Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#3351 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by exliberal-ex »

Edin H. wrote: 06/11/2021 12:11 Nema gumenih čizama? :oops:
Najbolji pregled situacije bi se dobio preletom u helikopteru. :run:
E pa fakat pretjerujete.....

Da je obukla cizme rekli bi statira, bolje da je dala te cizme nekom drugom
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3352 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

Mogla je neke cizmice obuci
noviclan
Posts: 10806
Joined: 31/10/2013 06:48

#3353 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by noviclan »

A sta je ovo ibro setka, kod brajlovica dosli na brizlu
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19134
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#3354 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by teskeredzic_22 »

:run:
Black swan wrote: 06/11/2021 18:01 Mogla je neke cizmice obuci
Ilidža nije Sarajevo formalnopravno ali ona ima veliko srce <3
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3355 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Čudi me da nema Mandica u ovoj ekipi .. Da se i on koji put uslika pored velike vode
Cipiripi2
Posts: 457
Joined: 19/10/2021 14:55

#3356 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Cipiripi2 »

Mandić je viđen da ide dalje...
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#3357 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Roccohljup »

fakat gdje sudrugi načelnici i opštine u KS da ponude pomoć Ilidži i Trnovu?
User avatar
Haris.ba
Posts: 24393
Joined: 08/09/2005 20:08

#3358 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Haris.ba »

Roccohljup wrote: 08/11/2021 13:03 fakat gdje sudrugi načelnici i opštine u KS da ponude pomoć Ilidži i Trnovu?
Fakat. Sto nije neko problematizirao gdje je nacelnik Hadzica?
Black swan wrote: 06/11/2021 18:01 Mogla je neke cizmice obuci
Mogao je i Hadzibajric?
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3359 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

ja mislim da joj je prvi put na ilidži :D
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#3360 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Roccohljup »

Haris.ba wrote: 08/11/2021 13:06
Roccohljup wrote: 08/11/2021 13:03 fakat gdje sudrugi načelnici i opštine u KS da ponude pomoć Ilidži i Trnovu?
Fakat. Sto nije neko problematizirao gdje je nacelnik Hadzica?
pa mislio sam i na njega između ostalih.

Evo centar se sjetio

https://pressmedia.ba/vijesti/2021/08/1 ... za-ilidzu/
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#3361 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Styling »

Sarajmen wrote: 10/11/2021 14:38 Benjamina Karić stigla u Francusku na Pariski mirovni forum
Image
Na poziv Emmanuela Macrona, predsjednika Republike Francuske, gradonačelnica Grada Sarajeva Benjamina Karić učestvuje na Pariskom mirovnom forumu, koji okuplja šefove država, vlada i međunarodnih organizacija iz cijelog svijeta.

Gradonacelnica se u Parizu sastala sa senatorima, održani su sastanci sa Isabelle Dumont, političkom savjetnicom francuskog predsjednika za Balkan, Martom de Cidrac, senatoricom i predsjednicom Asocijacije prijateljstva Francuska/Zapadni Balkan i Christophe Chaillou-om, generalnim direktorom francuske asocijacije Vijeća evropskih općina i regija.
Image
"Tokom vrlo sadržajnih razgovora, predočila sam im važna aktuelna pitanja za našu državu, grad ali i ono na čemu zajednički želimo raditi za dobrobit naših građana”, kazala je gradonačelnica Karić.

Inače, u fokusu ovogodišnjeg četvrtog izdanja Foruma je poticanje sveobuhvatnijeg oporavka i nuđenje inicijativa za bolje suočavanje s globalnim izazovima i globalnim zajedničkim dobrima.
Bogami, svaka cast. Rubbing shoulders with some big shots! :thumbup:
Last edited by Styling on 10/11/2021 16:07, edited 1 time in total.
User avatar
thekupus
Posts: 6787
Joined: 25/06/2011 22:38

#3362 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by thekupus »

Bolje da je kakvu fabriku otvorila






:lol:
User avatar
Truba
Posts: 81192
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3363 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Truba »

Ja bih radije tvornicu :mrgreen:
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3364 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Cuvajte je da ne da le pen-ovoj kakvu medalju i kljuceve grada ...
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#3365 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by Hakiz »

saibaba wrote: 10/11/2021 16:20 Cuvajte je da ne da le pen-ovoj kakvu medalju i kljuceve grada ...
A šta je Marie gora od Draška?
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#3366 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by pici »

Sarajmen wrote: 10/11/2021 14:38 Benjamina Karić stigla u Francusku na Pariski mirovni forum
Image
Na poziv Emmanuela Macrona, predsjednika Republike Francuske, gradonačelnica Grada Sarajeva Benjamina Karić učestvuje na Pariskom mirovnom forumu, koji okuplja šefove država, vlada i međunarodnih organizacija iz cijelog svijeta.

