Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#26 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by carobnjak_N »

Koje mu je ovo otvoreno pismo po redu...
Valjda sad u Sdp-u skontali da ce ovi njihovi recidivi + Mirso, mogli ipak da pokupe neki kajmak sa ofucanom pricom o spasavanju Bih i kao eto imaju i oni Denisa da spasava .
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2802
Joined: 14/01/2019 04:56

#27 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Porodice Foht »

Rumenko je vrijedan, mora se priznati, ali je zanesenjak toliki da svojim istupima fakat pomislis da je grlo iz SDA stada. Nije besmisleno, ali u ovakvoj BiH u startu je osudjeno na propast. Iznenadilo me da je gradonacelnica, kao prava streberka, ''prva digla ruku''.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#28 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by LBVIEW »

Novak20 wrote: 06/05/2021 08:44 Hajde što se ovaj rumeni salonac i lažni SDP-ovac sklon suradnji sa bradonjama iz A-SDA propinje da zaštiti državu koju već štiti Ustav BiH i MZ ali iznenadila me gospođa Benjamina. Ona je ipak gradonačelnica glavnog grada koji je svakim danom sve manje multi-kulti i građanski pa ne vidim svrhu da baš ona poziva na formiranje političkog pokreta. Čak ni kao potpredsjednica SDP.

Zadnji puta su politički pokreti formirani u BiH '90-ih dobili smo rat u roku od tri godine jer su pokreti bili etnoreligijski. Takav bi bio i ovaj politički pokret koliko god se pokušavao maskirati u građanski i domoljubni.

Ova politička inicijativa nije ništa drugo nego jedan u nizu koraka ka razgradnji BiH i opravdanje da S/H urade isto što i Bošnjaci. Formiraju svoje političke pokrete u kojima se izjednačava krivica pozicije i "opozicije" za mogući nekontroliran ili nepoželjan razvoj situacije.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/benjami ... /210505183
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić podržala je inicijativu potpredsjednika SDP-a Denisa Bećirovića o formiranju političkog Pokreta za zaštitu nezavisne, suverene, nedjeljive i demokratske države Bosne i Hercegovine.

Gradonačelnica Sarajeva naglasila je kako javno podržava stavove potpredsjednika SDP-a kada je riječ o formiranju ovakvog pokreta u BiH.
"Kao potpredsjednica SDP-a BiH javno podržavam ocjene, stavove i javni poziv/prijedlog potpredsjednika SDP-a BiH prof. dr. Denisa Bećirovića. Država Bosna i Hercegovina je važnija od bilo kojeg pojedinca i stranke", rekla je Karić.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/becirov ... /210505106
Vrijeme je da se pokaže da o opastanku i razvoju države Bosne i Hercegovine, kao države ravnopravnih građana i naroda, postoji usaglašen i odlučan stav i pozicije i opozicije.

Vrijeme je da se, jedinstvenije i odlučnije nego ikada do sada, poruči rušiteljima države Bosne i Hercegovine da ne može biti ni rasprave o nezavisnosti, suverenitetu i teritorijalnom integritetu države Bosne i Hercegovine.


Vrijeme je da se počne oblikovati i provoditi ozbiljna državotvorna politika.

Uradimo to danas da sutra ne bi bilo kasno!"

Bećirović je podsjetio na javni poziv koji je uputio liderima političkih stranka u BiH 19. februara 2020. godine, kao i tekst od 1. marta 2020. godine.

PATRIOTSKI BLOK
Bećirović predlaže formiranje pokreta za odbranu BiH: Lideri, ujedinite stavove!
Podsjetio je i da je 1. marta ove godine poručio da u turbulentnim vremenima neskrivenog, drskog i opasnog ugrožavanja mirovnog procesa i državnosti BiH suštinski mogu postojati samo dva politička bloka:

- Blok za odbranu nezavisne i nedjeljive države BiH i
- Blok antidržavnih, antiustavnih i separatističkih elemenata.
Kad se HDZ-ovac brine za multikuluralnost. :pisnuo:
Last edited by LBVIEW on 06/05/2021 10:11, edited 1 time in total.
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#29 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

Porodice Foht wrote: 06/05/2021 09:25 Rumenko je vrijedan, mora se priznati, ali je zanesenjak toliki da svojim istupima fakat pomislis da je grlo iz SDA stada. Nije besmisleno, ali u ovakvoj BiH u startu je osudjeno na propast. Iznenadilo me da je gradonacelnica, kao prava streberka, ''prva digla ruku''.
Naivan si ako misliš da su to dvoje samo naivni i da nisu SDA spavači.

