Politika Hrvata u BiH

Locked
palermo
Posts: 22291
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2201 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by palermo »

Kolinda wrote: 29/11/2021 22:14
skafiskafsnjak wrote: 29/11/2021 22:08 @Kolinda
Kako komentiras to sto je vas lider glasao da se ukine zakon o negiranju genocida ?
Svi suverenisti i patriote bi trebali biti protiv nametanja bilo čega od stranog tutora koji nije državljanin BiH, posebno 25 godina nakon prestanka rata....ukoliko se nešto treba ozakoniti onda to trebaju napraviti oni koji imaju legitimitet naroda koji je glasao za njih. Ukoliko je to nešto teško za dogovoriti ostaviš za bolja vremena.

Sve one koji negiraju zločine i genocid bi žestoko kaznio a vjeruj da ih ima na sve strane....
Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
User avatar
sehohari
Posts: 7976
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#2202 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by sehohari »

no_sekirli wrote: 29/11/2021 21:20
sehohari wrote: 29/11/2021 20:44

Samo vi mislite da je Hrvatska toliki faktor u EU, a Njemačka radi najobičnih ekonomskih interesa izradi cijeli istok sa jednom Poljskom od 40 miliona stanovnika.

Ovo je pucanj u nogu, ono je pucanj u nogu. Pucanj u nogu je kada ti neko ne da 3 godine da formiraš vladu, a ti mu dao mogućnost za to.
RH je faktor u EU, ma koliko netko mislio da nije. Ako nista, mogu blokirati bilo koju drzavu u pregovorima za ulazak. Dovoljno je i to, da mogu sebi traziti neku protuuslugu.

A Njemacka, kad je vec spominjes, je kontra USA zbog plina, dala ruku Putinu. Putinu je Vucic vec odavno u anusu, Dodik Vucicu, a Covic Dodiku. Pravi vlakic, svima toplo i meko.

Opet cu reci, kontriranje politici HDZa, ne moze biti nikakav kapric tipa Komsic, jer to samo nosi vodu na Covicev, Dodikov i Bakirov mlin.
Ne treba nikada zaboraviti ni Bakirovu izjavu, da bi se on sa Covicem lako dogovorio za IZ, ali ne smije zbog DFa, javnosti, cega li vec sve ne.
Znaci fakticki, Bakir ima identican stav kao i Covic, i to ga nije sram priznati.
Hrvatska, koja zavisi od jeftinog turizma i moli za ulazak u šengen sebi trenutno sigurno ne smije dozvoliti tako nešto pa da blokira evropu kao što Orban to radi.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#2203 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

palermo wrote: 29/11/2021 22:21
Kolinda wrote: 29/11/2021 22:14

Svi suverenisti i patriote bi trebali biti protiv nametanja bilo čega od stranog tutora koji nije državljanin BiH, posebno 25 godina nakon prestanka rata....ukoliko se nešto treba ozakoniti onda to trebaju napraviti oni koji imaju legitimitet naroda koji je glasao za njih. Ukoliko je to nešto teško za dogovoriti ostaviš za bolja vremena.

Sve one koji negiraju zločine i genocid bi žestoko kaznio a vjeruj da ih ima na sve strane....
Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
Jel govno ilinse cuko posr'o....
Naravno da podrzava....nece jasno reci ipak.je to hinjska politika
User avatar
Dope_Man
Posts: 7760
Joined: 03/06/2016 16:31

#2204 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Dope_Man »

DonieBrasco wrote: 29/11/2021 22:18 HDZ je pokazao svoje lice ovom podrskom za ukidanja zakona koji zabranjuje negiranje genocida i velcanje presuđenih zlocinaca, najstrasnihih stvari i osoba koje su ih pocinile.

Hajde sad i to pokusajte opravdati.
E da im nisu izabrali Komsica oni ne bi bili primorani na ovo.. ili nesto u tom fazonu :-)
User avatar
sehohari
Posts: 7976
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#2205 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by sehohari »

palermo wrote: 29/11/2021 22:21
Kolinda wrote: 29/11/2021 22:14

Svi suverenisti i patriote bi trebali biti protiv nametanja bilo čega od stranog tutora koji nije državljanin BiH, posebno 25 godina nakon prestanka rata....ukoliko se nešto treba ozakoniti onda to trebaju napraviti oni koji imaju legitimitet naroda koji je glasao za njih. Ukoliko je to nešto teško za dogovoriti ostaviš za bolja vremena.

