Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#626 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Robben »

Kako je lijepo čitati pojedince kako grčevito brane Kiflu, Rumenog zvanog 26 godina na budžetu i ostalu kompaniju, a do neki dan ih govnima mazali...
I ono će nekog botom nazivati. :lol:
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#627 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Škobo Habu »

zlajaBHF wrote: 24/05/2022 11:09

Ne, nego postoje drugi razlozi zasto mislim da je SDA bolja opcija od Konakovica.

Razlog je taj sto smatram da je Konakovic spreman na kompromise sa neprijateljima BiH, koji ce nas zakopati za sva vremena.
Smatram da SDA vodi dosta zreliju i pametniju politkku kada je rijec o ovim stvarima.

Ja nisam ideoloski obojen kao vecina vas ovdje. Mnogi od vas mrze SDA iz ideolskih razloga, i ta mrznja vam ne dozvoljava da stvari gledate objektivno. Idete daleko, i predaleko.... Normalni potencijalni glasaci trojke nisu takvi, i vjerujem da na izborima nece dati podrsku takvoj politici
Očito imaš problem da argumentovano izneseš vlastite razloge.

Ljudi ti cijelo vrijeme podastiru argumentovano način na koje Bakir i džihad kompanija "jačaju" državu, no ti opet po svome. :-)

Optuživati Konakovića za nekakvu izdaju, a nemati konkretnih argumenata po tom pitanju, odnosno tvrditi kako je spreman da izda bošnjačke interese na uštrb hrvatskih, potpuno je promašena tvrdnja. Mi smo do sada vidjeli da je jedino Bakir trgovao bošnjačkim interesima i to nas je sve dovelo u slijepu ulicu. Znači, za Bakira konkretno možemo tvrditi da je jedna obična politička štetočina, koja za potrebe svog cilja čak i famorizira određen tip Bošnjaka, a to je onaj vjernički dio.

Suština je u tome da ja Bakiru ne trebam, niti bilo ko od onih ko se ne uklapa u njegov kalup Bošnjaka po mjeri, a to je SDA, džamija, IZ.
Samom takvim ophođenjem Izetbegović jr. pokazuje da se on obraća jasno određenoj biračkoj populaciji, te su mu njihovi interesi ispred svih ostalih. Na isti način mjeri i patriotizam kod Bošnjaka.

Izetbegović jr., da l' namjerno ili ne, odvaja žito od kukolja među Bošnjacima i svaka mu čast na tome.

Ako smo došli do toga da Bakirovi i Sekini propagandisti tvrde da su izbori džihad, onda super. To je najbolji način da saznamo koji nam je put u budućnost: sekularni ili islamistički. Ako je isamistički, onda nije ni čudo što Dodik i Čović rade to što rade.
made_in_sarajevo
Posts: 5571
Joined: 06/05/2013 23:05

#628 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by made_in_sarajevo »

https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... 64SbsBI-6Y

i kaze mrzimo sda. pa kako ih necu mrziti i zeliti gasenje u sto kracem roku, dugotrajni zatvor za unistenu drzavu nakon ovakvih tekstova.

SMRT FASIZMU-SDA, SLOBODA NARODU!
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#629 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by kluz franjo »

Dati Bakiru i SDA da "brane državu" je isto kao i dati nekom srebrnom malinaru da nabavlja respiratore.
Pare nestanu, a samo šteta ostane.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10473
Joined: 27/04/2021 22:52

#630 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tramvajtrojka »

Robben wrote: 24/05/2022 12:24 Kako je lijepo čitati pojedince kako grčevito brane Kiflu, Rumenog zvanog 26 godina na budžetu i ostalu kompaniju, a do neki dan ih govnima mazali...
I ono će nekog botom nazivati. :lol:
sta mai u Mehmeda Spahe jeste li skontali pravi odgovor il i dalje nastavljate sa kmecanjem :lol: :lol:

Image

brukate se i uzivancija je gledati vase kmecanje :lol: :mrgreen:
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#631 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Škobo Habu »

made_in_sarajevo wrote: 24/05/2022 12:27 https://radiosarajevo.ba/vijesti/bosna- ... 64SbsBI-6Y

i kaze mrzimo sda. pa kako ih necu mrziti i zeliti gasenje u sto kracem roku, dugotrajni zatvor za unistenu drzavu nakon ovakvih tekstova.