Vi ljudi nemate pojma sa kakvom mašinerijom i infrastrukturom SDA raspolaže.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#30 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Kikibombona »

_Reds_ wrote: 06/05/2021 09:17Treba te za viskog predstavnika.

Inteligencija kod tebe je čudo, čuj molim te onda će se udružiti hrvatske i srpske stranke, kao već nisu udružene protiv ove države.
Srpska opozicija je na smrt posvadjana sa srpskom komponentom u vlasti. Nikad nismo imali takvu situaciju. Po prvi put u istoriji BiH SRPSKA opozicija predlaže da se uoci izbora 2022. napravi platforma koja ce biti bazirana na ekonomskim pitanjima koja su od koristi za sve gradjane BiH. Srpska opozicija kaze da od otcjepljenje nema nista, da oni nisu u toj priči.

Umjesto da prihvatimo tu ponudu i radimo za interes svih, na temeljima neupitnog teritorijalnog integriteta i suvereniteta BiH, Dinis Rumeni zeli homogenizaciju po ratnoj matrici. Svi muslimani u jedan tabor, svi katolici u drugi i svi pravoslavci u treci.

Uvjeren sam 100% da je ovakav način razmisljanja poguban za BiH.
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#31 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Novak20 »

LBVIEW wrote: 06/05/2021 09:32
Kad se HDZ-ovac brine za maultikuluralnost. :pisnuo:
Koliko si ti duhovit, toliki sam i ja HDZ-ovac.

Ovim komentarom me nisi razuvjerio da sam napisao nešto krivo.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#32 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Kikibombona »

Point. wrote: 06/05/2021 09:08Daj bolan Kiki i ta priča kako dijaspora nema pojma smara.

Šta god da se pojavi na BH političkom nebu odmah u startu se okarakterizuje kao SDA podvala. Od platforme pa do dijela SDP itd. Najinteresantnije je da se NiP koji je bukvalno SDA B doživljava kao neki pokretač promjena. Možda i jesu, ne znamo dok ne dođu na vlast, ali njima se eto daje povjerenje (iako su dakle prebjezi iz SDA) dok se ostalima u startu udara pečat SDA igrača. Kako to?

Pogledaj šta se dešava u zadnje vrijeme. Dodik sve više i češće zagovara mirno razdruživanje, HDZ isto tako (ako im njihove ucjene ne prođu), neki non paperi se puštaju u javnost kao probni baloni, Rusi sve otvorenije se pišaju po suverenitetu BiH, EU nevidljiva. Ko zna šta se iza brda valja. Samo se bojim da nas ponovo ne ufate nespremne i naivne, ko '92.
Sve to se desava 25 godina. Dodik i Covic sve vrijeme rade isto i radit ce dok su na politickoj sceni. Partner u tim rabotama im je SDA. Time prikrivaju kriminal i propast ekonomije.

...

BiH se moze raspasti samo ako Amerika, Njemacka, Francuska i Velika Britanija stave amin. To zavisi jedino od njih a nikako nasih čobana.

...

Ti iz dijaspore ne znas kako je ovdje zivjeti. Imas bogovsku platu i normalno okruzenje. To je isto da covjek sa plaze pametuje nekome ko u rovu. Ja zivim svaki dan bosansku tragediju, gledam ljude kako pate, kako se boje da ce ostati bez posla, kako ostaju bez posla. Svaki dan gledam propadanje drzave i sve goru apatiju ljudi. Ti iz vana to NIKAD ne mozes osjetiti.
User avatar
_Reds_
Posts: 9325
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#33 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by _Reds_ »

Kikibombona wrote: 06/05/2021 09:40
_Reds_ wrote: 06/05/2021 09:17Treba te za viskog predstavnika.

Inteligencija kod tebe je čudo, čuj molim te onda će se udružiti hrvatske i srpske stranke, kao već nisu udružene protiv ove države.
Srpska opozicija je na smrt posvadjana sa srpskom komponentom u vlasti. Nikad nismo imali takvu situaciju. Po prvi put u istoriji BiH SRPSKA opozicija predlaže da se uoci izbora 2022. napravi platforma koja ce biti bazirana na ekonomskim pitanjima koja su od koristi za sve gradjane BiH. Srpska opozicija kaze da od otcjepljenje nema nista, da oni nisu u toj priči.

