NON PAPER

Post Reply
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#576 Re: NON PAPER

Post by KatarinaKosaca »

155_mm wrote: 16/04/2021 20:25 cesto su najvece ovce upravo oni oni koji druge nazivaju ovcama.
I najaktivniji botovi ono koji druge zovu botovima.
Autorefleksija je čudo
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#577 Re: NON PAPER

Post by Man of steel »

Ne trebaju nama nikakvi non paperi da bi znali sa kakvim dušmanima živimo i granicu dijelimo.

To kome nakon svega što su radili, a i dan danas rade, nije jasno, mora biti ili zlonamjeran ili dobrano glup.

Poručuju nam parfeme i sapune a zaglibili u sami mulj i blato svih evropskih i civilizacijskih normi pa se u njemu valjaju sa raznim Le Penima, Wildersima , Orbanima i raznim wannabe Putinima i Trumpima.

Onaj najgori staljinistički genocidni smrad iz Srbije i nacističko krišćanski nacizam oličen u samoj čehri ustaše Bože Ljubića, po ko zna koji put atakuje na našu državu i zdrav razum našeg naroda, a saveznike traže u najcrnjim hodnicima i podrumima Evrope kojoj historijski gledano zla nikad nije nedostajalo.

Samo što nam se više pamet ne razvlači granatama nego mnogo podlim i perfidnim igricama koje će se po ko zna koji put istima odbiti o glavu.

Jer koliko god i domaćim izdajnicima to bilo čudno, mi se umoriti nikad nećemo!
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#578 Re: NON PAPER

Post by 155_mm »

@Man of the steal
pa nije jadni bozo ljubic kriv sto se sa njim slaze vecina klix forumasa u vezi non papera.
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#579 Re: NON PAPER

Post by 155_mm »

KatarinaKosaca wrote: 16/04/2021 20:40
155_mm wrote: 16/04/2021 20:25 cesto su najvece ovce upravo oni oni koji druge nazivaju ovcama.
I najaktivniji botovi ono koji druge zovu botovima.
Autorefleksija je čudo
ja sam preko 10 godina na ovom forumu i nikad nisam cuo za nekog drugog stranackog bota osim za SDA bota. kako je moguce da na klix forumu postoje samo SDA botovi. :?
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#580 Re: NON PAPER

Post by Milenkov buraz »

Man of steel wrote: 16/04/2021 20:42 Ne trebaju nama nikakvi non paperi da bi znali sa kakvim dušmanima živimo i granicu dijelimo.

To kome nakon svega što su radili, a i dan danas rade, nije jasno, mora biti ili zlonamjeran ili dobrano glup.

Poručuju nam parfeme i sapune a zaglibili u sami mulj i blato svih evropskih i civilizacijskih normi pa se u njemu valjaju sa raznim Le Penima, Wildersima , Orbanima i raznim wannabe Putinima i Trumpima.

Onaj najgori staljinistički genocidni smrad iz Srbije i nacističko krišćanski nacizam oličen u samoj čehri ustaše Bože Ljubića, po ko zna koji put atakuje na našu državu i zdrav razum našeg naroda, a saveznike traže u najcrnjim hodnicima i podrumima Evrope kojoj historijski gledano zla nikad nije nedostajalo.

Samo što nam se više pamet ne razvlači granatama nego mnogo podlim i perfidnim igricama koje će se po ko zna koji put istima odbiti o glavu.

Jer koliko god i domaćim izdajnicima to bilo čudno, mi se umoriti nikad nećemo!
Slažem se sa većim dijelom samo treba reći da u vezi vakcina odgovornost je na domaćim političarima tj. SDA bagri, Vučić je tu čist k'o suza u smislu da koristi nesposobnost ovih prvih i hvala za svaki spašeni život. Naravno ne treba sumnjati koju bi stranu izabrao da opet sutra treba pucati po Sarajevu i barem ja to imam uvijek u glavi i onda kada Vučić de fakto spašava živote vakcinama.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#581 Re: NON PAPER

Post by Milenkov buraz »

155_mm wrote: 16/04/2021 20:52 @Man of the steal
pa nije jadni bozo ljubic kriv sto se sa njim slaze vecina klix forumasa u vezi non papera.
A šta je dotični izjavio nisam upratio?
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#582 Re: NON PAPER

Post by 155_mm »

