Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
Novak20
Posts: 13910
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#3026 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Novak20 »

Login7777 wrote: 20/09/2021 16:41 https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/21 ... adili.html

Zarakijalo se.
"SPISKALI BLIZU 17.000 KM: Iz Ureda gradonačelnice Sarajeva troše kao da su taj novac zaradili
Već u aprilu, kada je i sjela na gradonačelničku poziciju, na ketering je potrošeno 2.223 KM."
Sramota što se sarajevski mediji bave mizernom reprezentacijom gradonačelnice Karić. Ako ništa, njena uloga i jeste da svakog službenog gosta i prijatelja Sarajeva i BiH dobro najede i napije. Ali ne može od seljačina koji ne gledaju na 10,5 milijuna uludo bačenih para na SDA respiratore ali im dvije tisuće Benjamininog troška izazivaju nekontrolirane reakcije poput medijskkog podrigivanja i ispuštanja vjetrova dok uredno evidentiraju i objavljuju neskrivene i neprepravljane račune Gradonačelnice.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10858
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#3027 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Prpa.ba »

Bolje pitanje je zasto SDA-u smeta SFF? :mrgreen:
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3028 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

izvrsni direktor wrote: 20/09/2021 22:50
saibaba wrote: 20/09/2021 21:31 .. Ali otkud kod skromne hippy benđi toliki racuni ?
Prijem za dan grada? Znam da ste navikli na sendvice, ali ne ocekujes valjda da i zvanicama na taj da podijele sendvice?

Ono kad pored SDA kriminala, pronevjera, namjestenih tendera i cega sve be...sa druge strane jedino imate racuncic ovo za prigovoriti...tesko ha?
J..bo te ba SDA... to je olos i mafija. I ? Dokle ce te se vaditi na SDA ? Kao SDA su ukrali 100 mi onda smijemo 99 i to je ok? A bendji.. pa mislim da bi bilo bolje i za nju a i za sve nas da SDP nadje nekog kompetentnijeg ako neko hoce. Nakon ovih blamaza ..
izvrsni direktor
Posts: 9024
Joined: 20/12/2018 16:11

#3029 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by izvrsni direktor »

saibaba wrote: 21/09/2021 00:31
izvrsni direktor wrote: 20/09/2021 22:50

Prijem za dan grada? Znam da ste navikli na sendvice, ali ne ocekujes valjda da i zvanicama na taj da podijele sendvice?

Ono kad pored SDA kriminala, pronevjera, namjestenih tendera i cega sve be...sa druge strane jedino imate racuncic ovo za prigovoriti...tesko ha?
J..bo te ba SDA... to je olos i mafija. I ? Dokle ce te se vaditi na SDA ? Kao SDA su ukrali 100 mi onda smijemo 99 i to je ok? A bendji.. pa mislim da bi bilo bolje i za nju a i za sve nas da SDP nadje nekog kompetentnijeg ako neko hoce. Nakon ovih blamaza ..
Reprezentacija za svecanost povdom dana grada sarajeva je bas blamaza. Blamaza za otkaz!
Nemojmo o milionima koje su u reziji skake i sda pokradeni, de da pricamo o par hiljada potrosenih na svecanost u organizaciji gradske sluzbe. To je za otkaz!
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3030 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Novak20 wrote: 20/09/2021 23:02
Sramota što se sarajevski mediji bave mizernom reprezentacijom gradonačelnice Karić. Ako ništa, njena uloga i jeste da svakog službenog gosta i prijatelja Sarajeva i BiH dobro najede i napije. Ali ne može od seljačina koji ne gledaju na 10,5 milijuna uludo bačenih para na SDA respiratore ali im dvije tisuće Benjamininog troška izazivaju nekontrolirane reakcije poput medijskkog podrigivanja i ispuštanja vjetrova dok uredno evidentiraju i objavljuju neskrivene i neprepravljane račune Gradonačelnice.
Pa kad nas siluju mjesecima o tome kako doticna prodaje pasata radi ustede jer pobogu to njoj ne treba..i na kraju se senzacionalno proda za tridesetak hiljada.. sta je problem da se pise i o troskovima i raspanjima? Pa ako su opravdani tim bolje za nju.. resporatori su kriminal a ne opravdanje za druge da kradu i trose
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3031 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

