Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Da li ste za smjenu aktualne Vlade KS, predsjednika skupštine, te imenovanje nove vlade

Poll ended at 25/02/2022 14:48

DA
20
13%
NE
134
87%
 
Total votes: 154

User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#26 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

redhat wrote: 27/01/2022 08:04 nadam se da je postavljaču teme dobro plaćen angažman i da platežno sredstvo nisu rahat lokum i kabeza na razgađanje - kad se već bruka nek makar nešto u džepu osjeti što šuška.
Vjeruj mi ni marke. Haj da bar daju sendvič, ko ovi zeleni, ali ni to. :)

Vjerovao ili ne.

Ali zato, pravim djecu, milja po djetetu mjesečno. I tako godinu dana.

Uskoro i ušteda u gorivu, novom prugom u novim tramvajima i pravac na posao. U povratku novom trolom kući ;)

Dovoljno da glasan za njih do kraja života, pa makar krali duplo nego što je krala zelena banda.
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#27 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Droog »

Tesla Edison wrote: 27/01/2022 18:57
redhat wrote: 27/01/2022 08:04 nadam se da je postavljaču teme dobro plaćen angažman i da platežno sredstvo nisu rahat lokum i kabeza na razgađanje - kad se već bruka nek makar nešto u džepu osjeti što šuška.
Vjeruj mi ni marke. Haj da bar daju sendvič, ko ovi zeleni, ali ni to. :)

Vjerovao ili ne.

Ali zato, pravim djecu, milja po djetetu mjesečno. I tako godinu dana.

Uskoro i ušteda u gorivu, novom prugom u novim tramvajima i pravac na posao. U povratku novom trolom kući ;)


Dovoljno da glasan za njih do kraja života, pa makar krali duplo nego što je krala zelena banda.
:thumbup:

Jos nisi pola stvari naveo.
Al evo jedna: kad žena krene na posao djete mora u obdanište. E I tu ćeš dvije glave da dobiješ. :bih:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#28 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

Droog wrote: 27/01/2022 19:34
Tesla Edison wrote: 27/01/2022 18:57

Vjeruj mi ni marke. Haj da bar daju sendvič, ko ovi zeleni, ali ni to. :)

Vjerovao ili ne.

Ali zato, pravim djecu, milja po djetetu mjesečno. I tako godinu dana.

Uskoro i ušteda u gorivu, novom prugom u novim tramvajima i pravac na posao. U povratku novom trolom kući ;)


Dovoljno da glasan za njih do kraja života, pa makar krali duplo nego što je krala zelena banda.
:thumbup:

Jos nisi pola stvari naveo.
Al evo jedna: kad žena krene na posao djete mora u obdanište. E I tu ćeš dvije glave da dobiješ. :bih:
Razumijemo se :thumbup:
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#29 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by putokaz1 »

Zahiragic SDA novi premijer,Celik DF zamjenik
redhat
Posts: 979
Joined: 28/09/2008 01:32

#30 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by redhat »

Tesla Edison wrote: 27/01/2022 18:57
redhat wrote: 27/01/2022 08:04 nadam se da je postavljaču teme dobro plaćen angažman i da platežno sredstvo nisu rahat lokum i kabeza na razgađanje - kad se već bruka nek makar nešto u džepu osjeti što šuška.
Vjeruj mi ni marke. Haj da bar daju sendvič, ko ovi zeleni, ali ni to. :)

Vjerovao ili ne.

Ali zato, pravim djecu, milja po djetetu mjesečno. I tako godinu dana.

Uskoro i ušteda u gorivu, novom prugom u novim tramvajima i pravac na posao. U povratku novom trolom kući ;)

Dovoljno da glasan za njih do kraja života, pa makar krali duplo nego što je krala zelena banda.
Moj ti je savjet da promjeniš nadimak u MehkiTorabi.....prikladnije je
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#31 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

redhat wrote: 28/01/2022 08:06
Tesla Edison wrote: 27/01/2022 18:57

Vjeruj mi ni marke. Haj da bar daju sendvič, ko ovi zeleni, ali ni to. :)

Vjerovao ili ne.

Ali zato, pravim djecu, milja po djetetu mjesečno. I tako godinu dana.