Milenkov buraz wrote: 16/04/2021 20:57
155_mm wrote: 16/04/2021 20:52 @Man of the steal
pa nije jadni bozo ljubic kriv sto se sa njim slaze vecina klix forumasa u vezi non papera.
A šta je dotični izjavio nisam upratio?
neko je ovdje u raspravi rekao da je doticni izjavio da je non paper maslo politickog sarajeva.
samo sto to maslo nije ono ramazansko maslo. :D
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#583 Re: NON PAPER

Post by Milenkov buraz »

155_mm wrote: 16/04/2021 21:01
Milenkov buraz wrote: 16/04/2021 20:57
155_mm wrote: 16/04/2021 20:52 @Man of the steal
pa nije jadni bozo ljubic kriv sto se sa njim slaze vecina klix forumasa u vezi non papera.
A šta je dotični izjavio nisam upratio?
neko je ovdje u raspravi rekao da je doticni izjavio da je non paper maslo politickog sarajeva.
samo sto to maslo nije ono ramazansko maslo. :D
Mah...očigledno je da je bio nekakav papir koji je još kod nekoga i sve ono što Dodik godinama laje to se više-manje našlo u tom papiru. Dakle taj papir je očigledno djelo te politike, vjerovatno osovine Rusija-desničari-Dodik-Srbija, a vidimo po šutnji Beograda da im taj prijedlog trampe RS za Kosovo odgovara k'o ribama voda. Ali naravno od kršćanskih ekstremista iz Hercegovine čudo bi bilo da malo razmisle prije nego što izvale takvu glupost. Da je ovaj papir djelo Sarajevo Beograd bi vrištao iz svog glasa i već bi sazivao vojni savjet i konsultacije.
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#584 Re: NON PAPER

Post by Man of steel »

Milenkov buraz wrote: 16/04/2021 20:57
Man of steel wrote: 16/04/2021 20:42 Ne trebaju nama nikakvi non paperi da bi znali sa kakvim dušmanima živimo i granicu dijelimo.

To kome nakon svega što su radili, a i dan danas rade, nije jasno, mora biti ili zlonamjeran ili dobrano glup.

Poručuju nam parfeme i sapune a zaglibili u sami mulj i blato svih evropskih i civilizacijskih normi pa se u njemu valjaju sa raznim Le Penima, Wildersima , Orbanima i raznim wannabe Putinima i Trumpima.

Onaj najgori staljinistički genocidni smrad iz Srbije i nacističko krišćanski nacizam oličen u samoj čehri ustaše Bože Ljubića, po ko zna koji put atakuje na našu državu i zdrav razum našeg naroda, a saveznike traže u najcrnjim hodnicima i podrumima Evrope kojoj historijski gledano zla nikad nije nedostajalo.

Samo što nam se više pamet ne razvlači granatama nego mnogo podlim i perfidnim igricama koje će se po ko zna koji put istima odbiti o glavu.

Jer koliko god i domaćim izdajnicima to bilo čudno, mi se umoriti nikad nećemo!
Slažem se sa većim dijelom samo treba reći da u vezi vakcina odgovornost je na domaćim političarima tj. SDA bagri, Vučić je tu čist k'o suza u smislu da koristi nesposobnost ovih prvih i hvala za svaki spašeni život. Naravno ne treba sumnjati koju bi stranu izabrao da opet sutra treba pucati po Sarajevu i barem ja to imam uvijek u glavi i onda kada Vučić de fakto spašava živote vakcinama.
Nije tačno.

Vučić i Srbija su sabotirali nabavku vakcina iz Rusije, a glavnu odgovornost što mi još uvijek nismo nabavili vakcine snose Predsjedavajući Vijeća ministara Zoran Tegeltija(SNSD), Zavod za zdravstvo FBIH(HDZ) i Ministarstvo civilnih poslova(HDZ).

Mogao se Fadil trznuti opet preko nekog malinara da nabavi vakcine ali bi ga kao i u slučaju respiratora državna tužiteljica Gordana Tadić čekala otvorenih ruku sa novom optužnicom.
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#585 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

Milenkov buraz wrote: 16/04/2021 20:57
Man of steel wrote: 16/04/2021 20:42 Ne trebaju nama nikakvi non paperi da bi znali sa kakvim dušmanima živimo i granicu dijelimo.

