Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#926 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

pici wrote: 11/04/2021 00:18
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:08
hadzinicasa wrote: 11/04/2021 00:07

Ono kad neko stavi Zahiragica kao argument za bilo sta...
Bogu plakat‘.
E fkt.... Al zamisli na sta su spali kad im je on adut :D
a ta ce jadni od irgetske dnevnice u alemanji odvoje da gledaju patriJotsku tv hayat i jos povukli cetri razreda osnovne susobom pa noHaj dok ti kosti ne puknu... a lijepa je i merkelinicina socijala... moresH net platit i pivu zalit... gluHo bilo sad ce ramazan ja o pivama tipkam, Allah selamet .
Neam ja nis protiv alemanije :D i sam sam u njoj. Ali ne mogu da podrzavam stoku zbog koje sam otisao.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#927 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by pici »

skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:19
pici wrote: 11/04/2021 00:18
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:08

E fkt.... Al zamisli na sta su spali kad im je on adut :D
a ta ce jadni od irgetske dnevnice u alemanji odvoje da gledaju patriJotsku tv hayat i jos povukli cetri razreda osnovne susobom pa noHaj dok ti kosti ne puknu... a lijepa je i merkelinicina socijala... moresH net platit i pivu zalit... gluHo bilo sad ce ramazan ja o pivama tipkam, Allah selamet .
Neam ja nis protiv alemanije :D i sam sam u njoj. Ali ne mogu da podrzavam stoku zbog koje sam otisao.
i ja bi u sveCku al nije mi grah pao, osudjen sam na tornjake... blago tebi.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#928 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

pici wrote: 11/04/2021 00:31
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:19
pici wrote: 11/04/2021 00:18

a ta ce jadni od irgetske dnevnice u alemanji odvoje da gledaju patriJotsku tv hayat i jos povukli cetri razreda osnovne susobom pa noHaj dok ti kosti ne puknu... a lijepa je i merkelinicina socijala... moresH net platit i pivu zalit... gluHo bilo sad ce ramazan ja o pivama tipkam, Allah selamet .
Neam ja nis protiv alemanije :D i sam sam u njoj. Ali ne mogu da podrzavam stoku zbog koje sam otisao.
i ja bi u sveCku al nije mi grah pao, osudjen sam na tornjake... blago tebi.
Tornjake...? Mislis Zahiragica, Ridjobradog i takve? :lol:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#929 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by pici »

skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:32
pici wrote: 11/04/2021 00:31
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:19

Neam ja nis protiv alemanije :D i sam sam u njoj. Ali ne mogu da podrzavam stoku zbog koje sam otisao.
i ja bi u sveCku al nije mi grah pao, osudjen sam na tornjake... blago tebi.
Tornjake...? Mislis Zahiragica, Ridjobradog i takve? :lol:
naravno i na njihove strateske partnere, ista je sve to sorta, prodaju nOrodu muda pod bubrege a vamo se dogovaraju i bogate na nasoj muci sunjima... gnjide
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#930 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

pici wrote: 11/04/2021 00:37
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:32
pici wrote: 11/04/2021 00:31

i ja bi u sveCku al nije mi grah pao, osudjen sam na tornjake... blago tebi.
Tornjake...? Mislis Zahiragica, Ridjobradog i takve? :lol:
naravno i na njihove strateske partnere, ista je sve to sorta, prodaju nOrodu muda pod bubrege a vamo se dogovaraju i bogate na nasoj muci sunjima... gnjide
Meni su od njih gori oni sto im daju glas iz Alemanije :D
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#931 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Hank Paldum »

skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:14 Kaze Hank nedavno, otiso cisto zbog zarade... Svidja mu se politika SDA i glasa za njih... A ovako je pricao nekad :roll:

Ima toga dosta jos...al necu vise :lol:

@Hank Paldum zar ti ne rece, samo.zbog bolje zarade, a ?
Hank Paldum wrote: 24/11/2019 00:41 Kao neko ko je u Njemačkoj već 2 godine preporučio bih od srca svakome neka kupi stvari i ide iz BiH. Čovjek nije ni svjestan kakvo je sivilo na Balkanu uopšte dok ne dođe ovamo ili neki drugu zemlju sličnu. Čak ni kada se dođe u Njemačku na 3 mjeseca u posjetu na koje se ima pravo ne može se prikazati prava slika kao kada ovdje živiš više od 6 mjeseci.
A ovom forumašu sa komentarom "boga za muda" bih se želio zahvaliti jer mi je ušparao dosta vremena da ne pišem dug tekst zašto narod ide (osim razloga bolje zarade) i kada god pomislim da je greška što sam otišao dovoljno je pročitati njegovu rečenicu da me podsjeti da nisam pogriješio.

