Politika Hrvata u BiH

Locked
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#2601 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

@Login77777 sva sreća pa nas je ostalo u mjestima gdje su "probosanske" snage na vlasti.
Šta bi mi da nam nema vas?
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#2602 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

ainiman wrote: 05/12/2021 22:22
skafiskafsnjak wrote: 05/12/2021 22:13

Salim se malo :mrgreen:
Jedino se kafa popit moze ako si u Minhenu :mrgreen:
Trier, granica sa Luxemburgom. Istjerase me iz mojih stanova i kuca pod stare dane i ne mogu im oprostit. :)
Huhuh daleko si :mrgreen:
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#2603 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by saimidin »

ainiman wrote: 05/12/2021 22:10
skafiskafsnjak wrote: 05/12/2021 21:56



U kojem si gradu :mrgreen:
Da me poguras . Nisam inzinjer al hocu raditi :mrgreen:

Ps: u Njemackoj se svi bolje slazemo...kako to...
Reci brate kako da te poguram i guram te. Bolje se slazemo i kako? Isti jezik i isti mentalitet. Eto kako. Ulazim na pumpu u 4 ujutro i cuje covjek koji radi na pumpi da pricam sa zenom nas jezik i dobijemo djaba kafu i djaba ulazak u WC i hocetel nesto pojest. Covjek iz Karlovca. Izlazimo napolje hocetel jos po kafu, hocel djeca po sendvic. Hrvata iz Hrvatske ili iz Bosne ovdje je ne moguce zaobic. A svi su dobri ljudi, ne mozes fulit.
meni je najveca briga da ce jugici razjebati i njemacku, austriju ....

mada naravno nece sami, pomoce i ostali useljenici

razmisljao sam da i ja idem, ali kad sam vidio ko je sve otisao, sada sam pravo zabrinut, jer znam ja nas, jebo nas
:bih:

ps
salim se naravno
User avatar
Login77777
Posts: 8542
Joined: 18/05/2021 09:11

#2604 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Login77777 »

saimidin wrote: 05/12/2021 23:12
ainiman wrote: 05/12/2021 22:10

Reci brate kako da te poguram i guram te. Bolje se slazemo i kako? Isti jezik i isti mentalitet. Eto kako. Ulazim na pumpu u 4 ujutro i cuje covjek koji radi na pumpi da pricam sa zenom nas jezik i dobijemo djaba kafu i djaba ulazak u WC i hocetel nesto pojest. Covjek iz Karlovca. Izlazimo napolje hocetel jos po kafu, hocel djeca po sendvic. Hrvata iz Hrvatske ili iz Bosne ovdje je ne moguce zaobic. A svi su dobri ljudi, ne mozes fulit.
meni je najveca briga da ce jugici razjebati i njemacku, austriju ....

mada naravno nece sami, pomoce i ostali useljenici

razmisljao sam da i ja idem, ali kad sam vidio ko je sve otisao, sada sam pravo zabrinut, jer znam ja nas, jebo nas
:bih:

ps
salim se naravno
Jos kad pocnu u svabiji traziti legitimne predstavnike, izborne jedinice, IZ… :mrgreen:
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#2605 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ainiman »

ako te pitaju wrote: 05/12/2021 22:25 @ainiman prozdravi mi prijatelje,rođake......
Stvoriti normalnu državu kakva jedina može biti,i nadam se da češ se uskoro vratiti.
Nije više EU ni Njemačka što je bila.
Hvala.

Masa je ljudi koji tesko podnose ovo progonstvo. A prognani smo svi. EU i Njemacka nikada nisu bili za nase ljude ono sto je bilo dole. Tesko se je skucit i to je problem. I drugi je to mentalitet. Tesko se je nositi sa mentalitetom. Imas Hrvata iz BiH koji imaju imovinu u HR ali bi sutra isli kuci u BiH za neku normalnu platu. Imas ih koji ne mogu nazad u Njemacku poslije odmora slomi ih. Ima svega. Imam prijatelja iz Hrvatske koji mi kaze pazi ovaj razumije naski. Desi se nekad pa neko i proda a to je katastrofa. Rastureno je to sve. Ja barem ovo sto imam utjecaja govorim ljudima da ne prodaju svoju djedovinu. Drago mi je kad cujem da ulazu. Drago mi je kad cujem da su bili dole. Govorim im da je to njihova zemlja ko i moja da je ne daju. Ma generalno zivio sam 40 godina u Sarajevu i nikad nisam cuo da je neko pricao protiv Hrvata ili bilo koga, a ovo par zadnjih godina u Njemackoj to je bratstvo i jedinstvo. Ljudi su na kraju osudjeni jedni na druge. Ko sam ja, svima onima koji predju granicu te zemlje i osjete se kao da ih je sunce ogrijalo (kao sto ja osjetim svaki put) a ima ih raznih nacija i vjera koji su rodjeni i odrasli u njoj ili je vole iz nekog drugo razloga, da im kazem da nije njihova. Kakva je da je nasa je i akobogda da se pojave neki normalni ljudi pa da mi koji imamo ulozimo i napravimo je zlatnom.
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#2606 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ainiman »

