Politika Hrvata u BiH

Locked
User avatar
Login77777
Posts: 8552
Joined: 18/05/2021 09:11

#951 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Login77777 »

90minut wrote: 22/10/2021 08:14
Login77777 wrote: 22/10/2021 08:10 Jel nam ovo hdz bruderi opet prijete ratom? Opet ih poslao neki Jugoslav na forum… :lol:
Kaže covjek biranje Komsica ce baciti sve hrvatske žrtve u drugi plan i spojice hrvate i srbe da ratuju zajedno protiv zlih bošnjaka.

Kaže ako se zarati domaci hrvati nece mirno to sve posmatrati njih šaka vojno sposobnih ce pokušati stvoriti HB ponovo.
A ako oni ne uspiju onda ce dici hrvatska svoju vojsku i opet uzp uraditi.
Ako do ratovanja dodje. Hdzeovci ce se boriti pod komandom takozvanog vrs-a. :thumbup:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#952 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

Neće biti prvi put
Bossona
Posts: 5147
Joined: 21/12/2020 03:28

#953 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Bossona »

Tuđmanovci, Bobanovci i Čovićevci, odnosno UZP ovci bi da podebljaju kiflu a tzv HZHB je samo međukorak, njima je prihvatljivija velika Srbija u stomaku Hrvatske nego opstanak Bosne. HVO je bila Tuđmanova velikohrvatska paravojna formacija koja je imala zadatak da realizuje plan iz Karađorđeva skupa sa Miloševićem i Karadžićem preko paravojne VRS. Kako reče Ivo Komšić oni Muslimani koji se ne budu htjeli izjasniti Hrvatima ili Srbima pobiti a granica je bila dogovorena na Neretvi, kako je Tuđman nacrtao na restoranskoj salveti u društvu Holbruka.
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#954 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Franco Baresi »

tetka762 wrote: 22/10/2021 08:58
Milenkov buraz wrote: 22/10/2021 08:36

Razumijem i ozbiljno te shvatam za razliku od drugih forumaša. Istina, ganica koju kako kažeš "Hrvati kontroliraju" nalazi se na dijelu gdje su Hrvati većinsko stanovništvo i poznato mi je a i drugima da bi u nekom sranju sa paravojskom HVO v.2 preuzeli kontrolu iste uz svesrdnu pomoć HV-a. I to mi je poznato i ne čudi me jer separatističke metode su svugdje iste, od Abhazije, preko Ukrajine do BiH. No u pravnom smislu to ne znači ništa jer se zna međunarodno priznata granica BiH koja bi bila privremeno okupirana. Ta nije prvi put pa da se useremo u gaće.
Tebi HVO paravojska? E moj buraz da nije bilo HVO-a nebi bilo ni BiH. To je ta priča. Paravojska, krivousti, praljkovača, uzp i ostale trice. A državu im obranili 1992. Kave ispijali do zadnje minute i čekali da se čudo dogodi. Jebo ti to. Samo Hrvati i hrvatski interesi. Zajebi sve ostalo.
Da nije bilo HVO danas bi imali normalnu drzavu sa normalnom granicom na Drini.
Rat bi dosta kraće trajao sa manje ljudskih žrtava.
Nebi imali problema sa logistikom tj. Sa oružjem i municijom.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#955 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Point. »

tetka762 wrote: 22/10/2021 03:01
Point. wrote: 22/10/2021 02:00
Bošnjaci su bili i prije 1993. Kao što je i bosanski jezik postojao prije.

Znam da vas u kamenjaru uče alternativnoj (h)istoriji.
Možda i jesu jarane samo ja ne znam ni za jednog do 1993. Znao sam za prezime Bošnjak ali nacija ili narodnost? Nije bilo Boga mi. Na popisu pred rat, što se nisi izjasnio kao Bošnjak? Nitko ti nije branio. Sad odjednom Bošnjaci tu oduvijek, klesali stećke u Radimlji. I ovo nije da ja podjebavam već je tako a ‘vamo bi Hrvatima uskraćivali prava, osporavali jezik, birali predstavnika.. Neće moći jarane tako non stop. Mora doći kraj kad tad.
Ne znam ni ja ni jednog Singapurca, to ne znači da ih nema niti ih nije bilo.