izvrsni direktor wrote: 21/09/2021 00:40
saibaba wrote: 21/09/2021 00:31
J..bo te ba SDA... to je olos i mafija. I ? Dokle ce te se vaditi na SDA ? Kao SDA su ukrali 100 mi onda smijemo 99 i to je ok? A bendji.. pa mislim da bi bilo bolje i za nju a i za sve nas da SDP nadje nekog kompetentnijeg ako neko hoce. Nakon ovih blamaza ..
Reprezentacija za svecanost povdom dana grada sarajeva je bas blamaza. Blamaza za otkaz!
Nemojmo o milionima koje su u reziji skake i sda pokradeni, de da pricamo o par hiljada potrosenih na svecanost u organizaciji gradske sluzbe. To je za otkaz!
Ja to i ne pikam za neku blamazu .. ali oni sexi pogledi stanivukovicem.. pa sa dojce neo lenjinom ... halo ba..
izvrsni direktor
Posts: 9024
Joined: 20/12/2018 16:11

#3032 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by izvrsni direktor »

saibaba wrote: 21/09/2021 00:44
Novak20 wrote: 20/09/2021 23:02

Sramota što se sarajevski mediji bave mizernom reprezentacijom gradonačelnice Karić. Ako ništa, njena uloga i jeste da svakog službenog gosta i prijatelja Sarajeva i BiH dobro najede i napije. Ali ne može od seljačina koji ne gledaju na 10,5 milijuna uludo bačenih para na SDA respiratore ali im dvije tisuće Benjamininog troška izazivaju nekontrolirane reakcije poput medijskkog podrigivanja i ispuštanja vjetrova dok uredno evidentiraju i objavljuju neskrivene i neprepravljane račune Gradonačelnice.
Pa kad nas siluju mjesecima o tome kako doticna prodaje pasata radi ustede jer pobogu to njoj ne treba..i na kraju se senzacionalno proda za tridesetak hiljada.. sta je problem da se pise i o troskovima i raspanjima? Pa ako su opravdani tim bolje za nju.. resporatori su kriminal a ne opravdanje za druge da kradu i trose
A sta je to ona ukrala sad?
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#3033 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by cyprus »

saibaba wrote: 21/09/2021 00:44
Novak20 wrote: 20/09/2021 23:02

Sramota što se sarajevski mediji bave mizernom reprezentacijom gradonačelnice Karić. Ako ništa, njena uloga i jeste da svakog službenog gosta i prijatelja Sarajeva i BiH dobro najede i napije. Ali ne može od seljačina koji ne gledaju na 10,5 milijuna uludo bačenih para na SDA respiratore ali im dvije tisuće Benjamininog troška izazivaju nekontrolirane reakcije poput medijskkog podrigivanja i ispuštanja vjetrova dok uredno evidentiraju i objavljuju neskrivene i neprepravljane račune Gradonačelnice.
Pa kad nas siluju mjesecima o tome kako doticna prodaje pasata radi ustede jer pobogu to njoj ne treba..i na kraju se senzacionalno proda za tridesetak hiljada.. sta je problem da se pise i o troskovima i raspanjima? Pa ako su opravdani tim bolje za nju.. resporatori su kriminal a ne opravdanje za druge da kradu i trose
Pa smanjeni su troškovi ove vrste za više od dvije trećine u odnosu na prošlu godinu, i ne valja :-) Šta treba, da budu nula?