Uskoro i ušteda u gorivu, novom prugom u novim tramvajima i pravac na posao. U povratku novom trolom kući ;)

Dovoljno da glasan za njih do kraja života, pa makar krali duplo nego što je krala zelena banda.
Moj ti je savjet da promjeniš nadimak u MehkiTorabi.....prikladnije je
Pa vaši sljedbenici i glasači su išli Mehkiju na fatanje i prskanje vodicom. Preko 10 000 ljudi u Zetri, a ukupno 5000 komada zuba :lol: :lol:
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#32 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

putokaz1 wrote: 27/01/2022 22:42 Zahiragic SDA novi premijer,Celik DF zamjenik
:lol: :lol: :lol:

E tu bi nam kraj bio :mrgreen: :mrgreen:

Btw., baš sam prijatno iznenašen trenutnim rezultatom u ovoj anketi (referendumu) :)

Ipak izgleda da nam glava ne služi samo za držanje ušiju na okupu.
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#33 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by TheGodfather001 »

Tesla Edison wrote: 27/01/2022 18:57
redhat wrote: 27/01/2022 08:04 nadam se da je postavljaču teme dobro plaćen angažman i da platežno sredstvo nisu rahat lokum i kabeza na razgađanje - kad se već bruka nek makar nešto u džepu osjeti što šuška.
Vjeruj mi ni marke. Haj da bar daju sendvič, ko ovi zeleni, ali ni to. :)

Vjerovao ili ne.

Ali zato, pravim djecu, milja po djetetu mjesečno. I tako godinu dana.

Uskoro i ušteda u gorivu, novom prugom u novim tramvajima i pravac na posao. U povratku novom trolom kući ;)

Dovoljno da glasan za njih do kraja života, pa makar krali duplo nego što je krala zelena banda.
Sve će to talibani i njihovi podanici namjerno sjebati, još ako se nova vozila daju GRAS-u na korištenje i održavanje, onda su milioni bačeni u vjetar. Nadam se da će neko pametan iz ove vlade dobro razmisliti ko će biti zaduženn za korištenje i održavanje cjelokupne infrastrukture javnog prevoza u KS.
"Raduje me jedna istina, vratiće se Forto sa skijanja, ali SDA nikad neće sa Bara, jer sa Bara se niko ne vraća" :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#34 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 08:40
Tesla Edison wrote: 27/01/2022 18:57

Vjeruj mi ni marke. Haj da bar daju sendvič, ko ovi zeleni, ali ni to. :)

Vjerovao ili ne.

Ali zato, pravim djecu, milja po djetetu mjesečno. I tako godinu dana.

Uskoro i ušteda u gorivu, novom prugom u novim tramvajima i pravac na posao. U povratku novom trolom kući ;)

Dovoljno da glasan za njih do kraja života, pa makar krali duplo nego što je krala zelena banda.
Sve će to talibani i njihovi podanici namjerno sjebati, još ako se nova vozila daju GRAS-u na korištenje i održavanje, onda su milioni bačeni u vjetar. Nadam se da će neko pametan iz ove vlade dobro razmisliti ko će biti zaduženn za korištenje i održavanje cjelokupne infrastrukture javnog prevoza u KS.
"Raduje me jedna istina, vratiće se Forto sa skijanja, ali SDA nikad neće sa Bara, jer sa Bara se niko ne vraća" :D
Ma vjerujem da će se to regulisati. Biće izglasan zakon o javom prijevozu gdje će biti takve kazne da nikome neće pasti na pamet da šara i uništava, a u vozilima će biti 4K nadzorne kamere, povezane u centralni dispečerski centar, sa real-time praćenjem i snimanjem 24/7.

Tako da, došao je kraj i talibanskom uništavanju grada i javnog prijevoza.

I da, zaboravio sam i adaptivni saobraćaj. Gužvama u špicama se bliži kraj.