SMRT FASIZMU-SDA, SLOBODA NARODU!
Šutnja IZ najbolje govori koliko su ogrezli u političku rabotu kao jedan od pokrovitelja SDA politike.

Posve je van pameti pozivati na džihad protiv pripadnika vlastitog naroda. To vodi u dalju dezintegraciju bošnjačkog korpusa.

Treba dići i glas protiv Reisa kao takvog.
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#632 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by DonieBrasco »

Samo je pitanje vremena kad ce SDA-ovci i islamska zajednca da krenu da pricaju i određuju ko je "legitiman bosnjak" i ko je "musliman" a ko nije. Naravno ispast ce da nisi bosnjak ako nisi sa SDA, kao sto je slucaj sa Covicem nisi hrvat ako nisi sa HDZ.
laik1981
Posts: 12930
Joined: 05/12/2012 13:04

#633 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by laik1981 »

DonieBrasco wrote: 24/05/2022 12:32 Samo je pitanje vremena kad ce SDA-ovci da krenu da pricaju i određuju ko je "legitiman bosnjak" a ko nije. Naravno ispast ce da nisi bosnjak ako nisu sa SDA, kao sto je slucaj sa Covicem nisi hrvat ako nisi sa HDZ.
Pa vec odavno SDA to radi.. Pa optuznicu protiv Novalica su nazvali udarom na Bosnjake i prave patriote, a pred prosle izbore je onaj "njiha" direktno optuzivao opoziciju da rade protiv Bosnjaka..
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#634 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Droog »

laik1981 wrote: 24/05/2022 12:35
DonieBrasco wrote: 24/05/2022 12:32 Samo je pitanje vremena kad ce SDA-ovci da krenu da pricaju i određuju ko je "legitiman bosnjak" a ko nije. Naravno ispast ce da nisi bosnjak ako nisu sa SDA, kao sto je slucaj sa Covicem nisi hrvat ako nisi sa HDZ.
Pa vec odavno SDA to radi.. Pa optuznicu protiv Novalica su nazvali udarom na Bosnjake i prave patriote, a pred prosle izbore je onaj "njiha" direktno optuzivao opoziciju da rade protiv Bosnjaka..
Vidi li od jarana iz snsd.
Tamo su izdajnici naroda i otadžbine, soroševci, strani plaćenici, bakirovci.

U hdz su nelegitimni.

Isti fol. :mrgreen:
User avatar
zigubigule
Posts: 600
Joined: 03/08/2016 00:26

#635 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by zigubigule »

Leverage wrote: 24/05/2022 11:19
zigubigule wrote: 24/05/2022 11:03 Denis Becirovic je najocajniji izbor koji neko moze da donese u oktobru.

Ha vidi, misli kako hoces ali znas i sam da govorim istinu.

Denis Becirovic je limitiran politicar bez iskustva i karizme koji ne umije da vidi big picture. To je tako i mozes da mi lijepis Sebiju na celo, tako je i zavrsena prica.