Ne radi se davno više o parama. Kada sam vidjeo ovdje neke stvari shvatio sam kako je otrovna naša sredina. Na zapadu smrde pojedinci dok na Balkanu cijeli sistem tako da ne bih ostao ni za 3000km
Nigdje nisam napisao SDA. Sivilo je se odnosilo na osobe poput 10-20 standardnih forumaša koji su naslijedili lijenost iz Titinog sistema, porede Izetbegoviće sa Čaučesku parom a Rumuni se digli na ulice dok oni vise 10-15 godina na forumu i očekuju da im nešto neko pokloni, doručak kod mame i 5km od roditelja svaki dan. Takvi su ovdje na zapadu autsajderi. Želim ponovo svakom od srca da kupi stvari i dođe ovdje da vidi bar mjesec kako je glupo ismijavati ljude što su kao odrasli u radnom odnosu jer ih "Hans postrojava".
Ovdje je nakon Guten Tag prvo pitanje " Gdje radiš?" a ako odgovoriš nigdje onda te gledaju kao da si ubica dok u BiH takvi kao forumaši misle da je cool dati ime Facebook grupi Raja sa biroa i lijepiti GIFove Sebije i Bakira.

Drago mi je da sam ti toliko izvukao živce da u ponoć listaš moje komentare dok ne bi našao moj komemtar star 2 godine pa da ti olakšam.
Ukoliko planiraš i moj drugi komentar koji je odmah ispod citirati da bi kao nešto dokazao, pisao sam isto kao danas, o FGR mentalitetu a priča o mojoj rodici i minimalcu zašto je otišla (ima i takvih ali nije kod mene bio slučaj) ali ona je birala jednu od tri logične opcije:
Prilagoditi se sistemu, protestovati protiv sistema ili napustiti taj sistem, ona je izabrala treće dok 10-20 standardnih forumaša nosu nošta izabrali već kukaju 20 gpdina na forumu što im niko kao odraslim ništa ne poklanja.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#932 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:44
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:14 Kaze Hank nedavno, otiso cisto zbog zarade... Svidja mu se politika SDA i glasa za njih... A ovako je pricao nekad :roll:

Ima toga dosta jos...al necu vise :lol:

@Hank Paldum zar ti ne rece, samo.zbog bolje zarade, a ?
Hank Paldum wrote: 24/11/2019 00:41 Kao neko ko je u Njemačkoj već 2 godine preporučio bih od srca svakome neka kupi stvari i ide iz BiH. Čovjek nije ni svjestan kakvo je sivilo na Balkanu uopšte dok ne dođe ovamo ili neki drugu zemlju sličnu. Čak ni kada se dođe u Njemačku na 3 mjeseca u posjetu na koje se ima pravo ne može se prikazati prava slika kao kada ovdje živiš više od 6 mjeseci.
A ovom forumašu sa komentarom "boga za muda" bih se želio zahvaliti jer mi je ušparao dosta vremena da ne pišem dug tekst zašto narod ide (osim razloga bolje zarade) i kada god pomislim da je greška što sam otišao dovoljno je pročitati njegovu rečenicu da me podsjeti da nisam pogriješio.

Ne radi se davno više o parama. Kada sam vidjeo ovdje neke stvari shvatio sam kako je otrovna naša sredina. Na zapadu smrde pojedinci dok na Balkanu cijeli sistem tako da ne bih ostao ni za 3000km
Nigdje nisam napisao SDA. Sivilo je se odnosilo na osobe poput 10-20 standardnih forumaša koji su naslijedili lijenost iz Titinog sistema, porede Izetbegoviće sa Čaučesku parom a Rumuni se digli na ulice dok oni vise 10-15 godina na forumu i očekuju da im nešto neko pokloni, doručak kod mame i 5km od roditelja svaki dan. Takvi su ovdje na zapadu autsajderi. Želim ponovo svakom od srca da kupi stvari i dođe ovdje da vidi bar mjesec kako je glupo ismijavati ljude što su kao odrasli u radnom odnosu jer ih "Hans postrojava".
Ovdje je nakon Guten Tag prvo pitanje " Gdje radiš?" a ako odgovoriš nigdje onda te gledaju kao da si ubica dok u BiH takvi kao forumaši misle da je cool dati ime Facebook grupi Raja sa biroa i lijepiti GIFove Sebije i Bakira.

