Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

izvrsni direktor
Posts: 9143
Joined: 20/12/2018 16:11

#51 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by izvrsni direktor »

PODRŽALI BEĆIROVIĆA
SDA: Već dugo pozivamo na formiranje patriotskog bloka
Saradnja savrseno funkcionise. Saradnja zvana "ubleha"
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by pici »

tobejarabi jopet sdp izvlaci sdO iz govana... imali ovom kraja...
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#53 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Novak20 »

SDA stvarno odgovori Denisu i sada se postavlja pitanje kome je ova inicijativa legla na volej. Sumnjam da je ovo dobro došlo SDP-i jer se u par rečenica SDA opet stavlja u svoju ulogu pokreta iz ranih '90-ih.

I ovako i onako, ovdje nema opozicije stožernim lopovima. Samo etničko-religijski politički programi u vječnoj borbi.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/sda-vec ... /210506066
Nakon prijedloga Denisa Bećirovića (SDP) o formiranju patriotskog bloka stranaka koje trebaju zaštititi sve nastraje na suverenitet i teritorijalni integritet Bosne i Hercegovine, oglasili su se i iz SDA.

"Stranka demokratske akcije (SDA) još od osnivanja poziva na formiranje jedinstvenog patriotskog bloka koji bi za cilj imao zaštitu države Bosne i Hercegovine, njenog suvereniteta i teritorijalnog integriteta. S tim u vezi, pozdravljamo prijedlog potpredsjednika SDP-a Denisa Bećirovića o formiranju pokreta za zaštitu države Bosne i Hercegovine, u kojem bi bile i vladajuće i opozicione stranke, što je u potpunosti na tragu inicijativa i državničke politike SDA", navodi se u saopćenju.

OZBILJNI RAZLOZI

Bećirović pozvao sve stranke u Pokret za odbranu nezavisnosti, suvereniteta i teritorijalnog integriteta BiH
Iz SDA naglašavaju da su je i nakon Općih izbora 2018. godine pozvala sve probosanske stranke na formiranje širokog patriotskog bloka na državnom nivou.

"Taj je prijedlog, nažalost, odbio SDP. Nadamo se da prijedlog Denisa Bećirovića predstavlja zaokret u politici te stranke i spremnost da se interesi države Bosne i Hercegovine ispred interesa stranaka i pojedinaca. Pozivamo još jednom sve političke snage, uključujući i one sa srpskim i hrvatskim predznakom, kojima je u interesu očuvanje mira i stabilnosti u Bosni i Hercegovini, jačanje njenih institucija i ekonomije, te dalji napredak u integracijskim procesima, na formiranje širokog bosanskohercegovačkog fronta. Taj mirotvorni i stabilizirajući front bi bio najbolji odgovor na retrogradne avanturističke politike koje ugrožavaju stabilnost i mir u zemlji, te koče sve pozitivne procese", zaključuje se u saopćenju
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#54 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

izvrsni direktor wrote: 06/05/2021 13:45
PODRŽALI BEĆIROVIĆA
SDA: Već dugo pozivamo na formiranje patriotskog bloka
Saradnja savrseno funkcionise. Saradnja zvana "ubleha"
Ako SDP odmah danas ne odstrani zelenog Denisa i zelenu gradonačelnicu, definitvno postaju još jedan SDA satelit. U tom slučaju, trojka MORA odmah postati dvojka, a SDP-u želim političku smrt, kakvu je doživjela i SzBIH. 2014. su doživjeli moždani udar, malo se oporavili, nova kolacija sa SDA će ih definitvno sahraniti.
User avatar
Ajatolah_
Posts: 8514
Joined: 11/02/2009 15:21

#55 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Ajatolah_ »

Izgleda da iza ovog stvarno nije individualna glupost Bećirovića.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sdp-poz ... /210506067

Dakle, u momentu kad se ko biva i javlja neki tihi optimizam, kad se prvi put spominje neki pokušaj zajedničkog djelovanja sa strankama iz drugog entiteta, SDP izmišlja neku zajedničku platformu za SDA i satelite, sa kandidatom za srpskog člana Predsjedništva. :lol: Da nije tužno...

