Novi Izborni zakon BiH

Post Reply
mo-town
Posts: 1573
Joined: 30/12/2021 05:11

#7076 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by mo-town »

zavrzlama wrote: 28/01/2022 02:29 OK....da pojednstavimo stvari...
Prilikom glasanja za clanove predsjednistva BIH dvojice iz federacije bih,od ukupnog broja onih koji se izjasnjavaju kao hrvati njih min.75% glasa za kandidata koji dolazi iz hdz .....
Haj'podkrijepi ovu matematiku. Ako je izlaznost ispod ili oko 50%, kako 75% "od ukupnog broja onih koji se izjasnjavaju kao hrvati" mogu glasati za kandidata koji dolazi iz HDZ? Kandidat HDZ ne dobije ni 75% glasova Hrvata koji izadju na izbore.
User avatar
Styling
Posts: 12586
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7077 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Styling »

sehohari wrote: 27/01/2022 22:56
Kolinda wrote: 27/01/2022 22:54

Znam ja tko je vlasnik....
Niko politički upleten sigurno.... :mrgreen:
To je bio jedini hotel koji je imao slobodnih kapaciteta da ih primi i da u hotelu budu sami. Ostali hoteli koji su otvoreni su zauzeti raznim seminarima i nekakvim skupovima. A neki nisu bili voljni da otvaraju jer nisu imali dovoljno osoblja.
Trazili su nesto,blize Sarajevu, ali su u ovom trenutku svi hoteli u okolini, pa cak i u Konjicu i na Vlasicu, prebukirani zbog sezone. Ovo im je bilo jedino rjesenje.
Sve se placa iz budzeta EU.
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#7078 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Gandalf »

Ostali hoteli nemaju legitimitet
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#7079 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by meridiyan »

Styling wrote: 28/01/2022 07:42
sehohari wrote: 27/01/2022 22:56

Niko politički upleten sigurno.... :mrgreen:
To je bio jedini hotel koji je imao slobodnih kapaciteta da ih primi i da u hotelu budu sami. Ostali hoteli koji su otvoreni su zauzeti raznim seminarima i nekakvim skupovima. A neki nisu bili voljni da otvaraju jer nisu imali dovoljno osoblja.
Trazili su nesto,blize Sarajevu, ali su u ovom trenutku svi hoteli u okolini, pa cak i u Konjicu i na Vlasicu, prebukirani zbog sezone. Ovo im je bilo jedino rjesenje.
Sve se placa iz budzeta EU.
I ti vjerujes u ovo napisano?
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#7080 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by meridiyan »

Gandalf wrote: 28/01/2022 07:59 Ostali hoteli nemaju legitimitet

Tako je care. Ovaj hotel je znatno ranije rezervisan da bude slobodan za pregovore.
Mafijaska posla.
User avatar
kokakolas
Posts: 1427
Joined: 15/03/2008 21:35

#7081 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by kokakolas »

Svi relevantni argumenti i medjunarodni faktori su prvi put u istoriji na strani BiH, a mi pod ucjenom sjedamo za stol da pregovaramo o cementiranju izbornog zakona po volji HDZ-a, koji je trazio ukidanje zakona o negiranju genocida jos prije mjesec dana.

Umjesto da jacamo drzavne institucije u ovako povoljnoj medjunarodnoj politickoj klimi, mi trazimo nacin kako da jos dodatno zakomplikujemo svoje zivote. Za nepovjerovati.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#7082 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

Str0nz wrote: 28/01/2022 00:52
animus wrote: 27/01/2022 22:05

Ne vidim sto bi se vracali na popis iz 1991. kad imamo svjezije podatke. Nije HDZu osigurano 12 delegata. U SBK se biraju tri delegata a tu HDZ ima max 30% glasova. Mogu oni tu izgubiti jednog ili dvojicu delegata ako bude volje za deblokadom.
Koliko sam ja razumio broj delegata se djeli po udjelu stanovnistva etnicke grupe po kantonima. Tako je po popisu iz 1991 veci dio Hrvata po Bosanskim kantonima nego po Hercegovackim, onda imas vise delegata za klub Hrvata iz Bosanski kantona nego Hercegovacki, sto olaksava biranje pro-BiH Hrvata od "ne-legitimni" biraca. Po popisu iz 2013 imas najvecu koncentraciju Hrvata po homogenim Hercegovackim kantonima.