Drago mi je da sam ti toliko izvukao živce da u ponoć listaš moje komentare dok ne bi našao moj komemtar star 2 godine pa da ti olakšam.
Ukoliko planiraš i moj drugi komentar koji je odmah ispod citirati da bi kao nešto dokazao, pisao sam isto kao danas, o FGR mentalitetu a priča o mojoj rodici i minimalcu zašto je otišla (ima i takvih ali nije kod mene bio slučaj) ali ona je birala jednu od tri logične opcije:
Prilagoditi se sistemu, protestovati protiv sistema ili napustiti taj sistem, ona je izabrala treće dok 10-20 standardnih forumaša nosu nošta izabrali već kukaju 20 gpdina na forumu što im niko kao odraslim ništa ne poklanja.
Sta se bola vadis..bolje se poklopi !
Rekao si da si otisao ZBOG PARA....ZBOG ZARADE.
Ovaj post pokazuje da lazes. Pises tu neke romane, puna ti usta FGR ... Jesi kompleksas bokte :lol:

Ne moras ti meni govoriti kako je u Njemackoj..znam ja dobro.
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#933 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by kiligonzales »

pici wrote: 11/04/2021 00:04
cyprus wrote: 10/04/2021 23:02 Da se osvrnem na ovaj odgovor gradonačelniku Istočnog Sarajeva... Po meni, to i nije tako sjajno izvela... Na njenom mjestu ja bih to ovako: Prihvatam inicijativu kolege iz Istočnog Sarajeva i zaista mislim da bi natpis sa pomenom zločinaca iz Vojske Republike Srpske bio adekvatniji naziv. Kolegu također pozivam da u svjetlu pomirenja izgradnje zdravog društva ukloni table koje veličaju presuđene ratne zločince kao što je Ratko Mladić, te promijene nazive ulica kao što su Ravnogorska i Draže Mihailovića...

Ovo kako je to obrazložila kod Senada, nije me nimalo oduševilo... Ali hajde de, tek je počela :)
ona je to najuljudnije objasnila, koliko je u njenoj nadleznosti... to je do skuptinske vecine u KS a ne do gradskog vijeca... s ovim se i ja slazem, srpskih zlocinaca, je pregrubo i trebalo bi stajati Vojske PC i presudjenih ratnih zlocinaca... ovo za sratkovu tablu i ravnogorski kao i drazina ulica cisto sumljam da bi pristali jer nemaju tu kolektivnu svijest o sramoti i zlocinu koju su ti dzenerali pocinili... niko sa ovakvim mentalnim sklopom nece uc u EU osim kao irget i perac guzova.
Jel se vi ZAJEBAVATE? Cuj pregrubo?

Goni ih u tri lijepe, ja sta su nego srpski zlocinci. Sirok je taj spisak ljudi koji su terorizirali Sarajevo koji su svoje srbovanje dokazivali ubijanjem naseg grada i drzave, nikakva pravedna cilja u ratu Srba protiv nas osim mrznje i ubijanja.

Cika Jovo je Beogradjanin, ali mu njegov moralni kodeks nikada nije dozvoljavao da bude na strani jacih protiv slabijih. Mihajlo Petrovic heroj Travnika je gotovo iz istih razloga pristupio Armiji BiH.

“Dragi moji borci, ja sam major Mihajlo Petrović, Srbin, Beograđanin, oficir bivše JNA. Moj deda borio se na Solunskom frontu protiv Austro-Ugara, moj otac borio se protiv njemačkih, ustaških i četničkih fašista, a izgleda da je došlo vrijeme da se i ja borim protiv ovih bradonja sa brda. Otac mi je pričao kakvi su bili četnici u onom ratu, a ja vam mogu odmah reći, jer sam to imao priliku vidjeti posljednjih mjeseci, da će ovi biti mnogo gori. Bosanac nisam rođenjem, ali sam postao i srcem i dušom otkako živim ovdje. Ne bojte se, junak umire jednom, kukavica hiljadu puta. Budite smireni, pucajte samo u živu metu, ko nema oružja, nek’ otima od neprijatelja ili neka uzme pušku ako mu saborac pogine. U tami slušajte moj glas, nemamo radioveza, nema motorola… I zapamtite, između ovog nezaštićenog i golorukog svijeta i njih, naoružanih najboljim oružjem i mržnjom u kojoj žele da nas sve unište, noćas stojite samo vi!” (Mihajlo Petrovic)
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#934 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Hank Paldum »

skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:08
hadzinicasa wrote: 11/04/2021 00:07
Hank Paldum wrote: 10/04/2021 23:47
SDA je isto podržao gradonačelnicu a i ja kao SDA glasač imam samo potivno reći o Benjamini. Zahiragić je podržao, izgleda išli skupa u školu i slaži se. Znači izmišljaš
Ono kad neko stavi Zahiragica kao argument za bilo sta...
Bogu plakat‘.
E fkt.... Al zamisli na sta su spali kad im je on adut :D
Pa razmisli, ako tvrde neki da osoba poput Benjamine smeta SDA gdje ćeš boljeg aduta od Zahiragića? U zadnje vrijeme najglasniji, najaktivniji, najdirektniji, znači nema boljeg aduta i argumenta da to šta govorite da je Benjamina sve što smeta SDA totalna laž.
Šta bi htjeli da navedem nekoga iz druge stranke ako tvrdite da ona smeta SDA? Da se navede Sakib Softić ili Halid Genjac umjesto Zahiragića koji se jedva oglašavaju u medijima?
Pa baš zato vam je Zahirahić postao omražen jer je davao izjave protiv nekih koji su trn u oku SDAu dok su svi drugi u stranci šutili, da je se zvao glasnogovornikom Izetbegovića jer je javno rekao šta SDA misli dok su se svi drugiu stranci glumili finoću
E baš zato je Zahiragić najbolji adut i argument da je Benjamina sve što smeta SDA apsolutna laž jer ne samo da nije ništa rekao protiv nje nego je još hvali.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#935 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:57
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:08
hadzinicasa wrote: 11/04/2021 00:07

Ono kad neko stavi Zahiragica kao argument za bilo sta...
Bogu plakat‘.
E fkt.... Al zamisli na sta su spali kad im je on adut :D
Pa razmisli, ako tvrde neki da osoba poput Benjamine smeta SDA gdje ćeš boljeg aduta od Zahiragića? U zadnje vrijeme najglasniji, najaktivniji, najdirektniji, znači nema boljeg aduta i argumenta da to šta govorite da je Benjamina sve što smeta SDA totalna laž.
Šta bi htjeli da navedem nekoga iz druge stranke ako tvrdite da ona smeta SDA? Da se navede Sakib Softić ili Halid Genjac umjesto Zahiragića koji se jedva oglašavaju u medijima?
Pa baš zato vam je Zahirahić postao omražen jer je davao izjave protiv nekih koji su trn u oku SDAu dok su svi drugi u stranci šutili, da je se zvao glasnogovornikom Izetbegovića jer je javno rekao šta SDA misli dok su se svi drugiu stranci glumili finoću
E baš zato je Zahiragić najbolji adut i argument da je Benjamina sve što smeta SDA apsolutna laž jer ne samo da nije ništa rekao protiv nje nego je još hvali.
Kakav bola Zahiragic. Obicni salabajzer. Podrzao sto je morao, da bi se mozda dobila druga pozicija za SDA.

Opet kazem, jadan si kad ti je taj salabajzer adut i za sta :lol:
A jos si jadniji sto si njihov glasnogovornik u dijaspori.
kiligonzales
Posts: 5436
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#936 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by kiligonzales »

Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:57
Pa razmisli, ako tvrde neki da osoba poput Benjamine smeta SDA gdje ćeš boljeg aduta od Zahiragića? U zadnje vrijeme najglasniji, najaktivniji, najdirektniji, znači nema boljeg aduta i argumenta da to šta govorite da je Benjamina sve što smeta SDA totalna laž.
Šta bi htjeli da navedem nekoga iz druge stranke ako tvrdite da ona smeta SDA? Da se navede Sakib Softić ili Halid Genjac umjesto Zahiragića koji se jedva oglašavaju u medijima?
Pa baš zato vam je Zahirahić postao omražen jer je davao izjave protiv nekih koji su trn u oku SDAu dok su svi drugi u stranci šutili, da je se zvao glasnogovornikom Izetbegovića jer je javno rekao šta SDA misli dok su se svi drugiu stranci glumili finoću
E baš zato je Zahiragić najbolji adut i argument da je Benjamina sve što smeta SDA apsolutna laž jer ne samo da nije ništa rekao protiv nje nego je još hvali.
Ziv ti bio, nemoj samo njega zvati adutom. Svako iole normalan podrzao bi Benjaminu.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#937 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Hank Paldum »

skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:47
Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:44
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:14 Kaze Hank nedavno, otiso cisto zbog zarade... Svidja mu se politika SDA i glasa za njih... A ovako je pricao nekad :roll:

Ima toga dosta jos...al necu vise :lol:

@Hank Paldum zar ti ne rece, samo.zbog bolje zarade, a ?

