NON PAPER

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16058
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#601 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

Man of steel wrote: 16/04/2021 21:19
detroit-mercy wrote: 16/04/2021 21:10
Lijepo srocen text, prsti patriotskim nabojem. Izdrzace narod i vise od ovoga, nema veze nek umre jos 10-15 hiljada al robovi biti necemo :skoljka:. Sva sreca da su tu da nas povedu oni sto su pohrlili u BG da se vakcinisu :mrgreen:
A ti bi da se mi mirno raziđemo, jelde?

Pobilo, protjeralo, popalilo, sekundarne, tercijalne grobnice iza sebe ostavilo pa bi da se igra mirnog razlaza.

Svako na svoju stranu pa će biti i vakcina, jel tako?
Gdje sam ja to napisao da bi da se mirno razidjemo, u kom mom pasusu mozes nazrijeti bilo kakvu naznaku toga.
Samo tvrdim, da je ovo jos jedna dimna bomba da se raja zabavi par dana dok nam ljudi padaju ko na ljesama i dok se prikriva sva nesposobnost i kriminal najgore vrste. Vidim da je tebi ok sto su Fadil i Malinar sprcali 10 miliona u one igracke. Vidim da ih pravdas i sto smo vjerovatno zadnji u svijetu po broju vakcinisanog stanovnistva i sto nam je smrtnost jedna od najvecih u svijetu. Evo, ja ti garantujem, ova tema ce biti mrtva za 5-6 dana. Izmisliti ce se nesto drugo i tocak ce da se okrece.
Jos jednom, ne mora meni niko oci otvarati ko ima pretenzije prema BIH ili ko su nam "prijatelji a ko neprijatelji", ili da mi ovi forumski patritote odredjuju ko je patriota a ko nije patriota, jer kao sto napisah, i Fikro Malinar sebe smatra patriotom. Mada bi i on i sef mu trebali da vise na banderi zbog podrivanja borbene gotovosti policije/vojske (barem ovog dijela koje "politicko Sarajevo" kontrolise), jer ne do Bog da se sta desi nama bi vojska/policija bili desetkovana zarazom.
Floskule vise ne pale, price o vanjskim neprijateljima, price o razbijacima drzave, jer razbijaci drzave sjede u Sarajevu i svojom nesposobnoscu, kriminalom, lopovlukom so doveli do toga da vise nismo relevantni ni za sta, zadnji smo u svemu a naznaka da ce biti bolje sa ovakvom ekipom nema.
I da ti podvucem jos jednom, sva sreca da je Deytonska BiH USA cedo pa nece dozvoliti da im taj njihov "uspijeh" vanjske politike iko dira i sva sreca da u Evropi/svijetu postoji koliki toliki konsenzus oko nepovredivosti granica, da je spalo do ovih nashi minderpuzigaca davno bi ti sjedio u begovatu.
detroit-mercy
Posts: 16058
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#602 Re: NON Malina respirator

Post by detroit-mercy »

spinel_ wrote: 16/04/2021 21:47
mzungu wrote: 16/04/2021 21:40 24strane o toalet papiru..wow
face, evo i do lavrova i k palca :D

tobe jrabi budala
Budala do budale sve.
Opasniji je malina respirator od bilo kojeg rata.
Slijepi ne vide, covjek koji je direktni krivac za urusavanje i onako urusenog zdravstvenog sistema ce na kraju ispasti heroj nacije :skoljka:.
U nekim drzavama ovakve stvari zavrsava prijeki sud, kod nas mu patriate jos daju podrsku :skoljka:.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#603 Re: NON PAPER

Post by LBVIEW »

