Politika Hrvata u BiH

Locked
User avatar
no_sekirli
Posts: 4271
Joined: 02/10/2013 18:36

#701 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by no_sekirli »

...
User avatar
no_sekirli
Posts: 4271
Joined: 02/10/2013 18:36

#702 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by no_sekirli »

...poludio forum, ili moj telefon :zoka: ...

Sorry.
Last edited by no_sekirli on 19/10/2021 16:53, edited 1 time in total.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#703 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

no_sekirli wrote: 19/10/2021 16:50
tetka762 wrote: 19/10/2021 16:40
Pa dobro može onda ovako? Ako su Srbi i Hrvati isplanirali podjelu BiH 1992 kako to da:
1. Nisu je podjelili?
2. Sam ja kao hrvatski vojnik ratovao protiv Srba 1995 na prostoru BiH?
Može neki suvisli odgovor? Jel’ ovo dosta pilitičko za tebe? Jesam skren’o s teme?
Naravno da moze suvisli odgovor, ali neka ovo bude zadnji.

Predgovor: Srbi i Hrvati nisu planirali podjelu BiH, to su planirali Franjo i Slobo, mozda i Alija i divljaci oko njih. Shvati vec jednom, niti je Franjo=Hrvati, a ni ostala gore spomenuta dvojica nisu sinonim za svoj narod. Za pripadnike svoje stranke da, ali za narod ne.

1. Ne ispune se svi planovi koji se planiraju. Nekada visa sila, nekada naletis na zestokog suparnika, nekada malo i muda fali.
2. Ratovao si u BiH da oslobodis Hrvatsku. Nemoj da sada teoretiziramo o ratu, ali evo npr. Zima '94. uz jos neke operacije je bila uvod u Oluju, i bez tih operacija iz BiH, Krajina nikada ne bila oslobodjena od cetnika. Ne srpskog naroda, nego cetnika.
Nisi mi odgovorio. Zašto je nisu podjelili? Govorimo o BiH konkretno. Koji od navedenih razloga spada u tvoj odgovor?
User avatar
no_sekirli
Posts: 4271
Joined: 02/10/2013 18:36

#704 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by no_sekirli »

Cuj nisam ti odgovorio :D

Eto dobro nisam.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#705 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

tetka762 wrote: 19/10/2021 16:53
no_sekirli wrote: 19/10/2021 16:50

Naravno da moze suvisli odgovor, ali neka ovo bude zadnji.

Predgovor: Srbi i Hrvati nisu planirali podjelu BiH, to su planirali Franjo i Slobo, mozda i Alija i divljaci oko njih. Shvati vec jednom, niti je Franjo=Hrvati, a ni ostala gore spomenuta dvojica nisu sinonim za svoj narod. Za pripadnike svoje stranke da, ali za narod ne.

1. Ne ispune se svi planovi koji se planiraju. Nekada visa sila, nekada naletis na zestokog suparnika, nekada malo i muda fali.
2. Ratovao si u BiH da oslobodis Hrvatsku. Nemoj da sada teoretiziramo o ratu, ali evo npr. Zima '94. uz jos neke operacije je bila uvod u Oluju, i bez tih operacija iz BiH, Krajina nikada ne bila oslobodjena od cetnika. Ne srpskog naroda, nego cetnika.
Nisi mi odgovorio. Zašto je nisu podjelili? Govorimo o BiH konkretno. Koji od navedenih razloga spada u tvoj odgovor?
E dijete drago ja ću ti reć. Zato što ga je Tuđman zajebao pa umjesto da djeli sa njim Bosnu, poslao vojsku da ih naganja po Bosni skupa sa armijom. To su ti činjenice. Ne negiram ja taj sporazum i mnoge druge samo stanje na terenu govori da od toga nije bilo ništa već sasvim suprotno. Oslobađanje BiH i borba protiv Srba skupa sa armijom. Tako da ja stvarno ne znam kako neki mogu mantrati o tim sporazumima kao da su prespavali kraj rata.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4271
Joined: 02/10/2013 18:36

#706 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by no_sekirli »

Jos jednom ti kazem, nisi jedini nosio uniformu i nisi jedini ratovao i po RH i po BiH.
A to sto imas ti neku dozu naivnosti dok si u uvjerenju da si u ratu s nekim, a u isto vrijeme mu prodajes stotine cisterni nafte, koje ulaze iz RH u HZHB i dalje u RS i RSK, to je tvoj problem.
Ili jednostavno ne zelis to sam sebi priznati.
Meni je odavno sve jasno.
I ovdje se prekida moja rasprava s tobom, vezana za rat i dogadjaje iz rata.
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#707 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by metal »

Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 15:55
metal wrote: 19/10/2021 15:51

Jesi li ti čitao na forumu ove silne teme o Hrvatima? Možda bi u njima mogao naći odgovor na svoje pitanje šta smeta Hrvatima u BiH.