Nigdje nisam napisao SDA. Sivilo je se odnosilo na osobe poput 10-20 standardnih forumaša koji su naslijedili lijenost iz Titinog sistema, porede Izetbegoviće sa Čaučesku parom a Rumuni se digli na ulice dok oni vise 10-15 godina na forumu i očekuju da im nešto neko pokloni, doručak kod mame i 5km od roditelja svaki dan. Takvi su ovdje na zapadu autsajderi. Želim ponovo svakom od srca da kupi stvari i dođe ovdje da vidi bar mjesec kako je glupo ismijavati ljude što su kao odrasli u radnom odnosu jer ih "Hans postrojava".
Ovdje je nakon Guten Tag prvo pitanje " Gdje radiš?" a ako odgovoriš nigdje onda te gledaju kao da si ubica dok u BiH takvi kao forumaši misle da je cool dati ime Facebook grupi Raja sa biroa i lijepiti GIFove Sebije i Bakira.

Drago mi je da sam ti toliko izvukao živce da u ponoć listaš moje komentare dok ne bi našao moj komemtar star 2 godine pa da ti olakšam.
Ukoliko planiraš i moj drugi komentar koji je odmah ispod citirati da bi kao nešto dokazao, pisao sam isto kao danas, o FGR mentalitetu a priča o mojoj rodici i minimalcu zašto je otišla (ima i takvih ali nije kod mene bio slučaj) ali ona je birala jednu od tri logične opcije:
Prilagoditi se sistemu, protestovati protiv sistema ili napustiti taj sistem, ona je izabrala treće dok 10-20 standardnih forumaša nosu nošta izabrali već kukaju 20 gpdina na forumu što im niko kao odraslim ništa ne poklanja.
Sta se bola vadis..bolje se poklopi !
Rekao si da si otisao ZBOG PARA....ZBOG ZARADE.
Ovaj post pokazuje da lazes. Pises tu neke romane, puna ti usta FGR ... Jesi kompleksas bokte :lol:

Ne moras ti meni govoriti kako je u Njemackoj..znam ja dobro.
Kad već listaš fino moje stare komentare u ponoć da bi nešto našao :lol: :lol: :lol: onda se još i potrudi i da nađeš komentar gdje sam napisao da smo ja i supruga imali solidne plate ali smo zbog novog balkanskog zakona otišli da iskoristimo šansu u novoj sredini pa ako ne uspije da se možemo uvijek vratiti i usput da za svoj rad mogu više zaradiiti jer koliko god bila BiH uspješna uvijek će biti 4-5 standardnih evropskih država koje će uvijek dominirati nad ostalim državama.
To zašto bih preporučio svakome da ode i sta sam mislio sa sivilom sam objasnio u gornjem komentaru
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31490
Joined: 16/04/2011 18:46

#938 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by skafiskafsnjak »

Hank Paldum wrote: 11/04/2021 01:05
skafiskafsnjak wrote: 11/04/2021 00:47
Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:44
Nigdje nisam napisao SDA. Sivilo je se odnosilo na osobe poput 10-20 standardnih forumaša koji su naslijedili lijenost iz Titinog sistema, porede Izetbegoviće sa Čaučesku parom a Rumuni se digli na ulice dok oni vise 10-15 godina na forumu i očekuju da im nešto neko pokloni, doručak kod mame i 5km od roditelja svaki dan. Takvi su ovdje na zapadu autsajderi. Želim ponovo svakom od srca da kupi stvari i dođe ovdje da vidi bar mjesec kako je glupo ismijavati ljude što su kao odrasli u radnom odnosu jer ih "Hans postrojava".
Ovdje je nakon Guten Tag prvo pitanje " Gdje radiš?" a ako odgovoriš nigdje onda te gledaju kao da si ubica dok u BiH takvi kao forumaši misle da je cool dati ime Facebook grupi Raja sa biroa i lijepiti GIFove Sebije i Bakira.

Drago mi je da sam ti toliko izvukao živce da u ponoć listaš moje komentare dok ne bi našao moj komemtar star 2 godine pa da ti olakšam.
Ukoliko planiraš i moj drugi komentar koji je odmah ispod citirati da bi kao nešto dokazao, pisao sam isto kao danas, o FGR mentalitetu a priča o mojoj rodici i minimalcu zašto je otišla (ima i takvih ali nije kod mene bio slučaj) ali ona je birala jednu od tri logične opcije:
Prilagoditi se sistemu, protestovati protiv sistema ili napustiti taj sistem, ona je izabrala treće dok 10-20 standardnih forumaša nosu nošta izabrali već kukaju 20 gpdina na forumu što im niko kao odraslim ništa ne poklanja.
Sta se bola vadis..bolje se poklopi !
Rekao si da si otisao ZBOG PARA....ZBOG ZARADE.
Ovaj post pokazuje da lazes. Pises tu neke romane, puna ti usta FGR ... Jesi kompleksas bokte :lol:

Ne moras ti meni govoriti kako je u Njemackoj..znam ja dobro.
Kad već listaš fino moje stare komentare u ponoć da bi nešto našao :lol: :lol: :lol: onda se još i potrudi i da nađeš komentar gdje sam napisao da smo ja i supruga imali solidne plate ali smo zbog novog balkanskog zakona otišli da iskoristimo šansu u novoj sredini pa ako ne uspije da se možemo uvijek vratiti i usput da za svoj rad mogu više zaradiiti jer koliko god bila BiH uspješna uvijek će biti 4-5 standardnih evropskih država koje će uvijek dominirati nad ostalim državama.
To zašto bih preporučio svakome da ode i sta sam mislio sa sivilom sam objasnio u gornjem komentaru
Aha :thumbup:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#939 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Hank Paldum »

kiligonzales wrote: 11/04/2021 01:02
Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:57
Pa razmisli, ako tvrde neki da osoba poput Benjamine smeta SDA gdje ćeš boljeg aduta od Zahiragića? U zadnje vrijeme najglasniji, najaktivniji, najdirektniji, znači nema boljeg aduta i argumenta da to šta govorite da je Benjamina sve što smeta SDA totalna laž.
Šta bi htjeli da navedem nekoga iz druge stranke ako tvrdite da ona smeta SDA? Da se navede Sakib Softić ili Halid Genjac umjesto Zahiragića koji se jedva oglašavaju u medijima?
Pa baš zato vam je Zahirahić postao omražen jer je davao izjave protiv nekih koji su trn u oku SDAu dok su svi drugi u stranci šutili, da je se zvao glasnogovornikom Izetbegovića jer je javno rekao šta SDA misli dok su se svi drugiu stranci glumili finoću
E baš zato je Zahiragić najbolji adut i argument da je Benjamina sve što smeta SDA apsolutna laž jer ne samo da nije ništa rekao protiv nje nego je još hvali.
Ziv ti bio, nemoj samo njega zvati adutom. Svako iole normalan podrzao bi Benjaminu.
Naravno da je adut da se dokaže da je laž da Benjamina ne paše SDA. Samo treba pogledati historiju protiv koga je Zahiragić sve govorio, zašto bi onda bio drugačiji kod Benjamine?
Pišete da Benjamina ne paše SDA a onda odbijate jednog SDAovca da prihvatitie kao ozbiljan argument.
Ako tvrdite da Benjamina ne paše SDA koga sam trebao uzeti kao primjer? Nekog SDPovca? Totalno ste kontradiktorni.
User avatar
hadzinicasa
Posts: 13620
Joined: 08/11/2005 16:08
Location: u tranziciji

#940 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by hadzinicasa »

Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:16
hadzinicasa wrote: 11/04/2021 00:07
Hank Paldum wrote: 10/04/2021 23:47
SDA je isto podržao gradonačelnicu a i ja kao SDA glasač imam samo potivno reći o Benjamini. Zahiragić je podržao, izgleda išli skupa u školu i slaži se. Znači izmišljaš
Ono kad neko stavi Zahiragica kao argument za bilo sta...
Bogu plakat‘.
Pa eto, ako Zahiragič koji je za vas najantipatičnija pojava trenutno u SDA a nije protiv Benjamine i još je podržava gdje ćes bolji argument ali znam da vam se ne ukpapa u priču "poštena, lijepa, pametna, sve što SDA ne podnosi".
Vas neprijatelj broj jedan je podržava, suprug joj radi u KCUS-u i nema problema sa Sebijom i još je Bošnjakinja. Još jednom je FGR preveslan nakon kratke lažne euforije.
Zahiragic je primarno jedna sirovina, karikatura i personifikacija sunovrata ovog drustva u primitivizam i neartikulisanost, odsustva svakog kriterija. To sto SDA njeguje ove (ne)vrijednosti pa im je on politicka perjanica je samo indikativno. Jer je on kao takav proizvod miljea koji ista ta SDA njeguje i promovise decenijama. On ne moze i ne smije biti argument ni za sta. Toliko je ispod svakog nivoa.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#941 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Hank Paldum »

pici wrote: 11/04/2021 00:04
cyprus wrote: 10/04/2021 23:02 Da se osvrnem na ovaj odgovor gradonačelniku Istočnog Sarajeva... Po meni, to i nije tako sjajno izvela... Na njenom mjestu ja bih to ovako: Prihvatam inicijativu kolege iz Istočnog Sarajeva i zaista mislim da bi natpis sa pomenom zločinaca iz Vojske Republike Srpske bio adekvatniji naziv. Kolegu također pozivam da u svjetlu pomirenja izgradnje zdravog društva ukloni table koje veličaju presuđene ratne zločince kao što je Ratko Mladić, te promijene nazive ulica kao što su Ravnogorska i Draže Mihailovića...

