Politika Hrvata u BiH

Locked
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2676 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

DonieBrasco wrote: 09/12/2021 15:39
Dope_Man wrote: 09/12/2021 15:37

Pa ista stvar koju su radili Tudjman i Milosevic u svoje vrijeme. 25 godina kasnije, druga imena a cilj isti.
Da samo sto sad treba Bg, Zg, Covic, Dodi, uz međunarodnu zajednicu da odneseu tu odluku, a bosnjake kao najmnogobrojni narod i ne pitati nista.

Znaci oni donesu odluku da bosnajci moraju napustiti BiH jer ovi tako hoce, nema tu sta ili napusti ili ce biti silom protjeran.
Bojim se da nece tako biti.....
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#2677 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

Nakon što je danas Dom naroda FBiH prihvatio izmjene, na snagu će stupiti zakon o vodnim naknadama po kojemu će Hrvatska elektroprivreda (HEP) ubuduće dvjema općinama Tomislavgradu i Livnu plaćati 4,3 miliona eura za korištenje vode iz akumulacije Buško jezero umjesto dosadašnjih oko 1,8 miliona.
Evo, da vam nije Bošnjaka još bi vas matica krala, umjesto 1.8 sada 4.3 miliona, malo li je za Livno i Tomislavgrad i opet ne valjamo. :oops:
User avatar
Sanjarko
Posts: 23274
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2678 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Sanjarko »

Milenkov buraz wrote: 10/12/2021 07:49
Nakon što je danas Dom naroda FBiH prihvatio izmjene, na snagu će stupiti zakon o vodnim naknadama po kojemu će Hrvatska elektroprivreda (HEP) ubuduće dvjema općinama Tomislavgradu i Livnu plaćati 4,3 miliona eura za korištenje vode iz akumulacije Buško jezero umjesto dosadašnjih oko 1,8 miliona.
Evo, da vam nije Bošnjaka još bi vas matica krala, umjesto 1.8 sada 4.3 miliona, malo li je za Livno i Tomislavgrad i opet ne valjamo. :oops:
Bilo nekad negdje da trebaju oko 10 placati.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#2679 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Milenkov buraz »

Sanjarko wrote: 10/12/2021 08:07
Milenkov buraz wrote: 10/12/2021 07:49

Evo, da vam nije Bošnjaka još bi vas matica krala, umjesto 1.8 sada 4.3 miliona, malo li je za Livno i Tomislavgrad i opet ne valjamo. :oops:
Bilo nekad negdje da trebaju oko 10 placati.
Znam ali evo bolje 4.3 nego 1.8 i HDZ nije dao, sami sebi izbijali pare, sve id eu općinski budžet, možeš misliti koliki je to fanatizam i mazohizam :shock:
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#2680 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Novak20 »

Ne znam što ovi misle ali bi im, čini mi se, bolje bilo da na(do)pune zalihe u Caritasu i Kruhu sv. Ante.

https://hms.ba/justitia-et-pax-pozivamo ... ih-naroda/
Komisija Justitia et pax Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine uputila je u petak poziv političarima da prestanu u javnom prostoru koristiti rječnik ispunjen uvredama i teškim riječima jer time doprinose pogoršanju ionako teškog stanja, a bježe od rješavanja stvarnih problema.
Članovi komisije političare su pozvali da se umjesto svađa koncentriraju na rješavanje konkretnih problema, posebice onih izazvanih pandemijom, a od međunarodne zajednice traže da se njeni predstavnici u BiH angažiraju na ponovnoj uspostavi društvene sloge i pravednog trajnog mira, što podrazumijeva i nužne političke promjene na području cijele BiH.

Komisija zaključuje kako se pritom treba voditi pravednošću i poštivanjem pravednih načela oko političkog uređenja zemlje kako bi se osigurala ravnopravnost i pojedinaca i zajednicâ i konačno otklonila svaka pravna i stvarna mogućnost preglasavanja, manipulacije i dominacija u izbornom procesu. Ističu da je stoga nužno osigurati poštivanje ljudskih i građanskih prava i sloboda te dostojanstva svakog čovjeka, što podrazumijeva mogućnost da svaki narod ima pravo sam birati svoje političke predstavnike.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50436
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#2681 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Bloo »

Humanity will not fulfill its true potential until the last stone from the last church falls on the last preacher. :mrgreen:
saimidin
Posts: 2796
Joined: 20/05/2011 17:53

#2682 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by saimidin »