Sve one koji negiraju zločine i genocid bi žestoko kaznio a vjeruj da ih ima na sve strane....
Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
Gadi mi se ovo izvrtavanje teza i pravljenja budale od sebe. Koliko moraš biti nizak pa da podržiš nekoga ko hoće da ukine zakon o zabrani negiranja genocida.
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2206 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by detroit-mercy »

palermo wrote: 29/11/2021 22:21
Kolinda wrote: 29/11/2021 22:14

Svi suverenisti i patriote bi trebali biti protiv nametanja bilo čega od stranog tutora koji nije državljanin BiH, posebno 25 godina nakon prestanka rata....ukoliko se nešto treba ozakoniti onda to trebaju napraviti oni koji imaju legitimitet naroda koji je glasao za njih. Ukoliko je to nešto teško za dogovoriti ostaviš za bolja vremena.

Sve one koji negiraju zločine i genocid bi žestoko kaznio a vjeruj da ih ima na sve strane....
Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
Mogu zamisit da su 45te ostavili Nijemcima da legitimno odlucuju jel Hitler heroj il zlocinac dok se ovi zabavljaju sarajuci likove Hitlera ili Mengelea po haustorima :mrgreen:.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#2207 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Kolinda »

palermo wrote: 29/11/2021 22:21
Kolinda wrote: 29/11/2021 22:14

Svi suverenisti i patriote bi trebali biti protiv nametanja bilo čega od stranog tutora koji nije državljanin BiH, posebno 25 godina nakon prestanka rata....ukoliko se nešto treba ozakoniti onda to trebaju napraviti oni koji imaju legitimitet naroda koji je glasao za njih. Ukoliko je to nešto teško za dogovoriti ostaviš za bolja vremena.

Sve one koji negiraju zločine i genocid bi žestoko kaznio a vjeruj da ih ima na sve strane....
Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
Ti skratio po svojoj želji, bravo.

Ne nije tako, ja sam za to da se sjedne i dogovori zakon da je zabranjeno negiranje svakog zločina posebno sa razine onih koji su dio političkih struktura. Protiv sam svakog nametanja stranih tutora....oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#2208 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by daddy-kool »

Kolinda wrote: 29/11/2021 22:29 oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
:lol:

Pa da li je to nametanje?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#2209 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

Kolinda wrote: 29/11/2021 22:29
palermo wrote: 29/11/2021 22:21

Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
Ti skratio po svojoj želji, bravo.

Ne nije tako, ja sam za to da se sjedne i dogovori zakon da je zabranjeno negiranje svakog zločina posebno sa razine onih koji su dio političkih struktura. Protiv sam svakog nametanja stranih tutora....oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
Nije isto ZLOCIN I GENOCID.
Svi biste vi da se svede na zlocin...a nece moci.

Zasto HDZ nije htio.glasati za taj zakon? Pa.da nam.ne treba VP da ga postavlja?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2210 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by mO k3 »

I još jednom je HDZ na čelu sa cirilicarom pokazao svačije pravo lice 👍

I sada očekuju da će dobiti novi izborni zakon ??

Dobice …. 🍌
detroit-mercy
Posts: 15991
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#2211 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by detroit-mercy »

daddy-kool wrote: 29/11/2021 22:31
Kolinda wrote: 29/11/2021 22:29 oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
:lol:

Pa da li je to nametanje?
Nije.
To je zavrtanje rukica :mrgreen:
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#2212 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Danguba »

Kolinda wrote: 29/11/2021 22:14
skafiskafsnjak wrote: 29/11/2021 22:08 @Kolinda
Kako komentiras to sto je vas lider glasao da se ukine zakon o negiranju genocida ?
Svi suverenisti i patriote bi trebali biti protiv nametanja bilo čega od stranog tutora koji nije državljanin BiH, posebno 25 godina nakon prestanka rata....ukoliko se nešto treba ozakoniti onda to trebaju napraviti oni koji imaju legitimitet naroda koji je glasao za njih. Ukoliko je to nešto teško za dogovoriti ostaviš za bolja vremena.