Kako mislis da HDZ nije osigurao 12 delegata kada blokiraju sve zivo kroz DN? u slucaju iz teksta Istrage je tadasnji Dodikov i Covicev CIK ponistio mandat drugog delegata iz ZDKa i predao ga ZHKu, i tako osigurali HDZu 12 delegata. 2018 imali su veci udio glasaca nego 30% u SBK, mnogi iz njihove dijaspore glasaju i uveliko se laziraju biracki spiskovi, novi CIK ce vjerovatno to ocistiti tako da ce biti veci udeo B glasaca ali je problem ako ponovo bude vazilo uputstvo tadasnjeg CIKa da po volji mogu birati odakle ce uzimati delegate sto bi u svakom slucaju rezultiralo tom 12 clanu HDZa i trajnim blokadama.



Tako je receno iznad na oko 2.30 ali ne razumjem zasto bi ovaj SDA-DF CIK drzao se tadasnji i privremeni uputstva od HDZ-SNSD kontrolisanog CIKa.
Prvo da se osvrnem na video prilog AJ, kaže Genjac DN treba odlučivati o školskom programu, pa moj Genjac o školskom programu odlučuju županije i s tim nema ništa federacija.

Sve rečeno u ovom boldanom....unitaristi kontroliraju SIP i očekuje se od njih da rade za interes stranaka u Sarajevu.....a ako ne znaš zašto se primjenjuje popis iz 2013.vrati se par stranica nazad i pročitaj IZ koji kaže "po zadnjem popisu stanovništva"....
Ali što bi rekao JBT "ta nećemo se držati zakona ko pijan plota" :shock:
Palmalma
Posts: 1530
Joined: 15/01/2020 09:30

#7083 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Palmalma »

Kolinda wrote: 28/01/2022 08:11
Str0nz wrote: 28/01/2022 00:52

Prvo da se osvrnem na video prilog AJ, kaže Genjac DN treba odlučivati o školskom programu, pa moj Genjac o školskom programu odlučuju županije i s tim nema ništa federacija.

Sve rečeno u ovom boldanom....unitaristi kontroliraju SIP i očekuje se od njih da rade za interes stranaka u Sarajevu.....a ako ne znaš zašto se primjenjuje popis iz 2013.vrati se par stranica nazad i pročitaj IZ koji kaže "po zadnjem popisu stanovništva"....
Ali što bi rekao JBT "ta nećemo se držati zakona ko pijan plota" :shock:
Vjerovatno se pogresno izjasnio. Kao sto znamo, prijedlog je da se smanje ovlasti DN u FBiH o pitanjima vitalnog nacionalnog interesa i da se svedu na samo cetri oblasti: jezik, kultura, obrazovanje i vjera.
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#7084 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Kolinda »

Palmalma wrote: 28/01/2022 09:16
Kolinda wrote: 28/01/2022 08:11

Vjerovatno se pogresno izjasnio. Kao sto znamo, prijedlog je da se smanje ovlasti DN u FBiH o pitanjima vitalnog nacionalnog interesa i da se svedu na samo cetri oblasti: jezik, kultura, obrazovanje i vjera.
Znači žele da nas svedu na kulturno-umjetničko društvo, ja mislim da će to predstavnici Hrvata objeručke prihvatili :run:
User avatar
Styling
Posts: 12586
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#7085 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Styling »

meridiyan wrote: 28/01/2022 08:03
Styling wrote: 28/01/2022 07:42

To je bio jedini hotel koji je imao slobodnih kapaciteta da ih primi i da u hotelu budu sami. Ostali hoteli koji su otvoreni su zauzeti raznim seminarima i nekakvim skupovima. A neki nisu bili voljni da otvaraju jer nisu imali dovoljno osoblja.
Trazili su nesto,blize Sarajevu, ali su u ovom trenutku svi hoteli u okolini, pa cak i u Konjicu i na Vlasicu, prebukirani zbog sezone. Ovo im je bilo jedino rjesenje.
Sve se placa iz budzeta EU.
I ti vjerujes u ovo napisano?
Ja to znam.
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#7086 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by animus »

