NON PAPER

Post Reply
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#276 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

A taman se uniforma obukla :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#277 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

sumirprimus wrote: 15/04/2021 21:51
Piaty wrote: 15/04/2021 21:50 Nisam shvatao ovog Jansu do sada pa mi cudno sve ispada. Znajuci da je Jansa antikomunista i antijugoslaven, pretpostavljao sam i da je antisrpski nastrojen i onda se desi ovo sa ovim papiricima.
Zanima me, kako se on presalta? Jel to on dio te tzv krsanske desnice, bliske Putinu ili...? Sta se desilo u medjuvremenu?
Orban.euro desnica. Jasno sve ko dan
Uz to jos covjeku draga para :)
sumirprimus
Posts: 81634
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#278 Re: NON PAPER

Post by sumirprimus »

detroit-mercy wrote: 15/04/2021 21:52 A taman se uniforma obukla :mrgreen:
A nista to ja u farmerkama i u tenama :izet: :mrgreen:
User avatar
Man of steel
Posts: 1295
Joined: 28/02/2012 00:58

#279 Re: NON PAPER

Post by Man of steel »

Nemaju oni još političku snagu ali to ne treba značiti da ih treba podcijeniti.

Historija je majka znanja .
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#280 Re: NON PAPER

Post by Piaty »

sumirprimus wrote: 15/04/2021 21:51
Piaty wrote: 15/04/2021 21:50 Nisam shvatao ovog Jansu do sada pa mi cudno sve ispada. Znajuci da je Jansa antikomunista i antijugoslaven, pretpostavljao sam i da je antisrpski nastrojen i onda se desi ovo sa ovim papiricima.
Zanima me, kako se on presalta? Jel to on dio te tzv krsanske desnice, bliske Putinu ili...? Sta se desilo u medjuvremenu?
Orban.euro desnica. Jasno sve ko dan
Ma to eurodesnica mi je nejasno. Ona je devedesetih bila antijugoslavenska i antisrpska. To ne znaci da je bila za nas, ali je bila recimo prohrvatska. Zato kazem krscanska desnica.
Sada nekako ispada da je taj polaritet Srbija-Hrvatska ukinut jer se trebaju dogovoriti oko Bosne. Kome Bosna da se prislepa? Liberalima Europe? Turskoj? Pakistanu? Ili najpametnije - Americi i Njemackoj?
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#281 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

Pandakonda wrote: 15/04/2021 21:50 Ovo nikada neće proci jer ako su ovi nasi pajseri naivni, EU nije. EU zna da je ovo otvaranje pandorine kutije ne samo za balkan, nego za generalno čitavu evropu i haos koji bi nastao se ne bi zaustavio samo ovdje nego bi se prelio kod njih. Na red bi dosli mnogi teritorijalni problemi koje je EU uspjela rijesiti unutar sebe i pokretanjem ovoga bi se Evropa toliko fragmentirala da bi se vratila u 15i vijek.

A sve i da je EU naivna, Amerika nije. Amerika nece pustiti da EU toliko propadne i da situacija u Evropi bude haoticna gdje bi samo Rusi profitirali. Trump mozda bi ali Biden nema sanse. Ovo su mentalne gimnastike Janse i njegov pokusaj da bude relevantan, i kao sto neko rece, stvara se opasan blok lidera i drzava, Orban, Vucic, Dodik, Jansa itd. koji koriste slabost EU da valjaju ovakve gluposti. Necu ici toliko daleko da smatram da je neki platio premijera jedne drzave da se ovako bruka ali sigurno je na neki nacin SDA imala veze sa ovim da se skine fokus sa svih afera koje je prate. Pa pobogu zar nekome nije sumnjivo da uvijek nakon nekih afera izleti ovako neko sranje ? :-)
Ma otkud :mrgreen:
User avatar
BHCluster
Posts: 23424
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#282 Re: NON PAPER

Post by BHCluster »

daddy-kool wrote: 15/04/2021 21:21 Ovo je ruska igra i tu leži opasnost.

Zapadne desničare u dobroj mjeri finansiraju rusi i oblikje ruski FSB.
Kroz slične poteze se dodatno fragmetira EU kao geopolitički subjekt.

Rusi žele spriječiti ulazak BiH u NATO (iako je to prethodno dogovorena stvar i "zna se" da pripadamo zapadnoj strani uticaja). Ustvari po Duginovim osnovama geopolitike, oni planiraju RS otcijepiti i pripojiti istočnom pravoslavnom kolektivitetu.
Priprema se ofanziva na Ukrajinu, pitanje je da li će apetiti stati samo sa pripajanjem Donbasa ili će ići na uništenje Ukrajne i pripajanje Rusiji.