Sve one koji negiraju zločine i genocid bi žestoko kaznio a vjeruj da ih ima na sve strane....
Jarane, tvoj Tudjman potpisao DMS i sve anexe tog sporazuma a u vise anexa spominju se stranci koji ce pratiti implementaciju sporazuma a po potrebi nametati rjesenja.
Trojicu stranih sudija trazio je zamisli licno Dodik da ga ne bi mogli Bosnjaci preglasavati.
VP je dio DMS pa shodno tome, je li to znaci da bi se vi povukli iz tog sporazuma protjerivanjem tih stranaca na koje ste pristali.
User avatar
tandmand
Posts: 5652
Joined: 11/05/2014 11:43
Location: Radio "Sajgon"

#2213 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tandmand »

palermo wrote: 29/11/2021 21:36 previše defetizma, a bogami i previše analiza, mislim na forumu.


Na nama je da uradimo što je do nas, dakle da branimo Bosnu i Hercegovinu, da branimo neke osnovne civilizacijske vrijednosti,i to riječju, pameću, , parama ,puškom, čime god ko može

a sad ako je baš butum svijet naumio da nas nema....onda jebat ga, makar ćemo znati da smo mi uradili što smo mogli....

A vala ne vidim što bi baš svijet bio toliko protiv nas
A moj palermo da li si kada razgovarao sa nekim autentičnim evropljaninom, običnim građaninom i sreo se sa islamofobijom. Ja više puta. Zadnji put ove godine na moru. Kaže mi baba iz Austrije, najveći problem u BiH je Saudijska Arabija :shock: Veli ona i muž su i prje dolazili u Jugoslaviju išli u Mostar, Stari most i tako to. Ali sad poslije rata ima PREVIŠE džamija. :shock:

Da ne pričam ksenofobne ispade u jeku genocida nad Bošnjacima, kako Hrvati valjaju a muslimani su loši - opet neka nazibaba koja je pretpostavila da sam Hrvat pa otvorila dušu. Kad sam rekao da sam "musliman" ... kaže ma nemoguće da ste vi musliman, oni su tako loši.
Last edited by tandmand on 29/11/2021 22:33, edited 1 time in total.
palermo
Posts: 22291
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2214 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by palermo »

Kolinda wrote: 29/11/2021 22:29
palermo wrote: 29/11/2021 22:21

Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
Ti skratio po svojoj želji, bravo.

Ne nije tako, ja sam za to da se sjedne i dogovori zakon da je zabranjeno negiranje svakog zločina posebno sa razine onih koji su dio političkih struktura. Protiv sam svakog nametanja stranih tutora....oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
Bogami nisam po svojoj želji, nego samo short version onog što ti reče....a podržalai si lidera i podržala ukidanje zakona o zabrani negiranja genocida

a evo sad i ponovila, valjda da ne zaboravimo...
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2215 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by mO k3 »

Kolinda wrote: 29/11/2021 22:29
palermo wrote: 29/11/2021 22:21

Znači podržavaš svoga lidera , odnosno podržavaš da se ukine Zakone o negiranju genocida.......ja samo skratio tvoj filozofski post
Ti skratio po svojoj želji, bravo.

Ne nije tako, ja sam za to da se sjedne i dogovori zakon da je zabranjeno negiranje svakog zločina posebno sa razine onih koji su dio političkih struktura. Protiv sam svakog nametanja stranih tutora....oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
Ti si zalutao ovdje :)

Ma bolan kako te nije stid dalje ovdje pisati, ja bih se na tvom mjestu ušutio i ne bi dolazio mjesec dana
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#2216 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

daddy-kool wrote: 29/11/2021 22:31
Kolinda wrote: 29/11/2021 22:29 oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
:lol:

Pa da li je to nametanje?
To.je ta hinjska licemjerna politika.
Pokusava nesto realan biti, a ukinuo bi zakon o negiranju genocida i sveo ga na obican zlocin....