To kome nakon svega što su radili, a i dan danas rade, nije jasno, mora biti ili zlonamjeran ili dobrano glup.

Poručuju nam parfeme i sapune a zaglibili u sami mulj i blato svih evropskih i civilizacijskih normi pa se u njemu valjaju sa raznim Le Penima, Wildersima , Orbanima i raznim wannabe Putinima i Trumpima.

Onaj najgori staljinistički genocidni smrad iz Srbije i nacističko krišćanski nacizam oličen u samoj čehri ustaše Bože Ljubića, po ko zna koji put atakuje na našu državu i zdrav razum našeg naroda, a saveznike traže u najcrnjim hodnicima i podrumima Evrope kojoj historijski gledano zla nikad nije nedostajalo.

Samo što nam se više pamet ne razvlači granatama nego mnogo podlim i perfidnim igricama koje će se po ko zna koji put istima odbiti o glavu.

Jer koliko god i domaćim izdajnicima to bilo čudno, mi se umoriti nikad nećemo!
Slažem se sa većim dijelom samo treba reći da u vezi vakcina odgovornost je na domaćim političarima tj. SDA bagri, Vučić je tu čist k'o suza u smislu da koristi nesposobnost ovih prvih i hvala za svaki spašeni život. Naravno ne treba sumnjati koju bi stranu izabrao da opet sutra treba pucati po Sarajevu i barem ja to imam uvijek u glavi i onda kada Vučić de fakto spašava živote vakcinama.
Lijepo srocen text, prsti patriotskim nabojem. Izdrzace narod i vise od ovoga, nema veze nek umre jos 10-15 hiljada al robovi biti necemo :skoljka:. Sva sreca da su tu da nas povedu oni sto su pohrlili u BG da se vakcinisu :mrgreen:
WRecker
Posts: 144
Joined: 01/01/2017 03:36

#586 Re: NON PAPER

Post by WRecker »

MarshalDodik wrote: 16/04/2021 19:23
LBVIEW wrote: 16/04/2021 19:15
MarshalDodik wrote: 16/04/2021 19:06 Za Bosnjake bi najpametnije bilo da se okrenu Rusiji i da je zagotive vise nego i Srbi.
To bi za kratko vrijeme bila winwin situacija, ali nema pameti
Jasta bi, a kao znak dobre volje bi na Jevrejskom groblju trebalo podici spomenik neznanom ruskom snajperisti koji je pucao po gradu.
To su pojedinci/dobrovoljci bilo ih je na svim stranama
Predpostavljam da su i ovo dobrovoljno uradili
https://www.bbc.com/news/world-europe-33445772.amp
Samo SAD i VB su nam prijatelji Evropu boli ona stvar za nas sto to prije shvatimo bit ce nam bolje
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#587 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

Man of steel wrote: 16/04/2021 21:07
Milenkov buraz wrote: 16/04/2021 20:57
Man of steel wrote: 16/04/2021 20:42 Ne trebaju nama nikakvi non paperi da bi znali sa kakvim dušmanima živimo i granicu dijelimo.

To kome nakon svega što su radili, a i dan danas rade, nije jasno, mora biti ili zlonamjeran ili dobrano glup.

Poručuju nam parfeme i sapune a zaglibili u sami mulj i blato svih evropskih i civilizacijskih normi pa se u njemu valjaju sa raznim Le Penima, Wildersima , Orbanima i raznim wannabe Putinima i Trumpima.

Onaj najgori staljinistički genocidni smrad iz Srbije i nacističko krišćanski nacizam oličen u samoj čehri ustaše Bože Ljubića, po ko zna koji put atakuje na našu državu i zdrav razum našeg naroda, a saveznike traže u najcrnjim hodnicima i podrumima Evrope kojoj historijski gledano zla nikad nije nedostajalo.

Samo što nam se više pamet ne razvlači granatama nego mnogo podlim i perfidnim igricama koje će se po ko zna koji put istima odbiti o glavu.

Jer koliko god i domaćim izdajnicima to bilo čudno, mi se umoriti nikad nećemo!
Slažem se sa većim dijelom samo treba reći da u vezi vakcina odgovornost je na domaćim političarima tj. SDA bagri, Vučić je tu čist k'o suza u smislu da koristi nesposobnost ovih prvih i hvala za svaki spašeni život. Naravno ne treba sumnjati koju bi stranu izabrao da opet sutra treba pucati po Sarajevu i barem ja to imam uvijek u glavi i onda kada Vučić de fakto spašava živote vakcinama.
Nije tačno.