Str0nz wrote: 28/01/2022 00:52
animus wrote: 27/01/2022 22:05

Ne vidim sto bi se vracali na popis iz 1991. kad imamo svjezije podatke. Nije HDZu osigurano 12 delegata. U SBK se biraju tri delegata a tu HDZ ima max 30% glasova. Mogu oni tu izgubiti jednog ili dvojicu delegata ako bude volje za deblokadom.
Koliko sam ja razumio broj delegata se djeli po udjelu stanovnistva etnicke grupe po kantonima. Tako je po popisu iz 1991 veci dio Hrvata po Bosanskim kantonima nego po Hercegovackim, onda imas vise delegata za klub Hrvata iz Bosanski kantona nego Hercegovacki, sto olaksava biranje pro-BiH Hrvata od "ne-legitimni" biraca. Po popisu iz 2013 imas najvecu koncentraciju Hrvata po homogenim Hercegovackim kantonima.

Kako mislis da HDZ nije osigurao 12 delegata kada blokiraju sve zivo kroz DN? u slucaju iz teksta Istrage je tadasnji Dodikov i Covicev CIK ponistio mandat drugog delegata iz ZDKa i predao ga ZHKu, i tako osigurali HDZu 12 delegata. 2018 imali su veci udio glasaca nego 30% u SBK, mnogi iz njihove dijaspore glasaju i uveliko se laziraju biracki spiskovi, novi CIK ce vjerovatno to ocistiti tako da ce biti veci udeo B glasaca ali je problem ako ponovo bude vazilo uputstvo tadasnjeg CIKa da po volji mogu birati odakle ce uzimati delegate sto bi u svakom slucaju rezultiralo tom 12 clanu HDZa i trajnim blokadama.
Po zadnjim izborima jeste osigurao 12 delegata i cinjenica da je 12og dobio Odlukom CIKa. Takodjer je cinjenica da se moraju uvažavati rezultati popisa iako se može osporiti jer nije u cjelosti implementiran Aneks 7.
HDZ je svjestan da ce ako se odrze izbori a pro BIH stranke odluce da deblokiraju Federaciju vrlo lako izgubiti najmanje jednog delegata od tih 12 a moguce i više. Sta god da urade to ne mogu sprijeciti. Bitno je samo da opozicija bude jedinstvena i da ne bude opstrukcija od SDA.
Zna to Covic i zbog toga i najavljuje blokadu izbora. Nije to sigurno samo radi Predsjednistva BiH.
Gubitkom 12og delegata gubi mogucnost bilo kakve blokade.
Cellos
Posts: 110
Joined: 27/01/2022 17:12

#7087 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Cellos »

E tugo sta smo mi sebi dopustili da nas jbu vise od 20g nakon rata, da nam stranci non stop kroje sudbinu, a da nas prave budalama kako ko i gdje stigne, da nas ismijavaju i ponizavaju, dok ko ovce iz godine u godinu glasamo za iste profitere koji nam uzimaju dusu. Nekad se stvarno pitam jesmo li bolje i zasluzili. Mislim ipak da nismo.
User avatar
vatrogasac
Posts: 10044
Joined: 24/04/2006 21:33

#7088 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by vatrogasac »

mo-town wrote: 27/01/2022 23:38
zippoo87 wrote: 27/01/2022 23:34 Jbte o cemu vi razglabavate sa botom Kolindom...evo dovoljno ukucati na google "vlasnik hotela Marea" i izbaci tekst gdje pise da je "Vlasnik hotela Tomislav Lovrić "
https://www.klix.ba/biznis/u-neumu-otvo ... /210522086

ebem vas nepismene sve :lol:

Jako bitna i sakrivena informacija
U ovoj drzavi niko nikada bivseg finansijskog direktora propalog i opljackanog Aluminija nece pitati odakle njemu taj hotel.
Al' je bitno da se Cirilo progura u Predsjednistvo.