Šta nije jasno iz ovog obrazloženja?
- Ovaj novac utrošen je račune delegacije žirija SFF-a, a čiji je domaćin Grad Sarajevo. Isto tako novac je utrošen i za račune tokom boravka delegacija Barcelone, Burse, Istanbula u Sarajevu. Grad Sarajevo snosi troškove tokom njihovog boravka. Gradonačelnica je samo dva puta bila prisutna na ovim druženjima čije su faktore stigle u Ured.
User avatar
Styling
Posts: 12489
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3034 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Styling »

saibaba wrote: 21/09/2021 00:44
Novak20 wrote: 20/09/2021 23:02

Sramota što se sarajevski mediji bave mizernom reprezentacijom gradonačelnice Karić. Ako ništa, njena uloga i jeste da svakog službenog gosta i prijatelja Sarajeva i BiH dobro najede i napije. Ali ne može od seljačina koji ne gledaju na 10,5 milijuna uludo bačenih para na SDA respiratore ali im dvije tisuće Benjamininog troška izazivaju nekontrolirane reakcije poput medijskkog podrigivanja i ispuštanja vjetrova dok uredno evidentiraju i objavljuju neskrivene i neprepravljane račune Gradonačelnice.
Pa kad nas siluju mjesecima o tome kako doticna prodaje pasata radi ustede jer pobogu to njoj ne treba..i na kraju se senzacionalno proda za tridesetak hiljada.. sta je problem da se pise i o troskovima i raspanjima? Pa ako su opravdani tim bolje za nju.. resporatori su kriminal a ne opravdanje za druge da kradu i trose
Obzirom koliko je gostiju ugostila od pocetka mandata i sta je sve organizovala, malo je i potrosila. Samo za ovih manje od godinu u goste joj je doslo vise ljudi nego Skaki za cijelog mandata. Cak se sa nekima nije htio ni sastati ali je reprezentaciju uredno trosio.
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3035 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Styling wrote: 21/09/2021 06:32
saibaba wrote: 21/09/2021 00:44
Pa kad nas siluju mjesecima o tome kako doticna prodaje pasata radi ustede jer pobogu to njoj ne treba..i na kraju se senzacionalno proda za tridesetak hiljada.. sta je problem da se pise i o troskovima i raspanjima? Pa ako su opravdani tim bolje za nju.. resporatori su kriminal a ne opravdanje za druge da kradu i trose
Obzirom koliko je gostiju ugostila od pocetka mandata i sta je sve organizovala, malo je i potrosila. Samo za ovih manje od godinu u goste joj je doslo vise ljudi nego Skaki za cijelog mandata. Cak se sa nekima nije htio ni sastati ali je reprezentaciju uredno trosio.
Treba malo gledati i ko su gosti i svrhu posjeta, u ostalom da li pojedine posjete imaju ikakavu svrhu osim one da se gradonacelnica uslika za facebook. Bezobzira ja ne mislim da je ona tu neko ko zavrce na reprezentaciji. Mozda neki njeni saradnici..
Ona je djevojka koja je zalutala na tu poziciju... to budala vidi ali dobro.. tako se zalomilo niko nije htio i to je to..

Djevojko ako vec nisi kompetentna smiri se malo pobogu.. Prije nekoliko mjeseci slusam recimo bendzi kako sa nekim srpskim nacelnikom dogovara i supljira o biciklistickoj stazi do pala ? Mislim halo ba ? Jel ona zna uopste gdje su Pale ?
Pa dogovor o hajr cesmi sa Četnikom Draškom .. Pa obilazak Kasarne Jajce .. Ne znam jeli "renovira" i bob stazu ?
Pa Opservatori.. U roku od mjesec dana je obisla i naslikala se na svim mogucim rusevinama .. Rezultat toga ce biti .. naravno nista...
U stvari hoće mozda uraditi neki "akcioni plan" i staviti ga u registrator ...
Skaka kakav je da je, balija i hodajuca karikatura, on je obnovio Bistricku stanicu, Olimpijski Muzej, vidikovac .. Prije njega ne sjecam se da su Behmen, Komsic, Borovac i ko je vec bio ista konkretno uradili u gradu ..
User avatar
Styling
Posts: 12489
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3036 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Styling »