Ne šupljiraj ovdje, zna se dobro zašto i kako se Bošnjaci nisu mogli izjašnjavati kao takvi za vrijeme SFRJ. Popis o o kojem trubiš je bio u vrijeme SFRJ.

Niko ne uskraćuje Hrvatima nikakva prava, s obzirom na brojnost u BiH imaju sva prava čak i više ako ćemo gledati udio stanovništva, niko ne osporava jezik Hrvatima, čak šta više pojedini Hrvati trabunjaju o nekakvom bošnjačkom jeziku i ne priznaju zvanični naziv a što se tiče biranja predstavnika ni to nisi u pravu jer članovi Predsjedništva ne predstavljaju jedan narod iz kojeg dolaze nego cijelu BiH iz reda tog i tog naroda. Milion puta ponovljeno, daj više savladaj ove osnove.

I ti ovdje šaraš sa jezikom, u svom zanosu nekad napišeš ko, neko i slično pa ti niko ne osporava da to nije po hrvatskom jeziku ilo uskraćuje pravo da to nazivaš kako hoćeš.

Haj vlak sad.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#956 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

Sarajmen wrote: 22/10/2021 09:59
tetka762 wrote: 22/10/2021 08:48
Jeste jarane tako je što se tiče grba sfrj i baklji a tko bi vam dao baklju kad bi vi niste znali što ste do 1993. Jebiga tako je. Ja nisam čuo do 1993 za Bošnjake a danas se kurčite i spočitave Hrvatima nešto. Šupački jebiga. Ja to tako vidim. Ja ti pomagao a ti danas mene handriš i glumiš da si stariji a nigdje te na mapi nije bilo. To ne volim jebiga. Govori ti jarane kojim hoćeš, izjašnjavaj se da si Japanac ako hoćeš ali nemoj mi glupe priče kako Hrvata nema u BiH do 1920. Eto svi bili Bošnjaci pa se odnarodili s vi došli pameti 1993. Pusti šuplju. Realno ovo ti dođe kao u ratu. Protiv Srba ne možete pa po Hrvatima pali i njih handrite. Može jaro ali ne može dokle hoćeš.
Husaga Čišić a Milovan Đilas kao potomak zločinca nad mojim narodom u Šahovićima, na Badnje veće ili Božić, rekao da to ne ne treba da bude tema Skupštine. Išlo se dalje zarad budućeg života i to je to. Oni koji su emigrirali nisu tako mislili, npr Adil Zulfikarpašić i drugi. Ja sam u jesen 1990. gledao na sportskom stadionu i kod vječne vatre u Sarajevu veliki baner na kojem je pisalo ''Bošnjaci pa šta !!!'', ima ta fotgrafija Milomira Kovačevića negdje, pa se uvjeri da ne naprđuješ u neznanju.
Jesam stariji care, bio zadnja generacija redovnih vojnika JNA i povukao se nakon dešavanja u Pakracu. U Sarajevu sam se uključio početkom aprila 1992. da odbranim kućni prag ali i demokratski izglasanu nezavisnost SR Bosne i Hercegovine. I uspio.