saimidin wrote: 05/12/2021 23:12
ainiman wrote: 05/12/2021 22:10

Reci brate kako da te poguram i guram te. Bolje se slazemo i kako? Isti jezik i isti mentalitet. Eto kako. Ulazim na pumpu u 4 ujutro i cuje covjek koji radi na pumpi da pricam sa zenom nas jezik i dobijemo djaba kafu i djaba ulazak u WC i hocetel nesto pojest. Covjek iz Karlovca. Izlazimo napolje hocetel jos po kafu, hocel djeca po sendvic. Hrvata iz Hrvatske ili iz Bosne ovdje je ne moguce zaobic. A svi su dobri ljudi, ne mozes fulit.
meni je najveca briga da ce jugici razjebati i njemacku, austriju ....

mada naravno nece sami, pomoce i ostali useljenici



razmisljao sam da i ja idem, ali kad sam vidio ko je sve otisao, sada sam pravo zabrinut, jer znam ja nas, jebo nas
:bih:

ps
salim se naravno
Njemacka ti se raspada. Ja mogu sada za vrlo dobru platu zaposlit bilo koga sa nasih prostora, samo da zna nesto. Pa kad se prijavi neko odozdo za poso, taj se prima automatski. U firmi gdje ja radim, od ne znam koliko nas ima sa prostora ex Jugoslavije, samo dvojica nisu sefovi. Toliko nas cijene. Mi radimo po Bosanski to je kod njih abnormalno.
saimidin
Posts: 2753
Joined: 20/05/2011 17:53

#2607 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by saimidin »

ainiman wrote: 05/12/2021 23:51
saimidin wrote: 05/12/2021 23:12

meni je najveca briga da ce jugici razjebati i njemacku, austriju ....

mada naravno nece sami, pomoce i ostali useljenici



razmisljao sam da i ja idem, ali kad sam vidio ko je sve otisao, sada sam pravo zabrinut, jer znam ja nas, jebo nas
:bih:

ps
salim se naravno
Njemacka ti se raspada. Ja mogu sada za vrlo dobru platu zaposlit bilo koga sa nasih prostora, samo da zna nesto. Pa kad se prijavi neko odozdo za poso, taj se prima automatski. U firmi gdje ja radim, od ne znam koliko nas ima sa prostora ex Jugoslavije, samo dvojica nisu sefovi. Toliko nas cijene. Mi radimo po Bosanski to je kod njih abnormalno.
Eh kad bi mi ovdje nadosli na neke stvari koje skontaju oni koji odu, kada odu, pa da se I vise firmi iz te eu premjesti ovdje, ja sad radim za jednu takvu, mozda bi se neki I vratili, donijeli sa sobom znanje I razumnije ponasanje, I ljudi medjusobno I prema poslu I prema izborima/vlasti...

Ovako valjamo se u blatu postsocijalizma, I narod koji samo hoce da se uhljebi na budzet, I vlast koja samo hoce da tenderise, a ovo sto je pametnijih dize ruke od borbe I bjezi van, al hajd ih krivi, niko ni njima nije kriv, niti su oni krivi, ali na kraju svako ima svoj dio odgovornosti
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#2608 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Kent__ »

ako te pitaju wrote: 05/12/2021 20:14 Koliko sam ja shvatio njih (strance), rekao je Izetbegović, oni koji su im davali instrukcije kada su krenuli iz State Departmenta i Europske komisije, iz daljine slika je otprilike ova: U čemu je problem? Zašto ti Bošnjaci i Hrvati nisu zajedno? Kad su mogli usred rata napraviti Washingtonski sporazum i suprotstaviti se agresiji, zašto ne mogu sada? Onda ide pojednostavljeni odgovori: Bošnjaci biraju i sebi i Hrvatima člana Predsjedništva BiH. Je li to moguće? Jeste! Je li to govore brojevi? Jeste! Idite uvjerite SDA da to ne radi, da puste Hrvatima da izaberu koga god hoće, to je sad glavni problem ostalo je sve manje bitno, fokusirajte se na to i onda je išao pritisak upravo takav.