saibaba wrote: 21/09/2021 17:33
Styling wrote: 21/09/2021 06:32

Obzirom koliko je gostiju ugostila od pocetka mandata i sta je sve organizovala, malo je i potrosila. Samo za ovih manje od godinu u goste joj je doslo vise ljudi nego Skaki za cijelog mandata. Cak se sa nekima nije htio ni sastati ali je reprezentaciju uredno trosio.
Treba malo gledati i ko su gosti i svrhu posjeta, u ostalom da li pojedine posjete imaju ikakavu svrhu osim one da se gradonacelnica uslika za facebook. Bezobzira ja ne mislim da je ona tu neko ko zavrce na reprezentaciji. Mozda neki njeni saradnici..
Ona je djevojka koja je zalutala na tu poziciju... to budala vidi ali dobro.. tako se zalomilo niko nije htio i to je to..

Djevojko ako vec nisi kompetentna smiri se malo pobogu.. Prije nekoliko mjeseci slusam recimo bendzi kako sa nekim srpskim nacelnikom dogovara i supljira o biciklistickoj stazi do pala ? Mislim halo ba ? Jel ona zna uopste gdje su Pale ?
Pa dogovor o hajr cesmi sa Četnikom Draškom .. Pa obilazak Kasarne Jajce .. Ne znam jeli "renovira" i bob stazu ?
Pa Opservatori.. U roku od mjesec dana je obisla i naslikala se na svim mogucim rusevinama .. Rezultat toga ce biti .. naravno nista...
U stvari hoće mozda uraditi neki "akcioni plan" i staviti ga u registrator ...
Skaka kakav je da je, balija i hodajuca karikatura, on je obnovio Bistricku stanicu, Olimpijski Muzej, vidikovac .. Prije njega ne sjecam se da su Behmen, Komsic, Borovac i ko je vec bio ista konkretno uradili u gradu ..
Vise puta sam rekla da je Skaka uzurpirao nadleznosti kantona i opstina u svom mandatu jer je imao vecinu pa je mogao sta je htio. Sve nabrojano su projekti iz kantonalne nadleznosti.

Za biciklisticku stazu do Pala nije “kriva” ona nego EU ambasador koji je jednom tuda hodao i zakljucio da bi to bio dobar projekat koji ce finansirati EU. Mislim i da je Memorandum o razumijevanju potpisa izmedju dva nacelnika.
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3037 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Styling wrote: 21/09/2021 20:43
saibaba wrote: 21/09/2021 17:33

Treba malo gledati i ko su gosti i svrhu posjeta, u ostalom da li pojedine posjete imaju ikakavu svrhu osim one da se gradonacelnica uslika za facebook. Bezobzira ja ne mislim da je ona tu neko ko zavrce na reprezentaciji. Mozda neki njeni saradnici..
Ona je djevojka koja je zalutala na tu poziciju... to budala vidi ali dobro.. tako se zalomilo niko nije htio i to je to..

Djevojko ako vec nisi kompetentna smiri se malo pobogu.. Prije nekoliko mjeseci slusam recimo bendzi kako sa nekim srpskim nacelnikom dogovara i supljira o biciklistickoj stazi do pala ? Mislim halo ba ? Jel ona zna uopste gdje su Pale ?
Pa dogovor o hajr cesmi sa Četnikom Draškom .. Pa obilazak Kasarne Jajce .. Ne znam jeli "renovira" i bob stazu ?
Pa Opservatori.. U roku od mjesec dana je obisla i naslikala se na svim mogucim rusevinama .. Rezultat toga ce biti .. naravno nista...
U stvari hoće mozda uraditi neki "akcioni plan" i staviti ga u registrator ...
Skaka kakav je da je, balija i hodajuca karikatura, on je obnovio Bistricku stanicu, Olimpijski Muzej, vidikovac .. Prije njega ne sjecam se da su Behmen, Komsic, Borovac i ko je vec bio ista konkretno uradili u gradu ..
Vise puta sam rekla da je Skaka uzurpirao nadleznosti kantona i opstina u svom mandatu jer je imao vecinu pa je mogao sta je htio. Sve nabrojano su projekti iz kantonalne nadleznosti.