U nekom trenutku, prije pristupanja NATO paktu, RS će morati pokušati konačnu destabilizaciju i otcjepljenje.
Mi potpadamo pod "američki svijet", "američku zonu uticaja".

Naravno da i lokalci imaju svoje ambicije i apetite, ali su u odlučivanju oni sekundarni.
Pokusali u Crnoj Gori i Makedoniji pojedìnačno i nije uspjelo sa 4 drzave pokusavaju destabilizirati odjednom.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#283 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

Piaty wrote: 15/04/2021 21:55
sumirprimus wrote: 15/04/2021 21:51
Piaty wrote: 15/04/2021 21:50 Nisam shvatao ovog Jansu do sada pa mi cudno sve ispada. Znajuci da je Jansa antikomunista i antijugoslaven, pretpostavljao sam i da je antisrpski nastrojen i onda se desi ovo sa ovim papiricima.
Zanima me, kako se on presalta? Jel to on dio te tzv krsanske desnice, bliske Putinu ili...? Sta se desilo u medjuvremenu?
Orban.euro desnica. Jasno sve ko dan
Ma to eurodesnica mi je nejasno. Ona je devedesetih bila antijugoslavenska i antisrpska. To ne znaci da je bila za nas, ali je bila recimo prohrvatska. Zato kazem krscanska desnica.
Sada nekako ispada da je taj polaritet Srbija-Hrvatska ukinut jer se trebaju dogovoriti oko Bosne. Kome Bosna da se prislepa? Liberalima Europe? Turskoj? Pakistanu? Ili najpametnije - Americi i Njemackoj?
Ko je tu najjaci/uticajniji sa njim ides, barem to nije tesko pitanje.
Al de to ti objasni nasim begovima :skoljka:
palermo
Posts: 22366
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#284 Re: NON PAPER

Post by palermo »

detroit-mercy wrote: 15/04/2021 21:56
Pandakonda wrote: 15/04/2021 21:50 Ovo nikada neće proci jer ako su ovi nasi pajseri naivni, EU nije. EU zna da je ovo otvaranje pandorine kutije ne samo za balkan, nego za generalno čitavu evropu i haos koji bi nastao se ne bi zaustavio samo ovdje nego bi se prelio kod njih. Na red bi dosli mnogi teritorijalni problemi koje je EU uspjela rijesiti unutar sebe i pokretanjem ovoga bi se Evropa toliko fragmentirala da bi se vratila u 15i vijek.

A sve i da je EU naivna, Amerika nije. Amerika nece pustiti da EU toliko propadne i da situacija u Evropi bude haoticna gdje bi samo Rusi profitirali. Trump mozda bi ali Biden nema sanse. Ovo su mentalne gimnastike Janse i njegov pokusaj da bude relevantan, i kao sto neko rece, stvara se opasan blok lidera i drzava, Orban, Vucic, Dodik, Jansa itd. koji koriste slabost EU da valjaju ovakve gluposti. Necu ici toliko daleko da smatram da je neki platio premijera jedne drzave da se ovako bruka ali sigurno je na neki nacin SDA imala veze sa ovim da se skine fokus sa svih afera koje je prate. Pa pobogu zar nekome nije sumnjivo da uvijek nakon nekih afera izleti ovako neko sranje ? :-)
Ma otkud :mrgreen:
Nema mjesta cudjenju......ramazanski somuni....zar vama nije cudbo da se pojava nonpapera poklapa sa mjesecom ramazana i ramazanskim somunom
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#285 Re: NON PAPER

Post by MuaDib »

Samo budala moze vjerovat da ovako srocen dokument predstavlja neki strateski program djelovanja. I hajmo opet o drzavi, dok drzava ubija svoje građane. Pa da je ovo tacno u Pristini i Skoplju bi zasjedalo vijece za nacionalnu sigurnost, a nikakve reakcije iz S. Makedonije, Kosova, a Crna Gora, Albanija i Srbija sute. Ovo je cisto spinovanje poljuljanih balkanskih lidera Janse Izetbegovica, Komsica i Đukanovića. Naprosto taj smrad navodi vodu na svoj mlin i pravi diplomatski skandal, nastojeci uvjeriti EU da njihov politicki pad i sklanjanje znaci haos na Balkanu. Sve to treba zatjerat u tri lijepe i motkom poslati na politicki otpad. Nije nam dosta Corone, jos nam trebaju njihove igrice. Mrs.
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#286 Re: NON PAPER