Svijet vidio,skontao.........svi skontali.......izgleda
Ti si prvi covjek ( barem meni poznat ) koji vjeruje B. Izetbegovicu.Svaka cast. To se zove hrabrost .Cisti luksuz. Prilicno komforno.Blago tebi
BAK-eV
Posts: 1842
Joined: 17/10/2012 18:53

#2609 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by BAK-eV »

ako te pitaju wrote: 05/12/2021 20:14 Koliko sam ja shvatio njih (strance), rekao je Izetbegović, oni koji su im davali instrukcije kada su krenuli iz State Departmenta i Europske komisije, iz daljine slika je otprilike ova: U čemu je problem? Zašto ti Bošnjaci i Hrvati nisu zajedno? Kad su mogli usred rata napraviti Washingtonski sporazum i suprotstaviti se agresiji, zašto ne mogu sada? Onda ide pojednostavljeni odgovori: Bošnjaci biraju i sebi i Hrvatima člana Predsjedništva BiH. Je li to moguće? Jeste! Je li to govore brojevi? Jeste! Idite uvjerite SDA da to ne radi, da puste Hrvatima da izaberu koga god hoće, to je sad glavni problem ostalo je sve manje bitno, fokusirajte se na to i onda je išao pritisak upravo takav.


Svijet vidio,skontao.........svi skontali.......izgleda
Nije to nista novo.

Jedino sto je novo, da su i Bosnjaci skontali! :kiss:
plavi_E
Posts: 6378
Joined: 18/10/2021 19:47

#2610 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by plavi_E »

Normalno je da zapad hoce dobre odnose izmedju Hrvata i Bosnjaka. Ono sto je novo je to da se taj odnos treba da bazira na realnom stanju na terenu.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#2611 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

Koji je ovo klaun... Ovakve izjave tj provale jedan predsjednik da izjavljuje... Fasista obicni.

Milanović "zaboravio" da je Hrvatska tužila Srbiju za genocid u Vukovaru, a busa se "mjerom Hrvata"
http://www.klix.ba/clanak/211206152
ainiman
Posts: 65
Joined: 05/01/2014 23:03

#2612 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ainiman »

saimidin wrote: 06/12/2021 07:09
ainiman wrote: 05/12/2021 23:51

Njemacka ti se raspada. Ja mogu sada za vrlo dobru platu zaposlit bilo koga sa nasih prostora, samo da zna nesto. Pa kad se prijavi neko odozdo za poso, taj se prima automatski. U firmi gdje ja radim, od ne znam koliko nas ima sa prostora ex Jugoslavije, samo dvojica nisu sefovi. Toliko nas cijene. Mi radimo po Bosanski to je kod njih abnormalno.
Eh kad bi mi ovdje nadosli na neke stvari koje skontaju oni koji odu, kada odu, pa da se I vise firmi iz te eu premjesti ovdje, ja sad radim za jednu takvu, mozda bi se neki I vratili, donijeli sa sobom znanje I razumnije ponasanje, I ljudi medjusobno I prema poslu I prema izborima/vlasti...

Ovako valjamo se u blatu postsocijalizma, I narod koji samo hoce da se uhljebi na budzet, I vlast koja samo hoce da tenderise, a ovo sto je pametnijih dize ruke od borbe I bjezi van, al hajd ih krivi, niko ni njima nije kriv, niti su oni krivi, ali na kraju svako ima svoj dio odgovornosti
Podpisujem. Ne moze promjena u BiH doci iznutra to sam shvatio kad sam otisao vani. Jednostavno dok si dole ne razumijes koliko daleko je svijet otisao. Covjek je danas najbitniji resurs sve ostalo se kupi. Jednostavno nebitni smo. 227 miliona stanovnika ima samo Pakistan a Njemacka usisava sve sto vrijedi. Ne interesuje ih legitimitet. Ono sto mene zaista cudi je da neko uopce dolazi kod nas i zeli pricati sa nama? Glavna vijest u vodovodu i kanalizaciji u Sarajevu zaposleni ljudi po konkursu za 400 eur plate. Cime se hvalimo? Legitimni predstavnici? Ako ne budem ja nece biti izbora? Ne damo vam opcinske prostore da odrzite izbore? I naravno trajat ce sve do vijeka? Plata ce leci isli ne isli na poso? Situacija u RS-u se dogadja zbog? Mozda praznog budjeta? Realnost zivota je sljedeca: "Ustanes vrlo vrlo rano ujutro, zataknes si svoju nacionalnost u dupe i ides sebi i svojoj porodici zaraditi platu". Svi oni koji to ne rade, pa racun ce stici. Sve se na kraju plati.
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#2613 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Kent__ »