Bošnjaci su mogli da se dogovore i udruže protiv trećeg ali nisu. To ti jasno svjedoči Stjepan Mesić u priči o Izetbegovićevoj izjavi '' To nije naš rat''. Vojna dokumentacija je povučena da izdajnička JNA ne bi mogla da mobiliše oko 300 tisuća vojno sposobnih Bošnjaka u rat na području Republike Hrvatske, u srpsko-hrvatskom sukobu na njenoj teritoriji.
Nama nikada nije nedostajalo ljudi koji će braniti Republiku Bosnu i Hercegovinu, ali oružja jeste. Naročito nakon maja 1993. , kada nam je onemogućen dotur bilo čega preko područja koje je kontrolisala vojna organizacija čiji si ti bio pripadnik.
Pozdrav iz šehera tamo do preko bare.
Sve je to u dure, pozdrav i tebi u šeher ali nećemo zajebancije. Znaš i sam realno da vas nije na mapi bilo. Uvijek sam govorio čast izuzecima pa ću i sad ali vas je malo bilo. Rekao sam ti 100 puta da nisam bio u HVO-u već HV. Već sam čuo tu priču o 300 tisuća pasivnih od tebe. Što nisu uzeli puške tih 300 tisuća? Čekali 5 do 12, nemoj da se lažemo. Ja neću šupak bit i uvijek kažem hvala svim Muslimanima što su bili i u Hrvatskoj i u BiH sa mnom ali brate ova politika što Sarajevo vodi a vi podržavate, to jarane nema prolaza kod Hrvata više. Vide svi da ih tlačite i glumite hadžije jer vas je više a zaboravilo se kad ste gladni bili već samo serete o tim konvojima sa znaš li ti da ste prvi konvoj vi opljačkali koji je išao za Hrvate Srednje Bosne? Stavljao sam dokumente, samo si preskočio to haveru iz šehera. Ta vječna vatra i ti baneri mene ne zanimaju ali istina je da od 1993 egzistirate kao Bošnjaci. Ja s tim nemam problem ali imam problem kad se kurčite nad Hrvatima i njima spočitavate a vi jučer nastali a Hrvati tu stoljećima. E to je već prcanje u mozak i ne prelazim preko toga a tebe sam smatrao donekle normalnim dok nisi rekao za onog vašeg povinulig što je zijanio na Božić u Križančevom Selu da je sarajevski lav. Tu si pokazao šta misliš i kakav si. Zamisli da ja kažem za one psihopate iz Ahmića da su hrvatski lavovi?!? Nije mi u karakteru ali samo zamisli i tu si mi pao a inače bemam nikakve članke niti skupljam neku arhivu kao ti. Ja ti ovo iz glave sve onako kako jest. Imam neke dokumente, originale ali to čuvam za sebe. Tebi sam neke prekucavao ovdje ns forumu, samo si preskočio. Od pomoći i letova za peti korpus do pomoći za Srebrenicu. I sad mi dođe ovaj buraz i počne nešto srat?! Ma hajde molim te. Njemu je Bosna samo Sarajevo. Što ćemo sa Hercegovinom? Jel’ nju 1992 HVO paravojska branila? Ili su došli sarajevski lavovi? A ne, zajeb. Oni su došli 93 u Grabovicu. Nemoj mi te politike, nije mi 9 godina.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#957 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

Hrvati su to od 7 stoljeća kao iz one reklame, je li tako? A mi smo tu došli 1993. godine. "Brate" dosta si rekao, nemoj više, samo se brukaš.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#958 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

Point. wrote: 22/10/2021 10:31
tetka762 wrote: 22/10/2021 03:01
Možda i jesu jarane samo ja ne znam ni za jednog do 1993. Znao sam za prezime Bošnjak ali nacija ili narodnost? Nije bilo Boga mi. Na popisu pred rat, što se nisi izjasnio kao Bošnjak? Nitko ti nije branio. Sad odjednom Bošnjaci tu oduvijek, klesali stećke u Radimlji. I ovo nije da ja podjebavam već je tako a ‘vamo bi Hrvatima uskraćivali prava, osporavali jezik, birali predstavnika.. Neće moći jarane tako non stop. Mora doći kraj kad tad.
Ne znam ni ja ni jednog Singapurca, to ne znači da ih nema niti ih nije bilo.

Ne šupljiraj ovdje, zna se dobro zašto i kako se Bošnjaci nisu mogli izjašnjavati kao takvi za vrijeme SFRJ. Popis o o kojem trubiš je bio u vrijeme SFRJ.

Niko ne uskraćuje Hrvatima nikakva prava, s obzirom na brojnost u BiH imaju sva prava čak i više ako ćemo gledati udio stanovništva, niko ne osporava jezik Hrvatima, čak šta više pojedini Hrvati trabunjaju o nekakvom bošnjačkom jeziku i ne priznaju zvanični naziv a što se tiče biranja predstavnika ni to nisi u pravu jer članovi Predsjedništva ne predstavljaju jedan narod iz kojeg dolaze nego cijelu BiH iz reda tog i tog naroda. Milion puta ponovljeno, daj više savladaj ove osnove.

I ti ovdje šaraš sa jezikom, u svom zanosu nekad napišeš ko, neko i slično pa ti niko ne osporava da to nije po hrvatskom jeziku ilo uskraćuje pravo da to nazivaš kako hoćeš.