Ima tu i pruga do Hrasnice za koju je tender pri kraju, obnova ratnog puta Stojčevac - Zoranovići, sa kojim će se skratiti put do Bjelašnice i Igmana za puna pola sata,....
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#35 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by TheGodfather001 »

Tesla Edison wrote: 28/01/2022 08:46
TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 08:40
Sve će to talibani i njihovi podanici namjerno sjebati, još ako se nova vozila daju GRAS-u na korištenje i održavanje, onda su milioni bačeni u vjetar. Nadam se da će neko pametan iz ove vlade dobro razmisliti ko će biti zaduženn za korištenje i održavanje cjelokupne infrastrukture javnog prevoza u KS.
"Raduje me jedna istina, vratiće se Forto sa skijanja, ali SDA nikad neće sa Bara, jer sa Bara se niko ne vraća" :D
Ma vjerujem da će se to regulisati. Biće izglasan zakon o javom prijevozu gdje će biti takve kazne da nikome neće pasti na pamet da šara i uništava, a u vozilima će biti 4K nadzorne kamere, povezane u centralni dispečerski centar, sa real-time praćenjem i snimanjem 24/7.

Tako da, došao je kraj i talibanskom uništavanju grada i javnog prijevoza.

I da, zaboravio sam i adaptivni saobraćaj. Gužvama u špicama se bliži kraj.

Ima tu i pruga do Hrasnice za koju je tender pri kraju, obnova ratnog puta Stojčevac - Zoranovići, sa kojim će se skratiti put do Bjelašnice i Igmana za puna pola sata,....
Talibani su posebna sorta, priznaju samo čeličnu čizmu. Od tih kamera nema ništa, kamere ne pružaju fizičku zaštitu. Poslaće krezube navijače, nadrogirane, alkohilizirane, sprejem poprskat kamere i demolirati sve. Očima gledao svojim kada bagra navijačka kenja u tramvaju, previše opijata valjda. I sada postoje kamere u trolama, ali ko će identifikovati majmune sa šalovima, kapama na glavama?! Ne mogu pored svih kamera i nadzora po gradu uhvatiti par 10 dilera koji se rokaju usred grada, arsenale čuvaju po štek stanovima, a da se bave trolama i tramvajima. Dok se specijalna jedinica ne provoza par mjeseci u tramvaju i troli, džaba sve. A i ne trebaju navijači da to devastiraju, dovoljno je sve prepustiti GRAS-u. Svaka čast vladi na inicijativi, ali mi se čini da grade kuću od krova.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#36 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 08:54
Tesla Edison wrote: 28/01/2022 08:46

Ma vjerujem da će se to regulisati. Biće izglasan zakon o javom prijevozu gdje će biti takve kazne da nikome neće pasti na pamet da šara i uništava, a u vozilima će biti 4K nadzorne kamere, povezane u centralni dispečerski centar, sa real-time praćenjem i snimanjem 24/7.

Tako da, došao je kraj i talibanskom uništavanju grada i javnog prijevoza.

I da, zaboravio sam i adaptivni saobraćaj. Gužvama u špicama se bliži kraj.

Ima tu i pruga do Hrasnice za koju je tender pri kraju, obnova ratnog puta Stojčevac - Zoranovići, sa kojim će se skratiti put do Bjelašnice i Igmana za puna pola sata,....
Talibani su posebna sorta, priznaju samo čeličnu čizmu. Od tih kamera nema ništa, kamere ne pružaju fizičku zaštitu. Poslaće krezube navijače, nadrogirane, alkohilizirane, sprejem poprskat kamere i demolirati sve. Očima gledao svojim kada bagra navijačka kenja u tramvaju, previše opijata valjda. I sada postoje kamere u trolama, ali ko će identifikovati majmune sa šalovima, kapama na glavama?! Ne mogu pored svih kamera i nadzora po gradu uhvatiti par 10 dilera koji se rokaju usred grada, arsenale čuvaju po štek stanovima, a da se bave trolama i tramvajima. Dok se specijalna jedinica ne provoza par mjeseci u tramvaju i troli, džaba sve. A i ne trebaju navijači da to devastiraju, dovoljno je sve prepustiti GRAS-u. Svaka čast vladi na inicijativi, ali mi se čini da grade kuću od krova.
Da smo pametni, sportske klubove bi ugasili. Navijačke grupe proglasili terorističkim organizacijama (što u suštini i jesu), te onemogučili bilo kakav vid profesionalnog sporta u BiH. Samo može šah, skijanje (i to rekreativno) i fudbal (rekreativno, u praznim dvoranama, pod uslovom da igrači moraju proći kroz detektore metala kako bi imali što manju štetu ako se pomarišu nakon tekme zbog rasprave jel bio enac ili ne).