Je li realno da i Naša stranka i NiP ovo zagrizu?
Last edited by Ajatolah_ on 06/05/2021 14:13, edited 1 time in total.
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#56 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

Ajatolah_ wrote: 06/05/2021 14:04 Izgleda da iza ovo stvarno nije individuala glupost Bećirovića.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sdp-poz ... /210506067

Dakle, u momentu kad se ko biva i javlja neki tihi optimizam, kad se prvi put spominje neki pokušaj zajedničkog djelovanja sa strankama iz drugog entiteta, SDP izmišlja neku zajedničku platformu za SDA i satelite, sa kandidatom za srpskog člana Predsjedništva. :lol: Da nije tužno...

Je li realno da i Naša stranka i NiP ovo zagrizu?
Ako odmah danas ne izbace SDP iz svih kombinacija i ako ovo zagrizu, gotovo je sa državom. Ostaćemo trajno mafijaška država i nema nam spasa. Selite se ljudi, idite vani čim se PCR ukine. U tom slučaju ovdje nema više selameta.
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#57 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by statixx »

Image
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#58 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by pici »

Stranka demokratske akcije (SDA) još od osnivanja poziva na formiranje jedinstvenog patriotskog bloka koji bi za cilj imao zaštitu države Bosne i Hercegovine, njenog suvereniteta i teritorijalnog integriteta.



S tim u vezi, pozdravili su prijedlog potpredsjednika SDP-a Denisa Bećirovića o formiranju pokreta za zaštitu države Bosne i Hercegovine, u kojem bi bile i vladajuće i opozicione stranke, što je, kažu, u potpunosti na tragu inicijativa i državničke politike SDA.



SDA je i nakon Općih izbora 2018. godine pozvala sve probosanske stranke na formiranje širokog patriotskog bloka na državnom nivou, ali taj je prijedlog odbio SDP, podsjećaju iz SDA.

sta uradi zeleni denise... opet nam izetbegovice tovaris za vrat...
User avatar
Project Ashe
Posts: 637
Joined: 26/03/2021 14:15

#59 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Project Ashe »

Ajatolah_ wrote: 06/05/2021 14:04 Izgleda da iza ovo stvarno nije individuala glupost Bećirovića.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/sdp-poz ... /210506067

Dakle, u momentu kad se ko biva i javlja neki tihi optimizam, kad se prvi put spominje neki pokušaj zajedničkog djelovanja sa strankama iz drugog entiteta, SDP izmišlja neku zajedničku platformu za SDA i satelite, sa kandidatom za srpskog člana Predsjedništva. :lol: Da nije tužno...

Je li realno da i Naša stranka i NiP ovo zagrizu?
Srećom nisam platio članarinu godinama u SDP-u, sad znam da neću platiti nikako više. Koji džiberi majko draga.
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#60 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

pici wrote: 06/05/2021 14:11
Stranka demokratske akcije (SDA) još od osnivanja poziva na formiranje jedinstvenog patriotskog bloka koji bi za cilj imao zaštitu države Bosne i Hercegovine, njenog suvereniteta i teritorijalnog integriteta.



S tim u vezi, pozdravili su prijedlog potpredsjednika SDP-a Denisa Bećirovića o formiranju pokreta za zaštitu države Bosne i Hercegovine, u kojem bi bile i vladajuće i opozicione stranke, što je, kažu, u potpunosti na tragu inicijativa i državničke politike SDA.



SDA je i nakon Općih izbora 2018. godine pozvala sve probosanske stranke na formiranje širokog patriotskog bloka na državnom nivou, ali taj je prijedlog odbio SDP, podsjećaju iz SDA.

sta uradi zeleni denise... opet nam izetbegovice tovaris za vrat...
Ako odmah danas ne izbace SDP iz svih kombinacija i ako ovo zagrizu (NiP, NS), gotovo je sa državom. Ostaćemo trajno mafijaška država i nema nam spasa. Selite se ljudi, idite vani čim se PCR ukine. U tom slučaju ovdje nema više selameta.
izvrsni direktor
Posts: 9143
Joined: 20/12/2018 16:11

#61 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by izvrsni direktor »

Koji glupani pobogu
statixx
Posts: 8768
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#62 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by statixx »

Imace 20 stranaka na drzavnom nivou koje ce, nekim cudom, da podijele 3 ministarstva. :D
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#63 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by General War »

pici wrote: 06/05/2021 14:11
Stranka demokratske akcije (SDA) još od osnivanja poziva na formiranje jedinstvenog patriotskog bloka koji bi za cilj imao zaštitu države Bosne i Hercegovine, njenog suvereniteta i teritorijalnog integriteta.