Neki tvrde da je to drugi Tomislav Lovrić samo istim imenom.
Bangalore_
Posts: 573
Joined: 30/12/2020 03:50

#7089 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Bangalore_ »

Čak je i Inzko poslije 12 godina nerada spasio % dostojanstva donoseći zakon o zabrani negiranja genocida, izgleda da će jedino Bakir otići kao največe govno spašavajući Dodika od sankcija kroz odobravanje zakona o zabrani istine kažnjavanjem uvrede na Četnitet.

Kolika je nakarada postao Bakir da čovjek ne povjeruje.
DonieBrasco
Posts: 15361
Joined: 31/08/2016 16:09

#7090 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by DonieBrasco »

Jesu li Bakir, Fahro, Dino i ko jos ima od nazovi "pro-bih" tamo vec kapitulirali ?
damirc_sa
Posts: 395
Joined: 22/12/2012 15:55

#7091 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by damirc_sa »

Zvanicni podaci govore slijedece.

U BiH prema popisu stanovnistva iz 2013 zivi 3 531 159 stanovnika od toga broj stanovnika sa pravom glasa je 3 352 933 (podatak iz 2018) KAKO ?

U Federaciji pravo glasa ima 2.092.336 stanovnika i sve dok se ne uvede NAJVAZNIJI clan a to je, da ako izlaznost nije 51 % izbori su ne vazeci, tj.ponavljaju se.

Izadju Bake, Dodik i Covic na izbore i sa pisljivih 200 000 glasova od kojih 1/3 je iz dijaspore, 1/3 su oni koji moraju i 1/3 su oni ludi, oni imaju vlast i odlucuju u ime ostatka drzave.

Sve dok ne bude uvedeno da izlaznost mora biti 51 % mi necemo imati napretka, do tada ce vladati oni koji su i navikli, jer ljudi imaju razradjene mehanizme za pobjede na izborima
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7092 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Truba »

meridiyan wrote: 27/01/2022 23:49
zippoo87 wrote: 27/01/2022 23:42

Prebacio cojK sebi pare iz Aluminija u novi hotel ,sta je tu nejasno :lol:
Pa upravo zbog takvih pitanja i afera,Bake,Dodik i Covic su nerazdvojni drugovi i sve ce dogovoriti da spase bilo koju od te tri gujice...sve ostalo su igrice.
Pa vidite da unazad 2-3 godine nisu usvojili tri zakona na svim nivoima vlasti gdje su ova trojica...samo blokadama,ucjenama,napadima fol jednih na druge prave price za javnost...da se skrene prica sa respiratora,Aluminija,korupcije,afera i cega sve ne...i sve trojici ova prica odgovara.

Umjesto da ih novinari pitaju,odakle ti 10 miliona za hotel...novinari pitaju,da li cete odblokirati drzavu a vrijeme prolazi,oni uzivaju u pokradenom bogatstvu i jos ih se nesto pita...kao oni su glavni.
Nasao sam i ja i postao sa pitanjem Kolindi da li je to taj finansijski direktor Aluminija ali sam prepravio post i stavio samo inicijale cekajuci njega da potvrdi.
hebo ga aluminij više

što je sa sarajevskom hidrogradnjom

zašto aluminij ima više pozornosti od propale hudrgradnje u sarajevu koja je hranila nekoliko tisuća obitelji

ima li to veze kad prijatelji BiH razaraju firme onda je to ok
a kad neprijatelji bih razaraju firme ona to nije ok

zašto je propast aluminija na kliksači bitna vijest
a šuti se o grasu rudnicima hidrogradnji...
User avatar
Point.
Posts: 27713
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#7093 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Point. »

Kolinda wrote: 27/01/2022 22:51
zippoo87 wrote: 27/01/2022 21:12 Ima li nam "majorizirani" @Kolinda neki komentar na ovo,da nam pojasni ? :lol:

Jednog koji ne zna diskutirati sam stavio na ignor a evo i ti ideš.....ćao
Zašto bježiš od diskusije? Najlakše staviti na ignore i praviti se blesav.