General War wrote: 16/04/2021 21:44
LBVIEW wrote: 16/04/2021 21:24
General War wrote: 16/04/2021 19:52
U sloveniji je picvaz krenuo devedesete, ja koliko se sjecam a ti me ispravi neko se dogovarao sa slobom ispred bosnjaka, pa neko se predomislio.
Od deset ljudi u BiH cetiri su bili muslimani (tada) a tri srbi...srbe nikako ne mozes iskljuciti. Zaceras Slobi, za rat je bosna najgore mjesto, ali nikako da shvatis da htio nehtio, volio nevolio, priznao nepriznao...rat se morao izbjeci u Bosni...a mogao je. I evo opet sve isto...
Malo si se zajebao, u Sloveniji je pocelo u ljeto 91-e.
Znaci ako se dogovaras i ne dogovoris se, sam si kriv kad te onaj drugi napadne, genijalno nema sta. A Slobi se, inace, moglo vjerovati na rijec, to da pricas nekom u Zimbabveu, pa hajde, alii na ovom forumu. :-)
Od 10 gradjana, 2/3 je glasalo za nezavisnost, dakle ne narodi, vec gradjani, a koliko mi je poznato u demokratskim drrustvima vecina odlucuje, manjina moze biti nezadovoljna samo nema pravo zbog toga zapoceti rat i pociniti genocid. S toga racun ,a isti ispiorucuj srpskom rukivodstvu s obe strane Drine.
Tvoj je problem sto vazda deveras sa posljedicama a ne kad je sta se zakotrljalo...najgenijalnije je sto tebi nije problem sto te je vodio covjek koji nije ni dobio vecinu glasova kad pricas o demokratiji...I Ok, da te pitam ako se ispostavi da srbi i hrvati naprave novu "gradjansku vecinu" jel demokratski da se bosna raspadne?
Zakotrljalo se 80-tih sa SANU i Slobom, to onako "slucajno" izostavis. Sto ce mi biti problem, ta nije izvrsio puc vec je pao dogovor u stranci. A jelde, kako bi tebi odgovarao Slobin potrcko, a kasnije i izdajnik/ratni zlocinac.
Bosna i SFRJ nisu usporedive ni po cemu, tako da je pitanje besmisleno.
dzumandzic1
Posts: 415
Joined: 11/10/2020 11:11

#604 Re: NON PAPER

Post by dzumandzic1 »

Jedino rjesenje ovog problema je da se uspostavi Savezna Republika BiH. Trajno rjesenje
User avatar
dale cooper
Posts: 28457
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#605 Re: NON PAPER

Post by dale cooper »

Bome se pošteno izmuzao ovaj non paper, čak mnogo više od uobičajenog news cyclea. A nigdje odgovora i potvrde odakle je ovo zaista
poteklo. Samo dvije-tri stranice loše kopiranih i nevješto sastavljenih "rješenja" za zapadni balkan prezentiranih i inicijalno objavljenih od
strane opskurnih portala iz BiH i Slovenije.
palermo
Posts: 22330
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#606 Re: NON PAPER

Post by palermo »

Kako nema odgovora. Pa ja ga jos sinoc dao.
sumirprimus
Posts: 81283
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#607 Re: NON PAPER

Post by sumirprimus »

155_mm wrote: 16/04/2021 10:09
detroit-mercy wrote: 15/04/2021 22:30 Necu vise odo, sjebasmo temu haubici a bas se nameracio da razbacuje strategiju i brani domovinu. Peace out :bih:
hajd kad me vec uzimas usta ili mozda samo jedan moj dio da i tebi odam priznanje za profesionalno trolovanje ove teme. pogotovo timski rad izmedju tebe @sumirprimus i @88Sioux.

neki kazu da su oni psi sto vuku sanke po snijegu svjetski rekorderi u timskom radu. ti psi su nula za vas trojicu. ti psi kad bi vidjeli kako vas trojica vucete te sanke oni od sramote nebi nikad vise htijeli povuci te sanke.

toliko od mene a ti i dalje nastavi uzimati me ili mozda samo jedan moj dio usta.
Wtf? :lol: :-)
Kakvo je to poredjenje? I onda ja dobijem ban :-)
Puna podrska nepapiru :izet:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#608 Re: NON PAPER

Post by General War »

LBVIEW wrote: 16/04/2021 22:01
General War wrote: 16/04/2021 21:44
LBVIEW wrote: 16/04/2021 21:24