Umjesto da prihvatimo tu ponudu i radimo za interes svih, na temeljima neupitnog teritorijalnog integriteta i suvereniteta BiH, Dinis Rumeni zeli homogenizaciju po ratnoj matrici. Svi muslimani u jedan tabor, svi katolici u drugi i svi pravoslavci u treci.

Uvjeren sam 100% da je ovakav način razmisljanja poguban za BiH.
Hahah, koji naivac, pa lik vjeruje SDS-u koji je osnova ratni zločinac, i tvorac najveć zla na ovom području.

Izvini, Peđa Kojoviću, nisam te prepoznao prije.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#34 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by carobnjak_N »

Kikibombona wrote: 06/05/2021 09:40
_Reds_ wrote: 06/05/2021 09:17Treba te za viskog predstavnika.

Inteligencija kod tebe je čudo, čuj molim te onda će se udružiti hrvatske i srpske stranke, kao već nisu udružene protiv ove države.
Srpska opozicija je na smrt posvadjana sa srpskom komponentom u vlasti. Nikad nismo imali takvu situaciju. Po prvi put u istoriji BiH SRPSKA opozicija predlaže da se uoci izbora 2022. napravi platforma koja ce biti bazirana na ekonomskim pitanjima koja su od koristi za sve gradjane BiH. Srpska opozicija kaze da od otcjepljenje nema nista, da oni nisu u toj priči.

Umjesto da prihvatimo tu ponudu i radimo za interes svih, na temeljima neupitnog teritorijalnog integriteta i suvereniteta BiH, Dinis Rumeni zeli homogenizaciju po ratnoj matrici. Svi muslimani u jedan tabor, svi katolici u drugi i svi pravoslavci u treci.

Uvjeren sam 100% da je ovakav način razmisljanja poguban za BiH.
Upravo tako. Voda na Dodikov mlin koji melje na prazno.
User avatar
GAU8
Posts: 9128
Joined: 05/01/2011 09:18

#35 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by GAU8 »

Kikibombona wrote: 06/05/2021 09:45
Point. wrote: 06/05/2021 09:08Daj bolan Kiki i ta priča kako dijaspora nema pojma smara.

Šta god da se pojavi na BH političkom nebu odmah u startu se okarakterizuje kao SDA podvala. Od platforme pa do dijela SDP itd. Najinteresantnije je da se NiP koji je bukvalno SDA B doživljava kao neki pokretač promjena. Možda i jesu, ne znamo dok ne dođu na vlast, ali njima se eto daje povjerenje (iako su dakle prebjezi iz SDA) dok se ostalima u startu udara pečat SDA igrača. Kako to?

Pogledaj šta se dešava u zadnje vrijeme. Dodik sve više i češće zagovara mirno razdruživanje, HDZ isto tako (ako im njihove ucjene ne prođu), neki non paperi se puštaju u javnost kao probni baloni, Rusi sve otvorenije se pišaju po suverenitetu BiH, EU nevidljiva. Ko zna šta se iza brda valja. Samo se bojim da nas ponovo ne ufate nespremne i naivne, ko '92.
Sve to se desava 25 godina. Dodik i Covic sve vrijeme rade isto i radit ce dok su na politickoj sceni. Partner u tim rabotama im je SDA. Time prikrivaju kriminal i propast ekonomije.

...

BiH se moze raspasti samo ako Amerika, Njemacka, Francuska i Velika Britanija stave amin. To zavisi jedino od njih a nikako nasih čobana.

...

Ti iz dijaspore ne znas kako je ovdje zivjeti. Imas bogovsku platu i normalno okruzenje. To je isto da covjek sa plaze pametuje nekome ko u rovu. Ja zivim svaki dan bosansku tragediju, gledam ljude kako pate, kako se boje da ce ostati bez posla, kako ostaju bez posla. Svaki dan gledam propadanje drzave i sve goru apatiju ljudi. Ti iz vana to NIKAD ne mozes osjetiti.
Zavisi sve od toga, kada je taj "izvana" napustio BiH. Nako ko je svjeze otisao, prije 2-3 godine, itekako zna i sjeca se zasto je otisao.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#36 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Kikibombona »

_Reds_ wrote: 06/05/2021 09:47Hahah, koji naivac, pa lik vjeruje SDS-u koji je osnova ratni zločinac, i tvorac najveć zla na ovom području.
Ne vjerujem NS-u za koju glasam. Blokirali su me na FB stranici jer sam im jebo mater kada su usrali u Mostaru.

Ne vjerujem nijednom politicaru jer je to uglavnom sljam.

...