Nego, ne odgovori mi kako neko sa 15% može blokirati sve i svašta i istovremeno da mu budu ukinuta sva prava i da je teško majoriziran?
User avatar
Droog
Posts: 1666
Joined: 09/01/2009 04:13
Location: Small Town Underground

#7094 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Droog »

Black swan wrote: 28/01/2022 11:01
meridiyan wrote: 27/01/2022 23:49

Nasao sam i ja i postao sa pitanjem Kolindi da li je to taj finansijski direktor Aluminija ali sam prepravio post i stavio samo inicijale cekajuci njega da potvrdi.
hebo ga aluminij više

što je sa sarajevskom hidrogradnjom

zašto aluminij ima više pozornosti od propale hudrgradnje u sarajevu koja je hranila nekoliko tisuća obitelji

ima li to veze kad prijatelji BiH razaraju firme onda je to ok
a kad neprijatelji bih razaraju firme ona to nije ok

zašto je propast aluminija na kliksači bitna vijest
a šuti se o grasu rudnicima hidrogradnji...
Kako samo lažeš.
Pa ukucaj na search ovde na forumu "Gras", "hidrogradnja" i "rudnici" pa ćeš vidjeti koliko se "šuti".

Jesi petljanac svaka ti cast
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#7095 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by meridiyan »

DonieBrasco wrote: 28/01/2022 11:00 Jesu li Bakir, Fahro, Dino i ko jos ima od nazovi "pro-bih" tamo vec kapitulirali ?
Nije Dino tamo nego NiP-ov prisljepak iz SDA Denis Zvizdic koji ce se boriti da se u IZ uvrsti i cetvrti clan Predsjednistva gdje bi se onda on kao Ostali kandidirao. :D
Ludnica!
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#7096 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by meridiyan »

vatrogasac wrote: 28/01/2022 10:57
mo-town wrote: 27/01/2022 23:38
U ovoj drzavi niko nikada bivseg finansijskog direktora propalog i opljackanog Aluminija nece pitati odakle njemu taj hotel.
Al' je bitno da se Cirilo progura u Predsjednistvo.

Neki tvrde da je to drugi Tomislav Lovrić samo istim imenom.
Koji god je sigurno HDZ stoji iza njega i kredita koji mu je omogucen da napravi hotel.

https://bljesak.info/gospodarstvo/ulaga ... -km/348573
User avatar
512MB
Posts: 10544
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#7097 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by 512MB »

zavrzlama wrote: 28/01/2022 02:29 OK....da pojednstavimo stvari...

Prilikom glasanja za clanove predsjednistva BIH dvojice iz federacije bih,od ukupnog broja onih koji se izjasnjavaju kao hrvati njih min.75% glasa za kandidata koji dolazi iz hdz medjutim posto su bosnjaci 7x brojniji oni svojim glasovima nadjacaju kandidata hdz i onda dobijemo clana predsjednistva kojeg nije izabrala vecina BIH hrvata...Tacno i istinito....
E sad dolazimo do glavnog nesporazuma ili ti licemjerstva hdz ili opcenito hrvatske politike kako u BIH tako i u Hrvatskoj...

Bosnjaci koriste trenutni ustav i svoju brojnost samo iz razloga sto hdz otvoreno radi na rusenju BIH sa dodikom i srbijom a nikako radi majorizacije hrvata,Covic je bio vise puta po istom IZ clan predsjednistva ali je malo i skriveno radio protiv BIH,onda kad je poceo slavit neustavni dan rs,javno zagovarat treci entitet I TO BEZ ZADIRANJA U TERITORIJU rs,e tad su bosnjaci poceli da kaznjavaju rusitelje BIH...

Hdz je dno licemjerstva ....hdz moze nelegalno rusit BIH,asistirat velikosrpskoj ideologiji,a probih gradjani ne mogu LEGALNO branit svoju drzavu,koristeci i ono malo ustavnih alata koji su im na raspolaganju...e pa malo morgen nastavlja se rahat patnja pa ko izdrzi....ko ce izdrzat nije tesko predpostaviti otice i ridjobradi e tek ste tad najebali :bih: :wink:
Ko kaže da "većina Hrvata" mora birat člana predsjednika iz reda Hrvata? Ustav ne.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#7098 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by meridiyan »

512MB wrote: 28/01/2022 11:17
zavrzlama wrote: 28/01/2022 02:29 OK....da pojednstavimo stvari...