ainiman wrote: 07/12/2021 00:43
saimidin wrote: 06/12/2021 07:09

Eh kad bi mi ovdje nadosli na neke stvari koje skontaju oni koji odu, kada odu, pa da se I vise firmi iz te eu premjesti ovdje, ja sad radim za jednu takvu, mozda bi se neki I vratili, donijeli sa sobom znanje I razumnije ponasanje, I ljudi medjusobno I prema poslu I prema izborima/vlasti...

Ovako valjamo se u blatu postsocijalizma, I narod koji samo hoce da se uhljebi na budzet, I vlast koja samo hoce da tenderise, a ovo sto je pametnijih dize ruke od borbe I bjezi van, al hajd ih krivi, niko ni njima nije kriv, niti su oni krivi, ali na kraju svako ima svoj dio odgovornosti
Podpisujem. Ne moze promjena u BiH doci iznutra to sam shvatio kad sam otisao vani. Jednostavno dok si dole ne razumijes koliko daleko je svijet otisao. Covjek je danas najbitniji resurs sve ostalo se kupi. Jednostavno nebitni smo. 227 miliona stanovnika ima samo Pakistan a Njemacka usisava sve sto vrijedi. Ne interesuje ih legitimitet. Ono sto mene zaista cudi je da neko uopce dolazi kod nas i zeli pricati sa nama? Glavna vijest u vodovodu i kanalizaciji u Sarajevu zaposleni ljudi po konkursu za 400 eur plate. Cime se hvalimo? Legitimni predstavnici? Ako ne budem ja nece biti izbora? Ne damo vam opcinske prostore da odrzite izbore? I naravno trajat ce sve do vijeka? Plata ce leci isli ne isli na poso? Situacija u RS-u se dogadja zbog? Mozda praznog budjeta? Realnost zivota je sljedeca: "Ustanes vrlo vrlo rano ujutro, zataknes si svoju nacionalnost u dupe i ides sebi i svojoj porodici zaraditi platu". Svi oni koji to ne rade, pa racun ce stici. Sve se na kraju plati.
odlicno napisano. stezem ti ruku
ps
nema nikakve sumnje da su medju svim narodima svijeta zivi vecina dobrih i plementih ljudi. i ja sam okrzen sa svima a sa Hrvatima najvise krv bi jedan drugom dali ....ljudi nisu problem nikad bili
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#2614 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

Svaki Hrvat koji je prije toga covjek se stidi ovog idiota...al ovaj zaista nema mjeru...

Milanović: Genocid nije nebeski zakon, a Bošnjaci misle da će im trećerazredne diplomate donijeti dominaciju nad Hrvatima
http://www.klix.ba/clanak/211207119
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#2615 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Novak20 »

skafiskafsnjak wrote: 07/12/2021 16:46 Svaki Hrvat koji je prije toga covjek se stidi ovog idiota...al ovaj zaista nema mjeru...

Milanović: Genocid nije nebeski zakon, a Bošnjaci misle da će im trećerazredne diplomate donijeti dominaciju nad Hrvatima
http://www.klix.ba/clanak/211207119
Ovo je zvaničan hrvatski stav o Srebrenici, što god da ovaj slobodni strijelac lupeta zadnjih dana.

https://avaz.ba/globus/region/702100/gr ... srebrenici
Na pitanje novinara da prokomentira nedavnu izjavu predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića koji je rekao da bi "za teže zločine od Srebrenice, ako trebalo izmisliti drugi naziv", ministar Grlić Radman je izjavio:

„Genocid nema razinu niti gradaciju po kojoj se procjenjuje broj žrtava. Svaki genocid je genocid i Hrvatska je osudila genocid u Srebrenici. Tu su naši stavovi s državama članicama EU, kao i s Ujedinjenim narodima, usuglašeni.”
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#2616 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Kent__ »

Novak20 wrote: 07/12/2021 18:07
skafiskafsnjak wrote: 07/12/2021 16:46 Svaki Hrvat koji je prije toga covjek se stidi ovog idiota...al ovaj zaista nema mjeru...