Fuj...
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#2217 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by daddy-kool »

skafiskafsnjak wrote: 29/11/2021 22:31

Zasto HDZ nije htio.glasati za taj zakon? Pa.da nam.ne treba VP da ga postavlja?
Zato sto hdz prati beograd po rijecima vodje kameno lice.
Bossona
Posts: 5145
Joined: 21/12/2020 03:28

#2218 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Bossona »

Ovu temu treba preimenovati u Politiku frustriranih Herceg-Poskokovaca i njhovog legitimno neustoličenog Poglavice i PlemiĆa Dragana Čovića,.... :lol: :lol: :lol: :D
Image
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#2219 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

daddy-kool wrote: 29/11/2021 22:34
skafiskafsnjak wrote: 29/11/2021 22:31

Zasto HDZ nije htio.glasati za taj zakon? Pa.da nam.ne treba VP da ga postavlja?
Zato sto hdz prati beograd po rijecima vodje kameno lice.
Znam ja to.... :mrgreen:
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2220 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by mO k3 »

Imali gdje praljkovace da neki nazdrave od muke
palermo
Posts: 22291
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2221 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by palermo »

tandmand wrote: 29/11/2021 22:33
palermo wrote: 29/11/2021 21:36 previše defetizma, a bogami i previše analiza, mislim na forumu.


Na nama je da uradimo što je do nas, dakle da branimo Bosnu i Hercegovinu, da branimo neke osnovne civilizacijske vrijednosti,i to riječju, pameću, , parama ,puškom, čime god ko može

a sad ako je baš butum svijet naumio da nas nema....onda jebat ga, makar ćemo znati da smo mi uradili što smo mogli....

A vala ne vidim što bi baš svijet bio toliko protiv nas
A moj palermo da li si kada razgovarao sa nekim autentičnim evropljaninom, običnim građaninom i sreo se sa islamofobijom. Ja više puta. Zadnji put ove godine na moru. Kaže mi baba iz Austrije, najveći problem u BiH je Saudijska Arabija :shock: Veli ona i muž su i prje dolazili u Jugoslaviju išli u Mostar, Stari most i tako to. Ali sad poslije rata ima PREVIŠE džamija. :shock:

Da ne pričam ksenofobne ispade u jeku genocida nad Bošnjacima, kako Hrvati valjaju a muslimani su loši - opet neka nazibaba koja je pretpostavila da sam Hrvat pa otvorila dušu. Kad sam rekao da sam "musliman" ... kaže ma nemoguće da ste vi musliman, oni su tako loši.
:D jesam, pričao sam,a jesi ti pričao sa nekim našim seoskim efendijom.......bolan u božjoj bašči svašta raste....i korov, i cvijeće......ne valja gledati samo korov....
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31499
Joined: 16/04/2011 18:46

#2222 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

mO k3 wrote: 29/11/2021 22:34
Kolinda wrote: 29/11/2021 22:29

Ti skratio po svojoj želji, bravo.

Ne nije tako, ja sam za to da se sjedne i dogovori zakon da je zabranjeno negiranje svakog zločina posebno sa razine onih koji su dio političkih struktura. Protiv sam svakog nametanja stranih tutora....oni nek pomognu kao u Mostaru i to je to od njih, nek zavrnu malo rukice i bit će sve ok....
Ti si zalutao ovdje :)

Ma bolan kako te nije stid dalje ovdje pisati, ja bih se na tvom mjestu ušutio i ne bi dolazio mjesec dana
Neka nama Kolinde... Pokusava nesto realistican biti, diplomatski... Hinjski . Kao predstavnik mu, Covic....ali danasnjim.glasanjem za ukidanje zakona o negiranju genocida je pokazao pravo lice... A nas Kolinda je svojim postovima potvrdio da ima isto misljenje.
User avatar
House
Posts: 46627
Joined: 17/03/2010 15:36

#2223 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by House »

kmeket manjine odzvanja vasionom
User avatar
piupiu
Posts: 16352
Joined: 05/01/2008 05:08

#2224 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by piupiu »

Kolinda wrote: 29/11/2021 22:14
skafiskafsnjak wrote: 29/11/2021 22:08 @Kolinda
Kako komentiras to sto je vas lider glasao da se ukine zakon o negiranju genocida ?
Svi suverenisti i patriote bi trebali biti protiv nametanja bilo čega od stranog tutora koji nije državljanin BiH, posebno 25 godina nakon prestanka rata....ukoliko se nešto treba ozakoniti onda to trebaju napraviti oni koji imaju legitimitet naroda koji je glasao za njih. Ukoliko je to nešto teško za dogovoriti ostaviš za bolja vremena.