Za biciklisticku stazu do Pala nije “kriva” ona nego EU ambasador koji je jednom tuda hodao i zakljucio da bi to bio dobar projekat koji ce finansirati EU. Mislim i da je Memorandum o razumijevanju potpisa izmedju dva nacelnika.
Zanimljivo je kako je Bendji odmah potrcala da obidje renovirane objekte za koje nije nadlezna i dodaje table i gluposti .. Kako je grad nadlezan za postavljanje cirilice ako nije za obnovu ?
I sto obilazi rusevine da ne nabrajam opet i palamudi o renoviranju ako nije nadlezna ?
User avatar
Styling
Posts: 12489
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3038 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Styling »

saibaba wrote: 22/09/2021 09:01
Styling wrote: 21/09/2021 20:43

Vise puta sam rekla da je Skaka uzurpirao nadleznosti kantona i opstina u svom mandatu jer je imao vecinu pa je mogao sta je htio. Sve nabrojano su projekti iz kantonalne nadleznosti.

Za biciklisticku stazu do Pala nije “kriva” ona nego EU ambasador koji je jednom tuda hodao i zakljucio da bi to bio dobar projekat koji ce finansirati EU. Mislim i da je Memorandum o razumijevanju potpisa izmedju dva nacelnika.
Zanimljivo je kako je Bendji odmah potrcala da obidje renovirane objekte za koje nije nadlezna i dodaje table i gluposti .. Kako je grad nadlezan za postavljanje cirilice ako nije za obnovu ?
I sto obilazi rusevine da ne nabrajam opet i palamudi o renoviranju ako nije nadlezna ?
Ja koliko se sjecam, ona je rekla da ce grad dati podrsku tim projektima, a ne da ce ih realizovati.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45075
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3039 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Chmoljo »

to da je 17.000 KM za reprezentaciju navedenih delegacija nekome enormna cifra, više govori o njemu, jer očito u životu nije vidio prijema, nije čuo za održavanje diplomatskih i prijateljskih odnosa, saradnju, reklamu... i to je cifra koju državni parlamentarac uz komisije i radni staž zaradi za malo više od dva mjeseca. strašan iznos, zaista, za glavni grad jedne evropske države.

trebala je Benjamina puknuti toz od kafe i sama im poslužiti uz rahat lokum. za ostalo nek se jebu.
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3040 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by pici »

Trošenja javnih sredstava uvijek je u fokusu javnosti, posebno u kontekstu ponašanja političara. Indikativna je i potrošnja prvih ljudi Grada Sarajeva na ugostiteljske i slične troškove posljednjih godina.

U 2019. godini, za vrijeme mandata gradonačelnika Abdulaha Skake, na ugostiteljske usluge potrošeno je 93.423,76 KM, a po računovodstvenim karticama koje su u posjedu našeg portala bilo je čak 91 plaćanje s istom svrhom.

Naredna pandemijska godina bila je nešto suzdržanija po pitanju trošenja javnih sredastava na ove usluge, pa je tako na 49 računa plaćeno ukupno 51.899,80 KM.

U ovoj godini, u vrijeme gradonačelnice Benjamine Karić (SDP), na ugostitelje troškove potrošeno je skoro 17.000 KM.

Kako nam je rečeno, to su većinom bila posebna trošenja vezana za organizaciju Sarajevo Film Festivala i obaveze koje preuzima gradska administracija.
Image
User avatar
Truba
Posts: 81020
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3041 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