Novak20 wrote: 11/12/2021 11:23 Ne znam što ovi misle ali bi im, čini mi se, bolje bilo da na(do)pune zalihe u Caritasu i Kruhu sv. Ante.

https://hms.ba/justitia-et-pax-pozivamo ... ih-naroda/
Komisija Justitia et pax Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine uputila je u petak poziv političarima da prestanu u javnom prostoru koristiti rječnik ispunjen uvredama i teškim riječima jer time doprinose pogoršanju ionako teškog stanja, a bježe od rješavanja stvarnih problema.
Članovi komisije političare su pozvali da se umjesto svađa koncentriraju na rješavanje konkretnih problema, posebice onih izazvanih pandemijom, a od međunarodne zajednice traže da se njeni predstavnici u BiH angažiraju na ponovnoj uspostavi društvene sloge i pravednog trajnog mira, što podrazumijeva i nužne političke promjene na području cijele BiH.

Komisija zaključuje kako se pritom treba voditi pravednošću i poštivanjem pravednih načela oko političkog uređenja zemlje kako bi se osigurala ravnopravnost i pojedinaca i zajednicâ i konačno otklonila svaka pravna i stvarna mogućnost preglasavanja, manipulacije i dominacija u izbornom procesu. Ističu da je stoga nužno osigurati poštivanje ljudskih i građanskih prava i sloboda te dostojanstva svakog čovjeka, što podrazumijeva mogućnost da svaki narod ima pravo sam birati svoje političke predstavnike.
U sustini da, treba onemoguciti da se malobrojniji ugnjetavaju, a da istovremeno vecina vlada, kako u opcinama, pa do nivoa drzave :bih:

Suplja je to prica, kako ce bosnjaci vladati nad drugima I nesto nametati, koja se svakodnevno u stvarnosti pobija, jer ne postoji jedna stranka/koalicija u bosnjaka, vec nemilosrdna borba za kontrolu budzeta bar tri vece koalicije, a ponekad i vise

Definisati "nacionalne interese" u 5-6 tacaka, koja ce se braniti pred ustavim sudom, bez prava veta u parlamentima, naravno da u ustavnom moze sjediti vise stranaca od domacih kako bi se izbjegla pristrasnost bosnjaka, te naravno blokada I srba I hrvata

Oni su imali prijedlog regija, ali sve to moze funkcionisati I u sadasnjim okvirima, ako se odustane o nezavisnosti tvorevine I treceg, te se okrene radu, jer promijena granica nema bez sranja na kvadrat, a I tada samo unutar :bih:
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#2683 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Novak20 »

saimidin wrote: 11/12/2021 12:26
Novak20 wrote: 11/12/2021 11:23 Ne znam što ovi misle ali bi im, čini mi se, bolje bilo da na(do)pune zalihe u Caritasu i Kruhu sv. Ante.

https://hms.ba/justitia-et-pax-pozivamo ... ih-naroda/


U sustini da, treba onemoguciti da se malobrojniji ugnjetavaju, a da istovremeno vecina vlada, kako u opcinama, pa do nivoa drzave :bih:

Suplja je to prica, kako ce bosnjaci vladati nad drugima I nesto nametati, koja se svakodnevno u stvarnosti pobija, jer ne postoji jedna stranka/koalicija u bosnjaka, vec nemilosrdna borba za kontrolu budzeta bar tri vece koalicije, a ponekad i vise

Definisati "nacionalne interese" u 5-6 tacaka, koja ce se braniti pred ustavim sudom, bez prava veta u parlamentima, naravno da u ustavnom moze sjediti vise stranaca od domacih kako bi se izbjegla pristrasnost bosnjaka, te naravno blokada I srba I hrvata

Oni su imali prijedlog regija, ali sve to moze funkcionisati I u sadasnjim okvirima, ako se odustane o nezavisnosti tvorevine I treceg, te se okrene radu, jer promijena granica nema bez sranja na kvadrat, a I tada samo unutar :bih:
Što se tiče mene, katolička crkva ne bi smjela zucnuti o tome što i kako rade političke opcije u BiH ali i oni su dio ovog "lijepog" društva i problema.