Malo si se zajebao, u Sloveniji je pocelo u ljeto 91-e.
Znaci ako se dogovaras i ne dogovoris se, sam si kriv kad te onaj drugi napadne, genijalno nema sta. A Slobi se, inace, moglo vjerovati na rijec, to da pricas nekom u Zimbabveu, pa hajde, alii na ovom forumu. :-)
Od 10 gradjana, 2/3 je glasalo za nezavisnost, dakle ne narodi, vec gradjani, a koliko mi je poznato u demokratskim drrustvima vecina odlucuje, manjina moze biti nezadovoljna samo nema pravo zbog toga zapoceti rat i pociniti genocid. S toga racun ,a isti ispiorucuj srpskom rukivodstvu s obe strane Drine.
Tvoj je problem sto vazda deveras sa posljedicama a ne kad je sta se zakotrljalo...najgenijalnije je sto tebi nije problem sto te je vodio covjek koji nije ni dobio vecinu glasova kad pricas o demokratiji...I Ok, da te pitam ako se ispostavi da srbi i hrvati naprave novu "gradjansku vecinu" jel demokratski da se bosna raspadne?
Zakotrljalo se 80-tih sa SANU i Slobom, to onako "slucajno" izostavis. Sto ce mi biti problem, ta nije izvrsio puc vec je pao dogovor u stranci. A jelde, kako bi tebi odgovarao Slobin potrcko, a kasnije i izdajnik/ratni zlocinac.
Bosna i SFRJ nisu usporedive ni po cemu, tako da je pitanje besmisleno.
Interesantno ti je poimanje demokratije, glasas za jednog a onda se "dogovore" drugacije...evo sad smo ovdje Vuckovi potrcci i slovenija nam kroji kapu...ti se nemas razloga za to brinuti naravno.
mzungu
Posts: 483
Joined: 17/04/2007 14:29

#609 Re: NON PAPER

Post by mzungu »

ljudi, guzite li sta, al ozbiljno??
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#610 Re: NON PAPER

Post by bogoljub »

..Putevi

Ti si nakanio da mene nema i pod svaku cijenu Ideš prema meni. I u jurišu Smijući se i plačući

Pred sobom

Sve čistiš

I ništiš

Ti si nakanio da me pod svaku cijenu uništiš

Ali nikako da nađeš

Istinski put

Do mene

Jer

Ti poznaješ uklesane i utrte pute

I niti ijedan drugi

(A mali su zapravo i jalovi

Bez obzira koliko su

Za tebe

Oholog i jakog

I preteški

Dugi).
User avatar
eltroxin
Posts: 2049
Joined: 30/08/2009 23:35

#611 Re: NON PAPER

Post by eltroxin »

General War wrote: 16/04/2021 23:23
LBVIEW wrote: 16/04/2021 22:01
General War wrote: 16/04/2021 21:44
Tvoj je problem sto vazda deveras sa posljedicama a ne kad je sta se zakotrljalo...najgenijalnije je sto tebi nije problem sto te je vodio covjek koji nije ni dobio vecinu glasova kad pricas o demokratiji...I Ok, da te pitam ako se ispostavi da srbi i hrvati naprave novu "gradjansku vecinu" jel demokratski da se bosna raspadne?
Zakotrljalo se 80-tih sa SANU i Slobom, to onako "slucajno" izostavis. Sto ce mi biti problem, ta nije izvrsio puc vec je pao dogovor u stranci. A jelde, kako bi tebi odgovarao Slobin potrcko, a kasnije i izdajnik/ratni zlocinac.
Bosna i SFRJ nisu usporedive ni po cemu, tako da je pitanje besmisleno.
Interesantno ti je poimanje demokratije, glasas za jednog a onda se "dogovore" drugacije...evo sad smo ovdje Vuckovi potrcci i slovenija nam kroji kapu...ti se nemas razloga za to brinuti naravno.
Kakve ti gluposti valjas, katastrofa... :lol:
mzungu
Posts: 483
Joined: 17/04/2007 14:29

#612 Re: NON PAPER

Post by mzungu »