Ovo kako je to obrazložila kod Senada, nije me nimalo oduševilo... Ali hajde de, tek je počela :)
ona je to najuljudnije objasnila, koliko je u njenoj nadleznosti... to je do skuptinske vecine u KS a ne do gradskog vijeca... s ovim se i ja slazem, srpskih zlocinaca, je pregrubo i trebalo bi stajati Vojske PC i presudjenih ratnih zlocinaca... ovo za sratkovu tablu i ravnogorski kao i drazina ulica cisto sumljam da bi pristali jer nemaju tu kolektivnu svijest o sramoti i zlocinu koju su ti dzenerali pocinili... niko sa ovakvim mentalnim sklopom nece uc u EU osim kao irget i perac guzova.
Pa ne piše Srbi nego srpski zločinci. Kako da ne, napisati jednostavno PC pa nek svako sam interpretira na svoj način kao da je serija Twin Peaks a ne stravični događaji gdje je dokazano ko je kriv. Nisi ti džaba napisao pola latinicom i pola ćirilicom, čak bi znači i promjenio RS u PC da se i to ne zna. Vojska PC :run: personal computer, political correctness ili šta već.
A čak bi i kod presuđenih ratnih zločinaca isto ukinuo srpsko pa da vam za par godina prolazi priča kako su ratni zločinci vršili agresiju, genocid i etničko čišćenje a pošto se ne zna ko je sigurno je bilo svačega, Hrvata, Bošnjaka, Albanaca (Srba, ne može se dokazati jer nigdje ne piše) ili čak Japanaca a ne zna se ni kakva je se ideologija vodila.
Srećom naša Bošnjakinja gradonačelnica nije FGR kako ste zamišljali prije par dana i padali u euforiju "Benjamina ajlovjuuu" pa je itekako sjajno izvela.
Šteta, a bas je Draško čiitajući vaše komentare mislio da se približi Sarajevu :lol:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#942 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Hank Paldum »

hadzinicasa wrote: 11/04/2021 01:13
Hank Paldum wrote: 11/04/2021 00:16
hadzinicasa wrote: 11/04/2021 00:07

Ono kad neko stavi Zahiragica kao argument za bilo sta...
Bogu plakat‘.
Pa eto, ako Zahiragič koji je za vas najantipatičnija pojava trenutno u SDA a nije protiv Benjamine i još je podržava gdje ćes bolji argument ali znam da vam se ne ukpapa u priču "poštena, lijepa, pametna, sve što SDA ne podnosi".
Vas neprijatelj broj jedan je podržava, suprug joj radi u KCUS-u i nema problema sa Sebijom i još je Bošnjakinja. Još jednom je FGR preveslan nakon kratke lažne euforije.
Zahiragic je primarno jedna sirovina, karikatura i personifikacija sunovrata ovog drustva u primitivizam i neartikulisanost, odsustva svakog kriterija. To sto SDA njeguje ove (ne)vrijednosti pa im je on politicka perjanica je samo indikativno. Jer je on kao takav proizvod miljea koji ista ta SDA njeguje i promovise decenijama. On ne moze i ne smije biti argument ni za sta. Toliko je ispod svakog nivoa.
I opet ponavljam, baš zbog toga je perfektan adut kada neko tvrdi da se Benjamina kao takva ne sviđa SDA jer bi (po vašem) jedna sirovina, karikatura i personifikacija sunovrata ovog društva koji je politička perjanica SDA koji je proizvod miljea kojeg ta stranka promoviše trebao prvi izletiti i
nešto negativno izjaviit o Benjamini ali nije, znači laž je da se Benjamina ne sviđa SDA.
Neće sigurno neko u SDA koji se ne javlja često, glumi umjerenost ili je u pozadini dati do znanja da sve što Benjamina predstavlja ne valja SDA.
Koji bi to bio bolji primjer od Zahiragića da se dokaže da li je izjava da SDA ima antipatije prema Benjamini nije istina?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#943 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Hank Paldum »

cyprus wrote: 10/04/2021 23:02 Da se osvrnem na ovaj odgovor gradonačelniku Istočnog Sarajeva... Po meni, to i nije tako sjajno izvela... Na njenom mjestu ja bih to ovako: Prihvatam inicijativu kolege iz Istočnog Sarajeva i zaista mislim da bi natpis sa pomenom zločinaca iz Vojske Republike Srpske bio adekvatniji naziv. Kolegu također pozivam da u svjetlu pomirenja izgradnje zdravog društva ukloni table koje veličaju presuđene ratne zločince kao što je Ratko Mladić, te promijene nazive ulica kao što su Ravnogorska i Draže Mihailovića...