Medjutim, saradnja sa Srbima i Hrvatima u BiH nema alternativu. Bez saradnje sa njima normalna BiH je nemoguca.

Zasto se ne bi pokusalo sa SDS i PDP?
Ili si ti za vjecnu SDA-SNSD vlast?

...

Mozda tebi odgovara ovo stanje haosa, mnogi su se dobro ugradili u ovaj sistem i brane ovakvo stanje.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#37 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Kikibombona »

GAU8 wrote: 06/05/2021 09:50Zavisi sve od toga, kada je taj "izvana" napustio BiH. Nako ko je svjeze otisao, prije 2-3 godine, itekako zna i sjeca se zasto je otisao.
Apsolutno.

Ogromna je razlika izmedju dijaspore koja je otisla devedesetih i ove koja je otisla u proteklih deset godina.

...

Ovi prvi su ultra nacionalisti, vode neke svoje nacionalisticke bitke sa velike udaljenosti.

Drugima je sve jasno jer su pobjegli od svega toga. Moji prijatelji koji su otisli prije 5 godina mi konstantno govore da se pakujem i bjezim iz ludnice. Moj kum, koji je u Njemackoj, je zabranio bosanske kanale u kuci, covjek je pobjegao od toga, od toksicne politike.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#38 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by LBVIEW »

Novak20 wrote: 06/05/2021 09:41
LBVIEW wrote: 06/05/2021 09:32
Kad se HDZ-ovac brine za multikuluralnost. :pisnuo:
Koliko si ti duhovit, toliki sam i ja HDZ-ovac.

Ovim komentarom me nisi razuvjerio da sam napisao nešto krivo.
Ma nisi nikako, malo si se usutio nakon onog komentara o fantasticnom potezu HDZ u vezi konstitutivnosti Srba, pa si ponovo "digao glavu". :D
A, naravno je za takve kao ti ovo sto je Becirevic predlozio nesto negativno, trebalo bi, kao i Dodickova poidguzna muha- Covic, biti spreman na kompromis i razgovor o "mirnom" razdruzivanju.
Last edited by LBVIEW on 06/05/2021 10:10, edited 1 time in total.
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#39 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by carobnjak_N »

Ma cuj "koalirati sa sds-om" ...
Pa lik ne zna elementarne stvari nase politike, a to je da bi uopce imao vlast u drzavi MORAS koalirati sa nekom strankom iz rs-a.
Franco Baresi
Posts: 111
Joined: 04/01/2021 14:10

#40 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Franco Baresi »

Point. wrote: 06/05/2021 08:35 Interesantno je da se skoro svaka politička inicijativa koja dolazi od nekoga naziva SDA podvala, svi su tajni SDA igrači itd. Kako je onda moguće praviti neke promjene kada se u startu sve odbacuje i naziva SDA igrankom? Ili je SDA toliko moćna da je poklopila sve i jednu stranku i političare da nema svrhe nadati se da će ikada pasti?
Mass glasača ne želi glasati za SDA.
Ovdje je problem što SDP i NS ne mogu uzeti te glasače.
NiP će nešto pokupiti Al većina će ostati u nekom vakuumu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#41 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by General War »

Kikibombona wrote: 06/05/2021 09:40
_Reds_ wrote: 06/05/2021 09:17Treba te za viskog predstavnika.

Inteligencija kod tebe je čudo, čuj molim te onda će se udružiti hrvatske i srpske stranke, kao već nisu udružene protiv ove države.
Srpska opozicija je na smrt posvadjana sa srpskom komponentom u vlasti. Nikad nismo imali takvu situaciju. Po prvi put u istoriji BiH SRPSKA opozicija predlaže da se uoci izbora 2022. napravi platforma koja ce biti bazirana na ekonomskim pitanjima koja su od koristi za sve gradjane BiH. Srpska opozicija kaze da od otcjepljenje nema nista, da oni nisu u toj priči.

Umjesto da prihvatimo tu ponudu i radimo za interes svih, na temeljima neupitnog teritorijalnog integriteta i suvereniteta BiH, Dinis Rumeni zeli homogenizaciju po ratnoj matrici. Svi muslimani u jedan tabor, svi katolici u drugi i svi pravoslavci u treci.