Gradonacelnica se u Parizu sastala sa senatorima, održani su sastanci sa Isabelle Dumont, političkom savjetnicom francuskog predsjednika za Balkan, Martom de Cidrac, senatoricom i predsjednicom Asocijacije prijateljstva Francuska/Zapadni Balkan i Christophe Chaillou-om, generalnim direktorom francuske asocijacije Vijeća evropskih općina i regija.
Image
"Tokom vrlo sadržajnih razgovora, predočila sam im važna aktuelna pitanja za našu državu, grad ali i ono na čemu zajednički želimo raditi za dobrobit naših građana”, kazala je gradonačelnica Karić.

Inače, u fokusu ovogodišnjeg četvrtog izdanja Foruma je poticanje sveobuhvatnijeg oporavka i nuđenje inicijativa za bolje suočavanje s globalnim izazovima i globalnim zajedničkim dobrima.
buduca predsjednica BiH... bez ona dva-tri privjeska... sa njom ce i papa politiku normalnu vodit a ne sa ova tri prasiĆa... lazu, klepaju u ime nOroda a vamo neke patrijote i guzije...
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#3367 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by MarkoIvkovic »

pici wrote: 10/11/2021 17:47
Sarajmen wrote: 10/11/2021 14:38 Benjamina Karić stigla u Francusku na Pariski mirovni forum
Image
Na poziv Emmanuela Macrona, predsjednika Republike Francuske, gradonačelnica Grada Sarajeva Benjamina Karić učestvuje na Pariskom mirovnom forumu, koji okuplja šefove država, vlada i međunarodnih organizacija iz cijelog svijeta.

Gradonacelnica se u Parizu sastala sa senatorima, održani su sastanci sa Isabelle Dumont, političkom savjetnicom francuskog predsjednika za Balkan, Martom de Cidrac, senatoricom i predsjednicom Asocijacije prijateljstva Francuska/Zapadni Balkan i Christophe Chaillou-om, generalnim direktorom francuske asocijacije Vijeća evropskih općina i regija.
Image
"Tokom vrlo sadržajnih razgovora, predočila sam im važna aktuelna pitanja za našu državu, grad ali i ono na čemu zajednički želimo raditi za dobrobit naših građana”, kazala je gradonačelnica Karić.

Inače, u fokusu ovogodišnjeg četvrtog izdanja Foruma je poticanje sveobuhvatnijeg oporavka i nuđenje inicijativa za bolje suočavanje s globalnim izazovima i globalnim zajedničkim dobrima.
buduca predsjednica BiH... bez ona dva-tri privjeska... sa njom ce i papa politiku normalnu vodit a ne sa ova tri prasiĆa... lazu, klepaju u ime nOroda a vamo neke patrijote i guzije...
Iskreno, stvarno bi volio da bude buduca predsjednica, kulturna, obrazovana, elokvetna... svaka joj cast i od mene ima svaku podrsku u svemu!
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3368 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by General War »

MarkoIvkovic wrote: 10/11/2021 17:51
pici wrote: 10/11/2021 17:47

buduca predsjednica BiH... bez ona dva-tri privjeska... sa njom ce i papa politiku normalnu vodit a ne sa ova tri prasiĆa... lazu, klepaju u ime nOroda a vamo neke patrijote i guzije...
Iskreno, stvarno bi volio da bude buduca predsjednica, kulturna, obrazovana, elokvetna... svaka joj cast i od mene ima svaku podrsku u svemu!
Usrala je ovo oko Kazana, tako sto se mene tice...jos jedan borac kao i oni predhodni protiv atnifasizma.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#3369 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by exliberal-ex »

General War wrote: 10/11/2021 18:51
MarkoIvkovic wrote: 10/11/2021 17:51
Iskreno, stvarno bi volio da bude buduca predsjednica, kulturna, obrazovana, elokvetna... svaka joj cast i od mene ima svaku podrsku u svemu!
Usrala je ovo oko Kazana, tako sto se mene tice...jos jedan borac kao i oni predhodni protiv atnifasizma.
Neznam dali je ovo njeno misljenje ili je natjerana da bude njeno misljenje.
Ocito je da postoji pritisak iz stranke koja se boji da bi mogla izgubit mnogo glasaca iz Sarajeva da je isla sa nekim drugacijim natpisom.
Sa druge strane da je neki drugi tekst stavljen koliko dugo bi taj spomenik bio na tom mjestu neostecen?
Opet da je ona licno rekla da se postavi drugaciji tekst koliko bi ona i njena familija ostale postedjene hajke ne samo u ovom trenutku nego i godinama unaprijed, prozivanja po cesti , prijetnjama...zato sam i govorio ako nemoze identicno drugim nek se i nestavlja.