Sve one koji negiraju zločine i genocid bi žestoko kaznio a vjeruj da ih ima na sve strane....
Tako je. Ko ima "legitimitet". Posto glasa tek svaki 6. Bosanac, u sustini, niko nema legitimitet.

Ovdje dolje kliknite, pa vidite situaciju sa 'legitimitetom' - duplo vise ljudi umire nego sto se radja, ljudi 'glasaju' iliti 'glasuju' potezanjem pasosa i putovnice.

https://bhas.gov.ba/

Dajem glavu da trenutno nema vise od 2 miliona ljudi u Bosni, a za 30 godina cemo se prepoloviti. Toliko.

Nastavimo o legitimitetima, etnicitetima, entitetima... ako ovo nije projekat za nestanak BiH, ja ne znam sta jeste.
User avatar
piupiu
Posts: 16352
Joined: 05/01/2008 05:08

#2225 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by piupiu »

metal wrote: 29/11/2021 14:44 Slažem se sa tvrdnjom da se društva kreću u ciklusima. I mi smo upravo u tom jednom retrogradnom ciklusu. Naše društvo jeste podijeljeno aktivnim zalaganjem. Plodovi toga zalaganja su trenutno na sceni, a proces još traje.

Znaš kako je kad kola krenu nizbrdo. Ne treba nikakav napor da se nastave kretati, a treba ogroman napor da se zaustave. Vidiš li ti ikakav politički ili bilo koji drugi faktor koji bi mogao poduzeti taj napor i zaustaviti ova naša "kola koja idu nizbrdo" i spojiti podijeljeno društvo?

Ja ne vidim. Progresivne snage su uglavnom digle ruke od ovog haosa i otišle vani. Ono malo što je ostalo nema dovoljno snage da bilo šta promijeni.

Zato kažem da se moramo pokušati dogovoriti ovakvi kakvi smo sad, pripadnici "torova". Ili možemo pustiti da ide i dalje ovako dok ne sletimo skroz do dna i onda početi ispočetka, na nekim novim temeljima. Samo, rizik "slijetanja do dna" jeste da se dobro slupamo.
Pa nece ti se dopasti moje misljenje - nema spasa Bosni po istom receptu po kojem se zivi zadnjih 25 godina. Ko god istinski voli ovu zemlju (a pod tim mislim, ko voli sebe, svoju djecu, prijatelje, porodicu, okolis u kojem zivi, rijeke, planine, mjesto gdje se rodio), to zna, bez obzira kako mu je ime i prezime i ko mu zvuci legitimno, a ko ne.

Meni se cini da sam bas ovdje pisala prije 10 godina - da treba kolektivnom akcijom gradjana (citaj referendum) zahtijevati da se bukvalno suspenduje sve politicke programe - naloziti da se narednih 10 godina stranke mogu baviti iskljucivo ekonomijom, ekologijom, obrazovanjem, zdravstvom/socijalnom skrbi i infrastrukturom i da im to mogu biti jedine legislativne aktivnosti i izborne platforma - i da se sva politicka pitanja moraju zamrznuti dok se zemlja ne oporavi. To je trebalo uraditi odmah nakon rata, but...

Dogovori nacionalistickih stranaka o buducnosti BiH, po mom misljenju, nisu legitimni i tu za mene sve pocinje i prestaje. Koga oni zapravo predstavaljaju? Koliko ljudi? Da se ja pitam, ja bih trazila od svakog pismenog gradjanina da podnese krivicnu prijavu protiv vodja nacionalnih partija zbog 1) krsenja Ustava, 2) korupciju i 3) destabilizaciju zemlje politickim djelovanjem, za pocetak. U nedostatku Medjunarodne nezavisne komisije za korupciju - sa izvrsnim mehanizmom... ne znam sta drugo. Zatim, civilni neposluh.

Nemam nikakvo pametno rjesenje, jer, eto, pored 180+ stranaka registrovanih u BiH, cini se da politicko djelovanje nicemu ne vodi, osim raseljavanju.
Last edited by piupiu on 30/11/2021 06:56, edited 1 time in total.
Locked