Svakako smo luzerska nacija (kad je bilo koji sport u pitanju), niti jedne medalje sa nekog velikog takmičenja, a imamo huligane (teroriste) kojih bi se postidjeli i engleski huligani (teroristi) 80'tih godina.
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#37 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by TheGodfather001 »

Tesla Edison wrote: 28/01/2022 10:00
TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 08:54
Talibani su posebna sorta, priznaju samo čeličnu čizmu. Od tih kamera nema ništa, kamere ne pružaju fizičku zaštitu. Poslaće krezube navijače, nadrogirane, alkohilizirane, sprejem poprskat kamere i demolirati sve. Očima gledao svojim kada bagra navijačka kenja u tramvaju, previše opijata valjda. I sada postoje kamere u trolama, ali ko će identifikovati majmune sa šalovima, kapama na glavama?! Ne mogu pored svih kamera i nadzora po gradu uhvatiti par 10 dilera koji se rokaju usred grada, arsenale čuvaju po štek stanovima, a da se bave trolama i tramvajima. Dok se specijalna jedinica ne provoza par mjeseci u tramvaju i troli, džaba sve. A i ne trebaju navijači da to devastiraju, dovoljno je sve prepustiti GRAS-u. Svaka čast vladi na inicijativi, ali mi se čini da grade kuću od krova.
Da smo pametni, sportske klubove bi ugasili. Navijačke grupe proglasili terorističkim organizacijama (što u suštini i jesu), te onemogučili bilo kakav vid profesionalnog sporta u BiH. Samo može šah, skijanje (i to rekreativno) i fudbal (rekreativno, u praznim dvoranama, pod uslovom da igrači moraju proći kroz detektore metala kako bi imali što manju štetu ako se pomarišu nakon tekme zbog rasprave jel bio enac ili ne).

Svakako smo luzerska nacija (kad je bilo koji sport u pitanju), niti jedne medalje sa nekog velikog takmičenja, a imamo huligane (teroriste) kojih bi se postidjeli i engleski huligani (teroristi) 80'tih godina.
Mi smo iščašena nacija u tolikoj mjeri da bi i oko šahovskog kluba se okupila neka huliganska opcija. Nedavno ubistvo više nije ubistvo zbog koristoljublja ili iz strasti, već ga se kvalifikuje kao ubistvo zbog navijačkih nesporazuma, a u pozadini egzekucije zvoni "neovlaštena proizvodnja i promet opojnim drogama". I oko tih navijačkih skupina se vrte bossovi, a članovi "udruženja" (i.e. Zulić) su dileri sa distributivnim centrima u prostorijama sportskih klubova. Devijacija preuzeta iz Srbije. Dileri Hatibovići su vlasnici sportskog društva "Željezničar" i neimari elitne zgrade koja niče na mjestu tog "sportskog društva" u ortačkom udruženju sa još jednim eminentnim građaninom Vojvodom. Ali hajde, odosmo daleko od teme.
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#38 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Robben »

TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 10:12
Tesla Edison wrote: 28/01/2022 10:00

Da smo pametni, sportske klubove bi ugasili. Navijačke grupe proglasili terorističkim organizacijama (što u suštini i jesu), te onemogučili bilo kakav vid profesionalnog sporta u BiH. Samo može šah, skijanje (i to rekreativno) i fudbal (rekreativno, u praznim dvoranama, pod uslovom da igrači moraju proći kroz detektore metala kako bi imali što manju štetu ako se pomarišu nakon tekme zbog rasprave jel bio enac ili ne).