Nazalost. Trojka je mogla bolje.
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#636 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Robben »

tramvajtrojka wrote: 24/05/2022 12:32
Robben wrote: 24/05/2022 12:24 Kako je lijepo čitati pojedince kako grčevito brane Kiflu, Rumenog zvanog 26 godina na budžetu i ostalu kompaniju, a do neki dan ih govnima mazali...
I ono će nekog botom nazivati. :lol:
sta mai u Mehmeda Spahe jeste li skontali pravi odgovor il i dalje nastavljate sa kmecanjem :lol: :lol:

Image

brukate se i uzivancija je gledati vase kmecanje :lol: :mrgreen:
Miran botino.
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#637 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tovarish »

BAK-eV wrote: 24/05/2022 11:45
laik1981 wrote: 24/05/2022 10:14 To tvoje "ako ne dodje nas, doci ce njihov" i jeste ovu drzavu odvelo tu gdje jesmo..
A to mi krivi za Iliju Garasanina, Cvjetkovic-Maceka, Karadzica-Bobana, Dodik-Covica ...

Tebe zanima samo sekularna Republika Sarajevo.
OK!
Kuzim.
Mala ispravka:

Karadzic-Boban-Alija

i

Dodik-Covic-Bakir
User avatar
Haris.ba
Posts: 24396
Joined: 08/09/2005 20:08

#638 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Haris.ba »

Samo da priupitam. Zar nije Tito umro kao musliman? :run:

I gdje je oni Denis? Kuca cvijeca?
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21489
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#639 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by MarlboroGold »

Denis naš Tuzlak :thumbup:
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#640 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Seyfo »

Nije Denis savršen, ali će zamijeniti Bakira 100%.
Realno,ova zemlja i ovaj narod, uzevši sve u obzir, i ne može bolje.
To je neki maksimalni gornji limit.
A gore može itakako.
Tako da, šućur Allahu, dobro smo prošli ovaj put.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#641 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Droog »

Seyfo wrote: 24/05/2022 13:55 Nije Denis savršen, ali će zamijeniti Bakira 100%.
Realno,ova zemlja i ovaj narod, uzevši sve u obzir, i ne može bolje.
To je neki maksimalni gornji limit.
A gore može itakako.
Tako da, šućur Allahu, dobro smo prošli ovaj put.
Realno, može bolje. Ali trenutno, Denis i opozicija su prva neka stepenica na tom putu.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13408
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#642 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by JohnnyS »

Ponovimo, svi oni koji su zabrinuti zbog ulaska HDZa u predsjedništvo, samo neka glasaju za Komšića umjesto za kandidata SDA, gospodin Bećirović će sigurno biti probosanski orijentiran i proBiH opcija ima minimalno 2:1. Nikad nije bilo jednostavnije da je glas protiv kandidata SDA glas za Bosnu i Hercegovinu, sigurno će pravi domoljubi znati to prepoznati
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#643 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Robben »

Droog wrote: 24/05/2022 14:17
Seyfo wrote: 24/05/2022 13:55 Nije Denis savršen, ali će zamijeniti Bakira 100%.
Realno,ova zemlja i ovaj narod, uzevši sve u obzir, i ne može bolje.
To je neki maksimalni gornji limit.
A gore može itakako.
Tako da, šućur Allahu, dobro smo prošli ovaj put.
Realno, može bolje. Ali trenutno, Denis i opozicija su prva neka stepenica na tom putu.
Šućur Allahu, kandidat za predsjednika iz srednje škole u poslaničku klupu. Je li moguće da novim licem na političkoj sceni predstavljate frajera koji fening nije zaradio mimo skupština i parlamenata? Koji je njegov kvalitet, konkretno? Ostatak "opozicije" s kolca i konopca, sve sami preletači i kokošari. Prava promjena nema šta. :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#644 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Ramzess Veliki »

Ja podrzavam Cudicku iz NS-a. Zena ima i pamet i petlju. :bih:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18165
Joined: 11/02/2013 11:32

#645 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Ramzess Veliki »

Becirovic nije konstitutivni bosnjak ... sta cemo sad j..mu misa ... :shock: :shock:
izvrsni direktor
Posts: 9144
Joined: 20/12/2018 16:11

#646 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by izvrsni direktor »

