Gradonačelnica Sarajeva

Post Reply
__Phoenix__
Posts: 2684
Joined: 25/10/2013 20:44

#1076 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by __Phoenix__ »

Svako ko ne ucini ista da se zlocin sprijeci je isto zlocinac, to vama idiotima nece nikad biti jasno
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#1077 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by high_volume »

Pandakonda wrote: 12/04/2021 20:10 Tabla nije ispravna jer se njome generalizuje čitav jedan narod. VRS jeste bila sastavljena od jednog naroda ali je isto tako bilo dosta pripadnika sprskog naroda u armiji rbih i nisu bili na strani agresora i korektniji naziv bi bio da su je zapalili pripadnici te postrojbe jer logicno ne znamo tacno ime osobe koja je to uradila. Vjerujem da je zbog toga isla linijom manjeg otpora i rekla nema mjenjanja jer ne zeli mandat sigurno zapocinjati sa ovakvim temamama.
Upravo tako :thumbup:
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#1078 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by tvojkomsija »

Problem je sto se Srbi u velikoj vecini poistovjecuju sa srpskim zlocincima i brane ih... tako da na ovoj ploci prepoznaju sebe i osjecaju se uvrijedjenim.

Gradonacelnika I. Sarajeva treba pitati je li on sebe smatra srpskim zlocincem, i opravdava li srpske zlocince. Ako je odgovor NE, onda ne vidim razlog za izmjenu ploce.

Evo ja zamisljam da je Armija RBiH tri godine bombardirala Beograd i zapalila nacionalnu biblioteku... meni ne bi smetalo da pise "bosnjacki zlocinci", jer ja s ljudima koji rade takve stvari nemam nista zajednicko.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1079 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by uglavnomja »

kako je unisten mentalitet ljudi, nacin razmisljanja ... poremeceni prioriteti
ne sumnjaam da je sve smisljeno napravljeno - zna se kome odgovara ovakvo stanje, da se narod glodje oko jedne rijeci, a oni milijarde lopataju iz budzeta
ali narod se pali kao hepo kockice

degradiranje osobe na prvom koraku - sprjecavanje svake ideje o saradnji, zivotu

tako je drasku prvo pitanje bilo srebrenica - zapamcen i zapisan kao cetnik, nema te vode koja ce ga oprati. sve dobro sto je uradio ili pokusava uraditi je baceno u drugi plan

ista stvar sa ovom plocom - stvar kojom NE TREBA zapoceti reurbanizaciju unistenog grada
ali sva pamet, obrazovanje, sva pozitiva, ljepota, dobre namjere su nebitne, ploca je bitna . stoji tamo 25 godina, ali eto sad je to glavna tema :roll:


mislim da je mogla pametnije da odgovori, ima tu puno nacina da kaze svasta, ali u svilenim rukavicama
dobila je puno pluseva, ali trebala je diplomatskije to izvesti
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#1080 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by emigrazione »

Zasto je Benjaminu stid sto je Bosnjakinja, ako moze neko pametan da odgovori...i kakvi su to uopste folovi, mogu li ja ikako da budem Japanac ako se vec moze birati?
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1081 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by un1ted »

Gdje su hrakači da kažu da je retardirana i da ima lošu priču? Jeste li gledali juče na N1?

Je li vas i malo stid, sendvičari?
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1082 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by un1ted »

emigrazione wrote: 13/04/2021 10:08 Zasto je Benjaminu stid sto je Bosnjakinja, ako moze neko pametan da odgovori...i kakvi su to uopste folovi, mogu li ja ikako da budem Japanac ako se vec moze birati?
Joj spina, serem se i na bošnjaštvo srBstvo i hrvatstvo. Je li vas stid više takve stvari postavljati? Ni 24h rada nisu prošla, on pita "je li dobra ova bošnjakinja".