Haj vlak sad.
Pa ja jarane ne pričam hrvatski već bosanski. Imaš problem s tim? Mogu pričat kako hoću, štA tebe to tangira?
Šta je, niste smjeli ba popisu pred rat reći da ste Bošnjaci, jel? Bila sfrj, bili ste tlačeni? Nemoj mi šuplje, ja sam osobno bio u Mostaru kada ste mahali mjesecom i zvijezdom, kad je došao Alija da se puste tenkovi. Pjevali ste muslimanske pjesme, klicali Aliji i Tuđmanu. Mogli ste vi reći da ste Bošnjaci samo vam tada niTko nije rekao. Ali dobro niste vi meni toliko mrski nego ne volim što prcate Hrvate i zato im želim da se izbore za svoja prava i za što god se bore.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#959 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

Milenkov buraz wrote: 22/10/2021 11:04 Hrvati su to od 7 stoljeća kao iz one reklame, je li tako? A mi smo tu došli 1993. godine. "Brate" dosta si rekao, nemoj više, samo se brukaš.
Možda ste vi tu stoljećima ali niste bili svjesni toga.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#960 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

tetka762 wrote: 22/10/2021 11:10
Milenkov buraz wrote: 22/10/2021 11:04 Hrvati su to od 7 stoljeća kao iz one reklame, je li tako? A mi smo tu došli 1993. godine. "Brate" dosta si rekao, nemoj više, samo se brukaš.
Možda ste vi tu stoljećima ali niste bili svjesni toga.
Pa mi ti to pokazujemo cijelo vrijeme da smo autohtoni narod Bošnjaci (bez obzira na religijsku pripadnost), dok još nije bilo nacinalne svijesti o Hrvatima, Srbima i Muslimanima, da su Bošnjaci postojali.
PM72
Posts: 17648
Joined: 30/04/2012 16:54

#961 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by PM72 »

Franco Baresi wrote: 22/10/2021 10:16
tetka762 wrote: 22/10/2021 08:58
Tebi HVO paravojska? E moj buraz da nije bilo HVO-a nebi bilo ni BiH. To je ta priča. Paravojska, krivousti, praljkovača, uzp i ostale trice. A državu im obranili 1992. Kave ispijali do zadnje minute i čekali da se čudo dogodi. Jebo ti to. Samo Hrvati i hrvatski interesi. Zajebi sve ostalo.
Da nije bilo HVO danas bi imali normalnu drzavu sa normalnom granicom na Drini.
Rat bi dosta kraće trajao sa manje ljudskih žrtava.
Nebi imali problema sa logistikom tj. Sa oružjem i municijom.
:thumbup:

e čuj da ne bi HVO ne bi bilo BiH :lol: Teze ovog domobrana odavno ne uzimam kao ozbiljne...šta kaže- mi vam valjali.Tolike izbjeglice primili i nahranili. :wink: hranili ih humanitarnom pomoći izvana a ne Podravkinim paštetama ,debelo su hajrovali i naplatili svaki brod i konvoj za Bosnu.Uzeli su nam oružja što su htjeli a pomagali su Armiji u Krajini samo da ne padne jer bi na Hrvatsku okrenuli još 30 000 četnika.Kako su samo podli i pokvareni.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#962 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

PM72 wrote: 22/10/2021 11:13
Franco Baresi wrote: 22/10/2021 10:16
Da nije bilo HVO danas bi imali normalnu drzavu sa normalnom granicom na Drini.
Rat bi dosta kraće trajao sa manje ljudskih žrtava.
Nebi imali problema sa logistikom tj. Sa oružjem i municijom.
:thumbup:

e čuj da ne bi HVO ne bi bilo BiH :lol: Teze ovog domobrana odavno ne uzimam kao ozbiljne...šta kaže- mi vam valjali.Tolike izbjeglice primili i nahranili. :wink: hranili ih humanitarnom pomoći izvana a ne Podravkinim paštetama ,debelo su hajrovali i naplatili svaki brod i konvoj za Bosnu.Uzeli su nam oružja što su htjeli a pomagali su Armiji u Krajini samo da ne padne jer bi na Hrvatsku okrenuli još 30 000 četnika.Kako su samo podli i pokvareni.
Dobro care a šta ćemo sa onim oružjem za Srebrenicu? Zašto smo vam tamo slali? Da dođemo do Drine? :D
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#963 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

tetka762 wrote: 22/10/2021 11:09 Ali dobro niste vi meni toliko mrski nego ne volim što prcate Hrvate i zato im želim da se izbore za svoja prava i za što god se bore.
Aha, za što god se bore a ni ne znaš šta tačno traže već bjanko potpisuješ da si za to. OK, ja bih na tvome mjestu barem malo dublje ušao u srž problema.
PM72
Posts: 17648
Joined: 30/04/2012 16:54