Svakako smo luzerska nacija (kad je bilo koji sport u pitanju), niti jedne medalje sa nekog velikog takmičenja, a imamo huligane (teroriste) kojih bi se postidjeli i engleski huligani (teroristi) 80'tih godina.
Mi smo iščašena nacija u tolikoj mjeri da bi i oko šahovskog kluba se okupila neka huliganska opcija. Nedavno ubistvo više nije ubistvo zbog koristoljublja ili iz strasti, već ga se kvalifikuje kao ubistvo zbog navijačkih nesporazuma, a u pozadini egzekucije zvoni "neovlaštena proizvodnja i promet opojnim drogama". I oko tih navijačkih skupina se vrte bossovi, a članovi "udruženja" (i.e. Zulić) su dileri sa distributivnim centrima u prostorijama sportskih klubova. Devijacija preuzeta iz Srbije. Dileri Hatibovići su vlasnici sportskog društva "Željezničar" i neimari elitne zgrade koja niče na mjestu tog "sportskog društva" u ortačkom udruženju sa još jednim eminentnim građaninom Vojvodom. Ali hajde, odosmo daleko od teme.
Ko im dade dozvolu za gradnju? Da nije doktor? :lol:
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#39 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by TheGodfather001 »

Robben wrote: 28/01/2022 10:14
TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 10:12 Mi smo iščašena nacija u tolikoj mjeri da bi i oko šahovskog kluba se okupila neka huliganska opcija. Nedavno ubistvo više nije ubistvo zbog koristoljublja ili iz strasti, već ga se kvalifikuje kao ubistvo zbog navijačkih nesporazuma, a u pozadini egzekucije zvoni "neovlaštena proizvodnja i promet opojnim drogama". I oko tih navijačkih skupina se vrte bossovi, a članovi "udruženja" (i.e. Zulić) su dileri sa distributivnim centrima u prostorijama sportskih klubova. Devijacija preuzeta iz Srbije. Dileri Hatibovići su vlasnici sportskog društva "Željezničar" i neimari elitne zgrade koja niče na mjestu tog "sportskog društva" u ortačkom udruženju sa još jednim eminentnim građaninom Vojvodom. Ali hajde, odosmo daleko od teme.
Ko im dade dozvolu za gradnju? Da nije doktor? :lol:
Ne razumIM pitanje. Kakve veze ima općinski organ sa pranjem novca? ako to insinuiraš. Ukazujem na činjenicu da je u Sarajv'u sasvim običan dan kada dileri u legalne tokove stave (čitaj operu) par miliona KM od trgovine narkoticima, i još pride to objave na svim mainstream portalima kao poslovni uspjeh.
Robben
Posts: 344
Joined: 25/05/2010 18:02

#40 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Robben »

TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 10:20
Robben wrote: 28/01/2022 10:14

Ko im dade dozvolu za gradnju? Da nije doktor? :lol:
Ne razumIM pitanje. Kakve veze ima općinski organ sa pranjem novca? ako to insinuiraš. Ukazujem na činjenicu da je u Sarajv'u sasvim običan dan kada dileri u legalne tokove stave (čitaj operu) par miliona KM od trgovine narkoticima, i još pride to objave na svim mainstream portalima kao poslovni uspjeh.
Ja te pitam za vojvodinu zgradu koja će se graditi. Urbanističku saglasnost i građevinsku dozvolu dobio je od Tanović Hasana. Slažem se, eklatantan primjer stavljanja prljavog novca u legalne tokove, samo to neko treba i odobriti. :D
TheGodfather001
Posts: 1551
Joined: 24/05/2004 10:44
Location: Sarajevo

#41 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by TheGodfather001 »

Robben wrote: 28/01/2022 10:48
TheGodfather001 wrote: 28/01/2022 10:20

Ne razumIM pitanje. Kakve veze ima općinski organ sa pranjem novca? ako to insinuiraš. Ukazujem na činjenicu da je u Sarajv'u sasvim običan dan kada dileri u legalne tokove stave (čitaj operu) par miliona KM od trgovine narkoticima, i još pride to objave na svim mainstream portalima kao poslovni uspjeh.
Ja te pitam za vojvodinu zgradu koja će se graditi. Urbanističku saglasnost i građevinsku dozvolu dobio je od Tanović Hasana. Slažem se, eklatantan primjer stavljanja prljavog novca u legalne tokove, samo to neko treba i odobriti. :D
Općinski organ koji izdaje dozvole nema veze sa ispitivanjem porijekla novca koji se investira. Provjera se vrši po Zakono o sprečavanju pranja novca... i tamo su taksativno navedeni organi koji su dužni vršiti provjeru. Urbanistička i građevinska dozvola zahtijevaju 16-17 načelnih saglasnosti, i ni jedna ne podrazumijeva dokazivanje porijekla novca. A drugo je korupcija unutar opšinskog organa koji privileguje neke investitore, itd. Ima posla ko hoće da radi :D Ja bih poslao Čegara da ih malo išamara
User avatar
Logovan
Posts: 94159
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#42 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Logovan »