Neka se fino posvete Bogu i neka rade sve da bi katolici bili bolji ljudi koji će ostati u svojoj domovini bez obzira što im država ode u k.rac.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2684 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2685 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by mO k3 »

skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 10:59 Image
ju sto me iznenadi, pa u njemackoj i dan dnas zive koji smaatraju hitlera nevinim ....
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2686 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

mO k3 wrote: 12/12/2021 11:01
skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 10:59 Image
ju sto me iznenadi, pa u njemackoj i dan dnas zive koji smaatraju hitlera nevinim ....
Pise li negdje u njemackoj to ..ovak javno?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2687 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by mO k3 »

Pa njemacka je pravna drzava, ne neka sranje drzava koja ima u sebi "evropske vrijednosti" tipa hrvatska,srbija, poljska,madzarska .....
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2688 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

mO k3 wrote: 12/12/2021 11:06 Pa njemacka je pravna drzava, ne neka sranje drzava koja ima u sebi "evropske vrijednosti" tipa hrvatska,srbija, poljska,madzarska .....
Oni se smatraju nositeljima eu vrijednosti :mrgreen:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#2689 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 11:04
mO k3 wrote: 12/12/2021 11:01

ju sto me iznenadi, pa u njemackoj i dan dnas zive koji smaatraju hitlera nevinim ....
Pise li negdje u njemackoj to ..ovak javno?
Ima. Pišu huligane, desničari i sl. , pa im brišu. U Zagrebu je izbrisano.

Ima li igdje na svijetu da i jedna država službenim putem veliča osuđene ratne zločince?


https://fmbi.gov.ba/general-rasim-delic ... rcegovine/

Evo, ima u BiH, u Federalnom ministarstvu branitelja/boraca, vidi veliča se osuđeni ratni zločinac.
''Probosanske'' snage su prekucale igru. Objavljuju na službenim portalima.

Pošto ne gledam FTV ili BHT, samo me zanima je li bila i jedna posebna emisija, da li dnevnik počinje sa ovim skandalom. Ministarstvo službenim putem veliča ratne zločince? Osuđene haške ratne zločince?

Pretpostavljam da jedna takva moralna vertikala, kao što je FTV, svaki dan počinje vijesti sa ovom temom? Ili nije?
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2690 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:09
skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 11:04

Pise li negdje u njemackoj to ..ovak javno?
Ima. Pišu huligane, desničari i sl. , pa im brišu. U Zagrebu je izbrisano.

Ima li igdje na svijetu da i jedna država službenim putem veliča osuđene ratne zločince?


https://fmbi.gov.ba/general-rasim-delic ... rcegovine/

Evo, ima u BiH, u Federalnom ministarstvu branitelja/boraca, vidi veliča se osuđeni ratni zločinac.
''Probosanske'' snage su prekucale igru. Objavljuju na službenim portalima.

Pošto ne gledam FTV ili BHT, samo me zanima je li bila i jedna posebna emisija, da li dnevnik počinje sa ovim skandalom. Ministarstvo službenim putem veliča ratne zločince? Osuđene haške ratne zločince?

Pretpostavljam da jedna takva moralna vertikala, kao što je FTV, svaki dan počinje vijesti sa ovom temom? Ili nije?
Tema je praljak .... ne skreci sa teme
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2691 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

@ako te pitaju kao.sto sam ti odg na postu sto su izbrisali. Meni je svaki zlocinac isti..
Ne opravdavam apsolutno nista takvo.

Ovamo je Delic... Koliko ih je sto ih Hrvati velicaju? Praljak je jedan od mnogih
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#2692 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

mO k3 wrote: 12/12/2021 11:12
ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:09

Ima. Pišu huligane, desničari i sl. , pa im brišu. U Zagrebu je izbrisano.

Ima li igdje na svijetu da i jedna država službenim putem veliča osuđene ratne zločince?


https://fmbi.gov.ba/general-rasim-delic ... rcegovine/

Evo, ima u BiH, u Federalnom ministarstvu branitelja/boraca, vidi veliča se osuđeni ratni zločinac.
''Probosanske'' snage su prekucale igru. Objavljuju na službenim portalima.

Pošto ne gledam FTV ili BHT, samo me zanima je li bila i jedna posebna emisija, da li dnevnik počinje sa ovim skandalom. Ministarstvo službenim putem veliča ratne zločince? Osuđene haške ratne zločince?

Pretpostavljam da jedna takva moralna vertikala, kao što je FTV, svaki dan počinje vijesti sa ovom temom? Ili nije?
Tema je praljak .... ne skreci sa teme
Tema je veličanje ratnih zločinaca- Osuđenih ratnih zločinaca.
Dakle, grafit će uskoro biti izbrisan, kao što je Zagreb već uradio.