Vučić i Srbija su sabotirali nabavku vakcina iz Rusije, a glavnu odgovornost što mi još uvijek nismo nabavili vakcine snose Predsjedavajući Vijeća ministara Zoran Tegeltija(SNSD), Zavod za zdravstvo FBIH(HDZ) i Ministarstvo civilnih poslova(HDZ).

Mogao se Fadil trznuti opet preko nekog malinara da nabavi vakcine ali bi ga kao i u slučaju respiratora državna tužiteljica Gordana Tadić čekala otvorenih ruku sa novom optužnicom.
Jel ovo ozbiljno il neka zajebancija :skoljka:.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#588 Re: NON PAPER

Post by Milenkov buraz »

Man of steel wrote: 16/04/2021 21:07
Milenkov buraz wrote: 16/04/2021 20:57 Slažem se sa većim dijelom samo treba reći da u vezi vakcina odgovornost je na domaćim političarima tj. SDA bagri, Vučić je tu čist k'o suza u smislu da koristi nesposobnost ovih prvih i hvala za svaki spašeni život. Naravno ne treba sumnjati koju bi stranu izabrao da opet sutra treba pucati po Sarajevu i barem ja to imam uvijek u glavi i onda kada Vučić de fakto spašava živote vakcinama.
Nije tačno.

Vučić i Srbija su sabotirali nabavku vakcina iz Rusije, a glavnu odgovornost što mi još uvijek nismo nabavili vakcine snose Predsjedavajući Vijeća ministara Zoran Tegeltija(SNSD), Zavod za zdravstvo FBIH(HDZ) i Ministarstvo civilnih poslova(HDZ).

Mogao se Fadil trznuti opet preko nekog malinara da nabavi vakcine ali bi ga kao i u slučaju respiratora državna tužiteljica Gordana Tadić čekala otvorenih ruku sa novom optužnicom.
Po tebi je nabavka onih respiratora i na onakav način sasvim OK? Jebem ga de se malo dohavizaj, zaključuješ neke stvari sasvim ok ali ovim ga uprska. Da Fadil nije zajebao stvar ne bi Gordana imala povoda ni motiva da ga dočeka sa optužnicom. Dakle Gordana je posljedica a razlog je nešto sasvim drugo, to dvoje treba znati detektovati i razlikovati. Uzrok i posljedica su ovdje vrlo jasni i treba ih razdvojiti a ne zamjenom teza pokušati braniti Fadila i SDA nesposobnost.
detroit-mercy
Posts: 16071
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#589 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

I Fikro Malinar sebe smatra patriotom :mrgreen: cudan je taj patriotizam :skoljka:
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#590 Re: NON PAPER

Post by 155_mm »

@Milenkov buraz

ti krscanski ekstremisti iz hercegovine su odavno pod kontrolom beograda. jer nije normalno da prihvate podjelu BiH da im srbija izbije na savu i na unu. samo nekoliko kilometara od jasenovca. pa nama se svete za turke i dahije sta bi tek njima bilo za jasenovac.

ali hrvatsko politicko vodstvo vjerovatno vjeruju da je EU i NATO vjecni i da ce ih oni vjecno stititi od italije, madjarske i srbije.

uvijek sam se pitao kako je moguce da su hrvati bili skoro 1000 godina pod madjarima ali kad vidim ponasanje hrvatske politike danas neke stvari budu jasnije.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#591 Re: NON PAPER

Post by Milenkov buraz »

detroit-mercy wrote: 16/04/2021 21:10
Milenkov buraz wrote: 16/04/2021 20:57 Slažem se sa većim dijelom samo treba reći da u vezi vakcina odgovornost je na domaćim političarima tj. SDA bagri, Vučić je tu čist k'o suza u smislu da koristi nesposobnost ovih prvih i hvala za svaki spašeni život. Naravno ne treba sumnjati koju bi stranu izabrao da opet sutra treba pucati po Sarajevu i barem ja to imam uvijek u glavi i onda kada Vučić de fakto spašava živote vakcinama.
Lijepo srocen text, prsti patriotskim nabojem. Izdrzace narod i vise od ovoga, nema veze nek umre jos 10-15 hiljada al robovi biti necemo :skoljka:. Sva sreca da su tu da nas povedu oni sto su pohrlili u BG da se vakcinisu :mrgreen:
Pogrešna interpretacija. Ja nemam dilemu da li bih primio vakcine iz Srbije, donaciju, ili da ih kupimo od Srbije. Da sam neki visoki političar koji donosi odluke sačekao bih na aerodromu svaku pošiljku vakcina iz Srbije a VIjećina bi bila obasjana srspkom zastavom, jednostavno hvala za svaki spašeni život ali pamtim i nemoguće je da neko ko je stajao iznad Sarajeva to sutra opet ne bi uradio isto. Jednostavno opreza nikad dosta i tu nema ništa loše već samo čisti oprez.
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#592 Re: NON PAPER