Dan te jebo i nacionalizam i stranke koje opstaju na istom. Sjeme da vam se zagubi.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1083 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by LBVIEW »

uglavnomja wrote: 13/04/2021 09:41 kako je unisten mentalitet ljudi, nacin razmisljanja ... poremeceni prioriteti
ne sumnjaam da je sve smisljeno napravljeno - zna se kome odgovara ovakvo stanje, da se narod glodje oko jedne rijeci, a oni milijarde lopataju iz budzeta
ali narod se pali kao hepo kockice

degradiranje osobe na prvom koraku - sprjecavanje svake ideje o saradnji, zivotu

tako je drasku prvo pitanje bilo srebrenica - zapamcen i zapisan kao cetnik, nema te vode koja ce ga oprati. sve dobro sto je uradio ili pokusava uraditi je baceno u drugi plan

ista stvar sa ovom plocom - stvar kojom NE TREBA zapoceti reurbanizaciju unistenog grada
ali sva pamet, obrazovanje, sva pozitiva, ljepota, dobre namjere su nebitne, ploca je bitna . stoji tamo 25 godina, ali eto sad je to glavna tema :roll:


mislim da je mogla pametnije da odgovori, ima tu puno nacina da kaze svasta, ali u svilenim rukavicama
dobila je puno pluseva, ali trebala je diplomatskije to izvesti
Drasko jeste simpatizer cetnika i cica Draze, sam je to ponovio vise puta.
Sto se Srebrenice tice, to je lakmus papir stupnja cviliziranosti - onaj
ko negira genocid spreman ga je i ponoviti. :oops:
A gradonacelnica je dala najbolji moguci odgovor djikanu iz Lukavice, koji po pitanju cetnika ima stav isotvjetan malom Draletu.
Last edited by LBVIEW on 13/04/2021 10:23, edited 1 time in total.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1084 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by daddy-kool »

emigrazione wrote: 13/04/2021 10:08 i kakvi su to uopste folovi, mogu li ja ikako da budem Japanac ako se vec moze birati?
Zašto ne bi mogao biti, neki ljudi su se izjašnjavali kao džedaji.
Možeš se i predomisliti jer je to stvar ličnog ubjeđenja, a ne neka provjeriva/mjerljiva fizička konstanta.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1085 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by LBVIEW »

tvojkomsija wrote: 13/04/2021 00:56 Problem je sto se Srbi u velikoj vecini poistovjecuju sa srpskim zlocincima i brane ih... tako da na ovoj ploci prepoznaju sebe i osjecaju se uvrijedjenim.

Gradonacelnika I. Sarajeva treba pitati je li on sebe smatra srpskim zlocincem, i opravdava li srpske zlocince. Ako je odgovor NE, onda ne vidim razlog za izmjenu ploce.

Evo ja zamisljam da je Armija RBiH tri godine bombardirala Beograd i zapalila nacionalnu biblioteku... meni ne bi smetalo da pise "bosnjacki zlocinci", jer ja s ljudima koji rade takve stvari nemam nista zajednicko.
:thumbup:
Upravo, "problem" ove ploce je sto na istoj uopce stoji zlocinci - oni smatraju kako su se u "otadzbinskom" ratu borili za slobodu srpskog naroda. :-)
Za Lukavicanina su Mladic i Radovan 'eroji - s njima uopce ne treba ulaziti u raspravu, vec odjebati direktno, poput gradonacelnice. :thumbup:
Last edited by LBVIEW on 13/04/2021 10:30, edited 2 times in total.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1086 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by daddy-kool »

uglavnomja wrote: 13/04/2021 09:41
tako je drasku prvo pitanje bilo srebrenica - zapamcen i zapisan kao cetnik, nema te vode koja ce ga oprati. sve dobro sto je uradio ili pokusava uraditi je baceno u drugi plan
To je ključno pitanje u vremenu kada je kod Srba generalno na sceni negiranje genocida. Vidimo da ni on ne može da se odlijepi od nacionalističko-klerikalne ekstremne politike koja im kroji društeno okruženje, i to da li će on pokvariti neki tal Dodiku je u tom kontekstu potpuno nevažno. Dodik umjesto Dodika.
Last edited by daddy-kool on 13/04/2021 10:29, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1087 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by LBVIEW »

daddy-kool wrote: 13/04/2021 10:28
uglavnomja wrote: 13/04/2021 09:41
tako je drasku prvo pitanje bilo srebrenica - zapamcen i zapisan kao cetnik, nema te vode koja ce ga oprati. sve dobro sto je uradio ili pokusava uraditi je baceno u drugi plan
To je ključno pitanje u vremenu kada je kod Srba generalno na sceni negiranje genocida. Vidimo da ni on ne može da se odlijepi od nacionalističko-klerikalne ekstremne politike koja im kroji društeno-političko okruženje, i to da li će on pokvariti neki tal Dodiku je u tom kontekstu potpuno nevažno. Dodik umjesto Dodika.
:thumbup:
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#1088 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by emigrazione »

un1ted wrote: 13/04/2021 10:13
emigrazione wrote: 13/04/2021 10:08 Zasto je Benjaminu stid sto je Bosnjakinja, ako moze neko pametan da odgovori...i kakvi su to uopste folovi, mogu li ja ikako da budem Japanac ako se vec moze birati?
Joj spina, serem se i na bošnjaštvo srBstvo i hrvatstvo. Je li vas stid više takve stvari postavljati? Ni 24h rada nisu prošla, on pita "je li dobra ova bošnjakinja".