Godinama se promjera granica "pristojne komunikacije" kada je u pitanju odnos prema Hrvatima. Pa smo došli dotle da nikome više nije čak ni nezgodno kada se odbrojava vrijeme do nestanka jednog naroda, kada se UZP prikači svakome ko nije na liniji zvanične bošnjačke mantre o "građanskoj" državi, kada se "praljkovača" i slične "doskočice" koriste kao argument u raspravi koju bi trebali voditi normalni odrasli ljudi o ozbiljnim temama...

I sve to bez ikakve nelagode. Jer, zaboga, to su samo Hrvati, crnji od najcrnjeg đavola. Ako meni ne vjeruješ, pitaj BHClustera (Komšićevog odanog "bojovnika"), Pointa, Sarafinu i slične.

Hrvati se demoniziraju, a ti pitaš šta smeta Hrvatima u BiH. Na svaku primjedbu o tome da nije fer da brojniji narod bira predstavnika malobrojnijem uslijedi salva glupih keslanja i doskočica na nivou napušenog tinejdžera.

Može biti (i 100 posto jeste) da im smeta i to što se smatra "normalnim" da je svaki Bošnjak (pa bio i najveći lopov, kriminalac ili šljam od čovjeka) patriota i super tip, a Hrvat može biti OK tek ako mu Bošnjaci daju "certifikat o ispravnosti". Jer, naravno, bošnjački kriminal, zločini i pokvarenjaštvo su pojedinačni, a kod Hrvata je to sve "opštenarodno".

Eto, ukratko o onome što danas smeta Hrvatima u BiH.
Grohotom se smijem količini licemjernosti, otiđi malo na HZHB forum pa vidi tamo kao se časte muslimani. Zajednički sa četnicima se podržava Mladić i uz poskoćice "Srebrenice dvaput se ponovila" slavi genocid. Ma smiješan si i moralno nazadan da nekome držiš pridiku. Baš smiješno
Taj tvoj "grohotom se smijem" argument je upravo ono keslanje o kojem sam govorio. Zašto bih išao na HZHB forum? To što su tamo kreteni ili fašisti (povjerovaću ti na riječ) ne znači da ovdje nisu.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#708 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by pici »

no_sekirli wrote: 19/10/2021 16:50
tetka762 wrote: 19/10/2021 16:40
Pa dobro može onda ovako? Ako su Srbi i Hrvati isplanirali podjelu BiH 1992 kako to da:
1. Nisu je podjelili?
2. Sam ja kao hrvatski vojnik ratovao protiv Srba 1995 na prostoru BiH?
Može neki suvisli odgovor? Jel’ ovo dosta pilitičko za tebe? Jesam skren’o s teme?
Naravno da moze suvisli odgovor, ali neka ovo bude zadnji.

Predgovor: Srbi i Hrvati nisu planirali podjelu BiH, to su planirali Franjo i Slobo, mozda i Alija i divljaci oko njih. Shvati vec jednom, niti je Franjo=Hrvati, a ni ostala gore spomenuta dvojica nisu sinonim za svoj narod. Za pripadnike svoje stranke da, ali za narod ne.

1. Ne ispune se svi planovi koji se planiraju. Nekada visa sila, nekada naletis na zestokog suparnika, nekada malo i muda fali.
2. Ratovao si u BiH da oslobodis Hrvatsku. Nemoj da sada teoretiziramo o ratu, ali evo npr. Zima '94. uz jos neke operacije je bila uvod u Oluju, i bez tih operacija iz BiH, Krajina nikada ne bila oslobodjena od cetnika. Ne srpskog naroda, nego cetnika.
preko deset mjeseci se je HV gonjo su cetnicima po dinari i vrletima, da bi zasao kninu za ledja...