S tim u vezi, pozdravili su prijedlog potpredsjednika SDP-a Denisa Bećirovića o formiranju pokreta za zaštitu države Bosne i Hercegovine, u kojem bi bile i vladajuće i opozicione stranke, što je, kažu, u potpunosti na tragu inicijativa i državničke politike SDA.



SDA je i nakon Općih izbora 2018. godine pozvala sve probosanske stranke na formiranje širokog patriotskog bloka na državnom nivou, ali taj je prijedlog odbio SDP, podsjećaju iz SDA.

sta uradi zeleni denise... opet nam izetbegovice tovaris za vrat...
Sve je to jedna te ista interesna grupa od kako je Zlaja sa Aljom poceo setati po svijetu.
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#64 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Škobo Habu »

Nije neko otkriće da je SDP odavno smiješna stranka čije je rukovodstvo svrha sama sebi, je l' ?

No, postoji tu jedan kuriozitet glede SDP-a - to je jedina stranka na političkoj BH sceni čije članstvo laprda ono što mu padne na pamet i iznosi sasvim suprotne stavove od zvanične stranačke politike.

Dovoljno je samo uporediti Vojina Mijatovića i Denisa Bećirevića.
User avatar
relativno84
Posts: 15304
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#65 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by relativno84 »

Vojin Mijatovic zeleni spavac :oops: :D
Ovo nije priča ni SDP-a, ni SDA. Ključ je da pokažemo i u Republici Srpskoj da je moguća građanska država Bosna i Hercegovina
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#66 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Billy The Pljuc »

Izgubi post bezveze, radi govana i slabog karaktera.

Čuj Bećirovića, jedinstven patriotski blok sa SDA, jebli ti oni mater a ti njima. Izgleda da su ovdje pojedinci bili apsolutno u pravu, ja sam se nadao i ublažavao stavove pišući "da se SDP-u ne može vjerovati ali da treba imati vjere da su konačno došli tobe" i naravno fulao balun opet.

Zapitaš li se Denise ikad što vas SDA nije zvala kad su krčmili državu i dogovarali pozicije sa HDZ-om i SNSD-om i ti sad "pronašao pamet" da s njima kao štitiš Bosnu i Hercegovinu.

Dobro je Kiki i napisao, hvatajte se noge, ko god može.
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#67 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

Billy The Pljuc wrote: 06/05/2021 14:34 Izgubi post bezveze, radi govana i slabog karaktera.

Čuj Bećirovića, jedinstven patriotski blok sa SDA, jebli ti oni mater a ti njima. Izgleda da su ovdje pojedinci bili apsolutno u pravu, ja sam se nadao i ublažavao stavove pišući "da se SDP-u ne može vjerovati ali da treba imati vjere da su konačno došli tobe" i naravno fulao balun opet.

Zapitaš li se Denise ikad što vas SDA nije zvala kad su krčmili državu i dogovarali pozicije sa HDZ-om i SNSD-om i ti sad "pronašao pamet" da s njima kao štitiš Bosnu i Hercegovinu.

Dobro je Kiki i napisao, hvatajte se noge, ko god može.
Još mi je jedina slamka ostanka ovdje reakcija NiP-a i NS-a, te izbacivanje SDP-a iz koalicije. Ako i oni krenu sa ovom pričom, gotovo je. Odlazim....
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#68 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Billy The Pljuc »

Ne znam iskreno koliko ti je godina ali ne polaži previše nade u isto, iskren savjet bježi odavde ako već nisi dio ovog začaranog kruga pa imaš ostvaren život u kolikoj-tolikoj mjeri.
Moly87
Posts: 30
Joined: 05/05/2021 15:21

#69 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Moly87 »

Billy The Pljuc wrote: 06/05/2021 14:52 Ne znam iskreno koliko ti je godina ali ne polaži previše nade u isto, iskren savjet bježi odavde ako već nisi dio ovog začaranog kruga pa imaš ostvaren život u kolikoj-tolikoj mjeri.
Ostvaren život imam, dobar posao imam (mnogi bi ubili za taj posao), porodicu imam ali budućnost ne vidim. Sadašnjost mi je hvala Bogu odlična, ali budućnost je vrlo vrlo upita i neizvjesna. Kad vidim ovakve stvari, nakon svega, svih silnih afera, respiratra, doktora, asima, ja i , vakcina,... stranka koja je do danas činila koaliciju u koju smo svi polagali koliko toliko nade, izjavi ovo: “Svjesni smo mi da je ovo politički suicidno ovo što radimo. Ali ljudi neće niko stati u ovoj državi, svi ćemo otići i zato moramo ovako da radimo, ne može se politika svoditi na lično. To je ključ i ove priče i svake druge, ako neće, onda je uzalud sve što radimo” i tad shvatim da ovdje vjerovatno nema budućnosti.
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 3379
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio, više nisam...