Bilo je kitonja prije nje zasto ni jedan od njih nije postavio, nisu priznavali ali nisu ni smjeli.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3370 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by General War »

exliberal-ex wrote: 10/11/2021 19:03
General War wrote: 10/11/2021 18:51
Usrala je ovo oko Kazana, tako sto se mene tice...jos jedan borac kao i oni predhodni protiv atnifasizma.
Neznam dali je ovo njeno misljenje ili je natjerana da bude njeno misljenje.
Ocito je da postoji pritisak iz stranke koja se boji da bi mogla izgubit mnogo glasaca iz Sarajeva da je isla sa nekim drugacijim natpisom.
Sa druge strane da je neki drugi tekst stavljen koliko dugo bi taj spomenik bio na tom mjestu neostecen?
Opet da je ona licno rekla da se postavi drugaciji tekst koliko bi ona i njena familija ostale postedjene hajke ne samo u ovom trenutku nego i godinama unaprijed, prozivanja po cesti , prijetnjama...zato sam i govorio ako nemoze identicno drugim nek se i nestavlja.

Bilo je kitonja prije nje zasto ni jedan od njih nije postavio, nisu priznavali ali nisu ni smjeli.
I ja to potpuno razumijem, ali onda nemojmo da si prodajemo M pod B da je to dasak promejna...I stanivukovic ima svoje glasacko tijelo, i Covic...
A Inckov zakon je prilicno decidan...po ovom pitanju. A nije ni Ona ni Skaka smio-htio...vec Pudaric je prvi inicijativu iznio koliko se sjecam.
MarkoIvkovic
Posts: 732
Joined: 19/01/2021 20:29

#3371 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by MarkoIvkovic »

General War wrote: 10/11/2021 18:51
MarkoIvkovic wrote: 10/11/2021 17:51
Iskreno, stvarno bi volio da bude buduca predsjednica, kulturna, obrazovana, elokvetna... svaka joj cast i od mene ima svaku podrsku u svemu!
Usrala je ovo oko Kazana, tako sto se mene tice...jos jedan borac kao i oni predhodni protiv atnifasizma.
Sta hoces da kazes da svi postupci sa njene strane padaju u vodu radi je*enog natpisa, kao da ce netko ici i procitat sta pise... stvarno postujem sve ali oduzimati nekom bodove zbog jednog postupka loseg naspram tonu dobrih stvarno nije uredu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3372 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by General War »

MarkoIvkovic wrote: 10/11/2021 19:21
General War wrote: 10/11/2021 18:51
Usrala je ovo oko Kazana, tako sto se mene tice...jos jedan borac kao i oni predhodni protiv atnifasizma.
Sta hoces da kazes da svi postupci sa njene strane padaju u vodu radi je*enog natpisa, kao da ce netko ici i procitat sta pise... stvarno postujem sve ali oduzimati nekom bodove zbog jednog postupka loseg naspram tonu dobrih stvarno nije uredu.
A sta je tacno konkretno napravila za ovo vrijeme? Ne koristi sluzbeno auto...OK, postujem...dalje?
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#3373 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by exliberal-ex »

General War wrote: 10/11/2021 19:11
exliberal-ex wrote: 10/11/2021 19:03

Neznam dali je ovo njeno misljenje ili je natjerana da bude njeno misljenje.
Ocito je da postoji pritisak iz stranke koja se boji da bi mogla izgubit mnogo glasaca iz Sarajeva da je isla sa nekim drugacijim natpisom.
Sa druge strane da je neki drugi tekst stavljen koliko dugo bi taj spomenik bio na tom mjestu neostecen?
Opet da je ona licno rekla da se postavi drugaciji tekst koliko bi ona i njena familija ostale postedjene hajke ne samo u ovom trenutku nego i godinama unaprijed, prozivanja po cesti , prijetnjama...zato sam i govorio ako nemoze identicno drugim nek se i nestavlja.