Milanović: Genocid nije nebeski zakon, a Bošnjaci misle da će im trećerazredne diplomate donijeti dominaciju nad Hrvatima
http://www.klix.ba/clanak/211207119
Ovo je zvaničan hrvatski stav o Srebrenici, što god da ovaj slobodni strijelac lupeta zadnjih dana.

https://avaz.ba/globus/region/702100/gr ... srebrenici
Na pitanje novinara da prokomentira nedavnu izjavu predsjednika Republike Hrvatske Zorana Milanovića koji je rekao da bi "za teže zločine od Srebrenice, ako trebalo izmisliti drugi naziv", ministar Grlić Radman je izjavio:

„Genocid nema razinu niti gradaciju po kojoj se procjenjuje broj žrtava. Svaki genocid je genocid i Hrvatska je osudila genocid u Srebrenici. Tu su naši stavovi s državama članicama EU, kao i s Ujedinjenim narodima, usuglašeni.”
predsjednik jedne drzave ne moze biti slobodan strijelac. to ne mozes cak ni ti ni ja.obican covjek ima odgovornost cak i ako pise ovdje anonimno. a tek predsjednik drzave. wow ....kako ti to tako jednostavno ....
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#2617 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

Kent__ wrote: 07/12/2021 18:24
Novak20 wrote: 07/12/2021 18:07

Ovo je zvaničan hrvatski stav o Srebrenici, što god da ovaj slobodni strijelac lupeta zadnjih dana.

https://avaz.ba/globus/region/702100/gr ... srebrenici

predsjednik jedne drzave ne moze biti slobodan strijelac. to ne mozes cak ni ti ni ja.obican covjek ima odgovornost cak i ako pise ovdje anonimno. a tek predsjednik drzave. wow ....kako ti to tako jednostavno ....
Da, da, ovo ne možeš ni na radnom mjestu reći među kolegama jer moraš voditi računa da možda nekoga ne povrijediš svojim stavom a kamo li kao predsjednik jedne države koja važi za prijateljsku. :oops:

A pazi situacije da se i HDZ ograđuje od ovakvog tava. Milanović kipti od mržnje jer ovo može samo izreći neko ko mrzi.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#2618 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

Obicno govno zadojeno mrznjom....
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#2619 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Kent__ »

Milenkov buraz wrote: 07/12/2021 18:29
Kent__ wrote: 07/12/2021 18:24

predsjednik jedne drzave ne moze biti slobodan strijelac. to ne mozes cak ni ti ni ja.obican covjek ima odgovornost cak i ako pise ovdje anonimno. a tek predsjednik drzave. wow ....kako ti to tako jednostavno ....
Da, da, ovo ne možeš ni na radnom mjestu reći među kolegama jer moraš voditi računa da možda nekoga ne povrijediš svojim stavom a kamo li kao predsjednik jedne države koja važi za prijateljsku. :oops:

A pazi situacije da se i HDZ ograđuje od ovakvog tava. Milanović kipti od mržnje jer ovo može samo izreći neko ko mrzi.
moguce . ali ne bi se iznedandio da je predizborna i da nabcuje loptu bakiru covicu i dodiku . milanovic mi nije neko ko mrzi Bosance, Bosnjake.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#2620 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

Kent__ wrote: 07/12/2021 19:09
Milenkov buraz wrote: 07/12/2021 18:29

Da, da, ovo ne možeš ni na radnom mjestu reći među kolegama jer moraš voditi računa da možda nekoga ne povrijediš svojim stavom a kamo li kao predsjednik jedne države koja važi za prijateljsku. :oops:

A pazi situacije da se i HDZ ograđuje od ovakvog tava. Milanović kipti od mržnje jer ovo može samo izreći neko ko mrzi.
moguce . ali ne bi se iznedandio da je predizborna i da nabcuje loptu bakiru covicu i dodiku . milanovic mi nije neko ko mrzi Bosance, Bosnjake.
Ovo ne moze izjavljivati neko ko ne mrzi..... Kakva ba predizborna.