Post by Man of steel »

detroit-mercy wrote: 16/04/2021 21:10
Lijepo srocen text, prsti patriotskim nabojem. Izdrzace narod i vise od ovoga, nema veze nek umre jos 10-15 hiljada al robovi biti necemo :skoljka:. Sva sreca da su tu da nas povedu oni sto su pohrlili u BG da se vakcinisu :mrgreen:
A ti bi da se mi mirno raziđemo, jelde?

Pobilo, protjeralo, popalilo, sekundarne, tercijalne grobnice iza sebe ostavilo pa bi da se igra mirnog razlaza.

Svako na svoju stranu pa će biti i vakcina, jel tako?
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66145
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#593 Re: NON PAPER

Post by _BataZiv_0809 »

Nece biti vakcina dok se Sebija pita.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#594 Re: NON PAPER

Post by LBVIEW »

General War wrote: 16/04/2021 19:52
LBVIEW wrote: 16/04/2021 19:39
General War wrote: 16/04/2021 19:14
Nista od toga se nije ticalo bosne...tvoj problem sto sanjas globalno a zivis lokalno :D
Ma nikako, kako ono zborise srpski politicki predstavnici u opcinama s obe strane Une ljeta 91-e :"ako ce Ista biti granica izmedju Srba, popit cemo je". Bosnjake ne spomenuse, no kakvu su im sudbinu namijenili pokazali su nakon godinu dana - logori i masovne grobnice. :evil:
Tvoj problem je sto ne vidis da je upravo Sloba sahranio SFRJ, i da to 91- e nije bila Ista drzava, vec Velika Srbija u nastajanju, koju, s pravom, niko osim Srbije nije zelio. Vojni puc koji je Bogicevic sprijecio bi Slobi omogucio legitimitet za stvaranje malo vece Srbije, a rat bi ti svakako uslijedio.
U sloveniji je picvaz krenuo devedesete, ja koliko se sjecam a ti me ispravi neko se dogovarao sa slobom ispred bosnjaka, pa neko se predomislio.
Od deset ljudi u BiH cetiri su bili muslimani (tada) a tri srbi...srbe nikako ne mozes iskljuciti. Zaceras Slobi, za rat je bosna najgore mjesto, ali nikako da shvatis da htio nehtio, volio nevolio, priznao nepriznao...rat se morao izbjeci u Bosni...a mogao je. I evo opet sve isto...
Malo si se zajebao, u Sloveniji je pocelo u ljeto 91-e.
Znaci ako se dogovaras i ne dogovoris se, sam si kriv kad te onaj drugi napadne, genijalno nema sta. A Slobi se, inace, moglo vjerovati na rijec, to da pricas nekom u Zimbabveu, pa hajde, alii na ovom forumu. :-)
Od 10 gradjana, 2/3 je glasalo za nezavisnost, dakle ne narodi, vec gradjani, a koliko mi je poznato u demokratskim drrustvima vecina odlucuje, manjina moze biti nezadovoljna samo nema pravo zbog toga zapoceti rat i pociniti genocid. S toga racun ,a isti ispiorucuj srpskom rukivodstvu s obe strane Drine.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#595 Re: NON PAPER

Post by KatarinaKosaca »

155_mm wrote: 16/04/2021 21:15 @Milenkov buraz

ti krscanski ekstremisti iz hercegovine su odavno pod kontrolom beograda.
KOS je tu maestralno uradio posao još 1993. Sjećemo se povika dječaka iz Širokog "Nož, žica"
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#596 Re: NON PAPER