Uvjeren sam 100% da je ovakav način razmisljanja poguban za BiH.
Ama da hoce nesto uraditi...stvarno ljude prave budalama, patriotski front, a vamo u vlasti sa " neprijateljima, i hgenocidasima" glavni patriJoti.
Monty Payton i Alan Ford u simbiozi.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#42 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by BHCluster »

LBVIEW wrote: 06/05/2021 09:32
Novak20 wrote: 06/05/2021 08:44 Hajde što se ovaj rumeni salonac i lažni SDP-ovac sklon suradnji sa bradonjama iz A-SDA propinje da zaštiti državu koju već štiti Ustav BiH i MZ ali iznenadila me gospođa Benjamina. Ona je ipak gradonačelnica glavnog grada koji je svakim danom sve manje multi-kulti i građanski pa ne vidim svrhu da baš ona poziva na formiranje političkog pokreta. Čak ni kao potpredsjednica SDP.

Zadnji puta su politički pokreti formirani u BiH '90-ih dobili smo rat u roku od tri godine jer su pokreti bili etnoreligijski. Takav bi bio i ovaj politički pokret koliko god se pokušavao maskirati u građanski i domoljubni.

Ova politička inicijativa nije ništa drugo nego jedan u nizu koraka ka razgradnji BiH i opravdanje da S/H urade isto što i Bošnjaci. Formiraju svoje političke pokrete u kojima se izjednačava krivica pozicije i "opozicije" za mogući nekontroliran ili nepoželjan razvoj situacije.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/benjami ... /210505183
Gradonačelnica Sarajeva Benjamina Karić podržala je inicijativu potpredsjednika SDP-a Denisa Bećirovića o formiranju političkog Pokreta za zaštitu nezavisne, suverene, nedjeljive i demokratske države Bosne i Hercegovine.

Gradonačelnica Sarajeva naglasila je kako javno podržava stavove potpredsjednika SDP-a kada je riječ o formiranju ovakvog pokreta u BiH.
"Kao potpredsjednica SDP-a BiH javno podržavam ocjene, stavove i javni poziv/prijedlog potpredsjednika SDP-a BiH prof. dr. Denisa Bećirovića. Država Bosna i Hercegovina je važnija od bilo kojeg pojedinca i stranke", rekla je Karić.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/becirov ... /210505106
Vrijeme je da se pokaže da o opastanku i razvoju države Bosne i Hercegovine, kao države ravnopravnih građana i naroda, postoji usaglašen i odlučan stav i pozicije i opozicije.

Vrijeme je da se, jedinstvenije i odlučnije nego ikada do sada, poruči rušiteljima države Bosne i Hercegovine da ne može biti ni rasprave o nezavisnosti, suverenitetu i teritorijalnom integritetu države Bosne i Hercegovine.


Vrijeme je da se počne oblikovati i provoditi ozbiljna državotvorna politika.

Uradimo to danas da sutra ne bi bilo kasno!"

Bećirović je podsjetio na javni poziv koji je uputio liderima političkih stranka u BiH 19. februara 2020. godine, kao i tekst od 1. marta 2020. godine.

PATRIOTSKI BLOK
Bećirović predlaže formiranje pokreta za odbranu BiH: Lideri, ujedinite stavove!
Podsjetio je i da je 1. marta ove godine poručio da u turbulentnim vremenima neskrivenog, drskog i opasnog ugrožavanja mirovnog procesa i državnosti BiH suštinski mogu postojati samo dva politička bloka:

- Blok za odbranu nezavisne i nedjeljive države BiH i
- Blok antidržavnih, antiustavnih i separatističkih elemenata.
Kad se HDZ-ovac brine za multikuluralnost. :pisnuo:
Mora sebi produziti zivotni vijek na forumu pa udrobi koju, stazirati se mora.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#43 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by BHCluster »

LBVIEW wrote: 06/05/2021 10:10
Novak20 wrote: 06/05/2021 09:41
LBVIEW wrote: 06/05/2021 09:32
Kad se HDZ-ovac brine za multikuluralnost. :pisnuo:
Koliko si ti duhovit, toliki sam i ja HDZ-ovac.

Ovim komentarom me nisi razuvjerio da sam napisao nešto krivo.
Ma nisi nikako, malo si se usutio nakon onog komentara o fantasticnom potezu HDZ u vezi konstitutivnosti Srba, pa si ponovo "digao glavu". :D
A, naravno je za takve kao ti ovo sto je Becirevic predlozio nesto negativno, trebalo bi, kao i Dodickova poidguzna muha- Covic, biti spreman na kompromis i razgovor o "mirnom" razdruzivanju.
:thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#44 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by BHCluster »

Kikibombona wrote: 06/05/2021 09:52
_Reds_ wrote: 06/05/2021 09:47Hahah, koji naivac, pa lik vjeruje SDS-u koji je osnova ratni zločinac, i tvorac najveć zla na ovom području.
Ne vjerujem NS-u za koju glasam. Blokirali su me na FB stranici jer sam im jebo mater kada su usrali u Mostaru.