@bogoljub,

:thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#613 Re: NON PAPER

Post by General War »

eltroxin wrote: 16/04/2021 23:42

Kakve ti gluposti valjas, katastrofa... :lol:
Jbg, sad si me ubjedio u suprotno, priznajem bio sam u zabludi :thumbup: :D
User avatar
eltroxin
Posts: 2049
Joined: 30/08/2009 23:35

#614 Re: NON PAPER

Post by eltroxin »

General War wrote: 16/04/2021 23:59
eltroxin wrote: 16/04/2021 23:42

Kakve ti gluposti valjas, katastrofa... :lol:
Jbg, sad si me ubjedio u suprotno, priznajem bio sam u zabludi :thumbup: :D
Nisam ni pokusao! Kada neko pise bezvezarije poput tebe, nema tu previse prostora za diskusiju. Blago receno.
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#615 Re: NON PAPER

Post by Palmalma »

meridiyan wrote: 16/04/2021 20:10 Kod Senada veliki prijatelj BiH Stipe Mesic i nekadasnji predsjednik Slovenije Milan Kucan skepticni po pitanju non papera.
Ali zato SDA lideri nastavljaju da bljuju vatru samo da se kriminal njihovih jataka prebaci na nesto drugo.
Ne moraš lagati.

Mesića nisam slušala, ali Kučan jasno kaže:

“ Slovenija se nije u ovo uplela, već je upletena u čitavu tu situaciju...”

I nastavlja dalje palamuditi.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#616 Re: NON PAPER

Post by daddy-kool »

Samo jedna država na zapadnom Balkanu još nije zavšila svoj raspad, samo se na Srbiju čeka da prizna nezavisnost Kosova.
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 409
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#617 Re: NON PAPER

Post by srce_ruke_lopata »

Navukli smo ludjačku košulju 95-te i nikakvim mirnim putem je nećemo moći skinuti. Koliko ćemo je još moći nositi pitanje je samo. BiH je nefunkcionalna država I jedino odgovara kriminalcima na vlasti iz sva tri tora.
Realno gledajući, priča na Balkanu još nije završena i ma koliko ja mrzio taj famozni non-paper, neke stvari koje su iznesene su manje-više činjenice koje samo treba još ozvaničiti.
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#618 Re: NON PAPER

Post by Point. »

spinel_ wrote: 16/04/2021 18:24
Point. wrote: 16/04/2021 17:48
spinel_ wrote: 16/04/2021 16:50 19 stranica oko nekakvog nepostojeceg papira.
SDA vam bacila kosku da se zabavljate i svi zagrizli.
Dok bosnju u isto vrijeme kradu, pljackaju i unistavaju sve zivo sto im dodje pod ruku.
Mada koga briga. Za 2000 godina svasta se moze desiti.
Samo neuki i naivni mogu vjerovati da je ovaj non paper djelo SDA. Imenuje se premijer jedne držav, članice EU, što je dovoljno za njegovu tužbu da je to slučaj. Drugo, SDA nema dovoljno pameti da igra ovu igru i da se sjeti nečega ovakvog. I treće, sasvim je moguće da je ovo djelo Janeza, jer kad je bio dovoljno glup i politički naivan da čestita Trumpu izbornu pobjedu a nije bilo ni svanulo, zašto ne bi bio dovoljno paglu za ovakvo nešto.
Taman kad se pocelo nesto desavati u vezi malina respiratora i KCUS-u ona dvojica iz predsjednistva u pravo vrijeme uletise s tom pricom da bi zataskali raznorazne kriminalne afere svojih pajdasa. Pitanje je zasto su onda cekali 40 dana ako su isti dan znali kad je bio slovenac u Sarajevu da se navodno raspitivao o mirnom razlazu?

Nista ja od ovoga ne vjerujem i nista od ovoga nece biti. Niti ima mirnog niti nemirnog razlaza. Sve je samo isprzna prica, spinovanje i demagogija nasih politicari da bi skrenuli paznju s vakcina, afera i desavanja na Kcus-u. I uspjeli su u tome. Sada nam nije bitno sto su nas pokrali, sto ljudi umiru zbog sistema, sto nista ne rade itd...