Prilikom glasanja za clanove predsjednistva BIH dvojice iz federacije bih,od ukupnog broja onih koji se izjasnjavaju kao hrvati njih min.75% glasa za kandidata koji dolazi iz hdz medjutim posto su bosnjaci 7x brojniji oni svojim glasovima nadjacaju kandidata hdz i onda dobijemo clana predsjednistva kojeg nije izabrala vecina BIH hrvata...Tacno i istinito....
E sad dolazimo do glavnog nesporazuma ili ti licemjerstva hdz ili opcenito hrvatske politike kako u BIH tako i u Hrvatskoj...

Bosnjaci koriste trenutni ustav i svoju brojnost samo iz razloga sto hdz otvoreno radi na rusenju BIH sa dodikom i srbijom a nikako radi majorizacije hrvata,Covic je bio vise puta po istom IZ clan predsjednistva ali je malo i skriveno radio protiv BIH,onda kad je poceo slavit neustavni dan rs,javno zagovarat treci entitet I TO BEZ ZADIRANJA U TERITORIJU rs,e tad su bosnjaci poceli da kaznjavaju rusitelje BIH...

Hdz je dno licemjerstva ....hdz moze nelegalno rusit BIH,asistirat velikosrpskoj ideologiji,a probih gradjani ne mogu LEGALNO branit svoju drzavu,koristeci i ono malo ustavnih alata koji su im na raspolaganju...e pa malo morgen nastavlja se rahat patnja pa ko izdrzi....ko ce izdrzat nije tesko predpostaviti otice i ridjobradi e tek ste tad najebali :bih: :wink:
Ko kaže da "većina Hrvata" mora birat člana predsjednika iz reda Hrvata? Ustav ne.
I "vecina Srba" birati clana predsjednika iz reda Srba. :lol:

Daj ne budimo pizde i sagledajmo realno na kojim principima fercera drzava. Da ne stoji u Ustavu ne bi se danas ovo sve desavalo.
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7099 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Truba »

Droog wrote: 28/01/2022 11:13
Black swan wrote: 28/01/2022 11:01

hebo ga aluminij više

što je sa sarajevskom hidrogradnjom

zašto aluminij ima više pozornosti od propale hudrgradnje u sarajevu koja je hranila nekoliko tisuća obitelji

ima li to veze kad prijatelji BiH razaraju firme onda je to ok
a kad neprijatelji bih razaraju firme ona to nije ok

zašto je propast aluminija na kliksači bitna vijest
a šuti se o grasu rudnicima hidrogradnji...
Kako samo lažeš.
Pa ukucaj na search ovde na forumu "Gras", "hidrogradnja" i "rudnici" pa ćeš vidjeti koliko se "šuti".

Jesi petljanac svaka ti cast
ne šupljiraj

aluminij se nabija hrvatima 23 puta više od hidrogradnje i grasa

pa ja sam gospodar teme o grasu i rekonstrukciji pruge... moja obitelj je obitelj hidrogradnje za tu smo firmu živjeli i umirali
ti ćeš meni govoriti o spominjanju hidrogradnje i grasa na forumu :lol:

niđe spominjanja a alumijnij je u rangu spominjanja ustaša i hdz
User avatar
Truba
Posts: 81596
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#7100 Re: Novi Izborni zakon BiH

Post by Truba »

meridiyan wrote: 28/01/2022 11:14
DonieBrasco wrote: 28/01/2022 11:00 Jesu li Bakir, Fahro, Dino i ko jos ima od nazovi "pro-bih" tamo vec kapitulirali ?
Nije Dino tamo nego NiP-ov prisljepak iz SDA Denis Zvizdic koji ce se boriti da se u IZ uvrsti i cetvrti clan Predsjednistva gdje bi se onda on kao Ostali kandidirao. :D
Ludnica!
treba da bude 37 predsjednika da se sve skupine zadovolje
i rusini i slovenci i crnogorci

:roll:
Post Reply