23:07... pa nadalje... prije toga su mucne scene... treba stomak za to...
Last edited by pici on 19/10/2021 17:48, edited 1 time in total.
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#709 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by metal »

pemanapemani wrote: 19/10/2021 16:01
U mojoj ulici je živjelo 80% Hrvata.

Ali očito nismo na istoj valnoj duljini, ne kontaš ili ne želiš da skontaš o čemu pišem.

Meni je fascinantno kako olako u usta uzimate čitav narod i glumite glasnogovornike.

Kolega @metal spominje forum i komentare ispod članka na klixu kao nešto relevantno, skoro pa zakon ili Ustav.

Šta onda reći na komentare na forumu HB ili poskoku? Kakav zaključak donijeti?

Čisto da vas obavijestim, HDZ je od 1994., do danas pauzirao 3 godine od vlasti (alijansa i dio perioda platforme).
Spominjem forum (komentari ispod klixovih članaka nisu relevantni, jer su čista kanalizacija i poligon za širenje mržnje). Ovaj forum je nekada bio mjesto na kojem se moglo normalno razgovarati o raznim temama. Sada to više nije. Stvari koje su nekada bile nezamislive sada su sasvim normalne.

I ti upadaš u zamku generalizacije i "naše ludilo" pravdaš ludilom onih drugih. Šta mene briga kako se piše na HB forumu ili poskoku, nisam nikada ni zavirio tamo. Ovi što zaviruju, očito to rade samo da bi hranili vlastitu mržnju i predrasude.

Je li tebi normalno da se na HB forum (ili kako se već zove) šalje svakoga ko ukaže na odgovornost Bošnjaka za trenutni odnos sa Hrvatima? Šta Hrvati iz Sarajeva imaju sa tim forumom?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#710 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

metal wrote: 19/10/2021 17:47
pemanapemani wrote: 19/10/2021 16:01
U mojoj ulici je živjelo 80% Hrvata.

Ali očito nismo na istoj valnoj duljini, ne kontaš ili ne želiš da skontaš o čemu pišem.

Meni je fascinantno kako olako u usta uzimate čitav narod i glumite glasnogovornike.

Kolega @metal spominje forum i komentare ispod članka na klixu kao nešto relevantno, skoro pa zakon ili Ustav.

Šta onda reći na komentare na forumu HB ili poskoku? Kakav zaključak donijeti?

Čisto da vas obavijestim, HDZ je od 1994., do danas pauzirao 3 godine od vlasti (alijansa i dio perioda platforme).
Spominjem forum (komentari ispod klixovih članaka nisu relevantni, jer su čista kanalizacija i poligon za širenje mržnje). Ovaj forum je nekada bio mjesto na kojem se moglo normalno razgovarati o raznim temama. Sada to više nije. Stvari koje su nekada bile nezamislive sada su sasvim normalne.

I ti upadaš u zamku generalizacije i "naše ludilo" pravdaš ludilom onih drugih. Šta mene briga kako se piše na HB forumu ili poskoku, nisam nikada ni zavirio tamo. Ovi što zaviruju, očito to rade samo da bi hranili vlastitu mržnju i predrasude.

Je li tebi normalno da se na HB forum (ili kako se već zove) šalje svakoga ko ukaže na odgovornost Bošnjaka za trenutni odnos sa Hrvatima? Šta Hrvati iz Sarajeva imaju sa tim forumom?
Šta Bošnjaci imaju sa par budala na KLIX forumu koje će Hrvate nazvati pogrdnim imenom? Evo ti ovog jednog friško prijavljen sa HB foruma "Grip", to ti je ta sorta.
metal wrote: 19/10/2021 17:32
Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 15:55

Grohotom se smijem količini licemjernosti, otiđi malo na HZHB forum pa vidi tamo kao se časte muslimani. Zajednički sa četnicima se podržava Mladić i uz poskoćice "Srebrenice dvaput se ponovila" slavi genocid. Ma smiješan si i moralno nazadan da nekome držiš pridiku. Baš smiješno
Taj tvoj "grohotom se smijem" argument je upravo ono keslanje o kojem sam govorio. Zašto bih išao na HZHB forum? To što su tamo kreteni ili fašisti (povjerovaću ti na riječ) ne znači da ovdje nisu.