Dakle, počistiti ispred svog praga, jer ORGANI FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE SLUŽBENO VELIČAJU OSUĐENE RATNE ZLOČINCE
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2693 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:19
mO k3 wrote: 12/12/2021 11:12

Tema je praljak .... ne skreci sa teme
Tema je veličanje ratnih zločinaca- Osuđenih ratnih zločinaca.
Dakle, grafit će uskoro biti izbrisan, kao što je Zagreb već uradio.

Dakle, počistiti ispred svog praga, jer ORGANI FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE SLUŽBENO VELIČAJU OSUĐENE RATNE ZLOČINCE
Ratne zlocince? Koliko ih to.ima?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#2694 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 11:17 @ako te pitaju kao.sto sam ti odg na postu sto su izbrisali. Meni je svaki zlocinac isti..
Ne opravdavam apsolutno nista takvo.

Ovamo je Delic... Koliko ih je sto ih Hrvati velicaju? Praljak je jedan od mnogih
Al interesantno, objavio si mural u drugoj državi, ali ne i SKANDAL da MINISTARTSVO TVOJE, MOJE Federacije BiH VELIČA OSUĐENE RATNE ZLOČNCE.

Baš je interesantno da si vidio mrava u drugoj država, a nisi slona ispred tvojih vrata.

da zaključimo: FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE VELIČA OSUĐENE RATNE ZLOČINCE.

Obzirom da su Hrvati u Federaciji, pokrećem ili dajem prijedlog da se ZATVORSKO KAZNOM sankcionišu svi u Vladi u FBiH jer SLUŽBENO veličaju OSUĐENE RATNE ZLOČINCE.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2695 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:21
skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 11:17 @ako te pitaju kao.sto sam ti odg na postu sto su izbrisali. Meni je svaki zlocinac isti..
Ne opravdavam apsolutno nista takvo.

Ovamo je Delic... Koliko ih je sto ih Hrvati velicaju? Praljak je jedan od mnogih
Al interesantno, objavio si mural u drugoj državi, ali ne i SKANDAL da MINISTARTSVO TVOJE, MOJE Federacije BiH VELIČA OSUĐENE RATNE ZLOČNCE.

Baš je interesantno da si vidio mrava u drugoj država, a nisi slona ispred tvojih vrata.

da zaključimo: FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE VELIČA OSUĐENE RATNE ZLOČINCE.

Obzirom da su Hrvati u Federaciji, pokrećem ili dajem prijedlog da se ZATVORSKO KAZNOM sankcionišu svi u Vladi u FBiH jer SLUŽBENO veličaju OSUĐENE RATNE ZLOČINCE.
Za to sto si postavio nisam znao, i ne kontam.kako moze to. Realno, meni je svaki zlocinac isti.

Drugo, gdje se to jos velicaju zlocinci ?
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#2696 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »

skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 11:20
ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:19

Tema je veličanje ratnih zločinaca- Osuđenih ratnih zločinaca.
Dakle, grafit će uskoro biti izbrisan, kao što je Zagreb već uradio.

Dakle, počistiti ispred svog praga, jer ORGANI FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE SLUŽBENO VELIČAJU OSUĐENE RATNE ZLOČINCE
Ratne zlocince? Koliko ih to.ima?
da u pravu si. RATNOG ZLOČINCA.
ispravljam se.
Je li to nešto opradava?

ALOOOOO MINISTAR ti VELIČA RATNOG ZLOČINCA?

Jesi li izašao na ulicu? Sa zastavom?Pred Ministarstvo?
Treba izaći na ulicu, jer ne smijemo svi zajedno dopustiti da se službeno veliča RATNI ZLOČINAC???

Kući veličaj koga hoćeš, na njivu, ali U MINISTARSTVU MOJE FEDERACIJE???

Alo ??? RATNI ZLOČINAC OSUĐEN U HAGU JE HEROJ U FEDERACIJi ???
User avatar
Dope_Man
Posts: 7778
Joined: 03/06/2016 16:31

#2697 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by Dope_Man »

ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:21
skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 11:17 @ako te pitaju kao.sto sam ti odg na postu sto su izbrisali. Meni je svaki zlocinac isti..
Ne opravdavam apsolutno nista takvo.

Ovamo je Delic... Koliko ih je sto ih Hrvati velicaju? Praljak je jedan od mnogih
Al interesantno, objavio si mural u drugoj državi, ali ne i SKANDAL da MINISTARTSVO TVOJE, MOJE Federacije BiH VELIČA OSUĐENE RATNE ZLOČNCE.