Post by Piaty »

detroit-mercy wrote: 15/04/2021 21:57
Piaty wrote: 15/04/2021 21:55
sumirprimus wrote: 15/04/2021 21:51
Orban.euro desnica. Jasno sve ko dan
Ma to eurodesnica mi je nejasno. Ona je devedesetih bila antijugoslavenska i antisrpska. To ne znaci da je bila za nas, ali je bila recimo prohrvatska. Zato kazem krscanska desnica.
Sada nekako ispada da je taj polaritet Srbija-Hrvatska ukinut jer se trebaju dogovoriti oko Bosne. Kome Bosna da se prislepa? Liberalima Europe? Turskoj? Pakistanu? Ili najpametnije - Americi i Njemackoj?
Ko je tu najjaci/uticajniji sa njim ides, barem to nije tesko pitanje.
Al de to ti objasni nasim begovima :skoljka:
"Begovima" se zivo fucka za ovo kao i dosad. Mozda je i ova konstatcija fula jer mozda begovi jako dobro znaju sve ovo i podrzavaju stvari iz nonpaper-a jer su podudarne sa njihovom politikom od prije 25-30 godina. Mislim, mi se cudimo Slovencima a na toj politici je otvoreno radila i lokalna ekipa. Oni su ko fol protiv. Mozda?
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#287 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

palermo wrote: 15/04/2021 22:01
detroit-mercy wrote: 15/04/2021 21:56
Pandakonda wrote: 15/04/2021 21:50 Ovo nikada neće proci jer ako su ovi nasi pajseri naivni, EU nije. EU zna da je ovo otvaranje pandorine kutije ne samo za balkan, nego za generalno čitavu evropu i haos koji bi nastao se ne bi zaustavio samo ovdje nego bi se prelio kod njih. Na red bi dosli mnogi teritorijalni problemi koje je EU uspjela rijesiti unutar sebe i pokretanjem ovoga bi se Evropa toliko fragmentirala da bi se vratila u 15i vijek.

A sve i da je EU naivna, Amerika nije. Amerika nece pustiti da EU toliko propadne i da situacija u Evropi bude haoticna gdje bi samo Rusi profitirali. Trump mozda bi ali Biden nema sanse. Ovo su mentalne gimnastike Janse i njegov pokusaj da bude relevantan, i kao sto neko rece, stvara se opasan blok lidera i drzava, Orban, Vucic, Dodik, Jansa itd. koji koriste slabost EU da valjaju ovakve gluposti. Necu ici toliko daleko da smatram da je neki platio premijera jedne drzave da se ovako bruka ali sigurno je na neki nacin SDA imala veze sa ovim da se skine fokus sa svih afera koje je prate. Pa pobogu zar nekome nije sumnjivo da uvijek nakon nekih afera izleti ovako neko sranje ? :-)
Ma otkud :mrgreen:
Nema mjesta cudjenju......ramazanski somuni....zar vama nije cudbo da se pojava nonpapera poklapa sa mjesecom ramazana i ramazanskim somunom
Meni se vise poklapa sa odlaskom elite u BG na vakcinaciju :mrgreen: kako saprati sramotu odlaska kod neprijatelja :?
User avatar
stetoskop
Posts: 1358
Joined: 21/06/2010 18:12
Location: Pokraj Sarajeva
Grijem se na: Fujitsu 12llce
Vozim: Wartburg 353 karavan

#288 Re: NON PAPER

Post by stetoskop »

U svemu ovome, ja jedino rješenje vidim u tome, da objavimo rat Europskoj Uniji. :napoleon:
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#289 Re: NON PAPER

Post by kox »