#964 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by PM72 »

šta si bolan poslo za Srebrenicu? Kako te nije stid da to pričaš? Istočna Bosna je pala što nismo imali municije i što usrani HVo nije propuštao municiju za Bosnu.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#965 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

tetka762 wrote: 22/10/2021 11:15 Dobro care a šta ćemo sa onim oružjem za Srebrenicu? Zašto smo vam tamo slali? Da dođemo do Drine? :D
Hajmo ovako, imaš li ti i jedan dokaz i izvor, nešto zvanično, da je HR slala navodno oružije za Srebrenicu a da isto nije bilo plaćeno od Sarajeva isto kao i upotreb helikoptera ukrajinskih koji je prevozio a piloti bili uglavnom Ukrajinci. Sve plaćeno parama iz Sarajeva.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#966 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

PM72 wrote: 22/10/2021 11:17 šta si bolan poslo za Srebrenicu? Kako te nije stid da to pričaš? Istočna Bosna je pala što nismo imali municije i što usrani HVo nije propuštao municiju za Bosnu.
Šta će me biti stid, imaš ovdje na forumu dokumente postavljao sam. Sve u detalje, koliko municije i oružja, osobne brojeve vozača, ime, prezime, registracije. Nemoj biti toliki šupak.
Što vi niste bili tako podli i pokvareni pa nama oslobodili dobar dio zemlje kao mi vama? Jest pomagali petom korpusu iz interesa, zato se vaš heroj Atif fino zahvali sa onim ‘dobrodošli, digo smo vas čekali’ mogli ste i vi bit podli pa da se mi vama negdje u Hrvatskoj zahvalimo.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#967 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

PM72 wrote: 22/10/2021 11:17 šta si bolan poslo za Srebrenicu? Kako te nije stid da to pričaš? Istočna Bosna je pala što nismo imali municije i što usrani HVo nije propuštao municiju za Bosnu.
Prolupao! On misli ako je to oružije ušlo preko HR da je to HR slala a helikopteri ukrajinksi sa pilotima i to kada dobro potegnu onda su letjeli jer niko drugi nije se usudio. Koliko su ono Srbi oborili?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#968 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

tetka762 wrote: 22/10/2021 11:21
PM72 wrote: 22/10/2021 11:17 šta si bolan poslo za Srebrenicu? Kako te nije stid da to pričaš? Istočna Bosna je pala što nismo imali municije i što usrani HVo nije propuštao municiju za Bosnu.
Šta će me biti stid, imaš ovdje na forumu dokumente postavljao sam. Sve u detalje, koliko municije i oružja, osobne brojeve vozača, ime, prezime, registracije. Nemoj biti toliki šupak.
Što vi niste bili tako podli i pokvareni pa nama oslobodili dobar dio zemlje kao mi vama? Jest pomagali petom korpusu iz interesa, zato se vaš heroj Atif fino zahvali sa onim ‘dobrodošli, digo smo vas čekali’ mogli ste i vi bit podli pa da se mi vama negdje u Hrvatskoj zahvalimo.
Tako ti Isusa, Križa u koji se kuneš i kojem se moliš i Hrvata ne bilo ti teško daj nam ponovo te dokumente, hajde molim te.
Last edited by Milenkov buraz on 22/10/2021 11:22, edited 1 time in total.
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#969 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

Milenkov buraz wrote: 22/10/2021 11:19
tetka762 wrote: 22/10/2021 11:15 Dobro care a šta ćemo sa onim oružjem za Srebrenicu? Zašto smo vam tamo slali? Da dođemo do Drine? :D
Hajmo ovako, imaš li ti i jedan dokaz i izvor, nešto zvanično, da je HR slala navodno oružije za Srebrenicu a da isto nije bilo plaćeno od Sarajeva isto kao i upotreb helikoptera ukrajinskih koji je prevozio a piloti bili uglavnom Ukrajinci. Sve plaćeno parama iz Sarajeva.
Kakvi ukrajinci čovječe, imaš ns forumu postavljao sam gdje, kada, koliko, imena pilota, zrakoplove, sve. Pročitaj malo prije nego se prosereš.
PM72
Posts: 17648
Joined: 30/04/2012 16:54

