Vitezanin wrote: 24/06/2022 15:40
duh_sa_sjekirom wrote: 24/06/2022 15:32
Hrvatska vodi ucjenjivačku politiku spram BiH i ima pravo glasa u EU i NATO, tako da nije baš irelevantna. I nisu u pitanju nikakve lokalne kabadahije već sami vrh države.
Po tvom rezonu, nema života izvan EU. Ja mislim da ima, ako se stvari pravilno postave. Sve što si naveo može se regulisati ugovorima. I da, članstvo u EU nije samo muženje, ima i davanja...
Naravno da ima života izvan EU, ali naše političko (a sada još više i geostrateško) i ekonomsko okruženje je jasno. Mi možemo koliko želimo imati političke i ekonomske sporazume i odnose s ostatkom svijeta, ali oni nikada, ama baš nikada neće moći zamijeniti ono gdje se sada nalazimo. Zato je EU naša jedina opcija. Pa mi nemamo kapacitete da se regionalno nametnemo trenutno tamo gdje imamo ekonomski komparativne prednosti, kako ćemo s ostatkom svijeta? Ponavljam, volio bih da nije EU jedina, ali jeste. Evo, vidimo kako se muče daleko moćniji da zamijene postojeće stanje: Velika Britanija je dobar primjer.

Naravno da EU nije samo muženje i pošteno je da, ako uđeš u asocijaciju, nešto i daš, inače ne govorimo o poštenom deal-u. Za početak bi bilo fer da imamo fucking regulativu i ispoštujemo minimum. EU jeste birokratski haos, ali EU ipak ima svoje ideale na kojima počiva i neće se sigurno prilagoditi nama. Nisu se prilagođavali ni većima. Pitanje je šta ćemo dati i imamo li išta za ponuditi i ko će nas voditi kroz pregovore i izmusti više za našu korist. S obzirom ko nas vodi dat ćemo sve, dobiti malo. Pa će nam opet EU biti kriva. :)
Ne mislim da trebamo ući u EU po bilo koju cijenu. Ovdje se pokušavaju realizirati politički tj ratni ciljevi hrvatske kroz ucjene na putu ka tom članstvu.
Još ću još jednom potcrtati da bismo mogli puno bolje živjeti da smo bolji kao ljudi...Mala smo zemlja sa solidnim kapacitetima za čije iskorištavanje nije nužno članstvo u EU
User avatar
l33t
Posts: 4326
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#542 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by l33t »

pici wrote: 24/06/2022 14:43
l33t wrote: 24/06/2022 13:31 Da je politika bolja mi bismo stvarno bili ko Švica. Em priroda lijepa, em se dobro živi (društveno) i malo još finansije da se srede i nismo u EU i eto ga ! bolji od Švice :bih:
Ljepse zemlje a poganijih ljudi na planeti nejma.
Tako nekako, ne znam ima li 500k obrazovanih, kulturnih i uljudnih građanski orijentisanih osoba.
User avatar
hare_1989
Posts: 337
Joined: 14/06/2022 13:38

#543 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by hare_1989 »

Ima li kakvih aranžmana na novom EU primorju Mariupolju?

Kakav je smještaj, cijene?

Trebam li nositi hranu ili tamo ima sve?
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#544 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by RtrnOfSalisbury »

duh_sa_sjekirom wrote: 24/06/2022 15:40 Raspad BiH nije izvjestan sve dok USA čvrsto stoji iza DMS...
uocio sam tronozac: tri rijeci: sve dok i cvrsto.... tako nekako je i yugovina imala podrsku ali ...

idem na sigurno, vjerujem i huzeiru, i am(e)rici i eu .... nemeres pogrijesit, svaka dobija a nedje se mora nekad izac :thumbup:
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#545 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by tandmand »

23.06.2022.
Profesor zagrebačkog Fakulteta političkih znanosti i predsjednik Upravnog odbora think tanka Forum za vanjsku politiku Dejan Jović također je pesimističan što se tiče proširenja EU-a na zapadni Balkan.