Ovo kako je to obrazložila kod Senada, nije me nimalo oduševilo... Ali hajde de, tek je počela :)
Naravno da bi vi FGRovci prihvatili inicijativu onoga iz Istočnog Sarajeva, vidi se koliko se ljubitelju ravnogorskog pokreta Drašku divite.
Srećom pa niste na mjestu naše Bošnjakinje gradonačelnice koja je naravno drugačije pristupila od vas
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#944 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by KatarinaKosaca »

Čim je jednoglasno izabrana i SDA nije kandidirala svoj prijedlog, logično je da SDA nije protiv nje. Ali, forumske hejteri moraju ratovati. Tu logike nema. :D
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#945 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by BHCluster »

Svako se češe gdje ih s(v)rbi. :mrgreen:
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#946 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by _Scarlett_ »

cyprus wrote: 10/04/2021 23:02 Da se osvrnem na ovaj odgovor gradonačelniku Istočnog Sarajeva... Po meni, to i nije tako sjajno izvela... Na njenom mjestu ja bih to ovako: Prihvatam inicijativu kolege iz Istočnog Sarajeva i zaista mislim da bi natpis sa pomenom zločinaca iz Vojske Republike Srpske bio adekvatniji naziv. Kolegu također pozivam da u svjetlu pomirenja izgradnje zdravog društva ukloni table koje veličaju presuđene ratne zločince kao što je Ratko Mladić, te promijene nazive ulica kao što su Ravnogorska i Draže Mihailovića...

Ovo kako je to obrazložila kod Senada, nije me nimalo oduševilo... Ali hajde de, tek je počela :)
Rekla sam vise puta i recicu opet: bosnjacki i bosanski multietnicari iz vecinskih bosnjackih mjesta jednostavno zive u svijetu koji je totalno odsjecen od realnosti. Kao za uvazavanje misljenja i stavova svih stanovnika BiH a jednostavno ne znaju, nemaju pojma sta Srbi i Hrvati u BiH zele, koji su im ciljevi.

Aj da je tako da znaju samo zatvaraju oci pred istinom nego ovakvi postovi kao ovaj od Cyprusa samo pokazuje koliko stvarno ne znaju :D

Eto, da je ona samo uljudno rekla da ce skloniti table onda bi oni bili otvoreni za uklonjenje table i nazive ulica po ratnim zlocinicma :D :D :D Oni eto vole Ratka Mladica zbog table na Vijecnici :D Nije da ga smatraju spasiocem srpskog zivlja u BiH i nema sanse da bi ga se odrekli ni da se Ferhadija preimenuje u Milosa Obilica nego eto, da mi samo napravimo neki prvi korak oni ce slijediti :D :D
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#947 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by 90minut »

:thumbup:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#948 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by 90minut »

Chmoljo wrote: 10/04/2021 01:06 inače, kad već rovimo po prošlosti, zašto ne bismo otišli u ne tako daleku prošlost i vidjeli taj trnoviti put bivšeg gradonačalnika...

Image
:kiss: :lol:
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#949 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by putokaz1 »

Eto sve sporne ulice imenujemo na slj nacin:Jovana Divjaka,Topuza iz Hadzica,Onog Oficira iz Travnika ,Vladimira Srebrova....sve Srbi ne vrijedjaju Taj Narod
Piaty
Posts: 5587
Joined: 01/12/2020 00:58

#950 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by Piaty »

cyprus wrote: 10/04/2021 23:02 Da se osvrnem na ovaj odgovor gradonačelniku Istočnog Sarajeva... Po meni, to i nije tako sjajno izvela... Na njenom mjestu ja bih to ovako: Prihvatam inicijativu kolege iz Istočnog Sarajeva i zaista mislim da bi natpis sa pomenom zločinaca iz Vojske Republike Srpske bio adekvatniji naziv. Kolegu također pozivam da u svjetlu pomirenja izgradnje zdravog društva ukloni table koje veličaju presuđene ratne zločince kao što je Ratko Mladić, te promijene nazive ulica kao što su Ravnogorska i Draže Mihailovića...

Ovo kako je to obrazložila kod Senada, nije me nimalo oduševilo... Ali hajde de, tek je počela :)
Pa ja. Tek je ona počela. Kad se malo uhoda onda će to ona lagano. I onda će ovaj ukloniti te ulice u istočnom Sarajevu a narod istočnog Sarajeva će masovno izaći na ulice da sa aplauzima isprati skidanje tih tabli. Onda će svi krenuti da se izgrle i izljube negdje na Dobrinji. Muslimani će shvatiti da su ih zavadali i shvatiće da te knjige nisu toliko bitne. Sve je bio ružan san. Ali ne konta to Benjamina, tek je ona počela. Za ovo predvidjeti treba iskustvo koje ona nema.
Post Reply