Dakle, ako mislis da nije djelo SDA onda je djelo njihovih koalicionih partnera HDZ-a. Tu su vazda kad jedni drugima treba cuvati ledja. Na kraju nista nece biti a ovi ce dobiti izborni zakon.

Kakav slovenac i njihovih ruku djelo, kakvi bakraci :-)

I zaista je nevjerovatno da se o necemu ovako nebitnom pise ovoliko :-) da su sutra izbori SDA bi glat dobila na ovu pricu..i tako 30+ godina. Hrane nas nacionalizmom. Ma fuj
Najlakše je zabiti glavu u pijesak i iz te rupe govoriti ma nije to ništa. Pa sutra, kad ti bubnu granični prijelaz na Dobrinji opet ćete iz te rupe govoriti ma nije to ništa, to SDA skreće pažnju sa respiratora.

I kakvo skretanje pažnje, to misliš da će zbog ovoga završiti suđenje za respiratore, stanje na KCUS preko noći poboljšati a narod zaboraviti na pandemiju i vakcine. I ne znam što se baš ti uzrujavaš oko vakcina kad za iste govoriš da će nam samo donijeti zlo i žestok si protivnik vakcina :?

I ne znam kako plan komadanja države i mijenjanje granica na lako zapaljivom Balkanu može biti nebitno. Zadnji put kad su se crtale mape i nove granice stotinu hiljada ljudi je platilo glavom i 30 godina poslije toga još se nismo oporavili.
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#619 Re: NON PAPER

Post by Point. »

General War wrote: 16/04/2021 19:14
LBVIEW wrote: 16/04/2021 19:00
General War wrote: 16/04/2021 18:15

...pa i ovo im bas ne ide na ruku bilo ili nebilo tacno. Non paperi su dokaz koliko cobani ne mare, od vakcina koje me nabavljaju do toga da Slovenija...hej slovenija rapravlja o buducnosti bih...naravno ja bih ovom prilikom htio da se zahvalim jos jednom, Bogicevicu sto je imao mudar pristup da od rata u sloveniji i hrvatskoj prebaci ga kod nas :thumbup:
Jes vala, samo su zaboravio i da je taj isti Bogic Aliji izdiktirao ID, a vidjen je i s utokom u ruci kad je stradao srpski svat.
Memorandum SANU, Slobu na Gazimestanu, jogurt revoluciju, RAM i tako te sitnice smo izgleda sanjali.
Nista od toga se nije ticalo bosne...tvoj problem sto sanjas globalno a zivis lokalno :D
Šta se nije ticalo Bosne? To oni planirali rs u Albaniji ili Bugarskoj al im Bogić bacio na volej?
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#620 Re: NON PAPER

Post by General War »

eltroxin wrote: 17/04/2021 00:05
General War wrote: 16/04/2021 23:59
eltroxin wrote: 16/04/2021 23:42

Kakve ti gluposti valjas, katastrofa... :lol:
Jbg, sad si me ubjedio u suprotno, priznajem bio sam u zabludi :thumbup: :D
Nisam ni pokusao! Kada neko pise bezvezarije poput tebe, nema tu previse prostora za diskusiju. Blago receno.
Jesil i ti kakav emigrant? :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#621 Re: NON PAPER

Post by General War »

Point. wrote: 17/04/2021 08:45
General War wrote: 16/04/2021 19:14
LBVIEW wrote: 16/04/2021 19:00

Jes vala, samo su zaboravio i da je taj isti Bogic Aliji izdiktirao ID, a vidjen je i s utokom u ruci kad je stradao srpski svat.
Memorandum SANU, Slobu na Gazimestanu, jogurt revoluciju, RAM i tako te sitnice smo izgleda sanjali.
Nista od toga se nije ticalo bosne...tvoj problem sto sanjas globalno a zivis lokalno :D
Šta se nije ticalo Bosne? To oni planirali rs u Albaniji ili Bugarskoj al im Bogić bacio na volej?
Gdje je PC u SANU?
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#622 Re: NON PAPER

Post by nosara »

Dijasporo, resiiiiii...
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#623 Re: NON PAPER

Post by Palmalma »

srce_ruke_lopata wrote: 17/04/2021 03:56 Navukli smo ludjačku košulju 95-te i nikakvim mirnim putem je nećemo moći skinuti. Koliko ćemo je još moći nositi pitanje je samo. BiH je nefunkcionalna država I jedino odgovara kriminalcima na vlasti iz sva tri tora.
Realno gledajući, priča na Balkanu još nije završena i ma koliko ja mrzio taj famozni non-paper, neke stvari koje su iznesene su manje-više činjenice koje samo treba još ozvaničiti.