#70 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Billy The Pljuc »

Moly87 wrote: 06/05/2021 14:57
Billy The Pljuc wrote: 06/05/2021 14:52 Ne znam iskreno koliko ti je godina ali ne polaži previše nade u isto, iskren savjet bježi odavde ako već nisi dio ovog začaranog kruga pa imaš ostvaren život u kolikoj-tolikoj mjeri.
Ostvaren život imam, dobar posao imam (mnogi bi ubili za taj posao), porodicu imam ali budućnost ne vidim. Sadašnjost mi je hvala Bogu odlična, ali budućnost je vrlo vrlo upita i neizvjesna. Kad vidim ovakve stvari, nakon svega, svih silnih afera, respiratra, doktora, asima, ja i , vakcina,... stranka koja je do danas činila koaliciju u koju smo svi polagali koliko toliko nade, izjavi ovo: “Svjesni smo mi da je ovo politički suicidno ovo što radimo. Ali ljudi neće niko stati u ovoj državi, svi ćemo otići i zato moramo ovako da radimo, ne može se politika svoditi na lično. To je ključ i ove priče i svake druge, ako neće, onda je uzalud sve što radimo” i tad shvatim da ovdje vjerovatno nema budućnosti.
Ma i ja sam se tješio i govorio sebi da ne treba ići, biti će k'o fol bolje i to bolje nikad ne dočekah, kasno mi je sad ponovno kretati od nule ali se nadam da ću djecu uspjeti ispaliti kad dođe vakat, upravo iz razloga što ovdje nema budućnosti definitivno.
Škobo Habu
Posts: 8940
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#71 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Škobo Habu »

relativno84 wrote: 06/05/2021 14:25 Vojin Mijatovic zeleni spavac :oops: :D
Ovo nije priča ni SDP-a, ni SDA. Ključ je da pokažemo i u Republici Srpskoj da je moguća građanska država Bosna i Hercegovina
RS je građanska već odavno, samo što je nacionalno monolitna.

Vojin će, po svemu sudeći, preteći Bećirevića po pitanju državne skrbi.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#72 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Kikibombona »

BHCluster wrote: 06/05/2021 11:10Saradnja sa nenormalnim za normalnu Bosnu i Hercegovinu. Plafon! Motaj kablove...
Ja ne znam kako vi u dijaspori kontate politiku.

Izgleda da bi najvise voljeli da se ponovo pokoljemo pa da vi sa strane na navijate.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#73 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Kikibombona »

izvrsni direktor wrote: 06/05/2021 13:45
PODRŽALI BEĆIROVIĆA
SDA: Već dugo pozivamo na formiranje patriotskog bloka
Saradnja savrseno funkcionise. Saradnja zvana "ubleha"
Ovim se aminuje sav SDA kriminal, Srbija i Asim ce moci sutati ljude na radnim mjestima, sve ce se tolerisati jer je borba za drzavu iznad svega.

SDA sve ove godine vlada zahvaljujuci hiljadama izdajnika iz SDP-a koji prodaju gradjane i ubijaju svaku nadu da moze bolje.
Maliodmene
Posts: 2147
Joined: 10/01/2020 13:36

#74 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Maliodmene »

Ja mislim da ste potpuno pogresno protumacili ovo pismo. Sa ovim se ide na potpuno unistenje SDA u RS. Citirajte me kasnije. :D
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#75 Re: Denis (OTVORENO PISMO) Becirovic

Post by Humljanin »

Kikibombona wrote: 06/05/2021 07:43
Zivot svakog covjeka je vazniji od drzave i bilo kakvog kolektiviteta.

Svaka cast :thumbup:

Ova rečenica treba biti na svakoj stranici svakog političkog podforuma.
Post Reply