Dan te jebo i nacionalizam i stranke koje opstaju na istom. Sjeme da vam se zagubi.
Spin?! Mislim da ti i ne znas sta je spin, spin je ovo sto radi Benjamina, zbog toga nikada ne bih glasao za nju taman da je izvanzemaljske inteligencije, u startu me ne zanima uopste...ne zbog toga sto sam ja Bosnjak pa mi smeta, ne uopste veze nema s tim, ali sta sere koju picku materinu, ako si zena zena si, ako si Srbin Srbin si, ako si crnac crnac si, kontas...nije to religija pa da odaberes sta ti se svidja
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1089 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by uglavnomja »

daddy-kool wrote: 13/04/2021 10:28
uglavnomja wrote: 13/04/2021 09:41
tako je drasku prvo pitanje bilo srebrenica - zapamcen i zapisan kao cetnik, nema te vode koja ce ga oprati. sve dobro sto je uradio ili pokusava uraditi je baceno u drugi plan
To je ključno pitanje u vremenu kada je kod Srba generalno na sceni negiranje genocida. Vidimo da ni on ne može da se odlijepi od nacionalističko-klerikalne ekstremne politike koja im kroji društeno okruženje, i to da li će on pokvariti neki tal Dodiku je u tom kontekstu potpuno nevažno. Dodik umjesto Dodika.

da bi se narod odvojio od tih nazzi politika na svim stranama mora da pocne zivjeti normalno, da ima posao, dobru platu, putuje, planira ...

e, onda je moguc normalan dijalog i argumentovana rasprava

u ovoj situaciji, kokuzluk na n-tu, narod je samo marioneta, hljeba i poltickih igara. i naravno to najvise potenciraju i koriste vjerske zajednice. vec se radja druga generacija u tom bolesnom okruzenju
vaznije je da li je neki klinac priznaje ili ne genocid nego ko je pokrao pare od srebrenice :roll: (ooops, to su perjanice u bosnjaka)

priznavanje genocida, ili mijenjanje ploce, razlaz sa vjerom i ostalim ekstremizmima - znaci gubitak podrske onih koji imaju pravo glasa, a dobijanje podrske onih koji nemaju pravo glasa za tog nekog pojednca (a bas su to gradonacelnici 2 najveca grada u bih, bas malde osobe, bas osobe bez nekih politickih afera i oraha u dzepovima, bas bas bas ... )

svaki pomak naprijed ili odmak od totalne "konstitutivne" podijeljenosti koji bi vodio ekonomskom napredku i zdravom prakticnom nacinu razmisljanja ne odgovara ovim sto su na vlasti

a generaliziranje svi srbi misle isto, svi hrvati misle isto :-) ... znaci da nikad niste upoznali normalnog covjeka. ovo sto se servira na tv je isti otpad kao i kod bosnjaka koji zivi carski na racun ove price.

i naraavno botovi, na svim stranama, odradjuju pogani posao
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#1090 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by un1ted »

emigrazione wrote: 13/04/2021 10:35 Spin?! Mislim da ti i ne znas sta je spin, spin je ovo sto radi Benjamina, zbog toga nikada ne bih glasao za nju taman da je izvanzemaljske inteligencije, u startu me ne zanima uopste...ne zbog toga sto sam ja Bosnjak pa mi smeta, ne uopste veze nema s tim, ali sta sere koju picku materinu, ako si zena zena si, ako si Srbin Srbin si, ako si crnac crnac si, kontas...nije to religija pa da odaberes sta ti se svidja
bosnjak ovo, bonjak ono, srbin ovo, srbin ono, eto i hrvatine na sve to.

Pa je li te stid spominjati bosnjaštvo kad u gradovima koje "kotrolisemo" zivi se nikad gore? Je li te stid spominjati bosnjastvo dok ti komsija kopa po kontejneru?