Imaš dvije mogućnosti:

- da ostane ovako;

- da implementiraš presude europskih sudova za ljudska prava (predmete Sejdić, Finci, Pilav).... sto je država i obavezna.

Treća ne postoji, iako bi susjedi i komšije htjeli pomoći sa nekom vlastitom verzijom.

Problem je sto iko uopste i razgovara o nečemu mimo obaveze proistekle iz presuda europskog suda.
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#624 Re: NON PAPER

Post by Point. »

General War wrote: 16/04/2021 21:44
LBVIEW wrote: 16/04/2021 21:24
General War wrote: 16/04/2021 19:52
U sloveniji je picvaz krenuo devedesete, ja koliko se sjecam a ti me ispravi neko se dogovarao sa slobom ispred bosnjaka, pa neko se predomislio.
Od deset ljudi u BiH cetiri su bili muslimani (tada) a tri srbi...srbe nikako ne mozes iskljuciti. Zaceras Slobi, za rat je bosna najgore mjesto, ali nikako da shvatis da htio nehtio, volio nevolio, priznao nepriznao...rat se morao izbjeci u Bosni...a mogao je. I evo opet sve isto...
Malo si se zajebao, u Sloveniji je pocelo u ljeto 91-e.
Znaci ako se dogovaras i ne dogovoris se, sam si kriv kad te onaj drugi napadne, genijalno nema sta. A Slobi se, inace, moglo vjerovati na rijec, to da pricas nekom u Zimbabveu, pa hajde, alii na ovom forumu. :-)
Od 10 gradjana, 2/3 je glasalo za nezavisnost, dakle ne narodi, vec gradjani, a koliko mi je poznato u demokratskim drrustvima vecina odlucuje, manjina moze biti nezadovoljna samo nema pravo zbog toga zapoceti rat i pociniti genocid. S toga racun ,a isti ispiorucuj srpskom rukivodstvu s obe strane Drine.
Tvoj je problem sto vazda deveras sa posljedicama a ne kad je sta se zakotrljalo...najgenijalnije je sto tebi nije problem sto te je vodio covjek koji nije ni dobio vecinu glasova kad pricas o demokratiji...I Ok, da te pitam ako se ispostavi da srbi i hrvati naprave novu "gradjansku vecinu" jel demokratski da se bosna raspadne?
Dogovor u stranci nije isto kao nepoštivanje demokratskih odluka. Ispostavilo se da je to bio mudar dogovor, jer da nas je Babo vodio tvoja a i moja država bi danas bila dio Velike Srbije a predsjednik Vučić.

Srba i Hrvata nema dovoljno za većinu. A i da ima, po Ustavu i zakonu nemaju pravo ni na kakav razlaz. Još manje mirni.
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#625 Re: NON PAPER

Post by Point. »

General War wrote: 17/04/2021 08:55
Point. wrote: 17/04/2021 08:45
General War wrote: 16/04/2021 19:14
Nista od toga se nije ticalo bosne...tvoj problem sto sanjas globalno a zivis lokalno :D
Šta se nije ticalo Bosne? To oni planirali rs u Albaniji ili Bugarskoj al im Bogić bacio na volej?
Gdje je PC u SANU?
U njemu jasno piše o granicama Srbije koje nisu u skladu s etničkim sastavom i kao takve one se trebaju prekrajati. Jasno je o čemu se ovdje radi, jedino ako misliš da u BiH ne žive Srbi i da su mislili granice Srbije prekrajati ka Rumuniji ili Bugarskoj?
Post Reply