Robben wrote: 24/05/2022 15:05
Droog wrote: 24/05/2022 14:17

Realno, može bolje. Ali trenutno, Denis i opozicija su prva neka stepenica na tom putu.
Šućur Allahu, kandidat za predsjednika iz srednje škole u poslaničku klupu. Je li moguće da novim licem na političkoj sceni predstavljate frajera koji fening nije zaradio mimo skupština i parlamenata? Koji je njegov kvalitet, konkretno? Ostatak "opozicije" s kolca i konopca, sve sami preletači i kokošari. Prava promjena nema šta. :lol:
Jel imas pojma da je on citav zivot u obrazovanju, profesor historije u osnovnoj, srednjoj, univerzitetski profesor....? Ili i ti nastavnike/profesore smatras uhljebima koji nista konkretno ne rade?

Poznato je da sda-ovci mrze obrazovanje i skolu
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#647 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Robben »

izvrsni direktor wrote: 24/05/2022 15:18
Robben wrote: 24/05/2022 15:05

Šućur Allahu, kandidat za predsjednika iz srednje škole u poslaničku klupu. Je li moguće da novim licem na političkoj sceni predstavljate frajera koji fening nije zaradio mimo skupština i parlamenata? Koji je njegov kvalitet, konkretno? Ostatak "opozicije" s kolca i konopca, sve sami preletači i kokošari. Prava promjena nema šta. :lol:
Jel imas pojma da je on citav zivot u obrazovanju, profesor historije u osnovnoj, srednjoj, univerzitetski profesor....? Ili i ti nastavnike/profesore smatras uhljebima koji nista konkretno ne rade?

Poznato je da sda-ovci mrze obrazovanje i skolu
Itekako imam pojma, a od profesorske se plate da fino živjeti. Treba mu još jednu funkciju dati, malo mu je. :lol:

Iz mog iskustva, 80% naših profesora je podmitljivo-pljačkaška stoka koja zaslužuje odstrel, ali dobro, možda si ti studirao na Harvardu.

Stvar je u tome da dotični uopšte nije oličenje poštenja kako ga želite predstaviti, dovoljno govori činjenica da je uz njega smradončić i smuk kasumović. Dakle, fuj.
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#648 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by kluz franjo »

Pa ti fino glasaj za ŽK. Ko ti brani?
Ili ipak preferiraš poštenog, a sirotog peMzionera Bakira?
mali jomu
Posts: 5853
Joined: 22/05/2017 17:00

#649 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by mali jomu »

Ja jos ispunjavam teke sa onima za koje necu glasat, napunio sam jedan sleper tako da sam danas narucio drugi da mi dodje pod prozor, da ne hodam do kante, vec da odmah kroz prozor bacam u sleper, pa kako se koji sleper puni odmah pali i pravac smecara... a jos se dvoumim, narocito poslije ovoga sto je ovaj objavio:



Nakon jučerašnjeg dana za mene nema dileme za koga ću glasati.

“Već dugo godina ja nisam glasač, nego birač. Dakle, nisam uvijek glasao za jednu te istu stranku, po automatizmu, nego birao ljude sa listi različitih političkih stranaka u koje imam povjerenje svake vrste. Ali nakon jučerašnjeg dana i manifestacije alijanse mržnje, prije svega onih koji su u i kroz SDA ostvarli haman pa sve što se ovodunjalučki može ostvariti, a da bi se sada predstavljali promjenom, za predstojeće izbore za mene nema dileme za koga glasati”

https://stav.ba/vijest/esnaf-begic-nako ... asati/9534






Malo me ovo bacilo u dvoumljenje tamo vamo, sta, gdje ko... pa da postavim ovdje, da vidim sta vi kontate, da mi se mozak razbistri... hvala :mrgreen:
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#650 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by kluz franjo »

Jednostavno.
Svako ko se dvoumi između Željka i Bakira da glasa za Željka.
A ako baš ne može bez Bakira, onda nek zaokruži i Željka i Bakira na listiću.
Post Reply