#970 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by PM72 »

tetka762 wrote: 22/10/2021 11:21
PM72 wrote: 22/10/2021 11:17 šta si bolan poslo za Srebrenicu? Kako te nije stid da to pričaš? Istočna Bosna je pala što nismo imali municije i što usrani HVo nije propuštao municiju za Bosnu.
Šta će me biti stid, imaš ovdje na forumu dokumente postavljao sam. Sve u detalje, koliko municije i oružja, osobne brojeve vozača, ime, prezime, registracije. Nemoj biti toliki šupak.
Što vi niste bili tako podli i pokvareni pa nama oslobodili dobar dio zemlje kao mi vama? Jest pomagali petom korpusu iz interesa, zato se vaš heroj Atif fino zahvali sa onim ‘dobrodošli, digo smo vas čekali’ mogli ste i vi bit podli pa da se mi vama negdje u Hrvatskoj zahvalimo.
Šupak ti je ćaća koji te pravio i otac nacije Franjo...samo da znaš.Ti i tvoji brojevi i dokumenti.Phu
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#971 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

Milenkov buraz wrote: 22/10/2021 11:22
PM72 wrote: 22/10/2021 11:17 šta si bolan poslo za Srebrenicu? Kako te nije stid da to pričaš? Istočna Bosna je pala što nismo imali municije i što usrani HVo nije propuštao municiju za Bosnu.
Prolupao! On misli ako je to oružije ušlo preko HR da je to HR slala a helikopteri ukrajinksi sa pilotima i to kada dobro potegnu onda su letjeli jer niko drugi nije se usudio. Koliko su ono Srbi oborili?
Ti stvarno veze nemaš. Kakvi helikopteri kakvi ukrajinci. Ti stvarno pojma nemaš. Naš su avion oborili, Hrvatski. Kad smo slali pomoć petom korpusu. Pa ti stvarno pojma nemaš :-)
tetka762
Posts: 755
Joined: 08/11/2020 09:20

#972 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by tetka762 »

PM72 wrote: 22/10/2021 11:24
tetka762 wrote: 22/10/2021 11:21

Šta će me biti stid, imaš ovdje na forumu dokumente postavljao sam. Sve u detalje, koliko municije i oružja, osobne brojeve vozača, ime, prezime, registracije. Nemoj biti toliki šupak.
Što vi niste bili tako podli i pokvareni pa nama oslobodili dobar dio zemlje kao mi vama? Jest pomagali petom korpusu iz interesa, zato se vaš heroj Atif fino zahvali sa onim ‘dobrodošli, digo smo vas čekali’ mogli ste i vi bit podli pa da se mi vama negdje u Hrvatskoj zahvalimo.
Šupak ti je ćaća koji te pravio i otac nacije Franjo...samo da znaš.Ti i tvoji brojevi i dokumenti.Phu
To je ta zahvalnost. Daš mu, pomogneš. Dođeš na Igman zbog njega jebote a on tebe pljune.
PM72
Posts: 17648
Joined: 30/04/2012 16:54

#973 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by PM72 »

Kad god se sjetim Starog mosta,heliodroma,Ahmića,srušenih džamija ...spomenem ustašama i ustaškoj politici sve po spisku.i odmakni od mene i od prepucavanja
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#974 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

tetka762 wrote: 22/10/2021 11:24
Milenkov buraz wrote: 22/10/2021 11:22

Prolupao! On misli ako je to oružije ušlo preko HR da je to HR slala a helikopteri ukrajinksi sa pilotima i to kada dobro potegnu onda su letjeli jer niko drugi nije se usudio. Koliko su ono Srbi oborili?
Ti stvarno veze nemaš. Kakvi helikopteri kakvi ukrajinci. Ti stvarno pojma nemaš. Naš su avion oborili, Hrvatski. Kad smo slali pomoć petom korpusu. Pa ti stvarno pojma nemaš :-)
OK, evo dobro ne znam, daj mi molim te te dokumente, link, nešto, evo molim te a ti jedno te isto. OK, nisam informisan, daj me informiši
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#975 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

@tetka762

Ima li tih podataka, čekam?
Locked