Baš je interesantno da si vidio mrava u drugoj država, a nisi slona ispred tvojih vrata.

da zaključimo: FEDERACIJA BOSNE I HERCEGOVINE VELIČA OSUĐENE RATNE ZLOČINCE.

Obzirom da su Hrvati u Federaciji, pokrećem ili dajem prijedlog da se ZATVORSKO KAZNOM sankcionišu svi u Vladi u FBiH jer SLUŽBENO veličaju OSUĐENE RATNE ZLOČINCE.
Ja kao bosanac se sa tim slazem. Nisam ni znao (jer upravu si, nisu ni spomenuli ili sam propustio) da se velica. Ali se ne slazem da treba. Covjeku je presudio isti sud koji je presudio i Mladicu, i Praljku i mnogima drugima i kao takvog Rasim Delic je ratni zlocinac koji ne bi trebao imati nikakvu politicku ulogu, niti politicku podrsku institucija ove drzave, i sramno je da je ima.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2698 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:24
skafiskafsnjak wrote: 12/12/2021 11:20

Ratne zlocince? Koliko ih to.ima?
da u pravu si. RATNOG ZLOČINCA.
ispravljam se.
Je li to nešto opradava?

ALOOOOO MINISTAR ti VELIČA RATNOG ZLOČINCA?

Jesi li izašao na ulicu? Sa zastavom?Pred Ministarstvo?
Treba izaći na ulicu, jer ne smijemo svi zajedno dopustiti da se službeno veliča RATNI ZLOČINAC???

Kući veličaj koga hoćeš, na njivu, ali U MINISTARSTVU MOJE FEDERACIJE???

Alo ??? RATNI ZLOČINAC OSUĐEN U HAGU JE HEROJ U FEDERACIJi ???
Kao sto vec rekoh, nisam za ovo znao. Prvi put vidim. I naravno, ne opravdavam ni u kom slucaju. Zlocinac je svaki isti. Meni hheroj nije....

Pa jbt Covic je Kordica ugostio ili kako vec... Jjel.ga ko kaznio? :mrgreen:
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#2699 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by ako te pitaju »


Za to sto si postavio nisam znao, i ne kontam.kako moze to. Realno, meni je svaki zlocinac isti.

Drugo, gdje se to jos velicaju zlocinci ?
Nisi znao? Pa kako FTV ili BHT ne objave?
Niti jedan mural, grafit, ni 1 000 takvih murala, ratnom zločincu, nisu skandalozni kao kada DRŽAVA službeno veliča ratnog zločinca.


Ja mogu voljeti Praljka, mogu ga smatrai herojem, ali u obavljanju službene dužnosti MORAM poštivati presude.
Svaki mural, naziv ulice sa ratnim zločincem, osuđenim, treba biti prebrisan, i kraj priče.

Moje mišljenje je da FEDERACIJA BiH veliča SLUŽBENIM PUTEM osuđenog ratnog zločinca.

Dakle, naš entitet, FEDERACIJA BiH, službeno slavi i veliča ratnog zločinca. Niti jedan mural nacrtan od strane anonimnih osoba se ne može porediti sa ovim činjenicom , DA SLUŽBENO VELIČAMO RATNOG ZLOČINCA!
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31538
Joined: 16/04/2011 18:46

#2700 Re: Politika Hrvata u BiH

Post by skafiskafsnjak »

ako te pitaju wrote: 12/12/2021 11:29

Za to sto si postavio nisam znao, i ne kontam.kako moze to. Realno, meni je svaki zlocinac isti.

Drugo, gdje se to jos velicaju zlocinci ?
Nisi znao? Pa kako FTV ili BHT ne objave?
Niti jedan mural, grafit, ni 1 000 takvih murala, ratnom zločincu, nisu skandalozni kao kada DRŽAVA službeno veliča ratnog zločinca.


Ja mogu voljeti Praljka, mogu ga smatrai herojem,
ali u obavljanju službene dužnosti MORAM poštivati presude.
Svaki mural, naziv ulice sa ratnim zločincem, osuđenim, treba biti prebrisan, i kraj priče.

Moje mišljenje je da FEDERACIJA BiH veliča SLUŽBENIM PUTEM osuđenog ratnog zločinca.

Dakle, naš entitet, FEDERACIJA BiH, službeno slavi i veliča ratnog zločinca. Niti jedan mural nacrtan od strane anonimnih osoba se ne može porediti sa ovim činjenicom , DA SLUŽBENO VELIČAMO RATNOG ZLOČINCA!
Fuj.

Ja Delica ne mogu voljeti nikako.
Locked