Pa stvarno ti je smijšna ta tvrdnja, prvo počisti u vlastitom dvorištu pa pridikuj na XKLIX-u. Klix je jedan rijetko viđen forum u regionu na kojem se poštuje sigurno 95% civilizacijski normi, naravno bude uvijek ispada ali administracija sankcioniše. Na HB forumu toga nema, ni u tragovima. I da, išao sam nekad dok sam bio mlađi, danas više to ne radim ali je dole koliko čujem i pročitam ovo što ljudi prenesu i gora situacija, treba baš dobar stomak imati za te bljuvotine.
Last edited by Milenkov buraz on 19/10/2021 18:23, edited 1 time in total.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#711 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

tetka762 wrote: 19/10/2021 15:58
Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 15:51

Aha, dakle opravdano je pišati uz vjetar i govoriti da to samo kiša pada? OK, ako je tebi to prihvatljivo da pišate na vlastitu prolivenu krv i meni je, odavno ste postali velikosprski privjesak u BiH i klimači glavama onih koji su vas ubijali. Bošnjaci su barem sačuvali taj zadnji dignitet da se ne saginju kasapima koji napraviše genocid nad njima. Eto ih pa ih preselite u Zagreb najbolje, neka vam Dodik otvori predstavništvo ili ambasadu pa zajedno negirajte zločine i genocid misleći da time što sami sebe ponižavate zabijate Bošnjacima. Ne, samo sami pišate na sebe ali to govori dovoljno o onome što sam pisao o sporazumu Boban - Karadžić i onoga što vam je "otac nacije" htio i kanio - banovinu u prijašnjim granicama. Kasnije ste apetiti sveli na Srednju Bosnu i lijevu stranu Neretve pa kada ste i tu pljehnili guzicom o ledinu onda ste se sabili tu gdje jeste i opet su Bošnjaci krivi. Jesmo, opet ti ponavljam, nakon ovoga ćemo još više jebati HDZ, gdje god možemo i kada god možemo do sudnjeg dana, pomiri se sa tim.
Onda se jarane i ti pomiri da će Hrvati gdje god mogu blokirati i kočiti državu skupa sa Srbima. Vidim ja, ti bi samo raseljavao. Nema ti od toga ništa.
:-) A vaša domovina je BiH, barem tako deklaritivno na sva usta govore ovi iz HDZ-a, kako to da se blokira sa kasapima vlastita domovina? Čudna neka šizofrenija. Hajde da se ne lažemo više, probali ste niste uspjeli, ljudski je, jbg. dešava se u ratu. Zašto opet pokušavati isto, istom metodom i nadati se drugačijem rezultatu? To može samo budala. Eto ja bih barem razmislio o tome.
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#712 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by metal »

Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 18:16


Pa stvarno ti je smijšna ta tvrdnja, prvo počisti u vlastitom dvorištu pa pridikuj na XKLIX-u. Klix je jedan rijetko viđen forum u regionu na kojem se poštuje sigurno 95% civilizacijski normi, naravno bude uvijek ispada ali administracija sankcioniše. Na HB forumu toga nema, ni u tragovima. I da, išao sam nekad dok sam bio mlađi, danas više to ne radim ali je dole koliko čujem i pročitam ovo što ljudi prenesu i gora situacija, treba baš dobar stomak imati za te bljuvotine.
Ovim što pišem ja upravo i "čistim u svom dvorištu". Ili ti možda misliš da imaš neko veće pravo na ovaj forum od mene?

Uostalom, baš me zanima zašto bi forum HB, na koji očito idete ti i tvoja raja, bio "moje dvorište"?
statixx
Posts: 8780
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#713 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by statixx »

Novak20 wrote: 19/10/2021 16:26
Sličnost je u oduzimanju političkih prava prvo Hrvatima u F BiH, a kada se uzmogne i Srbima u BiH i to uz pomoć političkih "Hrvata" poput Edima i Komšića.
Ti si pitao koja je razlika izmedju Hrvata iz Tuzle i Bl i fino sam ti pojasnio, ali nema smisla jer si bezobrazan.

Ako zelis trecu izbornu, onda fino kazes.

Postoje kantoni, klubovi naroda s neogranicenim mehanizmom blokade, ministarstva u Mostaru, javna preduzeca, obrazovanje, policija itd.