Tesla Edison wrote: 26/01/2022 14:48 Da li ste za smjenu aktualne Vlade KS kao i predsjednika skupštine KS, te imenovanje nove vlade koju bi činile stranke SDA i DF?

Hajde da vidimo koliko nas razmišlja mozgom, a koliko nas posjeduje samo glavu, sa žicom koja drži uši.

Bujrum.
Normalno da nisam.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#43 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

Logovan wrote: 28/01/2022 11:14
Tesla Edison wrote: 26/01/2022 14:48 Da li ste za smjenu aktualne Vlade KS kao i predsjednika skupštine KS, te imenovanje nove vlade koju bi činile stranke SDA i DF?

Hajde da vidimo koliko nas razmišlja mozgom, a koliko nas posjeduje samo glavu, sa žicom koja drži uši.

Bujrum.
Normalno da nisam.
:thumbup:

Samo upiši glas :)
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#44 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

119 glasova, omjer 14-86

Ovo uliva optimizam.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#45 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by putokaz1 »

Tesla Edison wrote: 29/01/2022 16:22 119 glasova, omjer 14-86

Ovo uliva optimizam.
Bitno je glasanje u oktobru
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#46 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

putokaz1 wrote: 31/01/2022 00:28
Tesla Edison wrote: 29/01/2022 16:22 119 glasova, omjer 14-86

Ovo uliva optimizam.
Bitno je glasanje u oktobru
A i ankete mnogo govore. Dakle ljudi nisu nasjeli na medijske laži i ublehe Zahiragića.
User avatar
Truba
Posts: 81191
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#47 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Truba »

Nisu forumasi nasjeli
Seyfo
Posts: 4330
Joined: 23/08/2011 14:12

#48 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Seyfo »

Eeeeee ali ko ce da broji? Zanemarujete taj segment. Ako se promijeni sve osim nacina glasanja tj.ne bude elektronski nego kao do sad, pa se listic bude morao slikati mobitelom i slati viberom, a pored toga brojaci budu mogli dopisivati i crtati cica glisu na svakom listicu da bude nevazeci,eeee.... Sta onda? Ne moraju se ni Bakir ni Dodik sekirati za izbore ako se nacin glasanja ne promijeni. Ha ya
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#49 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Tesla Edison »

Seyfo wrote: 31/01/2022 08:01 Eeeeee ali ko ce da broji? Zanemarujete taj segment. Ako se promijeni sve osim nacina glasanja tj.ne bude elektronski nego kao do sad, pa se listic bude morao slikati mobitelom i slati viberom, a pored toga brojaci budu mogli dopisivati i crtati cica glisu na svakom listicu da bude nevazeci,eeee.... Sta onda? Ne moraju se ni Bakir ni Dodik sekirati za izbore ako se nacin glasanja ne promijeni. Ha ya
Isto brojanje je bilo i na izborima 2020. pa je trojka pomela. Ne mogu oni lažirati okoliko koliko narod želi promjene.
User avatar
Truba
Posts: 81191
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#50 Re: Smjena aktualne Vlade KS i imenovanje nove SDA-DF vlade

Post by Truba »

ja sam sudjelovao kao promatrac i clan komisija na izborima i u bih i u veleposlanstvu hrvatske

nema prevare garantiram

nemoguće je prevariti preveslati istovremeno sve promatrače
i ččanove komisije

ko broji svejedno je jer ih ima 5 6 koji broje i svak svakog prati i niko neće da riskira ćuzu i kazne

na kraju se to sve provjeri ponovo u središtu SIPa

jedina mogućnost je ako neko ubaci prazan papir da nešto dopišeš
ili da napraviš nevažeći dopisivanjem na ispunjeni

ALI ako to pređe određeni postotak ide provjera olovki
Post Reply