kaće kaka u katar

ne da dodo a ?
godišnji odmori :mrgreen:
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3042 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Styling wrote: 22/09/2021 09:47
saibaba wrote: 22/09/2021 09:01
Zanimljivo je kako je Bendji odmah potrcala da obidje renovirane objekte za koje nije nadlezna i dodaje table i gluposti .. Kako je grad nadlezan za postavljanje cirilice ako nije za obnovu ?
I sto obilazi rusevine da ne nabrajam opet i palamudi o renoviranju ako nije nadlezna ?
Ja koliko se sjecam, ona je rekla da ce grad dati podrsku tim projektima, a ne da ce ih realizovati.
Za sta podršku ? Koliko znam nijedan od tih projekata jos ne postoji u vidu "projekta" .. Znaci niti se zna ko je vlasnik, niti se zna hoce li se rusiti ili renovirati.. ali ona onako hoda i unaprijed paušalno daje podrške .. hm. zanimljivo .. Za takve duše postoji posebno mjesto u dzenetu..
Ja isto tako sve volim i podrzavam ... poslije dvije boce vina...
User avatar
Haris.ba
Posts: 24170
Joined: 08/09/2005 20:08

#3043 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Haris.ba »

Kasarna Jajce je u nadleznosti Grada.

Nek to zavrsi, uspjeh je.
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3044 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Haris.ba wrote: 22/09/2021 11:21 Kasarna Jajce je u nadleznosti Grada.

Nek to zavrsi, uspjeh je.
Ako to završi, obnovi i stavi u fukciju . SDP i ona imaju moj glas za sva vremena
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#3045 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by foxlife »

ma ja ako mi dovedu valentinu nappi i ako sagrade aerodrom velicine onog u dubaiju a centar sarajeva pretvore u city of london ima moj glas do kraja zivota :D

jbt jajce kasarna i kad bi sada imao projekat ne bi se moglo sve zavrsiti u 4 godine sto ti prizeljkujes i onda bi rekao e nisu otvorili do izbora nemaju moj glas
User avatar
Haris.ba
Posts: 24170
Joined: 08/09/2005 20:08

#3046 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Haris.ba »

foxlife wrote: 22/09/2021 13:10 ma ja ako mi dovedu valentinu nappi i ako sagrade aerodrom velicine onog u dubaiju a centar sarajeva pretvore u city of london ima moj glas do kraja zivota :D

jbt jajce kasarna i kad bi sada imao projekat ne bi se moglo sve zavrsiti u 4 godine sto ti prizeljkujes i onda bi rekao e nisu otvorili do izbora nemaju moj glas
Pa ne treba ona da se bavi gradjevinom. Ne treba Grad da se bavi obnovom kasarne. Vec samo da pripremi sve administrativno da dodje do obnove.
Last edited by Haris.ba on 22/09/2021 13:34, edited 1 time in total.
foxlife
Posts: 9274
Joined: 17/02/2021 20:34

#3047 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by foxlife »

Haris.ba wrote: 22/09/2021 13:32
foxlife wrote: 22/09/2021 13:10 ma ja ako mi dovedu valentinu nappi i ako sagrade aerodrom velicine onog u dubaiju a centar sarajeva pretvore u city of london ima moj glas do kraja zivota :D

jbt jajce kasarna i kad bi sada imao projekat ne bi se moglo sve zavrsiti u 4 godine sto ti prizeljkujes i onda bi rekao e nisu otvorili do izbora nemaju moj glas
Pa ne treba ona da se bavi gradjevinom. Ne treba Grad da se bavi obnovom kasarne. Vec samo da pripremi sve administrativno da dodje do obnove.
a vidis li sta je ovaj napisao?
breuer
Posts: 7188
Joined: 06/07/2009 15:44

#3048 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by breuer »

Vale Nappi :lol:
User avatar
pici
Posts: 43531
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3049 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by pici »

nek samo otkriva od zelene bande aferime i lopovluke od mene joj je hallal svaki fening sto potrosi...
User avatar
thekupus
Posts: 6773
Joined: 25/06/2011 22:38

#3050 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by thekupus »

Smiješno je što se botovi toliko trude da joj prišiju nešto, a svaki put do sad su se obrukali. Znači žena je vrlo pažljiva, i radi odličan posao za sad. VIdjećemo za godinu dana kakva će biti situacija.
Post Reply