Jbt jel moguce da nam je sve predizborna ... Dodik divlja - predizborna, Covic hoce IZ - predizborna , Bakr suti - predizborna....

Ovo se desava vec 25 godina .... A niko nista nije rijesavao, samo se sutilo i kralo....narod se uhljebljivao u drzavne firme, poticaji se davali ...

Jasta
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#2621 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Kent__ »

skafiskafsnjak wrote: 07/12/2021 19:10
Kent__ wrote: 07/12/2021 19:09

moguce . ali ne bi se iznedandio da je predizborna i da nabcuje loptu bakiru covicu i dodiku . milanovic mi nije neko ko mrzi Bosance, Bosnjake.
Ovo ne moze izjavljivati neko ko ne mrzi..... Kakva ba predizborna.

Jbt jel moguce da nam je sve predizborna ... Dodik divlja - predizborna, Covic hoce IZ - predizborna , Bakr suti - predizborna....

Ovo se desava vec 25 godina .... A niko nista nije rijesavao, samo se sutilo i kralo....narod se uhljebljivao u drzavne firme, poticaji se davali ...

Jasta
covjek mrzi to ne pokazuje. nije milanovic glup
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#2622 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

skafiskafsnjak wrote: 07/12/2021 19:10
Kent__ wrote: 07/12/2021 19:09

moguce . ali ne bi se iznedandio da je predizborna i da nabcuje loptu bakiru covicu i dodiku . milanovic mi nije neko ko mrzi Bosance, Bosnjake.
Ovo ne moze izjavljivati neko ko ne mrzi..... Kakva ba predizborna.

Jbt jel moguce da nam je sve predizborna ... Dodik divlja - predizborna, Covic hoce IZ - predizborna , Bakr suti - predizborna....

Ovo se desava vec 25 godina .... A niko nista nije rijesavao, samo se sutilo i kralo....narod se uhljebljivao u drzavne firme, poticaji se davali ...

Jasta
Naravno da nije predizborna, jedno je politička borba, političke razlike, različita stajališta i stavovi a drugo je kada drugom osporavaš gotovo pravo na opstanak negiranjem najtežih zločina.
User avatar
Dope_Man
Posts: 7754
Joined: 03/06/2016 16:31

#2623 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Dope_Man »

Kent__ wrote: 07/12/2021 19:09 milanovic mi nije neko ko mrzi Bosance, Bosnjake.
Ajde zivota ti tvog nadji jednu pozitivnu izjavu tog covjeka o Bosni, Bosancima*, Bosnjacima.. i ja ga odoh poljubiti u izduvni otvor.

Cuj nije neko ko mrzi, a ne moze dva dana sastaviti da, nicim izazvan, spomene koliko mrzi sve navedeno.

* S obzirom na okolnosti, ne priznajem pozitivne izjave o Bosancima katolicke ili pravoslavne vjeroispovjesti, koji se javno odricu bosanskohercegovackog identiteta.
Last edited by Dope_Man on 07/12/2021 19:38, edited 1 time in total.
User avatar
Login77777
Posts: 8542
Joined: 18/05/2021 09:11

#2624 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Login77777 »

Zanimljivo je kako predstavnici Hrvatske imaju potrebu svakodnevno pricati o Bosnjacima i BiH. Hvala vam na tome ali fakat nije potrebno. :thumbup:
Kent__
Posts: 109
Joined: 05/12/2021 11:43

#2625 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Kent__ »

Dope_Man wrote: 07/12/2021 19:20
Kent__ wrote: 07/12/2021 19:09 milanovic mi nije neko ko mrzi Bosance, Bosnjake.
Ajde zivota ti tvog nadji jednu pozitivnu izjavu tog covjeka o Bosni, Bosancima, Bosnjacima.. i ja ga odoh poljubiti u izduvni otvor.

Cuj nije neko ko mrzi, a ne moze dva dana sastaviti da, nicim izazvan, spomene koliko mrzi sve navedeno.
ja mislim da je on ljubomaran na nas. zao mu je i golemo krivo sto nije Bosanac. opsjednut je Bosnom, carsijom , tefericima i turcizmima. fascinairan. kompleksi da drmaju kao klimax srednjovjecnu zenu .....takodje mislim da ovo malo predizborna za bakira dodolinu i covica ...stado im se osipa a rjetnig pada
Locked