Ne vjerujem nijednom politicaru jer je to uglavnom sljam.

...

Medjutim, saradnja sa Srbima i Hrvatima u BiH nema alternativu. Bez saradnje sa njima normalna BiH je nemoguca.

Zasto se ne bi pokusalo sa SDS i PDP?
Ili si ti za vjecnu SDA-SNSD vlast?

...

Mozda tebi odgovara ovo stanje haosa, mnogi su se dobro ugradili u ovaj sistem i brane ovakvo stanje.
Saradnja sa nenormalnim za normalnu Bosnu i Hercegovinu. Plafon! Motaj kablove...
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#45 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Novak20 »

LBVIEW wrote: 06/05/2021 10:10
Novak20 wrote: 06/05/2021 09:41
LBVIEW wrote: 06/05/2021 09:32
Kad se HDZ-ovac brine za multikuluralnost. :pisnuo:
Koliko si ti duhovit, toliki sam i ja HDZ-ovac.

Ovim komentarom me nisi razuvjerio da sam napisao nešto krivo.
Ma nisi nikako, malo si se usutio nakon onog komentara o fantasticnom potezu HDZ u vezi konstitutivnosti Srba, pa si ponovo "digao glavu". :D
A, naravno je za takve kao ti ovo sto je Becirevic predlozio nesto negativno, trebalo bi, kao i Dodickova poidguzna muha- Covic, biti spreman na kompromis i razgovor o "mirnom" razdruzivanju.
Ma ja ba. Neprijatelj se malo ušuti pa onda diže glavu kao zmija. Eto, razotkrio si me. :lol:

Možda je tebi kao Bošnjaku i Bosancu koji živi izvan BiH ova Bećirovićeva inicijativa osnivanja političkog pokreta u Bošnjaka nešto pozitivno u smislu nekakve "borbe". Meni nije jer mislim da je glupo i neproduktivno zatezati etničke žice dok ne puknu umjesto da se povede računa o odgovornosti za svakojaki kaos, kriminal, korupciju i drugu nakaradu koja vlada ovdje gdje živim. Bog me ubio ako sam spreman više žrtvovati i nokat za bilo kojeg od kriminalaca, poglavica, a još manje za SDA podguzne muhe tipa Komšića i Bečirovića.

Hrvati u BiH već imaju ono za što što se Denis i Benjamina zalažu kod Bošnjaka, a zove se "UG" HNS. Upravo protiv te političke "udruge" u Hrvata je ova bošnjačka inicijativa uoči izbora 2022. jer se srpskoj politici i RS ne može ništa. A i Bakiru dobro dođe da se ne priča o masi necjepljenih, mrtvih, besposlenih, raseljenih i onih koji to tek trebaju biti.
Last edited by Novak20 on 06/05/2021 12:48, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#46 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by General War »

Kad prije par godina Bakir nudio koaliciju jer je i tad "bosna bila ugrozena"...eto necemo na celu SDP, e sad, hajmo u koaliciju isti SDP...sjoo ko vas ne zna :D
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#47 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Project Ashe »

Ma Denisa treba izbacit iz SDP-a pod hitno, frajer je definitivno SDA podguzna muha.
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#48 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

Project Ashe wrote: 06/05/2021 13:03 Ma Denisa treba izbacit iz SDP-a pod hitno, frajer je definitivno SDA podguzna muha.
Ako ga sad ne izbace, zajedno sa gradonačelnicom, ne znam kad će.

Eno im Enver Bijedić, svakako su njegov kalibar.
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#49 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

Odgovor SDA glasila na Denisov poziv:

https://stav.ba/vijest/bajramski-specij ... afove/2134
„Zbijmo safove dok ne bude kasno“ poručuje u uvodniku bajramskog specijalnog izdanja Sedmičnog lista „Stav“ glavni urednik Filip Mursel Begović. U tekstu „Napadnuti smo od samih sebe“ piše da „proždiremo sami sebe, negdje duboko iznutra, a naš zajednički stomak koji bi trebao primati duhovnu hranu neophodnu da jedan narod preživi odjednom se pretvorio u kanibala koji je otišao tako daleko da jede samog sebe“.
Zeleni Denis
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#50 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

Evo zvanično, SDA podržala zelenog Denisa

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-vec ... /komentari
Post Reply