Nadam se da imas preko 50 godina :)
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#1091 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by vjeshalica »

daddy-kool wrote: 13/04/2021 10:21
emigrazione wrote: 13/04/2021 10:08 i kakvi su to uopste folovi, mogu li ja ikako da budem Japanac ako se vec moze birati?
Zašto ne bi mogao biti, neki ljudi su se izjašnjavali kao džedaji.
Možeš se i predomisliti jer je to stvar ličnog ubjeđenja, a ne neka provjeriva/mjerljiva fizička konstanta.
to je konstata u naseg naroda, kako ti kazu sta ces biti to je tako, agresivno nametanje misljenja, agresivno smjestanje ljudi i pozicioniranje istih na osnovu imena itd...zato i imamo probleme kao sto ovaj gore iznosi nebuloze
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#1092 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by LBVIEW »

Toleriranjem negiranja genocida do "pomaka naprijed ili odmaka od totalne konstitutivne podijeljenosti", ma genijalno. :-)
Vjerovatno nam ne treba ni Zakon o negiranju genocida, samo zavadja narode, je li tako?
Drugim rijecima "tko nas, bre, zavadi".
A zal sto gradonacelnica od koje su perjanice forumskih "gradjana" ocekivale povijanje kicme, pokaze istu. :bih:
Last edited by LBVIEW on 13/04/2021 10:55, edited 1 time in total.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#1093 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by vjeshalica »

un1ted wrote: 13/04/2021 10:48
emigrazione wrote: 13/04/2021 10:35 Spin?! Mislim da ti i ne znas sta je spin, spin je ovo sto radi Benjamina, zbog toga nikada ne bih glasao za nju taman da je izvanzemaljske inteligencije, u startu me ne zanima uopste...ne zbog toga sto sam ja Bosnjak pa mi smeta, ne uopste veze nema s tim, ali sta sere koju picku materinu, ako si zena zena si, ako si Srbin Srbin si, ako si crnac crnac si, kontas...nije to religija pa da odaberes sta ti se svidja
bosnjak ovo, bonjak ono, srbin ovo, srbin ono, eto i hrvatine na sve to.

Pa je li te stid spominjati bosnjaštvo kad u gradovima koje "kotrolisemo" zivi se nikad gore? Je li te stid spominjati bosnjastvo dok ti komsija kopa po kontejneru?

Nadam se da imas preko 50 godina :)
juce je bilo divljanje po visegradu ruskih cetnickih dobrovoljaca
nije sse javio da bosnjakira po forumu i polemise,ali iznosi nebuloze na racun izjasnjenja gradonacelnice....to je prece....
nije cak ni iskomentarisao zasto se samorpozvani vrhovni vođa nije pojavio u visegradu ako je smio, ali je zato nasao izgovor da ode u srebrenicu na obiljezavanje masakra na igralistu, na koje nije ni isao proteklih godina...
nek prica o tom bosnjastvu
lako je biti bosnjak u sarajevu, nek budu lelemudi u foci,visegradu,prijedoru,bijeljini i slicno.....samo lelemudat kako se benjamina osjeca i jel se stidi...
User avatar
_Reds_
Posts: 9352
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#1094 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by _Reds_ »

un1ted wrote: 13/04/2021 10:48
emigrazione wrote: 13/04/2021 10:35 Spin?! Mislim da ti i ne znas sta je spin, spin je ovo sto radi Benjamina, zbog toga nikada ne bih glasao za nju taman da je izvanzemaljske inteligencije, u startu me ne zanima uopste...ne zbog toga sto sam ja Bosnjak pa mi smeta, ne uopste veze nema s tim, ali sta sere koju picku materinu, ako si zena zena si, ako si Srbin Srbin si, ako si crnac crnac si, kontas...nije to religija pa da odaberes sta ti se svidja
bosnjak ovo, bonjak ono, srbin ovo, srbin ono, eto i hrvatine na sve to.

Pa je li te stid spominjati bosnjaštvo kad u gradovima koje "kotrolisemo" zivi se nikad gore? Je li te stid spominjati bosnjastvo dok ti komsija kopa po kontejneru?

Nadam se da imas preko 50 godina :)
Ti kao da živiš baš u Parizu, pa većini loklanih Srba je "srpstvo" iznad bilo čeka drugog.