Ti si zapravo samo bijesan zbog predsjednistva, boli te sto Covic nije bio na derneku dok slave vracanje nadleznosti. Onda bi ti mozda zasmetalo sto Halid nije pjevao, a vec bi kroz par mjeseci kukao kako su Hrvati slabo zastupljeni u novokonponovanim institucijama Federacije BiH i da bi politicki korektno bilo prenijeti te nadleznosti na kantone.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50403
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#714 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Bloo »

metal wrote: 19/10/2021 18:38
Ovim što pišem ja upravo i "čistim u svom dvorištu". Ili ti možda misliš da imaš neko veće pravo na ovaj forum od mene?

Uostalom, baš me zanima zašto bi forum HB, na koji očito idete ti i tvoja raja, bio "moje dvorište"?
Jer si Hrvat. :mrgreen:
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#715 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by MorningStar »

Jos da znaju da i Kljix drze rVati :D
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50403
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#716 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Bloo »

Milenkov buraz wrote: 19/10/2021 18:16 sigurno 95% civilizacijski normi, naravno bude uvijek ispada ali administracija sankcioniše
Jest, 95%... :mrgreen:
statixx
Posts: 8780
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#717 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by statixx »

metal wrote: 19/10/2021 18:38
Uostalom, baš me zanima zašto bi forum HB, na koji očito idete ti i tvoja raja, bio "moje dvorište"?
Ti si svoje izlaganje i zakljucke obrazlozio komentarima na klix forumu. Ljudi ti ukazuju da tom logikom mozes dokazati da su svi Hrvati fasisti.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50403
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#718 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Bloo »

Btw, ratne price na neku drugu prigodniju temu prebacite.
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#719 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by metal »

statixx wrote: 19/10/2021 19:09
metal wrote: 19/10/2021 18:38
Uostalom, baš me zanima zašto bi forum HB, na koji očito idete ti i tvoja raja, bio "moje dvorište"?
Ti si svoje izlaganje i zakljucke obrazlozio komentarima na klix forumu. Ljudi ti ukazuju da tom logikom mozes dokazati da su svi Hrvati fasisti.
Znači li to da ćemo naš "fašizam" pravdati tuđim? I znači li to da Hrvati trebaju biti "fašisti" i pisati na HB forumu da bi opravdali predrasude ovdašnjih šovinista?

I, na kraju, znači li to da su Hrvati nepoželjni na ovom forumu sa "95 posto civilizacijskih vrijednosti"? Osim ako će se unaprijed "predati" i "priznati" da su UZP-ovci i služiti kao "lopta za nabijanje" dežurnim probosancima/probošnjacima/patriotimaa/borcimazacjelovituBiH/graDZanima...?

Jer, ako znači, onda nije problem samo u onima tamo "naopakima".
statixx
Posts: 8780
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#720 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by statixx »

metal wrote: 19/10/2021 19:28
statixx wrote: 19/10/2021 19:09

Ti si svoje izlaganje i zakljucke obrazlozio komentarima na klix forumu. Ljudi ti ukazuju da tom logikom mozes dokazati da su svi Hrvati fasisti.
Znači li to da ćemo naš "fašizam" pravdati tuđim? I znači li to da Hrvati trebaju biti "fašisti" i pisati na HB forumu da bi opravdali predrasude ovdašnjih šovinista?

I, na kraju, znači li to da su Hrvati nepoželjni na ovom forumu sa "95 posto civilizacijskih vrijednosti"? Osim ako će se unaprijed "predati" i "priznati" da su UZP-ovci i služiti kao "lopta za nabijanje" dežurnim probosancima/probošnjacima/patriotimaa/borcimazacjelovituBiH/graDZanima...?

Jer, ako znači, onda nije problem samo u onima tamo "naopakima".
Prijatelju ti svoje zakljucke izvlacis na temelju 10 nickova s ovog foruma od koji je pola dijaspora. U stvarnosti to nije tako.
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#721 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by metal »

statixx wrote: 19/10/2021 19:41
metal wrote: 19/10/2021 19:28

Znači li to da ćemo naš "fašizam" pravdati tuđim? I znači li to da Hrvati trebaju biti "fašisti" i pisati na HB forumu da bi opravdali predrasude ovdašnjih šovinista?