KatarinaKosaca wrote: 15/04/2021 21:11 Vakcine jesu gorući problem. Korupcija hronični. I sve ostale đakonije iz vladajuće kuhinje. Ipak, da smo vakcinisani kao Izrael, političari kao M e kel, to ne bi spriječilo vlažne snove i lobby akcije Velike Srbije. Od te ideje se nikada nije odustalo. Zato je priča o vakcinama na ovoj temi spin. Vučić ovih dana "sasvim slučajno" nije ponovio mantru o "Podršku teritorijalnog integriteta BIH". Pro vladini mediji su u euforiji sreće i analiza.
Nije to nikakav spin. Mi konstantno govorimo 'mi ćemo u rat ako to pokusate', bukvalno nam je to vrhunac politike već godinama. A da dođemo u situaciju da ratujemo i kupujemo oružje respiratori i vakcine su fantastičan pokazatelj na sta bi to licilo. Preko Fikre bismo kupili neispravne borbene avione a Bake bi ih bacao sa Bosmala i tvrdio da rade, pa makar 4 sekunde dok ne zveknu na beton. Ni jedan metak ne bi uspjeli da kupe, na kraju bi im Vucic donirao jedno 10000 komada iz zajebancije. Bisera bi lobirala za no fly zone a dobila bi sleper suhih smokvi.
Ovakve kakve smo danas, potpuno paralisane SDA korupcijom i nepotizmom i na unutrašnjem i na vanjskom planu, nas može jahati ko kako hoće, pa i nebitna Slovenija i sizofreni Vučić. Da smo u normalnom stanju ne bi ovo Sloveniji na pamet palo a i nas bi bolilo uho i da im padne. Ovako, kuku majko, vidi sta nam Janezi rade, ne spominjimo
respiratore i vakcine, kriminal i korupciju, dolazi Jansa da dijeli Bosnu.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#290 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

kox wrote: 15/04/2021 22:15
KatarinaKosaca wrote: 15/04/2021 21:11 Vakcine jesu gorući problem. Korupcija hronični. I sve ostale đakonije iz vladajuće kuhinje. Ipak, da smo vakcinisani kao Izrael, političari kao M e kel, to ne bi spriječilo vlažne snove i lobby akcije Velike Srbije. Od te ideje se nikada nije odustalo. Zato je priča o vakcinama na ovoj temi spin. Vučić ovih dana "sasvim slučajno" nije ponovio mantru o "Podršku teritorijalnog integriteta BIH". Pro vladini mediji su u euforiji sreće i analiza.
Nije to nikakav spin. Mi konstantno govorimo 'mi ćemo u rat ako to pokusate', bukvalno nam je to vrhunac politike već godinama. A da dođemo u situaciju da ratujemo i kupujemo oružje respiratori i vakcine su fantastičan pokazatelj na sta bi to licilo. Preko Fikre bismo kupili neispravne borbene avione a Bake bi ih bacao sa Bosmala i tvrdio da rade, pa makar 4 sekunde dok ne zveknu na beton. Ni jedan metak ne bi uspjeli da kupe, na kraju bi im Vucic donirao jedno 10000 komada iz zajebancije. Bisera bi lobirala za no fly zone a dobila bi sleper suhih smokvi.
Ovakve kakve smo danas, potpuno paralisane SDA korupcijom i nepotizmom i na unutrašnjem i na vanjskom planu, nas može jahati ko kako hoće, pa i nebitna Slovenija i sizofreni Vučić. Da smo u normalnom stanju ne bi ovo Sloveniji na pamet palo a i nas bi bolilo uho i da im padne. Ovako, kuku majko, vidi sta nam Janezi rade, ne spominjimo
respiratore i vakcine, kriminal i korupciju, dolazi Jansa da dijeli Bosnu.
Avione :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de nemoj se zajebavat :mrgreen:.
Fiko najdalje sto bi doguro bi bili kalasnjikovi :mrgreen: ali umjesto kalasnjikova bi nam podvalili Zagije :mrgreen:
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#291 Re: NON PAPER

Post by Piaty »

Za nadati se da ce Slovenija u sebi pronaci one zalihe demokratije po kojoj je bila poznata u cijelom svijetu
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#292 Re: NON PAPER

Post by kox »