- Rat u Ukrajini potpuno je zaokupio interes zemalja Unije. Češka, koja 1. srpnja preuzima predsjedavanje, inicijalno je najavila samit o zapadnom Balkanu, no od toga se odustalo u korist samita u Ukrajini. Istovremeno, regija ni prije rata u Ukrajini nije bila u fokusu i nevoljko se govorilo a kamoli radilo na tome da se Balkan integrira. EU se još uvijek osjeća uvrijeđeno zbog toga što Balkan 1990-ih nije krenuo putem liberalne demokracije, nego ekstremizma i radikalne desnice te je time otežao ujedinjenje Europe. Osim toga, prisutno je mnogo gotovo rasističkih predrasuda o regiji, naročito nakon one migrantske krize iz 2015. Dvije su grupe posebno stigmatizirane: muslimani, najviše Bošnjaci, ali i Albanci, zbog tih antiislamskih predrasuda, i Srbi zbog rata iz 1990-ih - ističe Jović.

Po njegovom mišljenju nije korisno što se i u samoj regiji o njoj govori negativno. Jović navodi da se prilikom ustoličenja mitropolita Joanikija na Cetinju govorilo da u Crnoj Gori samo što nije počeo rat, govori se o "nekom sigurnosnom problemu u BiH koji u stvarnosti ne postoji", ističu se autoritarne politike "kao da takvih nema i u zemljama članicama EU-a", a regija ni po korupciji nije gora od nekih članica EU-a. Istovremeno se ne vide pozitivni događaji – poput "rješenja pitanja statusa pravoslavne crkve u Makedoniji, pokretanje inicijative Otvoreni Balkan, demokratizacije u Srbiji ili održanja mira u BiH".
cijeli tekst:
User avatar
Vitezanin
Posts: 3785
Joined: 27/08/2009 21:53
Location: https://angotrips.blog

#546 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by Vitezanin »

hare_1989 wrote: 24/06/2022 16:21 Ima li kakvih aranžmana na novom EU primorju Mariupolju?

Kakav je smještaj, cijene?

Trebam li nositi hranu ili tamo ima sve?
Ajmo polako, prvo naučiti šta znači biti EU kandidat, drugo šta znači otvoriti pregovare i treće šta znači biti EU članica. I koliko vremena prođe od prvog do trećeg koraka. Mariupolj neće još dugo biti u EU, možda nikada, čak i s kandidatskim statusom Ukrajine pa i ako Ukrajinci pobijede u ovom ratu i Mariupolj ostane ukrajinski.
User avatar
tandmand
Posts: 5655
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#547 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by tandmand »

hare_1989 wrote: 24/06/2022 16:21 Ima li kakvih aranžmana na novom EU primorju Mariupolju?

Kakav je smještaj, cijene?

Trebam li nositi hranu ili tamo ima sve?
Jarane, iz BiH u EU ne smiješ ni sendvič unijeti. Ko je nedavno prelazio hrvatsku granicu mogao je vidjeti kako se treniraju za Šengena. Na samoj granici su plakati sa upozorenjima, vizuelno upečatljivi. To što nama preko granice nema šta ne dolazi i mi to kupujemo u marketima - ko nas jebe.

"Dan poslije" znamo da će to biti tvrda granica između EU i BiH.
Romanija
Posts: 2006
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: All over the UK

#548 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by Romanija »

Zakon o sprecavanju sukoba interesa u institucijama Bosne i Hercegovine
Zakon o javnim nabavkama
Zakon o visokom i sudskom i tužilačkom vijecu.


Ovi zakoni i njihova implementacija je uslov EU za pocetak pregovora. Da li uopce realno u ovako konstruisanoj BiH ocekivati da postoje bitne politicke snage da to i urade? Ja to ne vidim.
User avatar
Ludzak
Posts: 5502
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#549 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by Ludzak »

Ne znam ko moze svrsavati na tu organizaciju u kojoj Bugarska postavlja ultimatume i veta. Pi. ati ih.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4836
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#550 Re: Euro Neuro 🇪🇺🇪🇺🇪🇺🇪🇺

Post by duh_sa_sjekirom »

Ludzak wrote: 24/06/2022 17:05 Ne znam ko moze svrsavati na tu organizaciju u kojoj Bugarska postavlja ultimatume i veta. Pi. ati ih.
A tek hrvatska...
Post Reply