I, na kraju, znači li to da su Hrvati nepoželjni na ovom forumu sa "95 posto civilizacijskih vrijednosti"? Osim ako će se unaprijed "predati" i "priznati" da su UZP-ovci i služiti kao "lopta za nabijanje" dežurnim probosancima/probošnjacima/patriotimaa/borcimazacjelovituBiH/graDZanima...?

Jer, ako znači, onda nije problem samo u onima tamo "naopakima".
Prijatelju ti svoje zakljucke izvlacis na temelju 10 nickova s ovog foruma od koji je pola dijaspora. U stvarnosti to nije tako.
Slažem se da se radi o nekim, a ne svim članovima foruma. Ali nije glavni problem u njima, nego u "tihoj većini" koja apsolutno ne reaguje na izjave koje bi ih zgranule kada bi bile upućene Bošnjacima.

Time što se pojedincima dopušta da "divljaju" i vrijeđaju po ovom forumu, samo se proširuje pukotina u tkivu ove zemlje. A to ne vodi ničemu dobrom.

Evo, mene su po sistemu "odmah" uputili na HB forum jer nisam na "probošnjačkoj" matrici. Pa, je li to normalno? Izgleda da jeste jer se niko osim mene ne buni. Čak je i moderatoru smiješno. Simpatično baš.
statixx
Posts: 8780
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#722 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by statixx »

metal wrote: 19/10/2021 19:55

Slažem se da se radi o nekim, a ne svim članovima foruma. Ali nije glavni problem u njima, nego u "tihoj većini" koja apsolutno ne reaguje na izjave koje bi ih zgranule kada bi bile upućene Bošnjacima.

Time što se pojedincima dopušta da "divljaju" i vrijeđaju po ovom forumu, samo se proširuje pukotina u tkivu ove zemlje. A to ne vodi ničemu dobrom.

Evo, mene su po sistemu "odmah" uputili na HB forum jer nisam na "probošnjačkoj" matrici. Pa, je li to normalno? Izgleda da jeste jer se niko osim mene ne buni. Čak je i moderatoru smiješno. Simpatično baš.
Slazem se s tobom da ovaj forum nije sto je nekad bio, ali nije reprezentativan uzorak za donosenje zakljucaka. Meni ne smeta HB forum jer ga ne posjecujem no smeta mi kada Dodik baljezga o Muslimanima, a Kolinda o islamistima.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#723 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

I Milanović o "sapunu i parfemu" i da je 99% usaglašen sa Vučićem po pitanju BiH. :oops:

Ovaj kolega baš ne konta da sve to što govori o par nickova na Klixu važi isto za druge forume gdje se gore stvari govore o Bošnjacima. :roll:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50403
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#724 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Bloo »

metal wrote: 19/10/2021 19:55 Čak je i moderatoru smiješno. Simpatično baš.
Moderatorici.
Molim lijepo. :mrgreen:
metal
Posts: 266
Joined: 09/06/2013 19:13

#725 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by metal »

statixx wrote: 19/10/2021 20:06
metal wrote: 19/10/2021 19:55

Slažem se da se radi o nekim, a ne svim članovima foruma. Ali nije glavni problem u njima, nego u "tihoj većini" koja apsolutno ne reaguje na izjave koje bi ih zgranule kada bi bile upućene Bošnjacima.

Time što se pojedincima dopušta da "divljaju" i vrijeđaju po ovom forumu, samo se proširuje pukotina u tkivu ove zemlje. A to ne vodi ničemu dobrom.

Evo, mene su po sistemu "odmah" uputili na HB forum jer nisam na "probošnjačkoj" matrici. Pa, je li to normalno? Izgleda da jeste jer se niko osim mene ne buni. Čak je i moderatoru smiješno. Simpatično baš.
Slazem se s tobom da ovaj forum nije sto je nekad bio, ali nije reprezentativan uzorak za donosenje zakljucaka. Meni ne smeta HB forum jer ga ne posjecujem no smeta mi kada Dodik baljezga o Muslimanima, a Kolinda o islamistima.
Smeta i meni baljezganje o kojem govoriš. Ali neću zbog toga svog sugovornika Srbina automatski prozvati četnikom ili Hrvata ustašom.

Uglavnom, ja sam ovim neobaviještenim pokušao objasniti šta Hrvatima smeta u BiH. Ko je htio shvatiti, shvatio je. Ovi drugi će vjerovatno nastaviti po starom jer im se može (bar zasad).
Locked