Bilo je kitonja prije nje zasto ni jedan od njih nije postavio, nisu priznavali ali nisu ni smjeli.
I ja to potpuno razumijem, ali onda nemojmo da si prodajemo M pod B da je to dasak promejna...I stanivukovic ima svoje glasacko tijelo, i Covic...
A Inckov zakon je prilicno decidan...po ovom pitanju. A nije ni Ona ni Skaka smio-htio...vec Pudaric je prvi inicijativu iznio koliko se sjecam.
Djelimicno je dasak promjena, koliko god da neki napadali nju i Stanivukovica oni su trenutno neki dasak promjena.
Sto se tice spomenika sjecam se kad je pokrenuta inicijativa ( cak se i ranije pricao al niko to nije uzimao zaozbiljno) i ko je pokrenuo, samo me iznervira uvijek ovo selektivno obiljezavanje.
Prica se kako je Sarajevo gradjansko itd medjutim ta gradjansktina se tolerise do odredjenog stepena, cim predje preko te neke imaginarne linije kraj price.
Ja se sjecam kad je bila rasprava o spomeniku ubijenoj djeci Sarajeva, striktno se islo na to da se samo djeca koja su poginula u gradu budu ukljucena, na moje pitanje a sta je sa djecom koja su bila na "anamo onoj strani" i poginula bilo je ko im j*** mater.
Cak i ni one dvije curice koje je snajperista sa Pere Kosorica ubio jednim metkom na Grbavici nisu zasluzile da njihova imena budu tu....
Zato sam i rekao ako nece/nemoze/nesmije da napise kako treba nek se i nestavlja, uostalom ko ce se to pentrat po Trebevicu da vidi taj spomenik....mozda jednom godisnje neka delegacija i to je to.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3374 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by General War »

exliberal-ex wrote: 10/11/2021 19:32
General War wrote: 10/11/2021 19:11
I ja to potpuno razumijem, ali onda nemojmo da si prodajemo M pod B da je to dasak promejna...I stanivukovic ima svoje glasacko tijelo, i Covic...
A Inckov zakon je prilicno decidan...po ovom pitanju. A nije ni Ona ni Skaka smio-htio...vec Pudaric je prvi inicijativu iznio koliko se sjecam.
Djelimicno je dasak promjena, koliko god da neki napadali nju i Stanivukovica oni su trenutno neki dasak promjena.
Sto se tice spomenika sjecam se kad je pokrenuta inicijativa ( cak se i ranije pricao al niko to nije uzimao zaozbiljno) i ko je pokrenuo, samo me iznervira uvijek ovo selektivno obiljezavanje.
Prica se kako je Sarajevo gradjansko itd medjutim ta gradjansktina se tolerise do odredjenog stepena, cim predje preko te neke imaginarne linije kraj price.
Ja se sjecam kad je bila rasprava o spomeniku ubijenoj djeci Sarajeva, striktno se islo na to da se samo djeca koja su poginula u gradu budu ukljucena, na moje pitanje a sta je sa djecom koja su bila na "anamo onoj strani" i poginula bilo je ko im j*** mater.
Cak i ni one dvije curice koje je snajperista sa Pere Kosorica ubio jednim metkom na Grbavici nisu zasluzile da njihova imena budu tu....
Zato sam i rekao ako nece/nemoze/nesmije da napise kako treba nek se i nestavlja, uostalom ko ce se to pentrat po Trebevicu da vidi taj spomenik....mozda jednom godisnje neka delegacija i to je to.
Pa sve je gradjansko, dok ne dirnes u nacionalni sentiment i onda krsh...kako ovi, kako oni...
I nioje stvar u prvenstveno spomeniku, vec u udruzenju ZB, koje se finansiraju iz proracuna a javno slave zlocinca...je li ko se pocesao radi toga...zbog istog onog zakona?
...A ko ce se pentrat po trebevicu je isto kao da kaze ko ce gledat onaj mural zlocinca na cosku nekakve zgrade u Beogradu...ali ljudi se pobunili, jbg sto nije uredu nije, ne radi njih vec radi sarajlija...kao i tamo radi beogradjana.
User avatar
saibaba
Posts: 1958
Joined: 07/02/2008 13:47

#3375 Re: Gradonačelnica Sarajeva

Post by saibaba »

Hakiz wrote: 10/11/2021 16:36
saibaba wrote: 10/11/2021 16:20 Cuvajte je da ne da le pen-ovoj kakvu medalju i kljuceve grada ...
A šta je Marie gora od Draška?
Pa nije gora ni od Draska ni od svabe Lenjina zato i govorim
Post Reply