Post by 155_mm »

nije nemoguce da se čović i danas nekad potpise cirilicom.
:D
mzungu
Posts: 483
Joined: 17/04/2007 14:29

#597 Re: NON PAPER

Post by mzungu »

24strane o toalet papiru..wow
face, evo i do lavrova i k palca :D

tobe jrabi budala
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#598 Re: NON PAPER

Post by General War »

LBVIEW wrote: 16/04/2021 21:24
General War wrote: 16/04/2021 19:52
LBVIEW wrote: 16/04/2021 19:39

Ma nikako, kako ono zborise srpski politicki predstavnici u opcinama s obe strane Une ljeta 91-e :"ako ce Ista biti granica izmedju Srba, popit cemo je". Bosnjake ne spomenuse, no kakvu su im sudbinu namijenili pokazali su nakon godinu dana - logori i masovne grobnice. :evil:
Tvoj problem je sto ne vidis da je upravo Sloba sahranio SFRJ, i da to 91- e nije bila Ista drzava, vec Velika Srbija u nastajanju, koju, s pravom, niko osim Srbije nije zelio. Vojni puc koji je Bogicevic sprijecio bi Slobi omogucio legitimitet za stvaranje malo vece Srbije, a rat bi ti svakako uslijedio.
U sloveniji je picvaz krenuo devedesete, ja koliko se sjecam a ti me ispravi neko se dogovarao sa slobom ispred bosnjaka, pa neko se predomislio.
Od deset ljudi u BiH cetiri su bili muslimani (tada) a tri srbi...srbe nikako ne mozes iskljuciti. Zaceras Slobi, za rat je bosna najgore mjesto, ali nikako da shvatis da htio nehtio, volio nevolio, priznao nepriznao...rat se morao izbjeci u Bosni...a mogao je. I evo opet sve isto...
Malo si se zajebao, u Sloveniji je pocelo u ljeto 91-e.
Znaci ako se dogovaras i ne dogovoris se, sam si kriv kad te onaj drugi napadne, genijalno nema sta. A Slobi se, inace, moglo vjerovati na rijec, to da pricas nekom u Zimbabveu, pa hajde, alii na ovom forumu. :-)
Od 10 gradjana, 2/3 je glasalo za nezavisnost, dakle ne narodi, vec gradjani, a koliko mi je poznato u demokratskim drrustvima vecina odlucuje, manjina moze biti nezadovoljna samo nema pravo zbog toga zapoceti rat i pociniti genocid. S toga racun ,a isti ispiorucuj srpskom rukivodstvu s obe strane Drine.
Tvoj je problem sto vazda deveras sa posljedicama a ne kad je sta se zakotrljalo...najgenijalnije je sto tebi nije problem sto te je vodio covjek koji nije ni dobio vecinu glasova kad pricas o demokratiji...I Ok, da te pitam ako se ispostavi da srbi i hrvati naprave novu "gradjansku vecinu" jel demokratski da se bosna raspadne?
User avatar
spinel_
Posts: 6633
Joined: 15/11/2013 02:33

#599 Re: NON Malina respirator

Post by spinel_ »

mzungu wrote: 16/04/2021 21:40 24strane o toalet papiru..wow
face, evo i do lavrova i k palca :D

tobe jrabi budala
Budala do budale sve.
Opasniji je malina respirator od bilo kojeg rata.
Last edited by spinel_ on 16/04/2021 21:48, edited 1 time in total.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16282
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#600 Re: NON PAPER

Post by sime_cipol »

detroit-mercy wrote: 16/04/2021 19:24 Ono sto se moze iscitati na ovim stranicama je da je samoviktimizacija dosegnula vrhunac. Svi su protiv nas, cijela Evropa pa i svijet nam rade o glavi i dijele zemlju :-) ne znam samo sta ih to samo sprecava da je podijele kad su se toliki digli :-),a mi nista ne mozemo da uradimo zbog toga a toliko toga bi uradili. Vjerovatno je da ce i za one harabaije od respiratora okriviti, svijet, Ameriku, Kinu, Srbiju, Sloveniju, Papua Novu Gvineju. Cak i one stvari koje su u nasoj moci, koje mozemo kontrolisati ( da ne navodim banalne primjere) i za to nam je vazda drugi kriv. Jedino u cemu smo dobri je skupljanje sadake po svijetu i stav da nam neko nesto duguje i mora dati.
SDA :D
Post Reply