Ovo da živimo nikad gore, je takodje još jedno spinovanje, ali nema veze sa temom, samo ću reći da onaj ko može raditi, ne može biti gladan. Da li je društvo prevedno, je drugi par opnaka, i da li je rad dovoljno plaćen.
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1095 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by daddy-kool »

uglavnomja wrote: 13/04/2021 10:45

da bi se narod odvojio od tih nazzi politika na svim stranama mora da pocne zivjeti normalno, da ima posao, dobru platu, putuje, planira ...

e, onda je moguc normalan dijalog i argumentovana rasprava

u ovoj situaciji, kokuzluk na n-tu, narod je samo marioneta, hljeba i poltickih igara. i naravno to najvise potenciraju i koriste vjerske zajednice. vec se radja druga generacija u tom bolesnom okruzenju
To je lažna dilema, nikakvu povezanost nema stepen ekonomskog razvoja sa činjenicom da je strateška orjentacija srpske vjerske i političke elite i dalje stvaranje velike Srbije kroz pripajanje teritorija susjednih država. To što će oni ekonomski napredovati može nam samo otežati poziciju.

uglavnomja wrote: 13/04/2021 10:45 vaznije je da li je neki klinac priznaje ili ne genocid nego ko je pokrao pare od srebrenice :roll: (ooops, to su perjanice u bosnjaka)
Ne podržavam bilo kakve krađe, ali zaista ne vidim poveznicu krađe para od Srebrenice sa njegovom politikom negiranja genocida, promovisanje četnika i ratnih zločinaca.
uglavnomja wrote: 13/04/2021 10:45 a generaliziranje svi srbi misle isto, svi hrvati misle isto :-) ... znaci da nikad niste upoznali normalnog covjeka. ovo sto se servira na tv je isti otpad kao i kod bosnjaka koji zivi carski na racun ove price.

i naraavno botovi, na svim stranama, odradjuju pogani posao
Pa ne govorimo o svim Srbima nego o Drašku i o vrlo jasnoj politici od koje Srbi većinski ne odstupaju, a kojoj je cilj da nas koliko sutra u BiH uništi i podjarmi.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#1096 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by uglavnomja »

de ba :lol:
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1097 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by daddy-kool »

uglavnomja wrote: 13/04/2021 11:04 de ba :lol:
:thumbup:

Meni nije smiješno da se i dalje negira genocid, promovišu ratni zločinci i slika sa četnicima. Šta ja tu imam vidjeti, neki pomak, kao neku nadu za bolje odnose? Kao što rekoh još jedan u nizu Dodika.
User avatar
emigrazione
Posts: 7370
Joined: 01/09/2010 13:40

#1098 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by emigrazione »

Visegrad, ruski cetnici, dzedaj, agresivnost :-) jeste li svi vi ljubitelji i postovaoci vakuma i praznog prostora svi tako opiceni, ili se drogirate...vjesalice mogu li ja biti Japanac ako se vec moze birati i da li si dzedaj ako se tako izjasnis , mozes li normalno odgovoriti bez tih ultra ljevicarskih sranja od kojih mi stomak proradi?!
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#1099 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by daddy-kool »

emigrazione wrote: 13/04/2021 11:10 vjesalice mogu li ja biti Japanac ako se vec moze birati i da li si dzedaj ako se tako izjasnis ,
Znam da nije meni pitanje upućeno, ali zašto ne bi mogao?
Da li treba neki certifikat, neko tijelo koje će raći da jesi ili nisi, neka mjerljiva fizička konstanta koja će te svrstati u jednu ali ne u drugu grupu, kada je to stvar ličnog izjašnjavanja i ličnog izbora?
User avatar
vjeshalica
Posts: 17165
Joined: 31/03/2019 14:56

#1100 Re: Gradonačelnik-ca Sarajeva

Post by vjeshalica »

emigrazione wrote: 13/04/2021 11:10 Visegrad, ruski cetnici, dzedaj, agresivnost :-) jeste li svi vi ljubitelji i postovaoci vakuma i praznog prostora svi tako opiceni, ili se drogirate...vjesalice mogu li ja biti Japanac ako se vec moze birati i da li si dzedaj ako se tako izjasnis , mozes li normalno odgovoriti bez tih ultra ljevicarskih sranja od kojih mi stomak proradi?!
ukazujem na licemjernost
ko si uostalom TI da odredis nekome kako se osjeca? sta te boli uostalom kad imas potrebu pitati sto se to benjamina stidi reci da je bosnjakinja?
sto bi bila bosnjakinja?po kojim kriterijima ona mora da bude bisnjakinja? po tome sto ti imas misljenje jel?
nemoj mi nametanja ultra desnicarskih nacistickih teorija da moram rigat
bices sta ti ja odredim.....kako da ne
bosnjacina samo u sarajevu
Last edited by vjeshalica on 13/04/2021 11:21, edited 1 time in total.
Post Reply