detroit-mercy wrote: 15/04/2021 22:20
kox wrote: 15/04/2021 22:15
KatarinaKosaca wrote: 15/04/2021 21:11 Vakcine jesu gorući problem. Korupcija hronični. I sve ostale đakonije iz vladajuće kuhinje. Ipak, da smo vakcinisani kao Izrael, političari kao M e kel, to ne bi spriječilo vlažne snove i lobby akcije Velike Srbije. Od te ideje se nikada nije odustalo. Zato je priča o vakcinama na ovoj temi spin. Vučić ovih dana "sasvim slučajno" nije ponovio mantru o "Podršku teritorijalnog integriteta BIH". Pro vladini mediji su u euforiji sreće i analiza.
Nije to nikakav spin. Mi konstantno govorimo 'mi ćemo u rat ako to pokusate', bukvalno nam je to vrhunac politike već godinama. A da dođemo u situaciju da ratujemo i kupujemo oružje respiratori i vakcine su fantastičan pokazatelj na sta bi to licilo. Preko Fikre bismo kupili neispravne borbene avione a Bake bi ih bacao sa Bosmala i tvrdio da rade, pa makar 4 sekunde dok ne zveknu na beton. Ni jedan metak ne bi uspjeli da kupe, na kraju bi im Vucic donirao jedno 10000 komada iz zajebancije. Bisera bi lobirala za no fly zone a dobila bi sleper suhih smokvi.
Ovakve kakve smo danas, potpuno paralisane SDA korupcijom i nepotizmom i na unutrašnjem i na vanjskom planu, nas može jahati ko kako hoće, pa i nebitna Slovenija i sizofreni Vučić. Da smo u normalnom stanju ne bi ovo Sloveniji na pamet palo a i nas bi bolilo uho i da im padne. Ovako, kuku majko, vidi sta nam Janezi rade, ne spominjimo
respiratore i vakcine, kriminal i korupciju, dolazi Jansa da dijeli Bosnu.
Avione :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de nemoj se zajebavat :mrgreen:.
Fiko najdalje sto bi doguro bi bili kalasnjikovi :mrgreen: ali umjesto kalasnjikova bi nam podvalili Zagije :mrgreen:
Jarane znaš koliko se moze klepiti na 4 aviona sa moldavskog vojnog otpada ako ih platiš kao f-35 ? Donio bi ih Fike u komadima i zalijepio Oho ljepilom ako treba vjeruj mi. A onda bi jos institut za mjeriteljstvo potvrdio da su potpuno ispravni.
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#293 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

kox wrote: 15/04/2021 22:26
detroit-mercy wrote: 15/04/2021 22:20
kox wrote: 15/04/2021 22:15
Nije to nikakav spin. Mi konstantno govorimo 'mi ćemo u rat ako to pokusate', bukvalno nam je to vrhunac politike već godinama. A da dođemo u situaciju da ratujemo i kupujemo oružje respiratori i vakcine su fantastičan pokazatelj na sta bi to licilo. Preko Fikre bismo kupili neispravne borbene avione a Bake bi ih bacao sa Bosmala i tvrdio da rade, pa makar 4 sekunde dok ne zveknu na beton. Ni jedan metak ne bi uspjeli da kupe, na kraju bi im Vucic donirao jedno 10000 komada iz zajebancije. Bisera bi lobirala za no fly zone a dobila bi sleper suhih smokvi.
Ovakve kakve smo danas, potpuno paralisane SDA korupcijom i nepotizmom i na unutrašnjem i na vanjskom planu, nas može jahati ko kako hoće, pa i nebitna Slovenija i sizofreni Vučić. Da smo u normalnom stanju ne bi ovo Sloveniji na pamet palo a i nas bi bolilo uho i da im padne. Ovako, kuku majko, vidi sta nam Janezi rade, ne spominjimo
respiratore i vakcine, kriminal i korupciju, dolazi Jansa da dijeli Bosnu.
Avione :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de nemoj se zajebavat :mrgreen:.
Fiko najdalje sto bi doguro bi bili kalasnjikovi :mrgreen: ali umjesto kalasnjikova bi nam podvalili Zagije :mrgreen:
Jarane znaš koliko se moze klepiti na 4 aviona sa moldavskog vojnog otpada ako ih platiš kao f-35 ? Donio bi ih Fike u komadima i zalijepio Oho ljepilom ako treba vjeruj mi. A onda bi jos institut za mjeriteljstvo potvrdio da su potpuno ispravni.
:thumbup:
Proda nam dvokrilce ko F35 :mrgreen:
detroit-mercy
Posts: 16088
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#294 Re: NON PAPER

Post by detroit-mercy »

Necu vise odo, sjebasmo temu haubici a bas se nameracio da razbacuje strategiju i brani domovinu. Peace out :bih:
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#295 Re: NON PAPER

Post by carobnjak_N »

Emela na N1 i onaj načelnik istočnog, deset puta jedno drugom viču jes genocid-nije genocid.
Isto scena iz Ničije zemlje
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#296 Re: NON PAPER

Post by Gusar-from-Riga »

detroit-mercy wrote: 15/04/2021 22:30 Necu vise odo, sjebasmo temu haubici a bas se nameracio da razbacuje strategiju i brani domovinu. Peace out :bih:
Al ti je haubica nabio komplekse zestoke :mrgreen: Ja mislim kad udjes na forum odmah njegove postove trazis pa onda tek ostalo. :run:

Evropa, "komsije" i ko sve ne nam radi o glavi a ove ublehe forumske o vakcinama i SDA :lol: Ja mislim kad bi pucalo sa trebevica opet ovi likovi bi po klixu pisali Zahiraga ne pucaj :-) To su te sitne duse.. balijice male :mrgreen:
User avatar
Gusar-from-Riga
Posts: 622
Joined: 11/06/2020 18:04

#297 Re: NON PAPER

Post by Gusar-from-Riga »

detroit-mercy wrote: 15/04/2021 21:56
Pandakonda wrote: 15/04/2021 21:50 Ovo nikada neće proci jer ako su ovi nasi pajseri naivni, EU nije. EU zna da je ovo otvaranje pandorine kutije ne samo za balkan, nego za generalno čitavu evropu i haos koji bi nastao se ne bi zaustavio samo ovdje nego bi se prelio kod njih. Na red bi dosli mnogi teritorijalni problemi koje je EU uspjela rijesiti unutar sebe i pokretanjem ovoga bi se Evropa toliko fragmentirala da bi se vratila u 15i vijek.

A sve i da je EU naivna, Amerika nije. Amerika nece pustiti da EU toliko propadne i da situacija u Evropi bude haoticna gdje bi samo Rusi profitirali. Trump mozda bi ali Biden nema sanse. Ovo su mentalne gimnastike Janse i njegov pokusaj da bude relevantan, i kao sto neko rece, stvara se opasan blok lidera i drzava, Orban, Vucic, Dodik, Jansa itd. koji koriste slabost EU da valjaju ovakve gluposti. Necu ici toliko daleko da smatram da je neki platio premijera jedne drzave da se ovako bruka ali sigurno je na neki nacin SDA imala veze sa ovim da se skine fokus sa svih afera koje je prate. Pa pobogu zar nekome nije sumnjivo da uvijek nakon nekih afera izleti ovako neko sranje ? :-)
Ma otkud :mrgreen:
Gledaj ovih likova covjece :-) Koja je to patologija hahahhaha Bake u dilu sa Jansom :lol:
I pazi ovo.. oni znaju sta EU i Amerika imaju u planu. CIA i KGB placu za vama :lol:
Last edited by Gusar-from-Riga on 15/04/2021 23:07, edited 1 time in total.
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#298 Re: NON PAPER

Post by 88Sioux »

sumirprimus wrote: 15/04/2021 21:08
daddy-kool wrote: 15/04/2021 21:07
sumirprimus wrote: 15/04/2021 21:05 Non paper je na naski nepapir?
Non paper znači radni dokument.
C :roll: :lol:
Nepapir ljepse zvuci ko i sama tema. :thumbup:
:pisnula:
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#299 Re: NON PAPER

Post by kox »

Gusar-from-Riga wrote: 15/04/2021 22:51
detroit-mercy wrote: 15/04/2021 22:30 Necu vise odo, sjebasmo temu haubici a bas se nameracio da razbacuje strategiju i brani domovinu. Peace out :bih:
Al ti je haubica nabio komplekse zestoke :mrgreen: Ja mislim kad udjes na forum odmah njegove postove trazis pa onda tek ostalo. :run:

Evropa, "komsije" i ko sve ne nam radi o glavi a ove ublehe forumske o vakcinama i SDA :lol: Ja mislim kad bi pucalo sa trebevica opet ovi likovi bi po klixu pisali Zahiraga ne pucaj :-) To su te sitne duse.. balijice male :mrgreen:
Balijice su ti koji kupuju malinarske respiratore i ne nabavljaju vakcine. A braniti se od tih silnih dušmana koje navodiš možeš samo po forumu jer bi nam u stvarnom životu odbranu vodile te iste respiratprske i vakcinaške balijice i bila bi vrlo kratka i neuspješna. Po nas, njima bi sigurno bila uspješna, bar finansijski. Mi bismo naje**** kao žuti. E ako nećemo da nam se to dogodi trebamo da se iskopamo sa ovog dna koje smo dotakli i da pokušamo napraviti kako-tako funkcionalan sistem sa mnogo manje korupcije, kriminala i nepotizma, a to sa tim tebi milim balijicama koje su nas na to dno i dovele neće ići.
emirolini
Posts: 3504
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#300 Re: NON PAPER

Post by emirolini »

Hahaha ko je ovaj papir pisao? Zar je stvarno neko povjerovao u ovo?
Post Reply